BIEG HOBBITA - PO 4 EDYCJACH

Organizator:
Stowarzyszenie Hobbiton;Fundacja Herkules All Sport
Data:
2019-09-29
Miejsce:
Sierakowo Sławieńskie
Dystans:
24.8 km
Zgłoszonych:
88
Wystartowało:
82
Nie ukończyło:
73
Ukończyło:
9
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Etap1 | Etap2 | Etap3 | Etap4 | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K16-29 | M16-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60+ | M60+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MEtap1Etap2Etap3Etap4
     
1MAJKOWICZ Rafał 7045KOSZALINM30-391M 100:24:38.0000:24:20.0000:24:10.0000:23:10.00
2IWANIEC Dariusz 7018TKKF KOSZALINSIERAKOWOM40-491M 200:27:19.0000:28:26.0000:29:29.0000:29:39.00
3JAROSZ Dariusz 7019TKKF KOSZALINSUCHA KOSZALIŃSKAM40-492M 300:29:25.0000:29:54.0000:30:04.0000:31:33.00
4SKOWYRSKI Janusz 7071TKKF KOSZALINBIESIEKIERZM50-591M 400:31:09.0000:32:15.0000:31:13.0000:30:37.00
5PIETRZYK Mateusz 7059SIANÓWM16-291M 500:31:29.0000:31:17.0000:34:20.0000:30:56.00
6WIATRZYK Krzysztof 7083DARŁOWODARŁOWOM40-493M 600:31:15.0000:38:22.0000:29:48.0000:30:31.00
7DĘBSKI Damian 7010KOSZALINM30-392M 700:31:21.0000:32:29.0000:33:38.0000:33:37.00
8KURŁOWICZ Krzysztof 7040KOSZALINM40-494M 800:36:31.0000:35:28.0000:37:30.0000:35:53.00
BORYCHOWSKI Mariusz 7004HERKULES TEAMKOBYLNICAM40-4900:20:51.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF
KĘPKA Adrian 7021TAGER SPORTWIEKOWOM16-2900:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:22:10.00 DNF00:00:00.00 DNF
CZAPLIŃSKI Jacek 7009TAGER SPORTKOSZALINM30-3900:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:24:31.00 DNF00:00:00.00 DNF
ZWOLIŃSKI Jan 7089TKKF KOSZALINWIERCISZEWOM50-5900:24:52.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF
LEŚNICKI Marek 7042STRZEGOMSKA DWUNASTKASTANOWICEM50-5900:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:25:05.00 DNF00:00:00.00 DNF
CHRUSZCZ Mateusz 7008RUSINOWOM16-2900:00:00.00 DNF00:25:20.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF
KUKIEŁA Tomasz 7036FAN CLUB KAROLINY I MATYLDKI KKOSZALINM40-4900:25:50.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF
MAZUR Emiliusz 7046ŻYJ Z ENERGIĄDARŁOWOM40-4900:26:09.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF
ROKOSZ Radosław 7066JW1223KOSZALINM30-3900:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:26:11.00 DNF00:00:00.00 DNF
ZIELIŃSKI Louis 7088M16-2900:00:00.00 DNF00:26:36.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF
GOŁDYN Marek 7014TKKF KOSZALINKOSZALINM30-3900:00:00.00 DNF00:27:01.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF
KUŁAKOWSKI Dawid 7038TKKF KOSZALINKOSZALINM40-4900:27:28.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF
KONEFAŁ Włodzimierz 7024REMBERTÓW TEAMWARSZAWAM30-3900:28:12.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF
BRONISŁAWSKI 7005KARWICEM30-3900:28:18.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF
KLENIEWSKI Piotr 7022ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM50-5900:28:18.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF
ORŁOWSKI Maciej 7055DARŁOWOM30-3900:28:40.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF
MICERSKI Tomasz 7048TKKF KOSZALINKOSZALINM40-4900:28:48.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF
WALCZAK Sebastian 7079RAZEM TRENUJEMY SPORTM40-4900:00:00.00 DNF00:28:55.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF
RAPINCZUK Jan 7063BDSUOT WARSZAWANOWY DWÓR MAZOWIECKI - MODLIN TWIERDZAM40-4900:29:09.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF
MOSIOŁEK Piotr 7050KOSZALINM40-4900:29:10.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF
NAKONIECZNY Rafał 7053TKKF KOSZALINKOSZALINM30-3900:29:11.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF
SEEWALD Jan 7070ZAKWASKOSZALINM40-4900:29:15.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF
ŚWIRCZ Damian 7076VEGE RUNNERSWIELOGÓRAM16-2900:00:00.00 DNF00:29:27.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF
HAMALA Marcin 7016TAGER SPORTKOSZALINM30-3900:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:30:30.00 DNF00:00:00.00 DNF
BOCHRA Paweł 7003OKSZÓW BIEGAOKSZÓWM30-3900:00:00.00 DNF00:30:32.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF
GAWIN Rafał 7013M40-4900:00:00.00 DNF00:30:41.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF
GÓRECKI Mirosław 7015KOSZALINM40-4900:30:48.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF
KOPANIA Marek 7026UKS MORSKI SIANÓWKOSZALINM40-4900:31:20.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF
MYK Paweł 7052JW 1223KOSZALINM30-3900:31:21.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF
DOBKIEWICZ Krystian 7011MIEDZYCHODM30-3900:00:00.00 DNF00:31:40.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF
RYCHLIK Sebastian 7067LISY PUSTYNIKLUCZEM40-4900:00:00.00 DNF00:31:46.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF
KOWALCZYK Piotr 7030FOR-REST-RUNKOSZALINM30-3900:32:01.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF
KULAWIŃSKI Marek 7037KOŁOBRZEGM40-4900:32:05.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF
JAROSZ Jakub 7020TKKF KOSZALINSUCHA KOSZALIŃSKAM16-2900:00:00.00 DNF00:32:10.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF
KOSECKI Tomasz 7028ZAKWASKOSZALINM30-3900:32:32.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF
BEDNAREK Krzysztof 7001BIURO UBEZPIECZENIOWO-FINANSOWE 'KRIS' KRZYSZTOF BEDNAREKKOSZALINM40-4900:33:57.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF
ZALECH Tomasz 7087KOSZALINM40-4900:34:26.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF
KOWALSKI Bartosz 7032M40-4900:35:20.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF
KOZA Piotr 7033SIANÓWM40-4900:35:30.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF
MRUGALSKI Stanisław 7051MTS HAMER MIASTKOMIASTKOM50-5900:36:50.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF
SZAFIRSKI Marek 7074CAMINO SŁUPSKSŁUPSKM50-5900:00:00.00 DNF00:37:20.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF
SKUŁA Tomasz 7073KLUCZBORKM40-4900:37:56.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF
KLONOWSKI Artur 7023KOSPELKOSZALINM40-4900:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:38:55.00 DNF00:00:00.00 DNF
HELLER Zdzisław 7017NIEZRZESZONYKOSZALINM60+00:39:11.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF
POLAK Mateusz 7060KOSPELWAŁCZM16-2900:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:40:18.00 DNF00:00:00.00 DNF
WRÓBLEWSKI Jerzy 7086PARKRUN SZCZECINEKSZCZECINEKM60+00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:40:21.00 DNF00:00:00.00 DNF
OLCZYKOWSKI Bartek 7054DĄBKIM40-4900:00:00.00 DNF00:41:22.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF
WALEŃSKI Michał 7080SKIBIENKOM40-4900:26:26.00 DNF00:00:00.00 DNF00:25:23.00 DNF00:00:00.00 DNF
WAWRZYNIAK Igor 7081GDYNIAM-Open00:54:50.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF
WIKTOROWSKI Maciej 7084KOSZALINM40-4900:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:28:28.00 DNF00:28:04.00 DNF
KOZŁOWIECKI Waldemar 7035TKKF KOSZALINKOSZALINM60+00:32:32.00 DNF00:33:07.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF
RYCHLIŃSKI Damian 7068WATAHA-ŁĄCZY NAS BIEGANIESŁUPSKM30-3900:33:34.00 DNF00:33:36.00 DNF00:35:02.00 DNF00:00:00.00 DNF
Znaleziono 60 wynik(ów)