BIEG DZIKA - WOŚP

Organizator:
Miasto i Gmina Debrzno
Data:
2020-01-12
Miejsce:
Debrzno
Dystans:
0.68 km
Zgłoszonych:
99
Wystartowało:
78
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
78
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 3.4km | 6.8km | 10.2km | 13.6km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | Drużynowo

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubKategoriaCzas startu3.4km6.8km10.2km13.6km
      
1ANDRUSZKIEWICZA Grzegorz 2PARKRUN SZCZECINEKDrużynowo00:00:0000:22:1400:45:04
2BORUTA Piotr 3Drużynowo00:00:0000:15:1300:31:2500:47:22
3BRALSKI Andrzej 4#ZABIEGANINOCĄDrużynowo00:00:0000:15:4400:31:2700:46:49
4BRUSKA Monika 5Drużynowo00:00:0000:24:2600:48:44
5CICHOSZ-MIELEWCZYK Mateusz 6BIEGNIJMY RAZEMDrużynowo00:00:0000:14:2400:28:5400:43:3800:58:37
6CZECHOWICZ Anna 8I LO PIŁADrużynowo00:00:0000:24:3500:50:07
7CZECHOWICZ Miłosz 9I LO PIŁADrużynowo00:00:0000:13:0900:27:0900:40:5500:54:44
8GARAPUCZYK Anna 13Drużynowo00:00:0000:17:2100:35:2000:54:02
9GARAPUCZYK Agnieszka 15Drużynowo00:00:0000:14:2500:29:2400:44:3100:59:47
10GORBACZ Urszula 16Drużynowo00:00:0000:20:1700:41:27
11GÓRA Agnieszka 17#ZABIEGANINOCĄDrużynowo00:00:0000:17:2000:33:0100:49:18
12GÓRA Sylwester 18#ZABIEGANINOCĄDrużynowo00:00:0000:15:4500:31:29
13IMIANOWSKI Łukasz 20UKS ZSS CZŁUCHÓWDrużynowo00:00:0000:16:4600:33:4500:50:58
14JAKÓBCZYK Sławomir 21Drużynowo00:00:0000:17:3200:36:0900:54:02
15JASIEK Paweł 23SAILING TEAM FERAJNADrużynowo00:00:0000:18:1900:37:2000:57:11
16KACZOR Agnieszka 24DZIKIE SERCADrużynowo00:00:0000:14:5800:30:2200:46:04
17KASZEWSKA Bogusia 26Drużynowo00:00:0000:24:5900:52:58
18KASZUBA Łukasz 27DZIKIE SERCADrużynowo00:00:0000:13:5700:28:5700:43:4300:58:48
19KLUPŚ Janusz 29ROZBIEGANEJASTROWIEDrużynowo00:00:0000:18:3900:36:5200:55:03
20KOSIARKIEWICZ Krzysztof 32WIKING RYCHNOWYDrużynowo00:00:0000:13:3700:27:4300:41:5300:55:44
21KOSMATKA Romualda 33I LO PIŁADrużynowo00:00:0000:19:0400:38:3400:58:11
22KOWALCZYK Seweryn 34TEAM BIEGOWY SZCZECINEKDrużynowo00:00:0000:14:4700:30:1500:45:33
23KOWALSKA Anna 35DZIKIE SERCADrużynowo00:00:0000:18:0800:37:2900:57:15
24KUDLIK Daria 37PERFECT BODY DEBRZNODrużynowo00:00:0000:26:1800:57:16
25KUMOR Marta 38Drużynowo00:00:0000:21:1000:44:08
26KUTEK Marta 39Drużynowo00:00:0000:17:5400:38:2300:58:54
27LEMAŃCZYK Marcin 40Drużynowo00:00:0000:16:1700:33:0600:50:18
28ŁAWNICZAK Justyna 43#ZABIEGANINOCĄDrużynowo00:00:0000:17:1700:32:3100:49:18
29MATUSZEWSKI Karol 46DZIKIE SERCADrużynowo00:00:0000:13:3700:27:2600:41:3200:55:30
30MICKIEWICZ Kinga 47#ZABIEGANINOCĄDrużynowo00:00:0000:27:1300:56:24
31MURACH Wojciech 49Drużynowo00:00:0000:18:0800:36:4000:55:14
32NADOBNA Aleksandra 50PERFECT BODY DEBRZNODrużynowo00:00:0000:33:38
33NOWAK Mateusz 51Drużynowo00:00:0000:16:0200:33:1200:50:52
34ORLIKOWSKA Dorota 52Drużynowo00:00:0000:21:0600:41:54
35ORLIKOWSKA Anna 53Drużynowo00:00:0000:23:5800:54:06
36ORŁOWSKA Alicja 54Drużynowo00:00:0000:24:2600:48:45
37ORŁOWSKI Daniel 55Drużynowo00:00:0000:18:1100:37:0500:56:12
38OSIADŁO Magdalena 56PERFECT BODY DEBRZNODrużynowo00:00:0000:29:39
39OSIĘGLEWSKI Tomasz 57Drużynowo00:00:0000:16:1700:33:0600:50:07
40PODSIADLIKOWSKA Ewa 59Drużynowo00:00:0000:29:19
41RYNGWELSKI Bartosz 60Drużynowo00:00:0000:19:45
42SIEG Żaneta 61TRIPAKADrużynowo00:00:0000:21:1100:42:36
43SIEG Kamil 62Drużynowo00:00:0000:18:1100:37:0200:54:53
44SIKORA Malgorzata 63PERFECT BODY DEBRZNODrużynowo00:00:0000:19:3900:42:58
45SKIERA Kazimierz 64LZS JEDNOŚĆ ŁOBŻENICADrużynowo00:00:0000:18:1500:37:1000:56:51
46SŁONKA Sławomir 65MKS-DEBRZNODrużynowo00:00:0000:13:4200:28:2900:43:4900:59:43
47STRZELECKA Małgorzata 68SAILING TEAM FERAJNADrużynowo00:00:0000:19:2400:38:2600:57:07
48STRZELECKA Tośka 69SAILING TEAM FERAJNADrużynowo00:00:0000:29:4600:59:20
49STRZELECKI Sebastian 'kaszana' 70SAILING TEAM FERAJNADrużynowo00:00:0000:20:2300:43:37
50SZLENDAK Ewa 71#ZABIEGANINOCĄDrużynowo00:00:0000:20:0200:40:48
51TCHÓRZEWSKA Wioleta 72PERFECT BODY DEBRZNODrużynowo00:00:0000:19:3900:43:01
52TRYBUŁA Magdalena 76Drużynowo00:00:0000:21:1100:43:42
53TURULCZYK Waldemar 77Drużynowo00:00:0000:14:5800:32:1400:49:33
54TWOREK Anna 78Drużynowo00:00:0000:29:18
55WIŚNIEWSKI Zenon 82Drużynowo00:00:0000:20:5700:42:19
56WODZYŃSKA Katarzyna 83#ZABIEGANINOCĄDrużynowo00:00:0000:19:2300:39:3300:59:08
57WUJTIUK Piotr 85BASKET SZCZECINEKDrużynowo00:00:0000:16:3200:33:2600:49:27
58ZGLIŃSKI Sławomir 86I LO PIŁADrużynowo00:00:0000:16:5300:33:4700:50:59
59KLUPŚ Monika 89ROZBIEGANEJASTROWIEDrużynowo00:00:0000:18:3900:36:5200:55:03
60TRĘBSKA Juliana 90#ZABIEGANINOCĄDrużynowo00:00:0000:26:0700:51:18
61ADAMIAK Magdalena 91Drużynowo00:00:0000:20:1800:41:15
62ZBLEWSKI Paweł 92Drużynowo00:00:0000:16:2800:33:3200:51:28
63ROMANEK Anna 93Drużynowo00:00:0000:22:00
64WEJMAN Mariusz 94Drużynowo00:00:0000:18:37
65KOSIŃSKI Maciej 95Sportowy CzłuchówDrużynowo00:00:0000:15:5100:33:5900:51:19
66DOPYTAŁA Robert 96Drużynowo00:00:0000:19:3300:39:2500:59:26
67KRAKOWIAK Karolina 97Drużynowo00:00:00
68MARZEC Wojciech 98Drużynowo00:00:0000:14:2100:28:5400:43:3900:59:27
69KALLAS Wojciech 1Drużynowo00:00:00
70KLUPŚ Marta 30GWDA PIŁADrużynowo00:00:0000:16:4200:33:4400:51:12
71ŁUKASZEWSKI Adam 45Drużynowo00:00:00
72TRĘBSKA Marta 73#ZABIEGANINOCĄDrużynowo00:00:0000:27:1300:56:46
73TRĘBSKI Krzysztof 74#ZABIEGANINOCĄDrużynowo00:00:0000:15:4400:31:2700:46:49
74BODNAR Anna 99Drużynowo00:00:0000:22:1800:45:57
75TRYBUŁA Michelle 100WATAHADrużynowo00:00:0000:27:46
76TROJAK Jakub 75WILKI KOSZALINDrużynowo00:00:0000:16:0800:32:5700:50:03
77HERON Magdalena 19PERFECT BODY DEBRZNODrużynowo00:00:0000:27:4400:54:47
78JANKOWSKI Grzegorz 22PRAWDZIWE DZIKIDrużynowo00:00:0000:14:1000:28:2000:41:3000:59:47
Znaleziono 78 wynik(ów)