BIEG CENTAURA - 10 KM

Wydarzenie:
Organizator:
Gmina Biały Bór, Białoborskie Centrum Kultury i Rekreacjii, Fundacja Herkules All Sports
Data:
2020-10-03
Miejsce:
Biały Bór
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
114
Wystartowało:
107
Nie ukończyło:
2
Ukończyło:
105
Na trasie:
1
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K-Gmina | M-Gmina | Pary | Drużyna | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50+ | M50-59 | M60-69 | M70+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MLap
5km
Czas
netto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
      
1PRZEKOPOWICZ Bartosz 78#TEAMSZWARCSTARGARDM18-291M 100:18:3100:37:57.87 3:4715,8
2SZYMAŃSKI Sylwester 93TUPACZE ZE SZCZECINKASZCZECINEKM40-491M 200:19:1900:38:39.30+00:00:413:5115,5
3KOWALSKI Mirosław 47TUPACZE ZE SZCZECINKASZCZECINEKM50-591M 300:19:4900:39:53.81+00:01:553:5915,0
4JANUSZEWSKI Marek 187DRUTEXBYTÓWM30-391M 400:19:3200:40:14.59+00:02:164:0114,9
5WALCZAK Paweł 102KOSZALINM30-392M 500:19:1400:40:21.34+00:02:234:0214,9
6WOJTAS Stafan 105TRIPAKA PRZECHLEWOCZŁUCHÓWM40-492M 600:20:2000:41:10.01+00:03:124:0714,6
7JURAK Krzysztof 37AGRA OSTROWITENOWE OSTROWITEM30-393M 700:20:2100:41:34.94+00:03:374:0914,4
8KRUKOWSKI Adam 51MĘŻCZYZNAM30-394M 800:20:1100:41:38.49+00:03:404:0914,4
9LASAK Konrad 54TUPACZE ZE SZCZECINKASZCZECINEKM18-292M 900:20:2600:41:45.06+00:03:474:1014,4
10GRZESIK Eugeniusz 24TKKF KOSZALINKOSZALINM50-592M 1000:20:2400:41:49.37+00:03:514:1014,3
11PICK Tomasz 74Z LEŚNEGO WYBIEGUKOSZALINM50-593M 1100:20:4600:41:50.77+00:03:524:1114,3
12TRĘBSKI Krzysztof 97#ZABIEGANINOCĄOKONEKM40-493M 1200:21:0000:42:02.69+00:04:044:1214,3
13HERMAN Arkadiusz 30SŁUPSKM40-494M 1300:21:0300:42:13.93+00:04:164:1314,2
14CUBER Wojciech 9#ZABIEGANINOCĄZŁOTÓWM30-395M 1400:21:0100:42:18.26+00:04:204:1314,2
15TOMKOWSKI Przemysław 96BIAŁY BÓRM30-396M 1500:21:0700:43:37.72+00:05:394:2113,8
16RUBASZNIAK Radosław 80CSSP KOSZALINKOSZALINM30-397M 1600:21:3900:43:56.78+00:05:584:2313,7
17KRÓL Michał 50TRIPAKA PRZECHLEWOPRZECHLEWOM30-398M 1700:21:4900:43:57.43+00:05:594:2313,7
18MAZUR Emiliusz 61PĘDZĄCY OGRDARŁOWOM40-495M 1800:21:4500:44:07.46+00:06:094:2413,6
19PIASZCZYŃSKI Maciej 73BIAŁOBORZANIEBIAŁY BÓRM30-399M 1900:21:3900:44:21.88+00:06:244:2613,5
20GOSTKOWSKI Łukasz 21BYTÓWM30-3910M 2000:21:2200:44:30.16+00:06:324:2713,5
21DOMAŃSKI Andrzej 298KALISKAM40-496M 2100:21:5200:44:50.49+00:06:524:2913,4
22ZATOŃ Olga 106BIEGAJ Z MAKIEM TEAMŚWIDWINK30-391K 100:21:4600:44:51.80+00:06:534:2913,4
23DZIADCZYK Krzysztof 15CHOJNICEM60-691M 2200:22:1700:44:52.88+00:06:554:2913,4
24ROMANOWSKI Przemysław 108TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINRKM30-3911M 2300:22:1400:45:31.54+00:07:334:3313,2
25KRYCZKA Stanisław 52MTS HAMERMIASTKOM50-594M 2400:23:0000:45:42.80+00:07:444:3413,1
26MYSZKOWSKI Jan 651958WAŁCZM60-692M 2500:22:3200:45:45.89+00:07:484:3413,1
27ŻYJEWSKI Piotr 107TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKM50-595M 2600:22:2100:45:45.96+00:07:484:3413,1
28PĘKAŁA Piotr 71KOSZALINM40-497M 2700:23:1500:45:48.63+00:07:504:3413,1
29PELA Dariusz 69BIAŁOBORZANIETORUŃM30-3912M 2800:22:3400:46:02.99+00:08:054:3613,0
30JANKOWSKI Mariusz 34TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKM40-498M 2900:22:4600:46:05.11+00:08:074:3613,0
31DOLIWKA Kamil 12AFRO-FIT WATAHAWAŁCZM30-3913M 3000:22:5000:46:15.48+00:08:174:3713,0
32KUSIAK Bartłomiej 53SZCZECINEKM30-3914M 3100:23:1600:46:19.01+00:08:214:3713,0
33DRĄŻKOWSKI Tomasz 13MIEJSKI KLUB PŁYWACKI SZCZECINEKSZCZECINEKM18-293M 3200:22:4500:46:20.00+00:08:224:3812,9
34ORLIK Grzegorz 66BIAŁOBORZANIEBIAŁY BÓRM30-3915M 3300:22:2100:46:38.22+00:08:404:3912,9
35KOWALCZYK Seweryn 45TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKM18-294M 3400:23:0000:46:54.45+00:08:564:4112,8
36URBAŃSKI Tomasz 100BIAŁOGARDM40-499M 3500:23:0200:47:14.95+00:09:174:4312,7
37HAŁKA Justyna 26TRUCHT ŁOBEZŁOBEZK40-491K 200:23:1300:47:22.49+00:09:244:4412,7
38WIŚNIEWSKI Michał 103BEST BEASTSBIERKOWOM30-3916M 3600:23:3400:47:28.05+00:09:304:4412,6
39CIERPICKI Marcin 8AFRO-FIT WATAHAWAŁCZM40-4910M 3700:23:0800:47:39.71+00:09:414:4512,6
40KARCZEWSKI Piotr 39BEST BEASTSKOBYLNICAM30-3917M 3800:23:3500:47:44.45+00:09:464:4612,6
41KORNIEWICZ Katarzyna 109GWARDIAPIŁAK40-492K 300:23:3200:47:54.68+00:09:564:4712,5
42MAZUR Tomasz 59I LO SZCZECINEKSZCZECINEKM40-4911M 3900:23:1700:47:59.14+00:10:014:4712,5
43TRZEBIATOWSKA Kinga 98ŁUPAWAK18-291K 400:23:3700:48:03.85+00:10:054:4812,5
44KOZŁOWSKI Bartosz 49BIAŁY BÓRM30-3918M 4000:22:4400:48:10.51+00:10:124:4912,5
45STAWICKI Marek 86OSP SMOŁDZINOSMOŁDZINOM50-596M 4100:23:5100:48:17.44+00:10:194:4912,4
46HAŁKA Arkadiusz 27TRUCHT ŁOBEZŁOBEZM40-4912M 4200:24:2000:48:50.79+00:10:524:5312,3
47ŁYCZYWEK Jan 57CHOJNICEM40-4913M 4300:23:5900:48:54.13+00:10:564:5312,3
48PIŁAT Paweł 75BEST BEASTSWŁYNKOWOM30-3919M 4400:24:2100:48:58.46+00:11:004:5312,3
49WOJNIUSZ Adrian 104#FEIFERTRENUJEDARŁOWOM30-3920M 4500:24:5300:49:05.10+00:11:074:5412,2
50FIŁONOWICZ Monika 16TUPACZE ZE SZCZECINKASZCZECINEKK40-493K 500:23:3900:49:22.28+00:11:244:5612,2
51ŚWIETLIK Tomasz 95LEO TEAMKOSZALINM60-693M 4600:24:3000:49:27.63+00:11:294:5612,1
52SUCHANOWSKI Zygmunt 87RESPECT LOTYŃLOTYŃM50-597M 4700:24:0300:49:36.79+00:11:384:5712,1
53GOC Małgorzata 19SMOŁDZIŃSKI LASK30-392K 600:24:2900:49:53.64+00:11:554:5912,0
54SZKOPEK Krzysztof 91SZCZECINEKM50-598M 4800:24:1700:50:11.68+00:12:135:0112,0
55PELA Olga 70SKY-TRANSŁUBIANKAK30-393K 700:24:3800:50:27.45+00:12:295:0211,9
56POLGIN Piotr Roman 236SZCZECINEKM70+1M 4900:24:3500:50:27.76+00:12:295:0211,9
57SEROWSKI Łukasz 83DRZEWIANYM30-3921M 5000:25:1800:50:55.80+00:12:575:0511,8
58PAWŁOWSKI Michał 68PRECON - POLSKAJASTROWIEM40-4914M 5100:25:0200:50:57.25+00:12:595:0511,8
59MONGIAŁO Marcin 64KĘPKA-NA-TRASIEKOSZALINM40-4915M 5200:25:1400:51:14.48+00:13:165:0711,7
60RUDNIK Tomasz 62MIASTKOM30-3922M 5300:25:4100:51:53.42+00:13:555:1111,6
61HERMAN Karina 29SŁUPSKK40-494K 800:25:3800:52:10.38+00:14:125:1311,5
62KOLANOWSKI Jacek 43PRZECHLEWOM30-3923M 5400:25:5400:52:53.96+00:14:565:1711,3
63ADASZYNSKI Wiesław 1BOBOLICCY MORSJANIEBOBOLICEM50-599M 5500:25:2400:53:09.40+00:15:115:1811,3
64URBANIAK Anna 99BRAKTRZCIANKAK30-394K 900:26:2300:53:25.23+00:15:275:2011,2
65KISIELIŃSKI Igor 42TKKF KOSZALINKOSZALINM50-5910M 5600:25:4200:53:29.41+00:15:315:2011,2
66FURSEWICZ Bartosz 17SIEMIANICEM30-3924M 5700:26:4000:53:39.20+00:15:415:2111,2
67ŁUCZEJKO Sławomir 56SZCZECINEKM50-5911M 5800:26:3700:53:46.13+00:15:485:2211,2
68SYLDATK Piotr 89KOŁOBRZEGM30-3925M 5900:26:5300:53:46.97+00:15:495:2211,2
69PŁATOSZ Magda 76KARLINOK18-292K 1000:26:5400:53:59.81+00:16:015:2311,1
70GRONKOWSKI Sebastian 22WIKING POWERCHOJNICEM40-4916M 6000:26:3400:54:04.31+00:16:065:2411,1
71SZYSZKOWSKI Tomasz 94FOR-REST-RUN KOSZALINKOSZALINM30-3926M 6100:27:1800:54:04.88+00:16:075:2411,1
72MAZUR Mirosław 60Z LEŚNEGO WYBIEGUKOSZALINM50-5912M 6200:26:5800:54:20.94+00:16:235:2611,0
73HONCKIEWICZ Iwo 31GRUSZCZYNM18-295M 6300:26:0500:54:36.86+00:16:385:2711,0
74DRULIK-HOŁUB Marta 14KOSZALINK40-495K 1100:26:2600:54:37.68+00:16:395:2711,0
75JABŁOŃSKI Andrzej 33CZARNEM40-4917M 6400:25:3400:54:52.99+00:16:555:2910,9
76BUTOWICZ Adam 5SZCZECINEKM50-5913M 6500:26:5800:55:00.31+00:17:025:3010,9
77GODULA MĄDRZYK Magda 20NIESIŁOWOK18-293K 1200:27:0900:55:06.78+00:17:085:3010,9
78BOGACKI Tomasz 4TKKF KOSZALINKOSZALINM60-694M 6600:27:1800:55:10.87+00:17:125:3110,9
79CYWIŃSKA Agnieszka 10MTS HAMERMIASTKOK30-395K 1300:26:3600:55:19.33+00:17:215:3110,8
80GRUNWALD Karolina 23BOBOLICEK30-396K 1400:26:5000:55:22.96+00:17:255:3210,8
81GALICKI Robert 18BOBOLICEM40-4918M 6700:26:5000:55:23.34+00:17:255:3210,8
82SŁUPECKA Aneta 85Z LEŚNEGO WYBIEGUKOSZALINK30-397K 1500:27:5100:55:23.97+00:17:265:3210,8
83POTOCKI Hubert 77BEST BEASTSSŁUPSKM40-4919M 6800:26:0400:55:37.92+00:17:405:3310,8
84KOZŁOWIECKI Waldemar 48TKKF KOSZALINKOSZALINM60-695M 6900:28:0600:56:35.15+00:18:375:3910,6
85KASPRZYK Bogdan 40KM PSP KOSZALINMŚCICEM40-4920M 7000:27:3200:56:39.80+00:18:415:3910,6
86SAŁAPATA Andrzej 82JEZIERZYCEM30-3927M 7100:27:3900:56:46.41+00:18:485:4010,6
87PIASZCZYŃSKA Magdalena 72BIAŁOBORZANIEBIAŁY BÓRK30-398K 1600:27:0200:56:49.70+00:18:515:4010,6
88BOGACKA Lucyna 3TKKF KOSZALINKOSZALINK50+1K 1700:27:5100:57:05.20+00:19:075:4210,5
89BOROWSKA Teresa 249-MIASTKOK50+2K 1800:28:0400:57:08.52+00:19:105:4210,5
90JAŻDŻEWSKA Elżbieta 36BEST BEASTSSŁUPSKK30-399K 1900:27:3800:57:22.21+00:19:245:4410,5
91MAZIEC Beata 58Z LEŚNEGO WYBIEGUKOSZALINK30-3910K 2000:27:5100:58:04.35+00:20:065:4810,3
92JUSZCZAK Krzysztof 38KOSZALINM60-696M 7200:28:1700:58:10.28+00:20:125:4910,3
93RASZPLA Ilona 79KOSZALINK40-496K 2100:28:2500:58:22.18+00:20:245:5010,3
94BARTON Krystyna 2PRZECHLEWOPRZECHLEWOK50+3K 2200:27:1800:58:22.84+00:20:245:5010,3
95BONIC Barbara 248TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKK50+4K 2300:28:4100:58:26.41+00:20:285:5010,3
96BUZAŁA Walenty 7STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWOSZCZECINEKM50-5914M 7300:28:4500:59:05.89+00:21:085:5410,2
97USTJANOWSKA Katarzyna 101BIAŁAK30-3911K 2400:29:4001:00:41.45+00:22:436:049,9
98RUTKOWSKA Anna 81WATAHA WAŁCZWAŁCZK50+5K 2500:29:5001:01:55.77+00:23:576:119,7
99KĘSIK Michał 41ZDARTE PODESZWYKOSZALINM40-4921M 7400:30:4701:02:29.26+00:24:316:149,6
100HRYNIEWICZ Rafał 32CHAMPIONSZCZECINEKM40-4922M 7500:30:4901:03:20.49+00:25:226:209,5
101GRZYSTEK Marcin 25SZCZECINEKM30-3928M 7600:32:0701:05:38.54+00:27:406:339,1
102HELLER Zdzisław 28HERBMARATONOW.PLKOSZALINM60-697M 7700:31:3701:05:40.74+00:27:426:349,1
103SZYC Krystyna 92MTS HAMER MIASTKOMIASTKOK50+6K 2600:31:0401:05:46.59+00:27:486:349,1
104ŚWIGOŃ Izabela 172SZWLA STARGARDSUCHAŃK50+7K 2700:33:0901:10:11.68+00:32:137:018,5
105MISIEWICZ Dorota 63SZCZECINEKK30-3912K 2800:36:1801:14:51.78+00:36:537:298,0
106BERNATOWICZ Arleta 6SŁUPSKK50+8K 2900:47:15+00:28:449:276,3
Niesklasyfikowani
BOROWSKI Tomasz 294MIASTKOM50-5900:24:12 DNF DNF--
Znaleziono 107 wynik(ów)