BIEG CENTAURA - 5 KM

Wydarzenie:
Organizator:
Gmina Biały Bór, Białoborskie Centrum Kultury i Rekreacjii, Fundacja Herkules All Sports
Data:
2019-10-06
Miejsce:
Biały Bór
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
68
Wystartowało:
60
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
60
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu
  
1OPIELA Paweł 1627PRO Siódmiak TeamSŁOSINKOM-Open00:00:00
2KRAWCZUK Maciej 148WIERZCHOWO-DWORZECM-Open00:00:00
3UJWARY Jakub 309DARŻEWOM-Open00:00:00
4BUCHOWSKI Marek 130PARKRUNSZCZECINEKM-Open00:00:00
5CERK Łukasz 132BIEGAJ Z CERKIEMSZCZECINEKM-Open00:00:05
6GUZOWSKI Dariusz 139ŚCIGAŁ TEAMTRZEBIELINOM-Open00:00:05
7KRYZEL Tomasz 150Wiking RychnowyCZŁUCHÓWM-Open00:00:05
8SIÓDMIAK Igor 1747PRO Siódmiak Team / MBCSZCZECINEKM-Open00:00:05
9JABŁOŃSKI Tomasz 142KB SPOKO SławnoSŁAWNOM-Open00:00:06
10DUCHNOWSKI Tomasz 136biegajzcerkiemSZCZECINEKM-Open00:00:06
11PŁATOSZ Marek 167SZCZECINEKM-Open00:00:06
12KOWALCZYK Seweryn 144Team Biegowy SzczecinekSZCZECINEKM-Open00:00:06
13MACIEJEWSKI Tomasz 155USTKAM-Open00:00:06
14ROKOSZ Radosław 171JW 1223 KOSZALINKOSZALINM-Open00:00:07
15WYSOCKI Damian 183MKL SzczecinekSZCZECINEKM-Open00:00:07
16KUKLINSKI Maciej 152MetrożercyMIROSZEWOM-Open00:00:07
17MICHAŁKIEWICZ Damian 311BIAŁY BÓRM-Open00:00:07
18PAWŁOWICZ Roland 1637PRO Siódmiak TeamSZCZECINEKM-Open00:00:08
19ZABŁOCKI Paweł 166KOSZALINM-Open00:00:08
20DĄBKOWSKI Maciej 1337PRO Siódmiak TeamMIASTKOM-Open00:00:09
21GÓRKO Brajan 322BIAŁY BÓRM-Open00:00:09
22PRZYBYŁ Marcin 170NKS DarżewoDARŻEWOM-Open00:00:09
23SKOCZYLAS Henryk 314BIEGAM BO LUBIĘOKONEKM-Open00:00:12
24BODZIONY Grzegorz 127JASTROWIEM-Open00:00:12
25BUJAK Adrian 131POMORZANINSŁAWOBORZEM-Open00:00:13
26KIEDOS Dariusz 143Jw1223KOSZSLINM-Open00:00:13
27BOROWSKI Jeremi 265HAMER MIASTKOMIASTKOM-Open00:00:14
28HAŁKA Arkadiusz 141Trucht ŁobezŁOBEZM-Open00:00:15
29SINKIEWICZ Miroslaw 173JW1223KOSZALINM-Open00:00:16
30GŁĘBICKI Paweł 138WAŁCZM-Open00:00:16
31NOSAL Mariusz 159SZCZECINEKM-Open00:00:17
32MRUGALSKI Stanisław 157PRZĘSINM-Open00:00:17
33WALDEMAR Wajda 214BORNE SULINOWOM-Open00:00:17
34KRASOWSKI Tomasz 146WAŁCZM-Open00:00:17
35BILL Łukasz 126BORNE SULINOWOM-Open00:00:17
36MORDACZ Mikołaj 300BYDGOSZCZM-Open00:00:19
Znaleziono 36 wynik(ów)