BIEG ASTERIXA 6 KM

Organizator/ Organizer:
Sianowska Fundacja Jesteśmy Razem, Urząd Gminy Sianów
Data/ Date:
2017-05-01
Miejsce/ Place:
Sianów
Dystans/ Distance:
6 km
Zgłoszonych/ Registered:
42
Wystartowało/ Started:
40
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
40
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 3km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | M18-39 | K18-34 | K35-49 | M40-49 | K50+ | M50-59 | K60+ | M60+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas startu/Start time3kmCzas
netto
6km
Czas
brutto
6km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
        
1ORZECHOWSKI Kamil 53TKKF KOSZALINKOSZALIN/RADOMM18-391M 100:00:0700:16:0900:32:06.1500:32:13.25 5:2111.2
2SZYMAJDA Grzegorz 65TKKF KOSZALINKOSZALINM18-392M 200:00:0800:19:0800:37:11.5500:37:19.60+00:05:056:119.7
3BARTOSIŃSKI Bartłomiej 90DECATHLON KOSZALINWARSZAWAM18-393M 300:00:0700:19:1900:37:40.6500:37:47.80+00:05:346:169.6
4PIĄTEK Wiktor 55JW 1223KOSZALINM18-394M 400:00:0700:19:2300:38:20.7500:38:28.50+00:06:146:239.4
5JADCZAK Tomasz 70SULECHOWOM18-395M 500:00:0800:19:3200:38:45.4000:38:53.50+00:06:396:279.3
6FRONTCZAK Iza 96TKKF KOSZALINSZCZECINEKK18-341K 100:00:0700:19:1700:39:19.1500:39:26.40+00:07:136:339.2
7IWANIEC Dariusz 45TKKF KOSZALINSIERAKOWOM40-491M 600:00:0600:19:3900:39:24.4000:39:31.35+00:07:186:349.1
8KUŁAKOWSKI Dawid 97TKKF KOSZALINKOSZALINM40-492M 700:00:0800:20:1100:40:08.2500:40:16.80+00:08:026:419
9RUTKOWSKI Ryszard 29RUTKOWSKI TEAMSIANÓWM50-591M 800:00:0800:20:1300:40:14.5000:40:22.90+00:08:086:428.9
10KUŹMA Jarosław 95KOSZALINM18-396M 900:00:1100:20:2900:41:53.3000:42:04.95+00:09:476:588.6
11GOŃKA Krzysztof 92DECATHLON KOSZALINKOSZALINM18-397M 1000:00:0800:21:4400:43:08.1500:43:16.20+00:11:027:118.3
12MICERSKI Tomasz 48TKKF KOSZALINKOSZALINM40-493M 1100:00:0900:21:3000:43:45.3000:43:54.35+00:11:397:178.2
13ZDROWIECKI Artur 63KOSZALINM18-398M 1200:00:1000:22:2100:44:11.4500:44:21.60+00:12:057:218.1
14NIECKARZ Monika 51SŁAWNOK35-491K 200:00:0700:22:2700:44:26.1500:44:34.10+00:12:207:248.1
15WOROCH Roman 67POLKOWICEDOPIEWOM50-592M 1300:00:1000:22:4900:44:34.9000:44:45.25+00:12:287:258.1
16KRAWCZYK Bohdan 98M50-593M 1400:00:1000:22:5000:44:47.6500:44:58.30+00:12:417:288
17RUTKOWSKI Artur 69RUTKOWSKI TEAMSIANÓWM18-399M 1500:00:0700:22:3300:45:11.6500:45:18.65+00:13:057:318
18FUZZI Stefano 68UTRECHTM40-494M 1600:00:0800:22:4600:45:17.0500:45:25.95+00:13:107:327.9
19FIŁONOWICZ Monika 43SZCZECINEKK35-492K 300:00:0900:23:0800:45:22.6000:45:32.05+00:13:167:337.9
20KOŁACZ Miłosz 46KŁOSM18-3910M 1700:00:0700:22:3300:45:23.9500:45:31.50+00:13:177:347.9
21WICHER Krzysztof 60ADWOKATURAKOSZALINM18-3911M 1800:00:0700:23:1500:45:24.2000:45:31.50+00:13:187:347.9
22NACZK Leonard 50DYNAMICLĘBORKM40-495M 1900:00:0900:24:2500:46:04.2500:46:13.30+00:13:587:407.8
23KARCZEWSKI Maciej 99BIAŁOGARDM18-3912M 2000:00:0900:23:0100:47:15.7000:47:24.95+00:15:097:527.6
24WAŃSKI Michał 94INOWROCŁAWM18-3913M 2100:00:0700:23:4800:47:18.1000:47:25.55+00:15:117:537.6
25ORŁOWSKI Maciej 52REKIN Z DARŁOWADARLOWOM18-3914M 2200:00:1000:25:1100:49:04.7000:49:15.05+00:16:588:107.3
26TWORSKA Magdalena 32SIANÓWK18-342K 400:00:0700:23:4400:49:29.1000:49:36.75+00:17:228:147.3
27SZKATULSKI Tomasz 59RUNNERSWALDE DARŁOWODARŁOWOM18-3915M 2300:00:0800:25:1200:49:45.4500:49:54.00+00:17:398:177.2
28PANEK Urszula 54DARŁOWOK18-343K 500:00:0800:25:1200:49:48.4500:49:57.10+00:17:428:187.2
29WIERZBIŃSKI Rafał 62BIAŁOGARDM18-3916M 2400:00:0900:23:0400:49:49.8500:49:59.80+00:17:438:187.2
30RYNKIEWICZ Aldona 91SZCZECINEKK18-344K 600:00:0700:24:5900:49:57.8500:50:05.50+00:17:518:197.2
31POTRZEBOWSKA Agata 57DEAFBYDGOSZCZK18-345K 700:00:0800:25:4200:50:44.4000:50:52.45+00:18:388:277.1
32MRUGALSKI Stanisław 49MIASTKOM50-594M 2500:00:1400:26:2900:51:34.1000:51:48.45+00:19:278:357
33BASIAK Krystian 41KOSZALINKOSZALINM18-3917M 2600:00:0900:25:5800:51:57.0000:52:06.75+00:19:508:396.9
34OLIŃSKI Arek 66SIANÓWM18-3918M 2700:00:0900:26:0500:52:07.2500:52:16.85+00:20:018:416.9
35PSTRĄGOWSKA Marlena 58BABECZKI KOSZALINKOSZALINK35-493K 800:00:0900:26:0300:52:11.3500:52:20.80+00:20:058:416.9
36PIETRZYK Paulina 56SIANÓWK18-346K 900:00:0900:26:0000:52:11.7000:52:21.25+00:20:058:426.9
37WIERZBICKI Kacper 61KOSZALINM18-3919M 2800:00:0900:26:4300:53:13.3500:53:23.20+00:21:078:526.8
38GAWLIK Artur 44BIEGNIJMY.PLKOSZALINM18-3920M 2900:00:1000:26:1700:53:37.1000:53:47.15+00:21:308:566.7
39ZIELIŃSKI Jarosław 64AMATORBIAŁOGARDM40-496M 3000:00:0800:27:2800:56:43.8500:56:52.50+00:24:379:276.3
40BEDNARZ Katarzyna 42KOŁOBRZEGK35-494K 1000:00:0800:28:3400:58:39.8500:58:48.10+00:26:339:466.1
Znaleziono 40 wynik(ów)