BIEG ASTERIXA 12 KM

Organizator/ Organizer:
Sianowska Fundacja Jesteśmy Razem, Urząd Gminy Sianów
Data/ Date:
2017-05-01
Miejsce/ Place:
Sianów
Dystans/ Distance:
12 km
Zgłoszonych/ Registered:
37
Wystartowało/ Started:
34
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
34
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 3km | 6km | 9km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | M18-39 | K18-34 | K35-49 | M40-49 | K50+ | M50-59 | M60+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkCzas startu/Start time3km6km9kmCzas
netto
12km
Czas
brutto
12km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
          
1KOZAK Arkadiusz 39TKKF KOSZALINBONINPOLSKAM40-49100:00:0800:18:0600:35:0100:52:1201:07:36.0001:07:44.00 5:3810.7
2JAROSZ Wiesław 8JW. 1223 KOSZALIN/BLOGKOSZALINPOLSKAM40-49200:00:0800:18:0600:35:0100:52:1501:09:06.6001:09:14.95+00:01:305:4510.4
3USTIANOWSKI Wojciech 33JW 1223 (ROZBIEGANY KOSZALIN)KOSZALINPOLSKAM18-39100:00:0800:19:0900:38:1000:57:0201:15:15.9001:15:24.45+00:07:406:169.6
4BYKOWSKI Robert 40CSSP KOSZALINROSNOWOPOLSKAM50-59100:00:1000:20:1500:40:0301:00:0001:19:54.4501:20:04.60+00:12:186:399
5CIUPA Marcin 4H2DESIGNKOSZALINPOLSKAM40-49300:00:1100:21:4600:41:3801:02:0201:23:02.0501:23:13.20+00:15:266:558.7
6ROKOSZ Radosław 27JW 1223KOSZALINPOLSKAM18-39200:00:0800:21:0000:41:0001:01:0301:23:30.2501:23:39.20+00:15:556:578.6
7POLENICA Piotr 89SIANÓWPOLSKAM18-39300:00:0800:20:2700:40:4201:02:2001:25:45.8501:25:54.50+00:18:107:088.4
8MOKSA Dariusz 18SIANÓWPOLSKAM18-39400:00:0800:21:1400:41:1201:02:4001:26:44.7501:26:53.50+00:19:097:138.3
9PSTRĄGOWSKI Marcin 22DZIKI KOSZALINKOSZALINPOLSKAM18-39500:00:1000:21:4700:43:4101:05:1901:27:08.7501:27:19.70+00:19:337:158.3
10BIL Adrian 3KOSZALINPOLSKAM18-39600:00:1000:23:0700:45:3301:07:2701:29:30.8001:29:41.75+00:21:557:278
11ŁUCKI Kacper 16OSP SIANÓWSIANÓWPOLSKAM18-39700:00:1200:24:2600:45:4201:08:0301:30:01.3501:30:13.65+00:22:257:308
12RESPONDEK Dariusz 26WROCŁAWPOLSKAM40-49400:00:1200:24:4700:47:3401:10:1301:33:06.3001:33:18.40+00:25:307:457.7
13MISZCZYK Jan 17ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINPOLSKAM18-39800:00:1100:25:5000:47:3701:11:1401:34:10.0501:34:21.85+00:26:347:507.6
14KORMAN Kamil 12KOSZALINPOLSKAM18-39900:00:1000:24:2800:47:0201:10:1801:34:45.6001:34:55.95+00:27:097:537.6
15KRASIŃSKI Witold 14KOSZALINPOLSKAM40-49500:00:0900:24:2800:47:3901:11:0901:35:03.3001:35:12.75+00:27:277:557.6
16PODAWCA Łukasz 37JW 1223SIANÓWPOLSKAM18-391000:00:0900:24:3500:48:0301:11:4301:35:42.4001:35:51.95+00:28:067:587.5
17POLENICA Paweł 21SŁUPSKPOLSKAM18-391100:00:0900:24:3100:48:0301:11:4301:35:50.3501:35:59.70+00:28:147:597.5
18WIATRZYK Krzysztof 36DARŁOWODARŁOWOPOLSKAM40-49600:00:0900:24:2800:47:5801:11:3801:36:52.0001:37:01.90+00:29:168:047.4
19KAMIŃSKI Tomasz 10KOSZALINPOLSKAM18-391200:00:0900:24:4700:48:5201:12:4401:38:10.9001:38:20.45+00:30:358:107.3
20RYCHŁOWSKI Piotr 30LENIWE BUŁY MIERZYNMIERZYNPOLSKAM18-391300:00:1200:27:2100:53:2901:17:5301:42:13.0501:42:25.05+00:34:378:317
21KOWALCZYK Piotr 13KOSZALINPOLSKAM18-391400:00:1000:27:0800:52:2101:17:1501:42:27.9001:42:38.80+00:34:528:327
22KUPREWICZ Grzegorz 15JW1223KOSZALINPOLSKAM18-391500:00:1100:26:5500:52:3701:17:3001:42:42.3001:42:53.30+00:35:068:337
23ŁUCKI Jarosław 38SIANÓWPOLSKAM40-49700:00:1200:26:2000:51:3501:17:3001:44:08.5501:44:21.10+00:36:338:406.9
24WALCZAK Rafał 35KOSZALINPOLSKAM40-49800:00:1000:25:5000:52:5601:20:0301:46:37.4501:46:48.10+00:39:028:536.8
25JUSZCZAK Krzysztof 9KOSZALINPOLSKAM60+100:00:1100:27:2900:53:5001:20:1601:47:13.1501:47:24.80+00:39:378:566.7
26RUSINEK Artur 28KOSZLAINPOLSKAM18-391600:00:1000:26:3100:53:2601:20:3601:48:16.2501:48:26.70+00:40:409:016.7
27ADRYAN Adam 1SŁUPSKPOLSKAM40-49900:00:1000:27:4900:54:1701:20:4701:48:32.1501:48:42.35+00:40:569:026.6
28BIELEWICZ Anna 2CENTRUM KETTELBEL SŁUPSK/STOPA SŁUPSKLUBUŃPOLSKAK35-49100:00:0900:27:5000:54:1801:20:4801:48:32.5001:48:42.40+00:40:579:026.6
29HRYCIÓW Paweł 7BIAŁOGARDBIAŁOGARDPOLSKAM18-391700:00:0900:26:0500:52:5301:21:1501:51:21.0001:51:30.70+00:43:459:166.5
30RATAJEWSKA Agnieszka 24FITOSKIŚWIDWINPOLSKAK35-49200:00:1000:27:2600:54:3801:23:0001:52:58.2501:53:08.95+00:45:229:246.4
31RATAJEWSKI Arkadiusz 25ŚWIDWINPOLSKAM18-391800:00:1000:27:2500:54:3801:22:5901:52:58.7501:53:09.50+00:45:239:246.4
32KARWASZ Krzysztof 11KWAKOWOPOLSKAM40-491000:00:1100:29:4600:57:3501:25:2001:53:58.5001:54:10.15+00:46:239:296.3
33GRZYBOWSKI Krzysztof 6BREAK DANCE N.A.S.A TKKF KOSZALINKOSZALINPOLSKAM18-391900:00:1000:29:5100:58:3501:29:0602:05:39.7002:05:50.25+00:58:0410:285.7
34VON BARDELEBEN Agnieszka 34BABECZKI KOSZALINKOSZALINPOLSKAK35-49300:00:1200:35:4601:09:4801:43:3802:18:03.8002:18:15.80+01:10:2711:305.2
Znaleziono 34 wynik(ów)