BIEG HERKULESA 6 KM

Wydarzenie:
Organizator:
Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data:
2019-08-11
Miejsce:
Koszalin
Dystans:
6 km
Zgłoszonych:
153
Wystartowało:
147
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
147
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2km | 4km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K18-39 | M18-39 | K40-54 | M40-54 | K55+ | M55+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/M2km4kmCzas
netto
6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1DUDA Grzegorz 248BEST BEASTSBUKÓWKAM40-541M 200:10:3300:22:0500:33:45.99 5:3710.7
2JABŁOŃSKI Tomasz 246KB SPOKO SławnoSŁAWNOM40-542M 1500:12:0300:24:5400:37:45.03+00:03:596:179.5
3PICK Tomasz 108SKSG KORONA SZCZECINKOSZALINM40-543M 1600:12:1900:25:3700:38:18.48+00:04:326:239.4
4MICHALAK Grzegorz 102Karlino Biegaj!KARLINOM40-544M 1700:12:1100:25:3500:38:40.81+00:04:546:269.3
5IWANIEC Dariusz 57TKKF KoszalinSIERAKOWOM40-545M 1800:12:5500:26:1400:39:28.77+00:05:426:349.1
6URBAŃSKI Tomasz 97BIAŁOGARDM40-546M 2100:12:4400:26:2600:40:01.48+00:06:156:409
7MICERSKI Tomasz 109TKKF KoszalinKOSZALINM40-547M 2200:13:1300:26:3100:40:02.22+00:06:166:409
8THEODOSE Olivier 61MAREIL-MARLYM40-548M 2600:13:0600:27:0600:41:17.10+00:07:316:538.7
9PŁOSKI Krzysztof 87DARŁOWSKIE CHARTYBOBOLINM40-549M 2700:14:2700:27:5800:41:31.82+00:07:456:558.7
10CAŁA Bartosz 22Świat Płytek u KryspinaBYTÓWM40-5410M 3200:14:0300:28:4700:43:12.13+00:09:267:128.3
11HAWRYLAK Marcin 249AMPIO TEAMSZCZECINM40-5411M 3500:14:2400:29:2400:43:55.44+00:10:097:198.2
12JAROSZEWSKI Przemysław 168KOSZALINM40-5412M 3800:14:0300:29:0300:44:14.34+00:10:287:228.1
13REMPLAKOWSKI Krzysztof 82WE RUNROSNOWOM40-5413M 4800:15:2200:30:3200:45:45.30+00:11:597:377.9
14ZASIMOWSKI Adam 55Biegam bo lubięKOSZALINM40-5414M 5000:16:1600:31:0000:46:02.95+00:12:167:407.8
15URBAŃSKI Rafał 200ZASTOPUJKOSZALINM40-5415M 5100:13:3100:29:4600:46:17.22+00:12:317:437.8
16MAZUR Mirosław 234KOSZALINM40-5416M 5300:15:3100:31:1500:46:45.88+00:12:597:477.7
17BUDZIŃSKI Paweł 11DRUŻYNA SZPIKUKONIKOWOM40-5417M 5500:15:2600:31:1800:47:09.08+00:13:237:517.6
18DERESZ Rafał 110FalubazZIELONA GÓRAM40-5418M 6100:15:4900:32:2900:48:44.14+00:14:588:077.4
19KAMINSKI Tomasz 35JW1223KOSZALINM40-5419M 6200:16:1100:32:4500:48:44.42+00:14:588:077.4
20GALICKI Robert 81BOBOLICEM40-5420M 6400:16:5400:33:1300:48:50.81+00:15:048:087.4
21MURAWSKI Waldemar 208KOSZALINM40-5421M 6700:16:0700:33:0400:49:46.47+00:16:008:177.2
22NOWICKI Piotr 210ZDZIESOWICEM40-5422M 6800:17:1400:33:2000:49:56.02+00:16:108:197.2
23HARASYM Daniel 195ZASTOPUJKOSZALINM40-5423M 8500:18:2700:36:4100:54:44.15+00:20:589:076.6
24LEWANDOWSKI Piotr 185ZASTOPUJKOSZALINM40-5424M 8600:19:3200:37:4400:56:18.14+00:22:329:236.4
25LABUDA Dariusz 121KOSZALINM40-5425M 8700:19:3500:38:2800:56:33.61+00:22:479:256.4
26ZALEWSKI Mariusz 43PorsheKOSZALINM40-5426M 9500:20:4000:42:4001:03:50.04+00:30:0410:385.6
27TABAK Marek 138KOSZALINM40-5427M 9700:22:3300:44:5601:07:27.85+00:33:4111:145.3
Znaleziono 27 wynik(ów)