BIEG HERKULESA 6 KM

Wydarzenie:
Organizator:
Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data:
2019-08-11
Miejsce:
Koszalin
Dystans:
6 km
Zgłoszonych:
153
Wystartowało:
147
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
147
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2km | 4km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K18-39 | M18-39 | K40-54 | M40-54 | K55+ | M55+

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/M2km4kmCzas
netto
6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1PYSHNIAK Kostiantin 238TKKF KOSZALINDVORICHNAM18-391M 100:09:3200:20:0400:30:17.06 5:0211.9
2DUDA Grzegorz 248BEST BEASTSBUKÓWKAM40-541M 200:10:3300:22:0500:33:45.99+00:03:285:3710.7
3ROKOSZ Radosław 39JW 1223 KOSZALINKOSZALINM18-392M 300:10:5500:22:4000:34:17.26+00:04:005:4210.5
4ŁUKAWSKI Mariusz 107JW 1223CHAŁUPYM18-393M 400:10:5800:22:4800:34:30.79+00:04:135:4510.4
5MAJKOWICZ Rafał 240KOSZALINM18-394M 500:10:4500:22:5800:34:41.32+00:04:245:4610.4
6POPŁAWSKI Daniel 96KOSZALINM18-395M 600:11:4700:23:4100:35:57.42+00:05:405:5910
7KOŁODZIEJ Krystian 20Bestie OCR LegionowoMARKIM18-396M 700:11:1300:23:2800:36:04.76+00:05:476:0010
8CIUĆKA Mateusz 111Szwędacze KoszalinKOSZALINM18-397M 800:11:0200:23:4000:36:18.68+00:06:016:039.9
9SITOWSKI Marcin 44FC RYSIEKKOSZALINM18-398M 900:11:3900:23:5600:36:21.50+00:06:046:039.9
10WIELGAT Łukasz 46KB Bryza PostominoPIEŃKOWOM18-399M 1000:11:4000:24:2100:37:17.74+00:07:006:139.7
11RUSIN Tomek 37CEWLINOM18-3910M 1100:11:0600:24:0300:37:19.89+00:07:026:139.6
12SZYMAŃSKI Piotr 40POŁCZYN ZDRÓJM18-3911M 1200:12:0000:24:4600:37:22.54+00:07:056:139.6
13WOJTALIK Łukasz 50POŁCZYN ZDRÓJM18-3912M 1300:12:5000:25:1700:37:37.29+00:07:206:169.6
14SOSNOWSKI Tomasz 15FPP Funkcjonalność Ponad PompęKOSZALINM18-3913M 1400:11:2400:24:4900:37:40.95+00:07:236:169.6
15JABŁOŃSKI Tomasz 246KB SPOKO SławnoSŁAWNOM40-542M 1500:12:0300:24:5400:37:45.03+00:07:276:179.5
16PICK Tomasz 108SKSG KORONA SZCZECINKOSZALINM40-543M 1600:12:1900:25:3700:38:18.48+00:08:016:239.4
17MICHALAK Grzegorz 102Karlino Biegaj!KARLINOM40-544M 1700:12:1100:25:3500:38:40.81+00:08:236:269.3
18LACHOWICZ Blanka 93Husaria Race TeamSTARGARDK18-391K 100:12:4300:26:0000:39:23.35+00:09:066:339.1
19IWANIEC Dariusz 57TKKF KoszalinSIERAKOWOM40-545M 1800:12:5500:26:1400:39:28.77+00:09:116:349.1
20WEBER Paweł 75FPPKOSZALINM18-3914M 1900:12:4600:26:2300:39:33.28+00:09:166:359.1
21GUDANIEC Katarzyna 13TKKF Triathlon KoszalinKOSZALINK18-392K 200:12:1600:25:5400:39:37.72+00:09:206:369.1
22BIEŃKOWSKI Tomasz 207IQ.COLSUNTINGNIEKŁONICEM18-3915M 2000:12:1400:25:5900:39:38.25+00:09:216:369.1
23URBAŃSKI Tomasz 97BIAŁOGARDM40-546M 2100:12:4400:26:2600:40:01.48+00:09:446:409
24MICERSKI Tomasz 109TKKF KoszalinKOSZALINM40-547M 2200:13:1300:26:3100:40:02.22+00:09:456:409
25GAWROŃSKI Marek 92$$$ NA PRE$TIŻUKOSZALINM18-3916M 2300:12:5800:27:0200:40:29.81+00:10:126:458.9
26METEL Izabela 27Runtastyczni Team BytówBYTÓWK40-541K 300:13:2400:27:0400:40:40.46+00:10:236:468.9
27PILIŃSKI Łukasz 6KOSZALINM18-3917M 2400:12:3600:26:5700:40:56.70+00:10:396:498.8
28KRAWCZYK Tomasz 112BIESKIERZM18-3918M 2500:12:4000:26:3900:41:12.79+00:10:556:528.7
29THEODOSE Olivier 61MAREIL-MARLYM40-548M 2600:13:0600:27:0600:41:17.10+00:11:006:538.7
30PŁOSKI Krzysztof 87DARŁOWSKIE CHARTYBOBOLINM40-549M 2700:14:2700:27:5800:41:31.82+00:11:146:558.7
31WEILAND Adrian 17NIGHT WOLVES SŁUPSKSŁUPSKM18-3919M 2800:13:0200:26:5300:41:35.24+00:11:186:558.7
32MISZCZYK Jan 70Rozbiegany KoszalinKOSZALINM18-3920M 2900:14:0200:28:0800:42:38.51+00:12:217:068.4
33ZIELIŃSKI Maciej 65Kamień RymańskiKAMIEŃ RYMAŃSKIM18-3921M 3000:12:4600:27:1000:42:45.32+00:12:287:078.4
34ADAMCZYK Karol 69KOSZALINM18-3922M 3100:15:2300:29:2600:43:01.26+00:12:447:108.4
35CAŁA Małgorzata 23Runtastyczni Team BytówBYTÓWK40-542K 400:13:5900:28:4200:43:11.23+00:12:547:128.3
36CAŁA Bartosz 22Świat Płytek u KryspinaBYTÓWM40-5410M 3200:14:0300:28:4700:43:12.13+00:12:557:128.3
37GAWROŃSKI Bartosz 71KOSZALINM18-3923M 3300:13:0900:27:5800:43:22.04+00:13:047:138.3
38RUSINEK Dawid 130BIAŁOGARDM18-3924M 3400:13:2100:28:0900:43:46.82+00:13:297:178.2
39HAWRYLAK Marcin 249AMPIO TEAMSZCZECINM40-5411M 3500:14:2400:29:2400:43:55.44+00:13:387:198.2
40STAŃCZYK Sławomir 104STARGARDM18-3925M 3600:14:1900:29:0200:44:07.69+00:13:507:218.2
41CHENON Guillaume 119Wieczorne Bieganie w SzczecinieMAYET (FRANCJA)M18-3926M 3700:14:1600:28:5400:44:07.74+00:13:507:218.2
42JAROSZEWSKI Przemysław 168KOSZALINM40-5412M 3800:14:0300:29:0300:44:14.34+00:13:577:228.1
43OLCZAK Krzysztof 26SIANOWM18-3927M 3900:16:2200:30:2600:44:25.20+00:14:087:248.1
44CZAJKOWSKI Paweł 53Lumberjacks Cross Garage KoszalinKOSZALINM18-3928M 4000:15:3400:29:5800:44:25.72+00:14:087:248.1
45HOREGLAD Paweł 49Speedy GonzalesKOSZALINM18-3929M 4100:14:4600:29:3600:44:31.88+00:14:147:258.1
46SZYMEN Karol 99KOSZALINM18-3930M 4200:13:5600:29:2500:44:40.03+00:14:227:268.1
47WALCZAK Marcin 120KOSZALINM18-3931M 4300:15:0500:30:1600:44:54.91+00:14:377:298
48SEWERYN Tomasz 239BUKÓWKAM18-3932M 4400:14:5700:29:4400:44:58.70+00:14:417:298
49KACZMAREK Marta 80KB SPOKO SławnoSŁAWNOK18-393K 500:14:5100:30:1200:45:00.46+00:14:437:308
50WILKOS Jakub 128KOSZALINM18-3933M 4500:13:1700:28:5800:45:01.73+00:14:447:308
51KALISZ Roksana 83STARE BIELICEK40-543K 600:14:4200:30:1900:45:03.37+00:14:467:308
52MACIEJEWSKI Piotr 67KOSZALINM18-3934M 4600:15:2500:30:2500:45:13.85+00:14:567:328
53GACIA Maciek 47KOSZALINM18-3935M 4700:16:0800:31:0100:45:18.86+00:15:017:337.9
54REMPLAKOWSKI Krzysztof 82WE RUNROSNOWOM40-5413M 4800:15:2200:30:3200:45:45.30+00:15:287:377.9
55SIDOR Mariusz 103DECATHLON POWER SŁUPSKSŁUPSKM18-3936M 4900:15:0300:30:4800:45:45.32+00:15:287:377.9
56DORAWA-ZIOMEK Anna 4ZabieganeKOSZALINK18-394K 700:14:3500:30:4600:45:48.02+00:15:307:387.9
57ZASIMOWSKI Adam 55Biegam bo lubięKOSZALINM40-5414M 5000:16:1600:31:0000:46:02.95+00:15:457:407.8
58SZOSTAK Marta 115KOSZALINK18-395K 800:15:4800:31:1700:46:09.31+00:15:527:417.8
59KRZEWIŃSKA Małgorzata 73TKKF KOSZALINKOSZALINK55+1K 900:15:2100:30:5300:46:09.57+00:15:527:417.8
60URBAŃSKI Rafał 200ZASTOPUJKOSZALINM40-5415M 5100:13:3100:29:4600:46:17.22+00:16:007:437.8
61CHODAK Monika 94Husaria Race TeamSTARGARDK40-544K 1000:14:5800:30:3700:46:23.73+00:16:067:447.8
62WNUK Przemek 105KOSZALINM18-3937M 5200:14:4300:31:2200:46:26.02+00:16:087:447.8
63MAZUR Mirosław 234KOSZALINM40-5416M 5300:15:3100:31:1500:46:45.88+00:16:287:477.7
64ORYSZCZYN Arek 1KOSZALINM18-3938M 5400:14:3900:31:1300:47:02.05+00:16:447:507.7
65BUDZIŃSKI Paweł 11DRUŻYNA SZPIKUKONIKOWOM40-5417M 5500:15:2600:31:1800:47:09.08+00:16:527:517.6
66BRYŁOWSKI Dawid 101KOSZALINM18-3939M 5600:15:1600:31:1000:47:14.45+00:16:577:527.6
67PACAN Mira 10Świat płytek u KryspinaBYTÓWK18-396K 1100:14:2100:31:3400:47:36.33+00:17:197:567.6
68PACAN Bartosz 33Świat płytek u KryspinaBYTÓWM18-3940M 5700:14:2400:31:3300:47:43.52+00:17:267:577.5
69RUTKOWSKI Artur 36RUNkingSIANÓWM18-3941M 5800:15:2900:32:1200:48:03.89+00:17:468:007.5
70KUCHARSKA Małgorzata 18KOSZALINK18-397K 1200:16:4100:32:3800:48:03.96+00:17:468:007.5
71JAROSZEWSKI Daniel 91KOSZALINM18-3942M 5900:15:3800:31:4400:48:10.20+00:17:538:017.5
72SZABŁOWIŃSKI Maciek 100KOSZALINM18-3943M 6000:15:3200:32:1800:48:31.15+00:18:148:057.4
73DERESZ Rafał 110FalubazZIELONA GÓRAM40-5418M 6100:15:4900:32:2900:48:44.14+00:18:278:077.4
74KAMINSKI Tomasz 35JW1223KOSZALINM40-5419M 6200:16:1100:32:4500:48:44.42+00:18:278:077.4
75MICHALAK Michał 64Kamień RymańskiKAMIEŃ RYMAŃSKIM18-3944M 6300:16:5900:32:4100:48:50.63+00:18:338:087.4
76GALICKI Robert 81BOBOLICEM40-5420M 6400:16:5400:33:1300:48:50.81+00:18:338:087.4
77PŁOSZAJ Rafał 32RZEPKOWOM18-3945M 6500:14:4400:32:2200:48:57.50+00:18:408:097.4
78DEPTA Katarzyna 201KOSZALINK40-545K 1300:16:0300:32:3600:48:59.44+00:18:428:107.3
79SIERANT Maria 85KONIKOWOK18-398K 1400:15:4000:32:2500:49:01.83+00:18:448:107.3
80SZCZYPEK Arkadiusz 169ZastopujKOSZALINM18-3946M 6600:15:5400:32:5100:49:23.57+00:19:068:147.3
81WEILAND Agnieszka 16NIGHT WOLVES SŁUPSKSŁUPSKK18-399K 1500:16:0100:33:1900:49:44.12+00:19:278:177.2
82MURAWSKI Waldemar 208KOSZALINM40-5421M 6700:16:0700:33:0400:49:46.47+00:19:298:177.2
83NOWICKI Piotr 210ZDZIESOWICEM40-5422M 6800:17:1400:33:2000:49:56.02+00:19:388:197.2
84PIASECKI Mariusz 215GLIWICEM18-3947M 6900:17:1500:33:2000:49:56.32+00:19:398:197.2
85JUSZCZAK Krzysztof 48KOSZALINM55+1M 7000:17:1400:33:3000:49:56.81+00:19:398:197.2
86ROMANOWICZ Monika 12Zabiegane :)KOSZALINK18-3910K 1600:15:4300:32:4800:50:22.23+00:20:058:237.1
87JANOWICZ Przemysław 21FPPKOSZALINM18-3948M 7100:15:5300:33:0100:50:35.47+00:20:188:257.1
88KLESZCZYŃSKI Damian 76SŁUPSKM18-3949M 7200:17:5800:34:4200:50:40.99+00:20:238:267.1
89FABRYKIEWICZ Joanna 114RYBNIKK18-3911K 1700:16:5600:33:4400:50:44.00+00:20:268:277.1
90MICHAŁÓW Leszek 45Ajdżo SquadKOSZALINM18-3950M 7300:16:5800:33:4900:50:48.97+00:20:318:287.1
91KAZIMIEROWICZ Radosław 95VTTKOSZALINM18-3951M 7400:17:3900:33:5900:51:00.55+00:20:438:307.1
92LABUDA Hubert 122KOSZALINM18-3952M 7500:18:0100:34:3200:51:23.99+00:21:068:347
93BASŁYK Agnieszka 220KOSZALINK18-3912K 1800:18:2500:34:5000:51:24.27+00:21:078:347
94NOWAK Paweł 127SŁUPSKM18-3953M 7600:16:2300:33:4800:51:33.48+00:21:168:357
95ZANDER Jakub 63Kamień RymańskiKAMIEŃ RYMAŃSKIM18-3954M 7700:17:1800:34:0700:51:50.71+00:21:338:386.9
96USTJANOWSKA Katarzyna 41BIAŁAK18-3913K 1900:17:5000:35:0500:51:52.61+00:21:358:386.9
97MACIEJEWSKI Maciej 14FPP Funkcjonalność Ponad PompęKOSZALINM18-3955M 7800:17:2800:35:2100:52:05.81+00:21:488:416.9
98SUCHODOLSKA Aleksandra 34Zabiegane :)ROSNOWOK18-3914K 2000:16:4300:34:1600:52:18.06+00:22:018:436.9
99KRYSZEWSKA Magdalena 3KOSZALINK18-3915K 2100:16:4800:34:2500:52:18.62+00:22:018:436.9
100ZAKOŚCIELNA Katarzyna 5Zabiegane :)KOSZALINK18-3916K 2200:17:0000:34:3100:52:19.35+00:22:028:436.9
101STASZAK Wojciech 86DARŁOWOM18-3956M 7900:18:0000:35:1300:52:46.28+00:22:298:476.8
102FRĄTCZAK Sylwester 744funSZADEKM18-3957M 8000:17:5800:35:1300:52:46.42+00:22:298:476.8
103MRUGALSKI Stanisław 126MIASTKOM55+2M 8100:18:4100:35:2300:53:01.92+00:22:448:506.8
104WESOŁEK Łukasz 68KOSZALINM18-3958M 8200:17:0800:35:1000:53:07.55+00:22:508:516.8
105NIEWIADOWSKA Urszula 8www.Arte-IT.plSTARE BIELICEK18-3917K 2300:18:5200:36:0900:53:18.11+00:23:018:536.8
106NIEWIADOWSKI Robert 7www.Arte-IT.plSTARE BIELICEM18-3959M 8300:18:5200:36:1000:53:18.82+00:23:018:536.8
107JAGIELSKA Daria 72SEWKOTŁOWOK18-3918K 2400:18:1800:36:2000:54:07.95+00:23:509:016.7
108KUKLIŃSKI Sebastian 51SEWBIAŁOGARDM18-3960M 8400:17:2800:36:2100:54:15.60+00:23:589:026.6
109WOŹNIECKA Karolina 233KOŁOBRZEGK18-3919K 2500:19:2700:36:5900:54:34.62+00:24:179:056.6
110HARASYM Daniel 195ZASTOPUJKOSZALINM40-5423M 8500:18:2700:36:4100:54:44.15+00:24:279:076.6
111MARCZAK Małgorzata 77ŻELKOWOK55+2K 2600:18:4800:36:3400:55:12.67+00:24:559:126.5
112BUDZYŃSKA Elżbieta 98SŁUPSKK40-546K 2700:18:4900:37:0600:55:42.86+00:25:259:176.5
113URBAN Joanna 62KŁOSK40-547K 2800:17:5600:36:4100:55:53.77+00:25:369:196.4
114RADZIUSZ Ilona 116KOSZALINK18-3920K 2900:19:1200:37:2800:55:53.99+00:25:369:196.4
115LEWANDOWSKI Piotr 185ZASTOPUJKOSZALINM40-5424M 8600:19:3200:37:4400:56:18.14+00:26:019:236.4
116LABUDA Dariusz 121KOSZALINM40-5425M 8700:19:3500:38:2800:56:33.61+00:26:169:256.4
117ŁASTOWSKI Paweł 123KOSZALINM18-3961M 8800:19:3500:38:2800:56:33.69+00:26:169:256.4
118ARCHACKI Patryk 66KOSZALINM18-3962M 8900:18:2200:38:1200:56:50.17+00:26:339:286.3
119WÓJCIK Anna 59Żytnia TeamKOSZALINK18-3921K 3000:19:3400:38:1000:56:55.09+00:26:389:296.3
120SZULTKA Sylwia 58KOSZALINK18-3922K 3100:19:3400:38:1100:56:55.21+00:26:389:296.3
121SUDER-MAKSYMOWICZ Monika 106USTRONIE MORSKIEK18-3923K 3200:19:3900:38:3400:57:33.48+00:27:169:356.3
122WALKOWIAK Daria 124KOSZALINK18-3924K 3300:19:0800:38:0300:57:37.56+00:27:209:366.2
123SEEWALD Agnieszka 125ZakwasKOSZALINK18-3925K 3400:19:0800:38:0300:57:37.77+00:27:209:366.2
124SUSKI Jan 241TKKF KOSZALINKOSZALINM55+3M 9000:19:0800:39:2800:58:32.02+00:28:149:456.2
125ŚWIĘTANOWSKA Joanna 89KOSZALINK40-548K 3500:20:4400:40:1800:59:34.36+00:29:179:556
126HAŁAJKO Magdalena 84KOSZALINK18-3926K 3600:20:4400:40:1900:59:35.21+00:29:189:556
127RĘBISZ Aneta 237KOSZALINK18-3927K 3700:20:0800:39:5000:59:41.28+00:29:249:566
128GRYGLEWSKA Magdalena 236KOSZALINK18-3928K 3800:20:0900:39:5000:59:42.06+00:29:259:576
129STRZYŻ Dorota 25www.Arte-IT.plSTATE BIELICEK18-3929K 3900:21:2000:42:0801:01:49.64+00:31:3210:185.8
130POZORSKA Katarzyna 117KOSZALINK18-3930K 4000:21:0600:41:2201:01:50.11+00:31:3310:185.8
131MOŁDAWA Karolina 56Lumberjacks Cross Garage KoszalinKOSZALINK18-3931K 4100:21:0800:41:5101:01:50.13+00:31:3310:185.8
132ZASIMOWSKA Edyta 54Biegam bo lubięKOSZALINK40-549K 4200:21:1900:42:1201:01:50.21+00:31:3310:185.8
133BARUSIŃSKA Marta 24SARBINOK18-3932K 4300:21:0900:41:2301:01:50.27+00:31:3310:185.8
134SOKOŁOWSKA Tola 118KOSZALINK18-3933K 4400:21:0700:41:2501:01:50.61+00:31:3310:185.8
135SPICA Łukasz 52KOSZALINM18-3963M 9100:20:2500:41:1101:02:36.16+00:32:1910:265.8
136KRZEWIŃSKA Monika 78TKKF KoszalinKOSZALINK18-3934K 4500:20:2100:41:3301:03:01.46+00:32:4410:305.7
137GAWROŃSKI Paweł 19Ogień W SzopieKOSZALINM18-3964M 9200:20:2400:41:3401:03:01.71+00:32:4410:305.7
138JAKUBCZYK Agnieszka 79KOSZALINK18-3935K 4600:20:5100:41:3701:03:42.23+00:33:2510:375.7
139WYKA Marcin 31KOSZALINM18-3965M 9300:20:3800:42:3601:03:48.66+00:33:3110:385.6
140PEWIŃSKA Justyna 30PorsheKOSZALINK18-3936K 4700:20:3900:42:3801:03:49.20+00:33:3210:385.6
141ODRZYWOŁEK Paweł 60KOSZALINM18-3966M 9400:20:3900:42:3801:03:49.66+00:33:3210:385.6
142GRZESZCZAK Małgorzata 42PorsheKOSZALINK18-3937K 4800:20:3900:42:4001:03:49.82+00:33:3210:385.6
143ZALEWSKI Mariusz 43PorsheKOSZALINM40-5426M 9500:20:4000:42:4001:03:50.04+00:33:3210:385.6
144WILK Dominika 29PorsheKOSZALINK18-3938K 4900:20:3900:42:3701:03:50.16+00:33:3310:385.6
145KUTKOWSKI Sławomir 90STARE BIELICEM18-3967M 9600:20:4700:42:5101:05:27.35+00:35:1010:545.5
146TABAK Marek 138KOSZALINM40-5427M 9700:22:3300:44:5601:07:27.85+00:37:1011:145.3
147SCHEFFLER Bryan 232KOSZALINM18-3968M 9800:23:0600:47:1801:11:34.74+00:41:1711:555
Znaleziono 147 wynik(ów)