BIEG DĄBROWSKIEGO

Organizator/ Organizer:
Nasze Białe Błota
Data/ Date:
2016-10-01
Miejsce/ Place:
Zielonka
Dystans/ Distance:
10 km
Zgłoszonych/ Registered:
327
Wystartowało/ Started:
288
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
288
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: M 40-49

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Drużyna mundurowa | K-Open | M-Open | Drużyny | Mundurowi | K 16-19 | M 16-19 | K 20-29 | M 20-29 | K 30-39 | M 30-39 | K 40-49 | M 40-49 | K 50-59 | M 50-59 | K 60+ | M 60+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MDrużynaMundurowiCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
        
1MUSIAŁ Michał 187BYDGOSZCZM 40-491M 500:37:16.0000:37:18.65 3:4316.1
2ZIETAK Andrzej 296BRZOZAM 40-492M 900:38:16.7500:38:20.50+00:01:013:4915.7
3MRUK Tomasz 185CZARNE STOPY.SMBYDGOSZCZM 40-493M 14Czarne Stopy.SM100:39:05.6000:39:08.75+00:01:503:5415.4
4CHOLEWIŃSKI Dariusz 34HURAGAN MIEDZYŃBYDGOSZCZM 40-494M 1700:39:39.4000:39:42.95+00:02:243:5715.1
5SOWIŃSKI Piotr 234SPÓJNIA BIAŁE BŁOTAŁOCHOWICEM 40-495M 20SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA00:40:01.3500:40:05.70+00:02:474:0015
6MOROSZCZAK Bogumił 307SPÓJNIA BIAŁE BŁOTABYDGOSZCZM 40-496M 27SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA100:41:53.3500:41:57.70+00:04:394:1114.3
7TOPCZEWSKI Gracjan 317BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAM / TRISPACEBYDGOSZCZM 40-497M 2800:41:58.3000:42:02.80+00:04:444:1114.3
8SOBCZAK Marcin 230TRISPACEŻOŁĘDOWOM 40-498M 3100:42:21.1500:42:25.20+00:05:064:1414.2
9LEPRINCE Ludovic 149BYDGOSZCZM 40-499M 3200:42:36.7000:42:41.50+00:05:224:1514.1
10BUTRYN Nikodem 29BYDGOSZCZM 40-4910M 3500:42:50.0000:42:56.25+00:05:374:1714
11KALISZEWSKI Daniel 94TRYSZCZYNM 40-4911M 3600:43:10.9000:43:15.85+00:05:574:1913.9
12PAWŁOWSKI Radosław 204JFTC SUZIELONKAM 40-4912M 38JFTC SU100:43:28.9000:43:36.40+00:06:174:2013.8
13KAZUBOWSKI Jacek 10645PLUSBIAŁE BŁOTAM 40-4913M 4300:44:29.1500:44:35.75+00:07:174:2613.5
14WENDA Łukasz 310BYDGOSZCZM 40-4914M 4400:44:34.7000:44:39.55+00:07:204:2713.5
15KUBIS Roman 141RUN PASJABYDGOSZCZM 40-4915M 45Run Pasja 00:44:49.0000:44:54.60+00:07:354:2813.4
16OCALEWSKI Jarek 193CIELECIELEM 40-4916M 4600:44:48.6000:44:56.50+00:07:374:2813.4
17RYDLEWSKI Marek 224RUN BYDGOSZCZCIELEM 40-4917M 4700:44:51.8500:44:59.20+00:07:404:2913.4
18KISIEL Tomasz 110RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM 40-4918M 4800:44:52.8000:45:00.75+00:07:424:2913.4
19RYBARCZYK Wojciech 222OSIELSKOM 40-4919M 5000:45:08.5000:45:14.30+00:07:554:3013.3
20RUDOL Sebastian 300PRĄDOCINM 40-4920M 5300:45:29.2500:45:38.80+00:08:204:3213.2
21KOWALIK Waldemar 123BYDGOSZCZM 40-4921M 6000:45:57.5000:46:04.05+00:08:454:3513.1
22GRABICKI Sebastian 68WĄGROWIECM 40-4922M 6100:46:04.1000:46:13.15+00:08:544:3613
23KUJAWA Piotr 142RUN BYDGOSZCZBUDGOSZCZM 40-4923M 64RUN BYDGOSZCZ00:46:16.0500:46:24.80+00:09:064:3713
24ANDRYSIAK Tomasz 1CIELAKICIELEM 40-4924M 70Cielaki00:46:57.4500:47:06.45+00:09:474:4112.8
25ŚWIĘCICKI Andrzej 256BYDGOSZCZM 40-4925M 7200:47:09.5500:47:20.75+00:10:024:4212.7
26WESOŁOWSKI Krzysztof 276RUN BYDGOSZCZNEKLAM 40-4926M 7500:47:19.7000:47:40.90+00:10:224:4312.7
27DOMŻALSKI Marek 53ŁOCHOWOM 40-4927M 7600:47:33.1500:47:43.50+00:10:244:4512.6
28LIPSKI Krzysztof 155RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM 40-4928M 7700:47:35.5500:47:50.15+00:10:314:4512.6
29KEMPINSKI Robert 107SOLEC KUJAWSKIM 40-4929M 8200:47:53.8500:48:07.80+00:10:494:4712.5
30KLINIKOWSKI Jacek 112KOCHAM ŻYCIE I...ŚWIEKATOWOM 40-4930M 8900:48:31.4500:48:37.70+00:11:194:5112.4
31WIŚNIEWSKI Wojciech 279POLAŃSKI TEAMBYDGOSZCZM 40-4931M 9000:48:29.4000:48:43.50+00:11:244:5012.4
32JURSKI Robert 89JFTC SUBYDGOSZCZM 40-4932M 94JFTC SU100:48:34.1000:48:45.60+00:11:264:5112.4
33MANUSZEWSKI Maciej 169MOCHLEM 40-4933M 10000:49:27.4000:49:36.15+00:12:174:5612.1
34ZDEB Bogumił 295BYDGOSZCZM 40-4934M 10300:49:58.4000:50:09.55+00:12:504:5912
35ADAMSKI Maciej 321BYDGOSZCZM 40-4935M 10500:50:03.7000:50:16.90+00:12:585:0012
36KAMIŃSKI Paweł 96MUROWANIECM 40-4936M 10800:50:25.8500:50:34.00+00:13:155:0211.9
37MANOWSKI Jarosław 168LIPNIKIM 40-4937M 11200:50:37.6500:50:44.35+00:13:255:0311.8
38KADOW Ryszard 91RUN PASJABYDGOSZCZM 40-4938M 113Run Pasja 00:50:32.8000:50:51.70+00:13:335:0311.9
39WOJCIECHOWSKI Jarosław 283BYDGOSZCZM 40-4939M 11400:50:45.6000:50:56.40+00:13:375:0411.8
40WALENCIAK Jarosław 273CZARNE STOPY.SMBYDGOSZCZM 40-4940M 117Czarne Stopy.SM100:50:52.0000:50:58.90+00:13:405:0511.8
41MOŻUCH Maciej 183BYDGOSZCZM 40-4941M 11800:50:50.2500:51:11.20+00:13:525:0511.8
42GABRYCH Andrzej 324BYDGOSKIE OKONIEBYDGOSZCZM 40-4942M 11900:51:06.4500:51:14.90+00:13:565:0611.7
43PULCHNY Rafał 217PRĄDKIM 40-4943M 12100:51:00.1000:51:25.45+00:14:065:0611.8
44STANECKI Marcin 236STANECCYSKIERNIEWICEM 40-4944M 12300:51:08.9500:51:27.35+00:14:085:0611.7
45OSZUBSKI Kazimierz 197BYDGOSZCZM 40-4945M 12600:51:41.8500:51:48.40+00:14:295:1011.6
46LATO Sławek 148MUROWANIEC TEAMMUROWANIECM 40-4946M 12900:52:03.7000:52:24.65+00:15:065:1211.5
47STANKIEWICZ Błażej 109LKS OSTROMECKOOSTROMECKOM 40-4947M 13500:52:45.8500:52:48.15+00:15:295:1611.4
48MACIĄG Marian 164GRĘBOCINGRĘBOCINM 40-4948M 13800:52:34.4500:52:56.95+00:15:385:1511.4
49PRZERACKI Mirosław 213PGB SPORTOWA PACZKABYDGOSZCZM 40-4949M 13900:52:33.1500:52:57.10+00:15:385:1511.4
50SZULAKOWSKI Tomasz 252KURCZE JAK DALEKOZIELONKAM 40-4950M 14000:52:51.8500:53:04.65+00:15:465:1711.3
51BYRTEK Grzegorz 311BYDGOSZCZM 40-4951M 14700:53:38.0000:53:49.45+00:16:305:2111.2
52KRASIŃSKI Piotr 131BYDGOSZCZM 40-4952M 15000:54:04.0500:54:21.05+00:17:025:2411.1
53JAROSZEWICZ Adam 81SZABLA BRZOZAKRUSZYN KRAJEŃSKIM 40-4953M 151Szabla Brzoza00:54:03.7000:54:26.30+00:17:075:2411.1
54SZUBARTOWSKI Robert 251BYDGOSZCZM 40-4954M 15600:54:52.6500:55:15.35+00:17:565:2910.9
55KASZOWICZ Marek 104RWT W BYDGOSZCZYBYDGOSZCZM 40-4955M 157100:54:57.5500:55:15.95+00:17:575:2910.9
56CHAMERA Adam 33ARTA.PLBYDGOSZCZM 40-4956M 16500:55:18.3000:55:34.80+00:18:165:3110.8
57KOZAKIEWICZ Marcin 128NAKŁO NAD NOTECIĄM 40-4957M 16600:55:17.2500:55:36.70+00:18:185:3110.9
58PIECHOWIAK Jacek 206ZAMOSCM 40-4958M 17300:56:00.2000:56:23.80+00:19:055:3610.7
59PANOWICZ Marek 200INOWROCŁAWM 40-4959M 17500:56:39.3000:56:51.30+00:19:325:3910.6
60DOLATA Grzegorz 50KK KRUSZYN KRAJEŃSKIBYDGOSZCZM 40-4960M 179KK Kruszyn Krajeński00:57:06.8500:57:14.75+00:19:565:4210.5
61BUDZIAK Bartosz 28BYDGOSZCZM 40-4961M 18000:56:57.2500:57:16.70+00:19:585:4110.5
62TWARDOWSKI Wojciech 271RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM 40-4962M 182RUN BYDGOSZCZ00:56:59.7500:57:21.10+00:20:025:4210.5
63GOŁĘBIEWSKI Jerzy 62ZIELONKAM 40-4963M 18500:57:46.0000:58:05.95+00:20:475:4610.4
64KRZYŻANOWSKI Wojciech 139AZS UMK COLLEGIUM MEDICUM W BYDGOSZCZYBYDGOSZCZM 40-4964M 18900:59:00.8000:59:11.60+00:21:525:5410.2
65ŁOBODA Robert 163NIEBIESKO-CZARNA ARMIABYDGOSZCZM 40-4965M 19601:02:22.0501:02:33.50+00:25:146:149.6
66SCHULZ Maciej 228PRUSZCZ BIEGAPRUSZCZ GDAŃSKIM 40-4966M 19701:03:37.7501:03:59.70+00:26:416:219.4
67PASIEKA Tomasz 202KLUB ŻOŁNIERZY REZERWY LOK NAKŁODRZEWIANOWOM 40-4967M 19901:05:08.2001:05:30.80+00:28:126:309.2
68SZTEJKA Damian 250BENEFITKSOBYDGOSZCZM 40-4968M 20001:06:31.2001:06:50.30+00:29:316:399
69GRABOWSKI Piotr 320CIELEM 40-4969M 20101:07:53.5501:08:18.65+00:31:006:478.8
70WZOREK Pawel 290SWIECIEM 40-4970M 20401:16:14.9501:16:42.25+00:39:237:377.9
Znaleziono 70 wynik(ów)