BIEG HOBBITA - 7KM

Organizator:
Stowarzyszenie Hobbiton;Fundacja Herkules All Sport
Data:
2019-05-03
Miejsce:
Sierakowo Sławieńskie
Dystans:
6.2 km
Zgłoszonych:
61
Wystartowało:
55
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
55
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K-16 | M-16 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60+ | M-60+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
6.2km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1BORYCHOWSKI Mariusz 3HERKULES TEAMKOBYLNICAM-401M 100:20:51.20 3:2117,8
2MAJKOWICZ Rafał 25KOSZALINM-301M 200:24:38.85+00:03:473:5815,1
3ZWOLIŃSKI Jan 45TKKF KOSZALINWIERCISZEWOM-501M 300:24:52.03+00:04:004:0015,0
4KUKIEŁA Tomasz 19FAN CLUB KAROLINY I MATYLDKI KKOSZALINM-402M 400:25:50.18+00:04:584:1014,4
5MAZUR Emiliusz 26ŻYJ Z ENERGIĄDARŁOWOM-403M 500:26:09.44+00:05:184:1314,2
6WALEŃSKI Michał 66SKIBIENKOM-404M 600:26:26.11+00:05:344:1514,1
7IWANIEC Dariusz 6TKKF KOSZALINSIERAKOWOM-405M 700:27:19.52+00:06:284:2413,6
8KUŁAKOWSKI Dawid 21TKKF KOSZALINKOSZALINM-406M 800:27:28.15+00:06:364:2513,5
9KONEFAŁ Włodzimierz 10REMBERTÓW TEAMWARSZAWAM-302M 900:28:12.75+00:07:214:3313,2
10BRONISŁAWSKI 78KARWICEM-303M 1000:28:18.06+00:07:264:3313,1
11KLENIEWSKI Piotr 9ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM-502M 1100:28:18.30+00:07:274:3413,1
12ORŁOWSKI Maciej 79DARŁOWOM-304M 1200:28:40.28+00:07:494:3713,0
13MICERSKI Tomasz 27TKKF KOSZALINKOSZALINM-407M 1300:28:48.52+00:07:574:3812,9
14RAPINCZUK Jan 36BDSUOT WARSZAWANOWY DWÓR MAZOWIECKI - MODLIN TWIERDZAM-408M 1400:29:09.66+00:08:184:4212,8
15MOSIOŁEK Piotr 28KOSZALINM-409M 1500:29:10.30+00:08:194:4212,7
16NAKONIECZNY Rafał 31TKKF KOSZALINKOSZALINM-305M 1600:29:11.67+00:08:204:4212,7
17SEEWALD Jan 38ZAKWASKOSZALINM-4010M 1700:29:15.99+00:08:244:4312,7
18JAROSZ Dariusz 7TKKF KOSZALINSUCHA KOSZALIŃSKAM-4011M 1800:29:25.23+00:08:344:4412,6
19GÓRECKI Mirosław 67KOSZALINM-4012M 1900:30:48.31+00:09:574:5812,1
20SKOWYRSKI Janusz 39TKKF KOSZALINBIESIEKIERZM-503M 2000:31:09.21+00:10:185:0111,9
21WIATRZYK Krzysztof 44DARŁOWODARŁOWOM-4013M 2100:31:15.74+00:10:245:0211,9
22KOPANIA Marek 12UKS MORSKI SIANÓWKOSZALINM-4014M 2200:31:20.57+00:10:295:0311,9
23MYK Paweł 30JW 1223KOSZALINM-306M 2300:31:21.02+00:10:295:0311,9
24DĘBSKI Damian 4KOSZALINM-307M 2400:31:21.47+00:10:305:0311,9
25PIETRZYK Mateusz 74SIANÓWM-161M 2500:31:29.56+00:10:385:0411,8
26KOWALCZYK Piotr 16FOR-REST-RUNKOSZALINM-308M 2600:32:01.25+00:11:105:0911,6
27KULAWIŃSKI Marek 20KOŁOBRZEGM-4015M 2700:32:05.46+00:11:145:1011,6
28KOZŁOWIECKI Waldemar 87TKKF KOSZALINKOSZALINM-60+1M 2800:32:32.02+00:11:405:1411,4
29KOSECKI Tomasz 14ZAKWASKOSZALINM-309M 2900:32:32.08+00:11:405:1411,4
30RYCHLIŃSKI Damian 82WATAHA-ŁĄCZY NAS BIEGANIESŁUPSKM-3010M 3000:33:34.95+00:12:435:2511,1
31BEDNAREK Krzysztof 1BIURO UBEZPIECZENIOWO-FINANSOWE 'KRIS' KRZYSZTOF BEDNAREKKOSZALINM-4016M 3100:33:57.25+00:13:065:2811,0
32ZALECH Tomasz 88M-4017M 3200:34:26.49+00:13:355:3310,8
33KOWALSKI Bartosz 80M-4018M 3300:35:20.10+00:14:285:4110,5
34KOZA Piotr 77SIANÓWM-4019M 3400:35:30.82+00:14:395:4310,5
35KURŁOWICZ Krzysztof 81KOSZALINM-4020M 3500:36:31.26+00:15:405:5310,2
36MRUGALSKI Stanisław 29MTS HAMER MIASTKOMIASTKOM-504M 3600:36:50.24+00:15:595:5610,1
37SKUŁA Tomasz 41KLUCZBORKM-4021M 3700:37:56.31+00:17:056:079,8
38HELLER Zdzisław 5NIEZRZESZONYKOSZALINM-60+2M 3800:39:11.50+00:18:206:199,5
39WAWRZYNIAK Igor 70GDYNIAM-Open1M 3900:54:50.85+00:33:598:506,8
Znaleziono 39 wynik(ów)