BIEG K-B-L - 110 KM

Organizator:
Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data:
2019-07-18
Miejsce:
Lądek-Zdrój
Dystans:
110 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
323
Wystartowało:
288
Nie ukończyło:
28
Ukończyło:
260
Na trasie:
1
Pełne wyniki dla 15km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 15km | 40km | 61km | 70km | 85km | 98km | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuA9
15km
   
1FRANKOWSKI Michal 3262STOCKHOLMSenior II M - 30 00:00:0001:21:55
2KOCIOŁOWICZ Piotr 3084Biegam w Górach Bardzkich / Wkurw_TeamBARDOSenior II M - 30 00:00:0201:24:15
3GONCZARENKO Jarek 3281ŻYWIECSenior II M - 30 00:00:0101:25:02
4UZNAŃSKI Piotr 3228Pamtrans / Euroclear Running TeamKRAKÓWSenior II M - 30 00:00:0101:26:34
5KOWALIK Andrzej 3219Bieg opolskiOPOLEMasters M - 40 00:00:0301:27:06
6MARCINIAK Przemysław 3211Athletics NysaPRUDNIKSenior II M - 30 00:00:0201:29:07
WERNER Kamil 3164Biegam na Tarchominie/Ultra PasterzeWARSZAWASenior II M - 30 DNF01:29:19 DNF
8DYJAK Robert 3111STRONIE ŚLĄSKIESenior II M - 30 00:00:0401:30:47
JANIK Rafał 3167Gmina Strzelce OpolskieSTRZELCE OPOLSKIEMasters M - 40 DNF01:30:47 DNF
10OSTAPSKI Kamil 3306TC WROCLAW / VEGE RUNNERSWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:0401:30:50
11KOMZA Radosław 3210WROCŁAWMasters M - 40 00:00:1001:31:53
12ZIMKOWSKI Marcin 3298KGHM ZG RUNGŁOGÓWSenior II M - 30 00:00:0201:31:55
13SZCZEPANIAK Angelika 3174CERI/AKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNARĄBIEŃSenior II K - 3000:00:0301:32:03
14FURMAN Sławomir 3088SZCZEPANÓWMasters M - 40 00:00:0501:32:12
15BŁACHUT Radosław 3280ML TeamBIELSKO-BIAŁAMasters M - 40 00:00:0301:32:23
16MILEWSKI Maciek 3208Samotny WilkLEGIONOWOMasters M - 40 00:00:0801:32:51
17PIĄTEK Mateusz 3079SM Kamos/ Hercog Running TeamBUKOWNOSenior I M - 20 00:00:0301:32:55
18STAŃCZAK Piotr 3225Czerwonak BiegaKOZIEGŁOWYSenior II M - 30 00:00:0901:33:23
19SZEMIEL Maciej 3154WROCŁAWSenior II M - 30 00:00:0501:33:31
20GOŚCINIEWICZ Paweł 3282ZIEMOWIT TEAMKATOWICEMasters M - 40 00:00:0601:33:52
21KUŹNIAK Marcin 3261WARSZAWAMasters M - 40 00:00:0301:33:54
22MARZEC Grzegorz 3276Gmina Strzelce OpolskieSZCZEPANEKMasters M - 40 00:00:0901:33:58
23STOKŁOSA Sebastian 3257Lesz No Limits RunnersLESZNOSenior II M - 30 00:00:0501:34:37
24STAWSKI Michał 3220Trucht.comŁÓDŹSenior II M - 30 00:00:0401:35:11
25BORÓWKA Ryszard 3082GDYNIAMasters M - 40 00:00:0301:36:10
26KIELASZEWSKI Karol 3273LeszNo Limits RunnersLESZNOSenior II M - 30 00:00:1101:36:35
27SZCZEPAŃSKI Norman 3288AS-PLGDANSKSenior I M - 20 00:00:1201:37:12
28KOSTRZEWSKI Sławomir 3065OPOLEMasters M - 40 00:00:0801:37:17
29KUTYBA Mariusz 3155Wolne ŚlimakiPOZNAŃSenior II M - 30 00:00:1301:37:24
30GÓRNIAK-ANTKOWIAK Agnieszka 3122GSM Oborniki ŚląskieOBORNIKI ŚLĄSKIEMasters K - 4000:00:0901:37:30
31BALWIERCZAK Piotr 3053Hercog Running TeamWROCŁAWSenior I M - 20 00:00:0501:37:34
32WŁODARCZYK Michał 3176EVErRUNŁÓDŹSenior II M - 30 00:00:0501:38:03
33STOLIŃSKI Przemysław 3092OZORKÓWSenior II M - 30 00:00:0501:38:05
34MAKOWSKI Mateusz 3263WARSZAWASenior I M - 20 00:00:0401:38:16
35DZIUBIŃSKI Michał 3142Family ExtremeNADARZYNSenior II M - 30 00:00:0401:38:16
36GRZELAK Kamila 3249Team Altra RedIWONICZ-ZDRÓJSenior I K - 2000:00:0501:38:16
37MAŁEK Tomasz 3269GOSTYŃSenior I M - 20 00:00:0601:38:19
ŚWIERAD Dariusz 3279ASICS FrontRunner Poland / Camelbak PolskaKRAKÓWSenior II M - 30 DNF01:38:19 DNF
39KAROLAK Ania 3303MUAY RUNNING TEAMSLUPSKSenior II K - 3000:00:0201:38:20
40GRZELAK Adrian 3258MĘCINASenior II M - 30 00:00:0501:38:36
41BAR Stanisław 3275Gmina Strzelce OpolskieSTRZELCE OPOLSKIEMasters M - 40 00:00:0801:40:25
42LONC Tomasz 3078RZESZÓWMasters M - 40 00:00:0501:41:15
43REJ Mirosław 3076M &T wyjadacze parówkówMIELECSenior II M - 30 00:00:0401:41:16
ŁĘCKI Piotruś 3252Night Runners GliwiceGLIWICESenior II M - 30 DNF01:41:47 DNF
45BIENIECKA Anna 3309GLIWICEMasters K - 4000:00:0301:41:53
46RAJTAR Zbigniew 3086Rontil - CompassKRAKÓWWeteran II M - 6000:00:0301:41:55
47WYLEGAŁA Michał 3017PCH_RUNRATAJEMasters M - 40 00:00:0701:42:01
48POBORSKI Dariusz 3026JANKOWICEMasters M - 40 00:00:1401:42:28
49GAJDA Sebastian 3139Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINMasters M - 40 00:00:1601:42:35
50PANEK Krzysztof 3296RZYĆ CHYŻA GŻEGŻÓŁKI I CZYŻAPOZNAŃMasters M - 40 00:00:1001:43:04
DROŹDZIEL Mariusz 3247WARSZAWASenior II M - 30 DNF01:43:34 DNF
52SIKORA Michał 3207BLUSZCZAGLIWICEMasters M - 40 00:00:0701:43:37
53KRAKOWCZYK Marta 3234WODZISŁAW ŚLĄSKISenior I K - 2000:00:1401:43:49
54ORACZ Mateusz 3251Bez LitościZALASEWOSenior II M - 30 00:00:0301:44:24
55OBIDOWSKI Łukasz 3080Naramowice BiegająPOZNAŃSenior II M - 30 00:00:0601:45:06
JĘDZURA Daniel 3255Night Runners GliwiceGLIWICESenior II M - 30 DNF01:45:07 DNF
57KRAWCZYK Jakub 3055KRAKÓWSenior I M - 20 00:00:0401:45:10
58BANACH Magda 3236GLIWICESenior I K - 2000:00:0701:45:40
59GOLA Daniel 3237GLIWICESenior I M - 20 00:00:0601:45:41
60KŁOPOTEK Marcin 3144Extreme FamilyBARTKOWOMasters M - 40 00:00:0401:45:44
61PIECUCH Karolina 3190Lacho TeamPRZEWORSKSenior II K - 3000:00:0401:45:48
62PIECUCH Marcin 3182Lacho TeamKRAKÓWSenior II M - 30 00:00:0601:45:49
63CAŁY Patryk 3307#KFD FALLOUT TEAMWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:1601:45:51
64KRAWISZ Maciej 3221LP500BYDGOSZCZMasters M - 40 00:00:0701:45:54
65KUNKE Tomasz 315613WOG GrudziádzGRUDZIÁDZMasters M - 40 00:00:1901:46:01
66DADAŚ Janusz 3083Night Runners GliwiceGLIWICEMasters M - 40 00:00:1201:46:34
67ANUSZ Adam 3066Żarów BiegaIMBRAMOWICESenior II M - 30 00:00:1701:46:47
RUTKOWSKI Łukasz 3051WARSZAWAMasters M - 40 DNF01:46:57 DNF
69MROZIAK Maciek 3230RUNPASSION.PLTEAMGDYNIAMasters M - 40 00:00:0601:47:00
70KAROLAK Asia 3301MUAY Running TeamSŁUPSKSenior II K - 3000:00:0501:47:01
71MACKIEWICZ Artur 3042DługobieganieSZCZECINMasters M - 40 00:00:0501:47:02
MACHUL Ewa 3293Dream RunWARSZAWASenior II K - 30DNF01:47:04 DNF
73ZWOLIŃSKI Łukasz 3148Kaszubska PoniewierkaGDAŃSKSenior II M - 30 00:00:0301:47:09
74SCHWITALLA Adrian 3130MKS SiechniceSIECHNICEMasters M - 40 00:00:0801:47:37
REJMAN Grzegorz 3138Dream RunWAŁBRZYCHSenior II M - 30 DNF01:47:37 DNF
TALAGA Dawid 3061olkuszbiega.plOLKUSZSenior II M - 30 DNF01:47:48 DNF
77ADLER Łukasz 3214Lesz No Limits RunnersWILKOWICESenior II M - 30 00:00:0601:48:19
78KONIECZNY Szymon 3135Choszczenska 10CHOSZCZNOSenior II M - 30 00:00:2501:48:25
79LIPIŃSKI Marek 3098BORZYGNIEWMasters M - 40 00:00:3001:48:44
PISKORZ Ireneusz 3277KODEŃSenior II M - 30 DNF01:48:51 DNF
81ZGRAJ Leszek 3266STS Biegaton MIkołówMIKOLOWMasters M - 40 00:00:0501:48:59
PIASECKA - WSZOŁA Anna 3304Muay Running Team BĘDZINSenior II K - 30DNF01:49:00 DNF
83KURPIEWSKA Anna 3223GT RATWROCŁAWMasters K - 4000:00:1401:49:01
84JAROSŁAWSKI Marcin 3229KB-HarcownikJELCZ- LASKOWICESenior II M - 30 00:00:1701:49:02
85PAWLIK Jakub 30451X1KRAKÓWSenior II M - 30 00:00:0201:49:03
86SIKORSKI Marcin 3116TT SzczecinSZCZECINMasters M - 40 00:00:1401:49:03
87BUK Sławomir 3040Lesz No Limits RunnersŚRODA WIELKOPOLSKASenior II M - 30 00:00:1201:49:10
88FRĄCKOWIAK Michał 3179Czerwonak BiegaPOTASZEMasters M - 40 00:00:0901:49:24
89JĘDRZEJEWSKI Łukasz 3039WatahaSŁAWAMasters M - 40 00:00:1001:49:58
90KOWALSKI Maciej 3216LOTOS Running TeamGDAŃSKMasters M - 40 00:00:1301:50:11
91SOINSKI Przemysław 3131KB Maniac PoznańPOZNAŃMasters M - 40 00:00:2701:50:23
92MATCZAK Maciej 3242KLUB SPORTOWY FABRYKA BIEGANIA OSTRÓW WIELKOPOLSKIODOLANÓWSenior II M - 30 00:00:1801:50:26
93HUEBNER Maria 3008KRAKÓWSenior I K - 2000:00:1301:50:32
94SIWEK Jarek 3060RAZ SzczecinSZCZECINMasters M - 40 00:00:1801:50:33
95KUBICA Bartosz 3149WISŁA WIELKAMasters M - 40 00:00:1001:50:36
96PROZOROWSKI Wiesław 3094Maraton LesznoLESZNOWeteran I M - 50 00:00:1401:51:15
97BOROWCZYK Marcin 3037CZMOŃMasters M - 40 00:00:0801:51:26
98MIKOŁAJCZYK Marcin 3124Droga Do UltraŁÓDŹSenior II M - 30 00:00:0501:51:32
99MIGACZ Dawid 30221x1KRAKÓWSenior II M - 30 00:00:0201:51:41
100PRZYSIWEK Patryk 3109POZNAŃSenior II M - 30 00:00:0801:52:23
101KOSZAREK Maciej 3300POZNAŃWeteran I M - 50 00:00:1301:52:32
102DYDUCH Maciej 3232KB OrangeKANIEMasters M - 40 00:00:2101:52:58
103NOWICKI Zbigniew 3145GAŁKÓW MAŁYMasters M - 40 00:00:0201:53:39
104KUPCZYK Jacek 3181Mol RunnersROKIETNICAMasters M - 40 00:00:0601:53:39
105KRUPA Sławomir 3107PCH_RUNCHODZIEŻSenior II M - 30 00:00:0801:54:03
106ZYCH Michal 3291Klub biegacza rtvEUROagdWARSZAWASenior II M - 30 00:11:4501:54:03
107KNAPIK Piotr 3217Kurort Lądek Zdrój TEAMWROCŁAWMasters M - 40 00:00:1601:55:31
CHRZAN Daniel 3322TARNÓWSenior II M - 30 DNF01:56:06 DNF
109GAWLAS Przemysław 3315KŁODZKOMasters M - 40 00:00:0901:56:43
110WEISSENSTEINER Dawid 3186SKOROSZYCESenior II M - 30 00:00:2501:56:55
111GŁOWACKA Edyta 3057Matner Running TeamWILKSZYNMasters K - 4000:00:1301:57:05
112DUDEK Remigiusz 3077ziębiceZIĘBICESenior II M - 30 00:00:2101:57:34
113MOSIEK Andrzej 3193RAWICZSenior II M - 30 00:00:1201:58:30
114JACKOWICZ Rafał 3157Jackowicz TeamSOBÓTKAMasters M - 40 00:00:2001:58:50
115LECHOWSKI Bartłomiej 3004WKURW_TEAMWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:1101:59:00
116KWIATKOWSKA Aleksandra 3069Wieczorne bieganie w SzczecinieSZCZECINSenior I K - 2000:00:1501:59:01
117LIPERTOWICZ Sebastian 3169LOVELASYPOLICESenior II M - 30 00:00:1601:59:02
GÓRA Marcin 3244TWM-TERMO MARCIN GÓRA, JANUSZ SZUBA SP.J.WARSZAWAMasters M - 40 DNF01:59:08 DNF
119MARCINIAK Janusz 3046Night runnersPOZNAŃMasters M - 40 00:00:1801:59:25
120HRAB Wojciech 3246POZNAŃSenior II M - 30 00:00:1901:59:25
121PIETRASZEWSKI Witold 3099Gostyń Easy TrailGOSTYŃSenior II M - 30 00:00:1301:59:51
CZERNIAK Tobiasz 3240KRAPKOWICESenior II M - 30 DNF02:00:05 DNF
123KRUPA Piotr 3030PCH-RUNCHODZIEŻMasters M - 40 00:00:1002:00:32
124TUCHOŁKA Marta 3316Poco loco/ZUKKRAKÓWSenior II K - 3000:00:1002:00:41
125PAŚ Tomasz 3183Pasiol Team WrocławWROCŁAWMasters M - 40 00:00:1002:01:07
126BUDA Marzena 3231Alpaca teamRZESZÓWSenior I K - 2000:00:1702:01:10
127ZAKRZEWSKI Marek 3248EkobiegiWARSZAWAMasters M - 40 00:00:0602:01:23
FIJAŁKOWSKI Artur 3159EkobiegiRADZYMINSenior II M - 30 DNF02:01:24 DNF
129DERMINE Nicolas 3243NYSASenior II M - 30 00:00:3002:01:34
130SZUBA Teofil 3290Maratończyk SzczecinSZCZECINMasters M - 40 00:00:0302:01:41
131GULCZYŃSKI Tomasz 3317ZIELONKASenior II M - 30 00:00:1102:01:45
132LUBIK Adam 3184KSE ON-SIGHT/ Spuchlaki TeamPOZNAŃSenior II M - 30 00:00:1202:01:45
133SZUBA Tadeusz 3302ŁOBEZWeteran II M - 6000:00:0402:01:46
134SULIN Marek 3100SPARTANIE DZIECIOMGLIWICEMasters M - 40 00:00:1202:01:48
135OSAKOWICZ Mateusz 3191WARSZAWASenior II M - 30 00:00:2902:01:48
136KRZEMIŃSKI Jacek 3205KW OPOLEOPOLESenior II M - 30 00:00:1002:02:17
137KRZEMIŃSKA Aleksandra 3206KW OPOLEOPOLESenior II K - 3000:00:1002:02:20
138ZYDORCZAK Mateusz 3295RemoveWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:1102:02:55
139KLATE Łukasz 3068Droga Do UltraŁÓDŹMasters M - 40 00:00:1402:02:57
140ŁAMPIKA Kinga 3052SMOLECSenior II K - 3000:00:2302:03:00
141LEWANDOWSKI Filip 3284BYDGOSZCZSenior II M - 30 00:00:0402:03:22
142MARGASIŃSKI Michał 3035ZĄBKOWICE ŚLĄSKIESenior II M - 30 00:00:1502:03:24
143KOSMOWSKI Wiesław 3049RYDZYNASenior II M - 30 00:00:2802:03:28
144POPRAWSKI Mateusz 3015MUKS SZOK BojanowoBOJANOWOSenior II M - 30 00:00:2702:03:29
145RELEWICZ Maciej 3168Wolne ŚlimakiPOZNAŃMasters M - 40 00:00:1502:03:34
146FILIPIAK Sebastian 3056LZS LipaLIPAMasters M - 40 00:00:2502:03:35
147TOMCZAK Mariusz 3292MOSINAMasters M - 40 00:00:1302:03:37
148BIELSKI Janusz 3010See You Later TeamWARSZAWASenior II M - 30 00:00:2402:03:43
149PRZYBYŁ Tomasz 3070OSTRÓW WIELKOPOLSKIMasters M - 40 00:00:1902:03:48
150JAZŁOCKI Łukasz 3048TWDWWARSZAWASenior II M - 30 00:00:2702:03:48
151KOCIOŁEK Zbigniew 3239WOŁÓWMasters M - 40 00:00:1002:03:52
CHRZAN Andrzej 3323AA Tarnów Senior I M - 20 DNF02:03:53 DNF
153SUSMARSKA Ewa 3299MUAY Running TeamPOZNAŃSenior I K - 2000:00:2002:03:56
154KLATKA Arleta 3071Biegam bo lubięTOMASZÓW MAZOWIECKIMasters K - 4000:00:2202:03:56
155TÓRZ Paweł 3250ŚWIĘCIECHOWASenior I M - 20 00:00:2102:03:57
156CIECIELĄG Piotr 3006PIASECZNOMasters M - 40 00:00:1402:04:05
PIETRASZEWSKI Robert 3106Biegam Bo Lubię - Tomaszów MazowieckiTOMASZÓW MAZOWIECKIMasters M - 40 DNF02:04:05 DNF
158ROSA Jarosław 3075Natural Born RunnersPOZNAŃMasters M - 40 00:00:2002:04:06
159KÓZKA Przemo 3133Biegam, Bo Nie LubięSKÓRZEWOMasters M - 40 00:00:2102:04:06
160ANDRZEJEWSKI Paweł 3093NOWA WIEŚ WIELKAMasters M - 40 00:00:0302:04:28
161SMOLEŃ Tomasz 3260TMTEAMKOBIERZYCEMasters M - 40 00:00:2002:04:38
162SULIMA Janusz 3311MILANÓWEKWeteran I M - 50 00:00:0402:04:39
163LIPSKI Krzysztof 3091BYDGOSZCZMasters M - 40 00:00:0602:05:10
SLOWINSKI Grzegorz 3175IWINYSenior II M - 30 DNF02:05:17 DNF
165TOMICZEK Tomasz 3238ZdyskwalifikowaniWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:3402:05:19
166GRYCMAN Magda 3270Sparta ultra teamTRZCINICAMasters K - 4000:00:1702:05:23
167MOŃKA Łukasz 3278SPARTA ULTRA TEAMWIERUSZÓWSenior II M - 30 00:00:1802:05:24
168KRUPIŃSKI Tadeusz 3200LIGOTA PIĘKNAWeteran I M - 50 00:00:3502:05:40
169GRUSZCZYŃSKI Marcin 3287GruszkowyTEAMBYDGOSZCZMasters M - 40 00:00:1202:06:07
170OHLA Justyna 3112Biegam, bo nie lubię...POZNAŃMasters K - 4000:00:1902:06:13
170MADAJ Paweł 3118Biegam, Bo Nie LubięPOZNAŃMasters M - 40 00:00:1902:06:13
172NARECKI Jarosław 3272KRUSZYNMasters M - 40 00:00:2602:06:22
173HADAŁA Ignacy 3185GDAŃSKSenior II M - 30 00:00:2302:06:23
BOREJSZO Karol 3274ŻARYSenior I M - 20 DNF02:06:35 DNF
175KONIECZNY Tomasz 3050Team KTWSIEMIANOWICE ŚLĄSKIESenior II M - 30 00:00:1802:06:37
176JĘDRYCHA Artur 3085DĄBROWA GÓRNICZAMasters M - 40 00:00:3302:08:45
KAMIŃSKI Bartosz 3204ZIELONA GÓRAMasters M - 40 DNF02:09:13 DNF
178KARCZ Anna 3222BYDGOSZCZSenior I K - 2000:00:2902:09:17
179BĘDŹKOWSKI Marek 3197Morsy OstrołękaOSTROŁĘKAWeteran I M - 50 00:00:1202:09:27
180CECUŁA Andrzej 3202GŁOGÓWSenior I M - 20 00:00:1402:09:34
181GRZESIAK Rafał 3081GŁOGÓWMasters M - 40 00:00:1302:09:37
182WRZESIŃSKA Joanna 3115BYDGOSZCZMasters K - 4000:00:0802:09:39
183SZANDAŁA Jacek 3089Cała Oleśnica BiegaOLEŚNICAMasters M - 40 00:00:2102:09:45
184BĄKOWICZ Kamil 3044Aktywni KamieńskBARCZKOWICESenior II M - 30 00:00:1602:09:52
185POTOCKI Maciej 3265ORANGE POLSKAKÓRNIK - BIERNATKIMasters M - 40 00:00:1602:09:53
186BRZOZOWSKI Rafał 3313KŁODZKOMasters M - 40 00:00:2202:10:10
187KWIECIEŃ - LIPIŃSKA Kamila 3227Tigers TeamŁÓDŹMasters K - 4000:00:0902:10:14
188ZIEMKIEWICZ Jarek 3033UKS Running TeamLUBINMasters M - 40 00:00:2202:10:15
189BIAŁECKI Zbigniew 3226łódź running teamŁÓDŹWeteran I M - 50 00:00:0902:10:16
190KONOWROCKA Wioletta 3012See You Later TeamŻYRARDÓWMasters K - 4000:00:2502:10:20
NOJSZEWSKA Anika 3319WARSZAWASenior II K - 30DNF02:10:36 DNF
192TALARCZYK Mikołaj 3254ŁOPUCHOWOMasters M - 40 00:00:2902:10:39
193CELEJEWSKI Przemysław 3192GRÓJECSenior II M - 30 00:00:2302:10:46
194PIETRZAK Tomasz 3198Wild Trail RunnerKSIĄŻ WIELKOPOLSKISenior II M - 30 00:00:2702:10:52
195KWIECIEŃ Michał 3103BIERUTÓWSenior II M - 30 00:00:2102:10:53
196JANUĆ Wojciech 3110Arka LeśnaPUSZCZYKOWOSenior I M - 20 00:00:2602:10:53
197DEC Rafał 3003BIERUTOWSKA GRUPA BIEGOWABIERUTÓWMasters M - 40 00:00:2002:10:56
198CZAJKOWSKI Rafał 3180EKOBIEGIWARSZAWAMasters M - 40 00:00:0902:11:04
KOZŁOWSKI Bartłomiej 3320TRZEBIESZOWICEMasters M - 40 DNF02:11:07 DNF
200APANOWICZ Angelika 3173EkobiegiWARSZAWAMasters K - 4000:00:0702:11:08
201BUCHALSKA Ewa 3108EkobiegiWARSZAWAMasters K - 4000:00:0702:11:09
LIEBCHEN Piotr 3187ŁOMIANKIMasters M - 40 DNF02:11:10 DNF
203WOŹNIAK Ryszard 3062BIERUTOWSKA GRUPA BIEGOWABIERUTÓWWeteran I M - 50 00:00:2202:11:14
204SMOLAK Agata 3285WOLSZTYNSenior II K - 3000:00:2302:11:17
205SOKOŁOWSKA Adriana 3029Vege RunnersCHODZIEŻSenior II K - 3000:00:0802:11:30
206GMAJ Karolina 3126GRÓJECSenior II K - 3000:00:2302:11:30
207GMAJ Daniel 31271983GRÓJECSenior II M - 30 00:00:2302:11:30
208PAWŁOWSKI Robert 3023Vege RunnersCHODZIEŻMasters M - 40 00:00:0802:11:33
209NAMIOTA Urszula 3171KB MaratończykDĘBICAWeteran K - 5000:00:2602:11:45
210SERWADCZAK Marek 3259DROGOSZOWICEWeteran I M - 50 00:00:3202:11:46
211MARCINEK Łukasz 3007Nie teraz, potemSIEMIANOWICE ŚL.Senior II M - 30 00:00:1002:11:48
212MARKOWSKI Piotr 3087MarkotnySkowronekWROCŁAWMasters M - 40 00:00:2002:11:55
213SKOWRONEK Artur 3132MarkotnySkowronekLĄDEK ZDRÓJMasters M - 40 00:00:1902:11:57
214DĘBEK Piotr 3064Przedwojewski Mountain TeamŚWIDNICAMasters M - 40 00:00:1402:11:58
215FRĄCKOWIAK Jacek 3136Runner's Power ŚremŚREMMasters M - 40 00:00:1502:11:58
216GRYGIER Robert 3215ŚREMSenior I M - 20 00:00:0602:12:15
217KONIECZNA Paulina 3134CH10CHOSZCZNOSenior II K - 3000:00:2402:12:20
218PIŁAT Jarosław 3153CH10CHOSZCZNOMasters M - 40 00:00:2502:12:20
219RYTYCH Grzegorz 3097Droga Do UltraŁÓDŹSenior II M - 30 00:00:1402:12:22
220KROLS Hilde 3119Vos SchaffenMOLWeteran K - 5000:00:2302:12:22
221SZERSZENIEWSKI Marek 3199Żórawski TeamWARSZAWAWeteran I M - 50 00:00:2602:12:23
222KONIECZNY Andrzej Konieczny 3034GOSTYŃMasters M - 40 00:00:1202:12:31
223ZIEMNIAK Marcin 3140WARSZAWASenior II M - 30 00:00:1902:13:09
224SZULC-ŁĄTKOWSKA Urszula 3305KB Maniac PoznanPOZNAŃMasters K - 4000:00:2602:13:27
225ŁĄTKOWSKI Maciej 3032KB Maniac PoznańPOZNAŃMasters M - 40 00:00:2502:13:32
226SAMOLAK Maciek 3141Predators WałbrzychWAŁBRZYCHMasters M - 40 00:00:3302:13:47
227PĘKALA Paweł 3072AMATOR RytwianyRYTWIANYMasters M - 40 00:00:2202:13:48
228SAMOLAK Łukasz 300222 karpacki batalion piechoty górskiejLĄDEK ZDRÓJSenior II M - 30 00:00:3302:13:49
229MOREVA Daria 3195WROCLAWSenior II K - 3000:00:0902:13:50
230SZURKOWSKI Michał 3160gRUNwald team PoznańPOZNAŃSenior II M - 30 00:00:2102:13:55
231OSTACH Daria 3009OSTRÓW WIELKOPOLSKIMasters K - 4000:00:1502:14:02
232SIKORSKA Agnieszka 3189EkbiegiWARSZAWAMasters K - 4000:00:0902:14:08
233MAJKOWSKI Jacek 3129WROCŁAWSenior II M - 30 00:00:2802:14:11
234PRUSIEWICZ Beata 3018OSTRÓW WIELKOPOLSKIWeteran K - 5000:00:1602:14:22
235WASIL Joanna 3021ZABRZESenior II K - 3000:00:1202:14:23
236SIELUTIN Wadim 3297KB Lew Legnica 2000LEGNICAWeteran II M - 6000:00:2402:15:04
237WITECKA Milena 3312POBIEROWO Senior II K - 3000:00:2402:15:18
238KRANZ Grzegorz 3212CZAPURYMasters M - 40 00:00:2902:15:34
238KOREK Krystian 3213POZNAŃMasters M - 40 00:00:2902:15:35
240KAPA Patrycja 3310K.S. Maraton Ostrów WielkopolskiBIEGANINSenior I K - 2000:00:1502:15:36
241ŚWITALSKI Andrzej 3166Kapitan Polska/Życie Częstochowy TeamCZĘSTOCHOWASenior II M - 30 00:00:1802:15:37
242ŹRÓDLEWSKA Anna 3308OSTRÓW WIELKOPOLSKISenior II K - 3000:00:1502:15:39
243GODLEWSKI Jakub 3158Runners Team QuiblWARSZAWASenior II M - 30 00:00:3102:16:08
244SZACHEWICZ Slawek 3143JEŻOZWIERZE GROUPWROCŁAWMasters M - 40 00:00:3002:16:13
245RYCHŁOWSKA Magdalena 3067PIŁAMasters K - 4000:00:1802:16:14
246SIECZKOWSKI Artur 3058Natural Born Runners TeamKOSTRZYN NAD ODRĄMasters M - 40 00:00:2702:16:27
247WŁODARCZYK Teresa 3120SPCTORUŃWeteran K - 5000:00:2502:16:51
248BĄK Andrzej 3117SPCLUBICZMasters M - 40 00:00:2502:16:51
249BURDAJEWICZ Magdalena 3264MOSINASenior II K - 3000:00:2602:17:01
250MALIŃSKI Marek 3027GDYNIAWeteran I M - 50 00:00:2402:17:34
251KOSMIDER Tomasz 3209Spartanie dzieciomWROCLAWMasters M - 40 00:00:3102:19:35
252BIAŁEK Olaf 3177megatel.com.plKRAKÓWWeteran I M - 50 00:00:3202:20:39
253ROSA Bartosz 3152Smashing PąpkinsTORUŃSenior II M - 30 00:00:2802:21:11
254STOLPE Maciej 3028LUBOŃWeteran I M - 50 00:00:2902:21:36
255HOFFMANN Grzegorz 3036CZEMPIŃMasters M - 40 00:00:2802:21:42
256ZACHARZYŃSKA Katarzyna 3161Orange PolskaLUBLINSenior II K - 3000:00:2002:21:46
257STAWSKA Anna 3241wkurw_teamLUXEMBOURGMasters K - 4000:00:0602:21:52
258WYLEGAŁA Izabela 3024PCH_RUNRATAJESenior II K - 3000:00:0702:22:08
259WYKA Angelika 3001PCH_RUNCHODZIEŻSenior II K - 3000:00:0702:22:09
260LASZCZYŃSKI Tomasz 3188TATA. NATALKISTRZELINMasters M - 40 00:00:1702:22:10
261WOSZCZAK Jolanta 3090STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA GRANITSTRZELINWeteran K - 5000:00:1602:22:19
MULARCZYK Marta 3165wkurw_teamPOZNAŃSenior I K - 20DNF02:23:35 DNF
263KACZMAREK Maria 3245KRAKOWSenior II K - 3000:00:2102:25:41
264RURKA Grzegorz 3146SamBiegamWARSZAWAWeteran I M - 50 00:00:2802:25:48
GNIELKA Dawid 3286Zamkowiec ToszekTOSZEKSenior I M - 20 DNF02:26:25 DNF
ARMATYS Grzegorz 3253Orange PolskaDĄBROWA GÓRNICZAWeteran I M - 50 DNF02:26:53 DNF
267RECZUCH Adam 3194WROCŁAWMasters M - 40 00:00:3102:27:59
268ROSZAK Waldemar 3095Biegam na Zielonej BiałołęceWARSZAWAWeteran I M - 50 00:00:1002:28:00
269ŁĄCKA Ilona 3096EkobiegiWARSZAWAMasters K - 4000:00:0802:28:09
270WAŁEK Piotr 3020Runners Team QuiblWARSZAWAMasters M - 40 00:00:3002:32:10
271OPALIŃSKI Michał 3172Dębicki Klub Biegacza MaratończykDĘBICASenior II M - 30 00:00:2702:32:21
272KAWA Barbara 3170KB Maratończyk DębicaŻYRAKÓWSenior II K - 3000:00:2602:32:22
273WYSTRYCHOWSKI Marcin 3121bfagencja.plWARSZAWASenior II M - 30 00:00:1802:32:33
274SOSZYŃSKA Małgorzata 3314WARSZAWAWeteran K - 5000:00:3002:32:41
275HANGIEL Urszula 3318WARSZAWA Senior II K - 3000:00:3002:32:42
276BORIS Aneta 3016El - aktywniELBLĄGSenior II K - 3000:00:2002:32:47
277GĄSIOROWSKA Dorota 3054MPK Wybieganie / Śnięty SumWARSZAWAWeteran K - 5000:00:2902:32:49
278KALBARCZYK Beata 3162Orange PolskaOTWOCKWeteran K - 5000:00:1902:33:23
279HAUTON Monika 3013Nie teraz, potemSOSNOWIECMasters K - 4000:00:1102:37:21
280BOCHENEK Janusz 3063wkurw_teamKIELCEWeteran II M - 6000:00:2102:38:59
281BOHDZIEWICZ Izabela 3283wkurw_teamWARSZAWASenior I K - 2000:00:2202:38:59
282KAMROWSKI Dawid 3102Roche RunnersPOZNAŃSenior II M - 30 00:00:3102:40:43
283PIKUSA Michał 3104POZNAŃSenior II M - 30 00:00:3202:40:43
284STEFANOWSKI Marcin 3019Żarów BiegaŻARÓWMasters M - 40 00:00:1902:41:02
285ZIEMKOWSKA Monika 3014ŻARÓWMasters K - 4000:00:1702:41:13
286OBARSKI Norbert 3043KIELCEWeteran I M - 50 00:00:2302:54:16
287OBARSKA Małgorzata 3031STARACHOWICEWeteran K - 5000:00:2202:54:18
288CIEMBOROWICZ Karol 3101#KFDKATOWICESenior II M - 30 00:00:15
Znaleziono 288 wynik(ów)