BIEG K-B-L - 110 KM

Organizator:
Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data:
2020-07-16
Miejsce:
Lądek-Zdrój
Dystans:
110 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
346
Wystartowało:
320
Nie ukończyło:
25
Ukończyło:
295
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 15km | 40km | 70km | 85km | 98km | Meta

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMoment startuA9
15km
A11
40km
A13
70km
A14
85km
A15
98km
Czas
netto
110km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
           
1KASZUBA Michał 3254GRUPA NOMAXPIEKARY ŚLĄSKIEMasters M - 40 1M 12020-07-17 18:33:5701:29:3203:46:0307:22:3909:10:4510:40:0011:46:42.20 6:259,3
2PRZYBYLSKI Łukasz 3332KS IDMARMOSINAMasters M - 40 2M 22020-07-17 18:30:5701:28:4203:51:5407:37:4809:16:5510:43:0811:49:41.95+00:02:596:279,3
3WILK Maciej 3144RAMBO 3BYTOMMasters M - 40 3M 32020-07-17 19:01:2501:24:5103:42:4207:30:5809:19:5910:57:2112:06:42.65+00:20:006:369,1
4ŚCIESZKA Wojciech 313313 ELT KRAKÓW-BALICEKRAKÓWMasters M - 40 4M 42020-07-17 18:31:2701:32:2704:05:1307:47:5609:35:2911:09:2212:18:05.50+00:31:236:428,9
5CZERBNIAK Norbert 3176TARNOWO PODGÓRNE BIEGASKÓRZEWOMasters M - 40 5M 52020-07-17 18:33:3801:33:4304:09:3807:45:4809:35:5411:07:1312:25:03.55+00:38:216:468,9
6DOSTAL Jan 3301BEZECKY KLUB NACHOD, VELLA NACHODNACHODSenior II M - 30 1M 62020-07-17 19:41:3101:24:2503:54:0807:51:3309:43:3011:16:2912:27:39.45+00:40:576:478,8
7KIELASZEWSKI Karol 3233LESZNO LIMITS RUNNERSLESZNOSenior II M - 30 2M 72020-07-17 19:07:0201:41:1004:20:1908:03:1409:51:5811:30:2112:49:06.10+01:02:236:598,6
8ZIENTARA Adrian 3206KGHM ZG RUNLEGNICASenior II M - 30 3M 82020-07-17 18:34:0601:40:0604:18:2208:04:5210:04:4611:45:5513:03:28.95+01:16:467:078,4
9KROSNY Sebastian 3281STS BIEGATON MIKOŁÓW / ZAŁOGA GÓRSKAMIKOŁÓWSenior II M - 30 4M 92020-07-17 18:47:5801:34:1304:03:5008:00:2010:10:3611:49:0113:04:03.90+01:17:217:078,4
10PILARSKI Tomasz 3275IZERY BOGATYNIABOGATYNIASenior II M - 30 5M 102020-07-17 18:38:0701:38:4504:06:2508:02:2410:02:0211:45:3813:04:09.05+01:17:267:078,4
11JĘRDRYCA Przemysław 3298SPARTA ULTRA TEAMLASKIMasters M - 40 6M 112020-07-17 18:38:3801:38:1304:22:3608:14:5510:14:3611:53:4613:13:01.00+01:26:187:128,3
12BARTYZEL Marek 3185ZAWOJAMasters M - 40 7M 122020-07-17 19:00:3801:32:3804:04:5508:01:2309:58:2611:48:3613:13:13.05+01:26:307:128,3
13MOCZULSKA Małgorzata 3278ŻARÓWMasters K - 401K 12020-07-17 18:33:2701:33:3804:17:3808:20:2010:25:5112:03:0413:18:59.65+01:32:177:158,3
14JOKIEL Wojciech 3293SPARTA ULTRA TEAMGRANICESenior I M - 20 1M 132020-07-17 18:38:2601:38:2304:18:5808:27:4210:21:2212:11:3713:38:42.55+01:52:007:268,1
15GRUSZKA Aleksandra 3299WILD ULTRA WARRIORSBOGUSZÓW - GORCESenior II K - 301K 22020-07-17 18:40:1601:49:1604:35:3208:48:1110:45:5712:26:5913:44:36.80+01:57:547:298,0
16ZARCZUK Paweł 3337OŁAWASenior II M - 30 6M 142020-07-17 19:22:2101:56:4104:52:2408:52:2310:46:5312:29:0313:45:45.25+01:59:037:308,0
17KYCIA Piotr 3138RAWICZMasters M - 40 8M 152020-07-17 18:37:5701:51:1404:38:0608:45:2910:47:3312:34:2513:52:33.70+02:05:517:347,9
18KOŚCIELNIAK Wioletta 3323RUNNERS TEAM NYSANYSAMasters K - 402K 32020-07-17 18:47:1401:47:3404:55:5908:58:2610:55:1212:40:0614:03:33.00+02:16:507:407,8
19KALINOWSKI Tomasz 3085WODZISŁAW ŚLĄSKIMasters M - 40 9M 162020-07-17 18:53:3801:53:1504:51:5008:53:4610:54:0612:40:1114:05:38.90+02:18:567:417,8
20PAPRZYCKI Rafał 3267NBR TEAMPOZNAŃMasters M - 40 10M 172020-07-17 18:51:0701:45:2904:40:1708:44:5210:49:5212:40:3614:08:09.85+02:21:277:427,8
21DYRKA Krzysztof 3141POLITECHNIKA POZNAŃSKAPOZNAŃMasters M - 40 11M 182020-07-17 18:50:5701:55:0804:54:3108:56:2910:57:0612:42:5114:08:20.30+02:21:387:427,8
22POLAK Stanisław 3330SBG PODBIEGKRAKÓWMasters M - 40 12M 192020-07-17 18:36:3701:40:4004:33:3208:59:2411:04:3612:55:0014:22:39.55+02:35:577:507,7
23KRAWCZYK Karol 3140LENIWY INACZEJJAWORZNOSenior II M - 30 7M 202020-07-17 18:54:4901:41:1804:53:1209:23:2511:32:2913:23:3814:43:48.50+02:57:068:027,5
24SKORCZYK Adrian 3078SPEED FEET '16KOŚCIANSenior II M - 30 8M 212020-07-17 18:56:4201:58:1105:07:0609:32:4611:35:2213:26:2414:44:11.80+02:57:298:027,5
25MICHALSKI Piotr 3018WROCŁAWSenior II M - 30 9M 222020-07-17 18:47:0601:47:4004:56:2309:24:0611:32:1513:23:5214:47:56.70+03:01:148:047,4
26MICHALOWSKI Marcin 3034#MARCINSWIERCTEAMŚWIĘTOSZÓWMasters M - 40 13M 232020-07-17 18:43:1601:49:2904:47:2809:21:3311:32:2213:23:4614:51:45.20+03:05:038:067,4
27JACHYMIAK Robert 3154SPECJALISTYCZNY GABINET REHABILITACJI DZIECINOWY TARGMasters M - 40 14M 242020-07-17 18:37:1801:44:4804:46:2209:34:0311:42:1913:33:3114:53:21.30+03:06:398:077,4
28LONC Tomasz 3145RZESZÓWMasters M - 40 15M 252020-07-17 18:59:1002:03:2205:23:0109:47:5211:56:2113:35:5414:56:07.25+03:09:258:087,4
29WOJDANOWSKI Jan 3243KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEJELCZ-LASKOWICEWeteran I M - 50 1M 262020-07-17 19:09:4701:57:1805:07:5709:42:1211:47:4513:30:0114:58:43.90+03:12:018:107,3
30KOLMAN Piotr 3256ENDORFINA WSCHOWAWSCHOWAMasters M - 40 16M 272020-07-17 19:05:2902:00:1105:10:5209:40:4711:53:3113:47:3414:59:07.80+03:12:258:107,3
31DARCHUK Oleksandr 3285DRPTWĘGRZCEMasters M - 40 17M 282020-07-17 19:04:0301:54:3705:05:2809:39:0611:42:0613:38:1515:05:08.95+03:18:268:137,3
32LORENC Joanna 3313ENDORFINY WĄSOSZWĄSOSZSenior II K - 302K 42020-07-17 18:30:4901:48:5904:47:3209:09:2211:26:2113:36:3015:07:07.95+03:20:258:147,3
33MILEWICZ Daniel 3311KB BOLESŁAWIECBOLESŁAWIECSenior II M - 30 10M 292020-07-17 18:48:4801:53:3604:55:0409:30:5511:41:1413:38:2615:09:10.45+03:22:288:157,3
34SZRAMOWIAT Marek 3329BRITALWÓWEK ŚLĄSKIMasters M - 40 18M 302020-07-17 18:48:4601:54:4804:55:0709:30:5811:41:1213:38:3015:09:12.85+03:22:308:157,3
35DETTLAFF Patrycja 3306WILD ULTRA WARRIORSNOWA IWICZNASenior II K - 303K 52020-07-17 18:32:0701:49:4904:55:2709:40:1011:45:4813:44:3615:09:24.00+03:22:418:167,3
36MARSZAŁKOWSKI Łukasz 3290GET ACTIVEGDAŃSKSenior II M - 30 11M 312020-07-17 19:00:1201:51:5604:59:5809:35:1611:51:5413:49:2315:16:38.45+03:29:568:197,2
37SCHWITALLA Adrian 3188MKS SIECHNICESIECHNICEMasters M - 40 19M 322020-07-17 19:01:5201:51:0205:09:0509:43:1511:55:1913:48:0515:16:59.20+03:30:178:207,2
38GAWLIK Marcin 3113MKS SIECHNICESIECHNICEMasters M - 40 20M 332020-07-17 19:01:4401:51:1405:09:1509:43:2611:55:3713:48:1515:17:07.15+03:30:248:207,2
39GRZYBOWSKI Rafał 3012WARSZAWAMasters M - 40 21M 342020-07-17 18:55:4401:53:0005:05:1409:37:5111:51:3013:51:0315:17:19.35+03:30:378:207,2
40CHOŁKA Michał 3143RZESZÓWSenior II M - 30 12M 352020-07-17 19:08:3501:58:5305:07:4409:37:3911:50:1713:47:4615:19:41.25+03:32:598:217,2
41PRZYBYLSKA Katarzyna 3246OPOLESenior II K - 304K 62020-07-17 18:51:5702:05:5905:18:2109:40:4111:51:3913:51:0115:24:08.35+03:37:268:247,1
42CATTI Roberto 3200WROCŁAWSenior II M - 30 13M 362020-07-17 19:19:2301:50:5705:12:2609:34:3611:47:3813:53:4115:24:39.35+03:37:578:247,1
43RÓŻAŃSKI Mateusz 3295KATOWICESenior II M - 30 14M 372020-07-17 18:43:3602:00:3905:12:4309:54:0011:57:3814:02:1715:25:04.90+03:38:228:247,1
44ZAJĄC Leszek 3178L.O.T.A.Z/SOKÓŁ BUKÓWIEC GÓRNYWŁOSZAKOWICEMasters M - 40 22M 382020-07-17 19:05:3502:00:1505:20:1310:00:3112:05:2514:01:3615:25:14.55+03:38:328:247,1
45GALUSKIN Alexey 3294GRUPA NOMAXTARNOWSKIE GÓRYSenior II M - 30 15M 392020-07-17 18:43:2702:01:1105:13:0209:54:1311:58:5714:02:2915:25:19.45+03:38:378:247,1
46SŁOTWIŃSKI Adam 3217EŁKMasters M - 40 23M 402020-07-17 18:49:3701:55:4605:11:2709:54:0812:13:2214:02:1315:34:22.45+03:47:408:297,1
47KROK Sławomir 3333JĘDRZYCHÓWMasters M - 40 24M 412020-07-17 18:57:1401:48:1204:55:3109:36:4911:52:4214:02:5115:34:31.90+03:47:498:297,1
48HARĘŻLAK Krzysztof 3148AGB TORFYŁÓDŹMasters M - 40 25M 422020-07-17 18:41:5501:46:0904:45:0609:37:4512:10:2014:09:4615:34:55.65+03:48:138:297,1
49WINIARSKI Andrzej 3110DXTREEM RUNNINGWARSZAWAMasters M - 40 26M 432020-07-17 18:55:0801:48:5504:50:2309:28:2111:59:4814:00:5915:35:32.80+03:48:508:307,1
50TOMCZAK Waldek 3152KŁODZKOMasters M - 40 27M 442020-07-17 19:19:2801:56:3405:16:2709:57:4812:02:4014:00:5815:37:16.25+03:50:348:317,0
51MATUSIAK Michał 3282ROWERY MAŁGOŚKAPOZNAŃSenior II M - 30 16M 452020-07-17 18:57:1901:59:2005:03:0809:37:5611:58:2014:08:1115:39:24.15+03:52:418:327,0
52PRAŁAT Tomasz 3062MARATON LESZNOLIPNOMasters M - 40 28M 462020-07-17 19:05:0901:53:4205:10:0009:45:0112:06:1614:08:1715:40:43.40+03:54:018:337,0
53CIEPLIK Dawid 3083LESZNO LIMITS RUNNERSRYDZYNASenior II M - 30 17M 472020-07-17 19:06:5601:54:4205:11:3809:50:5912:08:0514:10:3415:45:27.90+03:58:458:357,0
54GOSTYŃSKI Krzysztof 3196KRAKÓWMasters M - 40 29M 482020-07-17 19:02:1901:53:1105:08:0509:57:4512:08:5614:18:1415:47:21.90+04:00:398:367,0
55SPECJALSKI Przemysław 3046GDAŃSKWeteran I M - 50 2M 492020-07-17 19:11:0101:56:3005:12:2009:43:5612:08:1414:15:0715:51:11.45+04:04:298:386,9
56PAWŁOWSKI Piotr 3124SIEDLCEMasters M - 40 30M 502020-07-17 19:02:3901:42:1304:24:4008:41:1812:08:1214:14:1115:51:35.85+04:04:538:396,9
57SAWICKI Krzysztof 3059KOŁO BIEGAKOŚCIELECSenior II M - 30 18M 512020-07-17 18:40:0601:59:2905:06:4309:49:2412:14:4414:18:2515:52:35.45+04:05:538:396,9
58GRODZKI Tomasz 3017ULTRAS Z NAD MORZADARŁOWOMasters M - 40 31M 522020-07-17 18:33:1601:49:1804:45:2709:45:3112:16:5114:17:1715:54:16.45+04:07:348:406,9
59WOJCIECHOWICZ Jacek 3248WWW.STUDIOTANCAPASJA.PLKOSZALINMasters M - 40 32M 532020-07-17 18:33:0701:49:4204:51:5509:45:3812:17:0914:17:2815:54:26.20+04:07:448:406,9
60ZIMNY Tomasz 3025SZCZECINWeteran II M - 601M 542020-07-17 19:01:1101:54:4705:18:1009:46:3312:18:0814:25:0215:57:46.55+04:11:048:426,9
61DWORNIK Maciej 3005WARCZĄCE SZPRYCHYKRAKÓWSenior II M - 30 19M 552020-07-17 18:56:1001:45:0804:40:3909:22:4912:03:3614:20:1416:00:10.70+04:13:288:436,9
62PIECUCH Karolina 3335PRZEWORSKSenior II K - 305K 72020-07-17 19:05:4601:56:0205:09:2609:57:0812:21:3114:26:1016:03:19.70+04:16:378:456,9
63TONDER Filip 3250WLKP MOUNTAINS ULTRAPOZNAŃSenior II M - 30 20M 562020-07-17 19:06:0601:55:2905:17:1809:54:1612:17:0314:23:0616:03:44.75+04:17:028:456,8
64KONIECZNY Maciej 3024MK-CONNECTPOZNAŃMasters M - 40 33M 572020-07-17 18:36:0701:42:5904:47:3409:43:0512:16:1414:23:4216:06:51.70+04:20:098:476,8
65STRAMOWSKI Rafał 3105ŁĘKA OPATOWSKASenior II M - 30 21M 582020-07-17 19:09:0501:49:5004:55:3109:43:1812:11:4214:24:4416:07:25.10+04:20:428:476,8
66KOSIOREK Adam 3184BCAC MOKOBODYMOKOBODYWeteran I M - 50 3M 592020-07-17 19:05:5302:01:1005:29:5310:18:4712:42:2614:45:1316:08:05.90+04:21:238:486,8
67STOBIŃSKI Piotr 3247RUNEDAREDASenior II M - 30 22M 602020-07-17 18:45:3601:55:2305:13:5710:03:2612:30:1614:34:0216:08:59.75+04:22:178:486,8
68PUCHACZ Piotr 3180MPK WYBIEGANIEWARSZAWAMasters M - 40 34M 612020-07-17 18:37:2702:02:3605:17:5310:13:2512:35:0214:42:1216:17:08.30+04:30:268:526,8
69GUZERA Justyna 3114WROCŁAWSenior II K - 306K 82020-07-17 19:15:2601:57:3705:14:0509:59:4112:22:5914:31:3816:17:41.15+04:30:588:536,8
70FUDALI Jakub 3261KRAKÓWSenior I M - 20 2M 622020-07-17 19:06:3901:58:2805:27:0610:16:5712:39:0814:51:4516:18:19.95+04:31:378:536,7
71POLIWKA Mariusz 3319FITNES PIEKARY LEGNICASPALONAMasters M - 40 35M 632020-07-17 19:09:1901:59:5005:19:2310:04:4812:21:2414:38:1616:20:24.75+04:33:428:546,7
72STYPEREK Jakub 3167VEGE RUNNERSPSARSKIESenior II M - 30 23M 642020-07-17 18:52:4201:54:4805:10:5010:10:0712:29:1614:41:0116:21:16.40+04:34:348:556,7
73PAWLUCZUK Tomek 3227WŚCIEKŁE PIĘŚCI WĘŻAEŁKMasters M - 40 36M 652020-07-17 18:49:4801:55:5105:13:4310:13:2212:32:0414:44:0016:24:11.80+04:37:298:566,7
74GONCZAR Szymon 3218RYBNIKSenior II M - 30 24M 662020-07-17 18:57:0801:53:5805:03:5209:37:0312:09:1414:23:2416:28:37.60+04:41:558:596,7
75GRAMACKI Maciej 3284WINTERCAMP.PLRAKOWNIAMasters M - 40 37M 672020-07-17 18:34:4601:56:3705:23:3110:22:4312:53:2115:01:4616:35:51.45+04:49:099:036,6
76BIERNACKI Benoit 3303MOUVAUXSenior II M - 30 25M 682020-07-17 19:32:2302:00:2305:28:4310:23:3712:52:4714:59:1116:36:54.00+04:50:119:036,6
77CIEŚLAK Jakub 3258RZEPINSenior II M - 30 26M 692020-07-17 18:49:0701:59:3505:23:1510:13:4512:45:1814:58:0516:38:51.30+04:52:099:046,6
78KŁOŚ Artur 3026STAY INSANELUBLINSenior II M - 30 27M 702020-07-17 18:45:1601:57:2205:10:1209:44:4512:23:5514:48:3516:39:57.85+04:53:159:056,6
79ZYGRY-WIŚNIEWSKA Karolina 3197GEMINI POLSKA TEAMGDAŃSKMasters K - 403K 92020-07-17 19:03:3502:04:2505:42:1810:41:3313:02:5715:08:3416:41:47.75+04:55:059:066,6
80TALAGA Dawid 3287OLKUSZBIEGA.PLOLKUSZSenior II M - 30 28M 712020-07-17 19:03:0801:56:1705:11:2310:41:3013:17:1715:17:2416:42:38.95+04:55:569:066,6
81PRZYBYLSKI Piotr 3245OPOLEMasters M - 40 38M 722020-07-17 18:51:4902:06:0605:33:5210:33:5813:00:3415:06:3916:44:19.25+04:57:379:076,6
82ZAKRZEWSKI Krzysztof 33123:33 TEAMPALĘDZIEMasters M - 40 39M 732020-07-17 18:54:3502:01:5205:31:1010:32:3313:09:0715:17:5516:45:25.60+04:58:439:086,6
83KOWALEWSKI Marcin 3210CRIIMGDYNIAMasters M - 40 40M 742020-07-17 18:39:1802:00:4105:32:4310:36:2412:50:0814:59:5516:45:27.25+04:58:459:086,6
84HOFMAŃSKI Rafał 3129KOTLINSenior II M - 30 29M 752020-07-17 18:44:1701:59:2005:19:2910:05:3412:43:3315:01:4916:48:53.50+05:02:119:106,5
85RATAJCZAK Marcin 3112KOTLINSenior II M - 30 30M 762020-07-17 18:44:0701:59:4605:19:4010:05:2712:43:5215:02:0316:49:03.50+05:02:219:106,5
86PARA Jakub 3226LESZ NO LIMITS RUNNERSLESZNOMasters M - 40 41M 772020-07-17 19:07:0801:58:1905:19:4110:39:5313:10:0315:21:2716:50:06.25+05:03:249:106,5
87MORCINEK Marcin 3277BLUSZCZAKATOWICEMasters M - 40 42M 782020-07-17 19:04:1502:02:5205:34:1910:45:3413:18:3815:20:1516:55:18.70+05:08:369:136,5
88SZUBA Tomasz 3191WROCŁAWSenior I M - 20 3M 792020-07-17 18:33:4601:50:5004:52:2809:45:0712:36:2815:09:1816:56:15.85+05:09:339:146,5
89LASEK Mikołaj 3231PAN WUEFISTACZMOŃSenior II M - 30 31M 802020-07-17 18:51:2802:07:2805:34:5310:52:5913:29:0915:25:1016:57:03.25+05:10:219:146,5
90LIC Janusz 3240BISKUPICE ULTRARUNZABRZEWeteran I M - 50 4M 812020-07-17 19:07:3202:10:0505:50:4910:45:3513:16:1015:25:2317:00:30.20+05:13:489:166,5
91KOSTERA Tomasz 3060VEGE RUNNERSWARSZAWAMasters M - 40 43M 822020-07-17 19:00:3202:02:5505:39:3010:46:5013:18:2015:30:2417:03:43.10+05:17:009:186,4
92KONIK Grzegorz 3131OKB ZADYSZKA / KS KANDAHARPRZECISZÓWWeteran I M - 50 5M 832020-07-17 18:32:3602:00:2205:38:0910:16:5712:48:5215:16:4417:05:50.20+05:19:089:196,4
93TRĄBICKI Adam 3203WARSZAWASenior II M - 30 32M 842020-07-17 18:34:1601:59:3905:21:0410:20:3413:07:5715:18:1017:07:14.15+05:20:319:206,4
94GRUBICH Damian 3014GRUDZIĄDZMasters M - 40 44M 852020-07-17 18:49:2702:00:4505:49:0510:55:4413:17:5415:30:5017:07:17.45+05:20:359:206,4
95SOBASZEK Marcin 3155KROTOSZYCESenior II M - 30 33M 862020-07-17 18:58:1902:07:0105:37:3210:50:4413:29:3515:36:4417:10:40.05+05:23:579:226,4
96PASTWA Marek 3343OH!ZUZA.COMŁÓDŹWeteran I M - 50 6M 872020-07-17 19:09:3902:20:5906:18:1211:09:3713:30:2215:45:2617:17:39.00+05:30:569:256,4
97ODIJA Leszek 3249WIRYMasters M - 40 45M 882020-07-17 19:07:3902:03:5605:25:3010:08:2113:08:2015:27:1817:18:08.70+05:31:269:266,4
98KOWALCZYK Paweł 3305KĘCKIE HARPAGANYKĘTYMasters M - 40 46M 892020-07-17 18:55:0102:00:2705:22:1410:24:3113:08:4715:30:0417:21:01.05+05:34:189:276,3
99BRZOZOWSKI Rafał 3328KŁODZKOMasters M - 40 47M 902020-07-17 19:03:4702:07:5805:55:1411:00:0613:27:4015:44:4917:22:29.30+05:35:479:286,3
100TONDYTKO Piotr 3327KŁODZKOWeteran I M - 50 7M 912020-07-17 19:03:4102:08:0505:55:1911:00:1213:27:3815:44:5617:22:35.15+05:35:529:286,3
101GRABICKI Sebastian 3069WĄGROWIECMasters M - 40 48M 922020-07-17 19:03:5802:02:0605:29:2310:47:1113:33:1315:52:2717:26:04.80+05:39:229:306,3
102GILEWICZ-RACHOWSKA Jagoda 3028DGR KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCHPOZNAŃSenior II K - 307K 102020-07-17 18:36:1702:04:2805:39:5610:49:1013:27:5815:51:4117:28:18.40+05:41:369:316,3
103ZAWROTNIAK Paweł 3239KRAKÓWSenior I M - 20 4M 932020-07-17 18:59:2101:50:0405:18:1810:35:0913:26:2415:55:2417:31:42.85+05:45:009:336,3
104CHOJNOWSKI Andrzej 3019IŁAWAWeteran I M - 50 8M 942020-07-17 18:40:2302:00:1405:23:2810:35:5013:15:5815:43:1417:32:07.90+05:45:259:336,3
105SZALA Krzysztof 3082BIEGAMGDZIECHCE.PLŁAZISKA GÓRNESenior II M - 30 34M 952020-07-17 19:01:1901:52:5705:19:5410:45:1813:30:3115:53:0417:32:46.30+05:46:049:346,3
106FIUK Mirosław 3042MILICZSenior II M - 30 35M 962020-07-17 18:53:1501:58:2205:26:4210:53:3313:38:4215:57:2517:33:38.40+05:46:569:346,3
107HARKIEWICZ Wiola 3103ODDYCHAJSWOBODNIE.PL NARAMOWICE BIEGAJĄPOZNAŃSenior II K - 308K 112020-07-17 18:57:5302:07:5505:52:5111:06:3713:34:0015:44:0117:34:39.90+05:47:579:356,3
108NOWAK Natalia 3074EKIPA Z TARNOWATARNÓWSenior II K - 309K 122020-07-17 18:58:2602:09:3205:41:2011:15:4413:52:1115:53:1317:35:05.35+05:48:239:356,3
109IZYDORSKI Marcin 3202WROCŁAWSenior II M - 30 36M 972020-07-17 19:06:4402:09:2605:58:2311:14:2413:47:1416:02:5717:38:35.45+05:51:539:376,2
110LEWANDOWSKI Janusz 3076TARNOWSKIE GÓRYMasters M - 40 49M 982020-07-17 18:48:0702:05:3305:53:1911:04:2513:44:5816:03:0217:44:00.65+05:57:189:406,2
111ZAKRZYNSKI Franciszek 3101BOLECHOWICEMasters M - 40 50M 992020-07-17 18:54:5602:01:2405:35:0011:15:0613:44:5716:07:4717:46:22.80+05:59:409:416,2
112RUSZCZEWSKI Andrzej 3001VEGE RUNNERSWARSZAWASenior II M - 30 37M 1002020-07-17 19:08:4602:05:1805:40:5210:33:3113:14:0215:58:0817:47:05.15+06:00:229:426,2
113LIPCZAK Amadeusz 3104OPOLEMasters M - 40 51M 1012020-07-17 19:08:2802:03:5905:52:0211:07:4613:35:5215:58:5917:48:25.70+06:01:439:426,2
114JANKOWSKI Marcin 3109FU FU FU TEAMGŁOGÓWSenior II M - 30 38M 1022020-07-17 19:02:2601:59:0806:33:3412:28:5614:36:2116:29:1217:53:40.35+06:06:589:456,1
115MARCINKOWSKA Jadwiga 3189ROZGARTYWeteran K - 501K 132020-07-17 18:44:3702:08:5405:55:1611:21:5513:49:2416:09:0317:54:35.05+06:07:529:466,1
116WIŚNIEWSKI Michał 3198INVICTA POWER TEAMGDAŃSKMasters M - 40 52M 1032020-07-17 19:03:2902:10:4905:46:2611:40:4914:10:4316:31:0317:56:55.95+06:10:139:476,1
117TYŚ Radek 3030NOWA RUDA BIEGANOWA RUDASenior II M - 30 39M 1042020-07-17 19:03:1602:09:4306:00:2611:19:2613:51:0016:03:2817:59:03.20+06:12:219:486,1
118PAWLAK Jarosław 3039KOŁO BIEGAKOŁOSenior II M - 30 40M 1052020-07-17 18:39:5702:02:2305:40:3611:04:3213:44:2516:14:4918:04:34.05+06:17:519:516,1
119MIKRUT Remigiusz 3087CHEŁMNOMasters M - 40 53M 1062020-07-17 18:39:0702:00:4205:32:5310:36:3813:46:1816:22:0718:06:06.10+06:19:239:526,1
120KACZMAREK Jędrzej 3052KP PSP MILICZKOWALEWSenior I M - 20 5M 1072020-07-17 19:08:4002:07:4905:51:5211:02:5813:40:3015:59:3718:06:54.95+06:20:129:526,1
121KAMIŃSKI Marek 3092WARSZAWAMasters M - 40 54M 1082020-07-17 19:02:4702:07:3005:49:5911:04:5013:58:1916:24:3818:07:58.35+06:21:169:536,1
122DEINIUK Roman 3321WARSZAWASenior I M - 20 6M 1092020-07-17 18:43:5601:53:3405:32:2811:11:4014:03:2716:34:4618:10:12.20+06:23:309:546,1
123ŁUSZCZAKIEWICZ Tomasz 3032BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTALUBINMasters M - 40 55M 1102020-07-17 18:45:4602:09:4105:56:5811:24:3614:09:0016:32:4718:10:27.15+06:23:449:546,1
124PITOŃ Paweł 3080#ULTRARODZINKASZKLARYSenior II M - 30 41M 1112020-07-17 18:34:3602:10:0605:50:2111:33:1414:11:1416:30:0118:10:49.25+06:24:079:546,1
125RUDY Maciej 3117#ULTRARODZINKAZĄBKOWICE ŚLĄSKIESenior I M - 20 7M 1122020-07-17 18:34:2602:10:1805:50:3011:33:2314:11:2116:30:1418:10:58.85+06:24:169:556,0
126IWASZCZYSZYN Tomasz 3230RATEMYTRAIL.COM / RMT TEAMWROCŁAWSenior II M - 30 42M 1132020-07-17 18:42:0601:55:2105:15:2110:47:2413:53:3416:25:2018:14:47.60+06:28:059:576,0
127FALKENBERG Ludwik 3044WARIAT BIEGA.KRAPKOWICEMasters M - 40 56M 1142020-07-17 18:39:4601:52:1605:18:3711:32:3414:29:2116:47:1418:15:12.90+06:28:309:576,0
128ZAJĄC Leszek 3079ŚWIEBODZICESenior II M - 30 43M 1152020-07-17 19:08:5201:49:5505:08:2910:08:3813:10:5315:45:1918:16:11.85+06:29:299:576,0
129MATYSZCZAK Włodzimierz 3279BRZEGWeteran II M - 602M 1162020-07-17 19:10:2102:04:2305:44:0311:00:3413:52:3716:19:3518:16:37.75+06:29:559:586,0
130KORECKI Andrzej 3336MUROWANIECMasters M - 40 57M 1172020-07-17 18:51:1601:57:4906:30:2011:59:1014:33:2016:41:5118:19:54.60+06:33:129:596,0
131BILSKI Przemysław 3177KS MARATON OSTRÓW WLKP.OSTRÓW WIELKOPOLSKISenior II M - 30 44M 1182020-07-17 19:10:1502:03:5105:44:1610:57:4613:37:4216:11:5318:20:23.35+06:33:4110:006,0
132CHUDA Aneta 3013WROCLAWMasters K - 404K 142020-07-17 19:07:1402:09:5405:59:1111:26:5614:09:4216:36:3118:20:47.60+06:34:0510:006,0
133KOSZAREK Maciej 3264POZNAŃWeteran I M - 50 9M 1192020-07-17 18:52:3401:59:5805:59:0411:25:4814:14:2616:46:0918:26:44.35+06:40:0210:036,0
134GRZYWINSKI Bartosz 3161TORUŃMasters M - 40 58M 1202020-07-17 19:00:1902:04:0105:57:4611:26:5514:15:4216:42:0418:27:27.75+06:40:4510:046,0
135FLORKIEWICZ Sławomir 3049SOSNOWIECWeteran I M - 50 10M 1212020-07-17 18:55:1602:05:3105:56:0611:18:0114:02:3616:41:0718:28:23.05+06:41:4010:046,0
136FRĄCKOWIAK Jacek 3289PRZEDWOJEWSKI MOUNTAIN TEAMKRZYŻANOWOMasters M - 40 59M 1222020-07-17 18:52:2502:06:2805:53:3011:26:1214:17:2016:46:1918:28:37.60+06:41:5510:046,0
137SURKÓW Adrian 3047MUAY RUNNING TEAMSWARZĘDZSenior II M - 30 45M 1232020-07-17 18:47:4702:18:4606:01:3911:10:5414:04:5916:38:4818:28:46.85+06:42:0410:046,0
138ROSZAK-SURKÓW Sylwia 3045MUAY RUNNING TEAMSWARZĘDZMasters K - 405K 152020-07-17 18:47:3702:18:4206:01:4711:11:0314:05:0516:36:5918:28:58.45+06:42:1610:046,0
139TOJZA Tomasz 3150DOBRZYCAMasters M - 40 60M 1242020-07-17 18:58:1402:01:1405:51:2111:25:4414:19:0116:41:2618:31:59.85+06:45:1710:065,9
140KWIKERT Adrian 3274KOBYLA GÓRASenior II M - 30 46M 1252020-07-17 18:41:1702:11:0106:20:4011:30:2414:17:1917:01:0018:32:43.05+06:46:0010:065,9
141KRUPIANIK Tomasz 3214WROCŁAWSenior II M - 30 47M 1262020-07-17 18:35:3702:15:1505:51:4811:25:1214:17:3916:38:0118:33:16.75+06:46:3410:075,9
142PTAK Adam 3123PIĄTKOWO NA BIEGOWOPOZNAŃMasters M - 40 61M 1272020-07-17 18:58:0802:12:5506:05:5311:14:4714:08:4916:36:2118:33:54.45+06:47:1210:075,9
143HACUŚ Tomasz 3063WROCŁAWMasters M - 40 62M 1282020-07-17 18:49:5702:11:4906:04:1011:11:1714:03:5416:32:1718:33:58.75+06:47:1610:075,9
144WOJTKOWIAK Renata 3054PIĄTKOWO NA BIEGOWOPOZNAŃMasters K - 406K 162020-07-17 18:57:4502:13:1106:06:1611:15:1614:09:0816:41:3718:34:17.55+06:47:3510:075,9
145KACZOR Łukasz 3300WILD BUCHAYSBUCZKOWICESenior II M - 30 48M 1292020-07-17 18:59:3302:07:0505:50:2811:27:1814:11:1516:32:2118:34:20.30+06:47:3810:075,9
146TOMCZAK Dariusz 3265HELL'S GYM OCR PĘPOWOGOSTYŃSenior II M - 30 49M 1302020-07-17 18:56:1702:03:1305:47:4811:14:2813:51:3016:26:3118:34:21.45+06:47:3910:075,9
147RATAJCZAK Joanna 3283PIĄTKOWO NA BIEGOWOPOZNAŃMasters K - 407K 172020-07-17 18:57:3802:13:1706:06:2411:15:2314:09:1116:41:0418:34:24.55+06:47:4210:075,9
148LORANC Paweł 3304WILD BUCHAYSKOZYMasters M - 40 63M 1312020-07-17 18:59:2602:07:1005:50:3811:27:2414:12:0316:32:3618:34:25.55+06:47:4310:075,9
149JĘDRZEJCZAK Wojciech 3126ŁÓDŹWeteran I M - 50 11M 1322020-07-17 18:57:3302:13:2806:06:3011:15:1914:09:1016:41:4418:34:26.40+06:47:4410:075,9
150KOŁODZIEJSKI Jarek 3068NWZNBHCPOZNANMasters M - 40 64M 1332020-07-17 18:57:2702:13:1706:06:3711:15:2614:09:0916:36:5618:34:44.45+06:48:0210:085,9
151GASIECKI Andrzej 3004SZCZECINWeteran I M - 50 12M 1342020-07-17 19:01:0402:11:2705:56:4711:22:1614:12:5016:43:3718:35:39.20+06:48:5710:085,9
152BĘDŹKOWSKI Marek 3317MORSY OSTROŁĘKAOSTROŁĘKAWeteran I M - 50 13M 1352020-07-17 18:42:3802:13:1806:10:5911:54:0514:34:2916:50:2518:36:36.55+06:49:5410:095,9
153DZIENISZEWSKI Michał 3232KONSTANCIN-JEZIORNASenior II M - 30 50M 1362020-07-17 19:09:5402:07:3006:10:0411:40:1114:33:3216:55:2918:41:17.70+06:54:3510:115,9
154DZIUBEK Michał 3171W POGONI ZA DUCHEMDĄBROWA GÓRNICZAMasters M - 40 65M 1372020-07-17 19:04:3901:56:5005:11:4710:37:4213:39:4716:31:0718:43:43.05+06:57:0010:125,9
155SKRZEK Marcin 3190PRO-RUN WROCŁAWWROCŁAWMasters M - 40 66M 1382020-07-17 19:06:5002:09:2605:58:2011:22:0714:25:2117:00:5118:43:58.35+06:57:1610:135,9
156NAPIERAŁA Marcin 3002PIĄTKOWO NA BIEGOWOKOZIEGŁOWYMasters M - 40 67M 1392020-07-17 18:58:0002:07:5205:53:0811:14:5614:17:3316:54:3218:44:21.50+06:57:3910:135,9
157JERCZYŃSKI Tomasz 3106GRUPA BIEGOWA ŁĘKA OPATOWSKAŁĘKA OPATOWSKAMasters M - 40 68M 1402020-07-17 19:08:5802:07:3506:22:0612:33:1415:01:3417:08:3818:45:01.80+06:58:1910:135,9
158LENART-KŁOŚ Katarzyna 3015STAY INSANELUBLINSenior II K - 3010K 182020-07-17 18:45:0602:01:5905:40:3511:18:5914:20:2416:56:2718:45:19.90+06:58:3710:135,9
159GĄSIOR Paweł 3173OŁAWASenior II M - 30 51M 1412020-07-17 19:09:2602:00:2506:10:5611:40:0914:33:5016:54:0418:45:26.75+06:58:4410:135,9
160JANKOWSKI Łukasz 31021987OLSZANKASenior II M - 30 52M 1422020-07-17 18:44:5602:02:1005:40:4611:19:0914:20:3816:56:3818:45:30.25+06:58:4810:135,9
161ADAMSKI Krzysztof 3194JMPRZYSZOWICESenior II M - 30 53M 1432020-07-17 19:03:2102:06:3906:11:5411:56:4114:49:5017:10:3018:45:31.50+06:58:4910:135,9
162BARCZYK Agnieszka 3307WOLBROMMasters K - 408K 192020-07-17 18:42:1702:16:2906:13:5311:51:3914:49:2017:03:1618:47:05.25+07:00:2310:145,9
163MODLISZEWSKI Dariusz 3119ORANGE POLSKASUCHY LASMasters M - 40 69M 1442020-07-17 19:00:4402:03:5405:55:2411:26:0114:15:4616:53:1418:50:45.75+07:04:0310:165,8
164DĘBICKI Mariusz 3122LOTTOWRZEŚNIAMasters M - 40 70M 1452020-07-17 19:00:5102:03:4505:55:1911:25:5514:36:2717:04:5518:50:56.45+07:04:1410:165,8
165TRZECIAK Andrzej 3165KGHM COPI RUNLEGNICAMasters M - 40 71M 1462020-07-17 18:37:4702:05:4105:48:5311:32:2114:38:0917:14:5818:54:31.05+07:07:4810:185,8
166BOROWSKA-NAJDEREK Paulina 3022WLKP MOUNTAINS ULTRAROKIETNICAMasters K - 409K 202020-07-17 19:06:1701:58:3205:54:0011:33:0814:28:2716:56:1218:55:17.50+07:08:3510:195,8
167JAMROZIAK Grzegorz 3086AARSLEFF.BIZ RUNNING TEAMKAMIEŃ POMORSKISenior II M - 30 54M 1472020-07-17 18:38:4602:08:0805:43:3611:12:2614:05:2317:02:2118:56:15.05+07:09:3210:195,8
168MAZEPA Tomasz 3224TOMEKM.SKÓRAOŁAWAMasters M - 40 72M 1482020-07-17 19:04:0902:08:4006:04:4311:40:5614:39:0217:15:5718:57:28.80+07:10:4610:205,8
169ROSPOND Piotr 3166TKKF MPK POZNAŃPOZNAŃWeteran I M - 50 14M 1492020-07-17 18:48:2602:02:5705:56:5711:09:2313:53:1716:54:2118:57:52.20+07:11:1010:205,8
170WOJTASZEK Marcin 3118MUCHY NA ZĘBACHWĄGROWIECSenior II M - 30 55M 1502020-07-17 19:04:2002:12:1206:02:0311:56:4114:53:1117:15:2518:59:12.95+07:12:3010:215,8
171CHOMICZ Tomasz 3345JAĆWINGOWIE ZAPOMNIANI WOJOWNICYSUWAŁKIMasters M - 40 73M 1512020-07-17 18:52:4702:01:0306:16:0712:08:2114:57:4917:10:4819:00:00.60+07:13:1810:215,8
172BUDKOWSKI Kamil 3008SIECHNICESenior II M - 30 56M 1522020-07-17 18:53:0702:08:3706:04:3211:42:1014:44:2217:12:0019:00:50.95+07:14:0810:225,8
173NIESPODZIANA Anna 3339ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZAROGOŹNOSenior II K - 3011K 212020-07-17 19:04:3302:21:0906:33:1512:18:5314:56:0017:19:0319:03:36.85+07:16:5410:235,8
174GRABIŃSKI Waldemar 3340ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZAROGOŹNOMasters M - 40 74M 1532020-07-17 19:04:2702:21:1206:33:2212:18:5814:56:0317:18:4719:03:42.20+07:17:0010:235,8
175BORSZYNSKI Kuba 3229KC INK/NIGHT RUNNERSPOZNAŃSenior II M - 30 57M 1542020-07-17 18:53:3002:10:3206:04:1711:28:2914:19:5917:07:4819:06:06.40+07:19:2410:255,8
176ZAJĄC Łukasz 3070KOMPARIO TEAMKRAKÓWSenior II M - 30 58M 1552020-07-17 18:35:4702:07:2605:58:1011:25:3414:27:4017:07:3019:06:09.55+07:19:2710:255,8
177ZABOROWSKI Kamil 3223NIGHT RUNNERSPOZNAŃSenior II M - 30 59M 1562020-07-17 18:53:2302:10:4106:04:2611:28:3914:20:1117:08:2319:06:10.90+07:19:2810:255,8
178PSZENNY Łukasz 3010ULTRINO AMATEURLUBLINSenior II M - 30 60M 1572020-07-17 18:57:0202:11:0806:08:5311:44:2914:43:3917:20:4419:09:02.80+07:22:2010:265,7
179SZAFRAN Łukasz 3007ULTRINO AMATEUROPOLE LUBELSKIESenior I M - 20 8M 1582020-07-17 18:56:5602:11:1306:09:0111:44:3614:43:2217:20:4919:09:04.20+07:22:2210:265,7
180POMIANOWSKI Szymon 3164KURACJUSZEWROCŁAWSenior II M - 30 61M 1592020-07-17 19:02:5602:00:0005:53:0911:46:5915:02:2717:23:1019:09:34.65+07:22:5210:275,7
181KARAWACKI Grzegorz 3320KĘCKIE HARPAGANYKĘTYSenior II M - 30 62M 1602020-07-17 18:36:2702:13:3005:44:2311:45:2014:37:1217:21:4019:10:20.75+07:23:3810:275,7
182KARCZMIT Daniel 3179WROCLAWSenior II M - 30 63M 1612020-07-17 18:42:2802:14:0205:41:0011:14:3714:02:5716:57:0019:13:24.20+07:26:4210:295,7
183LEWANDOWSKI Wojciech 3199TMTEAMŻERNIKI WROCŁAWSKIESenior II M - 30 64M 1622020-07-17 19:44:4806:22:1311:53:0114:38:1117:13:1119:14:17.00+07:27:3410:295,7
184WODZIŃSKA Danuta 3107INSTRUKTOR BIEGANIA TEAMKRAPKOWICEMasters K - 4010K 222020-07-17 18:39:3602:02:2205:46:2312:04:4614:59:2817:26:1119:15:58.55+07:29:1610:305,7
185PRUSIK Paweł 3168BARANOWOSenior I M - 20 9M 1632020-07-17 19:12:0402:06:0605:55:4111:10:4414:23:5317:11:2019:16:39.60+07:29:5710:305,7
186PRUSIK Tomasz 3170ŻAGAŃSenior I M - 20 10M 1642020-07-17 19:11:3402:06:3405:56:1311:11:1114:24:2717:11:1419:17:10.80+07:30:2810:315,7
187GRZESIAK Mateusz 3182KLUB AAKĘPNOSenior II M - 30 65M 1652020-07-17 18:41:0202:11:2006:25:1212:19:1515:11:2717:39:5019:17:41.00+07:30:5810:315,7
188KUDELSKI Ireneusz 3259ROZBIEGANI CHOJNÓWOSETNICAWeteran I M - 50 15M 1662020-07-17 18:56:5002:06:2405:59:2711:56:5114:58:4517:24:2919:21:04.90+07:34:2210:335,7
189SAMBORSKI Bartosz 3037WKURW_TEAMWARSZAWAMasters M - 40 75M 1672020-07-17 19:00:0502:08:2906:14:2512:40:3615:44:2517:48:0619:22:36.00+07:35:5310:345,7
190GROCHOWSKI Tomasz 3055SPARTA RUNNERSPOZNAŃMasters M - 40 76M 1682020-07-17 18:52:1202:05:2205:33:4111:36:0414:42:5917:21:2119:23:34.65+07:36:5210:345,7
191OSICA Łukasz 3207ŚWIĘTOCHŁOWICESenior II M - 30 66M 1692020-07-17 19:10:0902:15:4106:20:5611:56:2714:52:0217:28:2119:24:12.80+07:37:3010:355,7
192ŚLUZEK Mirosław 3064WARSZAWAWeteran I M - 50 16M 1702020-07-17 18:59:4002:08:0306:04:1511:33:4814:26:5417:13:4419:25:19.80+07:38:3710:355,7
193DWORNICKI Tomasz 3338RYBNICKA GRUPA BIEGOWARYBNIKMasters M - 40 77M 1712020-07-17 18:42:4602:13:0506:08:5711:57:5314:54:2717:28:4119:26:33.40+07:39:5110:365,7
194CHOMIAK Katarzyna 3315BIEGAJ W JEDLINIEJEDLINA-ZDRÓJMasters K - 4011K 232020-07-17 19:27:0002:20:0706:03:5711:32:2114:32:0416:57:1519:28:58.40+07:42:1610:375,6
195KOVÁCS Árpád 3195DUVGRABENSenior I M - 20 11M 1722020-07-17 18:35:5702:13:2606:14:2512:03:3314:41:3517:24:2419:32:57.55+07:46:1510:395,6
196WIŚNIEWSKI Mariusz 3071DĄBROWA NIEMODLIŃSKAMasters M - 40 78M 1732020-07-17 18:52:0402:05:3405:58:1411:38:1514:40:4517:31:3519:34:17.65+07:47:3510:405,6
197BORKO Ryszard 3146KS PIDRINA GDYNIAGDYNIAMasters M - 40 79M 1742020-07-17 19:05:5902:20:4906:33:4212:21:4614:59:3817:32:0419:37:09.80+07:50:2710:425,6
198JASICKI Krzysztof 3040TYCHYMasters M - 40 80M 1752020-07-17 18:41:3602:15:1006:23:2212:10:1414:55:4617:29:2119:40:02.10+07:53:1910:435,6
199WIŚNIEWSKA Barbara 3061SPARTA RUNNERSKAZIMIERZ BISKUPISenior II K - 3012K 242020-07-17 18:52:1802:21:5906:27:4111:59:3114:55:3417:30:3919:41:58.00+07:55:1510:445,6
200WIELGAT-KOJDECKA Magdalena 3035CARBON OCR RACING TEAMTYCHYSenior II K - 3013K 252020-07-17 18:41:2602:14:2806:02:2011:35:3714:35:3417:29:1419:45:49.75+07:59:0710:465,6
201STALA-KONDRAKIEWICZ Katarzyna 3048KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEMIŁOSZYCESenior II K - 3014K 262020-07-17 18:45:5702:34:0406:51:5412:27:3415:30:4117:57:2219:45:57.05+07:59:1410:465,6
202ŁOPOKA Przemysław 3116ZIĘBICESenior I M - 20 12M 1762020-07-17 18:34:5702:10:5205:55:0811:53:0115:08:1018:00:1019:50:44.55+08:04:0210:495,5
203BUTRYN Wojciech 3270BEZ PRZYNALEŻNOŚCIKRAKÓWMasters M - 40 81M 1772020-07-17 18:31:1702:11:1705:44:5311:38:2814:40:5917:33:4619:51:59.90+08:05:1710:505,5
204CZUBA Robert 3127ORANGE POLSKAPUSZCZYKOWOWeteran I M - 50 17M 1782020-07-17 19:00:5602:09:3106:08:2012:00:1515:21:4217:53:0919:52:47.50+08:06:0510:505,5
205GALASIŃSKI Andrzej 3099GRUPA SIGMEOLUBOŃWeteran I M - 50 18M 1792020-07-17 18:31:5602:10:0606:08:5212:07:3615:00:4017:54:3019:52:55.70+08:06:1310:505,5
206WYRWAS-ZYGARŁOWSKA Izabela 3098KOBIETY BIEGAJĄPOZNAŃMasters K - 4012K 272020-07-17 18:31:4802:11:1706:08:5712:08:3115:00:4217:50:5219:53:03.45+08:06:2110:505,5
207KASPRZYK Adrian 3344LESZ NO LIMITS RUNNERSLESZNOMasters M - 40 82M 1802020-07-17 19:39:2102:18:0906:45:2212:38:1515:32:0118:00:2219:55:09.35+08:08:2710:515,5
208BANAŚ Michał 3051IPA WROCŁAWWROCŁAWSenior II M - 30 67M 1812020-07-17 18:37:3702:05:5005:48:4611:32:4714:43:2417:44:4820:01:43.90+08:15:0110:555,5
209SIKORA Grzegorz 3219MCBIEGACZEWARSZAWAMasters M - 40 83M 1822020-07-17 19:07:5002:06:1305:55:1712:05:0115:25:5518:14:3620:04:20.45+08:17:3810:565,5
210BABIRECKI Krzysztof 3108FU FU FU TEAMGŁOGÓWMasters M - 40 84M 1832020-07-17 19:02:3301:59:0306:33:3213:16:2616:12:5518:34:1520:06:44.20+08:20:0210:585,5
211MOLENDA Michał 3135WROCŁAWMasters M - 40 85M 1842020-07-17 19:01:3802:19:3106:44:1312:55:5216:02:4318:29:3420:08:32.80+08:21:5010:595,5
212MIKOŁAJCZYK-SOWA Monika 3139SZAKALE BAŁUT ŁÓDŹJUSTYNÓWMasters K - 4013K 282020-07-17 18:32:4002:17:0606:41:1412:48:1015:33:2118:03:4120:09:26.20+08:22:4410:595,5
213ODWAŻNY Magdalena 3073ODWAŻNYTEAM.PLSTRONIE ŚLASKIEMasters K - 4014K 292020-07-17 18:31:3702:18:1106:42:1712:49:2715:34:2818:04:4420:10:29.25+08:23:4711:005,5
214KAROLCZAK Aleksander 3273WKURW_TEAMWARSZAWASenior I M - 20 13M 1852020-07-17 18:55:3602:01:3305:18:0710:29:4713:22:4617:21:0120:10:32.35+08:23:5011:005,5
215TOWASIK Mietek 3346DUSZNIKI ZDRÓJWeteran I M - 50 19M 1862020-07-17 19:10:2702:14:2106:31:0412:27:2615:21:0117:56:0720:11:06.15+08:24:2311:005,4
216NOWOSŁAWSKI Krzysztof 3169IRRACJONALNIE MASZERUJĄCYWROCŁAWMasters M - 40 86M 1872020-07-17 19:08:0102:16:1906:43:4112:39:1515:31:4618:06:0120:12:35.10+08:25:5211:015,4
217LATANOWICZ Bernard 3331POZNAŃSenior II M - 30 68M 1882020-07-17 18:51:4502:12:0505:48:0511:17:1715:47:5618:36:1320:13:13.80+08:26:3111:015,4
218BORC Piotr 3111AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZWeteran I M - 50 20M 1892020-07-17 19:00:2602:10:4506:18:5912:09:3614:59:5717:33:1420:15:05.90+08:28:2311:025,4
219NIEMCZAK Basia 3266ULTRA KSPWARSZAWASenior II K - 3015K 302020-07-17 18:29:5902:18:3406:24:4212:23:0615:30:5318:14:3920:15:50.85+08:29:0811:035,4
220WRONKA Tymoteusz 3192IRRACJONALNIE MASZERUJĄCYWARSZAWASenior II M - 30 69M 1902020-07-17 19:08:1702:24:3507:10:5513:03:2916:00:0218:23:3720:21:31.10+08:34:4811:065,4
221JOVANOVIĆ Marko 3269ALEKSINACSenior I M - 20 14M 1912020-07-17 18:39:2602:22:4306:18:4412:51:0616:13:3318:47:2620:21:53.85+08:35:1111:065,4
222LESZCZYŃSKI Paweł 3318LASY WAWERSKIEWARSZAWAWeteran II M - 603M 1922020-07-17 19:10:0202:17:5606:28:0912:40:1515:52:1718:26:3320:22:14.35+08:35:3211:065,4
223JARZEMBOWSKI Tomasz 3020WLKP MOUNTAINS ULTRAPLEWISKAMasters M - 40 87M 1932020-07-17 19:06:3402:12:1106:13:1012:21:0015:35:5718:20:5620:26:30.05+08:39:4711:095,4
224SOBCZAK Mikołaj 3031WLKP MOUNTAINS ULTRASKÓRZEWOMasters M - 40 88M 1942020-07-17 19:06:2902:12:3106:13:1812:21:1115:37:4218:21:0320:26:38.40+08:39:5611:095,4
225TOMASZEWSKI Dawid 3252WLKP MOUNTAINS ULTRAKOMORNIKIMasters M - 40 89M 1952020-07-17 19:06:1202:12:3506:13:3412:21:3015:38:0718:21:1920:26:56.90+08:40:1411:095,4
226ROŚLICKI Jarosław 3072UBEZPIECZENIA DLA AKTYWNYCHOZOROWICEMasters M - 40 90M 1962020-07-17 19:11:4202:10:4706:16:4512:29:5815:39:3218:19:0220:29:01.70+08:42:1911:105,4
227ZNAMIEC Marcin 3268ULTRA KSPWARSZAWAMasters M - 40 91M 1972020-07-17 18:30:3802:14:5206:23:3612:21:5415:30:0318:19:5220:29:21.65+08:42:3911:105,4
228WOJTANOWICZ Marcin 3325BRUBECK / GUMOWE KACZKI TEAMZDUŃSKA WOLAMasters M - 40 92M 1982020-07-17 19:05:0202:10:4706:02:4112:34:4215:46:5318:30:1020:33:37.75+08:46:5511:125,4
229OŚRÓDEK Piotr 3324BRUBECK / GUMOWE KACZKI TEAMZDUŃSKA WOLAMasters M - 40 93M 1992020-07-17 19:04:5602:10:4906:02:4512:34:4615:46:0118:30:1820:33:41.35+08:46:5911:125,3
230LIS Tomasz 3220MCBIEGACZEWARSZAWAMasters M - 40 94M 2002020-07-17 19:07:4502:06:2905:55:2312:05:1515:26:3918:24:0320:35:50.35+08:49:0811:145,3
231KRÓLICKI Zbigniew 3183LUTOMIAMasters M - 40 95M 2012020-07-17 18:36:4702:23:1206:46:1312:54:0615:53:5718:35:5720:40:28.80+08:53:4611:165,3
232MEDUNA Zbigniew 3172POZNAŃMasters M - 40 96M 2022020-07-17 19:02:1102:14:5506:18:0411:57:0915:08:2518:15:0020:41:34.15+08:54:5111:175,3
233KACZMAREK Mirosław 3297RUNNER'S POWER ŚREMŚREMSenior I M - 20 15M 2032020-07-17 18:56:3102:22:5506:39:2612:54:1415:55:5518:49:4820:44:26.30+08:57:4411:185,3
234MATUSZEWSKA Małgorzata 3296RUNNER'S POWER ŚREMŚREMMasters K - 4015K 312020-07-17 18:56:2402:23:0106:39:3212:54:1915:55:5518:49:5320:44:33.35+08:57:5111:185,3
235DZIERGAS Teresa 3225ULTRA KSPTWARDORZECZKASenior II K - 3016K 322020-07-17 18:30:2802:23:5106:26:0412:58:5415:55:5118:45:1320:50:04.90+09:03:2211:215,3
236PROŃCZUK Adam 3130WEHICOOLLCZECHOWICE-DZIEDZICEWeteran I M - 50 21M 2042020-07-17 18:46:2702:36:2707:09:2913:15:5416:13:1018:42:5720:51:29.75+09:04:4711:225,3
237MASZEWSKA-WACH Mariola 3309RAWA TIM ZAWSZE SLIMRAWA MAZOWIECKASenior II K - 3017K 332020-07-17 18:46:1702:36:3807:09:3713:16:0316:12:5918:43:1420:51:35.65+09:04:5311:225,3
238DOLIŃSKI Tomasz 3075UMAWIANIENABIEGANIEWROCŁAWWeteran I M - 50 22M 2052020-07-17 18:48:1602:22:5806:58:3813:06:1016:10:2618:56:1220:53:39.40+09:06:5711:235,3
239FICNER Iwona 3021FSD RUN DREZDENKOSTARE KUROWOMasters K - 4016K 342020-07-17 18:32:2702:17:5606:45:0813:06:0716:18:0519:00:1321:03:01.15+09:16:1811:285,2
240KARKOWSKA Wiesława 3341BARANOWOWeteran II K - 601K 352020-07-17 18:32:1302:18:1106:45:2113:06:2016:18:2619:00:2821:03:14.35+09:16:3211:295,2
241PAROL Paweł 3084SZYMANKOWSZCZYZNAMasters M - 40 97M 2062020-07-17 18:48:3502:11:3706:54:5613:21:0416:15:1018:50:5621:04:01.35+09:17:1911:295,2
242MERTAS Dominik 3096BABICE GM.NĘDZAMasters M - 40 98M 2072020-07-17 19:26:2102:18:1906:47:4812:55:4915:45:5518:43:0921:06:23.45+09:19:4111:305,2
243OCHNIO Ewa 3006BOLESŁAWIECMasters K - 4017K 362020-07-17 18:49:1702:32:2506:49:5413:09:3216:12:5119:04:0021:09:43.10+09:23:0011:325,2
244LADENBERGER Mateusz 3211WAWRZYNTEAMJACZKÓWSenior II M - 30 70M 2082020-07-17 19:53:2907:23:5113:16:3216:05:2419:08:4421:12:40.20+09:25:5811:345,2
245KUBERSKI Andrzej 3156SOSNOWIEMasters M - 40 99M 2092020-07-17 18:59:1602:07:0006:04:1011:59:4615:36:0818:40:2221:16:57.75+09:30:1511:365,2
246JERCZYŃSKI Radosław 3204ŁĘKA OPATOWSKAMasters M - 40 100M 2102020-07-17 19:09:1202:19:5707:23:3613:46:5116:46:0119:17:0621:22:56.00+09:36:1311:395,1
247BONTOVICS Timea 3193DUVGRABENWeteran K - 502K 372020-07-17 18:31:0702:31:0007:17:5813:44:1216:38:3419:22:1321:27:06.95+09:40:2411:425,1
248WACHOWSKA Alina 3157SMOK TRÓJGŁOWYPOZNAŃWeteran II K - 602K 382020-07-17 18:54:1402:26:5807:17:5113:36:4916:59:1119:57:5021:55:19.30+10:08:3711:575,0
249OLESZCZAK Piotr 3147BIEGAM BO SĄ TACY CO NIE MOGĄPOZNAŃMasters M - 40 101M 2112020-07-17 18:36:5702:04:4405:52:5012:52:3116:20:5819:38:1021:57:40.70+10:10:5811:585,0
250SERWADCZAK Marek 3272DROGOSZOWICEWeteran I M - 50 23M 2122020-07-17 19:05:1502:32:3007:02:4213:38:5816:57:5719:57:5022:03:51.60+10:17:0912:025,0
251HETMAŃSKI Arek 3056LOVELASYBARTOSZEWOSenior II M - 30 71M 2132020-07-17 18:54:0702:08:1806:12:0512:37:4016:04:5219:24:5522:08:16.65+10:21:3412:045,0
252ZAWADZKI Stanisław 3234IRRACJONALNIE MASZERUJĄCYWARSZAWASenior II M - 30 72M 2142020-07-17 19:08:1102:25:0407:02:1113:52:5817:05:5019:44:5422:10:10.35+10:23:2812:055,0
253WRUK Remigiusz 3153BIEG OPOLSKIOPOLEMasters M - 40 102M 2152020-07-17 19:08:2202:06:4606:56:0513:37:4216:58:3419:33:2122:13:56.10+10:27:1312:074,9
254KWINTA Maciej 3276WROCŁAWMasters M - 40 103M 2162020-07-17 18:40:3702:16:1906:47:2113:10:4616:46:0119:52:3822:16:12.80+10:29:3012:084,9
255RUTKOWSKI Janusz 3213LESZNO TEAMLESZNOWeteran I M - 50 24M 2172020-07-17 19:07:5607:10:3613:38:2416:53:0920:06:5122:19:06.00+10:32:2312:104,9
256PTASZYŃSKA Anna 3077SPEED FEET '16KOŚCIANWeteran K - 503K 392020-07-17 18:56:3602:27:0107:13:5713:33:0416:58:1520:06:2422:21:10.10+10:34:2712:114,9
257STROIŃSKA Iwona 3029C&C SPORTS TEAMWILKOWICEMasters K - 4018K 402020-07-17 18:35:1602:24:2806:47:1612:59:4516:30:1919:37:4622:22:47.40+10:36:0512:124,9
258STROIŃSKI Wojciech 3027C&C SPORTS TEAMWILKOWICEMasters M - 40 104M 2182020-07-17 18:35:0702:24:3906:47:2112:59:4716:30:3319:37:4522:22:57.50+10:36:1512:124,9
259KROLS Hilde 3212VOS SCHAFFENMOLWeteran K - 504K 412020-07-17 18:45:2602:23:0607:14:5413:50:0217:15:4320:15:4622:27:03.40+10:40:2112:144,9
260SILSKA Sylwia 3209ATRAKCYJNE TOWARZYSTWOPOTASZEMasters K - 4019K 422020-07-17 19:04:4902:24:1707:27:5513:51:0618:01:4320:36:4622:34:10.80+10:47:2812:184,9
261MARCINKOWSKI Piotr 3115ROZGARTYWeteran I M - 50 25M 2192020-07-17 18:44:4602:25:1206:45:0513:30:1416:52:3120:22:1622:43:27.95+10:56:4512:234,8
262LEWANDOWSKI Rafał 3023SPCTORUŃSenior II M - 30 73M 2202020-07-17 19:03:5202:06:0906:20:2312:48:3916:43:0620:08:2922:48:12.45+11:01:3012:264,8
263OLESZEK Magdalena 3088BIEGOWA KUŹNIACZELADŹSenior II K - 3018K 432020-07-17 18:46:5602:26:0107:01:2813:42:4516:55:5420:12:1122:52:11.25+11:05:2912:284,8
264KURKOWIAK Krzysztof 3128WKURW_TEAM / #TEAMNICPOŃWROCŁAWSenior II M - 30 74M 2212020-07-17 19:00:0002:08:4006:14:2912:40:4416:28:4920:10:0423:09:26.50+11:22:4412:374,8
265KOZŁOWSKA Karolina 3120BYDGOSZCZMasters K - 4020K 442020-07-17 18:43:0602:24:4507:34:4814:34:3618:37:4521:35:3423:37:30.25+11:50:4812:534,7
266GUŹDZIOŁ Jarek 3221TBKM WILK SOLEC KUJAWSKISOLEC KUJAWSKIMasters M - 40 105M 2222020-07-17 18:42:5602:25:0107:34:5714:34:4618:38:0521:35:4423:37:39.60+11:50:5712:534,7
267GRZELCZAK Tomasz 3286ŁÓDŹWeteran I M - 50 26M 2232020-07-17 18:35:2702:39:2407:43:4414:16:2817:44:5120:57:1523:38:27.70+11:51:4512:534,7
268JASIŃSKI Mikołaj 3241UKA WARSZAWAWARSZAWAWeteran I M - 50 27M 2242020-07-17 18:54:4202:28:4507:37:3514:06:0517:49:1221:29:2623:40:45.55+11:54:0312:544,6
269KLAR Marek 3151BEZŁAZISKA GÓRNEWeteran I M - 50 28M 2252020-07-17 19:01:3102:35:1508:01:2114:47:3418:06:3521:27:1523:45:40.30+11:58:5812:574,6
270STRZELECKI Krzysztof 3253LEŚNE DZIADYWROCŁAWMasters M - 40 106M 2262020-07-17 18:50:1702:16:3206:57:0113:57:0817:28:0621:09:5923:46:52.15+12:00:0912:584,6
271GARBACZ Marek 3251LEŚNE DZIADYOŁAWAMasters M - 40 107M 2272020-07-17 18:50:0602:16:4406:57:1013:57:1317:28:0121:11:1723:46:53.35+12:00:1112:584,6
272RYCHŁOWSKA Magdalena 3091PIŁAMasters K - 4021K 452020-07-17 18:59:5302:22:2007:18:5614:57:1518:30:2921:35:4023:47:27.30+12:00:4512:584,6
273BŁASZCZYK Luiza 3090ŚREMSenior I K - 201K 462020-07-17 18:59:4702:20:4407:19:0214:57:2118:30:2821:35:5323:47:33.30+12:00:5112:584,6
274DURA Piotr 3322PKB ENDORFINARAKÓWWeteran I M - 50 29M 2282020-07-17 18:58:3302:39:4307:24:2214:26:0018:27:0421:29:0623:51:29.10+12:04:4613:004,6
275KRYCH Rafał 3121CZMOŃMasters M - 40 108M 2292020-07-17 18:51:3802:17:4707:29:0114:59:1918:32:3321:43:5723:55:42.60+12:09:0013:034,6
276ŁOZIŃSKI Wojciech 3326ZŁOTORYJAMasters M - 40 109M 2302020-07-17 18:59:0302:13:1906:42:0813:41:1917:42:5321:21:0523:58:58.25+12:12:1613:044,6
277MRÓZ Jacek 3302ZŁOTORYJAWeteran I M - 50 30M 2312020-07-17 18:58:5702:13:1906:42:1313:41:2217:42:5121:21:0723:59:03.80+12:12:2113:044,6
278TRZPIOLA Tycjan 3041KURACJUSZEWROCŁAWSenior II M - 30 75M 2322020-07-17 19:03:0202:20:2707:17:3514:47:5918:21:2121:32:4024:06:08.20+12:19:2613:084,6
279RZESZOWSKI Paweł 3011WIELUŃWeteran I M - 50 31M 2332020-07-17 19:05:2302:38:0307:53:2714:43:4318:19:1421:51:0524:07:22.80+12:20:4013:094,6
280KANIA Krystian 3201MEßSTETTENMasters M - 40 110M 2342020-07-17 18:46:4502:13:2406:56:4914:24:0918:10:3321:40:0124:08:03.55+12:21:2113:094,6
281FUNKA Andrzej 3057NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLWeteran II M - 604M 2352020-07-17 18:58:4302:46:5908:05:5814:59:3218:22:3321:52:0124:10:08.20+12:23:2613:104,6
282PACANOWSKI Robert 3095WEŁNICA BIEGAWEŁNICAWeteran I M - 50 32M 2362020-07-17 18:58:3802:46:5808:06:0014:59:3718:22:3021:51:5124:10:13.50+12:23:3113:114,6
283CHODOROWSKI Arkadiusz 3262ULTRA KSPALEKSANDRÓWMasters M - 40 111M 2372020-07-17 18:30:1702:29:4307:18:0715:11:5918:50:2122:21:4924:35:25.15+12:48:4213:244,5
284RUTKOWSKI Kazimierz 3149KUSY I SPÓŁKAŚLIWNOWeteran II M - 605M 2382020-07-17 18:32:5702:34:4508:02:1015:10:0619:20:3522:34:3824:58:51.10+13:12:0813:374,4
285DOWNAR-ZAPOLSKA Rita 3097MOM&DAUGHTER RUNWROCŁAWMasters K - 4022K 472020-07-17 18:54:2502:40:0308:17:1315:42:3120:00:1722:45:4925:08:14.25+13:21:3213:424,4
286ARMATYS Grzegorz 3244DĄBROWA GÓRNICZAWeteran I M - 50 33M 2392020-07-17 18:55:5702:24:1007:15:3015:01:0919:13:2222:48:5425:08:17.20+13:21:3513:424,4
287NORKOWSKA Aleksandra 3162ORANGE POLSKAWARSZAWAMasters K - 4023K 482020-07-17 18:56:0402:24:0007:15:2015:02:4019:13:2222:48:4825:17:22.35+13:30:4013:474,3
288KALBARCZYK Beata 3163ORANGE POLSKAOTWOCKWeteran K - 505K 492020-07-17 18:55:5002:24:1507:15:3415:02:5519:13:4322:49:0125:17:36.95+13:30:5413:474,3
289MICHNIEWSKI Piotr 3316GIT EKIPA!ZAWIERCIESenior II M - 30 76M 2402020-07-17 18:43:4603:22:1710:32:3417:31:1121:11:4224:12:2526:09:10.80+14:22:2814:154,2
290GNIELKA Dawid 3242ZAKOWIEC TOSZEKTOSZEKSenior I M - 20 16M 2412020-07-17 18:44:2602:33:3807:36:0915:36:2819:53:0423:43:4426:40:10.60+14:53:2814:324,1
291OBARSKI Norbert 3065KIELCEWeteran I M - 50 34M 2422020-07-17 18:40:5503:04:3909:12:1516:40:0620:40:0824:39:0126:58:38.70+15:11:5614:424,1
292OBARSKA Małgorzata 3067STARACHOWICEWeteran K - 506K 502020-07-17 18:40:5003:04:4909:12:1816:40:1620:40:1824:39:0126:58:43.80+15:12:0114:424,1
293OLECHNOWICZ Maciej 3142BIAŁYSTOKSenior II M - 30 77M 2432020-07-17 19:09:3202:46:2108:01:5915:47:2820:37:1124:22:5027:19:30.30+15:32:4814:544,0
294SKARŻYŃSKI Wojciech 31751973SIECHNICEMasters M - 40 112M 2442020-07-17 19:02:0502:56:2208:42:2216:37:0920:40:4024:30:1227:26:56.80+15:40:1414:584,0
295GRZELCZAK Barbara 3174SIECHNICEMasters K - 4024K 512020-07-17 19:01:5902:56:2708:42:3116:37:1620:40:4224:30:2127:27:02.05+15:40:1914:584,0
MAŁOLEPSZY Waldemar 3263SPARTA ULTRA TEAMBARANÓWSenior II M - 30 2020-07-17 18:38:1701:38:56 DNF04:19:11 DNF08:27:33 DNF10:43:35 DNF DNF DNF--
CZERWIECKI Marcin 3271STRZEGOMSenior II M - 30 2020-07-17 18:46:2901:43:04 DNF04:44:29 DNF09:32:55 DNF12:31:55 DNF DNF DNF--
ŁACH Seweryn 3342_SEWLAC_WIELICZKASenior II M - 30 2020-07-17 19:11:2601:48:53 DNF05:06:07 DNF10:38:53 DNF13:46:18 DNF DNF DNF--
SILSKI Marek 3208ATRAKCYJNE TOWARZYSTWOPOTASZEWeteran I M - 50 2020-07-17 19:04:4402:24:16 DNF07:28:02 DNF13:51:08 DNF18:01:51 DNF DNF DNF--
DOWNAR-ZAPOLSKA Laura 3160MOM&DAUGHTER RUNWROCŁAWSenior I K - 202020-07-17 18:54:2502:40:07 DNF08:17:14 DNF15:42:30 DNF20:00:23 DNF DNF DNF--
MAŚLANIK Piotr 3033QCE SPARTYSCHWEDT/ODERMasters M - 40 2020-07-17 18:52:5902:56:21 DNF08:14:18 DNF15:39:53 DNF21:22:25 DNF DNF DNF--
KRZOS Piotr 3100ZABRZESenior II M - 30 2020-07-17 18:50:2702:10:38 DNF05:53:26 DNF11:31:24 DNF DNF DNF DNF--
WOSZCZAK Zbigniew 3137STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA GRANITSTRZELINWeteran I M - 50 2020-07-17 19:07:2502:28:12 DNF06:50:38 DNF12:54:40 DNF DNF DNF DNF--
WOSZCZAK Jolanta 3136STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA GRANITSTRZELINWeteran K - 502020-07-17 19:07:2002:28:13 DNF06:50:44 DNF12:55:28 DNF DNF DNF DNF--
ŚWIĘTEK-OZDOBA Sylwia 3003WROCŁAWMasters K - 402020-07-17 18:50:4602:10:15 DNF06:15:57 DNF13:00:20 DNF DNF DNF DNF--
FIGAS Sebastian 3016WROCŁAWMasters M - 40 2020-07-17 18:50:3702:10:38 DNF06:16:07 DNF13:00:30 DNF DNF DNF DNF--
FRANEK Sebastian 3291WLKP MOUNTAINS ULTRALUBOŃMasters M - 40 2020-07-17 19:06:2302:13:57 DNF06:39:12 DNF14:27:56 DNF DNF DNF DNF--
CHOPKOWICZ Piotr 3094PACZKÓWMasters M - 40 2020-07-17 18:53:5902:36:08 DNF07:58:40 DNF16:36:41 DNF DNF DNF DNF--
ŻAK Marcin 3093PACZKÓWMasters M - 40 2020-07-17 18:53:5302:36:12 DNF07:58:47 DNF16:36:46 DNF DNF DNF DNF--
DYBEK Paweł 3308SALOMON SUUNTO TEAMMIELECMasters M - 40 2020-07-17 18:30:0901:27:21 DNF03:54:50 DNF DNF DNF DNF DNF--
SOCHA Seweryn 3280STR POZNAŃ/DZIKIE BOBRYPOZNAŃSenior II M - 30 2020-07-17 18:46:0701:36:09 DNF04:40:08 DNF DNF DNF DNF DNF--
ĆWIKLIŃSKI Robert 3158IZERSKA GRUPA BIEGOWAKOLONOWSKIESenior I M - 20 2020-07-17 18:41:4602:01:42 DNF05:29:05 DNF DNF DNF DNF DNF--
KISIAŁA Filip 3159LACHO TEAMKRAKÓWMasters M - 40 2020-07-17 18:53:4601:56:52 DNF05:30:58 DNF DNF DNF DNF DNF--
DAUKSZO Maciej 3238SBRT WARSZAWAWARSZAWASenior I M - 20 2020-07-17 18:38:5602:00:44 DNF05:33:06 DNF DNF DNF DNF DNF--
DAWIDZIAK Jarosław 3036MARATON LESZNOLESZNOMasters M - 40 2020-07-17 18:55:2302:07:57 DNF06:09:26 DNF DNF DNF DNF DNF--
STAJER Mariusz 3288AMBIT RACE TEAMLESZNOMasters M - 40 2020-07-17 18:55:2902:07:53 DNF06:09:32 DNF DNF DNF DNF DNF--
PIORKOWSKI Michal 3237IRRACJONALNIE MASZERUJACYWARSZAWASenior II M - 30 2020-07-17 19:08:0602:16:16 DNF06:48:39 DNF DNF DNF DNF DNF--
MARCHEWKA Andrzej 3235CZERNICHÓWMasters M - 40 2020-07-17 18:37:0702:28:34 DNF07:06:45 DNF DNF DNF DNF DNF--
KOŚCIELNIAK Marek 3334MUAY RUNNING TEAMPOZNAŃMasters M - 40 2020-07-17 18:47:2801:57:46 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KRUZEL Joanna 3310BIEGOWE MISIELEGNICASenior II K - 302020-07-17 18:58:50 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 320 wynik(ów)