BIEG DZIKA - WOŚP

Organizator:
Miasto i Gmina Debrzno
Data:
2020-01-12
Miejsce:
Debrzno
Dystans:
0.68 km
Zgłoszonych:
99
Wystartowało:
78
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
78
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 6.8km:
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 3.4km | 6.8km | 10.2km | 13.6km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | Drużynowo

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubKategoriaCzas startu3.4km6.8km
    
1CZECHOWICZ Miłosz 9I LO PIŁADrużynowo00:00:0000:13:0900:27:09
2MATUSZEWSKI Karol 46DZIKIE SERCADrużynowo00:00:0000:13:3700:27:26
3KOSIARKIEWICZ Krzysztof 32WIKING RYCHNOWYDrużynowo00:00:0000:13:3700:27:43
4JANKOWSKI Grzegorz 22PRAWDZIWE DZIKIDrużynowo00:00:0000:14:1000:28:20
5SŁONKA Sławomir 65MKS-DEBRZNODrużynowo00:00:0000:13:4200:28:29
6CICHOSZ-MIELEWCZYK Mateusz 6BIEGNIJMY RAZEMDrużynowo00:00:0000:14:2400:28:54
7MARZEC Wojciech 98Drużynowo00:00:0000:14:2100:28:54
8KASZUBA Łukasz 27DZIKIE SERCADrużynowo00:00:0000:13:5700:28:57
9GARAPUCZYK Agnieszka 15Drużynowo00:00:0000:14:2500:29:24
10KOWALCZYK Seweryn 34TEAM BIEGOWY SZCZECINEKDrużynowo00:00:0000:14:4700:30:15
11KACZOR Agnieszka 24DZIKIE SERCADrużynowo00:00:0000:14:5800:30:22
12BORUTA Piotr 3Drużynowo00:00:0000:15:1300:31:25
13BRALSKI Andrzej 4#ZABIEGANINOCĄDrużynowo00:00:0000:15:4400:31:27
14TRĘBSKI Krzysztof 74#ZABIEGANINOCĄDrużynowo00:00:0000:15:4400:31:27
15GÓRA Sylwester 18#ZABIEGANINOCĄDrużynowo00:00:0000:15:4500:31:29
16TURULCZYK Waldemar 77Drużynowo00:00:0000:14:5800:32:14
17ŁAWNICZAK Justyna 43#ZABIEGANINOCĄDrużynowo00:00:0000:17:1700:32:31
18TROJAK Jakub 75WILKI KOSZALINDrużynowo00:00:0000:16:0800:32:57
19GÓRA Agnieszka 17#ZABIEGANINOCĄDrużynowo00:00:0000:17:2000:33:01
20LEMAŃCZYK Marcin 40Drużynowo00:00:0000:16:1700:33:06
21OSIĘGLEWSKI Tomasz 57Drużynowo00:00:0000:16:1700:33:06
22NOWAK Mateusz 51Drużynowo00:00:0000:16:0200:33:12
23WUJTIUK Piotr 85BASKET SZCZECINEKDrużynowo00:00:0000:16:3200:33:26
24ZBLEWSKI Paweł 92Drużynowo00:00:0000:16:2800:33:32
25KLUPŚ Marta 30GWDA PIŁADrużynowo00:00:0000:16:4200:33:44
26IMIANOWSKI Łukasz 20UKS ZSS CZŁUCHÓWDrużynowo00:00:0000:16:4600:33:45
27ZGLIŃSKI Sławomir 86I LO PIŁADrużynowo00:00:0000:16:5300:33:47
28KOSIŃSKI Maciej 95Sportowy CzłuchówDrużynowo00:00:0000:15:5100:33:59
29GARAPUCZYK Anna 13Drużynowo00:00:0000:17:2100:35:20
30JAKÓBCZYK Sławomir 21Drużynowo00:00:0000:17:3200:36:09
31MURACH Wojciech 49Drużynowo00:00:0000:18:0800:36:40
32KLUPŚ Janusz 29ROZBIEGANEJASTROWIEDrużynowo00:00:0000:18:3900:36:52
33KLUPŚ Monika 89ROZBIEGANEJASTROWIEDrużynowo00:00:0000:18:3900:36:52
34SIEG Kamil 62Drużynowo00:00:0000:18:1100:37:02
35ORŁOWSKI Daniel 55Drużynowo00:00:0000:18:1100:37:05
36SKIERA Kazimierz 64LZS JEDNOŚĆ ŁOBŻENICADrużynowo00:00:0000:18:1500:37:10
37JASIEK Paweł 23SAILING TEAM FERAJNADrużynowo00:00:0000:18:1900:37:20
38KOWALSKA Anna 35DZIKIE SERCADrużynowo00:00:0000:18:0800:37:29
39KUTEK Marta 39Drużynowo00:00:0000:17:5400:38:23
40STRZELECKA Małgorzata 68SAILING TEAM FERAJNADrużynowo00:00:0000:19:2400:38:26
41KOSMATKA Romualda 33I LO PIŁADrużynowo00:00:0000:19:0400:38:34
42DOPYTAŁA Robert 96Drużynowo00:00:0000:19:3300:39:25
43WODZYŃSKA Katarzyna 83#ZABIEGANINOCĄDrużynowo00:00:0000:19:2300:39:33
44SZLENDAK Ewa 71#ZABIEGANINOCĄDrużynowo00:00:0000:20:0200:40:48
45ADAMIAK Magdalena 91Drużynowo00:00:0000:20:1800:41:15
46GORBACZ Urszula 16Drużynowo00:00:0000:20:1700:41:27
47ORLIKOWSKA Dorota 52Drużynowo00:00:0000:21:0600:41:54
48WIŚNIEWSKI Zenon 82Drużynowo00:00:0000:20:5700:42:19
49SIEG Żaneta 61TRIPAKADrużynowo00:00:0000:21:1100:42:36
50SIKORA Malgorzata 63PERFECT BODY DEBRZNODrużynowo00:00:0000:19:3900:42:58
51TCHÓRZEWSKA Wioleta 72PERFECT BODY DEBRZNODrużynowo00:00:0000:19:3900:43:01
52STRZELECKI Sebastian 'kaszana' 70SAILING TEAM FERAJNADrużynowo00:00:0000:20:2300:43:37
53TRYBUŁA Magdalena 76Drużynowo00:00:0000:21:1100:43:42
54KUMOR Marta 38Drużynowo00:00:0000:21:1000:44:08
55ANDRUSZKIEWICZA Grzegorz 2PARKRUN SZCZECINEKDrużynowo00:00:0000:22:1400:45:04
56BODNAR Anna 99Drużynowo00:00:0000:22:1800:45:57
57BRUSKA Monika 5Drużynowo00:00:0000:24:2600:48:44
58ORŁOWSKA Alicja 54Drużynowo00:00:0000:24:2600:48:45
59CZECHOWICZ Anna 8I LO PIŁADrużynowo00:00:0000:24:3500:50:07
60TRĘBSKA Juliana 90#ZABIEGANINOCĄDrużynowo00:00:0000:26:0700:51:18
61KASZEWSKA Bogusia 26Drużynowo00:00:0000:24:5900:52:58
62ORLIKOWSKA Anna 53Drużynowo00:00:0000:23:5800:54:06
63HERON Magdalena 19PERFECT BODY DEBRZNODrużynowo00:00:0000:27:4400:54:47
64MICKIEWICZ Kinga 47#ZABIEGANINOCĄDrużynowo00:00:0000:27:1300:56:24
65TRĘBSKA Marta 73#ZABIEGANINOCĄDrużynowo00:00:0000:27:1300:56:46
66KUDLIK Daria 37PERFECT BODY DEBRZNODrużynowo00:00:0000:26:1800:57:16
67STRZELECKA Tośka 69SAILING TEAM FERAJNADrużynowo00:00:0000:29:4600:59:20
68NADOBNA Aleksandra 50PERFECT BODY DEBRZNODrużynowo00:00:0000:33:38
69OSIADŁO Magdalena 56PERFECT BODY DEBRZNODrużynowo00:00:0000:29:39
70PODSIADLIKOWSKA Ewa 59Drużynowo00:00:0000:29:19
71RYNGWELSKI Bartosz 60Drużynowo00:00:0000:19:45
72TWOREK Anna 78Drużynowo00:00:0000:29:18
73ROMANEK Anna 93Drużynowo00:00:0000:22:00
74WEJMAN Mariusz 94Drużynowo00:00:0000:18:37
75KRAKOWIAK Karolina 97Drużynowo00:00:00
76KALLAS Wojciech 1Drużynowo00:00:00
77ŁUKASZEWSKI Adam 45Drużynowo00:00:00
78TRYBUŁA Michelle 100WATAHADrużynowo00:00:0000:27:46
Znaleziono 78 wynik(ów)