Organizator : Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data : 2018-07-19
Miejsce : Lądek-Zdrój
Dystans : 110 km
Zgłoszonych : 331
Wystartowało : 297
Nie ukończyło : 28
Ukończyło : 269
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuA9
15km
A11
40km
A13
73km
A15
98km
Czas
netto
110km
Czas
brutto
110km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
           
1DZIĄDZIAK Łukasz 246Monk SandalsOŁAWASenior II M - 30 1M 100:00:0001:25:0503:35:2406:52:4110:01:5511:15:08.7011:15:08.70 6:089,8
2UZNAŃSKI Piotr 264Euroclear Running TeamKRAKÓWSenior II M - 30 2M 200:00:0001:23:3703:46:0907:39:3010:44:2711:55:11.6511:55:12.60+00:40:036:309,2
3JEDWABNY Piotr 126WROCŁAWSenior II M - 30 3M 300:00:0201:25:0603:43:1507:30:5611:01:1612:17:39.6512:17:41.85+01:02:336:428,9
4WYRODEK Jakub 227TurboptysieNOWA RUDASenior II M - 30 4M 400:00:2801:39:4004:11:5907:50:3011:11:0512:29:45.3012:30:14.05+01:15:056:488,8
5SZAROWAR Bartosz 147NOWA SÓLMasters M - 40 1M 500:00:0301:27:2804:02:4507:51:0411:19:1612:43:12.0012:43:15.55+01:28:066:568,6
6BANASZEK Adam 311biegusiem.plWARSZAWASenior II M - 30 5M 600:00:0401:35:0304:15:4908:03:3211:35:1612:48:37.4012:48:41.50+01:33:326:598,6
7KALINA Tomasz 305True RunnersOSLOSenior II M - 30 6M 700:00:0401:27:1603:58:5607:50:4511:27:2112:49:06.6512:49:10.95+01:34:026:598,6
8SZCZEPANIAK Marcin 28xRunnersKONINSenior II M - 30 7M 800:00:0101:31:2004:09:2008:04:3511:33:5112:50:53.1512:50:54.95+01:35:467:008,6
9DMUCH Jakub 163xRunnersTRZEBNICASenior I M - 20 1M 900:00:0401:36:1904:18:0708:08:2811:38:5412:59:00.4012:59:04.80+01:43:567:048,5
10ĆWIK Iwona 310TYCHYSenior II K - 301K 100:00:0501:32:0404:15:4708:02:3111:40:4613:01:52.7513:01:58.15+01:46:497:068,4
11WŁOCHAL Robert 133WAŁBRZYCHSenior II M - 30 8M 1000:00:1001:46:1704:28:0308:16:1811:47:1713:06:56.7013:07:07.00+01:51:587:098,4
12STROINSKI Daniel 295RMF4RT OCRRYBNIKSenior II M - 30 9M 1100:00:0201:33:1104:15:5408:41:3311:58:2313:10:42.8513:10:45.10+01:55:367:118,3
13WASZEK Sławomir 48KARKONOSZ RUNNING TEAMWROCŁAWSenior II M - 30 10M 1200:00:0601:36:1804:20:2308:17:3911:58:5313:20:24.3513:20:31.20+02:05:227:168,2
14ŚWIERAD Dariusz 281ASICS FrontRunner Poland / CamelBak PolskaKRAKÓWSenior II M - 30 11M 1300:00:0401:39:0504:23:2908:28:3012:04:1313:39:01.6013:39:05.95+02:23:577:268,1
15BAZYL Adam 8W pogoni za duchemDĄBROWA GÓRNICZASenior II M - 30 12M 1400:00:1501:43:1904:35:3108:34:0612:16:1513:40:19.5013:40:34.55+02:25:257:278,0
16AUGUSTYŃSKI Sylwester 77Lacho TeamKRAKÓWSenior II M - 30 13M 1500:00:0301:31:5704:08:5308:16:2212:09:2013:43:42.3513:43:45.40+02:28:367:298,0
17KRZESZOWSKI Marcin 212STRZEGOMSenior II M - 30 14M 1600:00:1101:45:3004:31:3308:37:0912:21:1913:45:40.1013:45:52.05+02:30:437:308,0
18SMOLAREK Sebastian 231POZNAŃSenior II M - 30 15M 1700:00:0301:28:2504:09:1008:19:0412:21:0113:50:27.3513:50:31.20+02:35:227:327,9
19WALESIAK Wojciech 40Rembertów TeamWARSZAWASenior II M - 30 16M 1800:00:1901:42:5204:29:5808:32:1912:37:2514:00:08.4514:00:27.70+02:45:197:387,9
20TOMALSKI Marcin 283KRAKOWSenior II M - 30 17M 1900:00:0501:43:1004:40:5708:55:3112:41:3214:09:32.6514:09:38.00+02:54:297:437,8
21BORUCKI Jakub 14#kaszanienamokaPOZNAŃSenior II M - 30 18M 2000:00:1101:44:5404:38:5808:47:0212:41:4114:10:38.4514:10:49.65+02:55:407:437,8
22KUPIŃSKI Cezary 30WROCŁAWWeteran I M - 50 1M 2100:00:0401:46:3504:38:5208:46:3412:42:0614:13:38.6514:13:43.35+02:58:347:457,7
23ŁABUZ Sylwester 13DZIERŻONIÓWSenior II M - 30 19M 2200:00:0901:43:1804:35:4908:59:4912:55:2114:15:46.9514:15:56.85+03:00:487:467,7
24ZBRZEŹNY Cezary 141KB JurundSzczytnoSZCZYTNOSenior II M - 30 20M 2300:00:1301:45:5104:33:2708:51:5212:50:4014:18:47.6514:19:01.60+03:03:527:487,7
25MAZUR Tomasz 113WOLICAMasters M - 40 2M 2400:00:0401:38:3004:28:0008:47:4412:45:2214:20:47.0014:20:51.35+03:05:427:497,7
26BIADASZ Andrzej Michał 107Politechnika PoznańskaPOZNAŃMasters M - 40 3M 2500:00:0301:44:0904:33:3608:47:1812:46:5314:20:48.7514:20:52.00+03:05:437:497,7
27KLUSEK Mateusz 135Sklep Biegacza Running Team KrakówKRAKÓWSenior I M - 20 2M 2600:00:0201:32:3004:35:2509:00:1612:47:0614:22:20.0014:22:22.80+03:07:147:507,7
28ZIĘTERSKI Robert 194ROBERT ZIĘTERSKIKŁODZKOMasters M - 40 4M 2700:00:0401:44:2304:44:5908:47:2612:50:4914:27:08.6514:27:13.60+03:12:047:527,6
29WOJCIECHOWSKI Przemyslaw 74ChampionMan TeamCZEMPIŃSenior II M - 30 21M 2800:00:0501:46:1904:36:1308:48:3512:52:2914:29:28.7014:29:34.20+03:14:257:547,6
30KRÓL Maciej 81POZNAŃMasters M - 40 5M 2900:00:0501:46:2304:44:5908:48:3812:52:2914:29:29.4514:29:34.80+03:14:267:547,6
31KSIĘŻNIK Dorota 235SKARBIMIERZ-OSIEDLEWeteran K - 501K 200:00:0901:49:0104:45:1709:06:3813:06:5114:30:35.3514:30:45.15+03:15:367:547,6
32ŻUREK-KRÓL Żaneta 11CityZen Running TeamPOZNAŃSenior II K - 302K 300:00:0301:49:4604:56:1009:21:4113:10:1314:34:14.5014:34:17.85+03:19:097:567,5
33NOWAK Paweł 325Supermaraton KaliszKALISZWeteran I M - 50 2M 3000:00:0101:43:0904:46:1609:15:3813:07:0014:35:08.8514:35:09.85+03:20:017:577,5
34WERNER Kamil 52Ultra PasterzeWARSZAWASenior II M - 30 22M 3100:00:0201:30:5604:24:2309:03:5513:04:0214:35:09.3014:35:11.75+03:20:037:577,5
35TRZCIELIŃSKI Roman 106PSY WarszawaWARSZAWAWeteran II M - 601M 3200:00:0701:46:1904:45:1909:12:0513:10:0814:36:07.4514:36:15.20+03:21:067:577,5
36WIERZBICKI Hubert 105CrossFit DogFieldPASIKUROWICESenior I M - 20 3M 3300:00:0801:43:0504:36:5709:06:5913:08:4014:36:06.9014:36:15.25+03:21:067:577,5
37GARNEK Piotr 60Vege RunnersWROCŁAWSenior II M - 30 23M 3400:00:0802:00:1105:16:4509:33:2113:13:5514:42:32.4514:42:40.85+03:27:328:017,5
38BIERNACKA Edyta 119GOSTYŃSenior II K - 303K 400:00:1101:49:1205:00:4109:20:1813:16:0614:47:22.4514:47:34.40+03:32:258:047,4
39WITEK Łukasz 257Bieg po zdrójJAWORZEMasters M - 40 6M 3500:00:0601:48:2205:00:4109:23:2513:16:1514:47:27.9014:47:34.45+03:32:258:047,4
40BUCHLA Marcin 183GT RATWROCŁAWMasters M - 40 7M 3600:00:0201:51:1704:45:2609:09:1613:13:2914:48:09.9014:48:12.65+03:33:038:047,4
41RZYWUCKI Woitek 274Runnersclub.plPILAMasters M - 40 8M 3700:00:0801:57:1005:07:1309:33:2813:36:4815:04:16.1515:04:24.70+03:49:168:137,3
42PACZUSKI Michal 260Forever Young LodzLODZSenior II M - 30 24M 3800:00:1501:44:4804:35:4608:58:0313:16:0615:05:33.7515:05:48.85+03:50:408:137,3
43DABKOWSKI Kamil 139WARSAWMasters M - 40 9M 3900:00:1201:46:1904:45:3709:21:4213:30:4815:08:12.1515:08:24.45+03:53:158:157,3
44ZAWORSKI Tomasz 262WROCŁAWSenior II M - 30 25M 4000:00:0501:45:5104:52:4509:22:5513:34:2315:14:49.5515:14:54.60+03:59:458:187,2
45HOLC Michał 282uZDROWIskowy TEAMWARSZAWASenior II M - 30 26M 4100:00:0901:41:3104:44:4609:21:5113:42:5415:16:46.1515:16:55.65+04:01:468:207,2
46MARUKIEWICZ Marek 271Biegamdlazdrowia.plJELENIA GÓRASenior II M - 30 27M 4200:00:0009:00:0813:20:1315:20:00.3515:20:00.35+04:04:518:217,2
47KAŃDUŁA Grzegorz 83nest.poznan.plPOZNAŃSenior II M - 30 28M 4300:00:1801:49:2404:49:4809:21:0213:37:3815:20:23.3015:20:41.40+04:05:328:227,2
48LICHOTA Tomasz 289DekoriaŚWIDNICASenior I M - 20 4M 4400:00:0401:38:1204:42:0809:26:1513:51:2915:20:43.2515:20:47.70+04:05:398:227,2
49IŁOWIECKI Dominik 131NBR TeamPOZNAŃSenior II M - 30 29M 4500:00:1001:42:3104:38:3809:19:1813:42:3115:21:01.9015:21:12.45+04:06:038:227,2
50WASILEWSKI Marcin 152ZIELONA GÓRASenior II M - 30 30M 4600:00:0901:38:0804:35:3809:27:4313:52:5115:25:13.9515:25:23.30+04:10:148:247,1
50WALENDA Arkadiusz 298Vege Ultra RunnersLESZNOWOLAMasters M - 40 10M 4700:00:0401:44:1304:59:5509:41:4113:56:1115:25:18.6515:25:23.30+04:10:148:247,1
52WOSZCZAK Zbigniew 1781964STRZELINWeteran I M - 50 3M 4800:00:0601:53:0605:15:5409:41:3613:56:0915:25:17.0515:25:23.55+04:10:148:247,1
53TITZ KOZA Julita 120LODZSenior II K - 304K 500:00:0601:49:1505:06:1509:37:5613:51:3615:25:41.5015:25:47.60+04:10:388:247,1
54RAJNER Krzysztof 12ULTRA KoszalinKOSZALINSenior II M - 30 31M 4900:00:1601:49:0704:54:0809:31:4413:51:1115:27:00.6515:27:16.70+04:12:088:257,1
55WODZIEŃ Andrzej 329RZESZÓWMasters M - 40 11M 5000:00:0601:49:0604:56:0609:33:3413:54:5115:29:26.9515:29:33.80+04:14:258:267,1
56SZYL Marek 85Runners Team QuiblWARSZAWAMasters M - 40 12M 5100:00:1801:51:5005:18:5309:49:2714:06:1215:37:23.2515:37:41.40+04:22:328:317,0
57RAJTAR Zbigniew 104Rontil-CompassKRAKOWWeteran I M - 50 4M 5200:00:0401:46:5204:49:5009:28:5213:59:0315:38:20.4015:38:24.75+04:23:168:317,0
58KRYM Katarzyna 223Night Runners WrocławSMOLECMasters K - 401K 600:00:0301:47:1904:44:2709:20:3713:59:0115:43:04.8015:43:08.75+04:28:008:347,0
59MEISSNER Paweł 222TIGERS TEAMŁÓDŹSenior II M - 30 32M 5300:00:0201:46:1804:44:2809:20:5213:59:0315:43:06.0015:43:08.85+04:28:008:347,0
60WALCZAK Patryk 22xRunnersKONINSenior I M - 20 5M 5400:00:0101:36:2304:31:2709:14:1814:06:3015:45:35.7015:45:37.60+04:30:288:357,0
61KRZESIŃSKI Dariusz 286Orange Polska S.AWROCŁAWMasters M - 40 13M 5500:00:0601:46:4305:00:3809:33:2614:01:2615:46:56.6015:47:03.15+04:31:548:367,0
62WITCZAK Przemysław 205Dreamtime TrailsWARSZAWAMasters M - 40 14M 5600:00:1101:59:2705:18:4710:00:1414:15:1515:50:10.6015:50:21.80+04:35:138:386,9
63WŁOSKOWICZ Marcin 130WĄCHOCKMasters M - 40 15M 5700:00:1802:07:4305:32:3310:06:4114:26:1415:53:53.8015:54:12.75+04:39:048:406,9
64JĘDRYCHOWSKI Bartłomiej 306KUDOWA-ZDRÓJSenior II M - 30 33M 5800:00:2001:49:0005:09:5009:52:4814:21:1615:55:28.8515:55:49.65+04:40:408:416,9
65KALEMBKIEWICZ Piotr 229MirotransWROCŁAWMasters M - 40 16M 5900:00:2301:52:0305:00:5510:10:4614:29:2016:00:21.2016:00:45.05+04:45:368:436,9
66WESOŁEK Marek 220Pro-Run WrocławWROCŁAWSenior II M - 30 34M 6000:00:1001:57:4505:00:3009:38:3014:06:5916:02:54.8016:03:05.40+04:47:568:456,9
67KLARECKI Adrian 100WiRan Team/ AstMa TeamREDAMasters M - 40 17M 6100:00:0201:39:3404:41:1709:25:5414:11:4216:05:09.1016:05:11.85+04:50:038:466,8
68KRÓL Maciej 98WiRan TeamREDAMasters M - 40 18M 6200:00:0301:39:3504:41:1909:25:4914:11:0916:05:08.6016:05:11.95+04:50:038:466,8
69OLAWIŃSKI Karol 276TMTeamKOBIERZYCESenior II M - 30 35M 6300:00:1301:49:3105:02:2910:17:4014:31:2016:05:28.6516:05:42.00+04:50:338:466,8
70FROŁOW Jakub 201WARSZAWAMasters M - 40 19M 6400:00:1201:49:3404:56:0309:32:4414:13:4716:07:47.6516:08:00.50+04:52:518:476,8
71KOZERAŃSKI Przemysław 248WILD DOGS TEAMWOJKOWICESenior II M - 30 36M 6500:00:1101:47:4405:06:1309:53:4514:21:1616:08:34.0016:08:45.20+04:53:368:486,8
72MALINOWSKI Jerzy 158ZIĘBICEWeteran I M - 50 5M 6600:00:1001:46:2104:45:1709:26:2414:29:4916:15:00.7516:15:11.30+05:00:028:516,8
73KOWAL Wiesław 216Sparta ZiębiceZIĘBICEMasters M - 40 20M 6700:00:1001:46:1904:45:2709:26:3114:30:1516:18:14.7516:18:25.35+05:03:168:536,7
74SIKORSKI Jacek 95Giro di ZawadaPIŁAMasters M - 40 21M 6800:00:0901:52:0205:06:1409:47:2914:26:4216:20:47.4516:20:57.40+05:05:488:546,7
75CZAPIEWSKI Janusz 247OJCIEC I SYN &CRIK FCA POLAND TYCHYBIERUŃWeteran I M - 50 6M 6900:00:0501:46:5805:16:1010:25:4814:47:0616:24:00.6516:24:06.30+05:08:578:566,7
76GRUNTOWSKI Mateusz 259Niemo AdventureNIEMODLINSenior II M - 30 37M 7000:00:2101:54:2305:21:4410:17:2614:53:3816:30:15.3016:30:36.30+05:15:279:006,7
77BALWIERCZAK Piotr 187Night Runners WrocławWROCŁAWSenior I M - 20 6M 7100:00:0301:34:4504:23:0208:55:0714:38:4616:33:57.2516:34:00.90+05:18:529:026,6
78FEODORÓW Wojciech 285SkurczyBykiZABRZEMasters M - 40 22M 7200:00:0401:58:0605:22:3010:21:0515:06:3916:42:07.1516:42:12.10+05:27:039:066,6
79SANKOWSKI Paweł 312Placki TeamWROCŁAWSenior II M - 30 38M 7300:05:1002:04:5305:35:0910:21:0014:55:0416:39:09.9516:44:20.20+05:29:119:056,6
80ZYDROŃ Tymoteusz 157Visegrad Maraton RytroKRAKÓWMasters M - 40 23M 7400:00:1402:00:5105:34:4310:30:5215:03:2616:45:04.2516:45:18.70+05:30:109:086,6
81KURCZYK Tomasz 214KOŚMIDRYMasters M - 40 24M 7500:00:0401:48:2105:08:3710:10:4615:09:0816:47:00.9516:47:05.65+05:31:569:096,6
82GAJLUSZ Dawid 278biegiem po marzenia TEAMOLEŚNICASenior II M - 30 39M 7600:00:0101:32:3104:38:5309:48:4614:44:4616:50:16.4016:50:18.10+05:35:099:116,5
83PAWŁOWSKI Jacek 156KS Tęcza GdyniaGDYNIAMasters M - 40 25M 7700:00:0901:44:0204:56:1310:11:0315:23:2416:51:44.2516:51:54.20+05:36:459:116,5
84DOMOSTOWICZ Michał 318SKIERNIEWICESenior II M - 30 40M 7800:00:1501:57:1205:24:4310:27:5215:14:1316:52:57.6016:53:13.05+05:38:049:126,5
85GRYSKA Piotr 322KOBIELAMasters M - 40 26M 7900:00:2902:06:3305:30:2610:29:1515:11:2516:52:43.9016:53:13.25+05:38:049:126,5
86GĄSIOR Paweł 112OŁAWASenior II M - 30 41M 8000:00:0801:38:0505:08:0710:16:5315:12:0516:53:51.7516:54:00.20+05:38:519:136,5
87PIOTROWSKI Michał 154Klub Biegacza Jurund SzczytnoŚWIĘTAJNOSenior II M - 30 42M 8100:00:1301:45:5104:44:2809:51:4014:58:3616:56:58.1016:57:11.55+05:42:029:146,5
88SZCZOTKA Katarzyna 198PSZCZYNAMasters K - 402K 700:00:0501:57:0905:28:0510:41:3415:24:5217:04:32.9517:04:38.75+05:49:309:186,4
89BOBIN Tomasz 94GORZÓW WLKP.Masters M - 40 27M 8200:00:0401:46:1405:16:4010:22:1715:24:3017:05:48.9017:05:53.25+05:50:449:196,4
90TRACZYK Marek 258MPK WybieganieWARSZAWAWeteran I M - 50 7M 8300:00:0702:10:4805:51:3710:53:4015:37:2417:09:20.3017:09:27.40+05:54:189:216,4
91ŻMIJEWSKI Tomasz 27WROCŁAWSenior II M - 30 43M 8400:00:1102:01:5305:34:4610:30:5815:21:0417:11:29.2517:11:40.25+05:56:319:226,4
92POSMAN Rafał 307WAŁBRZYCHMasters M - 40 28M 8500:00:0502:04:1705:28:2710:21:3115:19:3617:12:22.7017:12:28.35+05:57:199:236,4
93BARAN Jarosław 189WROCŁAWMasters M - 40 29M 8600:00:2302:10:3905:51:5310:53:3415:18:4517:12:58.9017:13:22.45+05:58:139:236,4
94LANGER Waldemar 7LESZNOWeteran I M - 50 8M 8700:00:0501:49:3105:24:5810:28:2015:21:2317:13:54.1017:13:59.30+05:58:509:236,4
95JĘDRYCHA Bożena 140RYBNIKMasters K - 403K 800:00:1402:03:1605:51:3810:53:1415:42:2017:18:02.4517:18:16.50+06:03:079:266,4
96MEISSNER Paweł 209konefka teamGDAŃSKMasters M - 40 30M 8800:00:0301:56:2305:30:0211:04:1415:42:4717:18:17.1017:18:20.85+06:03:129:266,4
97ZUBERT Marcin 114PRESS GLASS- BIEGAMY I WSPIERAMYRUDNIK WIELKIMasters M - 40 31M 8900:00:2002:12:4505:26:1010:22:1915:12:1017:19:19.1517:19:39.95+06:04:319:266,4
98KUPCZYK Jacek 153MOL RUNNERSROKIETNICAMasters M - 40 32M 9000:00:0501:54:3905:17:4010:31:4015:21:0917:19:58.1017:20:03.95+06:04:559:276,3
99WESOŁOWSKI Krzysztof 31Poranny PatrolKRAKÓWSenior II M - 30 44M 9100:00:0701:49:1005:17:4910:14:2715:25:4817:21:43.7017:21:51.05+06:06:429:286,3
100SAWKA Tomasz 254sezonstartowy.plNYSASenior II M - 30 45M 9200:00:0001:48:5605:02:2110:11:1717:23:14.0017:23:14.00+06:08:059:296,3
101WAWRESZUK Wiktor 91Biała BiałystokBIAŁYSTOKWeteran I M - 50 9M 9300:00:0901:49:0705:15:5510:13:0815:32:2017:23:32.4017:23:41.75+06:08:339:296,3
102ZAJĄC Marcin 207JÓZEFOSŁAWSenior II M - 30 46M 9400:00:0301:46:5504:58:2010:10:5615:19:0417:24:19.7517:24:23.60+06:09:149:296,3
103ZOWAL Ryszard 26W pogoni za duchemDĄBROWA GÓRNICZAMasters M - 40 33M 9500:00:0002:00:2505:24:4910:40:2315:34:1817:24:58.5017:24:58.50+06:09:499:296,3
104ZAPORA Marek 129w Pogoni za duchemSARNÓWSenior II M - 30 47M 9600:00:1902:00:0705:24:3110:42:2915:34:0117:24:39.3017:24:58.70+06:09:509:296,3
105GŁĘBOWSKI Tomasz 124CZERWONAKMasters M - 40 34M 9700:00:0801:51:3605:04:4710:14:1915:30:3317:25:49.6017:25:58.45+06:10:499:306,3
106POLAŃSKI Bartosz 67WROCŁAWSenior II M - 30 48M 9800:00:0902:00:1105:21:3110:34:4015:33:2917:27:41.6017:27:50.80+06:12:429:316,3
107SUSKI Józef 16AGB TORFYŁÓDŹMasters M - 40 35M 9900:00:0102:10:3105:54:0110:54:5215:49:4117:34:10.8017:34:12.60+06:19:039:356,3
108KAŃDUŁA Klaudia 70NEST TEAMPOZNAŃSenior II K - 305K 900:00:1801:56:2105:17:3010:28:5915:33:2617:35:08.9017:35:27.75+06:20:199:356,3
109WOŹNA Magdalena 240ZIELONA GÓRAMasters K - 404K 1000:00:2202:11:3105:53:0711:11:1515:46:4017:36:54.4517:37:16.90+06:22:089:366,2
110TĘSIOROWSKI Mariusz 96SYCÓWSenior II M - 30 49M 10000:00:2201:56:0105:06:3610:22:3415:42:0317:40:51.7517:41:14.40+06:26:059:386,2
111MATEŃCZUK Paweł 272Naval PolskaWARSZAWAMasters M - 40 36M 10100:00:0802:16:5606:18:0510:56:0316:03:2017:41:25.2517:41:33.50+06:26:249:386,2
112PONDYTKO Piotr 317KŁODZKOMasters M - 40 37M 10200:00:2802:09:3205:41:0710:45:2215:45:5517:41:22.8017:41:51.05+06:26:429:386,2
113SZYMAŁA Marcin 167KLUCZBORKMasters M - 40 38M 10300:00:2202:12:5006:19:4611:14:0115:54:2417:41:49.8517:42:12.05+06:27:039:396,2
114BOTTCHER Andrzej 174SKB GRANITSTRZELINMasters M - 40 39M 10400:00:0701:53:0805:16:1710:31:1415:47:4317:43:45.2017:43:52.55+06:28:439:406,2
115CHACIŃSKI Mikołaj 253ProAutomationWARSZAWASenior II M - 30 50M 10500:00:0701:51:2505:16:2310:31:2015:47:4217:43:48.7017:43:56.55+06:28:479:406,2
116CYGAN Tomasz 89Spartanie DzieciomWARSZAWASenior II M - 30 51M 10600:00:0301:47:2305:12:2910:12:5015:57:2017:45:34.1017:45:37.45+06:30:289:416,2
117RODAK Zbigniew 204STRZEGOMSenior II M - 30 52M 10700:00:1201:58:0305:34:2410:41:1815:52:5817:49:53.1017:50:06.00+06:34:579:436,2
118KŁOSOWSKI Piotr 151STRZEGOMMasters M - 40 40M 10800:00:0001:58:1405:34:3610:41:3215:55:2617:50:06.2017:50:06.20+06:34:579:436,2
119KOŁODZIEJ Mariusz 19TMTeamLEGNICAMasters M - 40 41M 10900:00:0101:59:4505:46:4310:55:0615:53:4717:52:28.3517:52:29.55+06:37:209:446,2
120RUMPEL Krzysztof 6KS M.E.T.A.CZYŻOWICESenior II M - 30 53M 11000:00:2401:57:0805:41:5410:57:2115:52:2117:52:16.6517:52:40.95+06:37:329:446,2
121ZAWISZ Mariusz 69YNO ULTRAGASZOWICESenior II M - 30 54M 11100:00:2301:57:1105:41:5310:57:2815:52:4217:52:17.8017:52:41.05+06:37:329:446,2
122PILŚNIAK Piotr 127Forma Wodzislaw ŚląskiWODZISŁAW ŚLĄSKIMasters M - 40 42M 11200:00:2401:57:1105:41:5410:57:1615:53:4517:52:16.8517:52:41.50+06:37:329:446,2
123NOWAK Krzysztof 267DĄBROWA GÓRNICZAMasters M - 40 43M 11300:00:2105:32:4110:58:3615:53:0917:53:20.1017:53:41.55+06:38:329:456,1
124KOPACKI Grzegorz 55FollowMe - zmieniamyfinanse.plWAŁBRZYCHSenior II M - 30 55M 11400:00:1201:57:2705:25:5610:55:0316:07:0017:54:19.1517:54:31.80+06:39:239:456,1
125FURMAN Marcin 186SOSNOWIECMasters M - 40 44M 11500:00:0601:48:4105:53:3511:20:5416:21:3517:58:54.9517:59:01.75+06:43:539:486,1
126SPYCHAŁA Paweł 103PLEWISKAWeteran I M - 50 10M 11600:00:1902:11:2906:00:5111:31:5116:21:0118:00:38.5018:00:57.55+06:45:489:496,1
127ŚWIATOWIEC Anna 44Imperium Sportu TeamKRAKÓWMasters K - 405K 1100:00:1102:12:2506:12:0611:31:5316:21:4918:01:07.9018:01:19.55+06:46:109:496,1
128DOBROŚ Tomasz 99WIERUSZÓWMasters M - 40 45M 11700:00:1402:13:2206:06:1611:24:5616:14:5618:04:13.6018:04:28.00+06:49:199:516,1
129PŁYWACZYK Maciej 79Team PleszewPLESZEWWeteran I M - 50 11M 11800:00:1702:09:3705:44:2610:58:4416:11:0218:11:16.4018:11:34.05+06:56:259:556,0
130BEDNAREK Jacek 263MetLife RunWARSZAWAMasters M - 40 46M 11900:00:1101:48:0605:07:4310:42:0816:06:2818:12:04.0518:12:15.10+06:57:069:556,0
131SZUBERT Ariel 159ŚREMSenior I M - 20 7M 12000:00:1301:55:2805:16:3610:41:5815:48:5418:14:18.9018:14:32.35+06:59:239:566,0
132ŻMUDKA Bartek 51RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKMasters M - 40 47M 12100:00:1501:58:5305:28:1210:42:4116:14:4718:16:49.8018:17:05.00+07:01:569:586,0
133WYSOCKI Tomasz 41OchajoRUN & FriendsRYBNIKMasters M - 40 48M 12200:00:1501:58:5405:28:0010:42:3616:14:4518:16:50.3518:17:05.35+07:01:569:586,0
134WINIAREK Leszek 20#TEAM_DKMSWARSZAWAMasters M - 40 49M 12300:00:0802:10:5705:51:3710:57:4616:14:1218:17:13.4518:17:22.15+07:02:139:586,0
135KOCJAN Paweł 54Night RunnersPOZNAŃSenior II M - 30 56M 12400:00:1201:46:1005:20:3410:41:2416:07:4218:18:59.8018:19:11.85+07:04:039:596,0
136WŁODARCZYK Łukasz 4Night RunnersPOZNAŃSenior II M - 30 57M 12500:00:1401:47:0905:20:1010:41:1116:06:2118:19:00.9018:19:15.05+07:04:069:596,0
137GIERADA Mateusz 1Night Runners GliwiceGLIWICESenior I M - 20 8M 12600:00:0201:48:2805:10:3010:39:5216:16:4418:27:32.5018:27:34.65+07:12:2510:046,0
138RÓŻOWICZ Eliza 47Spartanie DzieciomWARSZAWAMasters K - 406K 1200:00:0902:04:5005:41:3410:59:1316:04:3318:27:25.2518:27:35.10+07:12:2610:046,0
139JĘDRYCHA Michał 18W pogoni za duchemDĄBROWA GÓRNICZASenior II M - 30 58M 12700:00:1302:03:2005:51:4010:53:2616:14:0918:29:02.0018:29:15.90+07:14:0710:046,0
140ZAKRZEWSKI Krzysztof 2503:33 TEAMPALĘDZIEMasters M - 40 50M 12800:00:1702:00:3205:41:1711:17:0816:40:0718:29:11.2018:29:28.45+07:14:1910:056,0
141JURA Mariusz 87ŁÓDŹSenior II M - 30 59M 12900:00:1302:11:3805:53:1711:09:4816:23:5318:31:08.2518:31:21.90+07:16:1310:065,9
142FARBISZEWSKI Marek 303Orange PolskaWARSZAWAMasters M - 40 51M 13000:00:2602:11:3905:51:1510:56:0016:51:1918:31:09.8018:31:36.40+07:16:2710:065,9
143GRZESIAK Mateusz 284KLUB AAMIANOWICESenior II M - 30 60M 13100:00:0201:50:4805:30:0211:25:2116:37:2318:34:32.0018:34:34.65+07:19:2510:075,9
144NOLBRZYK Adrian 230OSIECZNAMasters M - 40 52M 13200:00:2402:02:2105:50:0311:16:5316:33:4918:36:35.4018:36:59.40+07:21:5010:095,9
145RACZYŃSKI Bogusz 3TIGERS TEAMALEKSANDRÓW ŁÓDZKISenior II M - 30 61M 13300:00:0602:00:1805:40:3611:09:3916:33:1718:39:05.2518:39:11.75+07:24:0310:105,9
146WOJEWODA Michał 64Triwawa / Run the ParkWARSZAWAMasters M - 40 53M 13400:00:0802:09:2605:40:0911:18:2816:39:5418:40:58.6018:41:07.55+07:25:5810:115,9
147WOJCIECHOWICZ Leszek 217Biegajnia PoznańBORZYKOWOSenior II M - 30 62M 13500:00:1202:13:0706:11:0111:28:1216:39:1118:41:30.4018:41:43.15+07:26:3410:115,9
148HADZICKA Sylwia 61Vege RunnersWROCŁAWSenior II K - 306K 1300:00:1102:15:3306:08:4611:24:5516:45:5018:46:06.1018:46:17.75+07:31:0910:145,9
149SANKOWSKI Jacek 2031988WROCŁAWSenior II M - 30 63M 13600:05:1002:05:2205:58:1111:20:5816:47:5418:42:53.7518:48:03.90+07:32:5510:125,9
150SKÓRA Mirosław 275SPARTA ULTRA TEAMLASKIMasters M - 40 54M 13700:00:0501:48:0405:22:1511:08:2916:45:5118:49:41.2018:49:46.70+07:34:3810:165,8
151HENDRYS Marek 288Sparta Ultra TeamGRANICESenior I M - 20 9M 13800:00:0501:48:0805:22:1611:08:3516:46:0018:49:40.8518:49:46.80+07:34:3810:165,8
152LECHOWSKI Tomasz 313KRAKÓWSenior II M - 30 64M 13900:00:2202:09:0006:17:2211:44:2917:02:1018:56:42.5018:57:04.50+07:41:5510:205,8
153KASPRZYK Adrian 321LeszNo Limits RunnersLESZNOMasters M - 40 55M 14000:00:2602:14:0806:13:0111:34:1417:03:1118:58:14.6018:58:41.05+07:43:3210:205,8
154HAJEK Przemek 143ASAP RUNNERSŁÓDŹSenior II M - 30 65M 14100:00:1601:50:3905:35:5511:03:2916:56:1519:00:07.4519:00:23.85+07:45:1510:215,8
155KRECZMAŃSKI Robert 23Emeryci i RenciściZALESIE GÓRNEWeteran I M - 50 12M 14200:00:0201:36:5904:28:1110:40:0116:33:0719:00:49.0519:00:51.90+07:45:4310:225,8
156JADACH Grzegorz 294WROCŁAWSenior II M - 30 66M 14300:00:0501:52:3605:21:1210:41:5816:18:3019:04:18.7019:04:23.80+07:49:1510:245,8
157URACZ Łukasz 238Harpagan SosnowiecSOSNOWIECSenior II M - 30 67M 14400:00:2102:08:5005:57:3511:24:5416:48:0419:07:02.2519:07:23.40+07:52:1410:255,8
158MARCZEWSKI Andrzej 149Dla BogusiKIELCEWeteran I M - 50 13M 14500:00:0801:57:1405:49:2611:22:1916:51:3619:07:19.9019:07:28.35+07:52:1910:255,8
159ROLLA Dorian 199WARZYMICEMasters M - 40 56M 14600:00:0501:58:4306:18:1011:46:2317:04:1819:12:55.1019:13:00.30+07:57:5110:285,7
160QUIRINI Ewa 166NOWY TARGSenior II K - 307K 1400:00:2402:11:2206:00:5011:25:0317:02:5619:13:14.9019:13:39.05+07:58:3010:295,7
161BRUSZEWSKA-GŁOMBIOWSKA Monika 134GDYNIAMasters K - 407K 1500:00:0602:11:3005:59:1611:30:2516:52:2419:13:44.4019:13:50.65+07:58:4110:295,7
162BODIO Dariusz 218Sparta ZiębiceZIĘBICEWeteran I M - 50 14M 14700:00:1201:48:4204:56:0810:53:5317:16:1519:19:06.9019:19:19.45+08:04:1010:325,7
163KRAJEWSKI Artur 326PŁOCKMasters M - 40 57M 14800:00:0502:11:4006:17:0411:44:5617:18:0519:21:09.7519:21:15.15+08:06:0610:335,7
164LUTYŃSKI Zbigniew 155OŚWIĘCIMSenior II M - 30 68M 14900:00:1802:08:3305:58:5211:49:2617:15:1619:22:51.3019:23:09.75+08:08:0110:345,7
165ZEGARMISTRZ Grzegorz 228KRAKÓWSenior II M - 30 69M 15000:00:2602:00:1605:05:1417:25:3519:22:49.1519:23:15.20+08:08:0610:345,7
166LANGE Szymon 270Runner's PowerŚREMSenior II M - 30 70M 15100:00:1002:08:4905:58:2311:34:1717:18:5519:23:12.0019:23:22.90+08:08:1410:345,7
167SMOŁUCH Tomasz 84Saint-Gobain SQUAD / LURBEL POLSKAOLKUSZMasters M - 40 58M 15200:00:2702:15:4506:12:5411:49:0617:21:2419:23:27.1519:23:55.10+08:08:4610:345,7
168CHURAS Łukasz 252MYSZKÓWMasters M - 40 59M 15300:00:2502:09:1105:39:5211:18:0916:58:3819:24:05.4019:24:30.80+08:09:2210:345,7
169GAWEŁ Krzysztof 97Erbud Rybnik/Forma Wodzisław Śl.PSZÓWMasters M - 40 60M 15400:00:2302:10:3906:06:4111:34:0917:18:1419:24:19.7019:24:43.45+08:09:3410:355,7
170BYZIA Piotr 9WROCŁAWSenior II M - 30 71M 15500:00:0401:57:3305:48:0011:10:1616:58:4219:27:07.6519:27:12.25+08:12:0310:365,7
171MAJOCH Anna 145GVTKŁODZKOMasters K - 408K 1600:00:0002:08:5005:58:3111:50:4617:16:2919:28:45.8519:28:45.85+08:13:3710:375,6
172WALKIEWICZ Maciej 148SOPOTSenior II M - 30 72M 15600:00:1301:49:2405:16:0510:55:3417:11:1319:29:09.4019:29:23.15+08:14:1410:375,6
173SZARF Paweł 5Załoga GórskaKĘDZIERZYN-KOŹLESenior I M - 20 10M 15700:00:0301:45:4005:41:2811:18:4517:05:5319:35:40.7519:35:43.80+08:20:3510:415,6
174POLAKOWSKI Tomasz 233Street Run RadomRADOMMasters M - 40 61M 15800:00:2402:19:5506:17:5411:58:5917:25:1319:35:39.5019:36:04.10+08:20:5510:415,6
175JĘDRZEJOWSKA-DEC Anna 327OTK RzeźnikGLIWICEMasters K - 409K 1700:00:2302:09:3406:05:5411:52:1417:33:1119:41:23.1519:41:46.60+08:26:3710:445,6
176MĄCZKA Bronisław 328OTK RzeźnikGLIWICEWeteran II M - 602M 15900:00:2302:09:3206:05:5211:52:1717:33:5519:41:23.2519:41:46.95+08:26:3810:445,6
177SOBOCZYŃSKA Justyna 136GDYNIASenior I K - 201K 1800:00:2102:13:2906:13:5711:55:5517:22:3019:41:44.8519:42:05.85+08:26:5710:445,6
178BALICKI Jakub 93ASAp RunnersŁÓDŹMasters M - 40 62M 16000:00:2802:11:4105:51:1711:24:3417:14:5919:41:57.3019:42:25.55+08:27:1610:445,6
179MADEJ Jan 71POLKOWICEMasters M - 40 63M 16100:00:0402:08:4606:01:3212:04:2217:27:4819:42:37.7019:42:41.70+08:27:3310:455,6
180ULATOWSKI Andrzej 10TORUŃMasters M - 40 64M 16200:00:1402:10:5705:44:2211:22:1817:23:0119:42:36.7519:42:51.45+08:27:4210:455,6
181FRĄCKOWIAK Jacek 251Runner's PowerŚREMMasters M - 40 65M 16300:00:0602:16:4706:24:2212:29:0217:48:0219:44:07.8019:44:14.05+08:29:0510:455,6
182PYTEL Stanisław 150scyzorykKIELCESenior II M - 30 73M 16400:00:0701:57:0305:39:5411:15:5616:57:2619:45:26.8519:45:34.30+08:30:2510:465,6
183SOŁTYS Tomasz 331PIDANKOWICESenior II M - 30 74M 16500:00:0702:00:2305:33:1111:22:3217:17:0419:46:15.6019:46:22.75+08:31:1410:475,6
184ANDRZEJCZAK Dariusz 123AGB TorfyALEKSANDRÓW ŁÓDZKIWeteran I M - 50 15M 16600:00:0902:16:4606:06:4811:30:5817:22:5919:46:22.9019:46:31.95+08:31:2310:475,6
185HARĘŻLAK Dorota 38AGB TorfyŁÓDŹMasters K - 4010K 1900:00:0802:13:5606:06:4711:31:0217:22:5219:46:24.2019:46:32.90+08:31:2410:475,6
186URBANEK Dariusz 117OBY PRZED LIMITEMSKIERNIEWICEMasters M - 40 66M 16700:00:1602:00:5705:51:2711:21:4017:23:1919:49:34.5519:49:50.65+08:34:4110:485,5
187SERKOWSKI Marcin 280Biegamyrazem.plGDYNIAMasters M - 40 67M 16800:00:1002:09:2105:59:5711:48:3617:26:1919:50:57.1019:51:07.95+08:35:5910:495,5
188MAGOŃ Kamil 315WIAZOWSenior I M - 20 11M 16900:00:1801:57:2205:32:3211:25:5317:10:2019:52:55.7519:53:14.70+08:38:0610:505,5
189CHRZAN Andrzej 309AA TarnówTARNÓWSenior I M - 20 12M 17000:00:1501:57:2105:31:0511:02:5216:36:5619:54:47.8519:55:02.85+08:39:5410:515,5
190GAWLAS Przemsław 316MŁYNÓWMasters M - 40 68M 17100:00:0001:59:3305:46:4811:30:0417:27:4619:55:35.3519:55:35.35+08:40:2610:525,5
191SMOLEŃ Tomasz 142TMTEAMKOBIERZYCEMasters M - 40 69M 17200:00:0101:59:4705:46:4511:30:0817:27:3819:55:46.7519:55:48.40+08:40:3910:525,5
192CZAPIEWSKI Paweł 128OSÓWKOSenior I M - 20 13M 17300:00:1001:48:5505:36:0312:23:1517:37:1319:59:21.8519:59:32.10+08:44:2310:545,5
193SADOWSKA Marta 2KOSSMATE ŻUKIKRAKÓWSenior II K - 308K 2000:00:0902:18:3206:00:3011:51:5017:35:5719:59:25.0519:59:34.85+08:44:2610:545,5
194BAJAK Małgorzata 237Muay running teamKRAKÓW, POLSKAMasters K - 4011K 2100:00:1202:19:0006:20:3712:13:5518:03:4820:00:59.0020:01:11.35+08:46:0210:555,5
195SZYSZKO Stanisław 188PIŁASenior II M - 30 75M 17400:00:0401:49:2205:00:3910:31:3317:22:0120:07:15.5020:07:19.80+08:52:1110:585,5
196KORPUS-MIELCZARSKA Katarzyna 215SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIESŁAWKÓWSenior II K - 309K 2200:00:1902:07:2905:46:2011:32:0217:43:1420:09:30.2520:09:49.95+08:54:4110:595,5
197ZAJĄC Adam 66W pogoni za duchemDĄBROWA GÓRNICZAMasters M - 40 70M 17500:00:1902:07:3005:46:2011:32:0817:43:2020:09:30.8520:09:50.45+08:54:4110:595,5
198MICHALAK Aleksandra 17Night Runners/Kobiety BiegajaPOZNAŃSenior II K - 3010K 2300:00:1302:14:0506:16:2311:42:1917:43:3120:17:29.5520:17:42.80+09:02:3411:045,4
199BISKUP Rafał 261Dziad Not DeadWARSZAWAWeteran I M - 50 16M 17600:00:0302:11:3905:35:5410:54:1116:58:1220:20:28.3020:20:32.15+09:05:2311:055,4
200WSUŁ Monia 173Choszczenska10SWARZĘDZMasters K - 4012K 2400:00:1501:58:5205:38:2911:30:2618:12:3620:23:18.2020:23:33.50+09:08:2411:075,4
201WAŻNY Andrzej 291Firma Budowlana Tynexpol Andrzej WażnyRZESZÓWMasters M - 40 71M 17700:00:0702:11:5906:09:2111:24:3418:13:3720:26:07.9020:26:15.65+09:11:0611:085,4
202POPŁAWSKA Katarzyna 37Czarne Owce HipolitówHIPOLITÓWMasters K - 4013K 2500:00:0502:13:2006:37:0012:59:0318:30:3120:29:33.8020:29:39.50+09:14:3011:105,4
203MAJDA Maciej 36Visegrad Maraton RytroNOWY SĄCZSenior II M - 30 76M 17800:00:1502:05:0405:57:4211:31:5117:31:0720:41:27.0520:41:42.50+09:26:3311:175,3
204STANIA Paweł 108parkrun OpoleOPOLESenior II M - 30 77M 17900:00:2902:10:2206:11:5312:49:5319:00:1020:41:15.9520:41:45.45+09:26:3611:175,3
205MURAWICZ Adam 206POZNAŃSenior II M - 30 78M 18000:00:2102:12:1606:10:5212:15:3318:31:0820:42:09.5520:42:30.95+09:27:2211:175,3
206KOSZAREK Andrzej 224Zabiegane ŚrePoLePOZNAŃMasters M - 40 72M 18100:00:2602:19:2406:34:1912:52:2518:48:4420:52:27.2520:52:53.30+09:37:4411:235,3
207KACZYŃSKI Artur 319WARSZAWAMasters M - 40 73M 18200:00:1702:11:1206:16:0612:32:4818:52:1420:55:52.3020:56:09.85+09:41:0111:255,3
208WAŁĘKA Jarosław 300Orange PolskaSZCZECINMasters M - 40 74M 18300:00:2402:11:4306:11:5711:47:2218:08:1120:56:42.5020:57:07.30+09:41:5811:255,3
209WYSOKIŃSKI Jerzy 185Orange PolskaBIAŁA PODLASKAWeteran I M - 50 17M 18400:00:2802:11:3706:11:5211:47:3018:22:3320:56:39.5520:57:07.60+09:41:5811:255,3
210KUTYŁA Stanisław 182Orange PolskaNIEPOŁOMICEMasters M - 40 75M 18500:00:2802:11:3506:11:5011:47:4718:07:0820:56:39.7520:57:08.50+09:41:5911:255,3
211JANIK Tomasz 297Orange PolskaHRUBIESZÓWMasters M - 40 76M 18600:00:2502:11:4206:11:5511:47:2418:22:3620:56:44.1520:57:09.30+09:42:0011:255,3
212ZGAGACZ Paweł 236WROCŁAWMasters M - 40 77M 18700:00:0802:19:1806:33:4212:41:3218:57:1620:58:38.4020:58:46.45+09:43:3711:265,2
213PATURA Anna 82ŁÓDŹ RUNNING TEAMŁÓDŹMasters K - 4014K 2600:00:0202:13:0206:37:3513:27:0619:08:3620:59:23.3020:59:25.75+09:44:1711:265,2
214SZYSZKA Jakub 50Vege RunnersZIELONA GÓRASenior II M - 30 79M 18800:00:2002:03:1105:39:1011:32:3418:14:3521:03:26.7521:03:47.55+09:48:3811:295,2
215KOTLAREK Dawid 59Vege RunnersZIELONA GÓRAMasters M - 40 78M 18900:00:1502:00:3105:43:4511:32:4518:14:2621:03:32.4521:03:47.80+09:48:3911:295,2
216KRUZEL Rafał 320 Biegowe MisieLEGNICAMasters M - 40 79M 19000:00:2002:21:1606:37:1513:03:0719:05:2821:08:27.2021:08:47.25+09:53:3811:315,2
217JANKOWSKI Szymon 219LEGIONOWOMasters M - 40 80M 19100:00:1902:15:1006:59:3419:05:4921:10:45.0521:11:04.80+09:55:5611:335,2
218KRUK Grzegorz 73Alior Running TeamKRAKÓWSenior II M - 30 80M 19200:00:1702:10:2206:11:4112:50:0919:00:3421:13:18.0521:13:35.05+09:58:2611:345,2
219MAZUR Robert 35Smashing pĄpkinsWARSZAWAMasters M - 40 81M 19300:00:0702:11:0706:30:3313:18:5319:06:3321:15:22.5521:15:29.70+10:00:2111:355,2
220KRAWCZYŃSKA Anna 292Pomioty SzatanaPOZNAŃSenior II K - 3011K 2700:00:1102:15:5506:35:4612:46:3018:59:3521:18:03.4021:18:15.20+10:03:0611:375,2
221GAJEWSKI Tomasz 293Pomioty SzatanaPOZNAŃSenior II M - 30 81M 19400:00:1202:15:5306:35:4612:46:3219:00:0621:18:03.8021:18:16.45+10:03:0711:375,2
222KUGLARZ Szymon 102Motointegrator Running TeamWODZISŁAW ŚL.Masters M - 40 82M 19500:00:2402:10:5306:02:0112:05:4118:48:0421:17:52.1521:18:16.75+10:03:0811:375,2
223CIEPŁY Tomasz 56GIRO DI ZAWADAPIŁAMasters M - 40 83M 19600:00:0902:05:2205:53:2512:18:5318:56:4721:18:59.2021:19:09.00+10:04:0011:375,2
224STEFANIAK Marcin 33DĄBRÓWKASenior II M - 30 82M 19700:00:1802:00:2405:41:1711:58:4418:37:5321:31:12.8021:31:31.35+10:16:2211:445,1
225GRZESIAK Rafał 72GŁOGÓWMasters M - 40 84M 19800:00:0302:10:1506:21:1712:57:4319:04:5821:48:43.5521:48:47.00+10:33:3811:535,0
226LUDWICZAK Jacek 304WARSZAWAMasters M - 40 85M 19900:00:0802:10:3506:09:2612:30:0219:05:0721:49:37.0521:49:45.90+10:34:3711:545,0
227SKOKOWSKI Tomasz Skokowski 15Sutton RunnersSUTTONSenior II M - 30 83M 20000:00:1602:11:3306:14:4712:44:0419:23:1321:54:13.8521:54:30.25+10:39:2111:565,0
228MIZERA Joanna 24Sutton RunnersSUTTONSenior II K - 3012K 2800:00:1502:11:3506:14:4812:44:0719:23:1421:54:15.1521:54:30.35+10:39:2111:565,0
229SŁUPECKI Andrzej 234MALANOWO STARESenior I M - 20 14M 20100:00:2002:11:1206:20:1112:28:4419:04:4421:58:45.8521:59:05.90+10:43:5711:595,0
230SAKOWSKA Aneta 68Maratonka GrajewoDROZDOWOMasters K - 4015K 2900:00:1702:11:5606:33:3313:39:1220:04:1922:13:31.2522:13:49.10+10:58:4012:074,9
231MOSTOWSKA Joanna 225zimowyhoryzont.plWARSAWSenior II K - 3013K 3000:00:1802:11:5506:35:2013:39:0720:04:1822:13:31.3522:13:49.40+10:58:4012:074,9
232WILMOWSKI Marek 39UKS BUSHIŁÓDŹWeteran I M - 50 18M 20200:00:2502:17:2706:56:1013:38:2919:56:2422:16:31.1022:16:56.80+11:01:4812:094,9
233GAŁKA Marcin 42BRZESKOSenior II M - 30 84M 20300:00:2502:28:3207:01:5013:26:5920:07:4222:20:47.5022:21:13.00+11:06:0412:114,9
234PACANOWSKI Robert 172Wełnica BiegaWEŁNICAWeteran I M - 50 19M 20400:00:1602:16:0306:45:1913:49:1919:57:1622:25:08.1022:25:24.80+11:10:1612:134,9
235FUNKA Andrzej 34NKB Chyży Nowy TomyślNOWY TOMYŚLWeteran I M - 50 20M 20500:00:1802:20:2107:04:0513:49:2919:57:5722:25:28.4522:25:46.50+11:10:3712:134,9
236SKOLIMOWSKA Katarzyna 268ŻABOKLIKIMasters K - 4016K 3100:00:0202:15:0906:14:1513:14:1620:08:0322:25:44.1022:25:46.85+11:10:3812:144,9
237GMAJ Daniel 181GRÓJECSenior II M - 30 85M 20600:00:1702:11:5906:21:0619:26:3022:26:17.5022:26:35.25+11:11:2612:144,9
238BUĆKO Artur 45TATAALIJELENIA GÓRAWeteran I M - 50 21M 20700:00:2302:45:0107:49:4714:16:1320:33:5522:43:34.0022:43:57.25+11:28:4812:234,8
239IŁOWSKI Wiktor 287Sparta ZiębiceZIĘBICEMasters M - 40 86M 20800:00:1202:11:5206:11:4412:11:2419:31:0622:51:32.1522:51:44.15+11:36:3512:284,8
240PISULA Paulina 175Kluczborska Grupa BiegowaKLUCZBORKSenior I K - 202K 3200:00:2102:12:5606:20:1113:18:2020:41:2223:13:27.5023:13:49.05+11:58:4012:404,7
241ZAWADA Maciej 180KGBKLUCZBORKMasters M - 40 87M 20900:00:2302:12:5206:20:5113:18:2920:44:1423:13:28.4023:13:51.40+11:58:4212:404,7
242SZYMAŁA Mateusz 165Kluczborska Grupa BiegowaKLUCZBORKSenior II M - 30 86M 21000:00:2202:12:5606:20:5313:18:2320:43:5323:13:31.3523:13:53.35+11:58:4412:404,7
243CHUDZIK Radosław 110ŁÓDŹMasters M - 40 88M 21100:00:1402:12:1506:26:4712:58:0320:14:1023:18:00.4523:18:15.20+12:03:0612:424,7
244JASTRZEMBSKI Edmund 213Bydgoszcz Fan MaratonBYDGOSZCZMasters M - 40 89M 21200:00:2502:24:1607:27:4614:06:3020:49:0523:19:41.5523:20:07.30+12:04:5812:434,7
245ŚWIERCZYNSKI Tomasz 266ZRYWRADZIEJOWMasters M - 40 90M 21300:00:2202:34:0307:55:1514:53:5520:45:2523:19:57.0023:20:19.10+12:05:1012:434,7
246FRUCZ Jacek 132SOSNOWIECWeteran I M - 50 22M 21400:00:2002:15:4807:13:1714:32:5020:57:1523:20:26.9023:20:47.40+12:05:3812:434,7
247PODLASIŃSKA Paulina 21KOBYŁKASenior II K - 3014K 3300:00:2502:28:3307:01:5113:27:0920:20:2923:24:15.5023:24:41.20+12:09:3212:454,7
248KRÓL Aneta 273Naval PolskaWARSZAWASenior II K - 3015K 3400:00:0702:17:0406:18:0714:54:0020:57:4823:25:45.9023:25:53.85+12:10:4512:464,7
249SWĘDZIOŁ Monika 184PolskaSOSNOWIECSenior II K - 3016K 3500:00:2002:24:0407:00:2512:32:4820:51:0523:37:53.4023:38:13.95+12:23:0512:534,7
249PŁAŻYŃSKI Bartosz 200W pogoni za duchemSOSNOWIECSenior II M - 30 87M 21500:00:2002:24:0407:00:2713:34:2720:51:0523:37:53.7523:38:13.95+12:23:0512:534,7
251GRUŹLEWSKI Radosław 24511DKPancŻAGAŃSenior I M - 20 15M 21600:00:2702:23:0807:15:1314:33:0521:33:2423:39:19.7523:39:46.95+12:24:3812:544,7
252KUCNER Monika 111Alberts TEAMKĄKOLEWOMasters K - 4017K 3600:00:2602:11:2105:51:1812:57:0420:31:5523:41:42.6023:42:09.25+12:27:0012:554,6
253SZYMAŃSKI Jacek 314Parkrun SkierniewiceSKIERNIEWICEMasters M - 40 91M 21700:00:2202:20:5307:04:0714:11:5721:11:0523:43:06.2023:43:28.90+12:28:2012:564,6
254KOZERA Kamil 43Harpagan SosnowiecDĄBROWA GÓRNICZASenior II M - 30 88M 21800:00:2202:13:1713:28:2020:26:2123:43:54.6023:44:16.60+12:29:0712:564,6
255WOŹNIAK Dawid 122POZNAŃMasters M - 40 92M 21900:00:2702:11:2706:23:0613:02:0720:53:3523:44:28.4023:44:55.40+12:29:4612:564,6
256NĄCKIEWICZ Justyna 92BRZESKOMasters K - 4018K 3700:00:1202:42:0507:54:3114:50:3621:28:5224:01:25.6024:01:38.45+12:46:2913:064,6
257LEŚNIK Wojciech 191WROCŁAWWeteran I M - 50 23M 22000:00:1602:16:5607:06:0514:28:3621:35:2224:14:29.8524:14:46.40+12:59:3713:134,5
258RUDZKI Tomasz 25Rajsport ActiveKONSTANTYNÓW ŁÓDZKIMasters M - 40 93M 22100:00:0102:11:3006:37:3514:54:1922:04:1524:34:31.8024:34:33.50+13:19:2413:244,5
259BALUK Marek 324borek-ChełmCHELMWeteran I M - 50 24M 22200:00:1402:26:2307:27:5515:09:0822:14:5124:46:19.2524:46:33.65+13:31:2413:304,4
260POCHYLSKI Dominik 265Luboński Klub BiegaczaLUBOŃMasters M - 40 94M 22300:00:2202:34:1007:55:1715:01:3922:11:0524:48:42.5524:49:05.10+13:33:5613:324,4
261SOBICZEWSKA Iza 301EkobiegiWARSZAWAMasters K - 4019K 3800:00:0202:18:4207:14:5715:07:4822:21:4524:53:33.7024:53:36.20+13:38:2713:344,4
262KWINTA Maciej 177WKB PiastWROCŁAWMasters M - 40 95M 22400:00:0402:19:5207:14:5715:07:4122:19:4024:53:33.6524:53:37.80+13:38:2913:344,4
263OBARSKA Małgorzata 62STARACHOWICEWeteran K - 502K 3900:00:0702:50:0708:15:3915:29:3122:27:4625:08:01.6525:08:09.60+13:53:0013:424,4
264OBARSKI Norbert 63KIELCEWeteran I M - 50 25M 22500:00:0702:50:0408:15:3815:29:3322:27:4125:08:02.0525:08:09.90+13:53:0113:424,4
265JUCHA Lidia 58ŁÓDŹMasters K - 4020K 4000:00:0802:46:3807:48:0715:03:4022:09:5025:12:23.9025:12:32.35+13:57:2313:444,4
266CZUBIŃSKI Marek 57ŁÓDŹWeteran II M - 603M 22600:00:0702:46:4207:48:0915:03:4322:09:5325:12:24.6025:12:32.55+13:57:2313:444,4
267PRUSIEWICZ Beata 137Anton TeamOSTRÓW WIELKOPOLSKIMasters K - 4021K 4100:00:1502:13:0506:47:3414:07:1722:02:2325:19:01.7525:19:17.50+14:04:0813:484,3
268NOWICKI Andrzej 211Pomioty SzatanaPOZNAŃSenior I M - 20 16M 22700:00:1402:13:5207:41:0615:30:5422:52:3225:40:50.3025:41:05.00+14:25:5614:004,3
269PODSIADŁY Robert 168Chata Biegacza K34 ZakopaneWROCŁAWWeteran I M - 50 26M 22800:00:3102:54:4508:55:5016:46:2623:24:3825:42:12.3025:42:43.65+14:27:3414:014,3
Niesklasyfikowani
MILCZAREK Paweł 299Droga do UTMBDOBRZYCASenior I M - 20 DNF01:53:10 DNF04:41:17 DNF08:48:03 DNF13:59:49 DNF DNF DNF--
ZYDORCZAK Mateusz 332WROCŁAWSenior II M - 30 DNF01:55:18 DNF05:36:42 DNF11:01:50 DNF DNF DNF DNF--
BIADASIEWICZ Andrzej 279Cidry LotajomBYTOMWeteran I M - 50 DNF01:57:21 DNF05:20:43 DNF11:09:16 DNF DNF DNF DNF--
ŁUKASIEWICZ Marek 118Heavy Weight Running TeamKRAKÓWSenior II M - 30 DNF02:10:35 DNF05:57:45 DNF11:45:18 DNF DNF DNF DNF--
SKAZA Adam 176Jednostka Wojskowa Brzeg -Grupa EODBRZEGSenior II M - 30 DNF02:06:37 DNF05:51:19 DNF11:47:57 DNF DNF DNF DNF--
DZIERKACZ Paweł 80Beagle Runners TeamBYDGOSZCZMasters M - 40 DNF02:06:10 DNF06:15:39 DNF12:13:00 DNF DNF DNF DNF--
MACHURA Sebastian 164HAZOKICHORZÓWSenior II M - 30 DNF02:10:07 DNF06:03:48 DNF12:29:52 DNF DNF DNF DNF--
PIKUSA Michal 75POZNANSenior II M - 30 DNF02:33:03 DNF07:59:51 DNF15:11:51 DNF DNF DNF DNF--
CZARNOWSKI Przemysław 255Potężny Ponad MiaręTORUŃSenior I M - 20 DNF02:11:32 DNF07:15:25 DNF16:34:30 DNF DNF DNF DNF--
GNIELKA Dawid 169Zamkowiec ToszekTOSZEKSenior I M - 20 DNF02:31:18 DNF08:55:42 DNF16:43:28 DNF DNF DNF DNF--
WILK Maciej 29Rambo 3BYTOMSenior II M - 30 DNF01:19:38 DNF03:43:05 DNF DNF DNF DNF DNF--
KAMIŃSKI Mariusz 269MarcinSwiercTEAMWARSZAWAMasters M - 40 DNF01:39:40 DNF04:48:37 DNF DNF DNF DNF DNF--
JERMAK Kamil 210PŁOTYSenior II M - 30 DNF01:41:39 DNF04:52:12 DNF DNF DNF DNF DNF--
PIECUCH Marcin 32Lacho TeamKRAKÓWSenior II M - 30 DNF01:55:13 DNF05:01:54 DNF DNF DNF DNF DNF--
ANTOSIAK Tomasz 208TMTeamZŁOTORYJASenior II M - 30 DNF01:48:51 DNF05:14:34 DNF DNF DNF DNF DNF--
CZAPIEWSKI Darek 302Przenosimy GóryBIERUŃSenior II M - 30 DNF01:49:02 DNF05:16:38 DNF DNF DNF DNF DNF--
ROJEK Paweł 144W pogoni za duchemDĄBROWA GÓRNICZASenior II M - 30 DNF02:13:06 DNF05:59:59 DNF DNF DNF DNF DNF--
WRZESIŃSKI Wojciech 116FordonRunnersBYDGOSZCZMasters M - 40 DNF02:10:51 DNF06:12:14 DNF DNF DNF DNF DNF--
SOBOCZYŃSKI Adam 239GDYNIASenior II M - 30 DNF02:13:31 DNF07:00:01 DNF DNF DNF DNF DNF--
BUKOWSKI Marcin 115Spartanie DzieciomŻELECHÓWSenior II M - 30 DNF02:11:53 DNF07:31:27 DNF DNF DNF DNF DNF--
HOROWSKI Tomasz 171RUNHOGS TychyTYCHYMasters M - 40 DNF02:41:14 DNF08:14:43 DNF DNF DNF DNF DNF--
WALCZYŃSKA Karolina 170RUNHOGS TychyBIELSKO-BIALASenior II K - 30DNF02:41:13 DNF08:14:48 DNF DNF DNF DNF DNF--
KURIATA Marcin 121WŁADYSŁAWOWOMasters M - 40 DNF02:29:27 DNF10:25:52 DNF DNF DNF DNF DNF--
GAJOS Daniel 53MUAY RUNNING TEAM/biegaortopeda.plKRAKÓWMasters M - 40 DNF01:46:45 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
LUTOWSKI Wojciech 202TKKF Kolejarz BydgoszczBYDGOSZCZSenior II M - 30 DNF01:47:53 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KRZEMIŃSKI Jacek 242POLDEK TEAMOPOLESenior II M - 30 DNF02:12:01 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
FIJAŁKOWSKI Wojciech 109MonarWROCŁAWWeteran I M - 50 DNF02:13:08 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
GOEBEL Adam 244---------------KRAKÓWWeteran I M - 50 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 297 wynik(ów)