BIEG CENTAURA - 5 KM

Wydarzenie:
Organizator:
Gmina Biały Bór, Białoborskie Centrum Kultury i Rekreacjii, Fundacja Herkules All Sports
Data:
2019-10-06
Miejsce:
Biały Bór
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
68
Wystartowało:
60
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
60
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1SIÓDMIAK Igor 1747PRO Siódmiak Team / MBCSZCZECINEKM-Open1M 100:00:0500:17:35.2700:17:40.51 3:3117.1
2GUZOWSKI Dariusz 139ŚCIGAŁ TEAMTRZEBIELINOM-Open2M 200:00:0500:17:58.6600:18:03.75+00:00:233:3516.7
3KRYZEL Tomasz 150Wiking RychnowyCZŁUCHÓWM-Open3M 300:00:0500:18:25.2200:18:31.21+00:00:503:4116.3
4CERK Łukasz 132BIEGAJ Z CERKIEMSZCZECINEKM-Open4M 400:00:0500:18:50.1200:18:55.38+00:01:143:4615.9
5ROKOSZ Radosław 171JW 1223 KOSZALINKOSZALINM-Open5M 500:00:0700:19:06.7000:19:14.03+00:01:333:4915.7
6WYSOCKI Damian 183MKL SzczecinekSZCZECINEKM-Open6M 600:00:0700:19:25.8700:19:32.89+00:01:523:5315.5
7OPIELA Paweł 1627PRO Siódmiak TeamSŁOSINKOM-Open7M 700:00:0000:19:48.6100:19:48.61+00:02:083:5715.2
8DĄBKOWSKI Maciej 1337PRO Siódmiak TeamMIASTKOM-Open8M 800:00:0900:19:59.6100:20:08.71+00:02:283:5915
9JABŁOŃSKI Tomasz 142KB SPOKO SławnoSŁAWNOM-Open9M 900:00:0600:20:03.5800:20:09.96+00:02:294:0015
10PAWŁOWICZ Roland 1637PRO Siódmiak TeamSZCZECINEKM-Open10M 1000:00:0800:20:01.5300:20:10.27+00:02:294:0015
11DUCHNOWSKI Tomasz 136biegajzcerkiemSZCZECINEKM-Open11M 1100:00:0600:20:21.9000:20:28.05+00:02:474:0414.7
12BUJAK Adrian 131POMORZANINSŁAWOBORZEM-Open12M 1200:00:1300:20:30.5400:20:44.48+00:03:034:0614.6
13KUKLINSKI Maciej 152MetrożercyMIROSZEWOM-Open13M 1300:00:0700:21:01.7200:21:09.62+00:03:294:1214.3
14PŁATOSZ Marek 167SZCZECINEKM-Open14M 1400:00:0600:21:21.9300:21:28.84+00:03:484:1614
15MICHAŁKIEWICZ Damian 311BIAŁY BÓRM-Open15M 1500:00:0700:21:39.8500:21:47.81+00:04:074:2013.8
16KOWALCZYK Seweryn 144Team Biegowy SzczecinekSZCZECINEKM-Open16M 1600:00:0600:22:48.5800:22:55.51+00:05:144:3313.1
17MORDACZ Mikołaj 300BYDGOSZCZM-Open17M 1700:00:1900:22:51.1900:23:10.68+00:05:304:3413.1
18NOSAL Mariusz 159SZCZECINEKM-Open18M 1800:00:1700:23:26.4300:23:43.49+00:06:024:4112.8
19SINKIEWICZ Miroslaw 173JW1223KOSZALINM-Open19M 1900:00:1600:23:51.1400:24:07.33+00:06:264:4612.6
20GÓRKO Brajan 322BIAŁY BÓRM-Open20M 2000:00:0900:24:04.0300:24:13.63+00:06:334:4812.5
21ZABŁOCKI Paweł 166KOSZALINM-Open21M 2100:00:0800:24:10.2500:24:18.54+00:06:384:5012.4
22UJWARY Jakub 309DARŻEWOM-Open22M 2200:00:0000:24:26.6700:24:26.67+00:06:464:5312.3
23BOROWSKI Jeremi 265HAMER MIASTKOMIASTKOM-Open23M 2300:00:1400:25:50.8600:26:04.93+00:08:245:1011.6
24HAŁKA Arkadiusz 141Trucht ŁobezŁOBEZM-Open24M 2400:00:1500:25:51.6400:26:07.14+00:08:265:1011.6
25SKOCZYLAS Henryk 314BIEGAM BO LUBIĘOKONEKM-Open25M 2500:00:1200:26:01.7800:26:13.89+00:08:335:1211.5
26MRUGALSKI Stanisław 157PRZĘSINM-Open26M 2600:00:1700:26:25.4200:26:43.30+00:09:025:1711.3
27GŁĘBICKI Paweł 138WAŁCZM-Open27M 2700:00:1600:28:07.8800:28:24.01+00:10:435:3710.7
28BODZIONY Grzegorz 127JASTROWIEM-Open28M 2800:00:1200:28:20.1800:28:32.25+00:10:515:4010.6
29PRZYBYŁ Marcin 170NKS DarżewoDARŻEWOM-Open29M 2900:00:0900:28:45.1400:28:55.07+00:11:145:4510.4
30WALDEMAR Wajda 214BORNE SULINOWOM-Open30M 3000:00:1700:29:38.1900:29:55.47+00:12:145:5510.1
31MACIEJEWSKI Tomasz 155USTKAM-Open31M 3100:00:0600:29:49.1400:29:55.84+00:12:155:5710.1
32KRAWCZUK Maciej 148WIERZCHOWO-DWORZECM-Open32M 3200:00:0000:31:18.4900:31:18.49+00:13:376:159.6
33KIEDOS Dariusz 143Jw1223KOSZSLINM-Open33M 3300:00:1300:31:09.4200:31:23.30+00:13:426:149.6
34KRASOWSKI Tomasz 146WAŁCZM-Open34M 3400:00:1700:31:18.7000:31:36.42+00:13:556:159.6
35BUCHOWSKI Marek 130PARKRUNSZCZECINEKM-Open35M 3500:00:0000:32:05.8100:32:05.81+00:14:256:259.4
36BILL Łukasz 126BORNE SULINOWOM-Open36M 3600:00:1700:33:14.0200:33:31.41+00:15:506:389
Znaleziono 36 wynik(ów)