BIEG INSTALATORA EKO-INSTAL

Organizator:
HVACR.pl Aldona Rybka
Data:
2019-05-19
Miejsce:
Bydgoszcz
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
409
Wystartowało:
374
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
374
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1KRAMARZ Aleksander 188WARSZAWAM20-291M 100:36:27.80 3:3816.5
2BABULA Przemysław 5GKS PIAST GLIWICEGLIWICEM20-292M 200:36:31.15+00:00:033:3916.4
3MRUK Tomasz 254CZARNE STOPYBYDGOSZCZM40-491M 300:37:27.75+00:00:593:4416
4LIDZBARSKI Janusz 220CHWASZCZYNOM30-391M 400:37:39.40+00:01:113:4615.9
5ABU NAHIA Karim 1NADAKTYWNI TORUŃTORUŃM20-293M 500:37:42.10+00:01:143:4615.9
6KUŹMICZ Dominik 210TORUŃM20-294M 600:37:51.60+00:01:233:4715.8
7MAĆKOWSKI Maciej 232UPS BYDGOSZCZBYDGOSZCZM30-392M 700:37:57.20+00:01:293:4715.8
8JANKOWSKI Karol 401UKS CZAPLA BIAŁE BŁOTAŁOCHOWOM16-191M 800:38:24.35+00:01:563:5015.6
9KWIATKOWSKI Sebastian 214THERMAGENNOWY DWÓR GDAŃSKIM40-492M 900:38:27.40+00:01:593:5015.6
10KOŁAKOWSKI Tomasz 159BYDGOSZCZM30-393M 1000:38:38.60+00:02:103:5115.5
11MAĆKOWSKI Maciej 231ŻNINM30-394M 1100:38:44.75+00:02:163:5215.5
12DĄBROWSKI Paweł 52TORUŃM20-295M 1200:39:03.85+00:02:363:5415.4
13PAJĄK Bartłomiej 270SMSKLIMASKIERNIEWICEM30-395M 1300:39:04.15+00:02:363:5415.4
14FUZ Marek 74KABEL TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM40-493M 1400:39:42.35+00:03:143:5815.1
15SZENK Marta 347BYDGOSZCZK30-391K 100:39:52.00+00:03:243:5915.1
16WRÓBLEWSKI Tomasz 384RYCERZE NIEPOKALANEJMOGILNOM40-494M 1500:39:57.95+00:03:303:5915
17RUMIŃSKI Arkadiusz 77NADAKTYWNI TORUŃWARSZAWAM20-296M 1600:40:04.25+00:03:364:0015
18KMITTA Leszek 155PWIK SP. Z O.O. INOWROCLAWINOWROCŁAWM30-396M 1700:40:11.95+00:03:444:0114.9
19LUTOWSKI Wojciech 223TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM30-397M 1800:40:23.35+00:03:554:0214.9
20KRAJEWSKI Tomasz 187KOŁUDA WIELKAM30-398M 1900:40:30.80+00:04:034:0314.8
21HORODYSKI Piotr 107TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZLIVINGSTONM30-399M 2000:40:41.60+00:04:134:0414.7
22RĘBISZ Judyta 305TL 'POGOŃ' RUDA ŚLĄSKARACIBÓRZK20-291K 200:40:51.20+00:04:234:0514.7
23KLIMEK Łukasz 152H2O TEAMBLIZNOM30-3910M 2100:41:01.70+00:04:334:0614.6
24KUCHTA Piotr 202KB PIONIER SZCZECINSZCZECINM30-3911M 2200:41:13.40+00:04:454:0714.6
25WESIORA Mariusz 370BIEGAM BO CHCĘDRZYCIMM50-591M 2300:41:21.55+00:04:534:0814.5
26PIEKARSKI Marek 63BELLA LINE BDGBYDGOSZCZM40-495M 2400:41:33.30+00:05:054:0914.4
27GROSKOP Grzegorz 94RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIESĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM20-297M 2500:41:41.95+00:05:144:1014.4
28STACHOWICZ Wiesław 408BRZOZA BIEGABYDGOSZCZM40-496M 2600:41:42.45+00:05:144:1014.4
29SZCZĘSNY Piotr 344NADAKTYWNI TORUŃTORUŃM20-298M 2700:41:54.70+00:05:264:1114.3
30GOŁATA Wojciech 84WILCZA WATAHADĄBROWA CHEŁMIŃSKAM30-3912M 2800:41:57.85+00:05:304:1114.3
31NAGORZYSKI Arkadiusz 260BIEGAM WSPIERAM MOTYWUJĘBYDGOSZCZM30-3913M 2900:41:58.90+00:05:314:1114.3
32LEWANDOWSKI Filip 218BYDGOSZCZM30-3914M 3000:42:00.15+00:05:324:1214.3
33SARNECKI Michał 316ATI SYSTEMY ELEKTRONICZNEGRUDZIĄDZM30-3915M 3100:42:22.55+00:05:544:1414.2
34PAWLIK Stanisław 276OSIELSKOM50-592M 3200:42:23.35+00:05:554:1414.2
35KANNNEBERG Maciej 142RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIESĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM20-299M 3300:42:44.65+00:06:164:1614
36PIECHOTA Mariusz 280WATAHA WAŁCZWAŁCZM50-593M 3400:42:45.45+00:06:174:1614
37GIERSZEWSKI Jarosław 78ZAŁOGA GCIECHOCINEKM40-497M 3500:43:08.65+00:06:404:1813.9
38SKORNIA Eliza 326SBRT RUNNING TEAMBYDGOSZCZK20-292K 300:43:14.50+00:06:464:1913.9
39WŁODARCZYK Wojciech 377CZARNE STOPYBYDGOSZCZM50-594M 3600:43:15.75+00:06:474:1913.9
40MAKOWSKI Sławomir 234RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM50-595M 3700:43:27.20+00:06:594:2013.8
41RACZYŃSKI Krzysztof 297BIEGAJĄCY FILOZOF TEAMBYDGOSZCZM50-596M 3800:43:54.05+00:07:264:2313.7
42SZATTEN Dawid 342BYDGOSZCZM30-3916M 3900:44:05.70+00:07:374:2413.6
43BOŁKA Szymon 19BYDGOSZCZM30-3917M 4000:44:32.35+00:08:044:2713.5
44SADECKI Karol 315CB163CHEŁMNOM30-3918M 4100:44:37.00+00:08:094:2713.4
45PALIGA Antoni 273RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIESĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM50-597M 4200:44:50.20+00:08:224:2913.4
46GRUSZECZKA Jacek 100PARKRUN GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM30-3919M 4300:44:55.35+00:08:274:2913.4
47PALLACH Lech 274BIEGAMYRAZEM.PLGDYNIAM30-3920M 4400:45:06.80+00:08:394:3013.3
48RÓŻYCKI Sławomir 312TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM50-598M 4500:45:21.05+00:08:534:3213.2
49BARTKOWIAK Rafał 9ORTIMEDRUNNERSTEAMBYDGOSZCZM40-498M 4600:45:22.05+00:08:544:3213.2
50TARCZYŃSKI Łukasz 166FREAŁY FITBYDGOSZCZM30-3921M 4700:45:27.60+00:08:594:3213.2
51GRUBICH Damian 97GRUDZIĄDZM40-499M 4800:45:32.65+00:09:044:3313.2
52ŁASSA Rafał 227SBRT RUNNING TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM20-2910M 4900:45:34.85+00:09:074:3313.2
53JUREK Piotr 130BBL SZUBINSZUBINM50-599M 5000:45:40.05+00:09:124:3413.1
54DZIUBANY Sebastian 68DEATHBYRUNKATOWICEM30-3922M 5100:45:45.35+00:09:174:3413.1
55ROSÓŁ Jacek 310BYDGOSZCZM30-3923M 5200:45:49.15+00:09:214:3413.1
56MICHALIK Joanna 248ARUNBYDGOSZCZK30-392K 400:45:56.35+00:09:284:3513.1
57KLIMCZAK Zbigniew 151KLIMA-THERM TEAMGDYNIAM40-4910M 5300:45:57.85+00:09:304:3513.1
58WUJEK Magdalena 385BYDGOSZCZK30-393K 500:46:04.20+00:09:364:3613
59ŚLEFARSKI Marcin 356BIAŁE BŁOTAM30-3924M 5400:46:10.80+00:09:434:3713
60CHOJNACKI Andrzej 34ATI SYSTEMY ELEKTRONICZNEGRUDZIĄDZM40-4911M 5500:46:16.10+00:09:484:3713
61TRZCIŃSKI Artur 361DRUŻYNA SZPIKUTOKARKI DRUGIEM40-4912M 5600:46:17.60+00:09:494:3713
62KUTOWSKI Przemysław 209PRUSZCZM40-4913M 5700:46:19.20+00:09:514:3812.9
63WOŹNIAKOWSKA Agata 407BYDGOSKIE OKONIEBYDGOSZCZK30-394K 600:46:21.85+00:09:544:3812.9
64PALACZ Wioletta 271BYDGOSZCZK40-491K 700:46:25.05+00:09:574:3812.9
65WOŹNIAK Adam 381SBRT BYDGOSZCZBYDGOSZCZM40-4914M 5800:46:31.85+00:10:044:3912.9
66GOŁĘBIEWSKI Piotr 85BYDGOSZCZM40-4915M 5900:46:36.30+00:10:084:3912.9
67KACZOROWSKI Rafał 404BYDGOSZCZM20-2911M 6000:46:42.25+00:10:144:4012.8
68JELENIEWSKI Wojciech 124HAWO SYSTEMBYDGOSZCZM30-3925M 6100:46:45.20+00:10:174:4012.8
69KWARTA Przemysław 212SYSTHERM SPORT TEAMCZERWONAKM50-5910M 6200:46:46.40+00:10:184:4012.8
70SŁOMKA Maciej 328MOŻE I POWOLI ALE ZA TO BYLE JAKBYDGOSZCZM30-3926M 6300:46:48.05+00:10:204:4012.8
71JASIŃSKI Daniel 119NIGHT RUNERS WRZEŚNIABIEGANOWOM30-3927M 6400:46:53.10+00:10:254:4112.8
72KAMIŃSKI Łukasz 167WATAHA BYDGOSZCZNIEMCZM30-3928M 6500:46:55.70+00:10:274:4112.8
73CZAJKOWSKA Sylwia 39ŻÓŁTOKRÓLEWSCYBYDGOSZCZK40-492K 800:46:57.65+00:10:294:4112.8
74DESSELBERGER Andrzej 56ENERGY TRI WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM50-5911M 6600:46:59.55+00:10:314:4212.8
75STAŃCZYK Martyna 334TOMASZÓW MAZOWIECKIK20-293K 900:47:09.55+00:10:414:4212.7
76MARKOWICZ Robert 241RAWA MAZOWIECKAM40-4916M 6700:47:15.90+00:10:484:4312.7
77DĄBROWSKI Mariusz 53THERMAGENGDAŃSKM40-4917M 6800:47:16.05+00:10:484:4312.7
78WNUCZYŃSKI Andrzej 379ORANGE POLSKABYDGOSZCZM40-4918M 6900:47:17.60+00:10:494:4312.7
79BUZALSKI Robert 30ORANGE POLSKABYDGOSZCZM40-4919M 7000:47:18.35+00:10:504:4312.7
80JASIŃSKI Artur 118BBL SZUBINSZUBINM40-4920M 7100:47:21.15+00:10:534:4412.7
81KADOW Ryszard 135TRISPACE / #B3K / ŻÓŁTOKRÓLEWSCYBYDGOSZCZM40-4921M 7200:47:26.40+00:10:584:4412.6
82WŁOCH Sylwester 3761963BYDGOSZCZM50-5912M 7300:47:41.50+00:11:134:4612.6
83JAROCH-LIDZBARSKA Magdalena 116AMBITIOUS RUNNERS TEAM/MOTYWATORNIA TEAMGDYNIAK30-395K 1000:47:44.05+00:11:164:4612.6
84NIEDBALSKI Grzegorz 263RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM60+1M 7400:47:50.55+00:11:224:4712.5
85GMAJ Daniel 80ALNORGRÓJECM30-3929M 7500:48:14.85+00:11:474:4912.4
86ROMEL Michał 308NAKŁO NAD NOTECIĄM30-3930M 7600:48:19.95+00:11:524:5012.4
87SZATKOWSKI Józef 341MORSY Z GRUDZIĄDZAGRUDZIĄDZM60+2M 7700:48:24.10+00:11:564:5012.4
88MAZUR Michał 246MAŁOCINM20-2912M 7800:48:25.40+00:11:574:5012.4
89PEPLIŃSKI Grzegorz 277LKS ZANTYR SZTUMSZTUMM40-4922M 7900:48:27.20+00:11:594:5012.4
90REPCZYŃSKI Tomek 304TRISPACEBYDGOSZCZM20-2913M 8000:48:35.90+00:12:084:5112.3
91SIUDAK Daniel 1718 KUJAWSKO- POMORSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJBYDGOSZCZM30-3931M 8100:48:37.30+00:12:094:5112.3
92MIERZWA Damian 252RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIESĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM30-3932M 8200:48:41.85+00:12:144:5212.3
93GŁOGOWSKI Mateusz 79BYDGOSZCZM30-3933M 8300:48:52.50+00:12:244:5312.3
94KŁACZYŃSKI Mariusz 154#BIEGACZEGRUDZIĄDZM40-4923M 8400:48:55.30+00:12:274:5312.3
95LUZAK Magdalena 224REEBOKRUNCREW BYDGOSZCZBYDGOSZCZK20-294K 1100:49:11.70+00:12:434:5512.2
96PIOTROWSKI Szymon 283ALNORJAKUBÓWM20-2914M 8500:49:11.70+00:12:434:5512.2
97PIOTROWSKA Katarzyna 282BYDGOSZCZK20-295K 1200:49:12.85+00:12:454:5512.2
98KWIATKOWSKI Michał 213INOWROCŁAWM30-3934M 8600:49:14.95+00:12:474:5512.2
99GZYL Mikołaj 104JANUSZE TRIATHLONU 'EXODUS' TEAMBYDGOSZCZM30-3935M 8700:49:15.45+00:12:474:5512.2
100BIEL Marek 141% DLA DARII BIEL / ŻÓŁTOKRÓLEWSCYMAŁE RUDYM40-4924M 8800:49:27.00+00:12:594:5612.1
101ANDRZEJEWSKA Sylwia 2BYDGOSZCZK30-396K 1300:49:28.80+00:13:014:5612.1
102GRZELCZAK Marta 102PERSON MARTA GRZELCZAKBYDGOSZCZK30-397K 1400:49:33.45+00:13:054:5712.1
103MICKIEWICZ Jan 250GRUDZIĄDZ BIEGAGRUDZIĄDZM60+3M 8900:49:37.85+00:13:104:5712.1
104WROŃSKI Jakub 383KOTŁOSPAWPLESZEWM20-2915M 9000:49:38.95+00:13:114:5712.1
105WOJCIECHOWSKI Grzegorz 380ATOS BYDGOSZCZBYDGOSZCZM20-2916M 9100:49:41.55+00:13:134:5812.1
106DOMAN Janusz 60UKS SZABLA BRZOZABRZOZAM60+4M 9200:49:46.10+00:13:184:5812.1
107DYBOWSKI Dominik 67PUABYDGOSZCZM20-2917M 9300:49:47.00+00:13:194:5812.1
108DRÓŻDŻ Andrzej 64KLIMA-THERM TEAMWARSZAWAM20-2918M 9400:49:48.85+00:13:214:5812
109RADKA Michał 298KLIMOR TEAMGDYNIAM30-3936M 9500:49:51.45+00:13:234:5912
110ROZWADOWSKI Oskar 311KLIMAT SOLECTORUŃM20-2919M 9600:49:52.15+00:13:244:5912
111DRÓBKA Sylwester 62NAKŁO NAD NOTECIĄM40-4925M 9700:49:53.75+00:13:254:5912
112ŻUBEREK Piotr 400DACHOWAM40-4926M 9800:49:54.50+00:13:264:5912
113PŁACZKIEWICZ Robert 286SOL3|SQUADRUN / PB SLABYDGOSZCZM30-3937M 9900:49:54.70+00:13:264:5912
114ZIELIŃSKA Marta 395SZUBINK30-398K 1500:50:04.00+00:13:365:0012
115WŁADYKA Paweł 375KLIMOR TEAMGDYNIAM30-3938M 10000:50:09.60+00:13:415:0112
116KUCHCZYŃSKI Adam 201BÓL TO ŚCIEMABYDGOSZCZM50-5913M 10100:50:16.25+00:13:485:0111.9
117ZARECKI Piotr 391PAŁUKI RUNNING TEAMŻNINM30-3939M 10200:50:25.35+00:13:575:0211.9
118HERNET Kuba 106GDAŃSKM20-2920M 10300:50:28.25+00:14:005:0211.9
119PAWEŁ MARCZYŃSKI Marshall 275BOŻEJEWICZKIM30-3940M 10400:50:28.90+00:14:015:0211.9
120SZULC Edmund 352ZIELONKAM50-5914M 10500:50:35.80+00:14:085:0311.9
121ŁOBOCKI Krzysztof 228TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM30-3941M 10600:50:37.50+00:14:095:0311.8
122DUDKOWIAK Michał 65RANDOM DRINKERS TEAMTORUŃM30-3942M 10700:50:37.65+00:14:095:0311.8
123SMEJA Ewa 1738 KUJAWSKO- POMORSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJBYDGOSZCZK20-296K 1600:50:44.40+00:14:165:0411.8
124KOWALIK Waldemar 165BYDGOSZCZM40-4927M 10800:50:46.70+00:14:185:0411.8
125ROGALSKI Maciej 307BYDGOSZCZM30-3943M 10900:50:56.95+00:14:295:0511.8
126KOŁACZ Artur 158ALNORWARSZAWAM30-3944M 11000:50:57.95+00:14:305:0511.8
127WIECZOREK Kamila 373ALNORWARSZAWAK20-297K 1700:50:58.25+00:14:305:0511.8
128RAK Waldemar 299BYDGOSZCZM40-4928M 11100:51:05.70+00:14:375:0611.7
129CHMARA Rafał 32BYDGOSZCZM40-4929M 11200:51:08.85+00:14:415:0611.7
130MATUSZEWSKI Jarosław 244ZWIK CHEŁMNOCHEŁMNOM50-5915M 11300:51:10.30+00:14:425:0711.7
131GOŁĘBIEWSKI Krzysztof 86JUST 5BYDGOSZCZM30-3945M 11400:51:12.35+00:14:445:0711.7
132BISKUPSKI Cezary 406TRISPACEBYDGOSZCZM30-3946M 11500:51:16.90+00:14:495:0711.7
133STASZKIEWICZ Lucyna 335STASHKYTEAMBYDGOSZCZK50-591K 1800:51:19.55+00:14:515:0811.7
134BRUDEREK Damian 24POZNAŃM30-3947M 11600:51:20.70+00:14:525:0811.7
135PIOTROWSKI Przemysław 284POZNAŃM40-4930M 11700:51:20.80+00:14:535:0811.7
136PRZYBYSZ Kamil 294BYDGOSZCZM20-2921M 11800:51:24.60+00:14:565:0811.7
137CIESIELSKI Damian 35SBRTBYDGOSZCZM40-4931M 11900:51:26.75+00:14:585:0811.7
138GORGOL Tomasz 89LP500BYDGOSZCZM40-4932M 12000:51:37.90+00:15:105:0911.6
139LANGE Monika 215SICIENKOK40-493K 1900:51:44.90+00:15:175:1011.6
140LUZAK Mirosław 225MWIK BYDGOSZCZBYDGOSZCZM50-5916M 12100:51:46.15+00:15:185:1011.6
141GRZONKA Krzysztof 103KLIMA-THERM TEAMGDYNIAM40-4933M 12200:51:49.60+00:15:215:1111.6
142TYMCZEWSKA Alicja 362TYMGAZGNIEZNOK20-298K 2000:52:02.05+00:15:345:1211.5
143TYMCZEWSKI Maciej 363TYMGAZGNIEZNOM40-4934M 12300:52:02.20+00:15:345:1211.5
144SZMELTER Michał 349BYDGOSZCZM40-4935M 12400:52:07.00+00:15:395:1211.5
145ZYGMUNT Robert 399BYDGOSZCZM40-4936M 12500:52:14.90+00:15:475:1311.5
146ZABOROWSKA Beata 389BIEGAM BO LUBIĘDRZYCIMK40-494K 2100:52:17.20+00:15:495:1311.5
147KUJAWA Przemysław 203GOŚCIERADZM30-3948M 12600:52:20.15+00:15:525:1411.5
148KOWALCZYK Tomasz 164ZP SERWISBYDGOSZCZM40-4937M 12700:52:20.30+00:15:525:1411.5
149URBAŃSKI Tomek 365BYDGOSZCZM40-4938M 12800:52:25.90+00:15:585:1411.4
150WĄSIK Łukasz 369ATI SYSTEMY ELEKTRONICZNEGRUDZIĄDZM20-2922M 12900:52:26.85+00:15:595:1411.4
151BUTRYM Piotr 29BYDGOSZCZM30-3949M 13000:52:31.85+00:16:045:1511.4
152KAMIŃSKI Ryszard 138HYDRO-MET ROGOWOROGOWOM30-3950M 13100:52:35.10+00:16:075:1511.4
153SZEWCZYK Małgorzata 348KLIMOR TEAMGDYNIAK30-399K 2200:52:41.05+00:16:135:1611.4
154LWOWSKI Zbigniew 226OSIELSKOM40-4939M 13200:52:44.05+00:16:165:1611.4
155CZOŁGOSZEWSKI Krzysztof 44PWIK SP. Z O.O. INOWROCLAWINOWROCŁAWM40-4940M 13300:52:44.45+00:16:165:1611.4
156JENERALSKI Maciej 125VSTEAMKRUSZY KRAJEŃSKIM40-4941M 13400:52:52.45+00:16:245:1711.3
157GODZIUK Roman 81TORUŃM50-5917M 13500:52:53.50+00:16:255:1711.3
158STARCZEWSKI Szymon 1778 KUJAWSKO- POMORSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJBYDGOSZCZM30-3951M 13600:53:00.55+00:16:325:1811.3
159LIBERACKA Agnieszka 219STAWKIK20-299K 2300:53:01.75+00:16:335:1811.3
160KARÓLEWSKI Krzysztof 143PWIK SP. Z O.O. INOWROCLAWINOWORCŁAWM30-3952M 13700:53:05.90+00:16:385:1811.3
161GORBASZEWICZ Lukasz 88BYDGOSZCZM30-3953M 13800:53:10.70+00:16:425:1911.3
162CZAJA Jarosław 38BYDGOSZCZM40-4942M 13900:53:15.70+00:16:475:1911.3
163JANIK Roman 113KWIDZYN BIEGAKWIDZYNM60+5M 14000:53:16.35+00:16:485:1911.3
164KAMPER Jarosław 139BÓL TO ŚCIEMABYDGOSZCZM40-4943M 14100:53:23.70+00:16:555:2011.2
165KRUPIŃSKA Izabela 192H2O TEAMGRUDZIĄDZK30-3910K 2400:53:24.90+00:16:575:2011.2
166KRAŚNY Arkadiusz 189PAKOŚĆ BIEGAPIECHCINM40-4944M 14200:53:25.50+00:16:575:2011.2
167SIUDA Marek 324KLINIKA TRIATHLONUBYDGOSZCZM40-4945M 14300:53:26.95+00:16:595:2011.2
168MATYSIAK Damian 245VELUXGNIEZNOM30-3954M 14400:53:33.75+00:17:055:2111.2
169LEWANDOWSKA Marlena 1748 KUJAWSKO- POMORSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJBYDGOSZCZK30-3911K 2500:53:36.50+00:17:085:2111.2
170NAWROCKI Dariusz 262VAUPE TEAMBYDGOSZCZM50-5918M 14500:53:41.70+00:17:135:2211.2
171GĄSIOREK Tomasz 409BRZOZA BIEGABRZOZAM50-5919M 14600:53:47.00+00:17:195:2211.2
172BIAŁOBŁOCKI Marek 12KB LECH RYPINRYPINM30-3955M 14700:53:52.85+00:17:255:2311.1
173PACEK Mirosław 268SEROCKM50-5920M 14800:53:57.10+00:17:295:2311.1
174KOLANOWSKA Grażyna 157BYDGOSZCZK50-592K 2600:53:57.15+00:17:295:2311.1
175POTRZEBOWSKA Agata 290DEAF I #B3KKOBIETAK30-3912K 2700:53:58.05+00:17:305:2311.1
176ARDASIŃSKI Łukasz 1798 KUJAWSKO- POMORSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJBYDGOSZCZM30-3956M 14900:53:58.85+00:17:315:2311.1
177KOPACZ Hanka 160BIEGAM. PO SWOJEMU.BYDGOSZCZK40-495K 2800:54:07.50+00:17:395:2411.1
178SOKOŁOWSKI Karol 331SBRTBYDGOSZCZM30-3957M 15000:54:08.90+00:17:415:2411.1
179ZIELIŃSKI Krzysztof 396BYDGOSZCZM40-4946M 15100:54:09.35+00:17:415:2511.1
180WALENTYNOWICZ Aneta 366LOTOS RUNNING TEAM/ PRUSZCZ BIEGAPRUSZCZ GDAŃSKIK40-496K 2900:54:22.80+00:17:555:2611
181JESKE Marek 126RUN BYDGOSZCZNIWYM40-4947M 15200:54:29.30+00:18:015:2611
182CZELEŃ Łukasz 43BYDGOSZCZM30-3958M 15300:54:30.00+00:18:025:2711
183GRUDA Mirosław 98OSIELSKOM60+6M 15400:54:30.65+00:18:025:2711
184ANDRZEJEWSKI Ryszard 3ŻÓŁTOKRÓLEWSCYBYDGOSZCZM60+7M 15500:54:32.40+00:18:045:2711
185SZRAJDA Monika 350WATAHABYDGOSZCZK40-497K 3000:54:35.15+00:18:075:2711
186KOZIOŁ Łukasz 185BYDGOSZCZM20-2923M 15600:54:35.45+00:18:075:2711
187BIENKOWSKI Tomasz 15THERMAGENGDAŃSKM30-3959M 15700:54:38.40+00:18:105:2711
188SIWIŃSKA Elżbieta 325BBL INOWROCŁAWINOWROCŁAWK60+1K 3100:54:40.30+00:18:125:2811
189MADEJ Adam 233BYDGOSZCZM20-2924M 15800:54:45.50+00:18:175:2811
190BUCZKOWSKI Wojciech 26RUN PASJABYDGOSZCZM50-5921M 15900:54:46.70+00:18:185:2811
191WINIECKA Dorota 374SARENKA ROJEWOROJEWOK40-498K 3200:54:47.70+00:18:195:2810.9
192STOŻEK Szymon 337ZWIK CHEŁMNOCHEŁMNOM20-2925M 16000:54:47.70+00:18:195:2810.9
193WASTOWSKI Dawid 367BYDGOSZCZM20-2926M 16100:54:54.00+00:18:265:2910.9
194JAMRÓZ Krystian 111PABIANICEM30-3960M 16200:55:02.75+00:18:345:3010.9
195KLAWIKOWSKI Dawid 149TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM30-3961M 16300:55:18.10+00:18:505:3110.8
196KLAWIKOWSKA Julita 148TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZK30-3913K 3300:55:18.75+00:18:505:3110.8
197KURZAWIŃSKA-JABŁOŃSKA Kasia 208CZARNE BIEGACZARNEK40-499K 3400:55:20.70+00:18:525:3210.8
198GROCHOWSKI Jakub 93JW1515WITOSŁAWM30-3962M 16400:55:32.45+00:19:045:3310.8
199SZCZUKOCKI Marcin 345JASTROWIEM20-2927M 16500:55:34.20+00:19:065:3310.8
200KREMEZ Oleh 190KLIMOR TEAMGDYNIAM20-2928M 16600:55:39.10+00:19:115:3310.8
201MUĆKO Bartek 256ZSH BYDGOSZCZBYDGOSZCZM16-192M 16700:55:41.50+00:19:135:3410.8
202GONCERZ Katarzyna 87ANANASYCZELADŹK30-3914K 3500:55:41.75+00:19:135:3410.8
203KRUPIŃSKI Rafał 193KLIMOR TEAMGDYNIAM20-2929M 16800:55:43.55+00:19:155:3410.8
204OKUŁA Zbigniew 266SYSTHERM SPORT TEAMPOZNAŃM40-4948M 16900:55:44.90+00:19:175:3410.8
205BORUCKI Rafał 23ALFACO RUNNING TEAMWARSZAWAM40-4949M 17000:55:48.90+00:19:215:3410.7
206POLC Jan 289ALFACO RUNNING TEAMWROCŁAWM30-3963M 17100:55:49.65+00:19:215:3510.7
207KAZIMIERUK Mateusz 144ALNORWARSZAWAM20-2930M 17200:55:51.85+00:19:245:3510.7
208KLINIKOWSKI Jacek 153KOCHAM ŻYCIE I...ŚWIEKATOWOM50-5922M 17300:55:55.35+00:19:275:3510.7
209MARSZAŁEK Przemysław 242ALFACO RUNNING TEAMGDYNIAM30-3964M 17400:55:58.20+00:19:305:3510.7
210RUDOL Magdalena 169BYDGOSZCZK40-4910K 3600:56:01.55+00:19:335:3610.7
211ZAMIATOWSKA Kinga 390BELLA LINE BDGBYDGOSZCZK40-4911K 3700:56:01.65+00:19:335:3610.7
212SIEWERT Hanna 323BYDGOSZCZK30-3915K 3800:56:03.65+00:19:355:3610.7
213FABIAŃSKI Rafał 69ULUNG TEAMBYDGOSZCZM20-2931M 17500:56:10.90+00:19:435:3710.7
214BOROŃ Krzysztof 20ALNORTEODORÓWKAM30-3965M 17600:56:11.85+00:19:445:3710.7
215WOJCIECHOWSKA Emilia 402BYDGOSZCZK40-4912K 3900:56:13.40+00:19:455:3710.7
216WOJCIECHOWSKI Jarosław 368BYDGOSZCZM40-4950M 17700:56:13.45+00:19:455:3710.7
217SZEIB Robert 346BYDGOSZCZM40-4951M 17800:56:13.90+00:19:465:3710.7
218RYJNIK Dariusz 1728 KUJAWSKO- POMORSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJBYDGOSZCZM40-4952M 17900:56:13.95+00:19:465:3710.7
219BRZOZOWSKI Jarosław 25BRZOZA TRI TEAMBRZOZAM50-5923M 18000:56:19.70+00:19:515:3810.7
220SKUPSZ Jędrzej Kazimierz 327BYDGOSZCZM30-3966M 18100:56:23.95+00:19:565:3810.6
221BUCZKOWSKI Krzysztof 27RUN PASJANIEMCZM50-5924M 18200:56:25.05+00:19:575:3810.6
222MATUSZAK Dariusz 2431 BATALION LOGISTYCZNY / POLONIA BYDGOSZCZ SEKCJA LABYDGOSZCZM40-4953M 18300:56:26.45+00:19:585:3810.6
223GMAJ Karolina 181ALNORGRÓJECK30-3916K 4000:56:26.85+00:19:595:3810.6
224TAMAS Krzysztof 358NAKŁO NAD NOTECIĄM50-5925M 18400:56:31.65+00:20:035:3910.6
225MALINOWSKI Tomasz 236TORUŃM40-4954M 18500:56:32.40+00:20:045:3910.6
226GRUBA Jacek 96BRZOZAM50-5926M 18600:56:32.60+00:20:045:3910.6
227GOLCZYT Wiktor 403HYDRO-MET ROGOWOROGOWOM20-2932M 18700:56:34.55+00:20:065:3910.6
228PALIGA Mateusz 272RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIESĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM20-2933M 18800:56:41.15+00:20:135:4010.6
229ZDROJEWSKI Mirosław 393ŁABISZYNM50-5927M 18900:56:41.60+00:20:135:4010.6
230KUKLIŃSKI Rafał 204BYDGOSZCZM40-4955M 19000:56:44.05+00:20:165:4010.6
231GRYLEWICZ Tomasz 101BYDGOSZCZM30-3967M 19100:56:44.45+00:20:165:4010.6
232PERLINSKI Damian 279MOŻE I POWOLI ALE ZA TO BYLE JAKBYDGOSZCZM30-3968M 19200:56:45.85+00:20:185:4010.6
233FURYK Karol 73PAKOŚĆ BIEGAPAKOŚĆM30-3969M 19300:56:46.65+00:20:185:4010.6
234MURAWSKI Piotr 257ŻNINM30-3970M 19400:56:47.45+00:20:195:4010.6
235RYCHŁOWSKI Artur 314SYSTHERM SPORT TEAMPOZNAŃM30-3971M 19500:56:51.80+00:20:245:4110.6
236JÓSKOWSKI Marcin 128MAŁA NIESZAWKAM40-4956M 19600:56:52.00+00:20:245:4110.6
237GOŁATA Agnieszka 83WILCZA WATAHADĄBROWA CHEŁMIŃSKAK30-3917K 4100:56:57.50+00:20:295:4110.5
238KANDER Michał 140BYDGOSZCZM30-3972M 19700:57:03.15+00:20:355:4210.5
239KOPERSKI Adam 162HYDRO-MET ROGOWOROGOWOM20-2934M 19800:57:03.25+00:20:355:4210.5
240KUROWSKI Wojciech 207WATAHAGDAŃSKM40-4957M 19900:57:08.45+00:20:405:4210.5
241RUTKOWSKI Rafał 313KLIMOR TEAMGDYNIAM40-4958M 20000:57:15.90+00:20:485:4310.5
242SZYMAŃSKI Tomek 354ZP SERWISBYDGOSZCZM30-3973M 20100:57:21.60+00:20:535:4410.5
243GRAJEWSKI Patryk 91THE RUNNERS ŚWIECIEŚWIECIEM30-3974M 20200:57:26.90+00:20:595:4410.4
244CZYŻEWSKA Justyna 48BRZOZAK30-3918K 4200:57:32.65+00:21:045:4510.4
245ROMIANOWSKA Agnieszka 309BYDGOSZCZK40-4913K 4300:57:35.00+00:21:075:4510.4
246STACHOWIAK Andrzej 332BYDGOSZCZM50-5928M 20300:57:40.15+00:21:125:4610.4
247LEWANDOWSKA Izabela 217BYDGOSZCZK30-3919K 4400:57:44.00+00:21:165:4610.4
248KRÓL Karol 191BYDGOSZCZM40-4959M 20400:57:49.65+00:21:215:4610.4
249BOROWIEC Wioleta 21BBL SZUBINSZUBINK30-3920K 4500:57:51.30+00:21:235:4710.4
250MARKIEWICZ Mirek 240INTERACTIVE ENGLISH SCHOOLTORUŃM40-4960M 20500:57:56.65+00:21:285:4710.4
251SZYGOWSKI Mariusz 353H2O TEAMGRUDZIĄDZM50-5929M 20600:58:04.10+00:21:365:4810.3
252SCHULZ Maciej 317SQUADRA DI AMICIPRUSZCZ GDAŃSKIM40-4961M 20700:58:06.40+00:21:385:4810.3
253GROBELNA Monika 92KOBYLARNIAK30-3921K 4600:58:06.90+00:21:395:4810.3
254PISANKO Marcin 285ZP SERWISBYDGOSZCZM30-3975M 20800:58:08.00+00:21:405:4810.3
255ZIELIŃSKI Maciej 397BYDGOSZCZM16-193M 20900:58:24.75+00:21:565:5010.3
256KWARTA Ilona 211SYSTHERM SPORT TEAMCZERWONAKK40-4914K 4700:58:32.65+00:22:045:5110.3
257BUTOWSKI Michał 28SEN O VICTORIIBYDGOSZCZM40-4962M 21000:58:38.80+00:22:115:5110.2
258FRYDRYCH Bartłomiej 72RODZINAPLJANOWIEC WIELKOPOLSKIM30-3976M 21100:58:40.05+00:22:125:5210.2
259BOHDZIEWICZ Paweł 18ŁOMIANKIM40-4963M 21200:58:42.35+00:22:145:5210.2
260CZAJKOWSKI Maciej 40ATI SYSTEMY ELEKTRONICZNEGRUDZIĄDZM40-4964M 21300:58:44.95+00:22:175:5210.2
261BIEGAŁA Agnieszka 13TEAM RENEGATINOWROCŁAWK30-3922K 4800:58:51.55+00:22:235:5310.2
262KOZACZYK Joanna 182BBL INOWROCŁAWINOWROCŁAWK40-4915K 4900:58:52.15+00:22:245:5310.2
263WYPORKIEWICZ Jerzy 387KLINIKA TRIATHLONUWILCZE/OSIELSKOM50-5930M 21400:58:52.40+00:22:245:5310.2
264SULIŃSKI Michał 1758 KUJAWSKO- POMORSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJBYDGOSZCZM30-3977M 21500:58:52.65+00:22:245:5310.2
265ŁUKASIEWICZ Krzysztof 230BYDGOSZCZM40-4965M 21600:59:05.65+00:22:375:5410.2
266PYDYN Regina 296ZŁOTÓWK50-593K 5000:59:08.15+00:22:405:5410.1
267MIECZKOWSKI Artur 251OSIELSKOM30-3978M 21700:59:16.00+00:22:485:5510.1
268KOPERSKI Piotr 161HYDRO-MET ROGOWOROGOWOM20-2935M 21800:59:17.10+00:22:495:5510.1
269KOZAK Angelika 183HYDRO-MET ROGOWOROGOWOK20-2910K 5100:59:18.00+00:22:505:5510.1
270ZGÓRSKI Maciej 394WKURW TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM40-4966M 21900:59:28.90+00:23:015:5610.1
271ŁUCZAK Anna 229PAKOŚĆ BIEGAPAKOŚĆK30-3923K 5200:59:33.50+00:23:055:5710.1
272MAŁANIN Dorota 237CHEŁMNOK40-4916K 5300:59:35.00+00:23:075:5710.1
273PIECHOTA Elżbieta 281WATAHA WAŁCZWAŁCZK50-594K 5400:59:39.30+00:23:115:5710.1
274GOLATTA Magdalena 82BYDGOSZCZK30-3924K 5500:59:40.35+00:23:125:5810.1
275FERENS Paweł 70INOWROCŁAWM40-4967M 22000:59:48.60+00:23:205:5810
276BARTCZAK Tomasz 8MUROWANA GOŚLINAM50-5931M 22100:59:52.85+00:23:255:5910
277JULLY Arkadiusz 129BRZOZAM40-4968M 22201:00:05.60+00:23:376:0010
278GATNER Adam Marek 75LUKS SEROCKSEROCKM60+8M 22301:00:18.35+00:23:506:019.9
279KRUSZYNA Adam 194BYDGOSZCZM50-5932M 22401:00:24.70+00:23:566:029.9
280SOBOLEWSKA Aleksandra 330REEBOKRUNCREW BYDGOSZCZBYDGOSZCZK20-2911K 5601:00:27.70+00:23:596:029.9
281WŁODARCZYK Olga 378#ZBUTAWŚWIATRUSZKOWICEK20-2912K 5701:00:29.10+00:24:016:029.9
282SZATKOWSKA Beata 340BYDGOSZCZK50-595K 5801:00:35.05+00:24:076:039.9
283YYYY Xxxx 364BYDGOSZCZ  101:00:35.55+00:24:076:039.9
284PRACKI Łukasz 291BYDGOSZCZM20-2936M 22501:00:35.65+00:24:076:039.9
285STOŻEK Grażyna 336ZWIK CHEŁMNOCHEŁMNOK40-4917K 5901:00:41.00+00:24:136:049.9
286JAWORSKI Janusz 121TOPORZYSKOM50-5933M 22601:00:45.20+00:24:176:049.9
287MANDRA Wojciech 239CZARŻEM30-3979M 22701:00:47.25+00:24:196:049.9
288JAKUBOWSKA Lucyna 110OWOCOWA STREETTORUŃK30-3925K 6001:00:51.70+00:24:236:059.9
289KRZEMIŃSKA Jolanta 196BYDGOSZCZK30-3926K 6101:01:01.85+00:24:346:069.8
290KRYMER Agnieszka 195BYDGOSZCZK40-4918K 6201:01:13.30+00:24:456:079.8
291NAGRODZKI Dominik 261ALNORWARSZAWAM30-3980M 22801:01:13.70+00:24:456:079.8
292PRZYBYSZEWSKI Marcin 295OSIELSKOM40-4969M 22901:01:17.35+00:24:496:079.8
293KOLASIŃSKA Joanna 1768 KUJAWSKO- POMORSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJBYDGOSZCZK30-3927K 6301:01:22.35+00:24:546:089.8
294SYLDATK Marcin 338BYDGOSZCZM30-3981M 23001:01:33.10+00:25:056:099.7
295ROCHNA Daria 306RUMIAK20-2913K 6401:01:34.30+00:25:066:099.7
296BARANOWSKA Kamila 7RUMIAK20-2914K 6501:01:34.40+00:25:066:099.7
297KANIUK Maja 141RUMIAK40-4919K 6601:01:34.85+00:25:076:099.7
298KUNICKI Michał 205KLIMAT SOLECNOWA WIEŚ WIELKAM20-2937M 23101:01:47.25+00:25:196:109.7
299GRUSZECZKA Patryk 99PARKRUN GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM30-3982M 23201:01:53.05+00:25:256:119.7
300DEJEWSKI Zbigniew 54ALFACO RUNNING TEAMLUBLINM50-5934M 23301:01:53.45+00:25:256:119.7
301DĘBSKI Jan 57SOŁTYSSUCHARZEWO 6M60+9M 23401:01:58.95+00:25:316:119.7
302SIERANT Marian 382ŻÓŁTOKRÓLEWSCYBYDGOSZCZM60+10M 23501:02:01.25+00:25:336:129.7
303PRZEDNÓWEK Mariola 292CZARNE BIEGACZARNEK30-3928K 6701:02:07.65+00:25:396:129.7
304BEDNAREK Algvida 10ALNORJÓZEFOSŁAWK40-4920K 6801:02:12.65+00:25:446:139.6
305NIŚCIGORSKA Joanna 265ALFACO RUNNING TEAMWROCŁAWK30-3929K 6901:02:22.80+00:25:556:149.6
306KUBOWICZ KAMIŃSKA Hanna 168WATAHA BYDGOSZCZNIEMCZK30-3930K 7001:02:40.15+00:26:126:169.6
307JABŁOŃSKI Tomasz 109BYDGOSZCZM30-3983M 23601:02:41.20+00:26:136:169.6
308KUROWSKI Michał 206TAPGDAŃSKM30-3984M 23701:02:41.45+00:26:136:169.6
309NIEMCZEWSKI Przemysław 264ZP SERWISBYDGOSZCZM20-2938M 23801:02:47.50+00:26:196:169.6
310KOZAKIEWICZ Marcin 184MĘŻCZYZNAM40-4970M 23901:02:48.65+00:26:206:169.6
311BIERNACKA Anka 16BYDGOSZCZK40-4921K 7101:03:04.40+00:26:366:189.5
312DANIELEK Ewa 50REEBOK RUN CREWWARSZAWAK30-3931K 7201:03:18.65+00:26:506:199.5
313JASTRZĘBSKI Mirosław 120MECHVENT TEAMWARSZAWAM60+11M 24001:03:27.05+00:26:596:209.5
314CZUBKOWSKI Sebastian 46RUN TEAMSĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM30-3985M 24101:03:30.85+00:27:036:219.4
315WESOŁOWSKI Dariusz 371BYDGOSZCZM40-4971M 24201:03:38.20+00:27:106:219.4
316BACHERA Aleksandra 6BYDGOSZCZK40-4922K 7301:03:38.75+00:27:106:219.4
317GATNER Martyna 76SEROCKK30-3932K 7401:03:40.80+00:27:136:229.4
318JELENIEWSKA Zuzanna 123HAWO SYSTEMBYDGOSZCZK30-3933K 7501:03:44.85+00:27:176:229.4
319SEWERYN Rafał 320KRAKÓWM40-4972M 24301:04:08.60+00:27:406:249.4
320GRUBA Paweł 95BRZOZAM30-3986M 24401:04:23.30+00:27:556:269.3
321KACZMAREK-KOPERSKA Karolina 132HYDRO-MET ROGOWOROGOWOK20-2915K 7601:04:26.10+00:27:586:269.3
322KUBIAK Tomasz 199BYDGOSZCZM30-3987M 24501:04:36.25+00:28:086:279.3
323WIĄCEK Piotr 372NOWY JASINIECM50-5935M 24601:04:38.40+00:28:106:279.3
324TAMAS Agnieszka 357BYDGOSZCZK20-2916K 7701:04:43.55+00:28:156:289.3
325KUBICKI Mateusz 200ZŁOTNIKI KUJAWSKIEM20-2939M 24701:04:58.35+00:28:306:299.2
326MUCHAJER Paweł 255KLIMOR TEAMGDYNIAM30-3988M 24801:05:22.85+00:28:556:329.2
327JAROŃ Magdalena 117BYDGOSZCZK30-3934K 7801:05:45.15+00:29:176:349.1
328TEREBUS Paulina 359TORUŃK20-2917K 7901:05:45.65+00:29:176:349.1
329KRZYŻANOWSKA Patrycja 197BYDGOSZCZK20-2918K 8001:06:16.50+00:29:486:379.1
330MIOTK Marek 253KLIMOR TEAMGDYNIAM30-3989M 24901:06:25.35+00:29:576:389
331DOBROWOLSKI Stanisław 58PLEBANKA 8M60+12M 25001:06:37.55+00:30:096:399
332DANIELAK Radosław 49HOTEL 'AMAZONKA' TEAMNIESZAWAM40-4973M 25101:06:37.65+00:30:096:399
333BINKOWSKA Anita 17GNIEWKOWOK40-4923K 8101:06:40.05+00:30:126:409
334ŚLADEWSKI Rafał 355GĄDECZM30-3990M 25201:06:48.75+00:30:206:409
335LEWANDOWSKA Joanna 216BYDGOSZCZK30-3935K 8201:07:08.55+00:30:406:428.9
336KRZYŻANOWSKI Wojciech 198BYDGOSZCZM40-4974M 25301:07:17.50+00:30:496:438.9
337CZAJKOWSKI Maciej 41ALFACO RUNNING TEAMKATOWICEM40-4975M 25401:07:18.90+00:30:516:438.9
338CELANOWICZ Lidia 31INOWROCŁAWK30-3936K 8301:08:09.75+00:31:416:488.8
339AWIZEN Antoni 4MYSLIWYBYDGOSZCZM60+13M 25501:08:10.70+00:31:426:498.8
340KAŁUSKI Jacek 137MECHVENT TEAMWEJHEROWOM50-5936M 25601:08:44.55+00:32:166:528.7
341POGORZELSKA Bogusia 287ŻÓŁTOKRÓLEWSCYPEPŁOWOK40-4924K 8401:09:58.80+00:33:316:598.6
342LIDZBARSKI Piotr 221ALFACO RUNNING TEAMRUMIAM40-4976M 25701:10:02.90+00:33:357:008.6
343WYDRYCH Barbara 386GRUDZIĄDZK30-3937K 8501:10:04.80+00:33:377:008.6
344WYSTĘPSKI Kacper 388HYDRO-MET ROGOWOROGOWOM16-194M 25801:10:04.85+00:33:377:008.6
345JANUSZKIEWICZ Kornelia 115WATAHA BYDGOSZCZBYDGOSZCZK30-3938K 8601:10:05.15+00:33:377:008.6
346KOCHOWICZ Anna 156WATAHA BYDGOSZCZZIELONKAK40-4925K 8701:10:07.20+00:33:397:008.6
347RAUCHFLEISZ Andrzej 303CZOPKI KOLCZASTEALEKSANDRÓW KUJAWSKIM16-195M 25901:10:23.95+00:33:567:028.5
348KRAJEWSKI Adam 186BYDGOSZCZM50-5937M 26001:10:35.75+00:34:077:038.5
349DRÓBKA Jakub 61BYDGOSZCZM20-2940M 26101:11:00.90+00:34:337:068.4
350JURKIEWICZ Beata 131INTERACTIVE ENGLISH SCHOOLTORUŃK40-4926K 8801:11:16.80+00:34:497:078.4
351SENDEL Sebastian 319BYDGOSZCZM30-3991M 26201:12:18.50+00:35:507:138.3
352SIENIAWSKI Marek 322ALFACO RUNNING TEAMGDYNIAM30-3992M 26301:12:44.10+00:36:167:168.2
353PRZYBYLSKI Wiesław 293ALFACO RUNNING TEAMGDYNIAM50-5938M 26401:12:44.75+00:36:167:168.2
354MAN Beata 238KLIMAT SOLECSOLEC KUJAWSKIK30-3939K 8901:13:04.70+00:36:367:188.2
355CHOJNACKA Katarzyna 33ATI SYSTEMY ELEKTRONICZNEGRUDZIĄDZK40-4927K 9001:13:57.25+00:37:297:238.1
356KOSIK Marcin 163ATI SYSTEMY ELEKTRONICZNEGRUDZIĄDZM40-4977M 26501:14:00.50+00:37:327:248.1
357PERESIAK Anna 278SOLEC KUJAWSKIK60+2K 9101:14:24.30+00:37:567:268.1
358ZAREMBA Adam 1788 KUJAWSKO- POMORSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJBYDGOSZCZM30-3993M 26601:14:24.55+00:37:567:268.1
359KAKOWSKI Przemysław 136GRUDZIĄDZM20-2941M 26701:15:12.80+00:38:457:318
360STANISZEWSKA Aleksandra 333BYDGOSZCZK30-3940K 9201:15:27.50+00:38:597:328
361DANIELEK Adam 51BIEGAM, ŻEBY SIĘ NIE SPOCIĆ!BYDGOSZCZM40-4978M 26801:15:28.20+00:39:007:328
362MALCZEWSKA Mirka 235BYDGOSZCZK60+3K 9301:16:00.15+00:39:327:367.9
363KIELICH Kamil 146POZNAŃM40-4979M 26901:16:28.35+00:40:007:387.8
364CZEKALSKA Beata 42BYDGOSZCZK30-3941K 9401:16:44.35+00:40:167:407.8
365CZYŻAK Joanna 47AMSNOWY DWÓRK40-4928K 9501:16:45.55+00:40:177:407.8
366NADRAJKOWSKA Joanna 259DZIKIE KUNYINOWROCŁAWK30-3942K 9601:17:40.40+00:41:127:467.7
367KIELISZAK Kinga 147INOWROCŁAWK20-2919K 9701:17:40.80+00:41:137:467.7
368JANKOWSKI Dawid 114ŻNINM30-3994M 27001:21:03.70+00:44:358:067.4
369MYŻYŃSKA Anna 405TORUŃK40-4929K 9801:23:05.95+00:46:388:187.2
370MYŻYŃSKI Maciej 258TORUŃM40-4980M 27101:23:12.65+00:46:448:197.2
371JANIACZYK Zbigniew 112TORUŃM40-4981M 27201:23:13.60+00:46:458:197.2
372RAUCHFLEISZ Agata 302CZOPKI KOLCZASTEALEKSANDRÓW KUJAWSKIK40-4930K 9901:24:23.25+00:47:558:267.1
373RAUCHFLEISZ Andrzej 301CZOPKI KOLCZASTEALEKSANDRÓW KUJAWSKIM40-4982M 27301:24:23.35+00:47:558:267.1
374KENN Agnieszka 145SOLEC KUJAWSKIK30-3943K 10001:26:02.10+00:49:348:367
Znaleziono 374 wynik(ów)