BIEG DZIKA - WOŚP

Organizator:
Miasto i Gmina Debrzno
Data:
2020-01-12
Miejsce:
Debrzno
Dystans:
0.68 km
Zgłoszonych:
99
Wystartowało:
78
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
78
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 3.4km:
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 3.4km | 6.8km | 10.2km | 13.6km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | Drużynowo

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubKategoriaCzas startu3.4km
   
1CZECHOWICZ Miłosz 9I LO PIŁADrużynowo00:00:0000:13:09
2KOSIARKIEWICZ Krzysztof 32WIKING RYCHNOWYDrużynowo00:00:0000:13:37
3MATUSZEWSKI Karol 46DZIKIE SERCADrużynowo00:00:0000:13:37
4SŁONKA Sławomir 65MKS-DEBRZNODrużynowo00:00:0000:13:42
5KASZUBA Łukasz 27DZIKIE SERCADrużynowo00:00:0000:13:57
6JANKOWSKI Grzegorz 22PRAWDZIWE DZIKIDrużynowo00:00:0000:14:10
7MARZEC Wojciech 98Drużynowo00:00:0000:14:21
8CICHOSZ-MIELEWCZYK Mateusz 6BIEGNIJMY RAZEMDrużynowo00:00:0000:14:24
9GARAPUCZYK Agnieszka 15Drużynowo00:00:0000:14:25
10KOWALCZYK Seweryn 34TEAM BIEGOWY SZCZECINEKDrużynowo00:00:0000:14:47
11KACZOR Agnieszka 24DZIKIE SERCADrużynowo00:00:0000:14:58
12TURULCZYK Waldemar 77Drużynowo00:00:0000:14:58
13BORUTA Piotr 3Drużynowo00:00:0000:15:13
14BRALSKI Andrzej 4#ZABIEGANINOCĄDrużynowo00:00:0000:15:44
15TRĘBSKI Krzysztof 74#ZABIEGANINOCĄDrużynowo00:00:0000:15:44
16GÓRA Sylwester 18#ZABIEGANINOCĄDrużynowo00:00:0000:15:45
17KOSIŃSKI Maciej 95Sportowy CzłuchówDrużynowo00:00:0000:15:51
18NOWAK Mateusz 51Drużynowo00:00:0000:16:02
19TROJAK Jakub 75WILKI KOSZALINDrużynowo00:00:0000:16:08
20LEMAŃCZYK Marcin 40Drużynowo00:00:0000:16:17
21OSIĘGLEWSKI Tomasz 57Drużynowo00:00:0000:16:17
22ZBLEWSKI Paweł 92Drużynowo00:00:0000:16:28
23WUJTIUK Piotr 85BASKET SZCZECINEKDrużynowo00:00:0000:16:32
24KLUPŚ Marta 30GWDA PIŁADrużynowo00:00:0000:16:42
25IMIANOWSKI Łukasz 20UKS ZSS CZŁUCHÓWDrużynowo00:00:0000:16:46
26ZGLIŃSKI Sławomir 86I LO PIŁADrużynowo00:00:0000:16:53
27ŁAWNICZAK Justyna 43#ZABIEGANINOCĄDrużynowo00:00:0000:17:17
28GÓRA Agnieszka 17#ZABIEGANINOCĄDrużynowo00:00:0000:17:20
29GARAPUCZYK Anna 13Drużynowo00:00:0000:17:21
30JAKÓBCZYK Sławomir 21Drużynowo00:00:0000:17:32
31KUTEK Marta 39Drużynowo00:00:0000:17:54
32KOWALSKA Anna 35DZIKIE SERCADrużynowo00:00:0000:18:08
33MURACH Wojciech 49Drużynowo00:00:0000:18:08
34ORŁOWSKI Daniel 55Drużynowo00:00:0000:18:11
35SIEG Kamil 62Drużynowo00:00:0000:18:11
36SKIERA Kazimierz 64LZS JEDNOŚĆ ŁOBŻENICADrużynowo00:00:0000:18:15
37JASIEK Paweł 23SAILING TEAM FERAJNADrużynowo00:00:0000:18:19
38WEJMAN Mariusz 94Drużynowo00:00:0000:18:37
39KLUPŚ Janusz 29ROZBIEGANEJASTROWIEDrużynowo00:00:0000:18:39
40KLUPŚ Monika 89ROZBIEGANEJASTROWIEDrużynowo00:00:0000:18:39
41KOSMATKA Romualda 33I LO PIŁADrużynowo00:00:0000:19:04
42WODZYŃSKA Katarzyna 83#ZABIEGANINOCĄDrużynowo00:00:0000:19:23
43STRZELECKA Małgorzata 68SAILING TEAM FERAJNADrużynowo00:00:0000:19:24
44DOPYTAŁA Robert 96Drużynowo00:00:0000:19:33
45SIKORA Malgorzata 63PERFECT BODY DEBRZNODrużynowo00:00:0000:19:39
46TCHÓRZEWSKA Wioleta 72PERFECT BODY DEBRZNODrużynowo00:00:0000:19:39
47RYNGWELSKI Bartosz 60Drużynowo00:00:0000:19:45
48SZLENDAK Ewa 71#ZABIEGANINOCĄDrużynowo00:00:0000:20:02
49GORBACZ Urszula 16Drużynowo00:00:0000:20:17
50ADAMIAK Magdalena 91Drużynowo00:00:0000:20:18
51STRZELECKI Sebastian 'kaszana' 70SAILING TEAM FERAJNADrużynowo00:00:0000:20:23
52WIŚNIEWSKI Zenon 82Drużynowo00:00:0000:20:57
53ORLIKOWSKA Dorota 52Drużynowo00:00:0000:21:06
54KUMOR Marta 38Drużynowo00:00:0000:21:10
55SIEG Żaneta 61TRIPAKADrużynowo00:00:0000:21:11
56TRYBUŁA Magdalena 76Drużynowo00:00:0000:21:11
57ROMANEK Anna 93Drużynowo00:00:0000:22:00
58ANDRUSZKIEWICZA Grzegorz 2PARKRUN SZCZECINEKDrużynowo00:00:0000:22:14
59BODNAR Anna 99Drużynowo00:00:0000:22:18
60ORLIKOWSKA Anna 53Drużynowo00:00:0000:23:58
61BRUSKA Monika 5Drużynowo00:00:0000:24:26
62ORŁOWSKA Alicja 54Drużynowo00:00:0000:24:26
63CZECHOWICZ Anna 8I LO PIŁADrużynowo00:00:0000:24:35
64KASZEWSKA Bogusia 26Drużynowo00:00:0000:24:59
65TRĘBSKA Juliana 90#ZABIEGANINOCĄDrużynowo00:00:0000:26:07
66KUDLIK Daria 37PERFECT BODY DEBRZNODrużynowo00:00:0000:26:18
67MICKIEWICZ Kinga 47#ZABIEGANINOCĄDrużynowo00:00:0000:27:13
68TRĘBSKA Marta 73#ZABIEGANINOCĄDrużynowo00:00:0000:27:13
69HERON Magdalena 19PERFECT BODY DEBRZNODrużynowo00:00:0000:27:44
70TRYBUŁA Michelle 100WATAHADrużynowo00:00:0000:27:46
71TWOREK Anna 78Drużynowo00:00:0000:29:18
72PODSIADLIKOWSKA Ewa 59Drużynowo00:00:0000:29:19
73OSIADŁO Magdalena 56PERFECT BODY DEBRZNODrużynowo00:00:0000:29:39
74STRZELECKA Tośka 69SAILING TEAM FERAJNADrużynowo00:00:0000:29:46
75NADOBNA Aleksandra 50PERFECT BODY DEBRZNODrużynowo00:00:0000:33:38
76KRAKOWIAK Karolina 97Drużynowo00:00:00
77KALLAS Wojciech 1Drużynowo00:00:00
78ŁUKASZEWSKI Adam 45Drużynowo00:00:00
Znaleziono 78 wynik(ów)