BIEG HERKULESA 6 KM

Wydarzenie:
Organizator:
Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data:
2019-08-11
Miejsce:
Koszalin
Dystans:
6 km
Zgłoszonych:
153
Wystartowało:
147
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
147
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 2km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2km | 4km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K18-39 | M18-39 | K40-54 | M40-54 | K55+ | M55+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoria2km
  
1PYSHNIAK Kostiantyn 238TKKF KOSZALINDVORICHNAM18-3900:09:32
2DUDA Grzegorz 248BEST BEASTSBUKÓWKAM40-5400:10:33
3MAJKOWICZ Rafał 240KOSZALINM18-3900:10:45
4ROKOSZ Radosław 39JW 1223 KOSZALINKOSZALINM18-3900:10:55
5ŁUKAWSKI Mariusz 107JW 1223CHAŁUPYM18-3900:10:58
6CIUĆKA Mateusz 111Szwędacze KoszalinKOSZALINM18-3900:11:02
7RUSIN Tomek 37CEWLINOM18-3900:11:06
8KOŁODZIEJ Krystian 20Bestie OCR LegionowoMARKIM18-3900:11:13
9SOSNOWSKI Tomasz 15FPP Funkcjonalność Ponad PompęKOSZALINM18-3900:11:24
10SITOWSKI Marcin 44FC RYSIEKKOSZALINM18-3900:11:39
11WIELGAT Łukasz 46KB Bryza PostominoPIEŃKOWOM18-3900:11:40
12POPŁAWSKI Daniel 96KOSZALINM18-3900:11:47
13SZYMAŃSKI Piotr 40POŁCZYN ZDRÓJM18-3900:12:00
14JABŁOŃSKI Tomasz 246KB SPOKO SławnoSŁAWNOM40-5400:12:03
15MICHALAK Grzegorz 102Karlino Biegaj!KARLINOM40-5400:12:11
16BIEŃKOWSKI Tomasz 207IQ.COLSUNTINGNIEKŁONICEM18-3900:12:14
17GUDANIEC Katarzyna 13TKKF Triathlon KoszalinKOSZALINK18-3900:12:16
18PICK Tomasz 108SKSG KORONA SZCZECINKOSZALINM40-5400:12:19
19PILIŃSKI Łukasz 6KOSZALINM18-3900:12:36
20KRAWCZYK Tomasz 112BIESKIERZM18-3900:12:40
21LACHOWICZ Blanka 93Husaria Race TeamSTARGARDK18-3900:12:43
22URBAŃSKI Tomasz 97BIAŁOGARDM40-5400:12:44
23WEBER Paweł 75FPPKOSZALINM18-3900:12:46
24ZIELIŃSKI Maciej 65Kamień RymańskiKAMIEŃ RYMAŃSKIM18-3900:12:46
25WOJTALIK Łukasz 50POŁCZYN ZDRÓJM18-3900:12:50
26IWANIEC Dariusz 57TKKF KoszalinSIERAKOWOM40-5400:12:55
27GAWROŃSKI Marek 92$$$ NA PRE$TIŻUKOSZALINM18-3900:12:58
28WEILAND Adrian 17NIGHT WOLVES SŁUPSKSŁUPSKM18-3900:13:02
29THEODOSE Olivier 61MAREIL-MARLYM40-5400:13:06
30GAWROŃSKI Bartosz 71KOSZALINM18-3900:13:09
31MICERSKI Tomasz 109TKKF KoszalinKOSZALINM40-5400:13:13
32WILKOS Jakub 128KOSZALINM18-3900:13:17
33RUSINEK Dawid 130BIAŁOGARDM18-3900:13:21
34METEL Izabela 27Runtastyczni Team BytówBYTÓWK40-5400:13:24
35URBAŃSKI Rafał 200ZASTOPUJKOSZALINM40-5400:13:31
36SZYMEN Karol 99KOSZALINM18-3900:13:56
37CAŁA Małgorzata 23Runtastyczni Team BytówBYTÓWK40-5400:13:59
38MISZCZYK Jan 70Rozbiegany KoszalinKOSZALINM18-3900:14:02
39CAŁA Bartosz 22Świat Płytek u KryspinaBYTÓWM40-5400:14:03
40JAROSZEWSKI Przemysław 168KOSZALINM40-5400:14:03
41CHENON Guillaume 119Wieczorne Bieganie w SzczecinieMAYET (FRANCJA)M18-3900:14:16
42STAŃCZYK Sławomir 104STARGARDM18-3900:14:19
43PACAN Mira 10Świat płytek u KryspinaBYTÓWK18-3900:14:21
44PACAN Bartosz 33Świat płytek u KryspinaBYTÓWM18-3900:14:24
45HAWRYLAK Marcin 249AMPIO TEAMSZCZECINM40-5400:14:24
46PŁOSKI Krzysztof 87DARŁOWSKIE CHARTYBOBOLINM40-5400:14:27
47DORAWA-ZIOMEK Anna 4ZabieganeKOSZALINK18-3900:14:35
48ORYSZCZYN Arek 1KOSZALINM18-3900:14:39
49KALISZ Roksana 83STARE BIELICEK40-5400:14:42
50WNUK Przemek 105KOSZALINM18-3900:14:43
51PŁOSZAJ Rafał 32RZEPKOWOM18-3900:14:44
52HOREGLAD Paweł 49Speedy GonzalesKOSZALINM18-3900:14:46
53KACZMAREK Marta 80KB SPOKO SławnoSŁAWNOK18-3900:14:51
54SEWERYN Tomasz 239BUKÓWKAM18-3900:14:57
55CHODAK Monika 94Husaria Race TeamSTARGARDK40-5400:14:58
56SIDOR Mariusz 103DECATHLON POWER SŁUPSKSŁUPSKM18-3900:15:03
57WALCZAK Marcin 120KOSZALINM18-3900:15:05
58BRYŁOWSKI Dawid 101KOSZALINM18-3900:15:16
59KRZEWIŃSKA Małgorzata 73TKKF KOSZALINKOSZALINK55+00:15:21
60REMPLAKOWSKI Krzysztof 82WE RUNROSNOWOM40-5400:15:22
61ADAMCZYK Karol 69KOSZALINM18-3900:15:23
62MACIEJEWSKI Piotr 67KOSZALINM18-3900:15:25
63BUDZIŃSKI Paweł 11DRUŻYNA SZPIKUKONIKOWOM40-5400:15:26
64RUTKOWSKI Artur 36RUNkingSIANÓWM18-3900:15:29
65MAZUR Mirosław 234KOSZALINM40-5400:15:31
66SZABŁOWIŃSKI Maciek 100KOSZALINM18-3900:15:32
67CZAJKOWSKI Paweł 53Lumberjacks Cross Garage KoszalinKOSZALINM18-3900:15:34
68JAROSZEWSKI Daniel 91KOSZALINM18-3900:15:38
69SIERANT Maria 85KONIKOWOK18-3900:15:40
70ROMANOWICZ Monika 12Zabiegane :)KOSZALINK18-3900:15:43
71SZOSTAK Marta 115KOSZALINK18-3900:15:48
72DERESZ Rafał 110FalubazZIELONA GÓRAM40-5400:15:49
73JANOWICZ Przemysław 21FPPKOSZALINM18-3900:15:53
74SZCZYPEK Arkadiusz 169ZastopujKOSZALINM18-3900:15:54
75WEILAND Agnieszka 16NIGHT WOLVES SŁUPSKSŁUPSKK18-3900:16:01
76DEPTA Katarzyna 201KOSZALINK40-5400:16:03
77MURAWSKI Waldemar 208KOSZALINM40-5400:16:07
78GACIA Maciek 47KOSZALINM18-3900:16:08
79KAMINSKI Tomasz 35JW1223KOSZALINM40-5400:16:11
80ZASIMOWSKI Adam 55Biegam bo lubięKOSZALINM40-5400:16:16
81OLCZAK Krzysztof 26SIANOWM18-3900:16:22
82NOWAK Paweł 127SŁUPSKM18-3900:16:23
83KUCHARSKA Małgorzata 18KOSZALINK18-3900:16:41
84SUCHODOLSKA Aleksandra 34Zabiegane :)ROSNOWOK18-3900:16:43
85KRYSZEWSKA Magdalena 3KOSZALINK18-3900:16:48
86GALICKI Robert 81BOBOLICEM40-5400:16:54
87FABRYKIEWICZ Joanna 114RYBNIKK18-3900:16:56
88MICHAŁÓW Leszek 45Ajdżo SquadKOSZALINM18-3900:16:58
89MICHALAK Michał 64Kamień RymańskiKAMIEŃ RYMAŃSKIM18-3900:16:59
90ZAKOŚCIELNA Katarzyna 5Zabiegane :)KOSZALINK18-3900:17:00
91WESOŁEK Łukasz 68KOSZALINM18-3900:17:08
92JUSZCZAK Krzysztof 48KOSZALINM55+00:17:14
93NOWICKI Piotr 210ZDZIESOWICEM40-5400:17:14
94PIASECKI Mariusz 215GLIWICEM18-3900:17:15
95ZANDER Jakub 63Kamień RymańskiKAMIEŃ RYMAŃSKIM18-3900:17:18
96MACIEJEWSKI Maciej 14FPP Funkcjonalność Ponad PompęKOSZALINM18-3900:17:28
97KUKLIŃSKI Sebastian 51SEWBIAŁOGARDM18-3900:17:28
98KAZIMIEROWICZ Radosław 95VTTKOSZALINM18-3900:17:39
99USTJANOWSKA Katarzyna 41BIAŁAK18-3900:17:50
100URBAN Joanna 62KŁOSK40-5400:17:56
101KLESZCZYŃSKI Damian 76SŁUPSKM18-3900:17:58
102FRĄTCZAK Sylwester 744funSZADEKM18-3900:17:58
103STASZAK Wojciech 86DARŁOWOM18-3900:18:00
104LABUDA Hubert 122KOSZALINM18-3900:18:01
105JAGIELSKA Daria 72SEWKOTŁOWOK18-3900:18:18
106ARCHACKI Patryk 66KOSZALINM18-3900:18:22
107BASŁYK Agnieszka 220KOSZALINK18-3900:18:25
108HARASYM Daniel 195ZASTOPUJKOSZALINM40-5400:18:27
109MRUGALSKI Stanisław 126MIASTKOM55+00:18:41
110MARCZAK Małgorzata 77ŻELKOWOK55+00:18:48
111BUDZYŃSKA Elżbieta 98SŁUPSKK40-5400:18:49
112NIEWIADOWSKI Robert 7www.Arte-IT.plSTARE BIELICEM18-3900:18:52
113NIEWIADOWSKA Urszula 8www.Arte-IT.plSTARE BIELICEK18-3900:18:52
114SUSKI Jan 241TKKF KOSZALINKOSZALINM55+00:19:08
115WALKOWIAK Daria 124KOSZALINK18-3900:19:08
116SEEWALD Agnieszka 125ZakwasKOSZALINK18-3900:19:08
117RADZIUSZ Ilona 116KOSZALINK18-3900:19:12
118WOŹNIECKA Karolina 233KOŁOBRZEGK18-3900:19:27
119LEWANDOWSKI Piotr 185ZASTOPUJKOSZALINM40-5400:19:32
120SZULTKA Sylwia 58KOSZALINK18-3900:19:34
121WÓJCIK Anna 59Żytnia TeamKOSZALINK18-3900:19:34
122ŁASTOWSKI Paweł 123KOSZALINM18-3900:19:35
123LABUDA Dariusz 121KOSZALINM40-5400:19:35
124SUDER-MAKSYMOWICZ Monika 106USTRONIE MORSKIEK18-3900:19:39
125RĘBISZ Aneta 237KOSZALINK18-3900:20:08
126GRYGLEWSKA Magdalena 236KOSZALINK18-3900:20:09
127KRZEWIŃSKA Monika 78TKKF KoszalinKOSZALINK18-3900:20:21
128GAWROŃSKI Paweł 19Ogień W SzopieKOSZALINM18-3900:20:24
129SPICA Łukasz 52KOSZALINM18-3900:20:25
130WYKA Marcin 31KOSZALINM18-3900:20:38
131GRZESZCZAK Małgorzata 42PorsheKOSZALINK18-3900:20:39
132WILK Dominika 29PorsheKOSZALINK18-3900:20:39
133PEWIŃSKA Justyna 30PorsheKOSZALINK18-3900:20:39
134ODRZYWOŁEK Paweł 60KOSZALINM18-3900:20:39
135ZALEWSKI Mariusz 43PorsheKOSZALINM40-5400:20:40
136HAŁAJKO Magdalena 84KOSZALINK18-3900:20:44
137ŚWIĘTANOWSKA Joanna 89KOSZALINK40-5400:20:44
138KUTKOWSKI Sławomir 90STARE BIELICEM18-3900:20:47
139JAKUBCZYK Agnieszka 79KOSZALINK18-3900:20:51
140POZORSKA Katarzyna 117KOSZALINK18-3900:21:06
141SOKOŁOWSKA Tola 118KOSZALINK18-3900:21:07
142MOŁDAWA Karolina 56Lumberjacks Cross Garage KoszalinKOSZALINK18-3900:21:08
143BARUSIŃSKA Marta 24SARBINOK18-3900:21:09
144ZASIMOWSKA Edyta 54Biegam bo lubięKOSZALINK40-5400:21:19
145STRZYŻ Dorota 25www.Arte-IT.plSTATE BIELICEK18-3900:21:20
146TABAK Marek 138KOSZALINM40-5400:22:33
147SCHEFFLER Bryan 232KOSZALINM18-3900:23:06
Znaleziono 147 wynik(ów)