BIEG HERKULESA 6 KM

Wydarzenie:
Organizator:
Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data:
2019-08-11
Miejsce:
Koszalin
Dystans:
6 km
Zgłoszonych:
153
Wystartowało:
147
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
147
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2km | 4km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K18-39 | M18-39 | K40-54 | M40-54 | K55+ | M55+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/M2km4kmCzas
netto
6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1PYSHNIAK Kostiantyn 238TKKF KOSZALINDVORICHNAM18-391M 100:09:3200:20:0400:30:17.06 5:0211.9
2ROKOSZ Radosław 39JW 1223 KOSZALINKOSZALINM18-392M 300:10:5500:22:4000:34:17.26+00:04:005:4210.5
3ŁUKAWSKI Mariusz 107JW 1223CHAŁUPYM18-393M 400:10:5800:22:4800:34:30.79+00:04:135:4510.4
4MAJKOWICZ Rafał 240KOSZALINM18-394M 500:10:4500:22:5800:34:41.32+00:04:245:4610.4
5POPŁAWSKI Daniel 96KOSZALINM18-395M 600:11:4700:23:4100:35:57.42+00:05:405:5910
6KOŁODZIEJ Krystian 20Bestie OCR LegionowoMARKIM18-396M 700:11:1300:23:2800:36:04.76+00:05:476:0010
7CIUĆKA Mateusz 111Szwędacze KoszalinKOSZALINM18-397M 800:11:0200:23:4000:36:18.68+00:06:016:039.9
8SITOWSKI Marcin 44FC RYSIEKKOSZALINM18-398M 900:11:3900:23:5600:36:21.50+00:06:046:039.9
9WIELGAT Łukasz 46KB Bryza PostominoPIEŃKOWOM18-399M 1000:11:4000:24:2100:37:17.74+00:07:006:139.7
10RUSIN Tomek 37CEWLINOM18-3910M 1100:11:0600:24:0300:37:19.89+00:07:026:139.6
11SZYMAŃSKI Piotr 40POŁCZYN ZDRÓJM18-3911M 1200:12:0000:24:4600:37:22.54+00:07:056:139.6
12WOJTALIK Łukasz 50POŁCZYN ZDRÓJM18-3912M 1300:12:5000:25:1700:37:37.29+00:07:206:169.6
13SOSNOWSKI Tomasz 15FPP Funkcjonalność Ponad PompęKOSZALINM18-3913M 1400:11:2400:24:4900:37:40.95+00:07:236:169.6
14WEBER Paweł 75FPPKOSZALINM18-3914M 1900:12:4600:26:2300:39:33.28+00:09:166:359.1
15BIEŃKOWSKI Tomasz 207IQ.COLSUNTINGNIEKŁONICEM18-3915M 2000:12:1400:25:5900:39:38.25+00:09:216:369.1
16GAWROŃSKI Marek 92$$$ NA PRE$TIŻUKOSZALINM18-3916M 2300:12:5800:27:0200:40:29.81+00:10:126:458.9
17PILIŃSKI Łukasz 6KOSZALINM18-3917M 2400:12:3600:26:5700:40:56.70+00:10:396:498.8
18KRAWCZYK Tomasz 112BIESKIERZM18-3918M 2500:12:4000:26:3900:41:12.79+00:10:556:528.7
19WEILAND Adrian 17NIGHT WOLVES SŁUPSKSŁUPSKM18-3919M 2800:13:0200:26:5300:41:35.24+00:11:186:558.7
20MISZCZYK Jan 70Rozbiegany KoszalinKOSZALINM18-3920M 2900:14:0200:28:0800:42:38.51+00:12:217:068.4
21ZIELIŃSKI Maciej 65Kamień RymańskiKAMIEŃ RYMAŃSKIM18-3921M 3000:12:4600:27:1000:42:45.32+00:12:287:078.4
22ADAMCZYK Karol 69KOSZALINM18-3922M 3100:15:2300:29:2600:43:01.26+00:12:447:108.4
23GAWROŃSKI Bartosz 71KOSZALINM18-3923M 3300:13:0900:27:5800:43:22.04+00:13:047:138.3
24RUSINEK Dawid 130BIAŁOGARDM18-3924M 3400:13:2100:28:0900:43:46.82+00:13:297:178.2
25STAŃCZYK Sławomir 104STARGARDM18-3925M 3600:14:1900:29:0200:44:07.69+00:13:507:218.2
26CHENON Guillaume 119Wieczorne Bieganie w SzczecinieMAYET (FRANCJA)M18-3926M 3700:14:1600:28:5400:44:07.74+00:13:507:218.2
27OLCZAK Krzysztof 26SIANOWM18-3927M 3900:16:2200:30:2600:44:25.20+00:14:087:248.1
28CZAJKOWSKI Paweł 53Lumberjacks Cross Garage KoszalinKOSZALINM18-3928M 4000:15:3400:29:5800:44:25.72+00:14:087:248.1
29HOREGLAD Paweł 49Speedy GonzalesKOSZALINM18-3929M 4100:14:4600:29:3600:44:31.88+00:14:147:258.1
30SZYMEN Karol 99KOSZALINM18-3930M 4200:13:5600:29:2500:44:40.03+00:14:227:268.1
31WALCZAK Marcin 120KOSZALINM18-3931M 4300:15:0500:30:1600:44:54.91+00:14:377:298
32SEWERYN Tomasz 239BUKÓWKAM18-3932M 4400:14:5700:29:4400:44:58.70+00:14:417:298
33WILKOS Jakub 128KOSZALINM18-3933M 4500:13:1700:28:5800:45:01.73+00:14:447:308
34MACIEJEWSKI Piotr 67KOSZALINM18-3934M 4600:15:2500:30:2500:45:13.85+00:14:567:328
35GACIA Maciek 47KOSZALINM18-3935M 4700:16:0800:31:0100:45:18.86+00:15:017:337.9
36SIDOR Mariusz 103DECATHLON POWER SŁUPSKSŁUPSKM18-3936M 4900:15:0300:30:4800:45:45.32+00:15:287:377.9
37WNUK Przemek 105KOSZALINM18-3937M 5200:14:4300:31:2200:46:26.02+00:16:087:447.8
38ORYSZCZYN Arek 1KOSZALINM18-3938M 5400:14:3900:31:1300:47:02.05+00:16:447:507.7
39BRYŁOWSKI Dawid 101KOSZALINM18-3939M 5600:15:1600:31:1000:47:14.45+00:16:577:527.6
40PACAN Bartosz 33Świat płytek u KryspinaBYTÓWM18-3940M 5700:14:2400:31:3300:47:43.52+00:17:267:577.5
41RUTKOWSKI Artur 36RUNkingSIANÓWM18-3941M 5800:15:2900:32:1200:48:03.89+00:17:468:007.5
42JAROSZEWSKI Daniel 91KOSZALINM18-3942M 5900:15:3800:31:4400:48:10.20+00:17:538:017.5
43SZABŁOWIŃSKI Maciek 100KOSZALINM18-3943M 6000:15:3200:32:1800:48:31.15+00:18:148:057.4
44MICHALAK Michał 64Kamień RymańskiKAMIEŃ RYMAŃSKIM18-3944M 6300:16:5900:32:4100:48:50.63+00:18:338:087.4
45PŁOSZAJ Rafał 32RZEPKOWOM18-3945M 6500:14:4400:32:2200:48:57.50+00:18:408:097.4
46SZCZYPEK Arkadiusz 169ZastopujKOSZALINM18-3946M 6600:15:5400:32:5100:49:23.57+00:19:068:147.3
47PIASECKI Mariusz 215GLIWICEM18-3947M 6900:17:1500:33:2000:49:56.32+00:19:398:197.2
48JANOWICZ Przemysław 21FPPKOSZALINM18-3948M 7100:15:5300:33:0100:50:35.47+00:20:188:257.1
49KLESZCZYŃSKI Damian 76SŁUPSKM18-3949M 7200:17:5800:34:4200:50:40.99+00:20:238:267.1
50MICHAŁÓW Leszek 45Ajdżo SquadKOSZALINM18-3950M 7300:16:5800:33:4900:50:48.97+00:20:318:287.1
51KAZIMIEROWICZ Radosław 95VTTKOSZALINM18-3951M 7400:17:3900:33:5900:51:00.55+00:20:438:307.1
52LABUDA Hubert 122KOSZALINM18-3952M 7500:18:0100:34:3200:51:23.99+00:21:068:347
53NOWAK Paweł 127SŁUPSKM18-3953M 7600:16:2300:33:4800:51:33.48+00:21:168:357
54ZANDER Jakub 63Kamień RymańskiKAMIEŃ RYMAŃSKIM18-3954M 7700:17:1800:34:0700:51:50.71+00:21:338:386.9
55MACIEJEWSKI Maciej 14FPP Funkcjonalność Ponad PompęKOSZALINM18-3955M 7800:17:2800:35:2100:52:05.81+00:21:488:416.9
56STASZAK Wojciech 86DARŁOWOM18-3956M 7900:18:0000:35:1300:52:46.28+00:22:298:476.8
57FRĄTCZAK Sylwester 744funSZADEKM18-3957M 8000:17:5800:35:1300:52:46.42+00:22:298:476.8
58WESOŁEK Łukasz 68KOSZALINM18-3958M 8200:17:0800:35:1000:53:07.55+00:22:508:516.8
59NIEWIADOWSKI Robert 7www.Arte-IT.plSTARE BIELICEM18-3959M 8300:18:5200:36:1000:53:18.82+00:23:018:536.8
60KUKLIŃSKI Sebastian 51SEWBIAŁOGARDM18-3960M 8400:17:2800:36:2100:54:15.60+00:23:589:026.6
61ŁASTOWSKI Paweł 123KOSZALINM18-3961M 8800:19:3500:38:2800:56:33.69+00:26:169:256.4
62ARCHACKI Patryk 66KOSZALINM18-3962M 8900:18:2200:38:1200:56:50.17+00:26:339:286.3
63SPICA Łukasz 52KOSZALINM18-3963M 9100:20:2500:41:1101:02:36.16+00:32:1910:265.8
64GAWROŃSKI Paweł 19Ogień W SzopieKOSZALINM18-3964M 9200:20:2400:41:3401:03:01.71+00:32:4410:305.7
65WYKA Marcin 31KOSZALINM18-3965M 9300:20:3800:42:3601:03:48.66+00:33:3110:385.6
66ODRZYWOŁEK Paweł 60KOSZALINM18-3966M 9400:20:3900:42:3801:03:49.66+00:33:3210:385.6
67KUTKOWSKI Sławomir 90STARE BIELICEM18-3967M 9600:20:4700:42:5101:05:27.35+00:35:1010:545.5
68SCHEFFLER Bryan 232KOSZALINM18-3968M 9800:23:0600:47:1801:11:34.74+00:41:1711:555
Znaleziono 68 wynik(ów)