BIEG CHARYTATYWNY DLA PAWŁA

Organizator/ Organizer:
Life+ Joanna Maciejewska-Błachewicz
Data/ Date:
2018-01-07
Miejsce/ Place:
BYDGOSZCZ
Dystans/ Distance:
5 km
Zgłoszonych/ Registered:
398
Wystartowało/ Started:
389
Nie ukończyło/ Not finished:
2
Ukończyło/ Finished:
387
Na trasie/ On track:
2

Klasyfikacja/ Classiffication: M-OPEN

Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Open Nordic Walking | Nordic Walking K | Nordic Walking M | Dz1 | Dz14

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
     
1TUCZYŃSKI Sylwester Leon 263BYDGOSKIE OKONIEBYDGOSZCZM-OPEN1M 100:17:44.85 3:3316.9
2KRYSKE Bartosz 324SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA BIAŁE BŁOTAM-OPEN2M 200:17:51.60+00:00:063:3416.8
3JAGODZIŃSKI Mateusz 60BYDGOSKIE OKONIEBYDGOSZCZM-OPEN3M 300:17:53.00+00:00:083:3416.8
4MRUK Tomasz 151CZARNE STOPY.SMBYDGOSZCZM-OPEN4M 400:18:05.45+00:00:203:3716.6
5TUCHOLSKI Bartłomiej 262BYDGOSKIE OKONIEBYDGOSZCZM-OPEN5M 500:18:34.80+00:00:493:4316.1
6FLOREK Paweł 37RUNADDICTSBYDGOSZCZM-OPEN6M 600:18:43.70+00:00:583:4416
7STACHOWICZ Wiesław 316BRZOZA BIEGA M-OPEN7M 700:19:03.15+00:01:183:4815.7
8SZLINGER Jakub 252TEAM KUCYKITURM-OPEN8M 800:19:16.20+00:01:313:5115.6
9SZCZEPANIAK Cezary 139BYDGOSZCZM-OPEN9M 900:19:35.10+00:01:503:5515.3
10RETECKI Krzysztof 209BOGMAR / PRESTO OSTROMECKOOSTROMECKOM-OPEN10M 1000:19:57.60+00:02:123:5915
11WYSOCKI Rafał 23BYDGOSZCZM-OPEN11M 1100:20:02.60+00:02:174:0015
12KUŁAKOWSKI Krzysztof 217RUNPASJABYDGOSZCZM-OPEN12M 1200:20:03.75+00:02:184:0015
13ŚRUBA Patryk 327BYDGOSZCZM-OPEN13M 1300:20:05.50+00:02:204:0114.9
14PEŻYŃSKI Piotr 185BYDGOSZCZM-OPEN14M 1400:20:07.55+00:02:224:0114.9
15NAGORZYSKI Arkadiusz 154BIEGAM WSPIERAM MOTYWUJĘBYDGOSZCZM-OPEN15M 1500:20:12.85+00:02:284:0214.8
16WILK Łukasz 273RUNADDICTSBYDGOSZCZM-OPEN16M 1600:20:18.90+00:02:344:0314.8
17KOWALSKI Jacek 6GDYNIAM-OPEN17M 1700:20:27.00+00:02:424:0514.7
18STALKA Jakub 351M-OPEN18M 1800:20:30.40+00:02:454:0614.6
19KRYSKE Mariusz 353M-OPEN19M 1900:20:31.50+00:02:464:0614.6
20DRABJEWSKI Paweł 30TKKF WODNIK WIĘCBORKŚMIŁOWOM-OPEN20M 2000:21:03.90+00:03:194:1214.2
21KRZEMIŃSKI Bartosz 322BYDGOSZCZM-OPEN21M 2100:21:13.30+00:03:284:1414.1
22WŁODARCZYK Wojciech 275CZARNE STOPY.SMBYDGOSZCZM-OPEN22M 2200:21:34.70+00:03:494:1813.9
23KACZMAREK Sebastian 74TEAM KUCYKIBYDGOSZCZM-OPEN23M 2300:21:42.05+00:03:574:2013.8
24NAGOW Michał 155RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-OPEN24M 2400:21:46.20+00:04:014:2113.8
25GRACZ Adam 346M-OPEN25M 2500:21:47.25+00:04:024:2113.8
26LASKOWSKI Jakub 332Dz141M 2600:21:54.55+00:04:094:2213.7
27KRZYŻANOWSKI Robert 159BYDGOSZCZM-OPEN26M 2700:21:56.10+00:04:114:2313.7
28SZYSZKA Radosław 256POLONIA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-OPEN27M 2800:21:56.95+00:04:124:2313.7
29SOBCZAK Michał 236BYDGOSZCZM-OPEN28M 2900:21:59.55+00:04:144:2413.6
30KUPCZYK Tomasz 112BYDGOSZCZM-OPEN29M 3000:22:05.05+00:04:204:2513.6
31KOŚCIELAK Maciej 67M-OPEN30M 3100:22:05.15+00:04:204:2513.6
32MUĆKO Bartek 152BYDGOSZCZDz142M 3200:22:07.10+00:04:224:2513.6
33LEWICKI Konrad 125ŻANDARMI Z BYDGOSZCZYBYDGOSZCZM-OPEN31M 3300:22:23.00+00:04:384:2813.4
34SZESZUŁA Michał 251NIGHT RUNNERSPOZNAŃM-OPEN32M 3400:22:23.80+00:04:384:2813.4
35SOBCZAK Marcin 235CZARNE STOPY.SMBYDGOSZCZM-OPEN33M 3500:22:29.00+00:04:444:2913.3
36KOWALCZYK Rafał 255BYDGOSZCZM-OPEN34M 3600:22:35.80+00:04:504:3113.3
37KLATECKI Adam 88PRUSZCZM-OPEN35M 3700:22:44.90+00:05:004:3313.2
38KADOW Ryszard 329BYDGOSZCZM-OPEN36M 3800:22:51.45+00:05:064:3413.1
39ŁOBOCKI Krzysztof 130BYDGOSZCZM-OPEN37M 3900:22:57.75+00:05:124:3513.1
40SZOPA Krzysztof 341INOWROCŁAWM-OPEN38M 4000:23:06.50+00:05:214:3713
41KLAWCZYŃSKI Zbigniew 89KLUB HDK 'LOGISTYCY' BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-OPEN39M 4100:23:07.20+00:05:224:3713
42GÓRSKI Marcin 388M-OPEN40M 4200:23:09.80+00:05:244:3812.9
43SZCZĘSNY Arkadiusz 250DYNAMO SKARPABYDGOSZCZM-OPEN41M 4300:23:11.50+00:05:264:3812.9
44JENZIOŁOWSKI Jacek 70RUNPASJABYDGOSZCZM-OPEN42M 4400:23:15.95+00:05:314:3912.9
45SIUDA Sebastian 228BYDGOSZCZM-OPEN43M 4500:23:18.05+00:05:334:3912.9
46PACZKOWSKI Mirosław 177CB 163BYDGOSZCZM-OPEN44M 4600:23:22.90+00:05:384:4012.8
47ZUCHOWSKI Dariusz 111BYDGOSZCZM-OPEN45M 4700:23:25.90+00:05:414:4112.8
48CZELIŃSKI Leszek 24KORONOWOM-OPEN46M 4800:23:26.20+00:05:414:4112.8
49QUAAS Łukasz 200RUN PASJABYDGOSZCZM-OPEN47M 4900:23:27.55+00:05:424:4112.8
50BRUNKE Tomasz 326BYDGOSZCZM-OPEN48M 5000:23:34.20+00:05:494:4312.7
51BUGAJSKI Jakub 72BYDGOSZCZM-OPEN49M 5100:23:42.30+00:05:574:4412.7
52ZUPA Wojciech 290SISU-OWB TEAMBYDGOSZCZM-OPEN50M 5200:23:42.85+00:05:584:4412.6
53GABRYCH Maciej 45CZARNE STOPY.SMBYDGOSZCZM-OPEN51M 5300:23:44.35+00:05:594:4512.6
54KRYGIER Stanisław 369BYDGOSZCZM-OPEN52M 5400:23:52.95+00:06:084:4612.6
55LEMAŃCZYK Zygmunt 266M-OPEN53M 5500:23:53.75+00:06:084:4612.6
56JURCZAK Robert 21BYDGOSZCZM-OPEN54M 5600:23:54.45+00:06:094:4712.5
57GŁOWSKI Dariusz 49BYDGOSZCZM-OPEN55M 5700:23:56.45+00:06:114:4712.5
58PNIEWSKI Maciej 194AGROLOK SPORT TEAMGOLUB-DOBRZYŃM-OPEN56M 5800:23:56.55+00:06:114:4712.5
59NOWAK Jakub 166WĄBRZEŹNODz143M 5900:23:59.70+00:06:144:4812.5
60STACHOWSKI Michał 238WĄBRZEŹNOM-OPEN57M 6000:23:59.85+00:06:154:4812.5
61RADULSKI Tomasz 203ROZBIEGANA KRUSZWICAKRUSZWICAM-OPEN58M 6100:24:12.15+00:06:274:5012.4
62LEWANDOWSKI Maciej 355M-OPEN59M 6200:24:13.05+00:06:284:5012.4
63KRUKOWSKI Rafał 249TORUŃM-OPEN60M 6300:24:17.90+00:06:334:5112.3
64SMARUJ Artur 216BYDGOSZCZM-OPEN61M 6400:24:18.60+00:06:334:5112.3
65JAKIELSKI Leon 301BYDGOSZCZM-OPEN62M 6500:24:21.20+00:06:364:5212.3
66JENERALSKI Maciej 193BYDGOSZCZM-OPEN63M 6600:24:24.70+00:06:394:5312.3
67WALUSIAK Miłosz 269BYDGOSZCZM-OPEN64M 6700:24:25.00+00:06:404:5312.3
68WYBRANOWSKI Arkadiusz 114M-OPEN65M 6800:24:25.75+00:06:404:5312.3
69PAWŁOWSKI Radosław 359ZIELONKAM-OPEN66M 6900:24:31.60+00:06:464:5412.2
70REPCZYŃSKI Tomek 208BYDGOSZCZM-OPEN67M 7000:24:35.05+00:06:504:5512.2
71KĘDZIERSKI Arkadiusz 84TRZEMESZNOM-OPEN68M 7100:24:40.85+00:06:564:5612.2
72PAWLACZYK Lukasz 180BYDGOSZCZM-OPEN69M 7200:24:42.05+00:06:574:5612.1
73PRIEWE Paweł 198DYNAMO SKARPABYDGOSZCZM-OPEN70M 7300:24:43.65+00:06:584:5612.1
74NOWICKI Sławomir 169CZARNE STOPY.SMBYDGOSZCZM-OPEN71M 7400:24:51.10+00:07:064:5812.1
75NALBORSKI Maciej 157CROSS FORDONBYDGOSZCZM-OPEN72M 7500:24:52.40+00:07:074:5812.1
76KOWAL Michał 103NAKŁO NAD NOTECIĄM-OPEN73M 7600:24:55.00+00:07:104:5912
77STAROŃ Marcin 239CROSS FORDONBYDGOSZCZM-OPEN74M 7700:24:55.20+00:07:104:5912
78SKRZYNIARZ Hubert 231INDYVIDUAL TEAMŁOCHOWOM-OPEN75M 7800:25:02.05+00:07:175:0012
79KORPAL Emil 391M-OPEN76M 7900:25:08.40+00:07:235:0111.9
80ŻYWICA Adam 294BRZOZA BIEGABYDGOSZCZM-OPEN77M 8000:25:14.40+00:07:295:0311.9
81KLISZEWSKI Damian 90NOKIA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-OPEN78M 8100:25:22.00+00:07:375:0411.8
82WOJCIECHOWSKI Andrzej 309POZNAŃM-OPEN79M 8200:25:34.25+00:07:495:0711.7
83ZYGMUNT Robert 291RUN PASJABYDGOSZCZM-OPEN80M 8300:25:35.60+00:07:505:0711.7
84JARACZ Kamil 64CROSS FORDONBYDGOSZCZM-OPEN81M 8400:25:38.95+00:07:545:0711.7
85FABIŃSKI Marcin 34V_RUNNERGRUDZIĄDZM-OPEN82M 8500:25:40.75+00:07:555:0811.7
86BĄCZKOWSKI Sławomir 5V_RUNNERGRUDZIĄDZM-OPEN83M 8600:25:40.95+00:07:565:0811.7
87ZGÓRSKI Maciej 318BYDGOSZCZM-OPEN84M 8700:25:53.45+00:08:085:1011.6
88RACIBORSKI Grzegorz 201TASAK TEAMBYDGOSZCZM-OPEN85M 8800:26:01.20+00:08:165:1211.5
89KISZKA Marcin 86RUN PASJABYDGOSZCZM-OPEN86M 8900:26:01.45+00:08:165:1211.5
90BRZOZOWSKI Marcin 363M-OPEN87M 9000:26:03.50+00:08:185:1211.5
91SZPUNAK Tomasz 241BYDGOSZCZM-OPEN88M 9100:26:03.80+00:08:185:1211.5
92LEWANDOWSKI Adam 122TEAM KUCYKIBYDGOSZCZM-OPEN89M 9200:26:04.90+00:08:205:1311.5
93STEFAŃSKI Mateusz 242BYDGOSZCZM-OPEN90M 9300:26:23.40+00:08:385:1611.4
94GĄSIĄREK Tomasz 314BRZOZA BIEGABRZOZA M-OPEN91M 9400:26:23.45+00:08:385:1611.4
95BARANOWSKI Mariusz 7BYDGOSZCZM-OPEN92M 9500:26:23.75+00:08:385:1611.4
96GEBLER Maciej 81GARDENFLORA BYDGOSZCZ M-OPEN93M 9600:26:27.65+00:08:425:1711.3
97WALIGÓRA Kacper 371Dz11M 9700:26:29.95+00:08:455:1811.3
98ZAMURO Mateusz 340BYDGOSZCZM-OPEN94M 9800:26:30.45+00:08:455:1811.3
99FOJUTOWSKI Jan 39MKS 63BYDGOSZCZDz12M 9900:26:33.95+00:08:495:1811.3
100POTRZEBOWSKI Marek 197DEAFBYDGOSZCZM-OPEN95M 10000:26:34.80+00:08:495:1911.3
101LACHOWSKI Rafał 102BYDGOSZCZM-OPEN96M 10100:26:36.20+00:08:515:1911.3
102RADECKI Krzysztof 202BYDGOSZCZM-OPEN97M 10200:26:39.45+00:08:545:1911.3
103KLISZEWSKI Piotr 91GWIAZDA BYDGOSZCZBYDGOSZCZDz13M 10300:26:41.90+00:08:575:2011.2
104BUDZIAK Bartosz 15BYDGOSZCZM-OPEN98M 10400:26:53.20+00:09:085:2211.2
105GRACZYK Przemysław 50BYDGOSZCZM-OPEN99M 10500:26:53.70+00:09:085:2211.2
106RYBAK Radosław 215M-OPEN100M 10600:27:06.70+00:09:215:2511.1
107RENC Patryk 207SERCE TYBETUBYDGOSZCZM-OPEN101M 10700:27:07.60+00:09:225:2511.1
108SERGIEL Damian 225SISU-OWB TEAMBYDGOSZCZM-OPEN102M 10800:27:13.20+00:09:285:2611
109DOMEK Aleksander 104BYDGOSZCZM-OPEN103M 10900:27:13.25+00:09:285:2611
110BĄBOLEWSKI Łukasz 297BYDGOSZCZM-OPEN104M 11000:27:13.55+00:09:285:2611
111GUŹDZIOŁ Jarek 55SOLEC KUJAWSKIM-OPEN105M 11100:27:20.60+00:09:355:2811
112CIERZNIEWSKI Mirosław 267M-OPEN106M 11200:27:23.20+00:09:385:2811
113BRZOZOWSKI Jarek 365BRZOZAM-OPEN107M 11300:27:26.05+00:09:415:2910.9
114STACHOWICZ Karol 237BYDGOSZCZM-OPEN108M 11400:27:30.25+00:09:455:3010.9
115JABŁOŃSKI Daniel 389M-OPEN109M 11500:27:33.20+00:09:485:3010.9
116LEWANDOWSKI Daniel 56KOKOCKO M-OPEN110M 11600:27:40.60+00:09:555:3210.8
117CHRZĄSZCZ Michał 315SISU-OWB TEAMM-OPEN111M 11700:27:43.55+00:09:585:3210.8
118DULIŃSKI Bartosz 32GLKS OSIELSKONIEMCZDz144M 11800:27:45.35+00:10:005:3310.8
119GAWĘCKI Marcin 46SISU-OWB TEAMBYDGOSZCZM-OPEN112M 11900:27:48.95+00:10:045:3310.8
120DĘBSKI Jan 28SOŁTYSSUCHARZEWO6M-OPEN113M 12000:27:55.85+00:10:115:3510.7
121BRZOZOWSKI Piotr 364M-OPEN114M 12100:28:06.15+00:10:215:3710.7
122BRĄGIEL Jakub 132AKTYWNEKUJAWYBYDGOSZCZM-OPEN115M 12200:28:11.90+00:10:275:3810.6
123KOWNACKI Krzysztof 399M-OPEN116M 12300:28:13.05+00:10:285:3810.6
124POL Arkadiusz 143M-OPEN117M 12400:28:13.35+00:10:285:3810.6
125KNIEĆ Robert 94NOWEM-OPEN118M 12500:28:13.60+00:10:285:3810.6
126PIETKUN Ryszard 188BYDGOSZCZM-OPEN119M 12600:28:13.90+00:10:295:3810.6
127CHMIELEWSKI Marcin 356M-OPEN120M 12700:28:26.25+00:10:415:4110.5
128KOPROWICZ Adam 99ŚWIECIEM-OPEN121M 12800:28:28.70+00:10:435:4110.5
129KOMAJDA Jarosław 387SOLECCY BIEGACZE M-OPEN122M 12900:28:30.75+00:10:455:4210.5
130ROZEN Maciej 212BYDGOSZCZM-OPEN123M 13000:28:31.45+00:10:465:4210.5
131WORZAŁA Michał 277BYDGOSZCZM-OPEN124M 13100:28:33.65+00:10:485:4210.5
132STEFAŃSKI Damian 352M-OPEN125M 13200:28:37.15+00:10:525:4310.5
133FRASZ Kuba 42NIEMCZDz145M 13300:28:49.85+00:11:055:4610.4
134WITOSŁAWSKI Tomasz 274DYNAMO SKARPABYDGOSZCZM-OPEN126M 13400:29:06.25+00:11:215:4910.3
135FRASZ Jacek 334M-OPEN127M 13500:29:08.25+00:11:235:4910.3
136WARDĘCKI Tomasz 305M-OPEN128M 13600:29:24.85+00:11:405:5310.2
137NITKA Adam 161BYDGOSZCZM-OPEN129M 13700:29:27.35+00:11:425:5310.2
138MAZUR Dawid 140ŚWIECIEM-OPEN130M 13800:29:30.95+00:11:465:5410.2
139LEWANDOWSKI Krystian 59KOKOCKOM-OPEN131M 13900:29:33.45+00:11:485:5410.2
140TOBIASZ Paweł 131BYDGOSZCZM-OPEN132M 14000:29:35.35+00:11:505:5510.1
141OLKOWSKI Jakub 175BYDGOSZCZDz14M 14100:29:36.60+00:11:515:5510.1
142JARZYŃSKI Maciej 361BYDGOSZCZM-OPEN133M 14200:29:37.95+00:11:535:5510.1
143WOŹNICKI Michał 278BYDGOSZCZM-OPEN134M 14300:29:46.95+00:12:025:5710.1
144KAMIŃSKI Jakub 124BYDGOSZCZDz15M 14400:29:54.75+00:12:095:5910
145KUBOWICZ Piotr 101BYDGOSZCZM-OPEN135M 14500:29:55.05+00:12:105:5910
146GUMIENNY Maciej 54BYDGOSZCZM-OPEN136M 14600:29:58.45+00:12:135:5910
147WOŹNICKI Tomasz 279BYDGOSZCZM-OPEN137M 14700:30:00.75+00:12:156:0010
148NOWICKI Andrzej 168ŚWIECIEM-OPEN138M 14800:30:04.15+00:12:196:0010
149BRZYKCY Tomek 10BIEGAM JAK DZIKIBYDGOSZCZM-OPEN139M 14900:30:05.80+00:12:206:0110
150BRZYKCY Kamil 12BYDGOSZCZDz146M 15000:30:05.95+00:12:216:0110
151SŁONINA Marcin 233BYDGOSZCZM-OPEN140M 15100:30:06.40+00:12:216:0110
152WERESZCZUK Kacper 345M-OPEN141M 15200:30:11.60+00:12:266:029.9
153WUDNIAK Marcin 156BYDGOSZCZM-OPEN142M 15300:30:20.30+00:12:356:049.9
154GACHOWSKI Edward 113BYDGOSZCZM-OPEN143M 15400:30:23.00+00:12:386:049.9
155LEWANDOWSKI Piotr 123BYDGOSZCZM-OPEN144M 15500:30:23.25+00:12:386:049.9
156BRZYKCY Wojciech 11BIEGAM JAK DZIKIMAKSYMILIANOWOM-OPEN145M 15600:30:24.85+00:12:406:059.9
157JAŻDŻEWSKI Jarosław 69WSHEBYDGOSZCZM-OPEN146M 15700:30:37.85+00:12:536:079.8
158TRZCIŃSKI Franciszek 325SPORT I REKREACJA STARTCHEŁMNOM-OPEN147M 15800:31:13.05+00:13:286:149.6
159RADOMSKI Marcin 331BIEGAM W SWETSZEM-OPEN148M 15900:31:13.45+00:13:286:149.6
160ZACH Sebastian 286TKKF WODNIK WIĘCBORKWIĘCBORKM-OPEN149M 16000:31:42.05+00:13:576:209.5
161MEJGIER Karol 386M-OPEN150M 16100:31:42.25+00:13:576:209.5
162STUDZIŃSKI Robert 348M-OPEN151M 16200:31:56.30+00:14:116:239.4
163ŚLĘZAK Rafał 257BYDGOSZCZM-OPEN152M 16300:31:58.20+00:14:136:239.4
164PLISZCZYŃSKI Mirosław 379UNISŁAWM-OPEN153M 16400:31:59.70+00:14:146:249.4
165ASTUKIEWICZ Tomasz 3BYDGOSZCZM-OPEN154M 16500:32:21.60+00:14:366:289.3
166SAJKO Filip 221BYDGOSZCZM-OPEN155M 16600:32:22.00+00:14:376:289.3
167BACZYŃSKI Michał 19BYDGOSZCZM-OPEN156M 16700:32:52.55+00:15:076:349.1
168CIESIELSKI Łukasz 306M-OPEN157M 16800:33:05.10+00:15:206:379.1
169URBACZEWSKI Adrian 311M-OPEN158M 16900:33:05.15+00:15:206:379.1
170ROGALA Rafał 210BYDGOSZCZM-OPEN159M 17000:33:06.35+00:15:216:379.1
171OLKOWSKI Henryk 174BYDGOSZCZM-OPEN160M 17100:33:36.00+00:15:516:438.9
172NOWAK Tomasz 164BYDGOSZCZM-OPEN161M 17200:33:38.55+00:15:536:438.9
173LEWANDOWSKI Maciej 121BYDGOSZCZM-OPEN162M 17300:33:44.55+00:15:596:458.9
174KAŹMIERSKI Krzysztof 82WSHEBYDGOSZCZM-OPEN163M 17400:33:55.50+00:16:106:478.8
175PAWLICKI Kacper 333Dz147M 17500:33:57.10+00:16:126:478.8
176STASZCZYSZYN Kacper 317BYDGOSZCZDz148M 17600:34:09.20+00:16:246:498.8
177KACZMAREK Maciej 75BYDGOSZCZDz149M 17700:34:11.55+00:16:266:508.8
178KONDRUCIUK Jakub 272BYDGOSZCZDz1410M 17800:34:16.70+00:16:316:518.8
179LEWANDOWSKI Michał 120BYDGOSZCZM-OPEN164M 17900:34:51.65+00:17:066:588.6
180SZYMAŃSKI Zbigniew 380RYMANEWOM-OPEN165M 18000:34:55.45+00:17:106:598.6
181JENERALSKI Stanisław 220BYDGOSZCZDz18M 18100:35:00.15+00:17:157:008.6
182BUCZKOWSKI Jerzy 344ŻNIWM-OPEN166M 18200:36:38.20+00:18:537:198.2
183ZŁOTKOWSKI Maciej 308BYDGOSZCZDz19M 18300:36:46.55+00:19:017:218.2
184SAPA Dariusz 224BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZM-OPEN167M 18400:40:02.15+00:22:178:007.5
185STELMACH Dariusz 243CHEŁMŻAM-OPEN168M 18500:40:09.35+00:22:248:017.5
186KACZMAREK Jarosław 76CZYŚCIK TEAMSZCZUTKIM-OPEN169M 18600:40:12.45+00:22:278:027.5
187APPEL Jerzy 2GOSIR OSIELSKOBYDGOSZCZM-OPEN170M 18700:40:21.60+00:22:368:047.4
188SZYTTENHOLM Gabriel 265BYDGOSZCZDz113M 18800:40:50.70+00:23:058:107.3
189MISUN Jan 147BYDGOSZCZM-OPEN171M 18900:42:39.40+00:24:548:327
190FRYDRYCHOWICZ Filip 392M-OPEN172M 19000:43:39.20+00:25:548:436.9
191PERLIK Wiesław 182TADMAXZIELONKAM-OPEN173M 19100:44:50.55+00:27:058:586.7
192IŻYCKI-HERMAN Tomasz 396M-OPEN174M 19200:47:44.25+00:29:599:326.3
193RAFALSKI Mirosław 85BYDGOSZCZM-OPEN175M 19300:49:08.85+00:31:249:496.1
194KAMIŃSKI Zbigniew 80BYDGOSZCZM-OPEN176M 19400:49:14.10+00:31:299:506.1
195BRZYKCY Kazimierz 14BYDGOSZCZM-OPEN177M 195   
Znaleziono 195 wynik(ów)