BIEG K-B-L - 110 KM

Organizator:
Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data:
2019-07-18
Miejsce:
Lądek-Zdrój
Dystans:
110 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
323
Wystartowało:
288
Nie ukończyło:
28
Ukończyło:
260
Na trasie:
1
Pełne wyniki dla 40km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 15km | 40km | 61km | 70km | 85km | 98km | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuA9
15km
A11
40km
    
1UZNAŃSKI Piotr 3228Pamtrans / Euroclear Running TeamKRAKÓWSenior II M - 30 00:00:0101:26:3403:35:48
2GONCZARENKO Jarek 3281ŻYWIECSenior II M - 30 00:00:0101:25:0203:38:37
3FRANKOWSKI Michal 3262STOCKHOLMSenior II M - 30 00:00:0001:21:5503:40:55
4KOCIOŁOWICZ Piotr 3084Biegam w Górach Bardzkich / Wkurw_TeamBARDOSenior II M - 30 00:00:0201:24:1503:48:34
5PIĄTEK Mateusz 3079SM Kamos/ Hercog Running TeamBUKOWNOSenior I M - 20 00:00:0301:32:5503:58:08
6MARCINIAK Przemysław 3211Athletics NysaPRUDNIKSenior II M - 30 00:00:0201:29:0703:58:12
7OSTAPSKI Kamil 3306TC WROCLAW / VEGE RUNNERSWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:0401:30:5004:00:31
8KOWALIK Andrzej 3219Bieg opolskiOPOLEMasters M - 40 00:00:0301:27:0604:03:53
9KOMZA Radosław 3210WROCŁAWMasters M - 40 00:00:1001:31:5304:04:57
10KUŹNIAK Marcin 3261WARSZAWAMasters M - 40 00:00:0301:33:5404:11:09
11GOŚCINIEWICZ Paweł 3282ZIEMOWIT TEAMKATOWICEMasters M - 40 00:00:0601:33:5204:12:27
ŚWIERAD Dariusz 3279ASICS FrontRunner Poland / Camelbak PolskaKRAKÓWSenior II M - 30 DNF01:38:19 DNF04:13:09 DNF
13BŁACHUT Radosław 3280ML TeamBIELSKO-BIAŁAMasters M - 40 00:00:0301:32:2304:13:44
14STAŃCZAK Piotr 3225Czerwonak BiegaKOZIEGŁOWYSenior II M - 30 00:00:0901:33:2304:13:44
15SZCZEPANIAK Angelika 3174CERI/AKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNARĄBIEŃSenior II K - 3000:00:0301:32:0304:13:45
WERNER Kamil 3164Biegam na Tarchominie/Ultra PasterzeWARSZAWASenior II M - 30 DNF01:29:19 DNF04:13:45 DNF
17DYJAK Robert 3111STRONIE ŚLĄSKIESenior II M - 30 00:00:0401:30:4704:13:47
18STOKŁOSA Sebastian 3257Lesz No Limits RunnersLESZNOSenior II M - 30 00:00:0501:34:3704:17:28
19MARZEC Grzegorz 3276Gmina Strzelce OpolskieSZCZEPANEKMasters M - 40 00:00:0901:33:5804:18:12
20GRZELAK Kamila 3249Team Altra RedIWONICZ-ZDRÓJSenior I K - 2000:00:0501:38:1604:19:10
21MILEWSKI Maciek 3208Samotny WilkLEGIONOWOMasters M - 40 00:00:0801:32:5104:19:35
22MAKOWSKI Mateusz 3263WARSZAWASenior I M - 20 00:00:0401:38:1604:19:37
23DZIUBIŃSKI Michał 3142Family ExtremeNADARZYNSenior II M - 30 00:00:0401:38:1604:19:37
24ZIMKOWSKI Marcin 3298KGHM ZG RUNGŁOGÓWSenior II M - 30 00:00:0201:31:5504:21:52
25KAROLAK Ania 3303MUAY RUNNING TEAMSLUPSKSenior II K - 3000:00:0201:38:2004:22:04
26GRZELAK Adrian 3258MĘCINASenior II M - 30 00:00:0501:38:3604:26:52
27REJ Mirosław 3076M &T wyjadacze parówkówMIELECSenior II M - 30 00:00:0401:41:1604:28:59
28FURMAN Sławomir 3088SZCZEPANÓWMasters M - 40 00:00:0501:32:1204:31:36
29KIELASZEWSKI Karol 3273LeszNo Limits RunnersLESZNOSenior II M - 30 00:00:1101:36:3504:32:28
30GÓRNIAK-ANTKOWIAK Agnieszka 3122GSM Oborniki ŚląskieOBORNIKI ŚLĄSKIEMasters K - 4000:00:0901:37:3004:32:31
31BALWIERCZAK Piotr 3053Hercog Running TeamWROCŁAWSenior I M - 20 00:00:0501:37:3404:32:36
32KRAKOWCZYK Marta 3234WODZISŁAW ŚLĄSKISenior I K - 2000:00:1401:43:4904:34:11
33SZCZEPAŃSKI Norman 3288AS-PLGDANSKSenior I M - 20 00:00:1201:37:1204:34:15
34BORÓWKA Ryszard 3082GDYNIAMasters M - 40 00:00:0301:36:1004:34:26
35WYLEGAŁA Michał 3017PCH_RUNRATAJEMasters M - 40 00:00:0701:42:0104:34:55
36CAŁY Patryk 3307#KFD FALLOUT TEAMWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:1601:45:5104:37:02
37LONC Tomasz 3078RZESZÓWMasters M - 40 00:00:0501:41:1504:37:10
38GAJDA Sebastian 3139Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINMasters M - 40 00:00:1601:42:3504:37:12
39ORACZ Mateusz 3251Bez LitościZALASEWOSenior II M - 30 00:00:0301:44:2404:37:21
40KONIECZNY Szymon 3135Choszczenska 10CHOSZCZNOSenior II M - 30 00:00:2501:48:2504:38:18
41KUTYBA Mariusz 3155Wolne ŚlimakiPOZNAŃSenior II M - 30 00:00:1301:37:2404:39:15
42RAJTAR Zbigniew 3086Rontil - CompassKRAKÓWWeteran II M - 6000:00:0301:41:5504:39:58
43WŁODARCZYK Michał 3176EVErRUNŁÓDŹSenior II M - 30 00:00:0501:38:0304:40:15
44SIKORA Michał 3207BLUSZCZAGLIWICEMasters M - 40 00:00:0701:43:3704:40:26
45MIKOŁAJCZYK Marcin 3124Droga Do UltraŁÓDŹSenior II M - 30 00:00:0501:51:3204:41:14
46POBORSKI Dariusz 3026JANKOWICEMasters M - 40 00:00:1401:42:2804:41:30
47BAR Stanisław 3275Gmina Strzelce OpolskieSTRZELCE OPOLSKIEMasters M - 40 00:00:0801:40:2504:42:04
48ZWOLIŃSKI Łukasz 3148Kaszubska PoniewierkaGDAŃSKSenior II M - 30 00:00:0301:47:0904:43:56
49SZEMIEL Maciej 3154WROCŁAWSenior II M - 30 00:00:0501:33:3104:43:56
50STOLIŃSKI Przemysław 3092OZORKÓWSenior II M - 30 00:00:0501:38:0504:44:57
51OBIDOWSKI Łukasz 3080Naramowice BiegająPOZNAŃSenior II M - 30 00:00:0601:45:0604:45:31
52PANEK Krzysztof 3296RZYĆ CHYŻA GŻEGŻÓŁKI I CZYŻAPOZNAŃMasters M - 40 00:00:1001:43:0404:45:52
53BANACH Magda 3236GLIWICESenior I K - 2000:00:0701:45:4004:46:06
54GOLA Daniel 3237GLIWICESenior I M - 20 00:00:0601:45:4104:46:11
55PAWLIK Jakub 30451X1KRAKÓWSenior II M - 30 00:00:0201:49:0304:48:47
56ANUSZ Adam 3066Żarów BiegaIMBRAMOWICESenior II M - 30 00:00:1701:46:4704:49:09
JĘDZURA Daniel 3255Night Runners GliwiceGLIWICESenior II M - 30 DNF01:45:07 DNF04:49:17 DNF
58STAWSKI Michał 3220Trucht.comŁÓDŹSenior II M - 30 00:00:0401:35:1104:49:45
59KRAWISZ Maciej 3221LP500BYDGOSZCZMasters M - 40 00:00:0701:45:5404:50:21
60ADLER Łukasz 3214Lesz No Limits RunnersWILKOWICESenior II M - 30 00:00:0601:48:1904:51:03
JANIK Rafał 3167Gmina Strzelce OpolskieSTRZELCE OPOLSKIEMasters M - 40 DNF01:30:47 DNF04:51:21 DNF
62BIENIECKA Anna 3309GLIWICEMasters K - 4000:00:0301:41:5304:51:45
63DERMINE Nicolas 3243NYSASenior II M - 30 00:00:3002:01:3404:52:49
64SCHWITALLA Adrian 3130MKS SiechniceSIECHNICEMasters M - 40 00:00:0801:47:3704:53:22
65NOWICKI Zbigniew 3145GAŁKÓW MAŁYMasters M - 40 00:00:0201:53:3904:53:38
66KAROLAK Asia 3301MUAY Running TeamSŁUPSKSenior II K - 3000:00:0501:47:0104:53:38
67JAROSŁAWSKI Marcin 3229KB-HarcownikJELCZ- LASKOWICESenior II M - 30 00:00:1701:49:0204:54:53
68KOSTRZEWSKI Sławomir 3065OPOLEMasters M - 40 00:00:0801:37:1704:55:03
69JĘDRZEJEWSKI Łukasz 3039WatahaSŁAWAMasters M - 40 00:00:1001:49:5804:56:28
70KOWALSKI Maciej 3216LOTOS Running TeamGDAŃSKMasters M - 40 00:00:1301:50:1104:57:13
DROŹDZIEL Mariusz 3247WARSZAWASenior II M - 30 DNF01:43:34 DNF04:57:54 DNF
72KURPIEWSKA Anna 3223GT RATWROCŁAWMasters K - 4000:00:1401:49:0104:58:04
73SIKORSKI Marcin 3116TT SzczecinSZCZECINMasters M - 40 00:00:1401:49:0304:58:05
PIASECKA - WSZOŁA Anna 3304Muay Running Team BĘDZINSenior II K - 30DNF01:49:00 DNF04:58:07 DNF
75CIEMBOROWICZ Karol 3101#KFDKATOWICESenior II M - 30 00:00:1505:00:05
76LIPIŃSKI Marek 3098BORZYGNIEWMasters M - 40 00:00:3001:48:4405:01:15
77KUPCZYK Jacek 3181Mol RunnersROKIETNICAMasters M - 40 00:00:0601:53:3905:01:35
78KUBICA Bartosz 3149WISŁA WIELKAMasters M - 40 00:00:1001:50:3605:03:09
79ZGRAJ Leszek 3266STS Biegaton MIkołówMIKOLOWMasters M - 40 00:00:0501:48:5905:03:17
80PIECUCH Karolina 3190Lacho TeamPRZEWORSKSenior II K - 3000:00:0401:45:4805:03:21
81HUEBNER Maria 3008KRAKÓWSenior I K - 2000:00:1301:50:3205:04:18
82BOROWCZYK Marcin 3037CZMOŃMasters M - 40 00:00:0801:51:2605:04:26
83KŁOPOTEK Marcin 3144Extreme FamilyBARTKOWOMasters M - 40 00:00:0401:45:4405:04:54
84MACKIEWICZ Artur 3042DługobieganieSZCZECINMasters M - 40 00:00:0501:47:0205:05:13
85MROZIAK Maciek 3230RUNPASSION.PLTEAMGDYNIAMasters M - 40 00:00:0601:47:0005:05:13
MACHUL Ewa 3293Dream RunWARSZAWASenior II K - 30DNF01:47:04 DNF05:05:49 DNF
87DYDUCH Maciej 3232KB OrangeKANIEMasters M - 40 00:00:2101:52:5805:06:52
88PRZYSIWEK Patryk 3109POZNAŃSenior II M - 30 00:00:0801:52:2305:06:59
89MIGACZ Dawid 30221x1KRAKÓWSenior II M - 30 00:00:0201:51:4105:07:08
90SOINSKI Przemysław 3131KB Maniac PoznańPOZNAŃMasters M - 40 00:00:2701:50:2305:09:24
91PIECUCH Marcin 3182Lacho TeamKRAKÓWSenior II M - 30 00:00:0601:45:4905:10:04
92MATCZAK Maciej 3242KLUB SPORTOWY FABRYKA BIEGANIA OSTRÓW WIELKOPOLSKIODOLANÓWSenior II M - 30 00:00:1801:50:2605:11:37
93PROZOROWSKI Wiesław 3094Maraton LesznoLESZNOWeteran I M - 50 00:00:1401:51:1505:11:51
94TOMICZEK Tomasz 3238ZdyskwalifikowaniWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:3402:05:1905:13:02
SLOWINSKI Grzegorz 3175IWINYSenior II M - 30 DNF02:05:17 DNF05:13:32 DNF
96FRĄCKOWIAK Michał 3179Czerwonak BiegaPOTASZEMasters M - 40 00:00:0901:49:2405:13:42
97KRUPA Piotr 3030PCH-RUNCHODZIEŻMasters M - 40 00:00:1002:00:3205:13:50
98KRUPA Sławomir 3107PCH_RUNCHODZIEŻSenior II M - 30 00:00:0801:54:0305:13:55
99LECHOWSKI Bartłomiej 3004WKURW_TEAMWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:1101:59:0005:14:23
100KNAPIK Piotr 3217Kurort Lądek Zdrój TEAMWROCŁAWMasters M - 40 00:00:1601:55:3105:15:44
101KUNKE Tomasz 315613WOG GrudziádzGRUDZIÁDZMasters M - 40 00:00:1901:46:0105:16:17
102OSAKOWICZ Mateusz 3191WARSZAWASenior II M - 30 00:00:2902:01:4805:17:06
103DADAŚ Janusz 3083Night Runners GliwiceGLIWICEMasters M - 40 00:00:1201:46:3405:19:25
ŁĘCKI Piotruś 3252Night Runners GliwiceGLIWICESenior II M - 30 DNF01:41:47 DNF05:22:18 DNF
105KWIATKOWSKA Aleksandra 3069Wieczorne bieganie w SzczecinieSZCZECINSenior I K - 2000:00:1501:59:0105:22:37
106LIPERTOWICZ Sebastian 3169LOVELASYPOLICESenior II M - 30 00:00:1601:59:0205:22:48
107KRAWCZYK Jakub 3055KRAKÓWSenior I M - 20 00:00:0401:45:1005:23:37
108MOSIEK Andrzej 3193RAWICZSenior II M - 30 00:00:1201:58:3005:24:03
109MARCINIAK Janusz 3046Night runnersPOZNAŃMasters M - 40 00:00:1801:59:2505:24:57
CHRZAN Daniel 3322TARNÓWSenior II M - 30 DNF01:56:06 DNF05:25:16 DNF
111KOSZAREK Maciej 3300POZNAŃWeteran I M - 50 00:00:1301:52:3205:25:19
112GŁOWACKA Edyta 3057Matner Running TeamWILKSZYNMasters K - 4000:00:1301:57:0505:25:19
113BUK Sławomir 3040Lesz No Limits RunnersŚRODA WIELKOPOLSKASenior II M - 30 00:00:1201:49:1005:25:22
TALAGA Dawid 3061olkuszbiega.plOLKUSZSenior II M - 30 DNF01:47:48 DNF05:25:25 DNF
115HRAB Wojciech 3246POZNAŃSenior II M - 30 00:00:1901:59:2505:25:31
116ZAKRZEWSKI Marek 3248EkobiegiWARSZAWAMasters M - 40 00:00:0602:01:2305:28:51
117SIWEK Jarek 3060RAZ SzczecinSZCZECINMasters M - 40 00:00:1801:50:3305:29:37
118JACKOWICZ Rafał 3157Jackowicz TeamSOBÓTKAMasters M - 40 00:00:2001:58:5005:31:47
119PIETRASZEWSKI Witold 3099Gostyń Easy TrailGOSTYŃSenior II M - 30 00:00:1301:59:5105:34:02
BOREJSZO Karol 3274ŻARYSenior I M - 20 DNF02:06:35 DNF05:34:18 DNF
121ŁAMPIKA Kinga 3052SMOLECSenior II K - 3000:00:2302:03:0005:39:54
FIJAŁKOWSKI Artur 3159EkobiegiRADZYMINSenior II M - 30 DNF02:01:24 DNF05:40:13 DNF
CHRZAN Andrzej 3323AA Tarnów Senior I M - 20 DNF02:03:53 DNF05:40:50 DNF
124PRZYBYŁ Tomasz 3070OSTRÓW WIELKOPOLSKIMasters M - 40 00:00:1902:03:4805:41:07
125GAWLAS Przemysław 3315KŁODZKOMasters M - 40 00:00:0901:56:4305:41:10
126KOCIOŁEK Zbigniew 3239WOŁÓWMasters M - 40 00:00:1002:03:5205:41:26
127DUDEK Remigiusz 3077ziębiceZIĘBICESenior II M - 30 00:00:2101:57:3405:41:40
128WEISSENSTEINER Dawid 3186SKOROSZYCESenior II M - 30 00:00:2501:56:5505:41:44
129NARECKI Jarosław 3272KRUSZYNMasters M - 40 00:00:2602:06:2205:41:45
130KRZEMIŃSKI Jacek 3205KW OPOLEOPOLESenior II M - 30 00:00:1002:02:1705:42:17
131KRZEMIŃSKA Aleksandra 3206KW OPOLEOPOLESenior II K - 3000:00:1002:02:2005:42:19
132SZUBA Tadeusz 3302ŁOBEZWeteran II M - 6000:00:0402:01:4605:44:36
133SZUBA Teofil 3290Maratończyk SzczecinSZCZECINMasters M - 40 00:00:0302:01:4105:44:38
PISKORZ Ireneusz 3277KODEŃSenior II M - 30 DNF01:48:51 DNF05:45:30 DNF
135POPRAWSKI Mateusz 3015MUKS SZOK BojanowoBOJANOWOSenior II M - 30 00:00:2702:03:2905:47:17
136KOSMOWSKI Wiesław 3049RYDZYNASenior II M - 30 00:00:2802:03:2805:47:17
REJMAN Grzegorz 3138Dream RunWAŁBRZYCHSenior II M - 30 DNF01:47:37 DNF05:48:32 DNF
138SMOLEŃ Tomasz 3260TMTEAMKOBIERZYCEMasters M - 40 00:00:2002:04:3805:48:35
139HADAŁA Ignacy 3185GDAŃSKSenior II M - 30 00:00:2302:06:2305:49:09
140TUCHOŁKA Marta 3316Poco loco/ZUKKRAKÓWSenior II K - 3000:00:1002:00:4105:49:24
141PAŚ Tomasz 3183Pasiol Team WrocławWROCŁAWMasters M - 40 00:00:1002:01:0705:49:46
142MAJKOWSKI Jacek 3129WROCŁAWSenior II M - 30 00:00:2802:14:1105:50:09
143ZYCH Michal 3291Klub biegacza rtvEUROagdWARSZAWASenior II M - 30 00:11:4501:54:0305:52:45
144FILIPIAK Sebastian 3056LZS LipaLIPAMasters M - 40 00:00:2502:03:3505:53:19
145CIECIELĄG Piotr 3006PIASECZNOMasters M - 40 00:00:1402:04:0505:53:44
146LEWANDOWSKI Filip 3284BYDGOSZCZSenior II M - 30 00:00:0402:03:2205:54:32
147BRZOZOWSKI Rafał 3313KŁODZKOMasters M - 40 00:00:2202:10:1005:54:57
148POTOCKI Maciej 3265ORANGE POLSKAKÓRNIK - BIERNATKIMasters M - 40 00:00:1602:09:5305:55:11
149PIŁAT Jarosław 3153CH10CHOSZCZNOMasters M - 40 00:00:2502:12:2005:55:16
150ANDRZEJEWSKI Paweł 3093NOWA WIEŚ WIELKAMasters M - 40 00:00:0302:04:2805:55:19
151KONIECZNA Paulina 3134CH10CHOSZCZNOSenior II K - 3000:00:2402:12:2005:55:20
152SULIN Marek 3100SPARTANIE DZIECIOMGLIWICEMasters M - 40 00:00:1202:01:4805:55:21
153ZIEMKIEWICZ Jarek 3033UKS Running TeamLUBINMasters M - 40 00:00:2202:10:1505:56:10
154GRYCMAN Magda 3270Sparta ultra teamTRZCINICAMasters K - 4000:00:1702:05:2305:56:17
155ROSA Jarosław 3075Natural Born RunnersPOZNAŃMasters M - 40 00:00:2002:04:0605:57:47
156KWIECIEŃ Michał 3103BIERUTÓWSenior II M - 30 00:00:2102:10:5305:58:22
157WOŹNIAK Ryszard 3062BIERUTOWSKA GRUPA BIEGOWABIERUTÓWWeteran I M - 50 00:00:2202:11:1405:58:22
158DEC Rafał 3003BIERUTOWSKA GRUPA BIEGOWABIERUTÓWMasters M - 40 00:00:2002:10:5605:58:25
158SZANDAŁA Jacek 3089Cała Oleśnica BiegaOLEŚNICAMasters M - 40 00:00:2102:09:4505:58:29
160SMOLAK Agata 3285WOLSZTYNSenior II K - 3000:00:2302:11:1705:59:59
KAMIŃSKI Bartosz 3204ZIELONA GÓRAMasters M - 40 DNF02:09:13 DNF06:00:25 DNF
162KRUPIŃSKI Tadeusz 3200LIGOTA PIĘKNAWeteran I M - 50 00:00:3502:05:4006:01:07
163KONIECZNY Tomasz 3050Team KTWSIEMIANOWICE ŚLĄSKIESenior II M - 30 00:00:1802:06:3706:01:15
164JANUĆ Wojciech 3110Arka LeśnaPUSZCZYKOWOSenior I M - 20 00:00:2602:10:5306:02:28
165PIETRZAK Tomasz 3198Wild Trail RunnerKSIĄŻ WIELKOPOLSKISenior II M - 30 00:00:2702:10:5206:02:28
166TÓRZ Paweł 3250ŚWIĘCIECHOWASenior I M - 20 00:00:2102:03:5706:02:41
167MOŃKA Łukasz 3278SPARTA ULTRA TEAMWIERUSZÓWSenior II M - 30 00:00:1802:05:2406:02:59
168KLATE Łukasz 3068Droga Do UltraŁÓDŹMasters M - 40 00:00:1402:02:5706:03:15
169BIAŁEK Olaf 3177megatel.com.plKRAKÓWWeteran I M - 50 00:00:3202:20:3906:03:42
170JAZŁOCKI Łukasz 3048TWDWWARSZAWASenior II M - 30 00:00:2702:03:4806:03:49
171SUSMARSKA Ewa 3299MUAY Running TeamPOZNAŃSenior I K - 2000:00:2002:03:5606:03:56
172LIPSKI Krzysztof 3091BYDGOSZCZMasters M - 40 00:00:0602:05:1006:04:38
173KLATKA Arleta 3071Biegam bo lubięTOMASZÓW MAZOWIECKIMasters K - 4000:00:2202:03:5606:04:43
PIETRASZEWSKI Robert 3106Biegam Bo Lubię - Tomaszów MazowieckiTOMASZÓW MAZOWIECKIMasters M - 40 DNF02:04:05 DNF06:04:57 DNF
175APANOWICZ Angelika 3173EkobiegiWARSZAWAMasters K - 4000:00:0702:11:0806:05:24
176CZAJKOWSKI Rafał 3180EKOBIEGIWARSZAWAMasters M - 40 00:00:0902:11:0406:05:25
177BUCHALSKA Ewa 3108EkobiegiWARSZAWAMasters K - 4000:00:0702:11:0906:05:33
178BUDA Marzena 3231Alpaca teamRZESZÓWSenior I K - 2000:00:1702:01:1006:05:33
179CELEJEWSKI Przemysław 3192GRÓJECSenior II M - 30 00:00:2302:10:4606:05:33
180MARGASIŃSKI Michał 3035ZĄBKOWICE ŚLĄSKIESenior II M - 30 00:00:1502:03:2406:08:12
181PĘKALA Paweł 3072AMATOR RytwianyRYTWIANYMasters M - 40 00:00:2202:13:4806:08:12
182RELEWICZ Maciej 3168Wolne ŚlimakiPOZNAŃMasters M - 40 00:00:1502:03:3406:08:13
183TOMCZAK Mariusz 3292MOSINAMasters M - 40 00:00:1302:03:3706:08:16
184JĘDRYCHA Artur 3085DĄBROWA GÓRNICZAMasters M - 40 00:00:3302:08:4506:08:43
185KWIECIEŃ - LIPIŃSKA Kamila 3227Tigers TeamŁÓDŹMasters K - 4000:00:0902:10:1406:09:31
186BIAŁECKI Zbigniew 3226łódź running teamŁÓDŹWeteran I M - 50 00:00:0902:10:1606:09:37
187SOKOŁOWSKA Adriana 3029Vege RunnersCHODZIEŻSenior II K - 3000:00:0802:11:3006:11:22
188PAWŁOWSKI Robert 3023Vege RunnersCHODZIEŻMasters M - 40 00:00:0802:11:3306:11:24
189SZURKOWSKI Michał 3160gRUNwald team PoznańPOZNAŃSenior II M - 30 00:00:2102:13:5506:12:19
190LUBIK Adam 3184KSE ON-SIGHT/ Spuchlaki TeamPOZNAŃSenior II M - 30 00:00:1202:01:4506:12:23
191GULCZYŃSKI Tomasz 3317ZIELONKASenior II M - 30 00:00:1102:01:4506:12:26
192BĄKOWICZ Kamil 3044Aktywni KamieńskBARCZKOWICESenior II M - 30 00:00:1602:09:5206:12:27
193WRZESIŃSKA Joanna 3115BYDGOSZCZMasters K - 4000:00:0802:09:3906:14:36
194ZYDORCZAK Mateusz 3295RemoveWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:1102:02:5506:14:51
195SERWADCZAK Marek 3259DROGOSZOWICEWeteran I M - 50 00:00:3202:11:4606:15:03
196KACZMAREK Maria 3245KRAKOWSenior II K - 3000:00:2102:25:4106:15:15
197SULIMA Janusz 3311MILANÓWEKWeteran I M - 50 00:00:0402:04:3906:15:39
198FRĄCKOWIAK Jacek 3136Runner's Power ŚremŚREMMasters M - 40 00:00:1502:11:5806:15:53
199DĘBEK Piotr 3064Przedwojewski Mountain TeamŚWIDNICAMasters M - 40 00:00:1402:11:5806:15:55
KOZŁOWSKI Bartłomiej 3320TRZEBIESZOWICEMasters M - 40 DNF02:11:07 DNF06:17:03 DNF
NOJSZEWSKA Anika 3319WARSZAWASenior II K - 30DNF02:10:36 DNF06:17:06 DNF
LIEBCHEN Piotr 3187ŁOMIANKIMasters M - 40 DNF02:11:10 DNF06:17:07 DNF
203SIECZKOWSKI Artur 3058Natural Born Runners TeamKOSTRZYN NAD ODRĄMasters M - 40 00:00:2702:16:2706:17:33
204RYTYCH Grzegorz 3097Droga Do UltraŁÓDŹSenior II M - 30 00:00:1402:12:2206:18:00
205GRUSZCZYŃSKI Marcin 3287GruszkowyTEAMBYDGOSZCZMasters M - 40 00:00:1202:06:0706:18:05
206BIELSKI Janusz 3010See You Later TeamWARSZAWASenior II M - 30 00:00:2402:03:4306:18:05
207KONOWROCKA Wioletta 3012See You Later TeamŻYRARDÓWMasters K - 4000:00:2502:10:2006:18:18
208RECZUCH Adam 3194WROCŁAWMasters M - 40 00:00:3102:27:5906:18:18
209KÓZKA Przemo 3133Biegam, Bo Nie LubięSKÓRZEWOMasters M - 40 00:00:2102:04:0606:18:37
210OHLA Justyna 3112Biegam, bo nie lubię...POZNAŃMasters K - 4000:00:1902:06:1306:18:40
210MADAJ Paweł 3118Biegam, Bo Nie LubięPOZNAŃMasters M - 40 00:00:1902:06:1306:18:41
212BĘDŹKOWSKI Marek 3197Morsy OstrołękaOSTROŁĘKAWeteran I M - 50 00:00:1202:09:2706:19:03
213KROLS Hilde 3119Vos SchaffenMOLWeteran K - 5000:00:2302:12:2206:20:05
214BURDAJEWICZ Magdalena 3264MOSINASenior II K - 3000:00:2602:17:0106:20:23
215GRYGIER Robert 3215ŚREMSenior I M - 20 00:00:0602:12:1506:20:27
216MOREVA Daria 3195WROCLAWSenior II K - 3000:00:0902:13:5006:20:56
217GMAJ Daniel 31271983GRÓJECSenior II M - 30 00:00:2302:11:3006:21:17
218GMAJ Karolina 3126GRÓJECSenior II K - 3000:00:2302:11:3006:21:18
MULARCZYK Marta 3165wkurw_teamPOZNAŃSenior I K - 20DNF02:23:35 DNF06:25:00 DNF
220TALARCZYK Mikołaj 3254ŁOPUCHOWOMasters M - 40 00:00:2902:10:3906:25:10
221MARKOWSKI Piotr 3087MarkotnySkowronekWROCŁAWMasters M - 40 00:00:2002:11:5506:25:14
222SKOWRONEK Artur 3132MarkotnySkowronekLĄDEK ZDRÓJMasters M - 40 00:00:1902:11:5706:25:17
223SZACHEWICZ Slawek 3143JEŻOZWIERZE GROUPWROCŁAWMasters M - 40 00:00:3002:16:1306:25:18
224GODLEWSKI Jakub 3158Runners Team QuiblWARSZAWASenior II M - 30 00:00:3102:16:0806:25:22
225MALIŃSKI Marek 3027GDYNIAWeteran I M - 50 00:00:2402:17:3406:25:25
226SIKORSKA Agnieszka 3189EkbiegiWARSZAWAMasters K - 4000:00:0902:14:0806:27:16
227SZULC-ŁĄTKOWSKA Urszula 3305KB Maniac PoznanPOZNAŃMasters K - 4000:00:2602:13:2706:27:17
228ŁĄTKOWSKI Maciej 3032KB Maniac PoznańPOZNAŃMasters M - 40 00:00:2502:13:3206:27:21
229WŁODARCZYK Teresa 3120SPCTORUŃWeteran K - 5000:00:2502:16:5106:32:37
230BĄK Andrzej 3117SPCLUBICZMasters M - 40 00:00:2502:16:5106:32:40
231SZERSZENIEWSKI Marek 3199Żórawski TeamWARSZAWAWeteran I M - 50 00:00:2602:12:2306:33:00
232NAMIOTA Urszula 3171KB MaratończykDĘBICAWeteran K - 5000:00:2602:11:4506:34:19
233WYKA Angelika 3001PCH_RUNCHODZIEŻSenior II K - 3000:00:0702:22:0906:34:24
234WYLEGAŁA Izabela 3024PCH_RUNRATAJESenior II K - 3000:00:0702:22:0806:34:25
235ZIEMNIAK Marcin 3140WARSZAWASenior II M - 30 00:00:1902:13:0906:35:47
236STAWSKA Anna 3241wkurw_teamLUXEMBOURGMasters K - 4000:00:0602:21:5206:36:20
237MARCINEK Łukasz 3007Nie teraz, potemSIEMIANOWICE ŚL.Senior II M - 30 00:00:1002:11:4806:38:16
238KONIECZNY Andrzej Konieczny 3034GOSTYŃMasters M - 40 00:00:1202:12:3106:39:48
239ŁĄCKA Ilona 3096EkobiegiWARSZAWAMasters K - 4000:00:0802:28:0906:42:42
240ROSZAK Waldemar 3095Biegam na Zielonej BiałołęceWARSZAWAWeteran I M - 50 00:00:1002:28:0006:42:43
241LASZCZYŃSKI Tomasz 3188TATA. NATALKISTRZELINMasters M - 40 00:00:1702:22:1006:43:26
242WOSZCZAK Jolanta 3090STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA GRANITSTRZELINWeteran K - 5000:00:1602:22:1906:43:32
243RYCHŁOWSKA Magdalena 3067PIŁAMasters K - 4000:00:1802:16:1406:45:27
244KOSMIDER Tomasz 3209Spartanie dzieciomWROCLAWMasters M - 40 00:00:3102:19:3506:47:58
245KARCZ Anna 3222BYDGOSZCZSenior I K - 2000:00:2902:09:1706:48:44
246OSTACH Daria 3009OSTRÓW WIELKOPOLSKIMasters K - 4000:00:1502:14:0206:49:02
247SIELUTIN Wadim 3297KB Lew Legnica 2000LEGNICAWeteran II M - 6000:00:2402:15:0406:49:25
248ROSA Bartosz 3152Smashing PąpkinsTORUŃSenior II M - 30 00:00:2802:21:1106:49:35
249SAMOLAK Łukasz 300222 karpacki batalion piechoty górskiejLĄDEK ZDRÓJSenior II M - 30 00:00:3302:13:4906:49:45
250SAMOLAK Maciek 3141Predators WałbrzychWAŁBRZYCHMasters M - 40 00:00:3302:13:4706:49:47
251KOREK Krystian 3213POZNAŃMasters M - 40 00:00:2902:15:3506:50:13
GNIELKA Dawid 3286Zamkowiec ToszekTOSZEKSenior I M - 20 DNF02:26:25 DNF06:51:06 DNF
253ZACHARZYŃSKA Katarzyna 3161Orange PolskaLUBLINSenior II K - 3000:00:2002:21:4606:51:21
254KALBARCZYK Beata 3162Orange PolskaOTWOCKWeteran K - 5000:00:1902:33:2306:52:05
255KRANZ Grzegorz 3212CZAPURYMasters M - 40 00:00:2902:15:3406:52:05
256WASIL Joanna 3021ZABRZESenior II K - 3000:00:1202:14:2306:52:36
257PRUSIEWICZ Beata 3018OSTRÓW WIELKOPOLSKIWeteran K - 5000:00:1602:14:2206:52:36
258HOFFMANN Grzegorz 3036CZEMPIŃMasters M - 40 00:00:2802:21:4207:00:12
259STOLPE Maciej 3028LUBOŃWeteran I M - 50 00:00:2902:21:3607:00:12
260KAWA Barbara 3170KB Maratończyk DębicaŻYRAKÓWSenior II K - 3000:00:2602:32:2207:00:41
261OPALIŃSKI Michał 3172Dębicki Klub Biegacza MaratończykDĘBICASenior II M - 30 00:00:2702:32:2107:00:41
262KAPA Patrycja 3310K.S. Maraton Ostrów WielkopolskiBIEGANINSenior I K - 2000:00:1502:15:3607:04:24
263ŚWITALSKI Andrzej 3166Kapitan Polska/Życie Częstochowy TeamCZĘSTOCHOWASenior II M - 30 00:00:1802:15:3707:04:24
264ŹRÓDLEWSKA Anna 3308OSTRÓW WIELKOPOLSKISenior II K - 3000:00:1502:15:3907:04:26
265WAŁEK Piotr 3020Runners Team QuiblWARSZAWAMasters M - 40 00:00:3002:32:1007:12:27
266GĄSIOROWSKA Dorota 3054MPK Wybieganie / Śnięty SumWARSZAWAWeteran K - 5000:00:2902:32:4907:12:30
267WITECKA Milena 3312POBIEROWO Senior II K - 3000:00:2402:15:1807:13:55
268RURKA Grzegorz 3146SamBiegamWARSZAWAWeteran I M - 50 00:00:2802:25:4807:16:42
269CECUŁA Andrzej 3202GŁOGÓWSenior I M - 20 00:00:1402:09:3407:31:37
270GRZESIAK Rafał 3081GŁOGÓWMasters M - 40 00:00:1302:09:3707:31:40
271PIKUSA Michał 3104POZNAŃSenior II M - 30 00:00:3202:40:4307:37:25
272KAMROWSKI Dawid 3102Roche RunnersPOZNAŃSenior II M - 30 00:00:3102:40:4307:37:27
273BORIS Aneta 3016El - aktywniELBLĄGSenior II K - 3000:00:2002:32:4707:48:11
274SOSZYŃSKA Małgorzata 3314WARSZAWAWeteran K - 5000:00:3002:32:4107:48:38
275HANGIEL Urszula 3318WARSZAWA Senior II K - 3000:00:3002:32:4207:48:39
276STEFANOWSKI Marcin 3019Żarów BiegaŻARÓWMasters M - 40 00:00:1902:41:0207:50:28
277ZIEMKOWSKA Monika 3014ŻARÓWMasters K - 4000:00:1702:41:1307:50:33
ARMATYS Grzegorz 3253Orange PolskaDĄBROWA GÓRNICZAWeteran I M - 50 DNF02:26:53 DNF07:55:17 DNF
279WYSTRYCHOWSKI Marcin 3121bfagencja.plWARSZAWASenior II M - 30 00:00:1802:32:3307:59:55
280OBARSKI Norbert 3043KIELCEWeteran I M - 50 00:00:2302:54:1608:11:08
281HAUTON Monika 3013Nie teraz, potemSOSNOWIECMasters K - 4000:00:1102:37:2108:11:19
282OBARSKA Małgorzata 3031STARACHOWICEWeteran K - 5000:00:2202:54:1808:11:32
283BOCHENEK Janusz 3063wkurw_teamKIELCEWeteran II M - 6000:00:2102:38:5909:13:59
284BOHDZIEWICZ Izabela 3283wkurw_teamWARSZAWASenior I K - 2000:00:2202:38:5909:14:00
285MAŁEK Tomasz 3269GOSTYŃSenior I M - 20 00:00:0601:38:19
GÓRA Marcin 3244TWM-TERMO MARCIN GÓRA, JANUSZ SZUBA SP.J.WARSZAWAMasters M - 40 DNF01:59:08 DNF DNF
CZERNIAK Tobiasz 3240KRAPKOWICESenior II M - 30 DNF02:00:05 DNF DNF
RUTKOWSKI Łukasz 3051WARSZAWAMasters M - 40 DNF01:46:57 DNF DNF
Znaleziono 288 wynik(ów)