BIEG CENTAURA - BIEG MŁODZIEŻOWY – 800 M (12 – 13 LAT)

Wydarzenie:
Organizator:
Gmina Biały Bór, Białoborskie Centrum Kultury i Rekreacjii, Fundacja Herkules All Sports
Data:
2019-10-06
Miejsce:
Biały Bór
Dystans:
0.8 km
Zgłoszonych:
36
Wystartowało:
29
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
29
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
0.8km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1POLEHOŃSKI Tomasz 334MIEJSKI KLUB PŁYWACKI SZCZECINEKBIAŁY BÓRM-Open1M 100:02:33.07 3:1118.8
2GAŁCZYŃSKI Mikołaj 275BIAŁY BÓRM-Open2M 200:02:35.48+00:00:023:1318.6
3BARAN Julia 258MIEJSKI KLUB PŁYWACKISZCZECINEKK-Open1K 100:02:45.71+00:00:123:2617.5
4OMELAŃSKI Oleh 368SP2BIAŁY BÓRM-Open3M 300:02:47.11+00:00:143:2817.2
5MÓRAWSKA Klaudia 315UKS KOLIBERDRZONOWO SPK-Open2K 200:02:47.88+00:00:143:2817.2
6NAZWISKO Filip 316AP SZCZECINEKBIAŁY BÓRM-Open4M 400:02:48.03+00:00:143:3017.1
7KRASOWSKA Nikola 293LKS BRDA PRZECHLEWOPRZECHLEWOK-Open3K 300:02:48.29+00:00:153:3017.1
8RADTKE Radosław 336HUBERTUSBIAŁY BÓRBIAŁY BÓRM-Open5M 500:03:02.01+00:00:283:4715.8
9GEDA Adam 276UKS KOLIBERDRZONOWO SPM-Open6M 600:03:07.99+00:00:343:5315.4
10GRYCH Tim 279HUBERTUS BIAŁY BÓRBIAŁY BÓRM-Open7M 700:03:11.53+00:00:383:5815.1
11CYWIŃSKA Julia 270ULKS BARWICEOSTROPOLEK-Open4K 400:03:13.32+00:00:404:0114.9
12ORZEŁ Nikola 360LKK HUBERTUSBIAŁY BÓRK-Open5K 500:03:16.13+00:00:434:0514.7
13ROMAN Maciej 339BIAŁY BÓRM-Open8M 800:03:16.19+00:00:434:0514.7
14KORYBSKI Piotr 317M-Open9M 900:03:16.40+00:00:434:0514.7
15NOSAL Martyna 320PENTATHLON SZCZECINEKSZCZECINEKK-Open6K 600:03:17.28+00:00:444:0614.6
16KRUKOWSKA Weronika 296UKS KOLIBERDRZONOWO SPK-Open7K 700:03:18.97+00:00:454:0714.5
17BODNAR Michał 262UKS KOLIBERDRZONOWO SPM-Open10M 1000:03:26.06+00:00:524:1714
18CAŁA Dawid 267RUNTASTYCZNE PŁYTKIBYTÓWM-Open11M 1100:03:41.45+00:01:084:3613
19NIŻYŃSKA Natalia 318BIAŁY BÓRK-Open8K 800:03:42.39+00:01:094:3713
20SIEMBAB Dominik 342UKS KOLIBERDRZONOWO SPM-Open12M 1200:03:47.68+00:01:144:4312.7
21SZKOŁUDA Adam 351BIAŁY BÓRM-Open13M 1300:03:53.05+00:01:194:5112.4
22HINC Aleksandra 280UKS KOLIBERDRZONOWO SPK-Open9K 900:03:56.47+00:01:234:5512.2
23STASIUK Martyna 348BIAŁY BÓRK-Open10K 1000:04:01.54+00:01:285:0112
24DZIUBA Wiktoria 272KOSZALINK-Open11K 1100:04:01.58+00:01:285:0112
25SIATKOWSKA Katarzyna 341UKS KOLIBERDRZONOWO SPK-Open12K 1200:04:04.57+00:01:315:0511.8
26PAŁYŁA Wiktor 323UKS KOLIBERDRZONOWO SPM-Open14M 1400:04:11.00+00:01:375:1311.5
27WIERZBICKA Aleksandra 357UKS KOLIBERDRZONOWO SPK-Open13K 1300:04:13.25+00:01:405:1611.4
28LEWANDOWSKA Nikola 301UKS KOLIBERDRZONOWO SPK-Open14K 1400:04:22.91+00:01:495:2711
29TRYBULSKA Martyna 355UKS KOLIBERDRZONOWO SPK-Open15K 1500:04:24.31+00:01:515:3010.9
Znaleziono 29 wynik(ów)