BIEG HERKULESA 6 KM

Wydarzenie:
Organizator:
Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data:
2019-08-11
Miejsce:
Koszalin
Dystans:
6 km
Zgłoszonych:
153
Wystartowało:
147
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
147
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2km | 4km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K18-39 | M18-39 | K40-54 | M40-54 | K55+ | M55+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoria2km4km
   
1DUDA Grzegorz 248BEST BEASTSBUKÓWKAM40-5400:10:3300:22:05
2ŁUKAWSKI Mariusz 107JW 1223CHAŁUPYM18-3900:10:5800:22:48
3SOSNOWSKI Tomasz 15FPP Funkcjonalność Ponad PompęKOSZALINM18-3900:11:2400:24:49
4PYSHNIAK Kostiantyn 238TKKF KOSZALINDVORICHNAM18-3900:09:3200:20:04
5KOŁODZIEJ Krystian 20Bestie OCR LegionowoMARKIM18-3900:11:1300:23:28
6ROKOSZ Radosław 39JW 1223 KOSZALINKOSZALINM18-3900:10:5500:22:40
7CIUĆKA Mateusz 111Szwędacze KoszalinKOSZALINM18-3900:11:0200:23:40
8LACHOWICZ Blanka 93Husaria Race TeamSTARGARDK18-3900:12:4300:26:00
9METEL Izabela 27Runtastyczni Team BytówBYTÓWK40-5400:13:2400:27:04
10THEODOSE Olivier 61MAREIL-MARLYM40-5400:13:0600:27:06
11CAŁA Bartosz 22Świat Płytek u KryspinaBYTÓWM40-5400:14:0300:28:47
12CAŁA Małgorzata 23Runtastyczni Team BytówBYTÓWK40-5400:13:5900:28:42
13CHODAK Monika 94Husaria Race TeamSTARGARDK40-5400:14:5800:30:37
14PACAN Mira 10Świat płytek u KryspinaBYTÓWK18-3900:14:2100:31:34
15SUSKI Jan 241TKKF KOSZALINKOSZALINM55+00:19:0800:39:28
16MAJKOWICZ Rafał 240KOSZALINM18-3900:10:4500:22:58
17RUSIN Tomek 37CEWLINOM18-3900:11:0600:24:03
18URBAŃSKI Tomasz 97BIAŁOGARDM40-5400:12:4400:26:26
19GAWROŃSKI Marek 92$$$ NA PRE$TIŻUKOSZALINM18-3900:12:5800:27:02
20GAWROŃSKI Bartosz 71KOSZALINM18-3900:13:0900:27:58
21RUSINEK Dawid 130BIAŁOGARDM18-3900:13:2100:28:09
22DORAWA-ZIOMEK Anna 4ZabieganeKOSZALINK18-3900:14:3500:30:46
23URBAŃSKI Rafał 200ZASTOPUJKOSZALINM40-5400:13:3100:29:46
24PACAN Bartosz 33Świat płytek u KryspinaBYTÓWM18-3900:14:2400:31:33
25ZAKOŚCIELNA Katarzyna 5Zabiegane :)KOSZALINK18-3900:17:0000:34:31
26KRYSZEWSKA Magdalena 3KOSZALINK18-3900:16:4800:34:25
27URBAN Joanna 62KŁOSK40-5400:17:5600:36:41
28ORYSZCZYN Arek 1KOSZALINM18-3900:14:3900:31:13
29ROMANOWICZ Monika 12Zabiegane :)KOSZALINK18-3900:15:4300:32:48
30SUCHODOLSKA Aleksandra 34Zabiegane :)ROSNOWOK18-3900:16:4300:34:16
31SPICA Łukasz 52KOSZALINM18-3900:20:2500:41:11
32WIELGAT Łukasz 46KB Bryza PostominoPIEŃKOWOM18-3900:11:4000:24:21
33JABŁOŃSKI Tomasz 246KB SPOKO SławnoSŁAWNOM40-5400:12:0300:24:54
34BIEŃKOWSKI Tomasz 207IQ.COLSUNTINGNIEKŁONICEM18-3900:12:1400:25:59
35PILIŃSKI Łukasz 6KOSZALINM18-3900:12:3600:26:57
36WEILAND Adrian 17NIGHT WOLVES SŁUPSKSŁUPSKM18-3900:13:0200:26:53
37KACZMAREK Marta 80KB SPOKO SławnoSŁAWNOK18-3900:14:5100:30:12
38WNUK Przemek 105KOSZALINM18-3900:14:4300:31:22
39RUTKOWSKI Artur 36RUNkingSIANÓWM18-3900:15:2900:32:12
40PŁOSZAJ Rafał 32RZEPKOWOM18-3900:14:4400:32:22
41SIERANT Maria 85KONIKOWOK18-3900:15:4000:32:25
42NOWAK Paweł 127SŁUPSKM18-3900:16:2300:33:48
43SITOWSKI Marcin 44FC RYSIEKKOSZALINM18-3900:11:3900:23:56
44PICK Tomasz 108SKSG KORONA SZCZECINKOSZALINM40-5400:12:1900:25:37
45WEBER Paweł 75FPPKOSZALINM18-3900:12:4600:26:23
46GUDANIEC Katarzyna 13TKKF Triathlon KoszalinKOSZALINK18-3900:12:1600:25:54
47HAWRYLAK Marcin 249AMPIO TEAMSZCZECINM40-5400:14:2400:29:24
48CHENON Guillaume 119Wieczorne Bieganie w SzczecinieMAYET (FRANCJA)M18-3900:14:1600:28:54
49STAŃCZYK Sławomir 104STARGARDM18-3900:14:1900:29:02
50HOREGLAD Paweł 49Speedy GonzalesKOSZALINM18-3900:14:4600:29:36
51SEWERYN Tomasz 239BUKÓWKAM18-3900:14:5700:29:44
52WILKOS Jakub 128KOSZALINM18-3900:13:1700:28:58
53SIDOR Mariusz 103DECATHLON POWER SŁUPSKSŁUPSKM18-3900:15:0300:30:48
54SZABŁOWIŃSKI Maciek 100KOSZALINM18-3900:15:3200:32:18
55WEILAND Agnieszka 16NIGHT WOLVES SŁUPSKSŁUPSKK18-3900:16:0100:33:19
56MICHALAK Grzegorz 102Karlino Biegaj!KARLINOM40-5400:12:1100:25:35
57KRAWCZYK Tomasz 112BIESKIERZM18-3900:12:4000:26:39
58SZYMEN Karol 99KOSZALINM18-3900:13:5600:29:25
59REMPLAKOWSKI Krzysztof 82WE RUNROSNOWOM40-5400:15:2200:30:32
60MAZUR Mirosław 234KOSZALINM40-5400:15:3100:31:15
61BUDZIŃSKI Paweł 11DRUŻYNA SZPIKUKONIKOWOM40-5400:15:2600:31:18
62BRYŁOWSKI Dawid 101KOSZALINM18-3900:15:1600:31:10
63JANOWICZ Przemysław 21FPPKOSZALINM18-3900:15:5300:33:01
64MICHAŁÓW Leszek 45Ajdżo SquadKOSZALINM18-3900:16:5800:33:49
65MACIEJEWSKI Maciej 14FPP Funkcjonalność Ponad PompęKOSZALINM18-3900:17:2800:35:21
66RADZIUSZ Ilona 116KOSZALINK18-3900:19:1200:37:28
67KALISZ Roksana 83STARE BIELICEK40-5400:14:4200:30:19
68USTJANOWSKA Katarzyna 41BIAŁAK18-3900:17:5000:35:05
69IWANIEC Dariusz 57TKKF KoszalinSIERAKOWOM40-5400:12:5500:26:14
70SZYMAŃSKI Piotr 40POŁCZYN ZDRÓJM18-3900:12:0000:24:46
71MICERSKI Tomasz 109TKKF KoszalinKOSZALINM40-5400:13:1300:26:31
72JAROSZEWSKI Przemysław 168KOSZALINM40-5400:14:0300:29:03
73WALCZAK Marcin 120KOSZALINM18-3900:15:0500:30:16
74KRZEWIŃSKA Małgorzata 73TKKF KOSZALINKOSZALINK55+00:15:2100:30:53
75SZOSTAK Marta 115KOSZALINK18-3900:15:4800:31:17
76JAROSZEWSKI Daniel 91KOSZALINM18-3900:15:3800:31:44
77KAMINSKI Tomasz 35JW1223KOSZALINM40-5400:16:1100:32:45
78DEPTA Katarzyna 201KOSZALINK40-5400:16:0300:32:36
79KUKLIŃSKI Sebastian 51SEWBIAŁOGARDM18-3900:17:2800:36:21
80MARCZAK Małgorzata 77ŻELKOWOK55+00:18:4800:36:34
81BUDZYŃSKA Elżbieta 98SŁUPSKK40-5400:18:4900:37:06
82POPŁAWSKI Daniel 96KOSZALINM18-3900:11:4700:23:41
83WOJTALIK Łukasz 50POŁCZYN ZDRÓJM18-3900:12:5000:25:17
84MISZCZYK Jan 70Rozbiegany KoszalinKOSZALINM18-3900:14:0200:28:08
85FABRYKIEWICZ Joanna 114RYBNIKK18-3900:16:5600:33:44
86JAGIELSKA Daria 72SEWKOTŁOWOK18-3900:18:1800:36:20
87WALKOWIAK Daria 124KOSZALINK18-3900:19:0800:38:03
88SCHEFFLER Bryan 232KOSZALINM18-3900:23:0600:47:18
89ZIELIŃSKI Maciej 65Kamień RymańskiKAMIEŃ RYMAŃSKIM18-3900:12:4600:27:10
90MICHALAK Michał 64Kamień RymańskiKAMIEŃ RYMAŃSKIM18-3900:16:5900:32:41
91SZCZYPEK Arkadiusz 169ZastopujKOSZALINM18-3900:15:5400:32:51
92ZANDER Jakub 63Kamień RymańskiKAMIEŃ RYMAŃSKIM18-3900:17:1800:34:07
93LEWANDOWSKI Piotr 185ZASTOPUJKOSZALINM40-5400:19:3200:37:44
94SZULTKA Sylwia 58KOSZALINK18-3900:19:3400:38:11
95WÓJCIK Anna 59Żytnia TeamKOSZALINK18-3900:19:3400:38:10
96SEEWALD Agnieszka 125ZakwasKOSZALINK18-3900:19:0800:38:03
97HARASYM Daniel 195ZASTOPUJKOSZALINM40-5400:18:2700:36:41
98DERESZ Rafał 110FalubazZIELONA GÓRAM40-5400:15:4900:32:29
99MURAWSKI Waldemar 208KOSZALINM40-5400:16:0700:33:04
100WOŹNIECKA Karolina 233KOŁOBRZEGK18-3900:19:2700:36:59
101GRYGLEWSKA Magdalena 236KOSZALINK18-3900:20:0900:39:50
102ADAMCZYK Karol 69KOSZALINM18-3900:15:2300:29:26
103MACIEJEWSKI Piotr 67KOSZALINM18-3900:15:2500:30:25
104GACIA Maciek 47KOSZALINM18-3900:16:0800:31:01
105JUSZCZAK Krzysztof 48KOSZALINM55+00:17:1400:33:30
106KLESZCZYŃSKI Damian 76SŁUPSKM18-3900:17:5800:34:42
107STASZAK Wojciech 86DARŁOWOM18-3900:18:0000:35:13
108FRĄTCZAK Sylwester 744funSZADEKM18-3900:17:5800:35:13
109WESOŁEK Łukasz 68KOSZALINM18-3900:17:0800:35:10
110ARCHACKI Patryk 66KOSZALINM18-3900:18:2200:38:12
111RĘBISZ Aneta 237KOSZALINK18-3900:20:0800:39:50
112TABAK Marek 138KOSZALINM40-5400:22:3300:44:56
113PŁOSKI Krzysztof 87DARŁOWSKIE CHARTYBOBOLINM40-5400:14:2700:27:58
114OLCZAK Krzysztof 26SIANOWM18-3900:16:2200:30:26
115KUCHARSKA Małgorzata 18KOSZALINK18-3900:16:4100:32:38
116PIASECKI Mariusz 215GLIWICEM18-3900:17:1500:33:20
117LABUDA Hubert 122KOSZALINM18-3900:18:0100:34:32
118ŁASTOWSKI Paweł 123KOSZALINM18-3900:19:3500:38:28
119LABUDA Dariusz 121KOSZALINM40-5400:19:3500:38:28
120SUDER-MAKSYMOWICZ Monika 106USTRONIE MORSKIEK18-3900:19:3900:38:34
121NOWICKI Piotr 210ZDZIESOWICEM40-5400:17:1400:33:20
122KRZEWIŃSKA Monika 78TKKF KoszalinKOSZALINK18-3900:20:2100:41:33
123GAWROŃSKI Paweł 19Ogień W SzopieKOSZALINM18-3900:20:2400:41:34
124ZALEWSKI Mariusz 43PorsheKOSZALINM40-5400:20:4000:42:40
125GRZESZCZAK Małgorzata 42PorsheKOSZALINK18-3900:20:3900:42:40
126HAŁAJKO Magdalena 84KOSZALINK18-3900:20:4400:40:19
127WYKA Marcin 31KOSZALINM18-3900:20:3800:42:36
128WILK Dominika 29PorsheKOSZALINK18-3900:20:3900:42:37
129PEWIŃSKA Justyna 30PorsheKOSZALINK18-3900:20:3900:42:38
130ODRZYWOŁEK Paweł 60KOSZALINM18-3900:20:3900:42:38
131KUTKOWSKI Sławomir 90STARE BIELICEM18-3900:20:4700:42:51
132ZASIMOWSKI Adam 55Biegam bo lubięKOSZALINM40-5400:16:1600:31:00
133BASŁYK Agnieszka 220KOSZALINK18-3900:18:2500:34:50
134NIEWIADOWSKI Robert 7www.Arte-IT.plSTARE BIELICEM18-3900:18:5200:36:10
135NIEWIADOWSKA Urszula 8www.Arte-IT.plSTARE BIELICEK18-3900:18:5200:36:09
136ŚWIĘTANOWSKA Joanna 89KOSZALINK40-5400:20:4400:40:18
137BARUSIŃSKA Marta 24SARBINOK18-3900:21:0900:41:23
138SOKOŁOWSKA Tola 118KOSZALINK18-3900:21:0700:41:25
139MOŁDAWA Karolina 56Lumberjacks Cross Garage KoszalinKOSZALINK18-3900:21:0800:41:51
140ZASIMOWSKA Edyta 54Biegam bo lubięKOSZALINK40-5400:21:1900:42:12
141JAKUBCZYK Agnieszka 79KOSZALINK18-3900:20:5100:41:37
142CZAJKOWSKI Paweł 53Lumberjacks Cross Garage KoszalinKOSZALINM18-3900:15:3400:29:58
143POZORSKA Katarzyna 117KOSZALINK18-3900:21:0600:41:22
144STRZYŻ Dorota 25www.Arte-IT.plSTATE BIELICEK18-3900:21:2000:42:08
145GALICKI Robert 81BOBOLICEM40-5400:16:5400:33:13
146KAZIMIEROWICZ Radosław 95VTTKOSZALINM18-3900:17:3900:33:59
147MRUGALSKI Stanisław 126MIASTKOM55+00:18:4100:35:23
Znaleziono 147 wynik(ów)