BIEG CHARYTATYWNY DLA PAWŁA

Organizator/ Organizer:
Life+ Joanna Maciejewska-Błachewicz
Data/ Date:
2018-01-07
Miejsce/ Place:
BYDGOSZCZ
Dystans/ Distance:
5 km
Zgłoszonych/ Registered:
398
Wystartowało/ Started:
389
Nie ukończyło/ Not finished:
2
Ukończyło/ Finished:
387
Na trasie/ On track:
2

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Open Nordic Walking | Nordic Walking K | Nordic Walking M | Dz1 | Dz14

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
     
1TUCZYŃSKI Sylwester Leon 263BYDGOSKIE OKONIEBYDGOSZCZM-OPEN1M 100:17:44.85 3:3316.9
2KRYSKE Bartosz 324SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA BIAŁE BŁOTAM-OPEN2M 200:17:51.60+00:00:063:3416.8
3JAGODZIŃSKI Mateusz 60BYDGOSKIE OKONIEBYDGOSZCZM-OPEN3M 300:17:53.00+00:00:083:3416.8
4MRUK Tomasz 151CZARNE STOPY.SMBYDGOSZCZM-OPEN4M 400:18:05.45+00:00:203:3716.6
5TUCHOLSKI Bartłomiej 262BYDGOSKIE OKONIEBYDGOSZCZM-OPEN5M 500:18:34.80+00:00:493:4316.1
6FLOREK Paweł 37RUNADDICTSBYDGOSZCZM-OPEN6M 600:18:43.70+00:00:583:4416
7STACHOWICZ Wiesław 316BRZOZA BIEGA M-OPEN7M 700:19:03.15+00:01:183:4815.7
8SZLINGER Jakub 252TEAM KUCYKITURM-OPEN8M 800:19:16.20+00:01:313:5115.6
9SZCZEPANIAK Cezary 139BYDGOSZCZM-OPEN9M 900:19:35.10+00:01:503:5515.3
10RETECKI Krzysztof 209BOGMAR / PRESTO OSTROMECKOOSTROMECKOM-OPEN10M 1000:19:57.60+00:02:123:5915
11WYSOCKI Rafał 23BYDGOSZCZM-OPEN11M 1100:20:02.60+00:02:174:0015
12KUŁAKOWSKI Krzysztof 217RUNPASJABYDGOSZCZM-OPEN12M 1200:20:03.75+00:02:184:0015
13ŚRUBA Patryk 327BYDGOSZCZM-OPEN13M 1300:20:05.50+00:02:204:0114.9
14PEŻYŃSKI Piotr 185BYDGOSZCZM-OPEN14M 1400:20:07.55+00:02:224:0114.9
15NAGORZYSKI Arkadiusz 154BIEGAM WSPIERAM MOTYWUJĘBYDGOSZCZM-OPEN15M 1500:20:12.85+00:02:284:0214.8
16WILK Łukasz 273RUNADDICTSBYDGOSZCZM-OPEN16M 1600:20:18.90+00:02:344:0314.8
17KOWALSKI Jacek 6GDYNIAM-OPEN17M 1700:20:27.00+00:02:424:0514.7
18STALKA Jakub 351M-OPEN18M 1800:20:30.40+00:02:454:0614.6
19KRYSKE Mariusz 353M-OPEN19M 1900:20:31.50+00:02:464:0614.6
20DRABJEWSKI Paweł 30TKKF WODNIK WIĘCBORKŚMIŁOWOM-OPEN20M 2000:21:03.90+00:03:194:1214.2
21KRZEMIŃSKI Bartosz 322BYDGOSZCZM-OPEN21M 2100:21:13.30+00:03:284:1414.1
22PĘKAŁA Aleksandra 323BYDGOSZCZK-OPEN1K 100:21:18.15+00:03:334:1514.1
23WŁODARCZYK Wojciech 275CZARNE STOPY.SMBYDGOSZCZM-OPEN22M 2200:21:34.70+00:03:494:1813.9
24KACZMAREK Sebastian 74TEAM KUCYKIBYDGOSZCZM-OPEN23M 2300:21:42.05+00:03:574:2013.8
25NAGOW Michał 155RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-OPEN24M 2400:21:46.20+00:04:014:2113.8
26GRACZ Adam 346M-OPEN25M 2500:21:47.25+00:04:024:2113.8
27LASKOWSKI Jakub 332Dz141M 2600:21:54.55+00:04:094:2213.7
28KRZYŻANOWSKI Robert 159BYDGOSZCZM-OPEN26M 2700:21:56.10+00:04:114:2313.7
29SZYSZKA Radosław 256POLONIA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-OPEN27M 2800:21:56.95+00:04:124:2313.7
30SOBCZAK Michał 236BYDGOSZCZM-OPEN28M 2900:21:59.55+00:04:144:2413.6
31KUPCZYK Tomasz 112BYDGOSZCZM-OPEN29M 3000:22:05.05+00:04:204:2513.6
32KOŚCIELAK Maciej 67M-OPEN30M 3100:22:05.15+00:04:204:2513.6
33MUĆKO Bartek 152BYDGOSZCZDz142M 3200:22:07.10+00:04:224:2513.6
34LEWICKI Konrad 125ŻANDARMI Z BYDGOSZCZYBYDGOSZCZM-OPEN31M 3300:22:23.00+00:04:384:2813.4
35SZESZUŁA Michał 251NIGHT RUNNERSPOZNAŃM-OPEN32M 3400:22:23.80+00:04:384:2813.4
36SOBCZAK Marcin 235CZARNE STOPY.SMBYDGOSZCZM-OPEN33M 3500:22:29.00+00:04:444:2913.3
37KOWALCZYK Rafał 255BYDGOSZCZM-OPEN34M 3600:22:35.80+00:04:504:3113.3
38HARENZA-BŁOCHOWIAK Sonia 57BYDGOSZCZK-OPEN2K 200:22:37.05+00:04:524:3113.3
39KLATECKI Adam 88PRUSZCZM-OPEN35M 3700:22:44.90+00:05:004:3313.2
40KADOW Ryszard 329BYDGOSZCZM-OPEN36M 3800:22:51.45+00:05:064:3413.1
41ŁOBOCKI Krzysztof 130BYDGOSZCZM-OPEN37M 3900:22:57.75+00:05:124:3513.1
42SZOPA Krzysztof 341INOWROCŁAWM-OPEN38M 4000:23:06.50+00:05:214:3713
43KLAWCZYŃSKI Zbigniew 89KLUB HDK 'LOGISTYCY' BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-OPEN39M 4100:23:07.20+00:05:224:3713
44GÓRSKI Marcin 388M-OPEN40M 4200:23:09.80+00:05:244:3812.9
45SZCZĘSNY Arkadiusz 250DYNAMO SKARPABYDGOSZCZM-OPEN41M 4300:23:11.50+00:05:264:3812.9
46JENZIOŁOWSKI Jacek 70RUNPASJABYDGOSZCZM-OPEN42M 4400:23:15.95+00:05:314:3912.9
47SIUDA Sebastian 228BYDGOSZCZM-OPEN43M 4500:23:18.05+00:05:334:3912.9
48NOWAKOWSKA Angelina 342INOWROCLAWK-OPEN3K 300:23:21.55+00:05:364:4012.8
49PACZKOWSKI Mirosław 177CB 163BYDGOSZCZM-OPEN44M 4600:23:22.90+00:05:384:4012.8
50GOLON Marlena 376RUN PASJAK-OPEN4K 400:23:23.70+00:05:384:4012.8
51ZUCHOWSKI Dariusz 111BYDGOSZCZM-OPEN45M 4700:23:25.90+00:05:414:4112.8
52CZELIŃSKI Leszek 24KORONOWOM-OPEN46M 4800:23:26.20+00:05:414:4112.8
53QUAAS Łukasz 200RUN PASJABYDGOSZCZM-OPEN47M 4900:23:27.55+00:05:424:4112.8
54BRUNKE Tomasz 326BYDGOSZCZM-OPEN48M 5000:23:34.20+00:05:494:4312.7
55BUGAJSKI Jakub 72BYDGOSZCZM-OPEN49M 5100:23:42.30+00:05:574:4412.7
56ZUPA Wojciech 290SISU-OWB TEAMBYDGOSZCZM-OPEN50M 5200:23:42.85+00:05:584:4412.6
57GABRYCH Maciej 45CZARNE STOPY.SMBYDGOSZCZM-OPEN51M 5300:23:44.35+00:05:594:4512.6
58KRYGIER Stanisław 369BYDGOSZCZM-OPEN52M 5400:23:52.95+00:06:084:4612.6
59LEMAŃCZYK Zygmunt 266M-OPEN53M 5500:23:53.75+00:06:084:4612.6
60SMAZYK Ewelina 253BYDGOSZCZK-OPEN5K 500:23:54.45+00:06:094:4612.6
61JURCZAK Robert 21BYDGOSZCZM-OPEN54M 5600:23:54.45+00:06:094:4712.5
62GŁOWSKI Dariusz 49BYDGOSZCZM-OPEN55M 5700:23:56.45+00:06:114:4712.5
63PNIEWSKI Maciej 194AGROLOK SPORT TEAMGOLUB-DOBRZYŃM-OPEN56M 5800:23:56.55+00:06:114:4712.5
64NOWAK Jakub 166WĄBRZEŹNODz143M 5900:23:59.70+00:06:144:4812.5
65STACHOWSKI Michał 238WĄBRZEŹNOM-OPEN57M 6000:23:59.85+00:06:154:4812.5
66RADULSKI Tomasz 203ROZBIEGANA KRUSZWICAKRUSZWICAM-OPEN58M 6100:24:12.15+00:06:274:5012.4
67LEWANDOWSKI Maciej 355M-OPEN59M 6200:24:13.05+00:06:284:5012.4
68WIŚNIEWSKA Anna 310POZNAŃK-OPEN6K 600:24:15.55+00:06:304:5112.4
69KRUKOWSKI Rafał 249TORUŃM-OPEN60M 6300:24:17.90+00:06:334:5112.3
70SMARUJ Artur 216BYDGOSZCZM-OPEN61M 6400:24:18.60+00:06:334:5112.3
71JAKIELSKI Leon 301BYDGOSZCZM-OPEN62M 6500:24:21.20+00:06:364:5212.3
72JENERALSKI Maciej 193BYDGOSZCZM-OPEN63M 6600:24:24.70+00:06:394:5312.3
73WALUSIAK Miłosz 269BYDGOSZCZM-OPEN64M 6700:24:25.00+00:06:404:5312.3
74WYBRANOWSKI Arkadiusz 114M-OPEN65M 6800:24:25.75+00:06:404:5312.3
75PIĄTEK Justyna 186APLITTGDAŃSKK-OPEN7K 700:24:27.20+00:06:424:5312.3
76PAWŁOWSKI Radosław 359ZIELONKAM-OPEN66M 6900:24:31.60+00:06:464:5412.2
77REPCZYŃSKI Tomek 208BYDGOSZCZM-OPEN67M 7000:24:35.05+00:06:504:5512.2
78KĘDZIERSKI Arkadiusz 84TRZEMESZNOM-OPEN68M 7100:24:40.85+00:06:564:5612.2
79PAWLACZYK Lukasz 180BYDGOSZCZM-OPEN69M 7200:24:42.05+00:06:574:5612.1
80PRIEWE Paweł 198DYNAMO SKARPABYDGOSZCZM-OPEN70M 7300:24:43.65+00:06:584:5612.1
81NOWICKI Sławomir 169CZARNE STOPY.SMBYDGOSZCZM-OPEN71M 7400:24:51.10+00:07:064:5812.1
82NALBORSKI Maciej 157CROSS FORDONBYDGOSZCZM-OPEN72M 7500:24:52.40+00:07:074:5812.1
83TARCZYŃSKA Marta 259TEAM KUCYKIBYDGOSZCZK-OPEN8K 800:24:52.90+00:07:084:5812.1
84KOWAL Michał 103NAKŁO NAD NOTECIĄM-OPEN73M 7600:24:55.00+00:07:104:5912
85STAROŃ Marcin 239CROSS FORDONBYDGOSZCZM-OPEN74M 7700:24:55.20+00:07:104:5912
86SKRZYNIARZ Hubert 231INDYVIDUAL TEAMŁOCHOWOM-OPEN75M 7800:25:02.05+00:07:175:0012
87KORPAL Emil 391M-OPEN76M 7900:25:08.40+00:07:235:0111.9
88GRZESIAK Magdalena 52CROSS FORDONOSIELSKOK-OPEN9K 900:25:08.75+00:07:235:0111.9
89STEMPKA Agnieszka 246POŚREDNICTWO HANDLOWE AGNIESZKA STEMPKABYDGOSZCZK-OPEN10K 1000:25:09.10+00:07:245:0211.9
90JANIKOWSKA Awa 63CZARNE STOPY.SMBYDGOSZCZK-OPEN11K 1100:25:11.50+00:07:265:0211.9
91ŻYWICA Adam 294BRZOZA BIEGABYDGOSZCZM-OPEN77M 8000:25:14.40+00:07:295:0311.9
92KLISZEWSKI Damian 90NOKIA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-OPEN78M 8100:25:22.00+00:07:375:0411.8
93WOJCIECHOWSKI Andrzej 309POZNAŃM-OPEN79M 8200:25:34.25+00:07:495:0711.7
94ZYGMUNT Robert 291RUN PASJABYDGOSZCZM-OPEN80M 8300:25:35.60+00:07:505:0711.7
95WÓDCZAK Marta 280CROSS FORDONBYDGOSZCZK-OPEN12K 1200:25:38.60+00:07:535:0711.7
96JARACZ Kamil 64CROSS FORDONBYDGOSZCZM-OPEN81M 8400:25:38.95+00:07:545:0711.7
97KREFTA Dagmara 108NOWEK-OPEN13K 1300:25:39.00+00:07:545:0711.7
98ŁEPEK Teresa 129V_RUNNERPŁĄCHAWYK-OPEN14K 1400:25:40.20+00:07:555:0811.7
99MĄCZEWSKA Marzena 142V_RUNNERGRUDZIĄDZK-OPEN15K 1500:25:40.70+00:07:555:0811.7
100FABIŃSKI Marcin 34V_RUNNERGRUDZIĄDZM-OPEN82M 8500:25:40.75+00:07:555:0811.7
101BĄCZKOWSKI Sławomir 5V_RUNNERGRUDZIĄDZM-OPEN83M 8600:25:40.95+00:07:565:0811.7
102KOCHAŃSKA Anna 350K-OPEN16K 1600:25:47.95+00:08:035:0911.6
103ZGÓRSKI Maciej 318BYDGOSZCZM-OPEN84M 8700:25:53.45+00:08:085:1011.6
104RACIBORSKI Grzegorz 201TASAK TEAMBYDGOSZCZM-OPEN85M 8800:26:01.20+00:08:165:1211.5
105KISZKA Marcin 86RUN PASJABYDGOSZCZM-OPEN86M 8900:26:01.45+00:08:165:1211.5
106POTRZEBOWSKA Agata 196DEAFBYDGOSZCZK-OPEN17K 1700:26:01.85+00:08:175:1211.5
107BRZOZOWSKI Marcin 363M-OPEN87M 9000:26:03.50+00:08:185:1211.5
108SZPUNAK Tomasz 241BYDGOSZCZM-OPEN88M 9100:26:03.80+00:08:185:1211.5
109LEWANDOWSKI Adam 122TEAM KUCYKIBYDGOSZCZM-OPEN89M 9200:26:04.90+00:08:205:1311.5
110KUŻMIŃSKA Maryla 38BYDGOSZCZ BIEGA BYDGOSZCZK-OPEN18K 1800:26:22.60+00:08:375:1611.4
111STEFAŃSKI Mateusz 242BYDGOSZCZM-OPEN90M 9300:26:23.40+00:08:385:1611.4
112GĄSIĄREK Tomasz 314BRZOZA BIEGABRZOZA M-OPEN91M 9400:26:23.45+00:08:385:1611.4
113BARANOWSKI Mariusz 7BYDGOSZCZM-OPEN92M 9500:26:23.75+00:08:385:1611.4
114 339  100:26:24.20+00:08:395:1611.4
115GEBLER Maciej 81GARDENFLORA BYDGOSZCZ M-OPEN93M 9600:26:27.65+00:08:425:1711.3
116WALIGÓRA Kacper 371Dz11M 9700:26:29.95+00:08:455:1811.3
117WALIGÓRA Karolina 372KOBYLARNIAK-OPEN19K 1900:26:30.10+00:08:455:1811.3
118ZAMURO Mateusz 340BYDGOSZCZM-OPEN94M 9800:26:30.45+00:08:455:1811.3
119FOJUTOWSKI Jan 39MKS 63BYDGOSZCZDz12M 9900:26:33.95+00:08:495:1811.3
120POTRZEBOWSKI Marek 197DEAFBYDGOSZCZM-OPEN95M 10000:26:34.80+00:08:495:1911.3
121LACHOWSKI Rafał 102BYDGOSZCZM-OPEN96M 10100:26:36.20+00:08:515:1911.3
122JUREK Karolina 73BYDGOSZCZK-OPEN20K 2000:26:38.30+00:08:535:1911.3
123RADECKI Krzysztof 202BYDGOSZCZM-OPEN97M 10200:26:39.45+00:08:545:1911.3
124KLISZEWSKI Piotr 91GWIAZDA BYDGOSZCZBYDGOSZCZDz13M 10300:26:41.90+00:08:575:2011.2
125SZABLIŃSKA Honorata 393K-OPEN21K 2100:26:42.60+00:08:575:2011.2
126ADAMCZYK Agnieszka 92NAKŁO K-OPEN22K 2200:26:51.85+00:09:075:2211.2
127MROZIK Aleksandra 51BYDGOSZCZK-OPEN23K 2300:26:52.00+00:09:075:2211.2
128JAKIELSKA Marta 300BYDGOSZCZK-OPEN24K 2400:26:52.70+00:09:075:2211.2
129KRYSZTOFIŃSKA Aneta 109AQUA ANETABYDGOSZCZK-OPEN25K 2500:26:52.75+00:09:075:2211.2
130BUDZIAK Bartosz 15BYDGOSZCZM-OPEN98M 10400:26:53.20+00:09:085:2211.2
131GRACZYK Przemysław 50BYDGOSZCZM-OPEN99M 10500:26:53.70+00:09:085:2211.2
132FARBICKA-ŻYWICA Paulina 35BRZOZA BIEGABYDGOSZCZK-OPEN26K 2600:26:59.05+00:09:145:2311.1
133RYBAK Radosław 215M-OPEN100M 10600:27:06.70+00:09:215:2511.1
134RENC Patryk 207SERCE TYBETUBYDGOSZCZM-OPEN101M 10700:27:07.60+00:09:225:2511.1
135SIERANT Mariusz 367BYDGOSZCZ  200:27:08.40+00:09:235:2511.1
136MARCINIAK Paula 136BYDGOSZCZK-OPEN27K 2700:27:12.05+00:09:275:2611
137SERGIEL Damian 225SISU-OWB TEAMBYDGOSZCZM-OPEN102M 10800:27:13.20+00:09:285:2611
138DOMEK Aleksander 104BYDGOSZCZM-OPEN103M 10900:27:13.25+00:09:285:2611
139BĄBOLEWSKI Łukasz 297BYDGOSZCZM-OPEN104M 11000:27:13.55+00:09:285:2611
140HELSZTAJN Anna 58MAKSYMILIANOWOK-OPEN28K 2800:27:18.40+00:09:335:2711
141GUŹDZIOŁ Jarek 55SOLEC KUJAWSKIM-OPEN105M 11100:27:20.60+00:09:355:2811
142TOŃSKA Aleksandra 335BYDGOSZCZK-OPEN29K 2900:27:21.05+00:09:365:2811
143CIERZNIEWSKI Mirosław 267M-OPEN106M 11200:27:23.20+00:09:385:2811
144BRZOZOWSKI Jarek 365BRZOZAM-OPEN107M 11300:27:26.05+00:09:415:2910.9
145TOMKIEWICZ Martyna 261PŁOCKK-OPEN30K 3000:27:28.35+00:09:435:2910.9
146STACHOWICZ Karol 237BYDGOSZCZM-OPEN108M 11400:27:30.25+00:09:455:3010.9
147JABŁOŃSKI Daniel 389M-OPEN109M 11500:27:33.20+00:09:485:3010.9
148NALEWALSKA Justyna 158SERCE TYBETUBYDGOSZCZK-OPEN31K 3100:27:33.85+00:09:495:3010.9
149NAPOLNA Patrycja 373BYDGOSZCZK-OPEN32K 3200:27:34.50+00:09:495:3110.9
150KOWNACKA Klaudia 398GDANSKK-OPEN33K 3300:27:37.50+00:09:525:3110.9
151LEWANDOWSKI Daniel 56KOKOCKO M-OPEN110M 11600:27:40.60+00:09:555:3210.8
152KAJKO Wiktoria 320K-OPEN34K 3400:27:41.80+00:09:565:3210.8
153PEŻYŃSKA Anna 184BYDGOSZCZK-OPEN35K 3500:27:42.10+00:09:575:3210.8
154CHRZĄSZCZ Michał 315SISU-OWB TEAMM-OPEN111M 11700:27:43.55+00:09:585:3210.8
155DULIŃSKI Bartosz 32GLKS OSIELSKONIEMCZDz144M 11800:27:45.35+00:10:005:3310.8
156DULIŃSKA Dorota 31ZS19 TEAMNIEMCZK-OPEN36K 3600:27:46.45+00:10:015:3310.8
157GAZELA Jacek 354  300:27:47.20+00:10:025:3310.8
158GAWĘCKI Marcin 46SISU-OWB TEAMBYDGOSZCZM-OPEN112M 11900:27:48.95+00:10:045:3310.8
159NUNZEK Agnieszka 170BYDGOSZCZK-OPEN37K 3700:27:52.20+00:10:075:3410.8
160BIERNACKA Anna 296BYDGOSZCZK-OPEN38K 3800:27:53.90+00:10:095:3410.8
161DĘBSKI Jan 28SOŁTYSSUCHARZEWO6M-OPEN113M 12000:27:55.85+00:10:115:3510.7
162CISZEWSKA Emilia 299BYDGOSZCZK-OPEN39K 3900:27:55.95+00:10:115:3510.7
163BRZOZOWSKI Piotr 364M-OPEN114M 12100:28:06.15+00:10:215:3710.7
164BRĄGIEL Jakub 132AKTYWNEKUJAWYBYDGOSZCZM-OPEN115M 12200:28:11.90+00:10:275:3810.6
165KOWNACKI Krzysztof 399M-OPEN116M 12300:28:13.05+00:10:285:3810.6
166POL Arkadiusz 143M-OPEN117M 12400:28:13.35+00:10:285:3810.6
167KNIEĆ Zosia 95NOWEK-OPEN40K 4000:28:13.60+00:10:285:3810.6
168KNIEĆ Robert 94NOWEM-OPEN118M 12500:28:13.60+00:10:285:3810.6
169PIETKUN Ryszard 188BYDGOSZCZM-OPEN119M 12600:28:13.90+00:10:295:3810.6
170ZWIENKA Paulina 370BYDGOSZCZK-OPEN41K 4100:28:23.55+00:10:385:4010.6
171CHMIELEWSKI Marcin 356M-OPEN120M 12700:28:26.25+00:10:415:4110.5
172KOPROWICZ Adam 99ŚWIECIEM-OPEN121M 12800:28:28.70+00:10:435:4110.5
173CZYŻEWSKA Anna 26BYDGOSZCZK-OPEN42K 4200:28:28.75+00:10:435:4110.5
174KOPROWICZ Kasia 98ŚWIECIEK-OPEN43K 4300:28:29.30+00:10:445:4110.5
175LUBIEJEWSKA Wioletta 127ŚWIECIEK-OPEN44K 4400:28:29.45+00:10:445:4210.5
176KOMAJDA Jarosław 387SOLECCY BIEGACZE M-OPEN122M 12900:28:30.75+00:10:455:4210.5
177ROZEN Maciej 212BYDGOSZCZM-OPEN123M 13000:28:31.45+00:10:465:4210.5
178WORZAŁA Michał 277BYDGOSZCZM-OPEN124M 13100:28:33.65+00:10:485:4210.5
179STEFAŃSKI Damian 352M-OPEN125M 13200:28:37.15+00:10:525:4310.5
180FRASZ Kuba 42NIEMCZDz145M 13300:28:49.85+00:11:055:4610.4
181MARIAŃSKA Emilia 137ZAMOŚĆK-OPEN45K 4500:28:54.70+00:11:095:4710.4
182WITOSŁAWSKI Tomasz 274DYNAMO SKARPABYDGOSZCZM-OPEN126M 13400:29:06.25+00:11:215:4910.3
183KUŁAK Anna 65BYDGOSZCZK-OPEN46K 4600:29:06.45+00:11:215:4910.3
184FRASZ Jacek 334M-OPEN127M 13500:29:08.25+00:11:235:4910.3
185WYPORKIEWICZ Jerzy 303  400:29:22.85+00:11:385:5210.2
186WARDĘCKI Tomasz 305M-OPEN128M 13600:29:24.85+00:11:405:5310.2
187NITKA Adam 161BYDGOSZCZM-OPEN129M 13700:29:27.35+00:11:425:5310.2
188NADOLSKA Wiktoria 153BYDGOSZCZK-OPEN47K 4700:29:30.40+00:11:455:5410.2
189MAZUR Dawid 140ŚWIECIEM-OPEN130M 13800:29:30.95+00:11:465:5410.2
190LEWANDOWSKI Krystian 59KOKOCKOM-OPEN131M 13900:29:33.45+00:11:485:5410.2
191NOWAK Mariola 163BYDGOSZCZK-OPEN48K 4800:29:33.80+00:11:485:5410.1
192TOBIASZ Paweł 131BYDGOSZCZM-OPEN132M 14000:29:35.35+00:11:505:5510.1
193OLKOWSKI Jakub 175BYDGOSZCZDz14M 14100:29:36.60+00:11:515:5510.1
194JARZYŃSKI Maciej 361BYDGOSZCZM-OPEN133M 14200:29:37.95+00:11:535:5510.1
195JAWORSKA Monika 66BIEGAJĄCE CIACHASULNOWOK-OPEN49K 4900:29:38.25+00:11:535:5510.1
196WOŹNICKI Michał 278BYDGOSZCZM-OPEN134M 14300:29:46.95+00:12:025:5710.1
197KAMIŃSKI Jakub 124BYDGOSZCZDz15M 14400:29:54.75+00:12:095:5910
198KUBOWICZ Piotr 101BYDGOSZCZM-OPEN135M 14500:29:55.05+00:12:105:5910
199GUMIENNY Maciej 54BYDGOSZCZM-OPEN136M 14600:29:58.45+00:12:135:5910
200SKOMRA Katarzyna 230FLORKA TEAMGŁAŻEWOK-OPEN50K 5000:30:00.55+00:12:156:0010
201WOŹNICKI Tomasz 279BYDGOSZCZM-OPEN137M 14700:30:00.75+00:12:156:0010
202NOWICKI Andrzej 168ŚWIECIEM-OPEN138M 14800:30:04.15+00:12:196:0010
203NOWICKA Tatiana 167ŚWIECIEK-OPEN51K 5100:30:04.60+00:12:196:0010
204SZUBIŃSKA Dominika 336BYDGOSZCZK-OPEN52K 5200:30:04.70+00:12:196:0110
205DRZEWIECKA Ewelina 374BYDGOSZCZK-OPEN53K 5300:30:05.60+00:12:206:0110
206BRZYKCY Tomek 10BIEGAM JAK DZIKIBYDGOSZCZM-OPEN139M 14900:30:05.80+00:12:206:0110
207BRZYKCY Kamil 12BYDGOSZCZDz146M 15000:30:05.95+00:12:216:0110
208SŁONINA Marcin 233BYDGOSZCZM-OPEN140M 15100:30:06.40+00:12:216:0110
209WERESZCZUK Kacper 345M-OPEN141M 15200:30:11.60+00:12:266:029.9
210KWIATKOWSKA Lucyna 313K-OPEN54K 5400:30:16.80+00:12:316:039.9
211WUDNIAK Marcin 156BYDGOSZCZM-OPEN142M 15300:30:20.30+00:12:356:049.9
212GACHOWSKI Edward 113BYDGOSZCZM-OPEN143M 15400:30:23.00+00:12:386:049.9
213LEWANDOWSKI Piotr 123BYDGOSZCZM-OPEN144M 15500:30:23.25+00:12:386:049.9
214BRZYKCY Wojciech 11BIEGAM JAK DZIKIMAKSYMILIANOWOM-OPEN145M 15600:30:24.85+00:12:406:059.9
215GRZYWACZ Karolina 53BYDGOSZCZK-OPEN55K 5500:30:25.90+00:12:416:059.9
216SZTEJKA Jolanta 254BENEFITKSOBYDGOSZCZK-OPEN56K 5600:30:28.05+00:12:436:059.8
217FILARECKA Edyta 385ZIELONKAB ]K-OPEN57K 5700:30:35.90+00:12:516:079.8
218SŁOMSKA Monika 232BRAKŚWIECIEK-OPEN58K 5800:30:36.25+00:12:516:079.8
219JAŻDŻEWSKI Jarosław 69WSHEBYDGOSZCZM-OPEN146M 15700:30:37.85+00:12:536:079.8
220MAN Beata 135SOLEC KUJAWSKIK-OPEN59K 5900:30:39.55+00:12:546:079.8
221SAŁASIŃSKA Marta 223BYDGOSZCZK-OPEN60K 6000:30:42.30+00:12:576:089.8
222BRĄGIEL Anna 87BYDGOSZCZK-OPEN61K 6100:30:51.90+00:13:076:109.7
223WRUK Justyna 283GRÓDEKK-OPEN62K 6200:30:55.10+00:13:106:119.7
224CHWIAŁKOWSKA Joanna 22BYDGOSZCZK-OPEN63K 6300:30:55.15+00:13:106:119.7
225RADZIEJEWSKA Grażyna 204BYDGOSZCZK-OPEN64K 6400:31:07.05+00:13:226:139.6
226NOWACKA Emilia 360K-OPEN65K 6500:31:07.25+00:13:226:139.6
227TRZCIŃSKI Franciszek 325SPORT I REKREACJA STARTCHEŁMNOM-OPEN147M 15800:31:13.05+00:13:286:149.6
228RADOMSKI Marcin 331BIEGAM W SWETSZEM-OPEN148M 15900:31:13.45+00:13:286:149.6
229JELONEK Angelika 357K-OPEN66K 6600:31:14.00+00:13:296:149.6
230MAŁECKA Izabela 134BYDGOSZCZK-OPEN67K 6700:31:23.15+00:13:386:169.6
231OŻGA Agnieszka 176BYDGOSZCZK-OPEN68K 6800:31:24.90+00:13:406:179.5
232GUŻDZIOŁ Roksana 195SOLEC KUJAWSKIDz16K 6900:31:34.35+00:13:496:189.5
233PIÓRKOWSKA Aga 191BYDGOSZCZK-OPEN69K 7000:31:35.00+00:13:506:199.5
234PESTKA Anna 349  500:31:38.55+00:13:536:199.5
235 302  600:31:40.10+00:13:556:209.5
236ZACH Aneta 285TKKF WODNIK WIĘCBORKWIĘCBORKK-OPEN70K 7100:31:41.40+00:13:566:209.5
237RUTA Joanna 214TKKF WODNIK WIĘCBORKWIĘCBORKK-OPEN71K 7200:31:41.40+00:13:566:209.5
238ZACH Sebastian 286TKKF WODNIK WIĘCBORKWIĘCBORKM-OPEN149M 16000:31:42.05+00:13:576:209.5
239MEJGER Angelika 199TKKF WODNIK WIĘCBORKWIĘCBORKK-OPEN72K 7300:31:42.25+00:13:576:209.5
240MEJGIER Karol 386M-OPEN150M 16100:31:42.25+00:13:576:209.5
241DRABJEWSKA Anna 29TKKF WODNIK WIĘCBORKŚMIŁOWOK-OPEN73K 7400:31:42.40+00:13:576:209.5
242RASSALSKA-KAUSA Jola 206BYDGOSZCZK-OPEN74K 7500:31:46.85+00:14:026:219.4
243BEDNAREK Grażyna 321BYDGOSZCZK-OPEN75K 7600:31:48.05+00:14:036:219.4
244KAWA Ewa 338BYDGOSZCZK-OPEN76K 7700:31:48.10+00:14:036:219.4
245ZATOŃ Bożena 1BYDGOSZCZK-OPEN77K 7800:31:49.55+00:14:046:229.4
246JAŻDŻEWSKA Alicja 68WSHEBYDGOSZCZK-OPEN78K 7900:31:53.05+00:14:086:229.4
247MARIAŃSKA Magdalena 138ZAMOŚĆK-OPEN79K 8000:31:53.85+00:14:096:229.4
248MIELECKA Agnieszka 145KS IDMAR RACING TEAMGĄSAWANordic Walking K1K 8100:31:54.80+00:14:096:239.4
249OKRĘGLICKA Barbara 295BYDGOSZCZK-OPEN80K 8200:31:55.35+00:14:106:239.4
250STUDZIŃSKI Robert 348M-OPEN151M 16200:31:56.30+00:14:116:239.4
251STUDZIŃSKA Magda 347K-OPEN81K 8300:31:56.35+00:14:116:239.4
252ŚLĘZAK Rafał 257BYDGOSZCZM-OPEN152M 16300:31:58.20+00:14:136:239.4
253PLISZCZYŃSKI Mirosław 379UNISŁAWM-OPEN153M 16400:31:59.70+00:14:146:249.4
254PEŁCZYŃSKA Katarzyna 181FIRE HOUSESOLEC KUJAWSKIK-OPEN82K 8400:32:00.10+00:14:156:249.4
255PLISZCZYŃSKA Joanna 378K-OPEN83K 8500:32:01.60+00:14:166:249.4
256NAGÓRKA Anita 192PRĄDOCIN K-OPEN84K 8600:32:01.75+00:14:166:249.4
257REPCZYŃSKA Justyna 381BYDGOSZCZK-OPEN85K 8700:32:05.15+00:14:206:259.3
258WAWRZYNIAK Zuzanna 271BYDGOSZCZK-OPEN86K 8800:32:05.40+00:14:206:259.3
259KRUPIŃSKA Mirosława 382NAKŁO NAD NOTECIĄ  700:32:05.95+00:14:216:259.3
260LASKOWSKA-NOWICKA Justyna 116BYDGOSZCZK-OPEN87K 8900:32:07.90+00:14:236:259.3
261SZYMANEK Monika 227BYDGOSZCZK-OPEN88K 9000:32:10.45+00:14:256:269.3
262ALEKSANDRA Alicja 222BYDGOSZCZK-OPEN89K 9100:32:10.50+00:14:256:269.3
263MALCZEWSKA Mirka 133SPORT FAKTORYBYDGOSZCZK-OPEN90K 9200:32:13.75+00:14:286:269.3
264SZCZEPANEK-KOZIŃSKA Justyna 307BYDGOSKIE ŻÓŁWIEK-OPEN91K 9300:32:15.70+00:14:306:279.3
265TYKWIŃSKA Agnieszka 190BYDGOSZCZK-OPEN92K 9400:32:17.05+00:14:326:279.3
266STASIAK Renata 240BYDGOSZCZK-OPEN93K 9500:32:19.10+00:14:346:279.3
267NIEMCZYK Ula 160CHOJNICEK-OPEN94K 9600:32:19.70+00:14:346:279.3
268ASTUKIEWICZ Tomasz 3BYDGOSZCZM-OPEN154M 16500:32:21.60+00:14:366:289.3
269SAJKO Filip 221BYDGOSZCZM-OPEN155M 16600:32:22.00+00:14:376:289.3
270LEMIASZKO Paulina 358K-OPEN95K 9700:32:29.05+00:14:446:299.2
271KRASIŃSKA Karolina 187BYDGOSZCZK-OPEN96K 9800:32:31.55+00:14:466:309.2
272DUDEK Zofia 377K-OPEN97K 9900:32:40.75+00:14:556:329.2
273WOŻNIACKA Beata 78POMÓZMY JEŻOMBYDGOSZCZK-OPEN98K 10000:32:44.35+00:14:596:329.2
274BACZYŃSKI Michał 19BYDGOSZCZM-OPEN156M 16700:32:52.55+00:15:076:349.1
275LUBOŃSKA Kinga 128BYDGOSZCZK-OPEN99K 10100:33:02.70+00:15:176:369.1
276CIESIELSKI Łukasz 306M-OPEN157M 16800:33:05.10+00:15:206:379.1
277URBACZEWSKI Adrian 311M-OPEN158M 16900:33:05.15+00:15:206:379.1
278ROGALA Rafał 210BYDGOSZCZM-OPEN159M 17000:33:06.35+00:15:216:379.1
279ROZEN Julita 213BYDGOSZCZK-OPEN100K 10200:33:07.95+00:15:236:379.1
280KOWALCZYK Violetta 126BYDGOSZCZK-OPEN101K 10300:33:15.55+00:15:306:399
281CYBUL Anna 304BYDGOSZCZK-OPEN102K 10400:33:17.10+00:15:326:399
282KRAJEWSKA Katarzyna 106BYDGOSZCZK-OPEN103K 10500:33:20.40+00:15:356:409
283PILARSKA Beata 288BYDGOSZCZK-OPEN104K 10600:33:24.75+00:15:396:419
284PAŁUCZAK Kasia 178-BYDGOSZCZK-OPEN105K 10700:33:26.65+00:15:416:419
285JĘDRYCZKA Dorota 71BYDGOSZCZK-OPEN106K 10800:33:29.40+00:15:446:429
286ŻURAWSKA Marta 293BYDGOSZCZK-OPEN107K 10900:33:29.45+00:15:446:429
287CISZEWSKA Emilia 298BYDGOSZCZK-OPEN108K 11000:33:29.60+00:15:446:419
288CHROMIŃSKA Paulina 20BYDGOSZCZK-OPEN109K 11100:33:31.15+00:15:466:429
289OLKOWSKA Aleksandra 173BYDGOSZCZDz17K 11200:33:31.90+00:15:476:428.9
290OLKOWSKI Henryk 174BYDGOSZCZM-OPEN160M 17100:33:36.00+00:15:516:438.9
291NOWAK Tomasz 164BYDGOSZCZM-OPEN161M 17200:33:38.55+00:15:536:438.9
292MISUN-NOWAK Katarzyna 148BYDGOSZCZK-OPEN110K 11300:33:41.20+00:15:566:448.9
293LEWANDOWSKA Sylwia 119BYDGOSZCZK-OPEN111K 11400:33:44.00+00:15:596:448.9
294LEWANDOWSKI Maciej 121BYDGOSZCZM-OPEN162M 17300:33:44.55+00:15:596:458.9
295KACZMAREK Agnieszka 150K-OPEN112K 11500:33:45.85+00:16:016:458.9
296ZUPA Martyna 289SISU-OWB TEAMBYDGOSZCZK-OPEN113K 11600:33:46.65+00:16:016:458.9
297STĘPKOWSKA Izabela 248BYDGOSZCZK-OPEN114K 11700:33:53.50+00:16:086:468.8
298MOCZULSKA Hanna 18GRUDZIĄDZK-OPEN115K 11800:33:54.00+00:16:096:468.8
299LEWANDOWSKA Beata 118BYDGOSZCZK-OPEN116K 11900:33:55.20+00:16:106:478.8
300KAŹMIERSKI Krzysztof 82WSHEBYDGOSZCZM-OPEN163M 17400:33:55.50+00:16:106:478.8
301ŻYŁA Kamila 319BYDGOSZCZK-OPEN117K 12000:33:56.05+00:16:116:478.8
302SZYMAŃSKA Halina 375RYMANEWOK-OPEN118K 12100:33:56.40+00:16:116:478.8
303PAWLICKI Kacper 333Dz147M 17500:33:57.10+00:16:126:478.8
304STASZCZYSZYN Kacper 317BYDGOSZCZDz148M 17600:34:09.20+00:16:246:498.8
305KĘDZIERSKA Agnieszka 83KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNONordic Walking K2K 12200:34:10.00+00:16:256:508.8
306KACZMAREK Maciej 75BYDGOSZCZDz149M 17700:34:11.55+00:16:266:508.8
307LIS Marta 383BYDGOSZCZK-OPEN119K 12300:34:15.70+00:16:306:518.8
308KONDRUCIUK Jakub 272BYDGOSZCZDz1410M 17800:34:16.70+00:16:316:518.8
309JUCLEWSKA Magdalena 384K-OPEN120K 12400:34:17.75+00:16:326:518.7
310KOLBERG Kamila 96KIJKOWE TRZEMESZNOZIELEŃNordic Walking K3K 12500:34:40.90+00:16:566:568.6
311KOZAKOWSKA Małgorzata 105KS SOKÓŁ GĄSAWAROGOWONordic Walking K4K 12600:34:47.75+00:17:026:578.6
312TABISZ Monika 40BYDGOSZCZK-OPEN121K 12700:34:48.35+00:17:036:578.6
313LEWANDOWSKI Michał 120BYDGOSZCZM-OPEN164M 17900:34:51.65+00:17:066:588.6
314SZYMAŃSKI Zbigniew 380RYMANEWOM-OPEN165M 18000:34:55.45+00:17:106:598.6
315WYDRZYŃSKA Katarzyna 284SOLEC KUJAWSKIK-OPEN122K 12800:34:59.80+00:17:147:008.6
316JENERALSKI Stanisław 220BYDGOSZCZDz18M 18100:35:00.15+00:17:157:008.6
317JENERALSKA Katarzyna 264KRUSZYN KRAJEŃSKIK-OPEN123K 12900:35:08.95+00:17:247:018.5
318MISUN Mariola 146BYDGOSZCZK-OPEN124K 13000:35:43.70+00:17:587:088.4
319NOWAK Aleksandra 165CZYŚCIK TEAMSOLEC KUJAWSKINordic Walking K5K 13100:36:32.65+00:18:477:188.2
320BUCZKOWSKI Jerzy 344ŻNIWM-OPEN166M 18200:36:38.20+00:18:537:198.2
321KWIATKOWSKA Elżbieta 115BYDGOSZCZNordic Walking K6K 13200:36:41.95+00:18:577:208.2
322ZŁOTKOWSKI Maciej 308BYDGOSZCZDz19M 18300:36:46.55+00:19:017:218.2
323DĘBEK Lena 400Dz110K 13300:36:51.85+00:19:077:228.1
324BRZOZOWSKA Iwona 9UNISŁAWNordic Walking K7K 13400:36:59.95+00:19:157:248.1
325JAGOS Olimpia 61DOBRCZK-OPEN125K 13500:37:11.75+00:19:267:268.1
326KORALEWSKA Milena 100TRZECIEWIECK-OPEN126K 13600:37:12.65+00:19:277:268.1
327STEMPKA Magdalena 247BYDGOSZCZDz111K 13700:37:15.15+00:19:307:278.1
328JÓŹWIAK Alicja 337BYDGOSZCZDz112K 13800:37:15.45+00:19:307:278.1
329SIKORSKA Paulina 62CZARŻENordic Walking K8K 13900:37:20.90+00:19:367:288
330KŁOS Lidia 93PAPOWO BISKUPIENordic Walking K9K 14000:37:39.45+00:19:547:328
331WALECKA Romualda 268SPORT I REKREACJA 'START'CHEŁMNONordic Walking K10K 14100:37:42.40+00:19:577:328
332SZYBCZYŃKA Katarzyna 343Nordic Walking K11K 14200:38:30.15+00:20:457:427.8
333KUBOWICZ-KAMIŃSKA Hanna 117BYDGOSZCZ NA START!BYDGOSZCZK-OPEN127K 14300:38:45.50+00:21:007:457.7
334FEDEROWICZ Anna 276BYDGOSZCZK-OPEN128K 14400:38:46.10+00:21:017:457.7
335KACZMAREK Zofia 77CZYŚCIK TEAMSZCZUTKINordic Walking K12K 14500:39:02.85+00:21:187:487.7
336SOBAŃSKA Agnieszka 366BYDGOSZCZK-OPEN129K 14600:39:21.65+00:21:367:527.6
337SAPA Dariusz 224BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZM-OPEN167M 18400:40:02.15+00:22:178:007.5
338STELMACH Dariusz 243CHEŁMŻAM-OPEN168M 18500:40:09.35+00:22:248:017.5
339SIEMIĄTKOWSKA Janina 226SPORT I REKREACJA 'START'CHEŁMNONordic Walking K13K 14700:40:10.80+00:22:258:027.5
340KACZMAREK Jarosław 76CZYŚCIK TEAMSZCZUTKIM-OPEN169M 18600:40:12.45+00:22:278:027.5
341APPEL Jerzy 2GOSIR OSIELSKOBYDGOSZCZM-OPEN170M 18700:40:21.60+00:22:368:047.4
342FIJOR Arleta 36CZYŚCIK TEAMTORUŃNordic Walking K14K 14800:40:28.20+00:22:438:057.4
343WARDĘCKA-HOŁTYN Justyna 270BYDGOSZCZNordic Walking K15K 14900:40:28.90+00:22:448:057.4
344SZYTTENHOLM Gabriel 265BYDGOSZCZDz113M 18800:40:50.70+00:23:058:107.3
345GĄSIOROWSKA Dorota 47BYDGOSZCZK-OPEN130K 15000:40:53.00+00:23:088:107.3
346STAROŃ Monika 362BYDGOSZCZK-OPEN131K 15100:41:00.20+00:23:158:127.3
347MICHAŁOWSKA Joanna 144SPORT I REKREACJA 'START'ŚWIECIENordic Walking K16K 15200:41:13.00+00:23:288:147.3
348CENDROWSKA Teresa 17SPORT I REKREACJA 'START'CHEŁMNONordic Walking K17K 15300:41:22.25+00:23:378:167.3
349MOCZULSKA Alicja 149RRRRBYDGOSZCZNordic Walking K18K 15400:41:43.30+00:23:588:207.2
350KONDRATOWICZ Agnieszka 97WĄBRZEŹNONordic Walking K19K 15500:42:14.65+00:24:298:277.1
351STELMACH Katarzyna 245SK KIJEWO KRÓLEWSKIECHEŁMŻADz114K 15600:42:19.55+00:24:348:277.1
352MISUN Jan 147BYDGOSZCZM-OPEN171M 18900:42:39.40+00:24:548:327
353STELMACH Anita 244CHEŁMŻANordic Walking K20K 15700:42:40.90+00:24:568:327
354RAFALAK Marlena 107K-OPEN132K 15800:43:33.80+00:25:488:426.9
355ROGOWSKA Beata 211BYDGOSZCZNordic Walking K21K 15900:43:35.55+00:25:508:436.9
356FRYDRYCHOWICZ Filip 392M-OPEN172M 19000:43:39.20+00:25:548:436.9
357KORPAL Paulina 394Dz115K 16000:43:41.90+00:25:578:446.9
358TRĘBIŃSKA Jolanta 328K-OPEN133K 16100:44:01.35+00:26:168:486.8
359PANCEK Hanna 179TADMAXBYDGOSZCZNordic Walking K22K 16200:44:46.70+00:27:018:576.7
360SMARUJ-SADOWSKA Janina 234BYDGOSZCZNordic Walking K23K 16300:44:50.50+00:27:058:586.7
361PERLIK Wiesław 182TADMAXZIELONKAM-OPEN173M 19100:44:50.55+00:27:058:586.7
362DZIASZYK Beata 33BYDGOSZCZNordic Walking K24K 16400:45:03.25+00:27:189:006.7
363BAGIÑSKA Danuta 4BYDGOSZCZNordic Walking K25K 16500:45:03.45+00:27:189:006.7
364BURZYŃSKA Renata 16BYDGOSZCZNordic Walking K26K 16600:45:05.25+00:27:209:016.7
365KUBALA Bogumiła 110POZNAŃNordic Walking K27K 16700:45:29.20+00:27:449:056.6
366OLKOWSKA Anna 172BYDGOSZCZNordic Walking K28K 16800:45:29.25+00:27:449:056.6
367RAMIAN Edyta 205BYDGOSZCZNordic Walking K29K 16900:45:29.30+00:27:449:056.6
368NITKA Beata 162BYDGOSZCZK-OPEN134K 17000:45:32.20+00:27:479:066.6
369CZYŻ Małgorzata 25BYDGOSZCZNordic Walking K30K 17100:46:09.40+00:28:249:136.5
370IŻYCKI-HERMAN Tomasz 396M-OPEN174M 19200:47:44.25+00:29:599:326.3
371RAFALSKI Mirosław 85BYDGOSZCZM-OPEN175M 19300:49:08.85+00:31:249:496.1
372KAMIŃSKI Zbigniew 80BYDGOSZCZM-OPEN176M 19400:49:14.10+00:31:299:506.1
373OLEJNICZAK Iwona 171BYDGOSZCZNordic Walking K31K 17200:49:14.65+00:31:299:516.1
374KARŁOWSKA Renata 390K-OPEN135K 17300:49:19.65+00:31:349:526.1
375WIELICZKO Renata 258K-OPEN136K 17400:49:26.15+00:31:419:536.1
376GRYŃ Justyna 260BYDGOSZCZK-OPEN137K 17500:49:27.85+00:31:439:536.1
377ANDRUSZKIEWICZ Dorota 287BYDGOSZCZK-OPEN138K 17600:49:27.95+00:31:439:536.1
378IGNATOWICZ Joanna 292BYDGOSZCZK-OPEN139K 17700:49:28.45+00:31:439:536.1
379IŻYCKA-HERMAN Aldona 397K-OPEN140K 17800:49:28.95+00:31:449:536.1
380DĘBSKA Urszula 27SUCHARZEWO6K-OPEN141K 17900:49:44.40+00:31:599:576
381SIWKOWSKA Elżbieta 229BYDGOSZCZNordic Walking K32K 18000:51:37.30+00:33:5210:195.8
382BOSAK Hanna 8BYDGOSZCZNordic Walking K33K 18100:51:37.60+00:33:5210:195.8
383FRĄCZEK Małgorzata 43BYDGOSZCZNordic Walking K34K 18200:51:40.25+00:33:5510:205.8
384KAMIŃSKA Małgorzata 79BYDGOSZCZNordic Walking K35K 18300:51:42.75+00:33:5710:205.8
385BRZYKCY Longina 13BYDGOSZCZNordic Walking K36K 18400:51:55.90+00:34:1110:235.8
386KORPAL Amelia 395Dz116K 18500:52:04.70+00:34:1910:255.8
387WYSOCKA Izabela 41BYDGOSZCZNordic Walking K37K 18600:56:24.10+00:38:3911:165.3
388BRZYKCY Kazimierz 14BYDGOSZCZM-OPEN177M 195   
389KRUGER Ewa 368BYDGOSZCZK-OPEN142K 187   
Znaleziono 389 wynik(ów)