BIEG HOBBITA - 7KM

Organizator:
Stowarzyszenie Hobbiton;Fundacja Herkules All Sport
Data:
2019-05-03
Miejsce:
Sierakowo Sławieńskie
Dystans:
6.2 km
Zgłoszonych:
61
Wystartowało:
55
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
55
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K-16 | M-16 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60+ | M-60+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoria
 
1BORYCHOWSKI Mariusz 3HERKULES TEAMKOBYLNICAM-40
2KLENIEWSKI Piotr 9ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM-50
3MAZUR Emiliusz 26ŻYJ Z ENERGIĄDARŁOWOM-40
4ZWOLIŃSKI Jan 45TKKF KOSZALINWIERCISZEWOM-50
5WALEŃSKI Michał 66SKIBIENKOM-40
6IWANIEC Dariusz 6TKKF KOSZALINSIERAKOWOM-40
7KONEFAŁ Włodzimierz 10REMBERTÓW TEAMWARSZAWAM-30
8KOWALCZYK Karolina 17NIEKŁONICEK-40
9KUŁAKOWSKI Dawid 21TKKF KOSZALINKOSZALINM-40
10MAJKOWICZ Rafał 25KOSZALINM-30
11NAKONIECZNY Rafał 31TKKF KOSZALINKOSZALINM-30
12KOPANIA Marek 12UKS MORSKI SIANÓWKOSZALINM-40
13KUKIEŁA Tomasz 19FAN CLUB KAROLINY I MATYLDKI KKOSZALINM-40
14KURZAWIŃSKA-JABŁOŃSKA Kasia 22CZARNE BIEGACZARNEK-40
15MICERSKI Tomasz 27TKKF KOSZALINKOSZALINM-40
16RADZIUSZ Ilona 35KOSZALINK-30
17RYCHLIŃSKI Damian 82WATAHA-ŁĄCZY NAS BIEGANIESŁUPSKM-30
18KOZŁOWIECKI Waldemar 87TKKF KOSZALINKOSZALINM-60+
19ORŁOWSKI Maciej 79DARŁOWOM-30
20BEDNAREK Krzysztof 1BIURO UBEZPIECZENIOWO-FINANSOWE 'KRIS' KRZYSZTOF BEDNAREKKOSZALINM-40
21KORZENIOWSKA Ewa 13JW 1223KOSZALINK-16
22ŁASOCHA Kamila 23POZNAŃK-30
23MOSIOŁEK Piotr 28KOSZALINM-40
24MYK Paweł 30JW 1223KOSZALINM-30
25PIETRZYK Paulina 33FOR-REST-RUNSIANÓWK-16
26PSTRĄGOWSKA Marlena 34BIEGNIJMY.PLKOSZALINK-30
27WIATRZYK Krzysztof 44DARŁOWODARŁOWOM-40
28GÓRECKI Mirosław 67KOSZALINM-40
29PIETRZYK Mateusz 74SIANÓWM-16
30ZALECH Tomasz 88M-40
31TWORSKA Magdalena 76SIANÓWK-16
32KOWALSKI Bartosz 80M-40
33BEDNARZ Katarzyna 2KOŁOBRZEGK-40
34JAROSZ Dariusz 7TKKF KOSZALINSUCHA KOSZALIŃSKAM-40
35KOWALCZYK Piotr 16FOR-REST-RUNKOSZALINM-30
36RAPINCZUK Jan 36BDSUOT WARSZAWANOWY DWÓR MAZOWIECKI - MODLIN TWIERDZAM-40
37SEEWALD Jan 38ZAKWASKOSZALINM-40
38SKOWYRSKI Janusz 39TKKF KOSZALINBIESIEKIERZM-50
39KURŁOWICZ Krzysztof 81KOSZALINM-40
40KOZA Piotr 77SIANÓWM-40
41HELLER Zdzisław 5NIEZRZESZONYKOSZALINM-60+
42KONKEL Joanna 11MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNOSŁAWNOK-50
43KOSECKI Tomasz 14ZAKWASKOSZALINM-30
44SKUŁA Danuta 40KLUCZBORKK-40
45SKUŁA Tomasz 41KLUCZBORKM-40
46WĄSOWICZ Anna 43KOŁOBRZEGK-30
47CHODOR Martyna 68TKKF KOSZALINKOSZALINK-30
48CHODOR Izabela 69TKKF KOSZALINGORZEBĄDŹK-30
49DĘBSKI Damian 4KOSZALINM-30
50KULAWIŃSKI Marek 20KOŁOBRZEGM-40
51MRUGALSKI Stanisław 29MTS HAMER MIASTKOMIASTKOM-50
52BRONISŁAWSKI 78KARWICEM-30
53TREJDER Maria 42KOSZALINK-40
54ŚWIERCZYŃSKA Mariola 71WARGOWOK-50
55WAWRZYNIAK Igor 70GDYNIAM-Open
Znaleziono 55 wynik(ów)