Organizator : | Gmina Biały Bór, Białoborskie Centrum Kultury i Rekreacjii, Fundacja Herkules All Sports |
Data : | 2019-10-06 |
Miejsce : | Biały Bór |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 64 |
Wystartowało : | 58 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 58 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | KUKLINSKA Joanna | 216 | METROŻERCY | MIROSZEWO | K18-39 | |
2 | WOJTCZAK Urszula | 239 | CZAPELKI | CZAPLINEK | K40-49 | |
3 | JÓŹWIAK Marianna | 203 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K40-49 | |
4 | JURCZYSZYN Zyta | 206 | CZAPELKI | CZAPLINEK | K40-49 | |
5 | KAŹMIERCZAK Syla | 209 | CZAPLINEK | K18-39 | ||
6 | WOROCH Jolanta | 241 | POLKOWICE | DOPIEWO | K50-59 | |
7 | DAROSZEWSKA Krystyna | 194 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K60-69 | |
8 | KOCOŃ Sylwia | 210 | SIEMIANICE | K40-49 | ||
9 | SYROCZYŃSKA Hanna | 233 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K50-59 | |
10 | SZAMOTUŁA - STRZELEC Maryla | 235 | PRZYBKOWO | K60-69 | ||
11 | WOŹNIEWSKA Grażyna | 242 | NORDICOWELOVE POLICE | POLICE | K50-59 | |
12 | SZUDOBAJ Hania | 236 | NIEZNISZCZALNI | SŁUPSK | K50-59 | |
13 | KOTARSKA Małgorzata | 199 | NORDICOWELOVE POLICE | POLICE | K50-59 | |
14 | WRONA Jolanta | 243 | PSEUDOBIEGACZKI | ZŁOTÓW | K60-69 | |
15 | PRUSKA Agnieszka | 343 | NIEZNISZCZALNI | WIDZINO | K40-49 | |
16 | SZAMOTUŁA Ewa | 234 | SZCZECINEK | K60-69 | ||
17 | TOBOŁA Halina | 237 | PRZYBKOWO | K50-59 | ||
18 | ZIĘBA Halina | 245 | PSEUDOBIEGACZKI | ZŁOTÓW | K60-69 | |
19 | AMBRYSZEWSKA Agnieszka | 185 | STEPIEŃ | K18-39 | ||
20 | KARKUT Monika | 208 | MTS HAMER | MIASTKO | K40-49 | |
21 | KORYBSKA Aleksandra | 212 | BIAŁY BÓR | BIAŁY BÓR | K40-49 | |
22 | JURA Danuta | 207 | MIASTKO | K60-69 | ||
23 | CZEREŚNIAK Iwona | 193 | SIEMCZYNO | K50-59 | ||
24 | DOBRZAŃSKA Anna | 195 | LINOWO | K40-49 | ||
25 | JENSZAK Maja | 202 | SZCZECINEK | K18-39 | ||
26 | SUCHECKA Anna | 232 | SZCZECINEK | K40-49 | ||
27 | LEWANDOWSKA Iga | 219 | BIAŁA | K18-39 | ||
28 | STAŚ Halina | 230 | BIAŁA | K40-49 | ||
29 | WAJDA Izabela | 238 | BORNE SULINOWO | K40-49 | ||
30 | ARCIUSZKIEWICZ Katarzyna | 187 | BARWICE | K18-39 | ||
31 | PIASKOWIAK Karolina | 227 | BORNE BIEGA | BORNE SULINOWO | K18-39 | |
32 | MAŁYSZEWICZ Teresa | 222 | BIAŁY BÓR | K50-59 | ||
33 | WYPYCH Honorata | 244 | SWIDWIN | K18-39 | ||
34 | FIURST-STECENKO Irena | 198 | TUPTAJĄCE HIPCIE | BORNE SULINOWO | K18-39 | |
35 | KWAŚNIEWSKA Dorota | 215 | HUBERTUS BIAŁY BÓR | BIAŁY BÓR | K50-59 | |
36 | JADWIŻYC Izabela | 200 | TUPTAJĄCE HIPCIE | BORNE SULINOWO | K40-49 |
Znaleziono 36 wynik(ów)