BIEG HERKULESA 6 KM

Wydarzenie:
Organizator:
Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data:
2019-08-11
Miejsce:
Koszalin
Dystans:
6 km
Zgłoszonych:
153
Wystartowało:
147
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
147
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 4km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2km | 4km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K18-39 | M18-39 | K40-54 | M40-54 | K55+ | M55+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoria2km4km
   
1PYSHNIAK Kostiantyn 238TKKF KOSZALINDVORICHNAM18-3900:09:3200:20:04
2DUDA Grzegorz 248BEST BEASTSBUKÓWKAM40-5400:10:3300:22:05
3ROKOSZ Radosław 39JW 1223 KOSZALINKOSZALINM18-3900:10:5500:22:40
4ŁUKAWSKI Mariusz 107JW 1223CHAŁUPYM18-3900:10:5800:22:48
5MAJKOWICZ Rafał 240KOSZALINM18-3900:10:4500:22:58
6KOŁODZIEJ Krystian 20Bestie OCR LegionowoMARKIM18-3900:11:1300:23:28
7CIUĆKA Mateusz 111Szwędacze KoszalinKOSZALINM18-3900:11:0200:23:40
8POPŁAWSKI Daniel 96KOSZALINM18-3900:11:4700:23:41
9SITOWSKI Marcin 44FC RYSIEKKOSZALINM18-3900:11:3900:23:56
10RUSIN Tomek 37CEWLINOM18-3900:11:0600:24:03
11WIELGAT Łukasz 46KB Bryza PostominoPIEŃKOWOM18-3900:11:4000:24:21
12SZYMAŃSKI Piotr 40POŁCZYN ZDRÓJM18-3900:12:0000:24:46
13SOSNOWSKI Tomasz 15FPP Funkcjonalność Ponad PompęKOSZALINM18-3900:11:2400:24:49
14JABŁOŃSKI Tomasz 246KB SPOKO SławnoSŁAWNOM40-5400:12:0300:24:54
15WOJTALIK Łukasz 50POŁCZYN ZDRÓJM18-3900:12:5000:25:17
16MICHALAK Grzegorz 102Karlino Biegaj!KARLINOM40-5400:12:1100:25:35
17PICK Tomasz 108SKSG KORONA SZCZECINKOSZALINM40-5400:12:1900:25:37
18GUDANIEC Katarzyna 13TKKF Triathlon KoszalinKOSZALINK18-3900:12:1600:25:54
19BIEŃKOWSKI Tomasz 207IQ.COLSUNTINGNIEKŁONICEM18-3900:12:1400:25:59
20LACHOWICZ Blanka 93Husaria Race TeamSTARGARDK18-3900:12:4300:26:00
21IWANIEC Dariusz 57TKKF KoszalinSIERAKOWOM40-5400:12:5500:26:14
22WEBER Paweł 75FPPKOSZALINM18-3900:12:4600:26:23
23URBAŃSKI Tomasz 97BIAŁOGARDM40-5400:12:4400:26:26
24MICERSKI Tomasz 109TKKF KoszalinKOSZALINM40-5400:13:1300:26:31
25KRAWCZYK Tomasz 112BIESKIERZM18-3900:12:4000:26:39
26WEILAND Adrian 17NIGHT WOLVES SŁUPSKSŁUPSKM18-3900:13:0200:26:53
27PILIŃSKI Łukasz 6KOSZALINM18-3900:12:3600:26:57
28GAWROŃSKI Marek 92$$$ NA PRE$TIŻUKOSZALINM18-3900:12:5800:27:02
29METEL Izabela 27Runtastyczni Team BytówBYTÓWK40-5400:13:2400:27:04
30THEODOSE Olivier 61MAREIL-MARLYM40-5400:13:0600:27:06
31ZIELIŃSKI Maciej 65Kamień RymańskiKAMIEŃ RYMAŃSKIM18-3900:12:4600:27:10
32GAWROŃSKI Bartosz 71KOSZALINM18-3900:13:0900:27:58
33PŁOSKI Krzysztof 87DARŁOWSKIE CHARTYBOBOLINM40-5400:14:2700:27:58
34MISZCZYK Jan 70Rozbiegany KoszalinKOSZALINM18-3900:14:0200:28:08
35RUSINEK Dawid 130BIAŁOGARDM18-3900:13:2100:28:09
36CAŁA Małgorzata 23Runtastyczni Team BytówBYTÓWK40-5400:13:5900:28:42
37CAŁA Bartosz 22Świat Płytek u KryspinaBYTÓWM40-5400:14:0300:28:47
38CHENON Guillaume 119Wieczorne Bieganie w SzczecinieMAYET (FRANCJA)M18-3900:14:1600:28:54
39WILKOS Jakub 128KOSZALINM18-3900:13:1700:28:58
40STAŃCZYK Sławomir 104STARGARDM18-3900:14:1900:29:02
41JAROSZEWSKI Przemysław 168KOSZALINM40-5400:14:0300:29:03
42HAWRYLAK Marcin 249AMPIO TEAMSZCZECINM40-5400:14:2400:29:24
43SZYMEN Karol 99KOSZALINM18-3900:13:5600:29:25
44ADAMCZYK Karol 69KOSZALINM18-3900:15:2300:29:26
45HOREGLAD Paweł 49Speedy GonzalesKOSZALINM18-3900:14:4600:29:36
46SEWERYN Tomasz 239BUKÓWKAM18-3900:14:5700:29:44
47URBAŃSKI Rafał 200ZASTOPUJKOSZALINM40-5400:13:3100:29:46
48CZAJKOWSKI Paweł 53Lumberjacks Cross Garage KoszalinKOSZALINM18-3900:15:3400:29:58
49KACZMAREK Marta 80KB SPOKO SławnoSŁAWNOK18-3900:14:5100:30:12
50WALCZAK Marcin 120KOSZALINM18-3900:15:0500:30:16
51KALISZ Roksana 83STARE BIELICEK40-5400:14:4200:30:19
52MACIEJEWSKI Piotr 67KOSZALINM18-3900:15:2500:30:25
53OLCZAK Krzysztof 26SIANOWM18-3900:16:2200:30:26
54REMPLAKOWSKI Krzysztof 82WE RUNROSNOWOM40-5400:15:2200:30:32
55CHODAK Monika 94Husaria Race TeamSTARGARDK40-5400:14:5800:30:37
56DORAWA-ZIOMEK Anna 4ZabieganeKOSZALINK18-3900:14:3500:30:46
57SIDOR Mariusz 103DECATHLON POWER SŁUPSKSŁUPSKM18-3900:15:0300:30:48
58KRZEWIŃSKA Małgorzata 73TKKF KOSZALINKOSZALINK55+00:15:2100:30:53
59ZASIMOWSKI Adam 55Biegam bo lubięKOSZALINM40-5400:16:1600:31:00
60GACIA Maciek 47KOSZALINM18-3900:16:0800:31:01
61BRYŁOWSKI Dawid 101KOSZALINM18-3900:15:1600:31:10
62ORYSZCZYN Arek 1KOSZALINM18-3900:14:3900:31:13
63MAZUR Mirosław 234KOSZALINM40-5400:15:3100:31:15
64SZOSTAK Marta 115KOSZALINK18-3900:15:4800:31:17
65BUDZIŃSKI Paweł 11DRUŻYNA SZPIKUKONIKOWOM40-5400:15:2600:31:18
66WNUK Przemek 105KOSZALINM18-3900:14:4300:31:22
67PACAN Bartosz 33Świat płytek u KryspinaBYTÓWM18-3900:14:2400:31:33
68PACAN Mira 10Świat płytek u KryspinaBYTÓWK18-3900:14:2100:31:34
69JAROSZEWSKI Daniel 91KOSZALINM18-3900:15:3800:31:44
70RUTKOWSKI Artur 36RUNkingSIANÓWM18-3900:15:2900:32:12
71SZABŁOWIŃSKI Maciek 100KOSZALINM18-3900:15:3200:32:18
72PŁOSZAJ Rafał 32RZEPKOWOM18-3900:14:4400:32:22
73SIERANT Maria 85KONIKOWOK18-3900:15:4000:32:25
74DERESZ Rafał 110FalubazZIELONA GÓRAM40-5400:15:4900:32:29
75DEPTA Katarzyna 201KOSZALINK40-5400:16:0300:32:36
76KUCHARSKA Małgorzata 18KOSZALINK18-3900:16:4100:32:38
77MICHALAK Michał 64Kamień RymańskiKAMIEŃ RYMAŃSKIM18-3900:16:5900:32:41
78KAMINSKI Tomasz 35JW1223KOSZALINM40-5400:16:1100:32:45
79ROMANOWICZ Monika 12Zabiegane :)KOSZALINK18-3900:15:4300:32:48
80SZCZYPEK Arkadiusz 169ZastopujKOSZALINM18-3900:15:5400:32:51
81JANOWICZ Przemysław 21FPPKOSZALINM18-3900:15:5300:33:01
82MURAWSKI Waldemar 208KOSZALINM40-5400:16:0700:33:04
83GALICKI Robert 81BOBOLICEM40-5400:16:5400:33:13
84WEILAND Agnieszka 16NIGHT WOLVES SŁUPSKSŁUPSKK18-3900:16:0100:33:19
85PIASECKI Mariusz 215GLIWICEM18-3900:17:1500:33:20
86NOWICKI Piotr 210ZDZIESOWICEM40-5400:17:1400:33:20
87JUSZCZAK Krzysztof 48KOSZALINM55+00:17:1400:33:30
88FABRYKIEWICZ Joanna 114RYBNIKK18-3900:16:5600:33:44
89NOWAK Paweł 127SŁUPSKM18-3900:16:2300:33:48
90MICHAŁÓW Leszek 45Ajdżo SquadKOSZALINM18-3900:16:5800:33:49
91KAZIMIEROWICZ Radosław 95VTTKOSZALINM18-3900:17:3900:33:59
92ZANDER Jakub 63Kamień RymańskiKAMIEŃ RYMAŃSKIM18-3900:17:1800:34:07
93SUCHODOLSKA Aleksandra 34Zabiegane :)ROSNOWOK18-3900:16:4300:34:16
94KRYSZEWSKA Magdalena 3KOSZALINK18-3900:16:4800:34:25
95ZAKOŚCIELNA Katarzyna 5Zabiegane :)KOSZALINK18-3900:17:0000:34:31
96LABUDA Hubert 122KOSZALINM18-3900:18:0100:34:32
97KLESZCZYŃSKI Damian 76SŁUPSKM18-3900:17:5800:34:42
98BASŁYK Agnieszka 220KOSZALINK18-3900:18:2500:34:50
99USTJANOWSKA Katarzyna 41BIAŁAK18-3900:17:5000:35:05
100WESOŁEK Łukasz 68KOSZALINM18-3900:17:0800:35:10
101STASZAK Wojciech 86DARŁOWOM18-3900:18:0000:35:13
102FRĄTCZAK Sylwester 744funSZADEKM18-3900:17:5800:35:13
103MACIEJEWSKI Maciej 14FPP Funkcjonalność Ponad PompęKOSZALINM18-3900:17:2800:35:21
104MRUGALSKI Stanisław 126MIASTKOM55+00:18:4100:35:23
105NIEWIADOWSKA Urszula 8www.Arte-IT.plSTARE BIELICEK18-3900:18:5200:36:09
106NIEWIADOWSKI Robert 7www.Arte-IT.plSTARE BIELICEM18-3900:18:5200:36:10
107JAGIELSKA Daria 72SEWKOTŁOWOK18-3900:18:1800:36:20
108KUKLIŃSKI Sebastian 51SEWBIAŁOGARDM18-3900:17:2800:36:21
109MARCZAK Małgorzata 77ŻELKOWOK55+00:18:4800:36:34
110URBAN Joanna 62KŁOSK40-5400:17:5600:36:41
111HARASYM Daniel 195ZASTOPUJKOSZALINM40-5400:18:2700:36:41
112WOŹNIECKA Karolina 233KOŁOBRZEGK18-3900:19:2700:36:59
113BUDZYŃSKA Elżbieta 98SŁUPSKK40-5400:18:4900:37:06
114RADZIUSZ Ilona 116KOSZALINK18-3900:19:1200:37:28
115LEWANDOWSKI Piotr 185ZASTOPUJKOSZALINM40-5400:19:3200:37:44
116WALKOWIAK Daria 124KOSZALINK18-3900:19:0800:38:03
117SEEWALD Agnieszka 125ZakwasKOSZALINK18-3900:19:0800:38:03
118WÓJCIK Anna 59Żytnia TeamKOSZALINK18-3900:19:3400:38:10
119SZULTKA Sylwia 58KOSZALINK18-3900:19:3400:38:11
120ARCHACKI Patryk 66KOSZALINM18-3900:18:2200:38:12
121ŁASTOWSKI Paweł 123KOSZALINM18-3900:19:3500:38:28
122LABUDA Dariusz 121KOSZALINM40-5400:19:3500:38:28
123SUDER-MAKSYMOWICZ Monika 106USTRONIE MORSKIEK18-3900:19:3900:38:34
124SUSKI Jan 241TKKF KOSZALINKOSZALINM55+00:19:0800:39:28
125GRYGLEWSKA Magdalena 236KOSZALINK18-3900:20:0900:39:50
126RĘBISZ Aneta 237KOSZALINK18-3900:20:0800:39:50
127ŚWIĘTANOWSKA Joanna 89KOSZALINK40-5400:20:4400:40:18
128HAŁAJKO Magdalena 84KOSZALINK18-3900:20:4400:40:19
129SPICA Łukasz 52KOSZALINM18-3900:20:2500:41:11
130POZORSKA Katarzyna 117KOSZALINK18-3900:21:0600:41:22
131BARUSIŃSKA Marta 24SARBINOK18-3900:21:0900:41:23
132SOKOŁOWSKA Tola 118KOSZALINK18-3900:21:0700:41:25
133KRZEWIŃSKA Monika 78TKKF KoszalinKOSZALINK18-3900:20:2100:41:33
134GAWROŃSKI Paweł 19Ogień W SzopieKOSZALINM18-3900:20:2400:41:34
135JAKUBCZYK Agnieszka 79KOSZALINK18-3900:20:5100:41:37
136MOŁDAWA Karolina 56Lumberjacks Cross Garage KoszalinKOSZALINK18-3900:21:0800:41:51
137STRZYŻ Dorota 25www.Arte-IT.plSTATE BIELICEK18-3900:21:2000:42:08
138ZASIMOWSKA Edyta 54Biegam bo lubięKOSZALINK40-5400:21:1900:42:12
139WYKA Marcin 31KOSZALINM18-3900:20:3800:42:36
140WILK Dominika 29PorsheKOSZALINK18-3900:20:3900:42:37
141PEWIŃSKA Justyna 30PorsheKOSZALINK18-3900:20:3900:42:38
142ODRZYWOŁEK Paweł 60KOSZALINM18-3900:20:3900:42:38
143ZALEWSKI Mariusz 43PorsheKOSZALINM40-5400:20:4000:42:40
144GRZESZCZAK Małgorzata 42PorsheKOSZALINK18-3900:20:3900:42:40
145KUTKOWSKI Sławomir 90STARE BIELICEM18-3900:20:4700:42:51
146TABAK Marek 138KOSZALINM40-5400:22:3300:44:56
147SCHEFFLER Bryan 232KOSZALINM18-3900:23:0600:47:18
Znaleziono 147 wynik(ów)