Organizator : | Stowarzyszenie TKKF Kompas |
Data : | 2017-07-20 |
Miejsce : | Lądek Zdrój |
Dystans : | 240 km |
Zgłoszonych : | 173 |
Wystartowało : | 165 |
Nie ukończyło : | 99 |
Ukończyło : | 66 |
Na trasie : | 0 |
Wyniki PDF : | |
Lista nagrodzonych : | Open i wiekowe |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | Senior I M - 20 | Senior I K - 20 | Senior II K - 30 | Senior II M - 30 | Masters K - 40 | Masters M - 40 | Weteran K - 50 | Weteran I M - 50 | Weteran II K - 60 | Weteran II M - 60
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Czas startu | A1 10km | A2 32km | A3 47km | A4 64km | A5 81km | A6 100km | A7 112km | A8 130km | A9 145km | A11 170km | A12 191km | A13 203km | A14 215km | A15 228km | Czas netto 240km | Czas brutto 240km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SMOLIS Ivo | 7019 | OPOLE | Senior I M - 20 | 1 | M 10 | 00:00:07 | 01:15:27 | 04:28:39 | 06:56:32 | 09:18:52 | 11:53:50 | 14:49:52 | 16:24:19 | 19:12:43 | 22:07:18 | 26:36:20 | 30:57:52 | 33:35:28 | 36:45:52 | 39:31:41 | 41:54:19.35 | 41:54:26.40 | 10:28 | 5,7 (100%) | |||
2 | NIEDŹWIADEK Kamil | 7145 | Niedźwiadki Running Team | WARSZAWA | Senior I M - 20 | 2 | M 24 | 00:00:04 | 01:03:26 | 03:33:58 | 05:59:43 | 08:20:40 | 10:44:43 | 13:17:55 | 15:01:02 | 18:05:37 | 23:42:09 | 28:08:50 | 32:27:55 | 35:04:15 | 39:24:55 | 42:44:48 | 45:44:28.55 | 45:44:33.45 | +03:50:07 (8.4%) | 11:26 | 5,2 (100%) | |
Niesklasyfikowani | ||||||||||||||||||||||||||||
ZARCZUK Paweł | 7006 | INSS-POL | WROCŁAW | Senior I M - 20 | DNF | 01:29:25 DNF | 04:42:01 DNF | 07:20:44 DNF | 09:50:26 DNF | 12:55:11 DNF | 16:06:40 DNF | 18:07:49 DNF | 22:00:18 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | |||||
TÓRZ Paweł | 7029 | POZNAŃ | Senior I M - 20 | DNF | 01:29:00 DNF | 05:16:32 DNF | 08:24:44 DNF | 11:28:06 DNF | 14:46:09 DNF | 18:26:47 DNF | 20:48:15 DNF | 24:32:16 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | ||||||
KRAWCZYK Michał | 7092 | BOLESŁAW | Senior I M - 20 | DNF | 01:23:29 DNF | 04:25:24 DNF | 07:06:03 DNF | 09:50:15 DNF | 13:19:21 DNF | 16:49:33 DNF | 19:26:22 DNF | 24:35:58 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | ||||||
KOCIUBA Przemysław | 7126 | TT Szczecin | SZCZECIN | Senior I M - 20 | DNF | 01:11:59 DNF | 04:11:30 DNF | 06:52:45 DNF | 09:34:07 DNF | 12:18:37 DNF | 16:36:37 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | |||||
NICPOŃ Sebastian | 7165 | Falstart Rudniki | Senior I M - 20 | DNF | 01:23:42 DNF | 04:49:14 DNF | 07:40:42 DNF | 10:33:31 DNF | 14:38:08 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | ||||||
LITEWKA Rafał | 7113 | KRAKÓW | Senior I M - 20 | DNF | 01:46:25 DNF | 05:46:16 DNF | 09:00:50 DNF | 12:28:05 DNF | 16:36:23 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | ||||||
SZYMAŃSKI Marcin | 7061 | ŻNIN | Senior I M - 20 | DNF | 01:13:06 DNF | 04:38:03 DNF | 07:50:22 DNF | 10:55:15 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | ||||||
KOŁODZIEJSKI Dawid | 7060 | ŻNIN | Senior I M - 20 | DNF | 01:13:06 DNF | 04:49:24 DNF | 08:32:21 DNF | 11:59:13 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | ||||||
LACHOR Krzysztof | 7127 | ARMIA LACHORÓW | KŁODNE | Senior I M - 20 | DNF | 01:15:54 DNF | 05:05:15 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) |
Znaleziono 11 wynik(ów)