BIEG HERKULESA 6 KM

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
ZOS Koszalin;Koszaliński Sztab Ratownictwa
Data/ Date:
2018-08-05
Miejsce/ Place:
Koszalin
Dystans/ Distance:
6 km
Zgłoszonych/ Registered:
113
Wystartowało/ Started:
97
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
97
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 2km | 4km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K18-39 | M18-39 | K40-54 | M40-54 | K55+ | M55+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/M2km4kmCzas
netto
6km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
       
1STEBELSKI Jasiek 83KOSZALINM18-391M 100:11:2300:23:2200:35:14.45 5:5210.2
2SOSNOWSKI Tomasz 80MEDEN-INMED SPORTS TEAMKOSZALINM18-392M 200:11:5400:24:4700:37:06.20+00:01:516:119.7
3DUDA Grzegorz 12METALCORP TEAMBUKÓWKAM18-393M 300:12:0300:24:5600:37:19.80+00:02:056:139.6
4ZIENOWICZ Michał 103KOSZALINM18-394M 400:12:1800:25:3600:39:10.50+00:03:566:319.2
5WIELGAT Łukasz 99KB BRYZA POSTOMINOPIEŃKOWOM18-395M 500:12:3800:25:5200:39:23.15+00:04:086:339.1
6GRZESIK Eugeniusz 110TKKF KOSZALINKOSZALINM40-541M 600:12:5600:26:1700:39:30.65+00:04:166:359.1
7SŁODZIŃSKI Gabriel 79ŁOSOŚ T.E.A.M.JEZIERZYCE OSIEDLEM18-396M 700:12:4700:26:2500:39:50.60+00:04:366:389
8SITOWSKI Marcin 76PROMED SZCZECINEKKOSZALINM18-397M 800:12:2700:26:2000:40:21.25+00:05:066:438.9
9URBAŃSKI Tomasz 94KARLINO BIEGAJBIAŁOGARDM40-542M 900:13:0300:26:4200:40:27.30+00:05:126:448.9
10JABŁOŃSKI Tomasz 194SPOKO SŁAWNOSŁAWNOM18-398M 1000:13:3800:27:3600:41:02.15+00:05:476:508.8
11STRZYŻ Łukasz 84LUMBERJACKS CROSS GARAGE KOSZALINSTARE BIELICEM18-399M 1100:13:1500:27:1200:41:09.80+00:05:556:518.7
12PICK Tomek 58DEAF KOSZALINKOSZALINM40-543M 1200:13:2500:27:4900:41:19.35+00:06:046:538.7
13HOREGLAD Paweł 22SPEEDY GONZALESKOSZALINM18-3910M 1300:13:2900:27:3400:41:52.90+00:06:386:588.6
14IWANIEC Dariusz 23TKKF KOSZALINSIERAKOWOM40-544M 1400:13:5900:28:0700:41:53.90+00:06:396:598.6
15KAJKOWSKI Rafał 32CENTRUM SZKOLENIA SIŁ POWIETRZNYCH KOSZALINKOSZALINM40-545M 1500:13:3700:28:1600:42:23.55+00:07:097:038.5
16JAMNIAK Bartosz 26TKKF KOSZALINKOSZALINM18-3911M 1600:13:2900:28:0700:42:26.30+00:07:117:048.5
17GAWROŃSKI Bartek 18KOSZALINM18-3912M 1700:13:1000:27:4300:42:29.30+00:07:147:048.5
18JANIK Piotr 27KOSZALINM18-3913M 1800:13:3900:28:1200:42:30.30+00:07:157:058.5
19JAGŁA Łukasz 24KOŁOBRZEGM18-3914M 1900:13:5500:28:2900:43:17.00+00:08:027:128.3
20PROTASEWICZ Andrzej 66SPOKO SŁAWNOSŁAWNOM40-546M 2000:14:3100:29:0600:43:21.55+00:08:077:138.3
21PŁOSKI Krzysztof 61DARŁOWSKIE CHARTYBOBOLINM40-547M 2100:14:5100:29:2300:44:11.95+00:08:577:228.1
22SKOWYRSKI Janusz 108TKKF KOSZALINKOSZALINM55+1M 2200:14:2100:29:4200:44:21.85+00:09:077:238.1
23NIECKARZ Krzysztof 50SPOKO SŁAWNOSŁAWNOM18-3915M 2300:15:0500:30:0600:44:41.30+00:09:267:268.1
24KRAWCZYK Tomasz 37BIESIEKIERZM18-3916M 2400:13:5700:29:1500:44:42.35+00:09:277:278.1
25GAWROŃSKI Marek 19NA PRESTIŻUKOSZALINM18-3917M 2500:14:3300:29:5500:44:59.35+00:09:447:298
26JAROSZEWSKI Daniel 30BBKTSKOSZALINM18-3918M 2600:14:3800:30:2400:45:36.45+00:10:227:367.9
27STUDNIK Jarosław 85RUDA ŚLĄSKAM40-548M 2700:14:3900:30:0500:45:43.15+00:10:287:377.9
28ADRYAN Adam 1WIELICHOWOM40-549M 2800:15:1900:30:4700:46:00.65+00:10:467:407.8
29JANUSZEK Adam 28RUGBY CUB KOSZALINKOSZALINM40-5410M 2900:14:3000:30:3900:46:11.45+00:10:577:427.8
30KRASIŃSKI Witold 36KOSZALINM40-5411M 3000:15:0900:30:5400:46:22.95+00:11:087:437.8
31LENIK Hubert 43JW1223BIESIEKIERZM18-3919M 3100:14:3100:30:3400:46:26.65+00:11:127:447.8
32KUBACZKA Andrzej 40KOSZALINM40-5412M 3200:15:1200:31:1100:46:47.05+00:11:327:477.7
33GAŁECKI Jacek 15KARLINO BIEGAJKARLINOM40-5413M 3300:14:4600:30:3100:46:47.50+00:11:337:477.7
34NIECKARZ Monika 51SPOKO SŁAWNOSŁAWNOK18-391K 100:15:2100:30:4900:47:08.90+00:11:547:517.6
35PODLASEK Stanisław 62LUFATEAMSZCZECINEKM18-3920M 3400:15:2300:32:0400:47:15.20+00:12:007:527.6
36CZAJKOWSKI Paweł 8LUMBERJACKS CROSS GARAGE KOSZALINKOSZALINM18-3921M 3500:15:1500:31:1500:47:17.45+00:12:037:527.6
37DROZD Michał 10SZCZECINEKM18-3922M 3600:15:1700:32:0500:47:33.05+00:12:187:557.6
38POKRZYWKA Tomasz 63KOSZALINM40-5414M 3700:15:2800:31:5300:47:36.65+00:12:227:567.6
39MURAWSKI Waldemar 105ZKS KOSZALINKOSZALINM40-5415M 3800:15:1300:31:3800:47:53.90+00:12:397:597.5
40BĄK Sebastian 2ŁOSOŚ T.E.A.M.JEZIERZYCE OSIEDLEM18-3923M 3900:15:3800:31:5000:48:23.50+00:13:098:047.4
41OLCZAK Krzysztof 53SIANÓWM18-3924M 4000:15:1800:31:4900:48:32.00+00:13:178:057.4
42POŁUMACKANYCZ Małgorzata 65KOSZALINK18-392K 200:15:1000:32:1700:48:48.05+00:13:338:087.4
43SETA Jarosław 73SŁAWNOM18-3925M 4100:15:1700:32:2500:48:53.45+00:13:398:097.4
44KRZEWIŃSKA Małgorzata 192TKKF KOSZALINKOSZALINK55+1K 300:16:1000:32:4700:49:05.45+00:13:518:107.3
45SLEDŹ Jarosław 78KOSZALINM18-3926M 4200:15:2800:32:2900:49:06.50+00:13:528:117.3
46WIERZBICKI Kacper 100KOSZALINM18-3927M 4300:16:0100:32:4300:49:16.30+00:14:018:127.3
47HAŁAJKO Magdalena 21HEISENBERG TEAMKOSZALINK18-393K 400:16:1400:33:2400:49:23.85+00:14:098:147.3
48ZAKRZEWSKA Elżbieta 102STOISŁAWK55+2K 500:16:4200:33:1800:49:41.10+00:14:268:167.2
49SZAFRANKO Natalia 88KOSZALINK18-394K 600:16:1600:33:2300:49:44.60+00:14:308:177.2
50RUDNIK Krzysztof 68SPORT TO ZDROWIEKOSZALINM18-3928M 4400:16:3200:33:5300:50:17.45+00:15:038:227.2
51KUKIEŁCZYŃSKI Łukasz 41KOSZALINM18-3929M 4500:16:1100:33:2100:50:37.00+00:15:228:267.1
52PIECHOCKA Aleksandra 59GRAVESENDK18-395K 700:16:1100:33:2200:50:37.15+00:15:228:267.1
53GONTEK Łukasz 20ŁOSOŚ TEAMSŁUPSKM18-3930M 4600:15:5400:33:2700:50:48.40+00:15:338:287.1
54RUTKOWSKI Artur 69SPORTOWIEC.INFO (KOSZALIŃSKI RANKING BIEGACZY)KOSZALINM18-3931M 4700:15:4400:33:2900:51:11.55+00:15:578:317
55MRUGALSKI Stanisław 47MIASTKOM40-5416M 4800:16:3300:34:1000:51:17.45+00:16:038:327
56MRUGALSKA Magdalena 193JW 1223KOSZALINK18-396K 800:16:2700:34:0200:51:18.20+00:16:038:337
57KOZUB Tomasz 35ŁOSOŚ T.E.A.M.JEZIERZYCE OSIEDLEM18-3932M 4900:15:5400:33:2600:51:19.80+00:16:058:337
58BIELEWICZ Anna 3STOPA SŁUPSKSŁUPSKK40-541K 900:16:3400:34:0600:51:29.50+00:16:158:357
59SZCZYPIŃSKA Marta 89WARSZAWAK18-397K 1000:17:0800:34:1700:52:15.25+00:17:008:426.9
60GALICKI Robert 14BOBOLICEM40-5417M 5000:16:4500:34:3500:52:16.70+00:17:028:426.9
61MURAWSKI Rafał 49WATAHA-ŁĄCZY NAS BIEGANIESŁUPSKM18-3933M 5100:16:5800:34:4000:52:44.30+00:17:298:476.8
62KRYSTOSIK Paulina 38WIECZORNE BIEGANIE 8 KM W SZCZECINIESZCZECINK18-398K 1100:16:0800:34:5100:52:45.00+00:17:308:476.8
63JUSZCZAK Krzysztof 31KOSZALINM55+2M 5200:17:2600:35:3500:53:04.35+00:17:498:506.8
64TRĘBACZ Mariusz 93APARTAMENT U TEOFILAKOSZALINM40-5418M 5300:17:1100:35:0300:53:16.95+00:18:028:526.8
65SZEWCZYK Paulina 90KOSZALINK18-399K 1200:17:2600:35:4400:53:25.90+00:18:118:546.7
66PISERA Krzysztof 60KOSZALINM40-5419M 5400:17:2300:35:3400:53:33.90+00:18:198:556.7
67NIEWIADOWSKI Robert 52STARE BIELICEM18-3934M 5500:17:1400:35:2500:53:35.75+00:18:218:566.7
68MURAWSKA Katarzyna 48WATAHA-ŁĄCZY NAS BIEGANIESŁUPSKK18-3910K 1300:17:2600:35:4200:54:01.15+00:18:469:006.7
69POKRZYWKA Olga 64KOSZALINK18-3911K 1400:17:3000:36:1300:54:13.85+00:18:599:026.6
70RZEPLIŃSKI Dominik 71KOSZALINM18-3935M 5600:17:3000:36:1300:54:14.25+00:18:599:026.6
71PSIONKA Magdalena 67KOSZALINK18-3912K 1500:17:1400:35:5000:54:16.80+00:19:029:026.6
72PASEK Paula 54KLUB BIEGOWY JANTAR ŚWIESZYNOŚWIESZYNOK18-3913K 1600:17:2700:35:5900:55:01.00+00:19:469:106.5
73MARCZAK Małgorzata 106ŻELKOWOK55+3K 1700:17:2700:36:2200:55:14.00+00:19:599:126.5
74CZECH Roman 9GOCH BYTÓWSŁUPSKM55+3M 5700:18:0600:36:5700:55:14.80+00:20:009:126.5
75STAŃCZYK Sławomir 82STARGARD. JA SIĘ NIE ŚCIGAMSTARGARDM18-3936M 5800:17:2100:36:3400:55:26.80+00:20:129:146.5
76BAGIEŃSKI Mateusz 122STC STARGARDKOSZALINM18-3937M 5900:17:2300:36:3900:55:26.85+00:20:129:146.5
77RYBA Milena 70KOSZALINK18-3914K 1800:18:1400:37:1500:56:17.20+00:21:029:226.4
78SUSKI Jan 87TKKF KOSZALINKOSZALINM55+4M 6000:18:5100:38:5000:58:58.75+00:23:449:496.1
79GAJDA Małgorzata 13LUMBERJACKS CROSS GARAGE KOSZALINKOSZALINK18-3915K 1900:18:3500:38:4100:59:04.05+00:23:499:506.1
80GAWROŃSKA Ania 16OGIEŃ W SZOPIEKOSZALINK18-3916K 2000:19:0000:40:2801:00:20.45+00:25:0610:036
81GAWROŃSKI Paweł 17OGIEŃ W SZOPIEKOSZALINM18-3938M 6100:19:0300:40:3101:00:20.55+00:25:0610:036
82JANUSZEWSKI Jacek 2917 WOG KOSZALINKOSZALINM55+5M 6200:19:2000:39:4001:00:57.60+00:25:4310:095.9
83ŚWIDERSKI Marcin 92KOSZALINM18-3939M 6300:20:2600:44:2201:01:20.80+00:26:0610:135.9
84PASEK Jan 55KLUB BIEGOWY JANTAR ŚWIESZYNOŚWIESZYNOM55+6M 6400:18:5900:40:3401:02:16.90+00:27:0210:225.8
85SIDOR Izabela 75ŁOSOŚ T.E.A.M.SŁUPSKK18-3917K 2100:18:2700:39:5001:02:21.50+00:27:0710:235.8
86DUDA Róża 11METALCORP TEAMSŁUPSKK18-3918K 2200:18:3500:39:5301:02:21.85+00:27:0710:235.8
87BROLL Wioletta 5ŁOSOŚ T.E.A.M.JEZIERZYCEK18-3919K 2300:18:3700:39:5301:02:22.20+00:27:0710:235.8
88WEILAND Agnieszka 96NOCNE WILKISŁUPSKK18-3920K 2400:18:3100:39:5001:02:22.35+00:27:0710:235.8
89SIDOR Mariusz 74ŁOSOŚ T.E.A.M.SŁUPSKM18-3940M 6500:18:2200:39:5501:02:22.40+00:27:0710:235.8
90WEILAND Adrian 95SŁUPSKM18-3941M 6600:18:2200:39:4901:02:22.50+00:27:0810:235.8
91WICHER Agnieszka 98KOSZALINK18-3921K 2500:20:3300:42:2401:04:38.05+00:29:2310:465.6
92MOŁDAWA Karolina 46LUMBERJACKS CROSS GARAGE KOSZALINKOSZALINK18-3922K 2600:20:5800:43:2701:05:43.45+00:30:2910:575.5
93SZYLKA Justyna 91GDAŃSKK18-3923K 2700:20:1400:43:4101:08:17.50+00:33:0311:225.3
94SUSKA Joanna 86KOSZALINK18-3924K 2800:20:1000:43:3501:08:17.60+00:33:0311:225.3
95KOLIŃSKA Anna 33KOSZALINK18-3925K 2900:20:2700:44:4101:08:28.65+00:33:1411:245.3
96WRÓBLEWSKA Marta 101KOSZALINK40-542K 3000:22:1900:45:5601:08:39.35+00:33:2411:265.2
97MARIAŃSKA Anna 45WILKIKOSZALINK40-543K 3100:22:2000:45:5601:08:40.60+00:33:2611:265.2
Znaleziono 97 wynik(ów)