BIEG DLA WOŚP -GODZINNY

Wydarzenie:
Organizator:
ZABIEGANINOCĄ
Data:
2018-01-14
Miejsce:
Okonek
Dystans:
1 godz km
Zgłoszonych:
142
Wystartowało:
91
Nie ukończyło:
91
Ukończyło:
0
Na trasie:
91

Klasyfikacja: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki : PDF | CSV
Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: 0.7km | 1.4km | 2.1km | 2.8km | 3.5km | 4.2km | 4.9km | 5.6km | 6.3km | 7km | 7.7km | 8.4km | 9.1km | 9.8km | 10.5km | 11.2km | 11.9km | 12.6km | 13.3km | 14km | 14.7km | 15.4km | 16.1km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60+ | M60+

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/M0.7km1.4km2.1km2.8km3.5km4.2km4.9km5.6km6.3km7km7.7km8.4km9.1km9.8km10.5km11.2km11.9km12.6km13.3km14km14.7km15.4km16.1kmCzas
netto
16.2km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
                            
1SIÓDMIAK Igor 104MKP SZCZECINEK/ TRIATHLONSZCZECINEKM18-291M 100:04:2900:07:1600:10:0100:12:4400:15:3000:18:1200:20:5200:23:2900:26:0600:28:4100:31:1800:33:5400:36:3300:39:0900:41:4500:44:2100:46:5300:49:2600:52:0000:54:3400:56:4400:59:0001:01:15 3:4815.8
2KAMIONKA Mateusz 39CHOJNICEM18-292M 200:04:1200:06:4600:09:2400:12:0200:14:4000:17:1600:19:5500:22:3600:25:1600:27:5800:30:3500:33:1100:35:5000:38:2900:41:0200:43:4000:46:2000:49:0000:51:4000:54:1400:56:4400:59:0801:01:16+3:4815.8
3LECKI Mateusz 61TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKM30-391M 300:04:2900:07:1700:10:0100:12:4400:15:3000:18:1200:20:5200:23:2900:26:0500:28:4100:31:1700:33:5400:36:3300:39:0900:41:4500:44:2000:46:5300:49:2600:52:0000:54:3400:56:5400:59:0801:01:17+3:4815.8
4TRĘBSKI Krzysztof 119ZABIEGANINOCĄOKONEKM40-491M 400:04:3300:07:2300:10:1500:13:0600:15:5800:18:4800:21:3700:24:2900:27:1800:30:0800:32:5400:35:4200:38:3100:41:2100:44:0900:46:5500:49:4000:52:2400:55:0700:57:4701:00:2501:02:52+4:0414.7
5CUBER Wojciech 8ZABIEGANINOCĄZŁOTÓWM30-392M 500:04:3300:07:2300:10:1400:13:0600:15:5700:18:4900:21:3700:24:2800:27:1800:30:0800:32:5500:35:4200:38:3100:41:2000:44:0900:46:5500:49:4000:52:2400:55:0800:57:4701:00:2501:02:52+4:0414.7
6ŁASKAWIEC Paweł 65JW 4580CZARNEM18-293M 600:04:4900:07:3900:10:2600:13:1000:15:5500:18:3700:21:1700:24:0100:26:4800:29:3300:32:1700:35:0400:37:5900:40:5000:43:3900:46:2100:49:1900:52:1100:55:0400:57:5601:00:47+4:0814.5
7POLLEY Adam 90LZS 'JEDNOŚĆ' ŁOBŻENICAŁOBŻENICAM30-393M 700:04:4200:07:3600:10:2800:13:2400:16:1600:19:1100:22:0200:24:5200:27:4400:30:3700:33:3100:36:2500:39:1700:42:0800:44:5700:47:4500:50:3300:53:1900:56:0300:58:4501:01:16+4:1014.4
8FĄS Bartosz 13LZS JEDNOŚĆ ŁOBŻENICAŁOBŻENICAM30-394M 800:04:4200:07:3600:10:2900:13:2400:16:1600:19:1100:22:0200:24:5200:27:4500:30:3700:33:3100:36:2500:39:1700:42:0800:44:5700:47:4500:50:3200:53:2000:56:0300:58:4501:01:19+4:1014.4
9KRYZEL Tomasz 55CZŁUCHÓWM18-294M 900:04:3300:07:2300:10:1500:13:0600:15:5800:18:4900:21:3700:24:2800:27:1900:30:0800:32:5500:35:4200:38:3100:41:2100:44:1000:46:5600:49:4200:52:3000:55:2800:58:2501:01:22+4:1014.4
10SZYMAŃSKI Piotr 116CSSPROSNOWOM40-492M 1000:04:4400:07:3400:10:2300:13:1300:16:0400:18:5600:21:4900:24:4400:27:3900:30:3500:33:3000:36:2800:39:2500:42:1900:45:1600:48:1100:51:0400:53:5600:56:5100:59:4101:02:20+4:1414.1
11KUŁAKOWSKI Dawid 60TKKF KOSZALINKOSZALINM40-493M 1100:04:4800:07:5000:10:5300:13:5900:17:0700:20:0900:23:1000:26:0900:29:0800:32:0600:35:0400:38:0200:41:0100:44:0000:46:5900:50:0100:53:0100:56:0100:58:5201:01:27+4:2313.7
12PŁOWENS Piotr 88MARGONINM18-295M 1200:04:3300:07:2500:10:1600:13:0600:15:5800:18:5000:21:4600:24:4400:27:4600:30:5300:34:0400:37:1100:40:1900:43:2900:46:3500:49:4200:52:4800:55:5200:58:4801:01:33+4:2313.6
13MARIAN Ostrowski 141SENIOR ZŁOCIENIECZŁOCIENIECM60+1M 1300:04:4600:07:4600:10:4200:13:4300:16:4100:19:3600:22:3400:25:3300:28:3500:31:3900:34:4300:37:4500:40:4700:43:5000:46:5100:49:5400:52:5500:55:5300:58:5201:01:48+4:2413.6
14PRZYBYSZ Łukasz 92ZABIEGANINOCĄOKONEKM18-296M 1400:04:3600:07:2300:10:1400:13:0700:15:5900:19:0400:22:0200:25:0400:28:0600:31:1000:34:0800:37:1600:40:2000:43:2100:46:1600:49:1600:52:2500:55:4100:58:4901:01:53+4:2513.6
15PLUTA Magdalena 86JASTROWIEK30-391K 100:04:2800:07:2500:10:2600:13:2900:16:3000:19:3100:22:3500:25:3800:28:4400:31:5800:35:0600:38:1400:41:2500:44:3600:47:4800:51:0100:54:0700:57:1301:00:12+4:3113.3
16WUJTIUK Piotr 125BASKET SZCZECINEKSZCZECINEKM40-494M 1500:04:4400:07:3900:10:3400:13:3000:16:2900:19:2900:22:2900:25:2900:28:3000:31:3400:34:3400:37:3600:40:4300:43:5000:46:5800:50:0900:54:2600:57:3201:00:39+4:3313.2
17FIŁONOWICZ Monika 16SZCZECINEKK40-491K 200:04:4800:07:5000:10:5600:14:0200:17:1600:20:2000:23:2500:26:3000:29:3800:32:4700:35:5700:39:0700:42:1800:45:3000:48:4100:52:0100:55:0700:58:0801:01:10+4:3513
18MICERSKI Tomasz 75TKKF KOSZALINKOSZALINM40-495M 1600:04:4700:07:5000:10:5300:13:5900:17:0600:20:0900:23:1000:26:1000:29:0900:32:0900:35:1700:38:2700:41:4000:44:5500:48:0800:51:1800:54:3700:57:5801:01:15+4:3613
19SKOWYRSKI Janusz 107TKKF KOSZALINBIESIEKIERZM50-591M 1700:04:4900:07:5000:10:5400:14:0000:17:0800:20:0900:23:1400:26:2100:29:2700:32:3600:35:4700:38:5600:42:0800:45:2300:48:3900:51:5400:55:0700:58:2001:01:24+4:3613
20KUBIŚ Paweł 58APTEKARZESZCZECINEKM30-395M 1800:05:2200:08:4100:11:5200:15:0900:18:2900:21:4500:24:5900:28:1100:31:2300:34:3200:37:4300:40:5100:44:0000:47:1000:50:1800:53:2900:56:2400:59:1901:01:54+4:3912.9
21BRALSKI Andrzej 4ZABIEGANINOCĄOKONEKM30-396M 1900:05:2300:08:3300:11:4000:14:4700:17:5600:21:0300:24:1300:27:2200:30:3200:33:4400:36:5700:40:1300:43:2800:46:3900:49:5100:53:0500:56:1300:59:1301:02:00+4:3912.9
22KUBIAK Daniel 57JASTROWIEM30-397M 2000:04:5000:07:5100:10:5500:14:0000:17:0800:20:1000:23:1200:26:1100:29:1400:32:2600:35:4200:38:5600:42:1000:45:3000:48:5800:52:3000:56:0000:59:0101:02:06+4:4012.9
23CHODOR Izabela 142TKKF KOSZALINOKONEKK30-392K 300:05:1700:08:3100:11:5000:15:0700:18:3000:21:5000:25:0500:28:2000:31:2200:34:2300:37:3000:40:4000:43:5700:47:1100:50:2800:53:4200:56:5401:00:0001:02:48+4:4312.7
24HRYNIEWICZ Rafał 30SZCZECINEKM30-398M 2100:05:1400:08:1700:11:2100:14:2800:17:3700:20:4500:23:5800:27:1400:30:2900:33:4100:36:5400:40:0700:43:2000:46:3100:49:4100:52:5700:56:0900:59:21+4:4212.7
25GORBACZ Urszula 21SZCZECINEKK18-291K 400:04:5500:08:0100:11:1200:14:2600:17:3800:20:5000:24:0600:27:1800:30:3200:33:4300:36:5800:40:1300:43:2800:46:3700:49:5000:53:0300:56:1800:59:26+4:4312.7
26MATUSZEWSKI Karol 74WILKI KOSZALINKOSZALINM30-399M 2200:04:3800:07:2900:10:5600:14:0000:17:0700:20:0900:23:1100:26:0900:29:0800:32:0600:35:0400:38:0200:41:0200:44:3800:48:2500:51:3100:55:3100:59:39+4:4412.7
27MIKIETYNSKI Michał 77ZABIEGANI NOCĄOKONEKM30-3910M 2300:05:1200:08:2900:11:4000:14:5200:18:0100:21:1500:24:2900:27:4000:30:5100:34:0500:37:2200:40:4000:43:5700:47:1100:50:2800:53:4100:56:5401:00:00+4:4512.6
28PASIECZNIK Bartek 83JASTROWIEM18-297M 2400:04:4000:07:4900:10:3300:13:4400:17:0600:20:2700:23:4000:26:5900:30:1200:33:4000:37:1100:40:3600:44:0500:47:2500:50:3200:53:4200:56:5701:00:06+4:4612.6
29PYREK Iwona 97WAŁCZK30-393K 500:05:0400:08:1400:11:2800:14:4500:18:0000:21:1800:24:3300:27:4800:31:0400:34:1800:37:3500:40:5200:44:1000:47:2500:50:4000:53:5400:57:0501:00:14+4:4612.6
30PYREK Krzysztof 961 RBLOGWAŁCZM30-3911M 2500:05:0300:08:1400:11:2800:14:4500:18:0000:21:1700:24:3300:27:4900:31:0400:34:1800:37:3500:40:5200:44:1000:47:2600:50:4000:53:5500:57:0501:00:14+4:4612.6
31RUDZIŃSKI Radosław 102TYCHOWO TEAMBIAŁOGARDM30-3912M 2600:05:0000:08:0100:11:0900:14:2600:17:3300:20:4600:24:0600:27:1700:30:2300:33:4600:36:5500:39:5800:43:0600:46:1600:49:3000:52:3700:55:5801:00:47+4:4912.4
32SKOCZYLAS Henryk 106BIEGAM BO LUBIĘOKONEKM40-496M 2700:04:5700:08:0000:11:0700:14:2100:17:3000:20:4600:24:0100:27:1700:30:3000:33:4600:37:0500:40:2800:43:5200:47:1500:50:3500:54:0000:57:2601:00:48+4:4912.4
33GALICKI Robert 19BOBOLICEM40-497M 2800:05:1600:08:3600:11:5700:15:1700:18:3600:21:4800:25:0300:28:1700:31:3200:34:4300:37:5600:41:0800:44:2500:47:3900:50:5900:54:2400:57:4601:00:57+4:5012.4
34KRZEWIŃSKA Małgorzata 56TKKF KOSZALINKOSZALINK50-591K 600:05:1700:08:3200:11:5000:15:0700:18:2900:21:5100:25:0500:28:2000:31:3100:34:4500:38:0000:41:1800:44:3700:47:5800:51:2600:54:5100:58:1001:01:16+4:5112.3
35JANKOWSKA Monika 33FOLLO ME SZCZECINEKSZCZECINEKK18-292K 700:05:3200:08:4900:12:0900:15:2900:18:5300:22:1100:25:3200:28:4900:32:0900:35:2800:38:4800:42:1000:45:2900:48:4900:52:0800:55:2400:58:3201:01:35+4:5312.3
36GOTOWIEC Tomasz 22SZCZECINEKM50-592M 2900:05:2400:08:4800:12:1100:15:2900:18:5400:22:1300:25:3200:28:5000:32:1100:35:2800:38:4600:42:0600:45:2700:48:4200:51:5700:55:1400:58:3401:01:36+4:5312.3
37MAJEWSKA Wioleta 70PODGAJEK18-293K 800:04:3900:07:5100:11:0900:14:2600:17:4200:21:0200:24:2700:27:4500:31:1000:34:3500:38:0800:41:4900:45:2500:49:0800:52:4900:56:3200:59:3001:02:41+4:5812.1
38PLUTA Katarzyna 87ZABIEGANINOCĄOKONEKK18-294K 900:05:1100:08:3600:12:0700:15:3400:19:0600:22:3400:26:0300:29:3000:32:5900:36:2900:39:5900:43:2900:46:5600:50:2000:53:4000:57:0501:00:23+5:0411.8
39SKOCZYLAS Bożena 105BIEGAM BO LUBIĘOKONEKK40-492K 1000:05:1400:08:3600:11:5200:15:1400:18:3200:21:5100:25:1600:28:4300:32:0600:35:4200:39:0700:42:5000:46:3100:50:1500:53:5100:57:2901:00:50+5:0611.7
40JESIONOWSKA ŁASKAWIEC Agnieszka 37CZARNE - OKONEKK18-295K 1100:05:1400:08:3600:11:5200:15:1400:18:3200:21:5100:25:1600:28:4400:32:0600:35:4200:39:0700:42:5000:46:3000:50:1500:53:5000:57:2801:00:51+5:0611.7
41PIĘTOSA Daniel 138CZAPLINEKM40-498M 3000:05:1100:08:2900:11:5000:15:1400:18:4700:22:1700:25:4600:29:2000:32:5400:36:3500:40:1600:43:5400:47:2500:51:0100:54:2900:58:0101:01:24+5:0911.6
42ADAMOWICZ Arkadiusz 131SZCZECINEKM40-499M 3100:05:0000:08:1200:11:2500:14:4200:18:0100:21:3000:28:0200:31:2800:34:5600:38:2700:41:3200:44:5400:48:1800:51:4600:55:1200:58:3701:01:48+5:1111.6
43KISIELIŃSKI Igor 47TTKF KOSZALINKOSZALINM50-593M 3200:05:0000:08:0900:11:2200:14:3500:17:5900:21:2200:24:4700:28:1800:31:4700:35:2800:38:5700:42:3900:46:5800:51:0400:55:1200:58:5501:02:13+5:1311.5
44MASSEL Magdalena 135CZAPLINEKK18-296K 1200:05:1600:08:3100:11:4500:15:0200:18:2400:21:4900:25:1800:28:4100:32:1600:35:5400:39:3300:43:2100:47:0700:51:0100:54:4800:58:3501:02:24+5:1411.4
45CZUB Maciej 9KOSZALINM18-298M 3300:05:3100:08:5000:11:5900:15:1700:18:4000:22:0100:25:3400:29:0400:32:3200:36:1100:39:5200:43:3400:47:1800:50:5400:54:4800:58:4901:02:39+5:1511.4
46MALINOWSKA Joanna 71SITNOK40-493K 1300:05:0000:08:3100:12:0300:15:3700:19:1200:22:4800:26:2800:30:1000:33:5400:37:3800:41:2300:45:0500:48:3800:52:1400:55:5600:59:34+5:1911.3
47FORTUNA Damian 18JASTROWIEM30-3913M 3400:05:2200:08:3200:11:5000:15:1700:18:4800:22:2000:25:5900:29:3600:33:1300:36:4900:40:2600:44:0300:47:3600:51:1100:55:2400:59:46+5:2011.2
48KIEŁTYKA Tomasz 145ZABIEGAMI NOCAOKONEKM30-3914M 3500:05:3200:09:1100:12:4300:16:1500:19:5600:23:3200:27:1500:30:5100:34:2400:38:0100:41:3700:45:1400:48:5400:52:4700:56:2401:00:01+5:2111.2
49KUŚMIDER Katarzyna 137CZAPLINEKK30-394K 1400:05:1100:08:3000:11:4900:15:2000:19:0400:22:3100:26:1000:29:4600:33:1700:36:5700:40:3900:44:2000:47:5200:51:3400:55:2601:00:05+5:2111.2
50WIELGUS Paweł 122#ZABIEGANINOCAOKONEKM30-3915M 3600:06:0500:10:1800:14:1700:17:2900:20:4600:24:0100:27:1700:30:5900:35:0900:39:0700:42:5000:47:0200:50:3600:53:5900:57:2601:00:46+5:2511.1
51WILK Klaudia 136CZAPLINEKK30-395K 1500:05:1600:08:3800:12:0600:15:3600:19:1400:22:5300:26:3400:30:2000:34:1000:37:5900:41:4900:45:4400:49:2700:53:1600:57:0401:00:52+5:2611
52JĘCZEŃ Kornela 38ZABIEGANINOCĄOKONEKK18-297K 1600:05:3800:09:1800:13:0300:16:4500:20:3200:24:1600:27:5800:31:4700:35:3300:39:1400:43:0200:46:4800:50:3100:54:0700:57:3701:01:00+5:2611
53CHARO Andrzej 5PNIEWOM30-3916M 3700:05:3800:09:1800:13:0300:16:4600:20:3300:24:1500:27:5800:31:4700:35:3300:39:1400:43:0300:46:4800:50:3100:54:0700:57:3701:01:00+5:2611
54SAWCZUK Bogdan 103ZABIEGANINOCĄOKONEKM60+2M 3800:05:1300:08:4300:12:1200:15:4800:19:2400:23:0700:26:5000:30:4000:34:3100:38:2300:42:1600:46:1800:50:1600:54:0700:57:5901:01:29+5:2910.9
55MARCINKIEWICZ Paweł 72TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKM30-3917M 3900:05:2200:08:4700:12:1400:15:3100:19:0700:22:5200:26:3700:30:2000:34:1600:38:1100:41:5700:45:5300:49:4400:53:4400:57:4601:01:35+5:2910.9
56SZEWCZYK Paulina 111KOSZALINK18-298K 1700:05:1300:08:3300:12:0200:15:4000:19:2000:22:5800:26:4300:30:2900:34:2100:38:1700:42:1600:46:2400:50:1500:54:0200:57:5501:01:45+5:3010.9
57ZIOJŁA Violetta 127BIEGAM, BO LUBIĘSZCZECINEKK40-494K 1800:05:2200:08:5800:12:4100:16:2700:20:1400:23:5900:27:4400:31:2900:35:1800:39:0900:42:5400:46:4300:50:3500:54:2600:58:1501:02:02+5:3210.8
58REMPLAKOWSKI Krzysztof 99WE RUNROSNOWOM40-4910M 4000:05:3400:09:1900:13:0800:16:5500:20:4100:24:2800:28:1400:31:5800:35:4400:39:3100:43:1800:47:0600:50:5000:54:3500:58:2501:02:26+5:3410.8
59REMPLAKOWSKA Małgorzata 98WE RUNROSNOWOK40-495K 1900:05:3400:09:2000:13:0800:16:5500:20:4200:24:2800:28:1400:31:5800:35:4500:39:3100:43:1900:47:0700:50:5000:54:3600:58:2601:02:27+5:3410.8
60RUDNICKA Mariola 100SZCZECINEKK40-496K 2000:05:5400:09:4800:13:3500:17:2200:21:1100:25:0000:28:4900:32:4000:36:3200:40:2500:44:1900:48:1100:52:0500:55:5500:59:49+5:4110.5
61ŁOPIŃSKI Aleksy 664RUN TEAM PIŁAPIŁAM60+3M 4100:05:5200:09:5100:13:4800:17:4600:21:4500:25:4600:29:5100:33:5500:38:0400:42:1500:46:2600:50:3700:54:4400:58:4001:02:12+5:5510.1
62KARNICKI Zygmunt 40TKKF KOSZALINKOSZALINM60+4M 4200:05:4600:09:4100:13:4900:17:5300:21:5700:26:0000:30:0700:34:1800:38:2400:42:2900:46:3400:50:4000:54:4800:58:56+6:0010
63ADAMSKA Magdalena 2JASTROWIEK30-396K 2100:05:1100:09:0000:12:4800:16:4400:20:5400:24:5400:29:1600:33:2900:37:5300:42:0200:46:0400:50:2700:55:0400:59:03+6:0110
64KOZŁOWSKA Karolina 54OKONEKK30-397K 2200:06:0500:10:1800:14:3400:18:5000:23:0700:27:2000:31:2600:35:3000:39:4200:43:5200:47:5200:51:5700:55:5200:59:43+6:059.8
65WODZYŃSKA Katarzyna 123ZABIEGANI NOCĄ OKONEKOKONEKK30-398K 2300:06:0800:10:2300:14:3300:18:5000:23:0700:27:2000:31:2600:35:3000:39:4200:43:5100:47:5400:51:5700:55:5300:59:43+6:059.8
66KAROLCZAK Krzysztof 143POZNANM30-3918M 4300:05:5400:09:5900:14:1000:18:1800:22:2700:26:3600:30:4700:35:0200:39:1800:43:4100:48:0200:51:5200:56:0001:00:15+6:089.8
67SZKARŁAT Magdalena 112OKONEKK30-399K 2400:06:0400:10:0600:14:1900:18:2500:22:3300:26:4800:30:5900:35:0900:39:1900:43:4100:47:5200:52:0300:56:1201:00:50+6:129.7
68KOT Aleksandra 51ZABIEGANINOCĄOKONEKK30-3910K 2500:05:5800:10:0300:14:1700:18:2400:22:3200:26:4800:30:5900:35:0900:39:1800:43:3900:47:5200:52:0300:56:1201:00:51+6:129.7
69HORYŃ Karolia 139OKONEKK30-3911K 2600:06:0400:10:0700:14:1900:18:2500:22:3300:26:4800:31:0000:35:0900:39:2000:43:4100:47:5200:52:0300:56:1301:00:51+6:129.7
70GRZYSTEK Madzia 133WKURW_TEAMSITNOK30-3912K 2700:06:0700:10:2100:14:3500:18:4500:22:5800:27:1400:31:3300:35:4900:40:0400:44:2200:48:3900:52:5500:57:0801:01:17+6:159.6
71WDOWIAK Kasia 120WKURW_TEAMSZCZECINEKK30-3913K 2800:06:0600:10:2100:14:3600:18:4500:22:5800:27:1400:31:3300:35:4900:40:0400:44:2200:48:3900:52:5500:57:0801:01:17+6:159.6
72PIETRZYK Szymon 85OKONEKM18-299M 4400:23:2800:26:1400:29:0100:31:5000:34:3900:37:4000:40:3800:43:4100:46:5000:49:5300:52:5800:56:0000:59:0401:02:01+6:199.5
73JASKÓŁKA-STANISZ Paweł 36LOTYŃM18-2910M 4500:05:2600:09:0000:12:4200:16:2000:19:5500:23:3600:27:1800:31:0300:35:5000:39:4400:44:2500:48:0000:53:0001:02:29+6:229.4
74SZPURA Patryk 114OKONEKM18-2911M 4600:05:2500:09:0000:12:4200:16:2000:19:5500:23:3600:27:1800:31:0200:35:5000:39:4400:44:2500:48:0000:53:0001:02:30+6:229.4
75CZEKAŁA Jan 147OKONEKM60+5M 4700:06:0700:10:1800:14:2900:18:4300:22:5600:27:1200:31:2900:35:4800:40:1000:44:3700:49:0300:53:2600:57:53+6:219.4
76KISIEL Marcin 45ZABIEGANINOCĄOKONEKM30-3919M 4800:05:3200:09:1100:12:4200:16:1600:19:5700:23:3600:27:2000:31:0200:35:3000:46:3400:50:4400:55:2500:59:44+6:339.1
77MICKIEWICZ Kinga 76ZABIEGANI NOCĄOKONEKK40-497K 2900:06:0500:10:1800:14:3400:19:0000:23:2300:28:0300:32:3600:37:2900:42:0700:47:0200:51:5100:56:2401:00:50+6:419
78TRĘBSKA Marta 118ZABIEGANINOCĄOKONEKK40-498K 3000:06:0500:10:1700:14:3400:19:0100:23:2300:28:0300:32:3800:37:2900:42:0700:47:0200:51:5200:56:2401:00:50+6:419
79TRYZUBIAK Piotr 140OKONEKM40-4911M 4900:05:3900:09:4900:14:2200:19:1000:23:5600:28:4300:33:2100:38:1000:42:5300:47:4200:52:2200:57:2201:01:40+6:468.9
80WOROPAJ Ewa 124#ZABIEGANINOCAOKONEKK18-299K 3100:06:1000:10:2300:14:5900:19:2800:24:0500:28:3800:33:2200:38:0100:42:5200:47:4100:52:3400:57:1601:02:32+6:528.7
81HELLER Zdzisław 46KOSZALINM60+6M 5000:05:5000:10:2200:14:5100:19:2800:24:0500:28:3800:33:2300:38:0100:42:5200:47:4100:52:3500:57:1601:02:32+6:528.7
82WESOŁOWSKA Justyna 121LIPAK40-499K 3200:06:2000:10:4700:15:3700:20:1300:24:5400:30:0500:34:5900:39:5600:45:0100:49:4900:54:5301:00:01+7:088.4
83RUDZIŃSKA Marlena 101TYCHOWO TEAMBIAŁOGARDK30-3914K 3300:05:4400:10:2600:15:1800:20:1300:25:1200:30:1300:35:1900:40:3200:45:3800:50:4700:55:5701:00:48+7:148.3
84JAKIEL Olga 31OKONEKK18-2910K 3400:06:1500:10:4600:15:2800:20:2500:25:2100:30:0900:35:1200:40:2400:45:3200:50:3700:55:5801:00:55+7:158.3
85JAKIEL Ewa 32OKONEKK50-592K 3500:06:1400:10:4600:15:2700:20:2400:25:1900:30:0800:35:1000:40:2100:45:3200:50:3700:55:5701:00:56+7:158.3
86SKRZYPEK Marcin 128KOSZALINM40-4912M 5100:06:1100:10:3700:15:0600:19:3900:24:0900:28:3600:33:3400:39:0900:44:2700:49:4800:55:2301:00:58+7:158.3
87BONISŁAWSKI Jarosław 3MAM ŚWIRASŁAWNOM30-3920M 5200:05:1500:08:2200:11:2900:14:3700:17:4800:20:5800:24:0900:27:2100:30:3500:33:5200:37:11+4:4912.4
88HORYŃ Robert 29OKONEKM30-3921M 5300:05:3300:09:2200:14:1900:22:3200:27:2500:34:0800:39:0700:46:3300:50:4400:55:2400:59:53+7:467.7
89SZYMAŃSKI Marcin 115TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKM30-3922M 5400:05:5600:10:0000:14:0600:18:1500:22:2400:26:3300:30:4400:34:5800:39:1700:43:38+6:149.6
90ZIĘBA Paweł 126TKKF KOSZALINKOSZALINM40-4913M 5500:09:4400:17:3000:25:1200:32:5100:40:2000:47:4600:54:5801:01:53+11:035.4
91NOWAK Daniel 81ZŁOTÓWZŁOTÓWM30-3923M 5600:05:3500:09:1300:12:4600:16:3300:20:15+5:4710.4
Znaleziono 91 wynik(ów)