BIEG HERKULESA 6 KM

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
ZOS Koszalin
Data/ Date:
2017-08-13
Miejsce/ Place:
Koszalin
Dystans/ Distance:
6 km
Zgłoszonych/ Registered:
51
Wystartowało/ Started:
44
Nie ukończyło/ Not finished:
1
Ukończyło/ Finished:
43
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 3km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | M18-39 | M40-49 | M50-59 | M60+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/M3kmCzas
netto
6km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
      
1ORZECHOWSKI Kamil 114TKKF KOSZALINKOSZALINM18-391M 100:10:3700:21:54.10 3:3916.4
2FRONTCZAK Izabela 34SZCZECINEKK-OPEN1K 100:12:0100:24:35.60+00:02:414:0614.6
3SZYMAJDA Grzegorz 82TKKF KOSZALINKOSZALINM18-392M 200:11:5600:25:01.80+00:03:074:1014.4
4CIESIELSKI Dawid 32KS BRYZA POSTOMINODOMINEKM18-393M 300:12:1500:25:31.90+00:03:374:1514.1
5LACHOWICZ Blanka 46FABRYKA FORMY STARGARDSTARGARDK-OPEN2K 200:12:3500:25:38.90+00:03:444:1614
6NACZK Leonard 53DYNAMICLĘBORKM40-491M 400:12:4300:25:44.10+00:03:504:1714
7DZIEDZIC Marcin 40RAMSKOŁOBRZEGM18-394M 500:12:2900:25:53.40+00:03:594:1813.9
8HUBERT Łukasz 37KOSZALINM18-395M 600:12:4600:26:10.10+00:04:164:2113.8
9URBAŃSKI Tomasz 77BIAŁOGARDM40-492M 700:12:2600:26:17.10+00:04:234:2213.7
10HAJNCE Dawid 36RYMAŃM18-396M 800:12:4700:26:48.45+00:04:544:2813.4
11SIEWIERSKI Łukasz 68RYMAŃM18-397M 900:13:0100:27:08.45+00:05:144:3113.3
12ŚWIETLIK Tomasz 75KOSZALINM50-591M 1000:13:5600:28:05.50+00:06:114:4012.8
13WŁOSIŃSKI Mateusz 80CHATKAKOSZALINM18-398M 1100:13:3600:28:17.65+00:06:234:4312.7
14STAŃCZYK Sławomir 71STARGARD. JA SIĘ NIE ŚCIGAMSTARGARDM18-399M 1200:14:0800:28:25.15+00:06:314:4412.7
15KULCZYK Katarzyna 45KB BRYZA POSTOMINOSŁAWSKOK-OPEN3K 300:14:5700:28:55.60+00:07:014:4912.4
16LEWANDOWSKI Marek 48KOSZALINM18-3910M 1300:14:1100:29:38.40+00:07:444:5612.1
17WIERZBICKI Kacper 79KOSZALINM18-3911M 1400:15:0700:30:37.75+00:08:435:0611.8
18PANEK Urszula 57DARŁOWOK-OPEN4K 400:15:3900:31:06.35+00:09:125:1111.6
19SZEWCZYK Paulina 74WOJNOWOK-OPEN5K 500:15:0300:31:06.80+00:09:125:1111.6
20TUDRUJ Andrzej 76SŁUPSKM40-493M 1500:15:1800:31:12.15+00:09:185:1211.5
21PANEK Adelina 58DARŁOWOK-OPEN6K 600:15:4300:31:12.15+00:09:185:1211.5
22GALICKI Robert 35BOBOLICEM40-494M 1600:15:2700:31:41.50+00:09:475:1611.4
23MAZUREK Barbara 50BABECZKI KOSZALINKOSZALINK-OPEN7K 700:15:4100:32:04.45+00:10:105:2011.2
24ROBAKOWSKA Żaneta 65KOSZALINK-OPEN8K 800:15:3700:32:24.35+00:10:305:2411.1
25NOWAK Piotr 54KOSZALINM18-3912M 1700:15:5200:32:24.50+00:10:305:2411.1
26WAWARZYNIAK Karolina 78DARŁOWOK-OPEN9K 900:15:5800:32:39.55+00:10:455:2611
27MRUGALSKI Stanisław 51MIASTKOM50-592M 1800:16:4100:33:09.10+00:11:155:3110.9
28MAGURA Paweł 49CHATKAKOSZALINM18-3913M 1900:16:1100:33:34.85+00:11:405:3510.7
29SIUDOWSKA Wioleta 69KOSZALINK-OPEN10K 1000:17:1100:33:45.20+00:11:515:3710.7
30JANUSZEWSKI Jacek 3817 WOG KOSZALINKOSZALINM50-593M 2000:16:4200:33:50.70+00:11:565:3810.6
31ZIELIŃSKI Jarosław 81AMATORBIAŁOGARDM40-495M 2100:16:1800:34:02.75+00:12:085:4010.6
32SUSKA Joanna 73KOSZALINK-OPEN11K 1100:17:1000:34:41.80+00:12:475:4710.4
33PASEK Paula 59DUNOWOK-OPEN12K 1200:16:1200:34:53.25+00:12:595:4910.3
34KOSECKI Tomasz 42ZAKWASKOSZALINM18-3914M 2200:17:3200:35:15.10+00:13:215:5210.2
35KOSECKA Sylwia 41ZAKWASKOSZALINK-OPEN13K 1300:17:3100:35:15.45+00:13:215:5210.2
36SEEWALD Agnieszka 67ZAKWASKOSZALINK-OPEN14K 1400:17:3100:35:15.65+00:13:215:5210.2
37SEEWALD Jan 66ZAKWASKOSZALINM40-496M 2300:17:2400:35:16.30+00:13:225:5210.2
38RĘBISZ Aneta 64KAZIMIERZ POMORSKIK-OPEN15K 1500:17:1700:35:17.90+00:13:235:5310.2
39OZGA Urszula 55DUBOISKOSZALINK-OPEN16K 1600:18:0600:35:18.20+00:13:245:5310.2
40MYDŁOWSKI Maciej 52HUSARIA RACE TEAMSZCZECINEKM18-3915M 2400:17:2400:35:23.75+00:13:295:5410.2
41DIAKOWICZ Madzia 33KOSZALINK-OPEN17K 1700:17:2400:35:23.85+00:13:295:5410.2
42KACZKAN Magdalena 39KOSZALINK-OPEN18K 1800:17:2600:35:24.15+00:13:305:5410.2
43KRAJKA Mateusz 43RYMAŃM18-3916M 2500:13:3200:36:12.65+00:14:186:029.9
OZGA Dorota 56KOSZALINK-OPEN00:20:41 DNF DNF--
Znaleziono 44 wynik(ów)