BIEG HOBBITA - 6.2 KM

Organizator:
Stowarzyszenie Hobbiton;Fundacja Herkules All Sport
Data:
2019-07-14
Miejsce:
Sierakowo Sławieńskie
Dystans:
6.2 km
Zgłoszonych:
34
Wystartowało:
32
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
32
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K-16 | M-16 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60+ | M-60+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
6.2km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1MAJKOWICZ Rafał 12KOSZALINM-301M 100:24:20.81 3:5515,3
2CHRUSZCZ Mateusz 33RUSINOWOM-161M 200:25:20.11+00:00:594:0514,7
3WALEŃSKI Michał 24SKIBIENKOM-401M 300:25:30.00+00:01:094:0614,6
4ZIELIŃSKI Louis 27M-162M 400:26:36.93+00:02:164:1714,0
5GOŁDYN Marek 6TKKF KOSZALINKOSZALINM-302M 500:27:01.83+00:02:414:2113,8
6IWANIEC Dariusz 7TKKF KOSZALINSIERAKOWOM-402M 600:28:26.57+00:04:054:3513,1
7WALCZAK Sebastian 28RAZEM TRENUJEMY SPORTM-403M 700:28:55.67+00:04:344:4012,9
8ŚWIRCZ Damian 21VEGE RUNNERSWIELOGÓRAM-163M 800:29:27.43+00:05:064:4512,6
9JAROSZ Dariusz 8TKKF KOSZALINSUCHA KOSZALIŃSKAM-404M 900:29:54.04+00:05:334:4912,4
10BOCHRA Paweł 2OKSZÓW BIEGAOKSZÓWM-303M 1000:30:32.15+00:06:114:5512,2
11GAWIN Rafał 25M-405M 1100:30:41.88+00:06:214:5712,1
12PIETRZYK Paulina 16SIANÓWK-161K 100:30:58.48+00:06:374:5912,0
13PIETRZYK Mateusz 17SIANÓWM-164M 1200:31:17.68+00:06:565:0211,9
14DOBKIEWICZ Krystian 4MIEDZYCHODM-304M 1300:31:40.03+00:07:195:0611,7
15RYCHLIK Sebastian 26LISY PUSTYNIKLUCZEM-406M 1400:31:46.30+00:07:255:0711,7
16JAROSZ Jakub 9TKKF KOSZALINSUCHA KOSZALIŃSKAM-165M 1500:32:10.00+00:07:495:1111,6
17SKOWYRSKI Janusz 19TKKF KOSZALINBIESIEKIERZM-501M 1600:32:15.71+00:07:545:1211,5
18DĘBSKI Damian 3KSGKOSZALINM-305M 1700:32:29.09+00:08:085:1411,5
19KOZŁOWIECKI Waldemar 32M-60+1M 1800:33:07.91+00:08:475:2011,2
20RYCHLIŃSKI Damian 29M-306M 1900:33:36.29+00:09:155:2511,1
21KURŁOWICZ Krzysztof 31KOSZALINM-407M 2000:35:28.11+00:11:075:4310,5
22WĄSOWICZ Anna 22KOŁOBRZEGK-301K 200:36:01.93+00:11:415:4810,3
23SZAFIRSKI Marek 20CAMINO SŁUPSKSŁUPSKM-502M 2100:37:20.91+00:13:006:0110,0
24KONKEL Joanna 10MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNOSŁAWNOK-501K 300:38:20.56+00:13:596:119,7
25WIATRZYK Krzysztof 23DARŁOWODARŁOWOM-408M 2200:38:22.52+00:14:016:119,7
26SADOWSKA Justyna 18MANOWOK-302K 400:38:45.51+00:14:246:159,6
27BEDNARZ Katarzyna 1KOŁOBRZEGK-401K 500:38:57.42+00:14:366:179,5
28WIOREK Katarzyna 34SIANÓWK-303K 600:39:22.16+00:15:016:209,4
29MIKULSKA Agnieszka 13RAZEM TRENUJEMY SPORTŁÓDŹK-402K 700:39:54.47+00:15:336:269,3
30MEGER Agata 30SIEMIANICEK-403K 800:40:30.22+00:16:096:319,2
31PANTANOWSKA Joanna 15MANOWOK-304K 900:41:09.19+00:16:486:389,0
32OLCZYKOWSKI Bartek 14DĄBKIM-409M 2300:41:22.54+00:17:016:409,0
Znaleziono 32 wynik(ów)