BIEG K-B-L - 110 KM

Organizator:
Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data:
2019-07-18
Miejsce:
Lądek-Zdrój
Dystans:
110 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
323
Wystartowało:
288
Nie ukończyło:
28
Ukończyło:
260
Na trasie:
1
Pełne wyniki dla 61km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 15km | 40km | 61km | 70km | 85km | 98km | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuA9
15km
A11
40km
A12
61km
     
1UZNAŃSKI Piotr 3228Pamtrans / Euroclear Running TeamKRAKÓWSenior II M - 30 00:00:0101:26:3403:35:4805:36:43
2GONCZARENKO Jarek 3281ŻYWIECSenior II M - 30 00:00:0101:25:0203:38:3706:00:12
3FRANKOWSKI Michal 3262STOCKHOLMSenior II M - 30 00:00:0001:21:5503:40:5506:01:09
4KOCIOŁOWICZ Piotr 3084Biegam w Górach Bardzkich / Wkurw_TeamBARDOSenior II M - 30 00:00:0201:24:1503:48:3406:05:03
5MARCINIAK Przemysław 3211Athletics NysaPRUDNIKSenior II M - 30 00:00:0201:29:0703:58:1206:10:17
6PIĄTEK Mateusz 3079SM Kamos/ Hercog Running TeamBUKOWNOSenior I M - 20 00:00:0301:32:5503:58:0806:14:51
7KOMZA Radosław 3210WROCŁAWMasters M - 40 00:00:1001:31:5304:04:5706:30:51
8SZCZEPANIAK Angelika 3174CERI/AKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNARĄBIEŃSenior II K - 3000:00:0301:32:0304:13:4506:37:34
9KUŹNIAK Marcin 3261WARSZAWAMasters M - 40 00:00:0301:33:5404:11:0906:37:42
10GOŚCINIEWICZ Paweł 3282ZIEMOWIT TEAMKATOWICEMasters M - 40 00:00:0601:33:5204:12:2706:41:38
11DYJAK Robert 3111STRONIE ŚLĄSKIESenior II M - 30 00:00:0401:30:4704:13:4706:43:42
12BŁACHUT Radosław 3280ML TeamBIELSKO-BIAŁAMasters M - 40 00:00:0301:32:2304:13:4406:43:47
ŚWIERAD Dariusz 3279ASICS FrontRunner Poland / Camelbak PolskaKRAKÓWSenior II M - 30 DNF01:38:19 DNF04:13:09 DNF06:43:52 DNF
14STAŃCZAK Piotr 3225Czerwonak BiegaKOZIEGŁOWYSenior II M - 30 00:00:0901:33:2304:13:4406:46:05
15OSTAPSKI Kamil 3306TC WROCLAW / VEGE RUNNERSWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:0401:30:5004:00:3106:51:12
16STOKŁOSA Sebastian 3257Lesz No Limits RunnersLESZNOSenior II M - 30 00:00:0501:34:3704:17:2806:53:01
17GRZELAK Kamila 3249Team Altra RedIWONICZ-ZDRÓJSenior I K - 2000:00:0501:38:1604:19:1006:54:27
18KOWALIK Andrzej 3219Bieg opolskiOPOLEMasters M - 40 00:00:0301:27:0604:03:5306:59:32
19MARZEC Grzegorz 3276Gmina Strzelce OpolskieSZCZEPANEKMasters M - 40 00:00:0901:33:5804:18:1207:07:04
20KAROLAK Ania 3303MUAY RUNNING TEAMSLUPSKSenior II K - 3000:00:0201:38:2004:22:0407:07:20
21GRZELAK Adrian 3258MĘCINASenior II M - 30 00:00:0501:38:3604:26:5207:07:21
22MAKOWSKI Mateusz 3263WARSZAWASenior I M - 20 00:00:0401:38:1604:19:3707:07:27
23DZIUBIŃSKI Michał 3142Family ExtremeNADARZYNSenior II M - 30 00:00:0401:38:1604:19:3707:07:30
24REJ Mirosław 3076M &T wyjadacze parówkówMIELECSenior II M - 30 00:00:0401:41:1604:28:5907:16:49
25BORÓWKA Ryszard 3082GDYNIAMasters M - 40 00:00:0301:36:1004:34:2607:22:01
26GÓRNIAK-ANTKOWIAK Agnieszka 3122GSM Oborniki ŚląskieOBORNIKI ŚLĄSKIEMasters K - 4000:00:0901:37:3004:32:3107:22:30
27BALWIERCZAK Piotr 3053Hercog Running TeamWROCŁAWSenior I M - 20 00:00:0501:37:3404:32:3607:22:40
28CAŁY Patryk 3307#KFD FALLOUT TEAMWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:1601:45:5104:37:0207:23:50
29KRAKOWCZYK Marta 3234WODZISŁAW ŚLĄSKISenior I K - 2000:00:1401:43:4904:34:1107:25:25
30ZIMKOWSKI Marcin 3298KGHM ZG RUNGŁOGÓWSenior II M - 30 00:00:0201:31:5504:21:5207:25:42
31FURMAN Sławomir 3088SZCZEPANÓWMasters M - 40 00:00:0501:32:1204:31:3607:25:43
32KIELASZEWSKI Karol 3273LeszNo Limits RunnersLESZNOSenior II M - 30 00:00:1101:36:3504:32:2807:32:56
33ADLER Łukasz 3214Lesz No Limits RunnersWILKOWICESenior II M - 30 00:00:0601:48:1904:51:0307:33:14
34WYLEGAŁA Michał 3017PCH_RUNRATAJEMasters M - 40 00:00:0701:42:0104:34:5507:33:24
35KONIECZNY Szymon 3135Choszczenska 10CHOSZCZNOSenior II M - 30 00:00:2501:48:2504:38:1807:33:44
36PAWLIK Jakub 30451X1KRAKÓWSenior II M - 30 00:00:0201:49:0304:48:4707:34:01
37MILEWSKI Maciek 3208Samotny WilkLEGIONOWOMasters M - 40 00:00:0801:32:5104:19:3507:35:34
38ZWOLIŃSKI Łukasz 3148Kaszubska PoniewierkaGDAŃSKSenior II M - 30 00:00:0301:47:0904:43:5607:36:53
39MIKOŁAJCZYK Marcin 3124Droga Do UltraŁÓDŹSenior II M - 30 00:00:0501:51:3204:41:1407:37:32
40OBIDOWSKI Łukasz 3080Naramowice BiegająPOZNAŃSenior II M - 30 00:00:0601:45:0604:45:3107:38:50
41BAR Stanisław 3275Gmina Strzelce OpolskieSTRZELCE OPOLSKIEMasters M - 40 00:00:0801:40:2504:42:0407:39:13
42SIKORA Michał 3207BLUSZCZAGLIWICEMasters M - 40 00:00:0701:43:3704:40:2607:39:54
43ORACZ Mateusz 3251Bez LitościZALASEWOSenior II M - 30 00:00:0301:44:2404:37:2107:41:45
44LONC Tomasz 3078RZESZÓWMasters M - 40 00:00:0501:41:1504:37:1007:42:07
45POBORSKI Dariusz 3026JANKOWICEMasters M - 40 00:00:1401:42:2804:41:3007:46:54
46SZCZEPAŃSKI Norman 3288AS-PLGDANSKSenior I M - 20 00:00:1201:37:1204:34:1507:47:13
47BIENIECKA Anna 3309GLIWICEMasters K - 4000:00:0301:41:5304:51:4507:47:32
48WŁODARCZYK Michał 3176EVErRUNŁÓDŹSenior II M - 30 00:00:0501:38:0304:40:1507:47:34
49GAJDA Sebastian 3139Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINMasters M - 40 00:00:1601:42:3504:37:1207:48:04
50KUTYBA Mariusz 3155Wolne ŚlimakiPOZNAŃSenior II M - 30 00:00:1301:37:2404:39:1507:49:22
51SZEMIEL Maciej 3154WROCŁAWSenior II M - 30 00:00:0501:33:3104:43:5607:49:41
52PANEK Krzysztof 3296RZYĆ CHYŻA GŻEGŻÓŁKI I CZYŻAPOZNAŃMasters M - 40 00:00:1001:43:0404:45:5207:49:52
53KAROLAK Asia 3301MUAY Running TeamSŁUPSKSenior II K - 3000:00:0501:47:0104:53:3807:51:10
54BANACH Magda 3236GLIWICESenior I K - 2000:00:0701:45:4004:46:0607:51:57
55KOWALSKI Maciej 3216LOTOS Running TeamGDAŃSKMasters M - 40 00:00:1301:50:1104:57:1307:51:57
56GOLA Daniel 3237GLIWICESenior I M - 20 00:00:0601:45:4104:46:1107:52:00
57RAJTAR Zbigniew 3086Rontil - CompassKRAKÓWWeteran II M - 6000:00:0301:41:5504:39:5807:52:29
58HUEBNER Maria 3008KRAKÓWSenior I K - 2000:00:1301:50:3205:04:1807:52:43
59ANUSZ Adam 3066Żarów BiegaIMBRAMOWICESenior II M - 30 00:00:1701:46:4704:49:0907:56:44
60SCHWITALLA Adrian 3130MKS SiechniceSIECHNICEMasters M - 40 00:00:0801:47:3704:53:2207:56:50
61JĘDRZEJEWSKI Łukasz 3039WatahaSŁAWAMasters M - 40 00:00:1001:49:5804:56:2807:57:01
62MIGACZ Dawid 30221x1KRAKÓWSenior II M - 30 00:00:0201:51:4105:07:0808:00:41
63STOLIŃSKI Przemysław 3092OZORKÓWSenior II M - 30 00:00:0501:38:0504:44:5708:00:44
64KURPIEWSKA Anna 3223GT RATWROCŁAWMasters K - 4000:00:1401:49:0104:58:0408:02:19
65SIKORSKI Marcin 3116TT SzczecinSZCZECINMasters M - 40 00:00:1401:49:0304:58:0508:02:25
66KUPCZYK Jacek 3181Mol RunnersROKIETNICAMasters M - 40 00:00:0601:53:3905:01:3508:03:44
67CIEMBOROWICZ Karol 3101#KFDKATOWICESenior II M - 30 00:00:1505:00:0508:06:05
68KUBICA Bartosz 3149WISŁA WIELKAMasters M - 40 00:00:1001:50:3605:03:0908:07:52
69LIPIŃSKI Marek 3098BORZYGNIEWMasters M - 40 00:00:3001:48:4405:01:1508:09:52
70KRAWISZ Maciej 3221LP500BYDGOSZCZMasters M - 40 00:00:0701:45:5404:50:2108:09:54
71TOMICZEK Tomasz 3238ZdyskwalifikowaniWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:3402:05:1905:13:0208:12:01
72ZGRAJ Leszek 3266STS Biegaton MIkołówMIKOLOWMasters M - 40 00:00:0501:48:5905:03:1708:13:40
DROŹDZIEL Mariusz 3247WARSZAWASenior II M - 30 DNF01:43:34 DNF04:57:54 DNF08:15:22 DNF
74PRZYSIWEK Patryk 3109POZNAŃSenior II M - 30 00:00:0801:52:2305:06:5908:16:20
75JAROSŁAWSKI Marcin 3229KB-HarcownikJELCZ- LASKOWICESenior II M - 30 00:00:1701:49:0204:54:5308:17:44
76BOROWCZYK Marcin 3037CZMOŃMasters M - 40 00:00:0801:51:2605:04:2608:19:03
77KNAPIK Piotr 3217Kurort Lądek Zdrój TEAMWROCŁAWMasters M - 40 00:00:1601:55:3105:15:4408:19:42
78KRUPA Sławomir 3107PCH_RUNCHODZIEŻSenior II M - 30 00:00:0801:54:0305:13:5508:23:44
79KRUPA Piotr 3030PCH-RUNCHODZIEŻMasters M - 40 00:00:1002:00:3205:13:5008:23:45
80LECHOWSKI Bartłomiej 3004WKURW_TEAMWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:1101:59:0005:14:2308:25:06
81NOWICKI Zbigniew 3145GAŁKÓW MAŁYMasters M - 40 00:00:0201:53:3904:53:3808:25:19
82SOINSKI Przemysław 3131KB Maniac PoznańPOZNAŃMasters M - 40 00:00:2701:50:2305:09:2408:28:57
83PIECUCH Karolina 3190Lacho TeamPRZEWORSKSenior II K - 3000:00:0401:45:4805:03:2108:29:04
84PIECUCH Marcin 3182Lacho TeamKRAKÓWSenior II M - 30 00:00:0601:45:4905:10:0408:29:07
85PROZOROWSKI Wiesław 3094Maraton LesznoLESZNOWeteran I M - 50 00:00:1401:51:1505:11:5108:31:08
86KŁOPOTEK Marcin 3144Extreme FamilyBARTKOWOMasters M - 40 00:00:0401:45:4405:04:5408:31:23
87OSAKOWICZ Mateusz 3191WARSZAWASenior II M - 30 00:00:2902:01:4805:17:0608:36:28
88MATCZAK Maciej 3242KLUB SPORTOWY FABRYKA BIEGANIA OSTRÓW WIELKOPOLSKIODOLANÓWSenior II M - 30 00:00:1801:50:2605:11:3708:38:00
89MROZIAK Maciek 3230RUNPASSION.PLTEAMGDYNIAMasters M - 40 00:00:0601:47:0005:05:1308:39:07
90MACKIEWICZ Artur 3042DługobieganieSZCZECINMasters M - 40 00:00:0501:47:0205:05:1308:39:16
91STAWSKI Michał 3220Trucht.comŁÓDŹSenior II M - 30 00:00:0401:35:1104:49:4508:41:58
92DADAŚ Janusz 3083Night Runners GliwiceGLIWICEMasters M - 40 00:00:1201:46:3405:19:2508:45:49
93DYDUCH Maciej 3232KB OrangeKANIEMasters M - 40 00:00:2101:52:5805:06:5208:45:57
94FRĄCKOWIAK Michał 3179Czerwonak BiegaPOTASZEMasters M - 40 00:00:0901:49:2405:13:4208:47:05
95JACKOWICZ Rafał 3157Jackowicz TeamSOBÓTKAMasters M - 40 00:00:2001:58:5005:31:4708:48:24
96KUNKE Tomasz 315613WOG GrudziádzGRUDZIÁDZMasters M - 40 00:00:1901:46:0105:16:1708:48:28
97MOSIEK Andrzej 3193RAWICZSenior II M - 30 00:00:1201:58:3005:24:0308:49:18
98GŁOWACKA Edyta 3057Matner Running TeamWILKSZYNMasters K - 4000:00:1301:57:0505:25:1908:52:22
99KOSZAREK Maciej 3300POZNAŃWeteran I M - 50 00:00:1301:52:3205:25:1908:52:30
100BUK Sławomir 3040Lesz No Limits RunnersŚRODA WIELKOPOLSKASenior II M - 30 00:00:1201:49:1005:25:2208:53:53
101KWIATKOWSKA Aleksandra 3069Wieczorne bieganie w SzczecinieSZCZECINSenior I K - 2000:00:1501:59:0105:22:3708:54:36
102ZAKRZEWSKI Marek 3248EkobiegiWARSZAWAMasters M - 40 00:00:0602:01:2305:28:5108:54:38
103LIPERTOWICZ Sebastian 3169LOVELASYPOLICESenior II M - 30 00:00:1601:59:0205:22:4808:54:47
104SIWEK Jarek 3060RAZ SzczecinSZCZECINMasters M - 40 00:00:1801:50:3305:29:3708:56:10
105MARCINIAK Janusz 3046Night runnersPOZNAŃMasters M - 40 00:00:1801:59:2505:24:5708:56:28
106KRAWCZYK Jakub 3055KRAKÓWSenior I M - 20 00:00:0401:45:1005:23:3708:59:11
107HRAB Wojciech 3246POZNAŃSenior II M - 30 00:00:1901:59:2505:25:3109:01:07
108MAJKOWSKI Jacek 3129WROCŁAWSenior II M - 30 00:00:2802:14:1105:50:0909:02:30
MACHUL Ewa 3293Dream RunWARSZAWASenior II K - 30DNF01:47:04 DNF05:05:49 DNF09:03:47 DNF
110PIETRASZEWSKI Witold 3099Gostyń Easy TrailGOSTYŃSenior II M - 30 00:00:1301:59:5105:34:0209:05:18
111ŁAMPIKA Kinga 3052SMOLECSenior II K - 3000:00:2302:03:0005:39:5409:10:19
112DUDEK Remigiusz 3077ziębiceZIĘBICESenior II M - 30 00:00:2101:57:3405:41:4009:11:28
113KOSMOWSKI Wiesław 3049RYDZYNASenior II M - 30 00:00:2802:03:2805:47:1709:15:21
114POPRAWSKI Mateusz 3015MUKS SZOK BojanowoBOJANOWOSenior II M - 30 00:00:2702:03:2905:47:1709:15:29
115SZUBA Tadeusz 3302ŁOBEZWeteran II M - 6000:00:0402:01:4605:44:3609:15:41
116SZUBA Teofil 3290Maratończyk SzczecinSZCZECINMasters M - 40 00:00:0302:01:4105:44:3809:15:49
117HADAŁA Ignacy 3185GDAŃSKSenior II M - 30 00:00:2302:06:2305:49:0909:16:52
118KRZEMIŃSKI Jacek 3205KW OPOLEOPOLESenior II M - 30 00:00:1002:02:1705:42:1709:17:13
119KRZEMIŃSKA Aleksandra 3206KW OPOLEOPOLESenior II K - 3000:00:1002:02:2005:42:1909:17:18
120PRZYBYŁ Tomasz 3070OSTRÓW WIELKOPOLSKIMasters M - 40 00:00:1902:03:4805:41:0709:17:55
121SMOLEŃ Tomasz 3260TMTEAMKOBIERZYCEMasters M - 40 00:00:2002:04:3805:48:3509:18:26
122PAŚ Tomasz 3183Pasiol Team WrocławWROCŁAWMasters M - 40 00:00:1002:01:0705:49:4609:18:31
123GAWLAS Przemysław 3315KŁODZKOMasters M - 40 00:00:0901:56:4305:41:1009:18:41
124TUCHOŁKA Marta 3316Poco loco/ZUKKRAKÓWSenior II K - 3000:00:1002:00:4105:49:2409:20:20
125KOCIOŁEK Zbigniew 3239WOŁÓWMasters M - 40 00:00:1002:03:5205:41:2609:20:39
126ROSA Jarosław 3075Natural Born RunnersPOZNAŃMasters M - 40 00:00:2002:04:0605:57:4709:21:53
127BRZOZOWSKI Rafał 3313KŁODZKOMasters M - 40 00:00:2202:10:1005:54:5709:21:57
128SULIN Marek 3100SPARTANIE DZIECIOMGLIWICEMasters M - 40 00:00:1202:01:4805:55:2109:22:04
129NARECKI Jarosław 3272KRUSZYNMasters M - 40 00:00:2602:06:2205:41:4509:22:26
130LEWANDOWSKI Filip 3284BYDGOSZCZSenior II M - 30 00:00:0402:03:2205:54:3209:22:28
131PIŁAT Jarosław 3153CH10CHOSZCZNOMasters M - 40 00:00:2502:12:2005:55:1609:26:54
132KONIECZNA Paulina 3134CH10CHOSZCZNOSenior II K - 3000:00:2402:12:2005:55:2009:26:59
133WEISSENSTEINER Dawid 3186SKOROSZYCESenior II M - 30 00:00:2501:56:5505:41:4409:27:34
134GRYCMAN Magda 3270Sparta ultra teamTRZCINICAMasters K - 4000:00:1702:05:2305:56:1709:27:45
135SMOLAK Agata 3285WOLSZTYNSenior II K - 3000:00:2302:11:1705:59:5909:28:41
136POTOCKI Maciej 3265ORANGE POLSKAKÓRNIK - BIERNATKIMasters M - 40 00:00:1602:09:5305:55:1109:29:31
CHRZAN Andrzej 3323AA Tarnów Senior I M - 20 DNF02:03:53 DNF05:40:50 DNF09:30:16 DNF
138KWIECIEŃ Michał 3103BIERUTÓWSenior II M - 30 00:00:2102:10:5305:58:2209:33:47
139DEC Rafał 3003BIERUTOWSKA GRUPA BIEGOWABIERUTÓWMasters M - 40 00:00:2002:10:5605:58:2509:33:52
140KRUPIŃSKI Tadeusz 3200LIGOTA PIĘKNAWeteran I M - 50 00:00:3502:05:4006:01:0709:34:33
141BIAŁEK Olaf 3177megatel.com.plKRAKÓWWeteran I M - 50 00:00:3202:20:3906:03:4209:34:56
142KACZMAREK Maria 3245KRAKOWSenior II K - 3000:00:2102:25:4106:15:1509:36:26
143ANDRZEJEWSKI Paweł 3093NOWA WIEŚ WIELKAMasters M - 40 00:00:0302:04:2805:55:1909:36:48
144WOŹNIAK Ryszard 3062BIERUTOWSKA GRUPA BIEGOWABIERUTÓWWeteran I M - 50 00:00:2202:11:1405:58:2209:38:30
145SZANDAŁA Jacek 3089Cała Oleśnica BiegaOLEŚNICAMasters M - 40 00:00:2102:09:4505:58:2909:38:36
146TÓRZ Paweł 3250ŚWIĘCIECHOWASenior I M - 20 00:00:2102:03:5706:02:4109:38:49
147ZYCH Michal 3291Klub biegacza rtvEUROagdWARSZAWASenior II M - 30 00:11:4501:54:0305:52:4509:40:12
148JAZŁOCKI Łukasz 3048TWDWWARSZAWASenior II M - 30 00:00:2702:03:4806:03:4909:44:14
149PĘKALA Paweł 3072AMATOR RytwianyRYTWIANYMasters M - 40 00:00:2202:13:4806:08:1209:44:16
150SUSMARSKA Ewa 3299MUAY Running TeamPOZNAŃSenior I K - 2000:00:2002:03:5606:03:5609:44:25
151KONIECZNY Tomasz 3050Team KTWSIEMIANOWICE ŚLĄSKIESenior II M - 30 00:00:1802:06:3706:01:1509:45:28
152LIPSKI Krzysztof 3091BYDGOSZCZMasters M - 40 00:00:0602:05:1006:04:3809:46:17
153CELEJEWSKI Przemysław 3192GRÓJECSenior II M - 30 00:00:2302:10:4606:05:3309:46:18
KAMIŃSKI Bartosz 3204ZIELONA GÓRAMasters M - 40 DNF02:09:13 DNF06:00:25 DNF09:47:34 DNF
TALAGA Dawid 3061olkuszbiega.plOLKUSZSenior II M - 30 DNF01:47:48 DNF05:25:25 DNF09:47:45 DNF
156ZIEMKIEWICZ Jarek 3033UKS Running TeamLUBINMasters M - 40 00:00:2202:10:1505:56:1009:47:55
157PAWŁOWSKI Robert 3023Vege RunnersCHODZIEŻMasters M - 40 00:00:0802:11:3306:11:2409:48:33
158SOKOŁOWSKA Adriana 3029Vege RunnersCHODZIEŻSenior II K - 3000:00:0802:11:3006:11:2209:48:39
159FILIPIAK Sebastian 3056LZS LipaLIPAMasters M - 40 00:00:2502:03:3505:53:1909:48:53
160BĘDŹKOWSKI Marek 3197Morsy OstrołękaOSTROŁĘKAWeteran I M - 50 00:00:1202:09:2706:19:0309:48:59
161CIECIELĄG Piotr 3006PIASECZNOMasters M - 40 00:00:1402:04:0505:53:4409:49:32
162SIECZKOWSKI Artur 3058Natural Born Runners TeamKOSTRZYN NAD ODRĄMasters M - 40 00:00:2702:16:2706:17:3309:51:35
163KWIECIEŃ - LIPIŃSKA Kamila 3227Tigers TeamŁÓDŹMasters K - 4000:00:0902:10:1406:09:3109:51:56
164BIAŁECKI Zbigniew 3226łódź running teamŁÓDŹWeteran I M - 50 00:00:0902:10:1606:09:3709:52:00
165APANOWICZ Angelika 3173EkobiegiWARSZAWAMasters K - 4000:00:0702:11:0806:05:2409:53:09
166CZAJKOWSKI Rafał 3180EKOBIEGIWARSZAWAMasters M - 40 00:00:0902:11:0406:05:2509:53:09
167BUCHALSKA Ewa 3108EkobiegiWARSZAWAMasters K - 4000:00:0702:11:0906:05:3309:53:15
168BUDA Marzena 3231Alpaca teamRZESZÓWSenior I K - 2000:00:1702:01:1006:05:3309:53:22
169MOŃKA Łukasz 3278SPARTA ULTRA TEAMWIERUSZÓWSenior II M - 30 00:00:1802:05:2406:02:5909:53:37
170RYTYCH Grzegorz 3097Droga Do UltraŁÓDŹSenior II M - 30 00:00:1402:12:2206:18:0009:54:54
171KLATE Łukasz 3068Droga Do UltraŁÓDŹMasters M - 40 00:00:1402:02:5706:03:1509:54:58
172RELEWICZ Maciej 3168Wolne ŚlimakiPOZNAŃMasters M - 40 00:00:1502:03:3406:08:1309:56:07
173TOMCZAK Mariusz 3292MOSINAMasters M - 40 00:00:1302:03:3706:08:1609:56:12
174MARGASIŃSKI Michał 3035ZĄBKOWICE ŚLĄSKIESenior II M - 30 00:00:1502:03:2406:08:1209:56:13
175KLATKA Arleta 3071Biegam bo lubięTOMASZÓW MAZOWIECKIMasters K - 4000:00:2202:03:5606:04:4309:56:56
PIETRASZEWSKI Robert 3106Biegam Bo Lubię - Tomaszów MazowieckiTOMASZÓW MAZOWIECKIMasters M - 40 DNF02:04:05 DNF06:04:57 DNF09:57:46 DNF
PISKORZ Ireneusz 3277KODEŃSenior II M - 30 DNF01:48:51 DNF05:45:30 DNF10:02:07 DNF
178SERWADCZAK Marek 3259DROGOSZOWICEWeteran I M - 50 00:00:3202:11:4606:15:0310:02:17
179SZULC-ŁĄTKOWSKA Urszula 3305KB Maniac PoznanPOZNAŃMasters K - 4000:00:2602:13:2706:27:1710:03:14
180ŁĄTKOWSKI Maciej 3032KB Maniac PoznańPOZNAŃMasters M - 40 00:00:2502:13:3206:27:2110:03:19
181WRZESIŃSKA Joanna 3115BYDGOSZCZMasters K - 4000:00:0802:09:3906:14:3610:04:12
182BĄK Andrzej 3117SPCLUBICZMasters M - 40 00:00:2502:16:5106:32:4010:06:30
183LUBIK Adam 3184KSE ON-SIGHT/ Spuchlaki TeamPOZNAŃSenior II M - 30 00:00:1202:01:4506:12:2310:06:32
184WŁODARCZYK Teresa 3120SPCTORUŃWeteran K - 5000:00:2502:16:5106:32:3710:06:34
185GULCZYŃSKI Tomasz 3317ZIELONKASenior II M - 30 00:00:1102:01:4506:12:2610:06:37
186JANUĆ Wojciech 3110Arka LeśnaPUSZCZYKOWOSenior I M - 20 00:00:2602:10:5306:02:2810:07:40
187PIETRZAK Tomasz 3198Wild Trail RunnerKSIĄŻ WIELKOPOLSKISenior II M - 30 00:00:2702:10:5206:02:2810:07:42
188JĘDRYCHA Artur 3085DĄBROWA GÓRNICZAMasters M - 40 00:00:3302:08:4506:08:4310:07:42
189MOREVA Daria 3195WROCLAWSenior II K - 3000:00:0902:13:5006:20:5610:08:26
190GODLEWSKI Jakub 3158Runners Team QuiblWARSZAWASenior II M - 30 00:00:3102:16:0806:25:2210:09:03
191MALIŃSKI Marek 3027GDYNIAWeteran I M - 50 00:00:2402:17:3406:25:2510:10:18
192GRYGIER Robert 3215ŚREMSenior I M - 20 00:00:0602:12:1506:20:2710:13:31
193FRĄCKOWIAK Jacek 3136Runner's Power ŚremŚREMMasters M - 40 00:00:1502:11:5806:15:5310:15:22
194BIELSKI Janusz 3010See You Later TeamWARSZAWASenior II M - 30 00:00:2402:03:4306:18:0510:15:25
195DĘBEK Piotr 3064Przedwojewski Mountain TeamŚWIDNICAMasters M - 40 00:00:1402:11:5806:15:5510:15:28
196KONOWROCKA Wioletta 3012See You Later TeamŻYRARDÓWMasters K - 4000:00:2502:10:2006:18:1810:15:32
MULARCZYK Marta 3165wkurw_teamPOZNAŃSenior I K - 20DNF02:23:35 DNF06:25:00 DNF10:16:39 DNF
198BURDAJEWICZ Magdalena 3264MOSINASenior II K - 3000:00:2602:17:0106:20:2310:17:09
199KROLS Hilde 3119Vos SchaffenMOLWeteran K - 5000:00:2302:12:2206:20:0510:17:28
200WYLEGAŁA Izabela 3024PCH_RUNRATAJESenior II K - 3000:00:0702:22:0806:34:2510:18:00
201WYKA Angelika 3001PCH_RUNCHODZIEŻSenior II K - 3000:00:0702:22:0906:34:2410:18:04
202KONIECZNY Andrzej Konieczny 3034GOSTYŃMasters M - 40 00:00:1202:12:3106:39:4810:18:35
203TALARCZYK Mikołaj 3254ŁOPUCHOWOMasters M - 40 00:00:2902:10:3906:25:1010:19:09
204SZERSZENIEWSKI Marek 3199Żórawski TeamWARSZAWAWeteran I M - 50 00:00:2602:12:2306:33:0010:19:21
205MARKOWSKI Piotr 3087MarkotnySkowronekWROCŁAWMasters M - 40 00:00:2002:11:5506:25:1410:28:55
206GMAJ Karolina 3126GRÓJECSenior II K - 3000:00:2302:11:3006:21:1810:29:02
207GMAJ Daniel 31271983GRÓJECSenior II M - 30 00:00:2302:11:3006:21:1710:29:06
208SKOWRONEK Artur 3132MarkotnySkowronekLĄDEK ZDRÓJMasters M - 40 00:00:1902:11:5706:25:1710:29:21
209ROSZAK Waldemar 3095Biegam na Zielonej BiałołęceWARSZAWAWeteran I M - 50 00:00:1002:28:0006:42:4310:32:54
210SIKORSKA Agnieszka 3189EkbiegiWARSZAWAMasters K - 4000:00:0902:14:0806:27:1610:33:50
211LASZCZYŃSKI Tomasz 3188TATA. NATALKISTRZELINMasters M - 40 00:00:1702:22:1006:43:2610:34:21
212WOSZCZAK Jolanta 3090STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA GRANITSTRZELINWeteran K - 5000:00:1602:22:1906:43:3210:34:32
213ŁĄCKA Ilona 3096EkobiegiWARSZAWAMasters K - 4000:00:0802:28:0906:42:4210:35:58
214OSTACH Daria 3009OSTRÓW WIELKOPOLSKIMasters K - 4000:00:1502:14:0206:49:0210:36:04
215PRUSIEWICZ Beata 3018OSTRÓW WIELKOPOLSKIWeteran K - 5000:00:1602:14:2206:52:3610:36:06
216NAMIOTA Urszula 3171KB MaratończykDĘBICAWeteran K - 5000:00:2602:11:4506:34:1910:36:52
217STAWSKA Anna 3241wkurw_teamLUXEMBOURGMasters K - 4000:00:0602:21:5206:36:2010:37:54
218SZURKOWSKI Michał 3160gRUNwald team PoznańPOZNAŃSenior II M - 30 00:00:2102:13:5506:12:1910:38:08
219SULIMA Janusz 3311MILANÓWEKWeteran I M - 50 00:00:0402:04:3906:15:3910:38:11
220SZACHEWICZ Slawek 3143JEŻOZWIERZE GROUPWROCŁAWMasters M - 40 00:00:3002:16:1306:25:1810:38:18
221BĄKOWICZ Kamil 3044Aktywni KamieńskBARCZKOWICESenior II M - 30 00:00:1602:09:5206:12:2710:38:19
222ROSA Bartosz 3152Smashing PąpkinsTORUŃSenior II M - 30 00:00:2802:21:1106:49:3510:43:52
223KÓZKA Przemo 3133Biegam, Bo Nie LubięSKÓRZEWOMasters M - 40 00:00:2102:04:0606:18:3710:43:55
224ZYDORCZAK Mateusz 3295RemoveWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:1102:02:5506:14:5110:44:14
225WASIL Joanna 3021ZABRZESenior II K - 3000:00:1202:14:2306:52:3610:49:16
226OHLA Justyna 3112Biegam, bo nie lubię...POZNAŃMasters K - 4000:00:1902:06:1306:18:4010:50:55
226MADAJ Paweł 3118Biegam, Bo Nie LubięPOZNAŃMasters M - 40 00:00:1902:06:1306:18:4110:51:02
228SAMOLAK Łukasz 300222 karpacki batalion piechoty górskiejLĄDEK ZDRÓJSenior II M - 30 00:00:3302:13:4906:49:4510:52:15
229SAMOLAK Maciek 3141Predators WałbrzychWAŁBRZYCHMasters M - 40 00:00:3302:13:4706:49:4710:52:24
230MARCINEK Łukasz 3007Nie teraz, potemSIEMIANOWICE ŚL.Senior II M - 30 00:00:1002:11:4806:38:1610:52:30
231KARCZ Anna 3222BYDGOSZCZSenior I K - 2000:00:2902:09:1706:48:4410:52:42
232GRUSZCZYŃSKI Marcin 3287GruszkowyTEAMBYDGOSZCZMasters M - 40 00:00:1202:06:0706:18:0510:58:03
233RYCHŁOWSKA Magdalena 3067PIŁAMasters K - 4000:00:1802:16:1406:45:2710:59:08
234KOSMIDER Tomasz 3209Spartanie dzieciomWROCLAWMasters M - 40 00:00:3102:19:3506:47:5811:02:40
235SIELUTIN Wadim 3297KB Lew Legnica 2000LEGNICAWeteran II M - 6000:00:2402:15:0406:49:2511:02:53
236ZIEMNIAK Marcin 3140WARSZAWASenior II M - 30 00:00:1902:13:0906:35:4711:03:22
237HOFFMANN Grzegorz 3036CZEMPIŃMasters M - 40 00:00:2802:21:4207:00:1211:04:39
238KRANZ Grzegorz 3212CZAPURYMasters M - 40 00:00:2902:15:3406:52:0511:05:02
238KOREK Krystian 3213POZNAŃMasters M - 40 00:00:2902:15:3506:50:1311:06:24
240KAWA Barbara 3170KB Maratończyk DębicaŻYRAKÓWSenior II K - 3000:00:2602:32:2207:00:4111:13:20
241OPALIŃSKI Michał 3172Dębicki Klub Biegacza MaratończykDĘBICASenior II M - 30 00:00:2702:32:2107:00:4111:13:26
242GĄSIOROWSKA Dorota 3054MPK Wybieganie / Śnięty SumWARSZAWAWeteran K - 5000:00:2902:32:4907:12:3011:23:16
243WAŁEK Piotr 3020Runners Team QuiblWARSZAWAMasters M - 40 00:00:3002:32:1007:12:2711:23:20
244KALBARCZYK Beata 3162Orange PolskaOTWOCKWeteran K - 5000:00:1902:33:2306:52:0511:30:14
245ZACHARZYŃSKA Katarzyna 3161Orange PolskaLUBLINSenior II K - 3000:00:2002:21:4606:51:2111:30:18
GNIELKA Dawid 3286Zamkowiec ToszekTOSZEKSenior I M - 20 DNF02:26:25 DNF06:51:06 DNF11:40:36 DNF
247RURKA Grzegorz 3146SamBiegamWARSZAWAWeteran I M - 50 00:00:2802:25:4807:16:4211:46:50
248KAMROWSKI Dawid 3102Roche RunnersPOZNAŃSenior II M - 30 00:00:3102:40:4307:37:2712:02:29
249CECUŁA Andrzej 3202GŁOGÓWSenior I M - 20 00:00:1402:09:3407:31:3712:02:51
250GRZESIAK Rafał 3081GŁOGÓWMasters M - 40 00:00:1302:09:3707:31:4012:02:59
251PIKUSA Michał 3104POZNAŃSenior II M - 30 00:00:3202:40:4307:37:2512:03:00
252KAPA Patrycja 3310K.S. Maraton Ostrów WielkopolskiBIEGANINSenior I K - 2000:00:1502:15:3607:04:2412:03:03
253ŚWITALSKI Andrzej 3166Kapitan Polska/Życie Częstochowy TeamCZĘSTOCHOWASenior II M - 30 00:00:1802:15:3707:04:2412:03:10
254ŹRÓDLEWSKA Anna 3308OSTRÓW WIELKOPOLSKISenior II K - 3000:00:1502:15:3907:04:2612:03:11
255SOSZYŃSKA Małgorzata 3314WARSZAWAWeteran K - 5000:00:3002:32:4107:48:3812:08:10
256HANGIEL Urszula 3318WARSZAWA Senior II K - 3000:00:3002:32:4207:48:3912:08:19
257BORIS Aneta 3016El - aktywniELBLĄGSenior II K - 3000:00:2002:32:4707:48:1112:08:25
258WYSTRYCHOWSKI Marcin 3121bfagencja.plWARSZAWASenior II M - 30 00:00:1802:32:3307:59:5512:21:47
259HAUTON Monika 3013Nie teraz, potemSOSNOWIECMasters K - 4000:00:1102:37:2108:11:1912:30:25
260WITECKA Milena 3312POBIEROWO Senior II K - 3000:00:2402:15:1807:13:5512:32:37
261OBARSKI Norbert 3043KIELCEWeteran I M - 50 00:00:2302:54:1608:11:0812:34:36
262OBARSKA Małgorzata 3031STARACHOWICEWeteran K - 5000:00:2202:54:1808:11:3212:34:40
263STEFANOWSKI Marcin 3019Żarów BiegaŻARÓWMasters M - 40 00:00:1902:41:0207:50:2812:38:40
264ZIEMKOWSKA Monika 3014ŻARÓWMasters K - 4000:00:1702:41:1307:50:3312:39:07
265BOCHENEK Janusz 3063wkurw_teamKIELCEWeteran II M - 6000:00:2102:38:5909:13:5913:13:03
266BOHDZIEWICZ Izabela 3283wkurw_teamWARSZAWASenior I K - 2000:00:2202:38:5909:14:0013:34:33
267MAŁEK Tomasz 3269GOSTYŃSenior I M - 20 00:00:0601:38:19
268KOSTRZEWSKI Sławomir 3065OPOLEMasters M - 40 00:00:0801:37:1704:55:03
269STOLPE Maciej 3028LUBOŃWeteran I M - 50 00:00:2902:21:3607:00:12
270DERMINE Nicolas 3243NYSASenior II M - 30 00:00:3002:01:3404:52:49
271RECZUCH Adam 3194WROCŁAWMasters M - 40 00:00:3102:27:5906:18:18
ŁĘCKI Piotruś 3252Night Runners GliwiceGLIWICESenior II M - 30 DNF01:41:47 DNF05:22:18 DNF DNF
JANIK Rafał 3167Gmina Strzelce OpolskieSTRZELCE OPOLSKIEMasters M - 40 DNF01:30:47 DNF04:51:21 DNF DNF
CHRZAN Daniel 3322TARNÓWSenior II M - 30 DNF01:56:06 DNF05:25:16 DNF DNF
REJMAN Grzegorz 3138Dream RunWAŁBRZYCHSenior II M - 30 DNF01:47:37 DNF05:48:32 DNF DNF
BOREJSZO Karol 3274ŻARYSenior I M - 20 DNF02:06:35 DNF05:34:18 DNF DNF
WERNER Kamil 3164Biegam na Tarchominie/Ultra PasterzeWARSZAWASenior II M - 30 DNF01:29:19 DNF04:13:45 DNF DNF
SLOWINSKI Grzegorz 3175IWINYSenior II M - 30 DNF02:05:17 DNF05:13:32 DNF DNF
GÓRA Marcin 3244TWM-TERMO MARCIN GÓRA, JANUSZ SZUBA SP.J.WARSZAWAMasters M - 40 DNF01:59:08 DNF DNF DNF
JĘDZURA Daniel 3255Night Runners GliwiceGLIWICESenior II M - 30 DNF01:45:07 DNF04:49:17 DNF DNF
PIASECKA - WSZOŁA Anna 3304Muay Running Team BĘDZINSenior II K - 30DNF01:49:00 DNF04:58:07 DNF DNF
FIJAŁKOWSKI Artur 3159EkobiegiRADZYMINSenior II M - 30 DNF02:01:24 DNF05:40:13 DNF DNF
ARMATYS Grzegorz 3253Orange PolskaDĄBROWA GÓRNICZAWeteran I M - 50 DNF02:26:53 DNF07:55:17 DNF DNF
CZERNIAK Tobiasz 3240KRAPKOWICESenior II M - 30 DNF02:00:05 DNF DNF DNF
RUTKOWSKI Łukasz 3051WARSZAWAMasters M - 40 DNF01:46:57 DNF DNF DNF
LIEBCHEN Piotr 3187ŁOMIANKIMasters M - 40 DNF02:11:10 DNF06:17:07 DNF DNF
KOZŁOWSKI Bartłomiej 3320TRZEBIESZOWICEMasters M - 40 DNF02:11:07 DNF06:17:03 DNF DNF
NOJSZEWSKA Anika 3319WARSZAWASenior II K - 30DNF02:10:36 DNF06:17:06 DNF DNF
Znaleziono 288 wynik(ów)