BIEG HERKULESA 12 KM
Organizator : ZOS Koszalin
Data : 2016-07-23
Miejsce : Koszalin
Dystans : 12 km
Zgłoszonych : 47
Wystartowało : 45
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 45
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.6km | 5.2km | 7.8km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | M18-39 | K18-34 | K35-49 | M40-49 | K50+ | M50-59 | M60+
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startu2.6km5.2km7.8kmCzas
netto
10.4km
Czas
brutto
10.4km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1JAROSZ Wiesław 18JW. 1223KOSZALINM40-491M 100:00:0600:10:0200:20:2700:31:1300:42:00.6500:42:06.80 3:3017,1
2BEDNARZ Paweł 4MODEST.MAN.KOSZALI(N)ACŁAWKOSZALIN-NACŁAWM18-391M 200:00:0600:09:5700:20:4300:31:3900:42:31.0500:42:37.10+00:00:303:3216,9
3TUTUS Michał 26KOSZALINM18-392M 300:00:0700:11:1300:22:2000:33:2800:44:34.9500:44:42.65+00:02:343:4216,1
4SYDORUK Mateusz 51PRZYSTAWYM18-393M 400:00:0800:11:1400:22:2800:34:0700:45:44.2500:45:52.40+00:03:433:4815,7
5USTIANOWSKI Wojciech 54JW1223/ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM18-394M 500:00:0600:11:1900:23:2500:35:4200:47:44.2000:47:50.90+00:05:433:5815,1
6PAKOS Piotr 39WILKOWICEM18-395M 600:00:0700:11:3800:24:0400:36:3200:48:43.4500:48:51.20+00:06:424:0314,8
7MOKSA Dariusz 64SIANÓWM18-396M 700:00:0600:11:3300:24:0000:36:5000:49:38.3500:49:44.70+00:07:374:0814,5
8PAKULSKI Marcin 40KOSZALINM40-492M 800:00:0800:12:2700:24:5600:37:3400:49:48.9000:49:57.80+00:07:484:0914,5
9JAKUSZCZONEK Zbigniew 16RADOSM40-493M 900:00:0700:11:3300:24:3500:37:4700:50:33.0000:50:40.60+00:08:324:1214,2
10ZWOLIŃSKI Jan 61TKKF KOSZALINWIERCISZEWOM40-494M 1000:00:0800:12:2400:25:1000:38:0100:50:48.4500:50:57.05+00:08:474:1414,2
11SOBCZYK Damian 47WILKOWICEM18-397M 1100:00:0800:11:4000:24:3900:38:0500:51:20.5000:51:28.75+00:09:194:1614,0
12SINKIEWICZ Mirosław 45JW 1223KOSZALINM18-398M 1200:00:0600:12:2100:25:3600:39:1300:52:22.6000:52:28.95+00:10:214:2113,7
13THEODOSE Olivier 53MAREIL-MARLY M40-495M 1300:00:0600:12:1800:25:3800:39:2100:53:17.2000:53:23.35+00:11:164:2613,5
14WALCZAK Marcin 55KOSZALINM18-399M 1400:00:0500:12:3900:26:1500:39:5000:53:54.5000:54:00.05+00:11:534:2913,4
15JANKIEWICZ Tomasz 17MTS HAMER MIASTKOMIASTKOM40-496M 1500:00:0700:12:4900:26:2700:40:1600:53:54.7000:54:01.70+00:11:544:2913,4
16SOMINKA Andrzej 49SSB (SOBIESAMBIEGAM)DARŁOWOM40-497M 1600:00:0800:13:1600:27:0300:40:4500:54:10.4500:54:19.20+00:12:094:3013,3
17SOKOŁOWSKI Maciej 48KOSZALINM18-3910M 1700:00:0600:12:3000:26:1300:40:2000:54:19.8500:54:26.65+00:12:194:3113,3
18PUZYREWSKI Wojciech 42FORREST GUMPKOSZALINM18-3911M 1800:00:0600:12:3100:26:1200:40:2100:54:27.4000:54:34.20+00:12:264:3213,2
19KUŹMA Jarosław 28KOSZALINM18-3912M 1900:00:1100:13:1600:27:1000:41:0000:54:41.3000:54:52.50+00:12:404:3313,2
20HAJDUK Jan 14STRONG HOUSE CZELADŹSOSNOWIECM18-3913M 2000:00:0600:13:1400:27:0400:41:0900:54:43.5500:54:50.50+00:12:424:3313,2
21BAŃKA Arkadiusz 2RZECZYCAM18-3914M 2100:00:0600:12:4500:26:3400:40:4400:54:50.7000:54:57.65+00:12:504:3413,1
22JAKIMA Szymon 15SŁUPSKM18-3915M 2200:00:0700:12:5700:26:5700:41:0700:55:11.6000:55:19.35+00:13:104:3613,0
23DROŻDŻ Mariusz 6NIEZRZESZONYDRAWSKO POMORSKIEM40-498M 2300:00:0900:13:0700:26:5400:40:5900:55:13.6000:55:22.70+00:13:124:3613,0
24NOGA Bartłomiej 34ZGIERZM18-3916M 2400:00:0700:13:1000:27:1200:41:3300:55:48.1500:55:55.70+00:13:474:3912,9
25KUŁAKOWSKI Dawid 62TKKF KOSZALINKOSZALINM18-3917M 2500:00:0600:13:3500:28:2700:42:3600:56:39.4500:56:46.20+00:14:384:4312,7
26WOJCIECHOWSKI Adrian 57KOSZALINM18-3918M 2600:00:0600:12:4800:26:5800:41:5600:56:51.1000:56:57.45+00:14:504:4412,7
27RATAJEWSKI Arkadiusz 43ŚWIDWINM18-3919M 2700:00:0800:13:1000:27:2800:42:1300:56:53.5500:57:02.20+00:14:524:4412,7
28CYBULSKI Robert 5MTS HAMER MIASTKOMIASTKOM40-499M 2800:00:0700:13:1000:27:2500:42:1700:57:31.3000:57:38.55+00:15:304:4712,5
29MISZCZYK Jan 33KOSZALINM18-3920M 2900:00:0900:13:2200:28:3600:43:4100:58:47.3500:58:56.65+00:16:464:5312,2
30BARAN Jacek 3CROSSFIT GDYNIAGDYNIAM18-3921M 3000:00:0500:13:1100:29:2100:44:4400:59:14.0500:59:19.60+00:17:134:5612,2
31GAWROŃSKI Paweł 11OGIEŃ W SZOPIEKOSZALINM18-3922M 3100:00:1000:13:5100:29:3600:45:1201:00:25.5001:00:35.80+00:18:245:0211,9
32KAMIŃSKI Kamil 22KOSZALINM18-3923M 3200:00:1000:13:2800:29:1700:45:1801:01:06.6001:01:16.70+00:19:055:0511,8
33HOŁUBASZ Paweł 7LĘBORKM18-3924M 3300:00:0900:13:5600:29:3900:45:2601:01:07.1001:01:16.70+00:19:065:0511,8
34WOJANOWSKI Zbigniew 63GRUDZIĄDZM50-591M 3400:00:0800:14:5900:30:5300:46:5701:02:55.1001:03:03.70+00:20:545:1411,4
35PACAN Mira 38ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWK18-341K 100:00:1000:15:3400:31:3600:47:3001:02:56.6001:03:07.10+00:20:555:1411,4
36WIRKUS Piotr 56BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMGDYNIAM18-3925M 3500:00:0900:14:3500:30:5300:47:0801:03:10.6501:03:19.80+00:21:105:1511,4
37OGRODOWICZ Jacek 35ALE ... O CO BIEGA ?SZCZECINM50-592M 3600:00:0800:14:5800:31:1600:47:3001:03:20.9001:03:28.90+00:21:205:1611,4
38WOLF Weronika 58TKKF KOSZALINSIANÓWK35-491K 200:00:0800:15:3800:31:3500:47:3201:03:21.2501:03:30.05+00:21:205:1611,4
39KARNICKI Zygmunt 23TKKF KOSZALINKOSZALINM60+1M 3700:00:0800:15:1000:31:1000:47:2501:03:35.1501:03:44.05+00:21:345:1811,3
40MAZUREK Barbara 32BABECZKI KOSZALINKOSZALINK35-492K 300:00:0900:15:1400:31:1800:47:2901:03:40.3001:03:49.75+00:21:395:1811,3
41KRZEWIŃSKA Monika 27KOSZALINK18-342K 400:00:1000:15:3800:31:4300:47:5601:04:21.0001:04:31.60+00:22:205:2111,2
42PIOR Tomasz 41KONIKOWOM18-3926M 3800:00:0800:15:1000:32:1500:49:5701:07:32.1001:07:40.35+00:25:315:3710,7
43STYCZYŃSKI Rafał 50POLSKAKOŁOBRZEGM18-3927M 3900:00:0700:15:5500:33:3400:50:4901:08:16.2001:08:23.45+00:26:155:4110,5
44JAWORSKI Szymon 20KOŁOBRZEGM18-3928M 4000:00:0600:15:5900:33:3500:50:5101:08:16.6501:08:23.60+00:26:165:4110,5
45VON BARDELEBEN Agnieszka 59BABECZKI KOSZALINKOSZALINK35-493K 500:00:0900:16:1500:33:1800:50:4901:08:20.8501:08:30.55+00:26:205:4110,5
Znaleziono 45 wynik(ów)