BIEG HERKULESA 6 KM

Wydarzenie:
Organizator:
Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data:
2019-08-11
Miejsce:
Koszalin
Dystans:
6 km
Zgłoszonych:
153
Wystartowało:
147
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
147
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 2km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2km | 4km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K18-39 | M18-39 | K40-54 | M40-54 | K55+ | M55+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoria2km
  
1PYSHNIAK Kostiantyn 238TKKF KOSZALINDVORICHNAM18-3900:09:32
2DUDA Grzegorz 248BEST BEASTSBUKÓWKAM40-5400:10:33
3MAJKOWICZ Rafał 240KOSZALINM18-3900:10:45
4ROKOSZ Radosław 39JW 1223 KOSZALINKOSZALINM18-3900:10:55
5ŁUKAWSKI Mariusz 107JW 1223CHAŁUPYM18-3900:10:58
6CIUĆKA Mateusz 111Szwędacze KoszalinKOSZALINM18-3900:11:02
7RUSIN Tomek 37CEWLINOM18-3900:11:06
8KOŁODZIEJ Krystian 20Bestie OCR LegionowoMARKIM18-3900:11:13
9SOSNOWSKI Tomasz 15FPP Funkcjonalność Ponad PompęKOSZALINM18-3900:11:24
10SITOWSKI Marcin 44FC RYSIEKKOSZALINM18-3900:11:39
11WIELGAT Łukasz 46KB Bryza PostominoPIEŃKOWOM18-3900:11:40
12POPŁAWSKI Daniel 96KOSZALINM18-3900:11:47
13SZYMAŃSKI Piotr 40POŁCZYN ZDRÓJM18-3900:12:00
14JABŁOŃSKI Tomasz 246KB SPOKO SławnoSŁAWNOM40-5400:12:03
15MICHALAK Grzegorz 102Karlino Biegaj!KARLINOM40-5400:12:11
16BIEŃKOWSKI Tomasz 207IQ.COLSUNTINGNIEKŁONICEM18-3900:12:14
17PICK Tomasz 108SKSG KORONA SZCZECINKOSZALINM40-5400:12:19
18PILIŃSKI Łukasz 6KOSZALINM18-3900:12:36
19KRAWCZYK Tomasz 112BIESKIERZM18-3900:12:40
20URBAŃSKI Tomasz 97BIAŁOGARDM40-5400:12:44
21WEBER Paweł 75FPPKOSZALINM18-3900:12:46
22ZIELIŃSKI Maciej 65Kamień RymańskiKAMIEŃ RYMAŃSKIM18-3900:12:46
23WOJTALIK Łukasz 50POŁCZYN ZDRÓJM18-3900:12:50
24IWANIEC Dariusz 57TKKF KoszalinSIERAKOWOM40-5400:12:55
25GAWROŃSKI Marek 92$$$ NA PRE$TIŻUKOSZALINM18-3900:12:58
26WEILAND Adrian 17NIGHT WOLVES SŁUPSKSŁUPSKM18-3900:13:02
27THEODOSE Olivier 61MAREIL-MARLYM40-5400:13:06
28GAWROŃSKI Bartosz 71KOSZALINM18-3900:13:09
29MICERSKI Tomasz 109TKKF KoszalinKOSZALINM40-5400:13:13
30WILKOS Jakub 128KOSZALINM18-3900:13:17
31RUSINEK Dawid 130BIAŁOGARDM18-3900:13:21
32URBAŃSKI Rafał 200ZASTOPUJKOSZALINM40-5400:13:31
33SZYMEN Karol 99KOSZALINM18-3900:13:56
34MISZCZYK Jan 70Rozbiegany KoszalinKOSZALINM18-3900:14:02
35CAŁA Bartosz 22Świat Płytek u KryspinaBYTÓWM40-5400:14:03
36JAROSZEWSKI Przemysław 168KOSZALINM40-5400:14:03
37CHENON Guillaume 119Wieczorne Bieganie w SzczecinieMAYET (FRANCJA)M18-3900:14:16
38STAŃCZYK Sławomir 104STARGARDM18-3900:14:19
39PACAN Bartosz 33Świat płytek u KryspinaBYTÓWM18-3900:14:24
40HAWRYLAK Marcin 249AMPIO TEAMSZCZECINM40-5400:14:24
41PŁOSKI Krzysztof 87DARŁOWSKIE CHARTYBOBOLINM40-5400:14:27
42ORYSZCZYN Arek 1KOSZALINM18-3900:14:39
43WNUK Przemek 105KOSZALINM18-3900:14:43
44PŁOSZAJ Rafał 32RZEPKOWOM18-3900:14:44
45HOREGLAD Paweł 49Speedy GonzalesKOSZALINM18-3900:14:46
46SEWERYN Tomasz 239BUKÓWKAM18-3900:14:57
47SIDOR Mariusz 103DECATHLON POWER SŁUPSKSŁUPSKM18-3900:15:03
48WALCZAK Marcin 120KOSZALINM18-3900:15:05
49BRYŁOWSKI Dawid 101KOSZALINM18-3900:15:16
50REMPLAKOWSKI Krzysztof 82WE RUNROSNOWOM40-5400:15:22
51ADAMCZYK Karol 69KOSZALINM18-3900:15:23
52MACIEJEWSKI Piotr 67KOSZALINM18-3900:15:25
53BUDZIŃSKI Paweł 11DRUŻYNA SZPIKUKONIKOWOM40-5400:15:26
54RUTKOWSKI Artur 36RUNkingSIANÓWM18-3900:15:29
55MAZUR Mirosław 234KOSZALINM40-5400:15:31
56SZABŁOWIŃSKI Maciek 100KOSZALINM18-3900:15:32
57CZAJKOWSKI Paweł 53Lumberjacks Cross Garage KoszalinKOSZALINM18-3900:15:34
58JAROSZEWSKI Daniel 91KOSZALINM18-3900:15:38
59DERESZ Rafał 110FalubazZIELONA GÓRAM40-5400:15:49
60JANOWICZ Przemysław 21FPPKOSZALINM18-3900:15:53
61SZCZYPEK Arkadiusz 169ZastopujKOSZALINM18-3900:15:54
62MURAWSKI Waldemar 208KOSZALINM40-5400:16:07
63GACIA Maciek 47KOSZALINM18-3900:16:08
64KAMINSKI Tomasz 35JW1223KOSZALINM40-5400:16:11
65ZASIMOWSKI Adam 55Biegam bo lubięKOSZALINM40-5400:16:16
66OLCZAK Krzysztof 26SIANOWM18-3900:16:22
67NOWAK Paweł 127SŁUPSKM18-3900:16:23
68GALICKI Robert 81BOBOLICEM40-5400:16:54
69MICHAŁÓW Leszek 45Ajdżo SquadKOSZALINM18-3900:16:58
70MICHALAK Michał 64Kamień RymańskiKAMIEŃ RYMAŃSKIM18-3900:16:59
71WESOŁEK Łukasz 68KOSZALINM18-3900:17:08
72JUSZCZAK Krzysztof 48KOSZALINM55+00:17:14
73NOWICKI Piotr 210ZDZIESOWICEM40-5400:17:14
74PIASECKI Mariusz 215GLIWICEM18-3900:17:15
75ZANDER Jakub 63Kamień RymańskiKAMIEŃ RYMAŃSKIM18-3900:17:18
76MACIEJEWSKI Maciej 14FPP Funkcjonalność Ponad PompęKOSZALINM18-3900:17:28
77KUKLIŃSKI Sebastian 51SEWBIAŁOGARDM18-3900:17:28
78KAZIMIEROWICZ Radosław 95VTTKOSZALINM18-3900:17:39
79KLESZCZYŃSKI Damian 76SŁUPSKM18-3900:17:58
80FRĄTCZAK Sylwester 744funSZADEKM18-3900:17:58
81STASZAK Wojciech 86DARŁOWOM18-3900:18:00
82LABUDA Hubert 122KOSZALINM18-3900:18:01
83ARCHACKI Patryk 66KOSZALINM18-3900:18:22
84HARASYM Daniel 195ZASTOPUJKOSZALINM40-5400:18:27
85MRUGALSKI Stanisław 126MIASTKOM55+00:18:41
86NIEWIADOWSKI Robert 7www.Arte-IT.plSTARE BIELICEM18-3900:18:52
87SUSKI Jan 241TKKF KOSZALINKOSZALINM55+00:19:08
88LEWANDOWSKI Piotr 185ZASTOPUJKOSZALINM40-5400:19:32
89ŁASTOWSKI Paweł 123KOSZALINM18-3900:19:35
90LABUDA Dariusz 121KOSZALINM40-5400:19:35
91GAWROŃSKI Paweł 19Ogień W SzopieKOSZALINM18-3900:20:24
92SPICA Łukasz 52KOSZALINM18-3900:20:25
93WYKA Marcin 31KOSZALINM18-3900:20:38
94ODRZYWOŁEK Paweł 60KOSZALINM18-3900:20:39
95ZALEWSKI Mariusz 43PorsheKOSZALINM40-5400:20:40
96KUTKOWSKI Sławomir 90STARE BIELICEM18-3900:20:47
97TABAK Marek 138KOSZALINM40-5400:22:33
98SCHEFFLER Bryan 232KOSZALINM18-3900:23:06
Znaleziono 98 wynik(ów)