Organizator : | Stowarzyszenie TKKF Kompas |
Data : | 2017-07-20 |
Miejsce : | Lądek Zdrój |
Dystans : | 240 km |
Zgłoszonych : | 173 |
Wystartowało : | 165 |
Nie ukończyło : | 99 |
Ukończyło : | 66 |
Na trasie : | 0 |
Wyniki PDF 203km : | |
Lista nagrodzonych : | Open i wiekowe |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | Senior I M - 20 | Senior I K - 20 | Senior II K - 30 | Senior II M - 30 | Masters K - 40 | Masters M - 40 | Weteran K - 50 | Weteran I M - 50 | Weteran II K - 60 | Weteran II M - 60
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | A1 10km | A2 32km | A3 47km | A4 64km | A5 81km | A6 100km | A7 112km | A8 130km | A9 145km | A11 170km | A12 191km | A13 203km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZYSKOWSKI Andrzej | 7136 | MTL Olsztyn | NOWA WIEŚ | Masters M - 40 | 00:00:08 | 01:08:24 | 03:43:50 | 06:03:04 | 08:07:42 | 10:18:54 | 12:37:51 | 14:06:26 | 16:19:01 | 18:34:53 | 22:14:37 | 25:17:51 | 26:49:54 | |
2 | GAŁUSZKA Rafał | 7164 | GUBIN | Masters M - 40 | 00:00:13 | 01:12:14 | 03:55:21 | 06:07:58 | 08:10:19 | 10:31:30 | 13:06:46 | 14:35:07 | 17:06:47 | 20:45:55 | 25:15:25 | 29:24:46 | 31:53:00 | ||
3 | PADEWSKI Artur | 7009 | Trail Runners Jaworzno | JAWORZNO | Masters M - 40 | 00:00:21 | 01:08:05 | 03:57:58 | 06:29:01 | 08:43:36 | 11:10:36 | 13:59:38 | 15:42:14 | 18:25:05 | 21:17:55 | 25:47:33 | 29:33:38 | 32:02:08 | |
4 | LIPINSKI Rafał | 7097 | FLORIAN CHOJNICE | LEGBĄD | Masters M - 40 | 00:00:37 | 01:26:42 | 04:40:30 | 07:24:50 | 09:44:14 | 12:14:50 | 15:10:22 | 16:58:26 | 20:02:39 | 23:03:37 | 27:21:33 | 32:27:22 | 34:47:14 | |
5 | SOSNOWSKI Michał | 7129 | PGB Sportowa Paczka | CHORZÓW | Masters M - 40 | 00:00:12 | 01:15:57 | 04:17:18 | 06:44:01 | 09:02:30 | 11:45:14 | 14:31:47 | 16:11:22 | 19:15:57 | 23:04:05 | 28:10:19 | 32:29:47 | 35:04:00 | |
6 | WITCZAK Przemysław | 7085 | Dreamtime Trails | WARSZAWA | Masters M - 40 | 00:00:12 | 01:25:38 | 04:41:06 | 07:19:29 | 09:49:13 | 12:41:55 | 15:39:47 | 17:33:12 | 20:33:52 | 23:59:01 | 28:50:59 | 33:12:47 | 36:01:42 | |
7 | DZIERKA Mariusz | 7121 | TOMASZÓW MAZOWIECKI | Masters M - 40 | 00:00:12 | 01:18:03 | 04:25:39 | 07:08:00 | 09:49:01 | 12:26:48 | 15:27:47 | 17:28:24 | 20:44:56 | 24:19:41 | 29:57:36 | 34:21:47 | 36:49:45 | ||
8 | WODZIEŃ Andrzej | 7101 | ultramaratonpodkarpacki.pl | RZESZÓW | Masters M - 40 | 00:00:36 | 01:25:47 | 04:51:39 | 07:46:22 | 10:30:13 | 13:09:04 | 16:13:23 | 18:16:53 | 21:35:01 | 25:34:48 | 31:34:08 | 36:09:23 | 38:20:23 | |
9 | KOZACZUK Jacek | 7141 | Szwagier-team , ActiveTeam Brzóza Królewska | LEŻAJSK | Masters M - 40 | 00:00:32 | 01:25:54 | 04:54:17 | 07:37:08 | 10:15:00 | 13:24:29 | 16:55:27 | 18:54:00 | 22:06:56 | 25:32:42 | 31:32:06 | 36:33:27 | 39:01:48 | |
10 | STANOWSKI Grzegorz | 7137 | FOREVER YOUNG | ŁÓDŹ | Masters M - 40 | 00:00:36 | 01:31:43 | 05:04:08 | 07:45:43 | 10:14:51 | 12:40:56 | 15:36:23 | 17:08:24 | 20:16:47 | 24:21:35 | 30:21:27 | 39:13:09 | ||
11 | STEPAK Włodzimierz | 7041 | KB Aktywni Konin | RUDZICA | Masters M - 40 | 00:00:17 | 01:28:17 | 04:39:55 | 07:34:53 | 10:18:26 | 13:06:31 | 15:58:42 | 17:56:52 | 21:22:34 | 25:21:53 | 30:56:56 | 36:13:42 | 39:25:45 | |
12 | GĄSIOROWSKI Michał | 7025 | Ogary Dolores | BŁONIE | Masters M - 40 | 00:00:16 | 01:25:42 | 04:48:45 | 07:47:44 | 10:41:42 | 13:41:59 | 16:55:43 | 18:56:08 | 22:13:03 | 25:49:51 | 31:52:00 | 37:14:43 | 39:49:14 | |
13 | ŁĄTKOWSKI Maciej | 7131 | KB Maniac Poznań Ultra | POZNAŃ | Masters M - 40 | 00:00:20 | 01:34:11 | 05:18:00 | 08:19:49 | 11:10:39 | 14:19:45 | 17:47:39 | 19:52:55 | 23:36:11 | 27:18:16 | 32:56:15 | 37:39:39 | 39:49:56 | |
14 | ŚWIĘTOCHOWSKI Arkadiusz | 7011 | Grupa Skromnych Biegaczy | TARNÓW | Masters M - 40 | 00:00:21 | 01:27:32 | 05:06:22 | 07:52:11 | 10:42:02 | 13:44:22 | 17:02:38 | 19:05:22 | 22:54:18 | 26:22:39 | 32:13:21 | 37:20:38 | 40:05:51 | |
Niesklasyfikowani | |||||||||||||||||||
MAZUR Sławomir | 7040 | Cyklopedia.cc | RZESZÓW | Masters M - 40 | DNF | 01:25:37 DNF | 04:32:05 DNF | 07:10:10 DNF | 09:29:17 DNF | 12:06:43 DNF | 15:14:32 DNF | 17:02:03 DNF | 20:44:28 DNF | 24:55:35 DNF | 30:10:31 DNF | 35:56:32 DNF | 40:48:47 DNF | ||
16 | LASOTA Grzegorz | 7094 | Ultra Team Radom | RADOM | Masters M - 40 | 00:00:27 | 01:23:03 | 04:46:19 | 07:47:55 | 10:59:18 | 15:13:48 | 18:34:32 | 20:42:00 | 24:08:03 | 28:01:36 | 35:09:47 | 38:59:32 | 40:59:26 | |
17 | BAĆMAGA Grzegorz | 7055 | Biegiem radom | RADOM | Masters M - 40 | 00:00:27 | 01:23:02 | 04:46:18 | 07:47:56 | 10:59:17 | 15:13:48 | 18:34:32 | 20:42:00 | 24:08:03 | 28:01:35 | 35:09:48 | 38:59:32 | 40:59:26 | |
18 | SADY Piotr | 7114 | Na pełnym kopycie | KALISZ | Masters M - 40 | 00:00:29 | 01:32:27 | 05:16:32 | 08:31:48 | 11:21:46 | 14:29:15 | 17:49:30 | 19:51:37 | 23:30:28 | 27:02:40 | 33:33:14 | 38:28:30 | 41:05:44 | |
19 | HIBNER Waldemar | 7163 | Rozbiegany Koszalin | KOSZALIN | Masters M - 40 | 00:00:01 | 01:30:26 | 05:10:12 | 07:57:02 | 10:50:07 | 13:42:22 | 16:47:58 | 19:06:21 | 22:54:10 | 27:06:06 | 32:55:49 | 38:12:58 | 41:06:04 | |
20 | PACZKOWSKI Paweł | 7052 | DIABECIAKI | ŁÓDŹ | Masters M - 40 | 00:00:05 | 01:27:34 | 05:08:06 | 08:04:16 | 10:50:25 | 14:11:01 | 17:22:54 | 19:14:40 | 22:33:47 | 27:25:50 | 32:22:38 | 36:57:54 | 41:14:54 | |
21 | MALEŃSKI Maciek | 7039 | Gang Łysych | WARSZAWA | Masters M - 40 | 00:00:33 | 01:42:47 | 05:35:20 | 08:33:11 | 11:34:53 | 15:15:57 | 18:59:26 | 21:32:01 | 25:08:00 | 29:37:14 | 35:27:08 | 39:27:26 | 41:59:33 | |
22 | SZOPA Marek | 7151 | Fabryka Formy Gorzów | GORZÓW WIELKOPOLSKI | Masters M - 40 | 00:00:23 | 01:36:34 | 04:51:46 | 07:56:41 | 10:51:14 | 14:03:45 | 17:19:36 | 19:23:53 | 22:40:57 | 27:31:16 | 34:26:31 | 39:37:36 | 42:06:53 | |
23 | SIKORA Artur | 7080 | KB Łapka | BYDGOSZCZ | Masters M - 40 | 00:00:29 | 01:44:39 | 05:32:22 | 08:46:26 | 11:45:28 | 15:13:20 | 18:53:30 | 21:15:27 | 24:42:55 | 28:36:22 | 35:27:58 | 40:07:30 | 42:33:34 | |
24 | SUCHCICKI Krzysztof | 7118 | WROCŁAW | Masters M - 40 | 00:00:31 | 01:29:07 | 05:17:16 | 08:35:41 | 11:50:46 | 15:33:17 | 19:22:28 | 21:18:40 | 24:53:29 | 28:26:30 | 35:38:24 | 40:05:28 | 42:34:26 | ||
25 | WALCZUK Marcin | 7153 | Sieradzbiega.pl | BRZEŹNIO | Masters M - 40 | 00:00:03 | 01:20:44 | 04:41:33 | 07:31:10 | 10:38:50 | 13:44:52 | 17:39:56 | 20:10:20 | 24:03:22 | 28:00:12 | 35:35:12 | 40:05:56 | 42:40:55 | |
26 | SMYK Robert | 7173 | OTK Rzeźnik | Masters M - 40 | 00:00:29 | 01:25:41 | 04:58:45 | 08:03:22 | 10:54:38 | 13:53:05 | 17:36:30 | 20:26:44 | 24:20:34 | 28:19:20 | 35:50:31 | 40:26:30 | 43:13:00 | ||
27 | JANUSZEWSKI Piotr | 7091 | mks roboty drogowe | MIĘDZYZDROJE | Masters M - 40 | 00:00:00 | 01:32:44 | 05:10:04 | 08:14:12 | 11:17:50 | 14:38:12 | 18:19:59 | 20:49:48 | 24:43:18 | 28:57:50 | 35:24:16 | 40:03:59 | 43:14:43 | |
28 | LIPOK Lucjan | 7155 | Aeroklub Gliwice Masakra Team | GIERAŁTOWICE | Masters M - 40 | 00:00:13 | 01:18:00 | 04:37:52 | 07:30:54 | 10:09:23 | 13:23:36 | 16:35:46 | 18:54:24 | 22:39:33 | 27:20:11 | 35:31:38 | 40:29:46 | 43:27:39 | |
29 | ZARĘBA Mateusz | 7096 | KOLIBER TEAM | WARSZAWA | Masters M - 40 | 00:00:53 | 01:34:19 | 06:14:33 | 09:43:32 | 12:41:26 | 15:29:35 | 18:50:06 | 21:02:40 | 24:43:55 | 28:22:12 | 35:50:06 | 40:27:06 | 43:27:50 | |
30 | TUROBOŚ Michał | 7152 | ŁÓDŹ | Masters M - 40 | 00:00:38 | 01:34:02 | 05:23:46 | 08:37:22 | 12:06:37 | 15:19:08 | 18:53:21 | 21:02:57 | 24:44:06 | 28:19:01 | 36:54:17 | 41:16:21 | 44:00:53 | ||
DĄBROWSKI Cezary | 7053 | MAXI Piaseczno | PIASECZNO | Masters M - 40 | DNF | 01:27:00 DNF | 04:59:16 DNF | 08:08:31 DNF | 11:12:28 DNF | 14:05:42 DNF | 17:30:43 DNF | 19:43:50 DNF | 23:13:53 DNF | 27:11:22 DNF | DNF | DNF | DNF | ||
ŁABĘCKI Jarek | 7050 | KB Maniac/KB UE Poznań | POZNAŃ | Masters M - 40 | DNF | 01:27:36 DNF | 04:41:28 DNF | 07:19:32 DNF | 10:08:59 DNF | 13:19:35 DNF | 16:35:47 DNF | 18:47:10 DNF | 22:52:45 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | ||
ZIELONKA Bogumił | 7116 | Piotrkowski Klub Biegacza 'Endorfina' | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | Masters M - 40 | DNF | 01:41:36 DNF | 06:09:56 DNF | 10:05:24 DNF | 13:33:50 DNF | 16:22:52 DNF | 19:56:59 DNF | 23:00:52 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | ||
KOBIERSKI Piotr | 7001 | UKA Ultras Runners | WARSZAWA | Masters M - 40 | DNF | 01:12:09 DNF | 03:52:47 DNF | 06:07:52 DNF | 08:36:10 DNF | 11:10:50 DNF | 13:59:55 DNF | 15:42:30 DNF | 18:59:53 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | ||
TRZETRZELEWSKI Arkadiusz | 7117 | JASTRZĘBIE -ZDRÓJ | Masters M - 40 | DNF | 01:32:08 DNF | 05:16:35 DNF | 08:16:03 DNF | 11:19:40 DNF | 14:21:21 DNF | 17:44:26 DNF | 19:57:08 DNF | 23:52:55 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | |||
WOŹNY Wojciech | 7133 | PILCHOWICE | Masters M - 40 | DNF | 01:32:57 DNF | 05:54:25 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | |||
FURMANKIEWICZ Krzysztof | 7162 | PIESZYCE | Masters M - 40 | DNF | 01:45:11 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | |||
SADURSKI Krzysztof | 7037 | CARINII | ŁASKARZEW | Masters M - 40 | DNF | 01:12:48 DNF | 04:34:47 DNF | 07:23:35 DNF | 10:09:02 DNF | 12:55:53 DNF | 15:59:51 DNF | 17:54:30 DNF | 20:48:39 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | ||
TONDYTKO Piotr | 7147 | KŁODZKO | Masters M - 40 | DNF | 01:33:55 DNF | 05:24:09 DNF | 08:37:42 DNF | 12:06:10 DNF | 15:30:34 DNF | 18:53:44 DNF | 21:03:16 DNF | 24:44:30 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | |||
BORUSIŃSKI Piotr | 7012 | StopaSłupsk | SŁUPSK | Masters M - 40 | DNF | 01:16:10 DNF | 04:23:19 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | ||
ZARODA Zbyszek | 7051 | KB Aktywni Konin | KONIN | Masters M - 40 | DNF | 01:26:07 DNF | 04:39:54 DNF | 07:43:20 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | ||
RYKAŁA Wojciech | 7023 | MYŚLENICE | Masters M - 40 | DNF | 01:14:46 DNF | 04:18:21 DNF | 06:33:53 DNF | 08:52:37 DNF | 11:45:36 DNF | DNF | 17:29:11 DNF | 21:00:59 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | |||
SIEJEK Krzysztof | 7020 | POZNAŃ | Masters M - 40 | DNF | 01:39:34 DNF | 05:47:21 DNF | 09:21:58 DNF | 12:38:10 DNF | 15:45:05 DNF | 19:19:23 DNF | 21:32:08 DNF | 25:27:21 DNF | 29:41:56 DNF | DNF | DNF | DNF | |||
NIEMAS Mariusz | 7047 | Oyama Karate Brzeszcze | RAJSKO | Masters M - 40 | DNF | 01:28:15 DNF | 04:50:44 DNF | 07:47:16 DNF | 10:35:24 DNF | 14:00:09 DNF | 17:49:29 DNF | 20:17:10 DNF | 24:23:04 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | ||
MIKOŁAJCZYK Henryk | 7010 | ultramaratonpodkarpacki.pl | RZESZÓW | Masters M - 40 | DNF | 01:43:10 DNF | 05:50:08 DNF | 09:29:29 DNF | 12:53:33 DNF | 16:04:13 DNF | 20:26:24 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | ||
NAPIERALSKI Daniel | 7138 | LEO | SWIETNO | Masters M - 40 | DNF | 01:11:55 DNF | 04:12:26 DNF | 06:38:03 DNF | 08:57:45 DNF | 11:36:45 DNF | 14:20:24 DNF | 15:55:19 DNF | 18:24:22 DNF | 21:11:43 DNF | 25:28:24 DNF | DNF | DNF | ||
BROSZKIEWICZ Aleksander | 7049 | BM-ekos | POZNAŃ | Masters M - 40 | DNF | 01:25:39 DNF | 05:23:58 DNF | 09:01:59 DNF | 12:12:40 DNF | 15:57:53 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | ||
GRABLEWSKI Grzegorz | 7088 | Team-Luks-Żórawina Wrocław | WROCŁAW | Masters M - 40 | DNF | 01:09:43 DNF | 03:56:48 DNF | 06:14:30 DNF | 08:40:04 DNF | 11:10:43 DNF | 13:58:58 DNF | 15:31:51 DNF | 18:38:33 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | ||
KOWALCZYK Rafał | 7144 | Ledberg Lublin | LUBLIN | Masters M - 40 | DNF | 01:07:59 DNF | 04:21:28 DNF | 07:18:46 DNF | 09:41:19 DNF | 12:23:05 DNF | 15:19:57 DNF | 17:06:44 DNF | 20:30:21 DNF | 24:52:53 DNF | DNF | DNF | DNF | ||
KORBELA Maciej | 7056 | DĄBROWA GÓRNICZA | Masters M - 40 | DNF | 01:42:43 DNF | 05:35:10 DNF | 08:41:06 DNF | 11:41:08 DNF | 15:15:58 DNF | 19:07:27 DNF | 21:32:06 DNF | 25:32:56 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | |||
PŁAWECKI Leszek | 7167 | Pszczyna Biega | 601144050 | Masters M - 40 | DNF | 01:23:54 DNF | 05:34:51 DNF | 09:10:08 DNF | 12:38:33 DNF | 15:27:03 DNF | 18:59:38 DNF | 21:23:44 DNF | 24:55:56 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | ||
DĄBROWA Andrzej | 7074 | Nowe Granice | ZIELONA GÓRA | Masters M - 40 | DNF | 01:11:47 DNF | 04:20:20 DNF | 07:01:31 DNF | 09:49:49 DNF | 12:49:21 DNF | 16:04:56 DNF | 18:19:02 DNF | 21:45:57 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | ||
DONIEC Marek | 7124 | Piotrkowski Klub Biegacza Endorfina | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | Masters M - 40 | DNF | 01:15:03 DNF | 04:28:45 DNF | 07:19:51 DNF | 09:40:58 DNF | 12:06:47 DNF | 15:18:34 DNF | 17:24:19 DNF | 20:27:42 DNF | 24:29:04 DNF | DNF | DNF | DNF | ||
PORĘBSKI Rafał | 7090 | Poranny Patrol/Evil Team | ZAWADA | Masters M - 40 | DNF | 01:14:50 DNF | 04:18:21 DNF | 06:33:55 DNF | 08:52:39 DNF | 11:32:12 DNF | 14:12:54 DNF | 15:43:34 DNF | 18:25:04 DNF | 21:41:46 DNF | 26:34:26 DNF | DNF | DNF | ||
KOPACZ Adam | 7095 | Klub Kolarski Fala Park | WOLSZTYN | Masters M - 40 | DNF | 01:42:41 DNF | 05:35:22 DNF | 09:00:38 DNF | 12:17:17 DNF | 15:32:22 DNF | 19:05:26 DNF | 21:32:02 DNF | 25:32:55 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | ||
BRONCEL Sebastian | 7017 | TYCHY | Masters M - 40 | DNF | 01:17:17 DNF | 04:43:08 DNF | 07:34:24 DNF | 10:09:21 DNF | 13:08:34 DNF | 16:19:46 DNF | 18:27:38 DNF | 22:04:52 DNF | 25:47:02 DNF | 31:52:01 DNF | 37:14:46 DNF | DNF | |||
PRZYTOCKI Janusz | 7028 | Z biegiem marzeń | KŁODZKO | Masters M - 40 | DNF | 01:29:05 DNF | 05:05:56 DNF | 07:56:33 DNF | 10:55:27 DNF | 13:56:15 DNF | 17:49:27 DNF | 20:42:00 DNF | 25:18:23 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF |
Znaleziono 57 wynik(ów)