BIEG CENTAURA - 5 KM

Wydarzenie:
Organizator:
Gmina Biały Bór, Białoborskie Centrum Kultury i Rekreacjii, Fundacja Herkules All Sports
Data:
2019-10-06
Miejsce:
Biały Bór
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
68
Wystartowało:
60
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
60
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu
  
1OPIELA Paweł 1627PRO Siódmiak TeamSŁOSINKOM-Open00:00:00
2KRAWCZUK Maciej 148WIERZCHOWO-DWORZECM-Open00:00:00
3UJWARY Jakub 309DARŻEWOM-Open00:00:00
4BUCHOWSKI Marek 130PARKRUNSZCZECINEKM-Open00:00:00
5CERK Łukasz 132BIEGAJ Z CERKIEMSZCZECINEKM-Open00:00:05
6GUZOWSKI Dariusz 139ŚCIGAŁ TEAMTRZEBIELINOM-Open00:00:05
7KRYZEL Tomasz 150Wiking RychnowyCZŁUCHÓWM-Open00:00:05
8SIÓDMIAK Igor 1747PRO Siódmiak Team / MBCSZCZECINEKM-Open00:00:05
9WERNER Kamila 1807PRO Siódmiak Team, BIEGAJ Z CERKIEMSZCZECINEKK-Open00:00:05
10PELA Oliwia 164MKL ToruńTORUŃK-Open00:00:05
11PERLIK Katarzyna 165MTS HAMER MIASTKOMIASTKOK-Open00:00:05
12JABŁOŃSKI Tomasz 142KB SPOKO SławnoSŁAWNOM-Open00:00:06
13DUCHNOWSKI Tomasz 136biegajzcerkiemSZCZECINEKM-Open00:00:06
14GARAPUCZYK Agnieszka 137KONARZYNYK-Open00:00:06
15PŁATOSZ Marek 167SZCZECINEKM-Open00:00:06
16KOWALCZYK Seweryn 144Team Biegowy SzczecinekSZCZECINEKM-Open00:00:06
17KRUKOWSKA Magdalena 55UKS DOJLIDYDRZONOWOK-Open00:00:06
18MACIEJEWSKI Tomasz 155USTKAM-Open00:00:06
19ROKOSZ Radosław 171JW 1223 KOSZALINKOSZALINM-Open00:00:07
20WYSOCKI Damian 183MKL SzczecinekSZCZECINEKM-Open00:00:07
21KUKLINSKI Maciej 152MetrożercyMIROSZEWOM-Open00:00:07
22MICHAŁKIEWICZ Damian 311BIAŁY BÓRM-Open00:00:07
23POLAKOWSKA Małgorzata 168DARZEWOK-Open00:00:07
24PAWŁOWICZ Roland 1637PRO Siódmiak TeamSZCZECINEKM-Open00:00:08
25TRAWA Aleksandra 178#ZabieganiNocąZŁOTÓWK-Open00:00:08
26ZABŁOCKI Paweł 166KOSZALINM-Open00:00:08
27ROMECZ-KAZIK Gabriela 172ZŁOTÓWK-Open00:00:08
28DĄBKOWSKI Maciej 1337PRO Siódmiak TeamMIASTKOM-Open00:00:09
29HAŁKA Justyna 140Trucht ŁobezŁOBEZK-Open00:00:09
30GÓRKO Brajan 322BIAŁY BÓRM-Open00:00:09
31PRZYBYŁ Marcin 170NKS DarżewoDARŻEWOM-Open00:00:09
32NERĆ Patrycja 1587 PRO TEAM /MKP SzczecinekSZCZECINEKK-Open00:00:12
33SKOCZYLAS Henryk 314BIEGAM BO LUBIĘOKONEKM-Open00:00:12
34BODZIONY Grzegorz 127JASTROWIEM-Open00:00:12
35DUCHNOWSKA Kamila 135Husaria Race TeamSZCZECINEKK-Open00:00:12
36BUJAK Adrian 131POMORZANINSŁAWOBORZEM-Open00:00:13
37WODZYŃSKA Katarzyna 181Zabiegani NocąOKONEKK-Open00:00:13
38KIEDOS Dariusz 143Jw1223KOSZSLINM-Open00:00:13
39ZIĘBA BŁASZKIEWICZ Agnieszka 124PSEUDOBIEGACZKIZLOTÓWK-Open00:00:13
40SUCHANOWSKA Anna 177RESPECT LOTYŃLOTYŃK-Open00:00:13
41BOROWSKI Jeremi 265HAMER MIASTKOMIASTKOM-Open00:00:14
42SŁUPECKA Aneta 175KOSZALINK-Open00:00:14
43TRĘBSKA Marta 179#ZabieganiNocąOKONEKK-Open00:00:14
44STAŚ Adrianna 176BIAŁAK-Open00:00:15
45HAŁKA Arkadiusz 141Trucht ŁobezŁOBEZM-Open00:00:15
46SINKIEWICZ Miroslaw 173JW1223KOSZALINM-Open00:00:16
47GŁĘBICKI Paweł 138WAŁCZM-Open00:00:16
48BRACH Karolina 129Team Biegowy SzczecinekSZCZECINEKK-Open00:00:16
49DEPTUŁA-BILL Bożena 134BORNE SULINOWOK-Open00:00:16
50NOSAL Mariusz 159SZCZECINEKM-Open00:00:17
51MRUGALSKI Stanisław 157PRZĘSINM-Open00:00:17
52NOSAL Martyna 160Pentathlon SzczecinekSZCZECINEKK-Open00:00:17
53WALDEMAR Wajda 214BORNE SULINOWOM-Open00:00:17
54NOSAL Anna 161SZCZECINEKK-Open00:00:17
55KRASOWSKI Tomasz 146WAŁCZM-Open00:00:17
56BILL Łukasz 126BORNE SULINOWOM-Open00:00:17
57KOZŁOWIECKA Małgorzata 145KOSZALINK-Open00:00:17
58KRÓL Dominika 149MIASTKOK-Open00:00:18
59MORDACZ Mikołaj 300BYDGOSZCZM-Open00:00:19
60KRAWCZUK Joanna 147WIERZCHOWO DWORZECK-Open00:00:19
Znaleziono 60 wynik(ów)