BIEG K-B-L - 110 KM

Organizator:
Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data:
2019-07-18
Miejsce:
Lądek-Zdrój
Dystans:
110 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
323
Wystartowało:
288
Nie ukończyło:
28
Ukończyło:
260
Na trasie:
1
Pełne wyniki dla 98km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 15km | 40km | 61km | 70km | 85km | 98km | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuA9
15km
A11
40km
A12
61km
A13
70km
A14
85km
A15
98km
        
1UZNAŃSKI Piotr 3228Pamtrans / Euroclear Running TeamKRAKÓWSenior II M - 30 00:00:0101:26:3403:35:4805:36:4306:43:1808:11:4009:34:22
2FRANKOWSKI Michal 3262STOCKHOLMSenior II M - 30 00:00:0001:21:5503:40:5506:01:0907:17:4208:50:5910:15:42
3GONCZARENKO Jarek 3281ŻYWIECSenior II M - 30 00:00:0101:25:0203:38:3706:00:1207:18:4208:58:3910:27:02
4KOCIOŁOWICZ Piotr 3084Biegam w Górach Bardzkich / Wkurw_TeamBARDOSenior II M - 30 00:00:0201:24:1503:48:3406:05:0307:18:4909:00:1810:30:33
5MARCINIAK Przemysław 3211Athletics NysaPRUDNIKSenior II M - 30 00:00:0201:29:0703:58:1206:10:1707:24:2209:05:1110:32:20
6PIĄTEK Mateusz 3079SM Kamos/ Hercog Running TeamBUKOWNOSenior I M - 20 00:00:0301:32:5503:58:0806:14:5107:30:2409:10:2210:38:55
7SZCZEPANIAK Angelika 3174CERI/AKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNARĄBIEŃSenior II K - 3000:00:0301:32:0304:13:4506:37:3407:58:0909:47:5311:23:49
8KOMZA Radosław 3210WROCŁAWMasters M - 40 00:00:1001:31:5304:04:5706:30:5107:55:4609:48:2111:32:16
9KUŹNIAK Marcin 3261WARSZAWAMasters M - 40 00:00:0301:33:5404:11:0906:37:4207:58:3309:51:2811:32:42
10STAŃCZAK Piotr 3225Czerwonak BiegaKOZIEGŁOWYSenior II M - 30 00:00:0901:33:2304:13:4406:46:0508:07:5309:55:2111:33:58
11DYJAK Robert 3111STRONIE ŚLĄSKIESenior II M - 30 00:00:0401:30:4704:13:4706:43:4208:08:0009:55:3111:34:03
12GOŚCINIEWICZ Paweł 3282ZIEMOWIT TEAMKATOWICEMasters M - 40 00:00:0601:33:5204:12:2706:41:3808:01:4209:57:2111:41:29
13STOKŁOSA Sebastian 3257Lesz No Limits RunnersLESZNOSenior II M - 30 00:00:0501:34:3704:17:2806:53:0108:21:5610:14:2111:56:47
14BŁACHUT Radosław 3280ML TeamBIELSKO-BIAŁAMasters M - 40 00:00:0301:32:2304:13:4406:43:4708:08:0210:04:5411:56:55
15GRZELAK Kamila 3249Team Altra RedIWONICZ-ZDRÓJSenior I K - 2000:00:0501:38:1604:19:1006:54:2708:21:4810:13:3011:59:35
16OSTAPSKI Kamil 3306TC WROCLAW / VEGE RUNNERSWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:0401:30:5004:00:3106:51:1208:20:4510:14:1311:59:37
17GRZELAK Adrian 3258MĘCINASenior II M - 30 00:00:0501:38:3604:26:5207:07:2108:36:5410:33:3012:16:42
18KAROLAK Ania 3303MUAY RUNNING TEAMSLUPSKSenior II K - 3000:00:0201:38:2004:22:0407:07:2008:44:3110:38:1912:21:42
19REJ Mirosław 3076M &T wyjadacze parówkówMIELECSenior II M - 30 00:00:0401:41:1604:28:5907:16:4908:46:5110:46:4212:30:44
20MAKOWSKI Mateusz 3263WARSZAWASenior I M - 20 00:00:0401:38:1604:19:3707:07:2708:57:1910:46:1712:33:58
21MARZEC Grzegorz 3276Gmina Strzelce OpolskieSZCZEPANEKMasters M - 40 00:00:0901:33:5804:18:1207:07:0408:44:0510:39:1812:38:36
22CAŁY Patryk 3307#KFD FALLOUT TEAMWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:1601:45:5104:37:0207:23:5008:47:4710:48:5512:40:26
23DZIUBIŃSKI Michał 3142Family ExtremeNADARZYNSenior II M - 30 00:00:0401:38:1604:19:3707:07:3008:57:2011:01:3712:44:45
24KIELASZEWSKI Karol 3273LeszNo Limits RunnersLESZNOSenior II M - 30 00:00:1101:36:3504:32:2807:32:5608:55:4110:54:4612:47:34
25ADLER Łukasz 3214Lesz No Limits RunnersWILKOWICESenior II M - 30 00:00:0601:48:1904:51:0307:33:1409:01:0510:57:3412:47:40
26GÓRNIAK-ANTKOWIAK Agnieszka 3122GSM Oborniki ŚląskieOBORNIKI ŚLĄSKIEMasters K - 4000:00:0901:37:3004:32:3107:22:3008:53:5410:56:3812:51:33
27BALWIERCZAK Piotr 3053Hercog Running TeamWROCŁAWSenior I M - 20 00:00:0501:37:3404:32:3607:22:4008:53:5910:58:4512:52:44
28KONIECZNY Szymon 3135Choszczenska 10CHOSZCZNOSenior II M - 30 00:00:2501:48:2504:38:1807:33:4409:06:4811:12:0813:00:04
29PAWLIK Jakub 30451X1KRAKÓWSenior II M - 30 00:00:0201:49:0304:48:4707:34:0109:07:0911:12:4513:00:25
30KRAKOWCZYK Marta 3234WODZISŁAW ŚLĄSKISenior I K - 2000:00:1401:43:4904:34:1107:25:2508:49:2711:05:2013:03:11
31FURMAN Sławomir 3088SZCZEPANÓWMasters M - 40 00:00:0501:32:1204:31:3607:25:4309:04:3111:14:5613:03:39
32KOWALIK Andrzej 3219Bieg opolskiOPOLEMasters M - 40 00:00:0301:27:0604:03:5306:59:3208:51:4511:02:3313:04:13
33BORÓWKA Ryszard 3082GDYNIAMasters M - 40 00:00:0301:36:1004:34:2607:22:0108:54:0011:02:3013:04:13
34GAJDA Sebastian 3139Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINMasters M - 40 00:00:1601:42:3504:37:1207:48:0409:22:0611:19:5213:09:28
35WYLEGAŁA Michał 3017PCH_RUNRATAJEMasters M - 40 00:00:0701:42:0104:34:5507:33:2409:01:5611:13:5713:09:50
36LONC Tomasz 3078RZESZÓWMasters M - 40 00:00:0501:41:1504:37:1007:42:0709:12:1311:20:5913:09:52
37ANUSZ Adam 3066Żarów BiegaIMBRAMOWICESenior II M - 30 00:00:1701:46:4704:49:0907:56:4409:29:1411:25:2713:15:01
38ZIMKOWSKI Marcin 3298KGHM ZG RUNGŁOGÓWSenior II M - 30 00:00:0201:31:5504:21:5207:25:4209:04:3311:20:4713:19:20
39BIENIECKA Anna 3309GLIWICEMasters K - 4000:00:0301:41:5304:51:4507:47:3209:24:3411:25:0513:20:24
40SIKORA Michał 3207BLUSZCZAGLIWICEMasters M - 40 00:00:0701:43:3704:40:2607:39:5409:14:5611:26:3113:22:47
41SZEMIEL Maciej 3154WROCŁAWSenior II M - 30 00:00:0501:33:3104:43:5607:49:4109:34:0911:36:1313:24:10
42MIGACZ Dawid 30221x1KRAKÓWSenior II M - 30 00:00:0201:51:4105:07:0808:00:4109:26:1211:26:4013:25:21
43BAR Stanisław 3275Gmina Strzelce OpolskieSTRZELCE OPOLSKIEMasters M - 40 00:00:0801:40:2504:42:0407:39:1309:36:3011:39:1013:27:33
44OBIDOWSKI Łukasz 3080Naramowice BiegająPOZNAŃSenior II M - 30 00:00:0601:45:0604:45:3107:38:5009:11:4611:25:0513:28:59
45ORACZ Mateusz 3251Bez LitościZALASEWOSenior II M - 30 00:00:0301:44:2404:37:2107:41:4509:22:5511:41:0413:33:38
46POBORSKI Dariusz 3026JANKOWICEMasters M - 40 00:00:1401:42:2804:41:3007:46:5409:24:1911:40:1813:39:52
47SCHWITALLA Adrian 3130MKS SiechniceSIECHNICEMasters M - 40 00:00:0801:47:3704:53:2207:56:5009:37:1211:51:5313:40:13
48SZCZEPAŃSKI Norman 3288AS-PLGDANSKSenior I M - 20 00:00:1201:37:1204:34:1507:47:1309:22:3211:36:3913:47:43
49KAROLAK Asia 3301MUAY Running TeamSŁUPSKSenior II K - 3000:00:0501:47:0104:53:3807:51:1009:22:2111:37:4713:47:49
50MILEWSKI Maciek 3208Samotny WilkLEGIONOWOMasters M - 40 00:00:0801:32:5104:19:3507:35:3409:33:2811:55:5113:52:36
51SOINSKI Przemysław 3131KB Maniac PoznańPOZNAŃMasters M - 40 00:00:2701:50:2305:09:2408:28:5709:55:3111:58:0113:52:57
52PRZYSIWEK Patryk 3109POZNAŃSenior II M - 30 00:00:0801:52:2305:06:5908:16:2009:49:5311:58:2313:53:28
53KUPCZYK Jacek 3181Mol RunnersROKIETNICAMasters M - 40 00:00:0601:53:3905:01:3508:03:4409:44:2211:59:4613:56:57
54SIKORSKI Marcin 3116TT SzczecinSZCZECINMasters M - 40 00:00:1401:49:0304:58:0508:02:2509:42:1512:04:4613:56:59
55KURPIEWSKA Anna 3223GT RATWROCŁAWMasters K - 4000:00:1401:49:0104:58:0408:02:1909:42:1012:04:4913:57:03
56MIKOŁAJCZYK Marcin 3124Droga Do UltraŁÓDŹSenior II M - 30 00:00:0501:51:3204:41:1407:37:3209:33:5211:54:0913:58:24
57KOWALSKI Maciej 3216LOTOS Running TeamGDAŃSKMasters M - 40 00:00:1301:50:1104:57:1307:51:5709:35:0811:54:2213:59:09
58TOMICZEK Tomasz 3238ZdyskwalifikowaniWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:3402:05:1905:13:0208:12:0109:47:1512:06:0714:01:12
59JĘDRZEJEWSKI Łukasz 3039WatahaSŁAWAMasters M - 40 00:00:1001:49:5804:56:2807:57:0109:44:0111:59:3114:02:24
60PANEK Krzysztof 3296RZYĆ CHYŻA GŻEGŻÓŁKI I CZYŻAPOZNAŃMasters M - 40 00:00:1001:43:0404:45:5207:49:5209:36:5812:01:3514:07:43
61CIEMBOROWICZ Karol 3101#KFDKATOWICESenior II M - 30 00:00:1505:00:0508:06:0509:42:2911:57:0614:08:08
62FRĄCKOWIAK Michał 3179Czerwonak BiegaPOTASZEMasters M - 40 00:00:0901:49:2405:13:4208:47:0510:14:4012:21:5514:10:41
63ZWOLIŃSKI Łukasz 3148Kaszubska PoniewierkaGDAŃSKSenior II M - 30 00:00:0301:47:0904:43:5607:36:5310:04:1911:57:0414:11:23
64HUEBNER Maria 3008KRAKÓWSenior I K - 2000:00:1301:50:3205:04:1807:52:4309:34:1012:05:4414:12:45
65KRUPA Sławomir 3107PCH_RUNCHODZIEŻSenior II M - 30 00:00:0801:54:0305:13:5508:23:4409:59:2112:13:2114:16:01
66KRUPA Piotr 3030PCH-RUNCHODZIEŻMasters M - 40 00:00:1002:00:3205:13:5008:23:4509:59:1912:13:2714:16:03
67KNAPIK Piotr 3217Kurort Lądek Zdrój TEAMWROCŁAWMasters M - 40 00:00:1601:55:3105:15:4408:19:4209:59:1512:22:2414:20:47
68BOROWCZYK Marcin 3037CZMOŃMasters M - 40 00:00:0801:51:2605:04:2608:19:0309:59:3912:19:4914:20:51
69ZGRAJ Leszek 3266STS Biegaton MIkołówMIKOLOWMasters M - 40 00:00:0501:48:5905:03:1708:13:4009:52:3312:17:2614:29:24
70WŁODARCZYK Michał 3176EVErRUNŁÓDŹSenior II M - 30 00:00:0501:38:0304:40:1507:47:3409:33:2112:11:5814:29:35
71KUBICA Bartosz 3149WISŁA WIELKAMasters M - 40 00:00:1001:50:3605:03:0908:07:5210:04:2712:20:2914:30:26
72KOSTRZEWSKI Sławomir 3065OPOLEMasters M - 40 00:00:0801:37:1704:55:0309:47:3412:15:3714:30:47
73RAJTAR Zbigniew 3086Rontil - CompassKRAKÓWWeteran II M - 6000:00:0301:41:5504:39:5807:52:2909:43:3412:24:5614:31:52
74STOLIŃSKI Przemysław 3092OZORKÓWSenior II M - 30 00:00:0501:38:0504:44:5708:00:4409:33:3712:15:3514:33:48
75KUTYBA Mariusz 3155Wolne ŚlimakiPOZNAŃSenior II M - 30 00:00:1301:37:2404:39:1507:49:2209:36:4912:10:2514:34:39
76BANACH Magda 3236GLIWICESenior I K - 2000:00:0701:45:4004:46:0607:51:5709:39:1212:24:4814:46:34
77GOLA Daniel 3237GLIWICESenior I M - 20 00:00:0601:45:4104:46:1107:52:0009:39:1312:24:3814:46:35
78MAJKOWSKI Jacek 3129WROCŁAWSenior II M - 30 00:00:2802:14:1105:50:0909:02:3010:43:1112:50:5114:51:06
79LIPIŃSKI Marek 3098BORZYGNIEWMasters M - 40 00:00:3001:48:4405:01:1508:09:5210:00:2412:20:4914:51:08
80PIECUCH Karolina 3190Lacho TeamPRZEWORSKSenior II K - 3000:00:0401:45:4805:03:2108:29:0410:14:3512:41:3914:51:35
81PIECUCH Marcin 3182Lacho TeamKRAKÓWSenior II M - 30 00:00:0601:45:4905:10:0408:29:0710:07:2212:50:3514:58:13
82JACKOWICZ Rafał 3157Jackowicz TeamSOBÓTKAMasters M - 40 00:00:2001:58:5005:31:4708:48:2410:40:2912:54:4614:58:34
83MATCZAK Maciej 3242KLUB SPORTOWY FABRYKA BIEGANIA OSTRÓW WIELKOPOLSKIODOLANÓWSenior II M - 30 00:00:1801:50:2605:11:3708:38:0010:23:3012:48:4814:59:18
84MARCINIAK Janusz 3046Night runnersPOZNAŃMasters M - 40 00:00:1801:59:2505:24:5708:56:2810:35:4413:09:1915:14:16
85BUK Sławomir 3040Lesz No Limits RunnersŚRODA WIELKOPOLSKASenior II M - 30 00:00:1201:49:1005:25:2208:53:5310:36:3413:03:2915:15:14
86LECHOWSKI Bartłomiej 3004WKURW_TEAMWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:1101:59:0005:14:2308:25:0610:17:0813:03:3815:17:35
87DUDEK Remigiusz 3077ziębiceZIĘBICESenior II M - 30 00:00:2101:57:3405:41:4009:11:2810:56:1613:14:2215:19:15
88LEWANDOWSKI Filip 3284BYDGOSZCZSenior II M - 30 00:00:0402:03:2205:54:3209:22:2811:01:0313:15:1915:23:07
89NOWICKI Zbigniew 3145GAŁKÓW MAŁYMasters M - 40 00:00:0201:53:3904:53:3808:25:1910:15:5712:59:3215:24:35
90MROZIAK Maciek 3230RUNPASSION.PLTEAMGDYNIAMasters M - 40 00:00:0601:47:0005:05:1308:39:0710:30:1813:08:0715:27:05
91MACKIEWICZ Artur 3042DługobieganieSZCZECINMasters M - 40 00:00:0501:47:0205:05:1308:39:1610:30:1813:08:1115:27:17
92JAROSŁAWSKI Marcin 3229KB-HarcownikJELCZ- LASKOWICESenior II M - 30 00:00:1701:49:0204:54:5308:17:4410:16:0613:04:1515:28:22
93DYDUCH Maciej 3232KB OrangeKANIEMasters M - 40 00:00:2101:52:5805:06:5208:45:5710:35:2413:09:1115:29:18
94PIETRASZEWSKI Witold 3099Gostyń Easy TrailGOSTYŃSenior II M - 30 00:00:1301:59:5105:34:0209:05:1810:51:3113:18:1615:37:07
95KOSZAREK Maciej 3300POZNAŃWeteran I M - 50 00:00:1301:52:3205:25:1908:52:3010:38:0413:12:5715:37:09
96GŁOWACKA Edyta 3057Matner Running TeamWILKSZYNMasters K - 4000:00:1301:57:0505:25:1908:52:2210:38:0313:12:5915:37:09
97OSAKOWICZ Mateusz 3191WARSZAWASenior II M - 30 00:00:2902:01:4805:17:0608:36:2810:23:3013:10:5715:37:53
98PROZOROWSKI Wiesław 3094Maraton LesznoLESZNOWeteran I M - 50 00:00:1401:51:1505:11:5108:31:0810:20:1413:03:3015:40:59
99HADAŁA Ignacy 3185GDAŃSKSenior II M - 30 00:00:2302:06:2305:49:0909:16:5211:04:4513:41:1515:54:10
100DERMINE Nicolas 3243NYSASenior II M - 30 00:00:3002:01:3404:52:4909:55:3413:14:1815:55:21
101SIWEK Jarek 3060RAZ SzczecinSZCZECINMasters M - 40 00:00:1801:50:3305:29:3708:56:1010:42:2613:38:3415:56:16
102MOSIEK Andrzej 3193RAWICZSenior II M - 30 00:00:1201:58:3005:24:0308:49:1810:44:2413:30:2115:56:41
103ROSA Jarosław 3075Natural Born RunnersPOZNAŃMasters M - 40 00:00:2002:04:0605:57:4709:21:5311:04:3213:50:1815:57:46
104ŁAMPIKA Kinga 3052SMOLECSenior II K - 3000:00:2302:03:0005:39:5409:10:1910:52:4013:36:0816:00:53
105JAZŁOCKI Łukasz 3048TWDWWARSZAWASenior II M - 30 00:00:2702:03:4806:03:4909:44:1411:32:1613:50:5516:02:15
106SUSMARSKA Ewa 3299MUAY Running TeamPOZNAŃSenior I K - 2000:00:2002:03:5606:03:5609:44:2511:32:2513:52:1816:02:36
107SZUBA Teofil 3290Maratończyk SzczecinSZCZECINMasters M - 40 00:00:0302:01:4105:44:3809:15:4911:03:2013:45:2416:02:52
108SZUBA Tadeusz 3302ŁOBEZWeteran II M - 6000:00:0402:01:4605:44:3609:15:4111:03:1913:45:3916:03:04
109KACZMAREK Maria 3245KRAKOWSenior II K - 3000:00:2102:25:4106:15:1509:36:2611:22:0013:54:3816:04:52
110GRYCMAN Magda 3270Sparta ultra teamTRZCINICAMasters K - 4000:00:1702:05:2305:56:1709:27:4511:22:5113:54:2216:07:20
111DADAŚ Janusz 3083Night Runners GliwiceGLIWICEMasters M - 40 00:00:1201:46:3405:19:2508:45:4910:44:0413:28:0916:11:34
112KWIATKOWSKA Aleksandra 3069Wieczorne bieganie w SzczecinieSZCZECINSenior I K - 2000:00:1501:59:0105:22:3708:54:3610:45:5013:50:5416:20:07
113LIPERTOWICZ Sebastian 3169LOVELASYPOLICESenior II M - 30 00:00:1601:59:0205:22:4808:54:4710:45:5113:50:5016:20:08
114POTOCKI Maciej 3265ORANGE POLSKAKÓRNIK - BIERNATKIMasters M - 40 00:00:1602:09:5305:55:1109:29:3111:19:2513:56:4916:22:41
115ZAKRZEWSKI Marek 3248EkobiegiWARSZAWAMasters M - 40 00:00:0602:01:2305:28:5108:54:3810:49:5513:45:3216:24:12
116KWIECIEŃ Michał 3103BIERUTÓWSenior II M - 30 00:00:2102:10:5305:58:2209:33:4711:32:2614:01:4116:25:59
117KRAWISZ Maciej 3221LP500BYDGOSZCZMasters M - 40 00:00:0701:45:5404:50:2108:09:5410:10:4913:15:2716:30:43
118SULIN Marek 3100SPARTANIE DZIECIOMGLIWICEMasters M - 40 00:00:1202:01:4805:55:2109:22:0411:05:3113:56:5516:32:11
119BRZOZOWSKI Rafał 3313KŁODZKOMasters M - 40 00:00:2202:10:1005:54:5709:21:5711:06:0513:56:4916:32:24
120PAŚ Tomasz 3183Pasiol Team WrocławWROCŁAWMasters M - 40 00:00:1002:01:0705:49:4609:18:3111:09:0014:06:2416:32:48
121BĘDŹKOWSKI Marek 3197Morsy OstrołękaOSTROŁĘKAWeteran I M - 50 00:00:1202:09:2706:19:0309:48:5911:34:3414:19:5816:33:01
122SMOLAK Agata 3285WOLSZTYNSenior II K - 3000:00:2302:11:1705:59:5909:28:4111:22:4513:57:2616:34:26
123KUNKE Tomasz 315613WOG GrudziádzGRUDZIÁDZMasters M - 40 00:00:1901:46:0105:16:1708:48:2810:56:1813:54:2516:38:37
124TÓRZ Paweł 3250ŚWIĘCIECHOWASenior I M - 20 00:00:2102:03:5706:02:4109:38:4911:44:5114:15:4016:46:41
125KOSMOWSKI Wiesław 3049RYDZYNASenior II M - 30 00:00:2802:03:2805:47:1709:15:2111:01:2113:57:4016:53:16
126POPRAWSKI Mateusz 3015MUKS SZOK BojanowoBOJANOWOSenior II M - 30 00:00:2702:03:2905:47:1709:15:2911:01:2313:57:4416:53:24
127HRAB Wojciech 3246POZNAŃSenior II M - 30 00:00:1901:59:2505:25:3109:01:0711:01:5914:11:5916:53:32
128KŁOPOTEK Marcin 3144Extreme FamilyBARTKOWOMasters M - 40 00:00:0401:45:4405:04:5408:31:2310:56:1514:10:3416:54:55
129SMOLEŃ Tomasz 3260TMTEAMKOBIERZYCEMasters M - 40 00:00:2002:04:3805:48:3509:18:2611:17:4214:11:3816:55:49
130GAWLAS Przemysław 3315KŁODZKOMasters M - 40 00:00:0901:56:4305:41:1009:18:4111:17:4114:12:0016:55:58
131PRZYBYŁ Tomasz 3070OSTRÓW WIELKOPOLSKIMasters M - 40 00:00:1902:03:4805:41:0709:17:5511:17:3914:11:4616:56:19
132WOŹNIAK Ryszard 3062BIERUTOWSKA GRUPA BIEGOWABIERUTÓWWeteran I M - 50 00:00:2202:11:1405:58:2209:38:3011:37:3214:33:1517:00:25
133DEC Rafał 3003BIERUTOWSKA GRUPA BIEGOWABIERUTÓWMasters M - 40 00:00:2002:10:5605:58:2509:33:5211:32:2814:11:1517:00:26
133SZANDAŁA Jacek 3089Cała Oleśnica BiegaOLEŚNICAMasters M - 40 00:00:2102:09:4505:58:2909:38:3611:37:3314:33:0217:00:36
135MALIŃSKI Marek 3027GDYNIAWeteran I M - 50 00:00:2402:17:3406:25:2510:10:1812:02:5114:48:5717:01:53
136ANDRZEJEWSKI Paweł 3093NOWA WIEŚ WIELKAMasters M - 40 00:00:0302:04:2805:55:1909:36:4811:28:0814:37:0117:01:59
137KRZEMIŃSKA Aleksandra 3206KW OPOLEOPOLESenior II K - 3000:00:1002:02:2005:42:1909:17:1811:20:1914:15:3517:04:10
138KRZEMIŃSKI Jacek 3205KW OPOLEOPOLESenior II M - 30 00:00:1002:02:1705:42:1709:17:1311:20:1714:15:3817:04:21
139TUCHOŁKA Marta 3316Poco loco/ZUKKRAKÓWSenior II K - 3000:00:1002:00:4105:49:2409:20:2011:22:0714:26:1817:07:08
140SOKOŁOWSKA Adriana 3029Vege RunnersCHODZIEŻSenior II K - 3000:00:0802:11:3006:11:2209:48:3911:42:4114:33:4817:08:10
141PAWŁOWSKI Robert 3023Vege RunnersCHODZIEŻMasters M - 40 00:00:0802:11:3306:11:2409:48:3311:42:4114:33:4217:08:10
142KRUPIŃSKI Tadeusz 3200LIGOTA PIĘKNAWeteran I M - 50 00:00:3502:05:4006:01:0709:34:3311:21:3414:38:2617:11:03
143PIŁAT Jarosław 3153CH10CHOSZCZNOMasters M - 40 00:00:2502:12:2005:55:1609:26:5411:23:1314:22:3217:13:33
144KONIECZNA Paulina 3134CH10CHOSZCZNOSenior II K - 3000:00:2402:12:2005:55:2009:26:5911:23:1614:22:4017:13:37
145NARECKI Jarosław 3272KRUSZYNMasters M - 40 00:00:2602:06:2205:41:4509:22:2611:17:0614:18:2817:15:45
146PĘKALA Paweł 3072AMATOR RytwianyRYTWIANYMasters M - 40 00:00:2202:13:4806:08:1209:44:1611:46:4514:46:1617:15:46
147KONIECZNY Tomasz 3050Team KTWSIEMIANOWICE ŚLĄSKIESenior II M - 30 00:00:1802:06:3706:01:1509:45:2811:47:0814:48:5717:16:35
148APANOWICZ Angelika 3173EkobiegiWARSZAWAMasters K - 4000:00:0702:11:0806:05:2409:53:0911:52:2314:48:3517:19:37
149CZAJKOWSKI Rafał 3180EKOBIEGIWARSZAWAMasters M - 40 00:00:0902:11:0406:05:2509:53:0911:52:1614:48:2917:19:37
150BUCHALSKA Ewa 3108EkobiegiWARSZAWAMasters K - 4000:00:0702:11:0906:05:3309:53:1511:52:3014:48:3917:19:38
151BIAŁEK Olaf 3177megatel.com.plKRAKÓWWeteran I M - 50 00:00:3202:20:3906:03:4209:34:5611:34:1914:31:2517:19:54
152SIECZKOWSKI Artur 3058Natural Born Runners TeamKOSTRZYN NAD ODRĄMasters M - 40 00:00:2702:16:2706:17:3309:51:3511:56:0314:47:0617:20:01
153KWIECIEŃ - LIPIŃSKA Kamila 3227Tigers TeamŁÓDŹMasters K - 4000:00:0902:10:1406:09:3109:51:5611:46:4714:45:3717:26:29
154BIAŁECKI Zbigniew 3226łódź running teamŁÓDŹWeteran I M - 50 00:00:0902:10:1606:09:3709:52:0011:47:0614:45:0317:26:32
155WEISSENSTEINER Dawid 3186SKOROSZYCESenior II M - 30 00:00:2501:56:5505:41:4409:27:3411:44:4714:57:0217:28:53
156ZYCH Michal 3291Klub biegacza rtvEUROagdWARSZAWASenior II M - 30 00:11:4501:54:0305:52:4509:40:1211:47:3814:49:1817:29:29
157KLATE Łukasz 3068Droga Do UltraŁÓDŹMasters M - 40 00:00:1402:02:5706:03:1509:54:5811:53:0514:45:3817:30:05
158RYTYCH Grzegorz 3097Droga Do UltraŁÓDŹSenior II M - 30 00:00:1402:12:2206:18:0009:54:5411:53:0614:45:4117:30:08
159WŁODARCZYK Teresa 3120SPCTORUŃWeteran K - 5000:00:2502:16:5106:32:3710:06:3412:01:4714:58:0417:35:41
160BĄK Andrzej 3117SPCLUBICZMasters M - 40 00:00:2502:16:5106:32:4010:06:3012:01:4714:58:0617:35:42
161FILIPIAK Sebastian 3056LZS LipaLIPAMasters M - 40 00:00:2502:03:3505:53:1909:48:5311:46:3714:51:5417:37:54
162LIPSKI Krzysztof 3091BYDGOSZCZMasters M - 40 00:00:0602:05:1006:04:3809:46:1711:48:2015:03:0717:39:46
163KOCIOŁEK Zbigniew 3239WOŁÓWMasters M - 40 00:00:1002:03:5205:41:2609:20:3911:46:1414:51:0117:39:58
164ZIEMKIEWICZ Jarek 3033UKS Running TeamLUBINMasters M - 40 00:00:2202:10:1505:56:1009:47:5511:54:0014:58:4317:41:49
165ŁĄTKOWSKI Maciej 3032KB Maniac PoznańPOZNAŃMasters M - 40 00:00:2502:13:3206:27:2110:03:1912:05:4815:04:4117:42:32
166SZULC-ŁĄTKOWSKA Urszula 3305KB Maniac PoznanPOZNAŃMasters K - 4000:00:2602:13:2706:27:1710:03:1412:05:4615:04:2317:42:33
167GODLEWSKI Jakub 3158Runners Team QuiblWARSZAWASenior II M - 30 00:00:3102:16:0806:25:2210:09:0311:55:1315:01:4717:48:42
168LASZCZYŃSKI Tomasz 3188TATA. NATALKISTRZELINMasters M - 40 00:00:1702:22:1006:43:2610:34:2112:31:5915:28:0117:49:15
169WOSZCZAK Jolanta 3090STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA GRANITSTRZELINWeteran K - 5000:00:1602:22:1906:43:3210:34:3212:32:1415:28:0917:49:21
170TOMCZAK Mariusz 3292MOSINAMasters M - 40 00:00:1302:03:3706:08:1609:56:1212:00:4715:02:4017:49:39
171MARGASIŃSKI Michał 3035ZĄBKOWICE ŚLĄSKIESenior II M - 30 00:00:1502:03:2406:08:1209:56:1312:00:4615:02:1617:50:03
172RELEWICZ Maciej 3168Wolne ŚlimakiPOZNAŃMasters M - 40 00:00:1502:03:3406:08:1309:56:0712:00:4515:02:2117:50:15
173MOREVA Daria 3195WROCLAWSenior II K - 3000:00:0902:13:5006:20:5610:08:2612:00:5915:08:5417:51:41
174KONIECZNY Andrzej Konieczny 3034GOSTYŃMasters M - 40 00:00:1202:12:3106:39:4810:18:3512:12:1315:11:5317:51:51
175BURDAJEWICZ Magdalena 3264MOSINASenior II K - 3000:00:2602:17:0106:20:2310:17:0912:06:1015:03:5917:51:59
176KLATKA Arleta 3071Biegam bo lubięTOMASZÓW MAZOWIECKIMasters K - 4000:00:2202:03:5606:04:4309:56:5612:01:3015:31:4617:58:40
177ROSZAK Waldemar 3095Biegam na Zielonej BiałołęceWARSZAWAWeteran I M - 50 00:00:1002:28:0006:42:4310:32:5412:36:5915:40:5017:59:33
178ZYDORCZAK Mateusz 3295RemoveWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:1102:02:5506:14:5110:44:1412:33:5315:24:4318:01:41
179CELEJEWSKI Przemysław 3192GRÓJECSenior II M - 30 00:00:2302:10:4606:05:3309:46:1812:01:0615:16:0818:08:03
180KRAWCZYK Jakub 3055KRAKÓWSenior I M - 20 00:00:0401:45:1005:23:3708:59:1111:28:1014:57:2818:12:23
181KROLS Hilde 3119Vos SchaffenMOLWeteran K - 5000:00:2302:12:2206:20:0510:17:2812:29:2018:14:16
182STAWSKI Michał 3220Trucht.comŁÓDŹSenior II M - 30 00:00:0401:35:1104:49:4508:41:5811:18:4615:02:1818:16:04
183SERWADCZAK Marek 3259DROGOSZOWICEWeteran I M - 50 00:00:3202:11:4606:15:0310:02:1712:16:3715:20:2918:18:48
184GULCZYŃSKI Tomasz 3317ZIELONKASenior II M - 30 00:00:1102:01:4506:12:2610:06:3712:07:3615:38:5518:20:18
185SZERSZENIEWSKI Marek 3199Żórawski TeamWARSZAWAWeteran I M - 50 00:00:2602:12:2306:33:0010:19:2112:09:1015:01:1818:21:26
KAMIŃSKI Bartosz 3204ZIELONA GÓRAMasters M - 40 DNF02:09:13 DNF06:00:25 DNF09:47:34 DNF12:19:17 DNF15:13:14 DNF18:21:31 DNF
187OSTACH Daria 3009OSTRÓW WIELKOPOLSKIMasters K - 4000:00:1502:14:0206:49:0210:36:0412:31:5015:34:3918:22:07
188WYKA Angelika 3001PCH_RUNCHODZIEŻSenior II K - 3000:00:0702:22:0906:34:2410:18:0412:28:0815:31:2018:23:30
189WYLEGAŁA Izabela 3024PCH_RUNRATAJESenior II K - 3000:00:0702:22:0806:34:2510:18:0012:28:0715:31:2518:23:30
190LUBIK Adam 3184KSE ON-SIGHT/ Spuchlaki TeamPOZNAŃSenior II M - 30 00:00:1202:01:4506:12:2310:06:3212:07:3615:38:0418:25:59
191PRUSIEWICZ Beata 3018OSTRÓW WIELKOPOLSKIWeteran K - 5000:00:1602:14:2206:52:3610:36:0612:31:5215:34:5518:28:27
192OPALIŃSKI Michał 3172Dębicki Klub Biegacza MaratończykDĘBICASenior II M - 30 00:00:2702:32:2107:00:4111:13:2613:13:5416:10:0518:33:39
193KAWA Barbara 3170KB Maratończyk DębicaŻYRAKÓWSenior II K - 3000:00:2602:32:2207:00:4111:13:2013:13:5516:10:0218:33:41
194JĘDRYCHA Artur 3085DĄBROWA GÓRNICZAMasters M - 40 00:00:3302:08:4506:08:4310:07:4212:36:3915:52:2418:40:34
195BUDA Marzena 3231Alpaca teamRZESZÓWSenior I K - 2000:00:1702:01:1006:05:3309:53:2212:00:1315:39:3818:43:11
196NAMIOTA Urszula 3171KB MaratończykDĘBICAWeteran K - 5000:00:2602:11:4506:34:1910:36:5212:42:0916:05:2618:43:20
197WASIL Joanna 3021ZABRZESenior II K - 3000:00:1202:14:2306:52:3610:49:1612:53:0516:09:4118:55:41
198MOŃKA Łukasz 3278SPARTA ULTRA TEAMWIERUSZÓWSenior II M - 30 00:00:1802:05:2406:02:5909:53:3712:16:4015:59:1418:59:43
199KARCZ Anna 3222BYDGOSZCZSenior I K - 2000:00:2902:09:1706:48:4410:52:4213:23:3716:27:2718:59:44
200PIETRZAK Tomasz 3198Wild Trail RunnerKSIĄŻ WIELKOPOLSKISenior II M - 30 00:00:2702:10:5206:02:2810:07:4212:12:4515:51:5619:01:29
201SAMOLAK Łukasz 300222 karpacki batalion piechoty górskiejLĄDEK ZDRÓJSenior II M - 30 00:00:3302:13:4906:49:4510:52:1513:05:0516:13:2719:01:36
202JANUĆ Wojciech 3110Arka LeśnaPUSZCZYKOWOSenior I M - 20 00:00:2602:10:5306:02:2810:07:4012:12:4715:52:0019:01:41
203SAMOLAK Maciek 3141Predators WałbrzychWAŁBRZYCHMasters M - 40 00:00:3302:13:4706:49:4710:52:2413:05:0516:13:3219:08:35
204ŁĄCKA Ilona 3096EkobiegiWARSZAWAMasters K - 4000:00:0802:28:0906:42:4210:35:5812:50:4716:17:2619:14:07
205SIKORSKA Agnieszka 3189EkbiegiWARSZAWAMasters K - 4000:00:0902:14:0806:27:1610:33:5012:50:5516:18:0319:14:23
206WRZESIŃSKA Joanna 3115BYDGOSZCZMasters K - 4000:00:0802:09:3906:14:3610:04:1212:23:0215:50:4219:21:19
207KOREK Krystian 3213POZNAŃMasters M - 40 00:00:2902:15:3506:50:1311:06:2413:26:1716:44:4819:24:46
207KRANZ Grzegorz 3212CZAPURYMasters M - 40 00:00:2902:15:3406:52:0511:05:0213:26:1716:45:1219:24:54
209GMAJ Karolina 3126GRÓJECSenior II K - 3000:00:2302:11:3006:21:1810:29:0212:45:1216:23:5819:30:23
210GMAJ Daniel 31271983GRÓJECSenior II M - 30 00:00:2302:11:3006:21:1710:29:0612:45:1216:23:5219:30:30
211ROSA Bartosz 3152Smashing PąpkinsTORUŃSenior II M - 30 00:00:2802:21:1106:49:3510:43:5212:59:3016:27:5019:30:38
212KÓZKA Przemo 3133Biegam, Bo Nie LubięSKÓRZEWOMasters M - 40 00:00:2102:04:0606:18:3710:43:5513:15:1016:22:1119:32:12
213GRYGIER Robert 3215ŚREMSenior I M - 20 00:00:0602:12:1506:20:2710:13:3112:32:4016:02:2819:32:59
214MARKOWSKI Piotr 3087MarkotnySkowronekWROCŁAWMasters M - 40 00:00:2002:11:5506:25:1410:28:5512:53:1016:28:0519:35:14
215BIELSKI Janusz 3010See You Later TeamWARSZAWASenior II M - 30 00:00:2402:03:4306:18:0510:15:2512:33:0015:59:0519:35:17
216STAWSKA Anna 3241wkurw_teamLUXEMBOURGMasters K - 4000:00:0602:21:5206:36:2010:37:5413:12:4616:39:2319:35:31
217KONOWROCKA Wioletta 3012See You Later TeamŻYRARDÓWMasters K - 4000:00:2502:10:2006:18:1810:15:3212:33:1215:59:5119:36:23
218SULIMA Janusz 3311MILANÓWEKWeteran I M - 50 00:00:0402:04:3906:15:3910:38:1112:56:0516:50:5219:43:01
219GRUSZCZYŃSKI Marcin 3287GruszkowyTEAMBYDGOSZCZMasters M - 40 00:00:1202:06:0706:18:0510:58:0313:25:2116:38:0419:43:21
220SKOWRONEK Artur 3132MarkotnySkowronekLĄDEK ZDRÓJMasters M - 40 00:00:1902:11:5706:25:1710:29:2112:59:1616:36:4119:43:21
221RECZUCH Adam 3194WROCŁAWMasters M - 40 00:00:3102:27:5906:18:1812:10:2819:45:35
222ZIEMNIAK Marcin 3140WARSZAWASenior II M - 30 00:00:1902:13:0906:35:4711:03:2213:38:5716:57:4719:45:44
223FRĄCKOWIAK Jacek 3136Runner's Power ŚremŚREMMasters M - 40 00:00:1502:11:5806:15:5310:15:2212:36:3816:17:0919:47:34
224SZURKOWSKI Michał 3160gRUNwald team PoznańPOZNAŃSenior II M - 30 00:00:2102:13:5506:12:1910:38:0813:05:3816:50:4319:50:48
225BĄKOWICZ Kamil 3044Aktywni KamieńskBARCZKOWICESenior II M - 30 00:00:1602:09:5206:12:2710:38:1913:06:0016:51:0619:51:10
226DĘBEK Piotr 3064Przedwojewski Mountain TeamŚWIDNICAMasters M - 40 00:00:1402:11:5806:15:5510:15:2812:36:3916:17:0019:53:14
227GĄSIOROWSKA Dorota 3054MPK Wybieganie / Śnięty SumWARSZAWAWeteran K - 5000:00:2902:32:4907:12:3011:23:1613:44:0717:04:3219:56:28
228WAŁEK Piotr 3020Runners Team QuiblWARSZAWAMasters M - 40 00:00:3002:32:1007:12:2711:23:2013:45:0619:56:51
229STOLPE Maciej 3028LUBOŃWeteran I M - 50 00:00:2902:21:3607:00:1213:35:1917:05:0520:05:53
230HOFFMANN Grzegorz 3036CZEMPIŃMasters M - 40 00:00:2802:21:4207:00:1211:04:3913:35:2117:07:0520:06:43
231CIECIELĄG Piotr 3006PIASECZNOMasters M - 40 00:00:1402:04:0505:53:4409:49:3212:10:2716:10:0720:21:36
232SIELUTIN Wadim 3297KB Lew Legnica 2000LEGNICAWeteran II M - 6000:00:2402:15:0406:49:2511:02:5313:26:2717:25:2320:22:28
233SZACHEWICZ Slawek 3143JEŻOZWIERZE GROUPWROCŁAWMasters M - 40 00:00:3002:16:1306:25:1810:38:1813:16:2817:13:1620:23:48
234KAMROWSKI Dawid 3102Roche RunnersPOZNAŃSenior II M - 30 00:00:3102:40:4307:37:2712:02:2914:39:1017:37:1020:27:08
235RYCHŁOWSKA Magdalena 3067PIŁAMasters K - 4000:00:1802:16:1406:45:2710:59:0813:27:5617:21:0620:28:13
236KALBARCZYK Beata 3162Orange PolskaOTWOCKWeteran K - 5000:00:1902:33:2306:52:0511:30:1414:05:1317:38:1720:39:03
237GRZESIAK Rafał 3081GŁOGÓWMasters M - 40 00:00:1302:09:3707:31:4012:02:5914:41:3117:35:3620:41:07
238CECUŁA Andrzej 3202GŁOGÓWSenior I M - 20 00:00:1402:09:3407:31:3712:02:5114:41:3117:35:3020:41:23
239MARCINEK Łukasz 3007Nie teraz, potemSIEMIANOWICE ŚL.Senior II M - 30 00:00:1002:11:4806:38:1610:52:3013:43:3217:14:4120:50:52
240KOSMIDER Tomasz 3209Spartanie dzieciomWROCLAWMasters M - 40 00:00:3102:19:3506:47:5811:02:4013:58:3117:37:1920:56:39
241SOSZYŃSKA Małgorzata 3314WARSZAWAWeteran K - 5000:00:3002:32:4107:48:3812:08:1014:37:1718:06:0321:08:41
242HANGIEL Urszula 3318WARSZAWA Senior II K - 3000:00:3002:32:4207:48:3912:08:1914:37:1718:06:0721:08:41
243BORIS Aneta 3016El - aktywniELBLĄGSenior II K - 3000:00:2002:32:4707:48:1112:08:2514:32:4818:07:3921:08:49
244OHLA Justyna 3112Biegam, bo nie lubię...POZNAŃMasters K - 4000:00:1902:06:1306:18:4010:50:5513:42:4117:41:2421:14:27
244MADAJ Paweł 3118Biegam, Bo Nie LubięPOZNAŃMasters M - 40 00:00:1902:06:1306:18:4110:51:0213:42:4217:41:2921:14:30
246ZACHARZYŃSKA Katarzyna 3161Orange PolskaLUBLINSenior II K - 3000:00:2002:21:4606:51:2111:30:1814:06:1917:57:3021:18:47
247PIKUSA Michał 3104POZNAŃSenior II M - 30 00:00:3202:40:4307:37:2512:03:0014:45:5018:15:2321:29:03
248TALARCZYK Mikołaj 3254ŁOPUCHOWOMasters M - 40 00:00:2902:10:3906:25:1010:19:0912:57:1317:01:3721:46:09
MULARCZYK Marta 3165wkurw_teamPOZNAŃSenior I K - 20DNF02:23:35 DNF06:25:00 DNF10:16:39 DNF13:07:45 DNF16:49:14 DNF21:46:23 DNF
250STEFANOWSKI Marcin 3019Żarów BiegaŻARÓWMasters M - 40 00:00:1902:41:0207:50:2812:38:4015:15:0218:42:4021:56:02
251ZIEMKOWSKA Monika 3014ŻARÓWMasters K - 4000:00:1702:41:1307:50:3312:39:0715:15:0618:42:5121:56:03
252ŹRÓDLEWSKA Anna 3308OSTRÓW WIELKOPOLSKISenior II K - 3000:00:1502:15:3907:04:2612:03:1114:56:3118:42:1821:56:51
253KAPA Patrycja 3310K.S. Maraton Ostrów WielkopolskiBIEGANINSenior I K - 2000:00:1502:15:3607:04:2412:03:0314:56:2818:43:2321:56:53
254HAUTON Monika 3013Nie teraz, potemSOSNOWIECMasters K - 4000:00:1102:37:2108:11:1912:30:2515:12:5118:44:5921:57:02
255WITECKA Milena 3312POBIEROWO Senior II K - 3000:00:2402:15:1807:13:5512:32:3715:12:2918:54:2222:00:39
256ŚWITALSKI Andrzej 3166Kapitan Polska/Życie Częstochowy TeamCZĘSTOCHOWASenior II M - 30 00:00:1802:15:3707:04:2412:03:1014:56:3018:45:2722:01:06
257RURKA Grzegorz 3146SamBiegamWARSZAWAWeteran I M - 50 00:00:2802:25:4807:16:4211:46:5014:39:5919:04:0522:15:43
258WYSTRYCHOWSKI Marcin 3121bfagencja.plWARSZAWASenior II M - 30 00:00:1802:32:3307:59:5512:21:4715:04:0819:24:0222:24:55
259OBARSKA Małgorzata 3031STARACHOWICEWeteran K - 5000:00:2202:54:1808:11:3212:34:4015:19:3619:26:4722:41:11
260OBARSKI Norbert 3043KIELCEWeteran I M - 50 00:00:2302:54:1608:11:0812:34:3615:19:3419:26:4222:41:11
261BOCHENEK Janusz 3063wkurw_teamKIELCEWeteran II M - 6000:00:2102:38:5909:13:5913:13:0316:01:0019:31:0722:48:10
262BOHDZIEWICZ Izabela 3283wkurw_teamWARSZAWASenior I K - 2000:00:2202:38:5909:14:0013:34:3316:43:5620:49:0423:54:02
GNIELKA Dawid 3286Zamkowiec ToszekTOSZEKSenior I M - 20 DNF02:26:25 DNF06:51:06 DNF11:40:36 DNF14:39:38 DNF19:00:13 DNF23:58:18 DNF
264MAŁEK Tomasz 3269GOSTYŃSenior I M - 20 00:00:0601:38:19
ŁĘCKI Piotruś 3252Night Runners GliwiceGLIWICESenior II M - 30 DNF01:41:47 DNF05:22:18 DNF DNF DNF DNF DNF
JANIK Rafał 3167Gmina Strzelce OpolskieSTRZELCE OPOLSKIEMasters M - 40 DNF01:30:47 DNF04:51:21 DNF DNF DNF DNF DNF
CHRZAN Daniel 3322TARNÓWSenior II M - 30 DNF01:56:06 DNF05:25:16 DNF DNF DNF DNF DNF
REJMAN Grzegorz 3138Dream RunWAŁBRZYCHSenior II M - 30 DNF01:47:37 DNF05:48:32 DNF DNF DNF DNF DNF
BOREJSZO Karol 3274ŻARYSenior I M - 20 DNF02:06:35 DNF05:34:18 DNF DNF DNF DNF DNF
WERNER Kamil 3164Biegam na Tarchominie/Ultra PasterzeWARSZAWASenior II M - 30 DNF01:29:19 DNF04:13:45 DNF DNF DNF DNF DNF
SLOWINSKI Grzegorz 3175IWINYSenior II M - 30 DNF02:05:17 DNF05:13:32 DNF DNF DNF DNF DNF
GÓRA Marcin 3244TWM-TERMO MARCIN GÓRA, JANUSZ SZUBA SP.J.WARSZAWAMasters M - 40 DNF01:59:08 DNF DNF DNF DNF DNF DNF
JĘDZURA Daniel 3255Night Runners GliwiceGLIWICESenior II M - 30 DNF01:45:07 DNF04:49:17 DNF DNF DNF DNF DNF
PIASECKA - WSZOŁA Anna 3304Muay Running Team BĘDZINSenior II K - 30DNF01:49:00 DNF04:58:07 DNF DNF DNF DNF DNF
CHRZAN Andrzej 3323AA Tarnów Senior I M - 20 DNF02:03:53 DNF05:40:50 DNF09:30:16 DNF DNF DNF DNF
TALAGA Dawid 3061olkuszbiega.plOLKUSZSenior II M - 30 DNF01:47:48 DNF05:25:25 DNF09:47:45 DNF DNF DNF DNF
MACHUL Ewa 3293Dream RunWARSZAWASenior II K - 30DNF01:47:04 DNF05:05:49 DNF09:03:47 DNF DNF DNF DNF
FIJAŁKOWSKI Artur 3159EkobiegiRADZYMINSenior II M - 30 DNF02:01:24 DNF05:40:13 DNF DNF DNF DNF DNF
ŚWIERAD Dariusz 3279ASICS FrontRunner Poland / Camelbak PolskaKRAKÓWSenior II M - 30 DNF01:38:19 DNF04:13:09 DNF06:43:52 DNF08:07:45 DNF10:04:47 DNF DNF
DROŹDZIEL Mariusz 3247WARSZAWASenior II M - 30 DNF01:43:34 DNF04:57:54 DNF08:15:22 DNF11:01:15 DNF DNF DNF
PISKORZ Ireneusz 3277KODEŃSenior II M - 30 DNF01:48:51 DNF05:45:30 DNF10:02:07 DNF DNF DNF DNF
ARMATYS Grzegorz 3253Orange PolskaDĄBROWA GÓRNICZAWeteran I M - 50 DNF02:26:53 DNF07:55:17 DNF DNF DNF DNF DNF
PIETRASZEWSKI Robert 3106Biegam Bo Lubię - Tomaszów MazowieckiTOMASZÓW MAZOWIECKIMasters M - 40 DNF02:04:05 DNF06:04:57 DNF09:57:46 DNF12:01:29 DNF15:41:41 DNF DNF
CZERNIAK Tobiasz 3240KRAPKOWICESenior II M - 30 DNF02:00:05 DNF DNF DNF DNF DNF DNF
RUTKOWSKI Łukasz 3051WARSZAWAMasters M - 40 DNF01:46:57 DNF DNF DNF DNF DNF DNF
LIEBCHEN Piotr 3187ŁOMIANKIMasters M - 40 DNF02:11:10 DNF06:17:07 DNF DNF DNF DNF DNF
KOZŁOWSKI Bartłomiej 3320TRZEBIESZOWICEMasters M - 40 DNF02:11:07 DNF06:17:03 DNF DNF DNF DNF DNF
NOJSZEWSKA Anika 3319WARSZAWASenior II K - 30DNF02:10:36 DNF06:17:06 DNF DNF DNF DNF DNF
Znaleziono 288 wynik(ów)