BIEG CENTAURA - BIEG DZIECI (10 - 11 LAT) – 400 M

Wydarzenie:
Organizator:
Gmina Biały Bór, Białoborskie Centrum Kultury i Rekreacjii, Fundacja Herkules All Sports
Data:
2019-10-06
Miejsce:
Biały Bór
Dystans:
0.4 km
Zgłoszonych:
36
Wystartowało:
28
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
28
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
0.4km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1BARAN Daria 257MIEJSKI KLUB PŁYWACKI SZCZECINEKSZCZECINEKK-Open1K 100:01:35.36 3:5715.2
2KWAŚNIEWSKI Dawid 359LKK HUBERTUSBIAŁY BÓRM-Open1M 100:01:36.21+00:00:004:0015
3GÓRKO Maja 363LKK HUBERTUSBIAŁY BÓRK-Open2K 200:01:37.33+00:00:014:0214.8
4MIECZKOWSKI Kuba 312BIAŁY BÓRM-Open2M 200:01:40.38+00:00:054:1014.4
5GÓRAK Piotr 278UKS KOLIBERDRZONOWO SPM-Open3M 300:01:42.11+00:00:064:1514.1
6JABŁOŃSKA Martyna 285KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOK-Open3K 300:01:43.07+00:00:074:1714
7NIŻYŃSKA Justyna 319BIAŁY BÓRK-Open4K 400:01:44.56+00:00:094:2013.8
8PELA Tomasz 325TMT TORUŃTORUŃM-Open4M 400:01:46.23+00:00:104:2513.6
9SOKÓLSKA Oliwia 364LKK HUBERTUSBIAŁY BÓRK-Open5K 500:01:47.36+00:00:124:2713.5
10SOBCZAK Karina 345SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 KOSZALINKOSZALINK-Open6K 600:01:48.39+00:00:134:3013.3
11BOROWICZ Maria 346K-Open7K 700:01:52.42+00:00:174:4012.9
12CHEMEL Amelia 361LKK HUBERTUSBIAŁY BÓRK-Open8K 800:01:52.60+00:00:174:4012.9
13SZCZEŚNIAK Maciej 350BIAŁY BÓRM-Open5M 500:01:55.58+00:00:204:4712.5
14DRZEWOSZEWSKI Stanisław 271BIAŁY BÓRM-Open6M 600:01:56.40+00:00:214:5012.4
15SZAMOCKA Kaja 362LKK HUBERTUSBIAŁY BÓRK-Open9K 900:01:56.79+00:00:214:5012.4
16PILARSKI Filip 332BIAŁY BÓRM-Open7M 700:01:59.63+00:00:244:5712.1
17JAKUBASZKO Daria 286UKS KOLIBERDRZONOWO SPK-Open10K 1000:02:02.80+00:00:275:0511.8
18THOMAS Jessica 354ROZBIEGANE JASTROWIEJASTROWIEK-Open11K 1100:02:05.30+00:00:295:1211.5
19RADTKE Łukasz 335HUBERTUS BIAŁY BÓRBIAŁY BÓRM-Open8M 800:02:06.11+00:00:305:1511.4
20ADAMCZAK Miłosz 251UKS KOLIBERDRZONOWO SPM-Open9M 900:02:09.56+00:00:345:2211.2
21LIS Karolina 307KRĄGIK-Open12K 1200:02:11.47+00:00:365:2711
22KRUKOWSKA Liliana 297UKS KOLIBERDRZONOWO SPK-Open13K 1300:02:12.37+00:00:375:3010.9
23BERNAT Mikołaj 366SP2BIAŁY BÓRM-Open10M 1000:02:12.62+00:00:375:3010.9
24PODLEŚNA Aleksandra 333UKS KOLIBERDRZONOWO SPK-Open14K 1400:02:13.08+00:00:375:3210.8
25MIŃKO Wiktoria 313UKS KOLIBERDRZONOWO SPK-Open15K 1500:02:14.57+00:00:395:3510.7
26KOPISZKA Igor 356M-Open11M 1100:02:16.23+00:00:405:4010.6
27MARKANYCZ Patryk 310UKS KOLIBERDRZONOWO SPM-Open12M 1200:02:29.09+00:00:536:129.7
28KUCZERKA Paweł 299UKS KOLIBERDRZONOWO SPM-Open13M 1300:02:39.96+00:01:046:379.1
Znaleziono 28 wynik(ów)