BIEG CHARYTATYWNY DLA PAWŁA

Organizator/ Organizer:
Life+ Joanna Maciejewska-Błachewicz
Data/ Date:
2018-01-07
Miejsce/ Place:
BYDGOSZCZ
Dystans/ Distance:
5 km
Zgłoszonych/ Registered:
398
Wystartowało/ Started:
389
Nie ukończyło/ Not finished:
2
Ukończyło/ Finished:
387
Na trasie/ On track:
2

Klasyfikacja/ Classiffication: Open Nordic Walking

Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Open Nordic Walking | Nordic Walking K | Nordic Walking M | Dz1 | Dz14

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
     
1TRZCIŃSKI Franciszek 325SPORT I REKREACJA STARTCHEŁMNOM-OPEN147M 15800:31:13.05 6:149.6
2RADOMSKI Marcin 331BIEGAM W SWETSZEM-OPEN148M 15900:31:13.45+00:00:006:149.6
3MIELECKA Agnieszka 145KS IDMAR RACING TEAMGĄSAWANordic Walking K1K 8100:31:54.80+00:00:416:239.4
4KĘDZIERSKA Agnieszka 83KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNONordic Walking K2K 12200:34:10.00+00:02:566:508.8
5KOLBERG Kamila 96KIJKOWE TRZEMESZNOZIELEŃNordic Walking K3K 12500:34:40.90+00:03:276:568.6
6KOZAKOWSKA Małgorzata 105KS SOKÓŁ GĄSAWAROGOWONordic Walking K4K 12600:34:47.75+00:03:346:578.6
7SZYMAŃSKI Zbigniew 380RYMANEWOM-OPEN165M 18000:34:55.45+00:03:426:598.6
8NOWAK Aleksandra 165CZYŚCIK TEAMSOLEC KUJAWSKINordic Walking K5K 13100:36:32.65+00:05:197:188.2
9KWIATKOWSKA Elżbieta 115BYDGOSZCZNordic Walking K6K 13200:36:41.95+00:05:287:208.2
10BRZOZOWSKA Iwona 9UNISŁAWNordic Walking K7K 13400:36:59.95+00:05:467:248.1
11SIKORSKA Paulina 62CZARŻENordic Walking K8K 13900:37:20.90+00:06:077:288
12KŁOS Lidia 93PAPOWO BISKUPIENordic Walking K9K 14000:37:39.45+00:06:267:328
13WALECKA Romualda 268SPORT I REKREACJA 'START'CHEŁMNONordic Walking K10K 14100:37:42.40+00:06:297:328
14SZYBCZYŃKA Katarzyna 343Nordic Walking K11K 14200:38:30.15+00:07:177:427.8
15KACZMAREK Zofia 77CZYŚCIK TEAMSZCZUTKINordic Walking K12K 14500:39:02.85+00:07:497:487.7
16SAPA Dariusz 224BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZM-OPEN167M 18400:40:02.15+00:08:498:007.5
17STELMACH Dariusz 243CHEŁMŻAM-OPEN168M 18500:40:09.35+00:08:568:017.5
18SIEMIĄTKOWSKA Janina 226SPORT I REKREACJA 'START'CHEŁMNONordic Walking K13K 14700:40:10.80+00:08:578:027.5
19KACZMAREK Jarosław 76CZYŚCIK TEAMSZCZUTKIM-OPEN169M 18600:40:12.45+00:08:598:027.5
20APPEL Jerzy 2GOSIR OSIELSKOBYDGOSZCZM-OPEN170M 18700:40:21.60+00:09:088:047.4
21FIJOR Arleta 36CZYŚCIK TEAMTORUŃNordic Walking K14K 14800:40:28.20+00:09:158:057.4
22WARDĘCKA-HOŁTYN Justyna 270BYDGOSZCZNordic Walking K15K 14900:40:28.90+00:09:158:057.4
23MICHAŁOWSKA Joanna 144SPORT I REKREACJA 'START'ŚWIECIENordic Walking K16K 15200:41:13.00+00:09:598:147.3
24CENDROWSKA Teresa 17SPORT I REKREACJA 'START'CHEŁMNONordic Walking K17K 15300:41:22.25+00:10:098:167.3
25MOCZULSKA Alicja 149RRRRBYDGOSZCZNordic Walking K18K 15400:41:43.30+00:10:308:207.2
26KONDRATOWICZ Agnieszka 97WĄBRZEŹNONordic Walking K19K 15500:42:14.65+00:11:018:277.1
27STELMACH Katarzyna 245SK KIJEWO KRÓLEWSKIECHEŁMŻADz114K 15600:42:19.55+00:11:068:277.1
28MISUN Jan 147BYDGOSZCZM-OPEN171M 18900:42:39.40+00:11:268:327
29STELMACH Anita 244CHEŁMŻANordic Walking K20K 15700:42:40.90+00:11:278:327
30ROGOWSKA Beata 211BYDGOSZCZNordic Walking K21K 15900:43:35.55+00:12:228:436.9
31PANCEK Hanna 179TADMAXBYDGOSZCZNordic Walking K22K 16200:44:46.70+00:13:338:576.7
32SMARUJ-SADOWSKA Janina 234BYDGOSZCZNordic Walking K23K 16300:44:50.50+00:13:378:586.7
33PERLIK Wiesław 182TADMAXZIELONKAM-OPEN173M 19100:44:50.55+00:13:378:586.7
34DZIASZYK Beata 33BYDGOSZCZNordic Walking K24K 16400:45:03.25+00:13:509:006.7
35BAGIÑSKA Danuta 4BYDGOSZCZNordic Walking K25K 16500:45:03.45+00:13:509:006.7
36BURZYŃSKA Renata 16BYDGOSZCZNordic Walking K26K 16600:45:05.25+00:13:529:016.7
37KUBALA Bogumiła 110POZNAŃNordic Walking K27K 16700:45:29.20+00:14:169:056.6
38OLKOWSKA Anna 172BYDGOSZCZNordic Walking K28K 16800:45:29.25+00:14:169:056.6
39RAMIAN Edyta 205BYDGOSZCZNordic Walking K29K 16900:45:29.30+00:14:169:056.6
40CZYŻ Małgorzata 25BYDGOSZCZNordic Walking K30K 17100:46:09.40+00:14:569:136.5
41KAMIŃSKI Zbigniew 80BYDGOSZCZM-OPEN176M 19400:49:14.10+00:18:019:506.1
42OLEJNICZAK Iwona 171BYDGOSZCZNordic Walking K31K 17200:49:14.65+00:18:019:516.1
43SIWKOWSKA Elżbieta 229BYDGOSZCZNordic Walking K32K 18000:51:37.30+00:20:2410:195.8
44BOSAK Hanna 8BYDGOSZCZNordic Walking K33K 18100:51:37.60+00:20:2410:195.8
45FRĄCZEK Małgorzata 43BYDGOSZCZNordic Walking K34K 18200:51:40.25+00:20:2710:205.8
46KAMIŃSKA Małgorzata 79BYDGOSZCZNordic Walking K35K 18300:51:42.75+00:20:2910:205.8
47BRZYKCY Longina 13BYDGOSZCZNordic Walking K36K 18400:51:55.90+00:20:4210:235.8
48WYSOCKA Izabela 41BYDGOSZCZNordic Walking K37K 18600:56:24.10+00:25:1111:165.3
49BRZYKCY Kazimierz 14BYDGOSZCZM-OPEN177M 195   
Znaleziono 49 wynik(ów)