BIEG DĄBROWSKIEGO

Organizator/ Organizer:
Nasze Białe Błota
Data/ Date:
2016-10-01
Miejsce/ Place:
Zielonka
Dystans/ Distance:
10 km
Zgłoszonych/ Registered:
327
Wystartowało/ Started:
288
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
288
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: K-Open

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Drużyna mundurowa | K-Open | M-Open | Drużyny | Mundurowi | K 16-19 | M 16-19 | K 20-29 | M 20-29 | K 30-39 | M 30-39 | K 40-49 | M 40-49 | K 50-59 | M 50-59 | K 60+ | M 60+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MDrużynaMundurowiCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
        
1WOŹNIAKOWSKA Agata 286RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK 30-391K 1RUN BYDGOSZCZ00:42:29.7000:42:33.55 4:1514.1
2TATULIŃSKA Aleksandra 257RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK 30-392K 2RUN BYDGOSZCZ00:46:44.0500:46:49.00+00:04:154:4012.8
3JAGODZIŃSKA Magdalena 77BYDGOSKIE OKONIEBYDGOSZCZK 20-291K 3Bydgoskie Okonie00:46:48.0500:46:56.20+00:04:224:4012.8
4CZAJKOWSKA Sylwia 38FOTOJOKERBYDGOSZCZK 30-393K 400:47:22.3000:47:25.90+00:04:524:4412.7
5KOWALSKA Angelika 124RUN PASJAPRZYŁĘKIK 30-394K 500:47:33.4000:47:38.80+00:05:054:4512.6
6PALACZ Wioletta 199BYDGOSZCZK 30-395K 600:47:33.6500:47:41.90+00:05:084:4512.6
7WYBORNA Renata 288BYDGOSZCZK 30-396K 7FŚGK00:47:36.2500:47:49.10+00:05:154:4512.6
8STANGRECKA Agnieszka 237BYDGOSZCZK 30-397K 800:47:52.0000:48:04.05+00:05:304:4712.5
9RUDOL Magdalena 299PRĄDOCINK 40-491K 900:48:25.2000:48:34.20+00:06:004:5012.4
10CICHOŃSKA- BAZAK Marzena 36CZARNE STOPY.SMBYDGOSZCZK 40-492K 10100:50:04.8500:50:11.25+00:07:375:0012
11BANASZAK Monika 7RUN PASJABYDGOSZCZK 30-398K 1100:50:07.4000:50:21.95+00:07:485:0012
12TUCZYŃSKA Anna 267TORUŃK 30-399K 1200:50:33.8500:50:47.20+00:08:135:0311.9
13GIERSZEWSKA Grażyna 61BYDGOSZCZK 40-493K 1300:51:21.3000:51:36.65+00:09:035:0811.7
14RYMARKIEWICZ Małgorzata 226BYDGOSZCZK 30-3910K 1400:52:20.1000:52:31.50+00:09:575:1411.5
15KOLANOWSKA Grażyna 115BYDGOSZCZK 50-591K 1500:52:52.0500:53:05.10+00:10:315:1711.3
16WOŹNIAK Anna 285RUN PASJABYDGOSZCZK 30-3911K 16Run Pasja 00:52:46.9000:53:06.30+00:10:325:1611.4
17DERING Hanna 48BYDGOSZCZK 30-3912K 17100:53:17.3000:53:30.10+00:10:565:1911.3
18WOJCIECHOWSKA Emilia 282BYDGOSZCZK 40-494K 1800:53:24.1500:53:34.80+00:11:015:2011.2
19RYBKA Ilona 223BYDGOSZCZK 40-495K 1900:53:26.8000:53:41.75+00:11:085:2011.2
20JEZIORSKA Moniks 87ANIOŁYBYDGOSZCZK 30-3913K 2000:53:42.7500:54:08.10+00:11:345:2211.2
21SYNUS Yana 242PRISMANIEMCZK 30-3914K 2100:53:46.5500:54:14.70+00:11:415:2211.2
22PRACA Joanna 210MUROWANIECK 30-3915K 2200:54:12.4500:54:22.30+00:11:485:2511.1
23STĘPIEŃ Monika 239BYDGOSZCZK 30-3916K 2300:54:17.8000:54:30.90+00:11:575:2511.1
24GONCERZEWICZ Katarzyna 63BYDGOSZCZK 30-3917K 2400:54:10.5000:54:36.50+00:12:025:2511.1
25BEDNAREK Marta 11WTELNOK 30-3918K 2500:54:25.3500:54:39.30+00:12:055:2611
26SZEWCZYK Karolina 246POZNAŃK 30-3919K 2600:54:32.8000:54:45.00+00:12:115:2711
27KALLAS-LIPSKA Anetta 95RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK 40-496K 2700:54:56.5500:55:16.85+00:12:435:2910.9
28PROKOPOWICZ Agnieszka 212KRUSZYN KRAJEŃSKIK 30-3920K 2800:54:57.9500:55:18.75+00:12:455:2910.9
29PAPROTA Emilia 201SER KPDGRUDZIĄDZK 30-3921K 29SER KPD100:55:05.7500:55:21.15+00:12:475:3010.9
30BICZKOWSKA Magdalena 14RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK 30-3922K 30RUN BYDGOSZCZ00:55:13.8500:55:28.90+00:12:555:3110.9
31KEMPIŃSKA Beata 108NAKŁO NAD NOTECIĄK 30-3923K 3100:55:10.7000:55:30.65+00:12:575:3110.9
32ĆWIKLIŃSKA Anna 43KLONIKTEAMBYDGOSZCZK 30-3924K 3200:55:34.7000:55:48.35+00:13:145:3310.8
33MARCINIAK Justyna 171BYDGOSZCZK 30-3925K 3300:55:39.5500:55:53.80+00:13:205:3310.8
34STRÓŻYK Grażyna 240BYDGOSZCZK 20-292K 3400:55:35.0500:55:58.15+00:13:245:3310.8
35KOLASIŃSKA Joanna 117RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK 30-3926K 3500:55:46.3500:56:00.20+00:13:265:3410.8
36ADASZAK Katarzyna 312RUN PASJABYDGOSZCZK 30-3927K 3600:55:53.1000:56:09.25+00:13:355:3510.7
37KALISZEWSKA Małgorzata 93RUN PASJA BYDGOSZCZTRYSZCZYNK 30-3928K 3700:55:59.0000:56:14.10+00:13:405:3510.7
38MARCOL Joanna 172ZIELONKAK 20-293K 3800:55:49.9500:56:18.05+00:13:445:3510.7
39POTRZEBOWSKA Agata 209BYDGOSZCZK 30-3929K 3900:56:11.0500:56:22.80+00:13:495:3710.7
40OŻGA Agnieszka 198BYDGOSZCZK 20-294K 40FŚGK00:56:08.2500:56:23.05+00:13:495:3610.7
41BEKUS Klaudia 12BYDGOSZCZK 20-295K 4100:56:05.3500:56:28.95+00:13:555:3610.7
42BONALSKA Magdalena 20RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK 30-3930K 4200:56:30.2000:56:43.55+00:14:105:3910.6
43MISUN-NOWAK Katarzyna 180ORTIMED RUNNERS TEAMOSÓWIECK 30-3931K 4300:56:32.6000:56:56.10+00:14:225:3910.6
44TRYPUĆ-MAGDZIARZ Aleksandra 264TRISPACEBYDGOSZCZK 40-497K 4400:56:49.4000:57:03.50+00:14:295:4010.6
45JAMRÓZ Joanna 79MUROWANIECK 40-498K 4500:56:54.3000:57:04.10+00:14:305:4110.5
46TOMASZEWSKA Agnieszka 261ŁABISZYNK 30-3932K 4600:56:52.4000:57:09.65+00:14:365:4110.6
47KROPIDŁOWSKA Magdalena 133KK KRUSZYN KRAJEŃSKIPRĄDKIK 30-3933K 47KK Kruszyn Krajeński00:57:06.4000:57:14.10+00:14:405:4210.5
48ORNATOWSKA Magdalena 194GORDON RUNKRUSZYN KRAJEŃSKIK 30-3934K 48GORDON RUN00:57:06.7000:57:22.90+00:14:495:4210.5
49ZAMIATOWSKA Kinga 293RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK 30-3935K 4900:57:16.8000:57:37.40+00:15:035:4310.5
50CZYŻEWSKA Justyna 41BRZOZAK 30-3936K 5000:57:27.7000:57:44.40+00:15:105:4410.4
51JAŻDŻEWSKA Alicja 84JAZDZOLEBYDGOSZCZK 30-3937K 5100:58:37.2000:58:57.45+00:16:235:5110.2
52MALATYŃSKA Barbara 165PRZYŁĘKIK 40-499K 5200:58:39.5000:58:58.65+00:16:255:5110.2
53MOROSZCZAK Dominika 306SPÓJNIA BIAŁE BŁOTABYDGOSZCZK 30-3938K 53SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA00:58:42.5000:58:59.35+00:16:255:5210.2
54MALICKA Beata 166BYDGOSCY BIEGACZEBYDGOSZCZK 50-592K 5400:59:24.4000:59:42.75+00:17:095:5610.1
55LUZAK Magdalena 159BYDGOSZCZK 20-296K 5500:59:39.1500:59:49.95+00:17:165:5710.1
56KRUKOWSKA Joanna 136BYDGOSZCZK 20-297K 5600:59:32.3000:59:59.10+00:17:255:5710.1
57JADCZAK Katarzyna 76LEJDIZBYDGOSZCZK 30-3939K 57Lejdiz01:00:04.0001:00:18.30+00:17:446:0010
58CZARNECKA -PIJAROWSKA Dominika 39BYDGOSZCZK 30-3940K 5801:00:33.8001:00:38.25+00:18:046:039.9
59BIEGAŁA Renata 15ŁOCHOWOK 50-593K 5901:00:36.1501:01:02.05+00:18:286:039.9
60SOBOLEWSKA Agnieszka 231ZIELONKAK 40-4910K 6001:00:48.8501:01:03.55+00:18:306:049.9
61KOŚMICKA Emilia 121BYDGOSZCZK 30-3941K 6101:00:38.2501:01:04.15+00:18:306:039.9
62GORGOL Renata 66RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK 40-4911K 62RUN BYDGOSZCZ01:01:05.9501:01:23.85+00:18:506:069.8
63PRZYBYLSKA Grażyna 214BYDGOSZCZK 50-594K 6301:01:11.0001:01:28.55+00:18:556:079.8
64TOMASZEK Agnieszka 260BIEGAJ Z DĘBAMINIWYK 30-3942K 6401:01:15.2001:01:33.15+00:18:596:079.8
65MINDYKOWSKA Anna 178RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK 40-4912K 65RUN BYDGOSZCZ01:02:10.4001:02:28.65+00:19:556:139.7
66OSSOWSKA Danuta 195ŁOCHOWOK 40-4913K 6601:02:07.9501:02:33.60+00:20:006:129.7
67DOMŻALSKA Sławomira 52ŁOCHOWOK 40-4914K 6701:02:23.7501:02:50.70+00:20:176:149.6
68CHRÓŚCIŃSKA Justyna 35GORDON RUNBYDGOSZCZK 20-298K 68GORDON RUN01:02:57.9501:03:14.60+00:20:416:179.5
69SZATKOWSKA Beata 243BYDGOSZCZK 50-595K 6901:02:54.0001:03:21.70+00:20:486:179.5
70WALENTYNOWICZ Aneta 274PRUSZCZ BIEGAPRUSZCZ GDAŃSKIK 30-3943K 7001:03:38.3501:03:59.70+00:21:266:219.4
71STANECKA Małgorzata 235SKIERNIEWICEK 40-4915K 7101:04:28.6001:04:57.25+00:22:236:269.3
72BARTKOWIAK Katarzyna 8BYDGOSZCZK 30-3944K 7201:04:57.2001:05:17.30+00:22:436:299.2
73KOSECKA Justyna 120ORTIMED RUNNERS TEAMBYDGOSZCZK 30-3945K 7301:05:08.4501:05:31.15+00:22:576:309.2
74MRUK-WAWRZYNIAK Patrycja 186SOLEC KUJAWSKIK 30-3946K 7401:06:17.0501:06:31.20+00:23:576:379.1
75ŁUKOMSKI Marcin 167BENEFITKSOBYDGOSZCZK 30-3947K 7501:06:31.0001:06:50.35+00:24:166:399
76SZTEJKA Jolanta 249BENEFITKSOBYDGOSZCZK 30-3948K 7601:06:31.5001:06:50.60+00:24:176:399
77GRABOWSKA Lucyna 319CIELEK 40-4916K 7701:08:10.4501:08:35.55+00:26:026:498.8
78DEPKA Agnieszka 46BYDGOSZCZK 30-3949K 7801:08:28.7501:08:49.80+00:26:166:508.8
79HALLEK Celestyna 315ZAKRZEWOK 30-3950K 7901:15:11.8001:15:33.65+00:33:007:318
80DORSZEWSKA Bożena 54BYDGOSZCZK 50-596K 8001:16:52.0501:17:19.00+00:34:457:417.8
81PASIEKA Magda 203MAM TĘ MOCDRZEWIANOWOK 30-3951K 8101:17:19.3001:17:42.90+00:35:097:437.8
82KOTOWSKA-KOWALSKA Anna 122GORZEŃ RUNGORZEŃK 30-3952K 8201:17:51.3001:18:00.40+00:35:267:477.7
Znaleziono 82 wynik(ów)