BIEG K-B-L - 110 KM

Organizator:
Stowarzyszenie TKKF Kompas
Data:
2017-07-20
Miejsce:
Lądek Zdrój
Dystans:
110 km
Zgłoszonych:
226
Wystartowało:
210
Nie ukończyło:
17
Ukończyło:
193
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Lista nagrodzonych: Open i wiekowe
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 15km | 40km | 61km | 73km | 85km | 98km | Meta

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuA9
15km
A11
40km
A12
61km
A13
73km
A14
85km
A15
98km
Czas
netto
110km
Czas
brutto
110km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
             
1JÓZWIAK Piotr 5143Kita TeamŁÓDŹSenior II M - 30 1M 100:00:0201:29:2303:51:4706:10:5707:31:1909:16:5710:40:3612:01:13.8512:01:16.10 6:339,2
2KORAB Robert 5216LURBEL POLSKAMasters M - 40 1M 200:00:0401:38:2604:19:5206:41:5508:00:2809:44:5511:21:1512:41:38.9512:41:43.70+00:40:276:558,7
3PIĄTEK Mateusz 5003wkurw_teamBUKOWNOSenior I M - 20 1M 300:00:0401:37:4204:18:0408:09:3809:54:5511:24:5212:44:28.8512:44:33.20+00:43:176:568,6
4SZCZOTKA Paweł 5183WARSZAWAMasters M - 40 2M 400:00:0401:37:1004:21:2606:49:5508:17:3910:01:5511:39:2913:05:16.0513:05:20.85+01:04:047:088,4
5WENTA Marta 5158Kaszubska PoniewierkaGDYNIASenior I K - 201K 100:00:0401:37:4604:21:3106:49:5508:17:3810:01:5511:39:2313:05:16.5013:05:21.00+01:04:047:088,4
6BUŁANOW Leszek 5213HIPOLITÓWMasters M - 40 3M 500:00:0401:33:3704:14:0106:44:5508:09:3810:05:5511:40:3713:07:21.0013:07:25.20+01:06:097:098,4
7SARNOWSKI Paweł 5215UltraSarnyOSTRZESZOWSenior I M - 20 2M 600:00:0801:32:1704:14:0406:44:5108:09:3510:01:5111:40:3613:07:42.2013:07:50.45+01:06:347:098,4
8ŚWIERAD Dariusz 5012ASICS FrontRunner PolskaKRAKÓWSenior II M - 30 2M 700:00:0701:43:3904:33:4207:04:5208:29:2110:17:5211:46:5813:11:56.4013:12:03.75+01:10:477:118,3
9PODSIADŁO Mikołaj 5130KW PoznańPOZNAŃSenior I M - 20 3M 800:00:0901:40:1704:27:1706:54:5008:20:2710:11:5011:46:5413:11:54.5013:12:03.95+01:10:477:118,3
10ŚWIDEREK Jacek 5222Masters M - 40 4M 900:00:0401:40:1604:24:3607:00:5508:45:1010:29:5512:11:1113:21:51.3013:21:55.30+01:20:397:178,2
11DRABIK Dawid 5062WARSZAWASenior II M - 30 3M 1000:00:2601:39:2204:23:0206:54:3308:42:4710:27:3312:08:3413:24:03.8513:24:30.80+01:23:147:188,2
12KULIŃSKI Maciej 5057OIRP WrocławWROCŁAWSenior II M - 30 4M 1100:00:0601:38:3104:26:5707:12:5308:40:0010:29:5312:15:2713:35:29.4513:35:35.95+01:34:197:248,1
13KUTER Krzysztof 5181KondycjaPIASECZNOSenior II M - 30 5M 1200:00:0501:34:0204:14:2806:47:5408:15:4810:14:5412:05:5313:38:54.8513:39:00.20+01:37:447:268,1
14DĄBROWSKI Kamil 5047Biegiem po Piwo Piwoteka ŁódźWROCŁAWSenior I M - 20 4M 1300:00:1601:37:2204:27:1807:01:4308:46:3510:39:4312:23:2513:44:35.4013:44:51.90+01:43:357:298
15TUCZYŃSKI Maciej 5225RGiG / Old School Trail RunnersSenior II M - 30 6M 1400:00:2001:47:0604:46:1007:20:3909:06:5210:56:3912:37:2113:53:54.4013:54:15.25+01:52:597:347,9
16RZEPKA Remigiusz 5210CLEAREXMIKOŁÓWMasters M - 40 5M 1500:00:0601:32:1904:06:1806:34:5308:00:2610:06:5312:00:4713:57:45.4513:57:52.00+01:56:357:367,9
17GÓRNY Piotr 5098Górny TeamGOSTYŃSenior I M - 20 5M 1600:00:2301:45:4604:33:5807:20:3608:51:5210:54:3612:33:3914:02:12.4014:02:35.80+02:01:197:397,8
18WYRODEK Jakub 5201It KontraktNOWA RUDASenior II M - 30 7M 1700:00:2102:01:4704:50:3307:20:3808:51:5410:49:3812:34:4714:02:14.8514:02:36.20+02:01:207:397,8
19MIKUŚ Marcin 5053WROCŁAWSenior II M - 30 8M 1800:00:1601:44:5704:44:1407:42:4309:20:3811:09:4312:39:4514:03:06.2514:03:22.35+02:02:067:397,8
20NIEDŹWIEDŹ Tomasz 5224Siła OgraSenior II M - 30 9M 1900:00:0401:43:0204:44:3007:41:5509:19:2211:10:5514:03:30.0514:03:35.00+02:02:187:407,8
21PISAREK Maciej 5174BIOCO Running TeamŁOZINASenior II M - 30 10M 2000:00:0201:29:2304:34:2207:11:5708:40:3510:42:5712:35:3314:06:36.8514:06:39.05+02:05:227:417,8
22KUŹNIAK Marcin 5036WARSZAWAMasters M - 40 6M 2100:00:0601:43:3004:45:4407:28:5309:08:5811:04:5312:44:2914:12:23.5514:12:29.70+02:11:137:447,7
23WICHŁACZ Paweł 5058KB Maniac PoznańPOZNAŃSenior II M - 30 11M 2200:00:3101:50:5804:50:0607:35:2809:07:3111:19:2813:06:2514:35:02.7514:35:34.10+02:34:187:577,5
24STOKŁOSA Sebastian 5072Lesz NO Limits RunnersLESZNOSenior II M - 30 12M 2300:00:0701:46:4304:45:4607:30:5209:09:3211:12:5213:01:2014:36:15.6514:36:23.00+02:35:067:577,5
25BIADASZ Andrzej Michał 5063Politechnika PoznańskaPOZNAŃMasters M - 40 7M 2400:00:0501:40:1604:24:3406:44:5409:09:3411:14:5413:11:3114:45:18.3014:45:23.40+02:44:078:027,5
26GOLIAT Damian 5075CKBabcieKIELCESenior II M - 30 13M 2500:00:0401:38:2904:18:0306:43:5508:00:3810:01:5512:13:2114:47:05.3514:47:10.25+02:45:548:037,4
27PERYKASZA Paweł 5014NR +KRAKÓWSenior II M - 30 14M 2600:00:0801:45:2004:51:2407:54:5109:31:1511:37:5113:23:1814:47:24.5514:47:32.80+02:46:168:047,4
28STATECZYŃSKI Błażej 5120DefenduRABOWICESenior II M - 30 15M 2700:00:2101:52:0104:50:4007:38:3809:24:3911:31:3813:26:4614:58:38.1014:58:59.55+02:57:438:107,3
29KURPIEWSKA Anna 5123GT RATWROCŁAWMasters K - 401K 200:00:0801:46:2805:06:0009:40:1411:57:5113:43:5215:10:42.8515:10:51.10+03:09:358:167,2
30SOBOL Tomasz 5157KATOWICEMasters M - 40 8M 2800:00:0401:45:5805:02:4107:57:5509:41:3611:56:5513:45:4415:15:51.5015:15:55.55+03:14:398:197,2
31MAZURKIEWICZ Jerzy 5051WROCLAWSenior II M - 30 16M 2900:00:0901:44:2404:47:2207:57:5009:32:3611:50:5013:52:1915:24:13.5515:24:22.90+03:23:068:247,1
32GŁODOWSKA Kamila 5193Team K34IWONICZ-ZDRÓJSenior I K - 202K 300:00:0701:50:3504:52:0907:54:5209:33:3011:40:5213:44:2015:25:05.6015:25:13.30+03:23:578:247,1
33LEHMANN Dawid 5022Holistic Crew KępnoKĘPNOSenior I M - 20 6M 3000:00:0401:37:3604:28:0607:30:5509:14:4311:29:5513:34:1815:25:59.3515:26:03.80+03:24:478:257,1
34BOŻEK Michał 5118OZORKÓWSenior II M - 30 17M 3100:00:2301:45:5404:48:2007:42:3609:19:0411:25:3615:25:42.3015:26:05.40+03:24:498:247,1
35MILCZAREK Paweł 5194szukam sponsoraDOBRZYCASenior I M - 20 7M 3200:00:1301:42:5004:45:3807:46:4609:24:4711:44:4613:55:4515:31:10.8515:31:23.95+03:30:078:277,1
36JĘDRASZEK Alicja 5168Korona PabianicePABIANICESenior II K - 301K 400:00:2201:59:3905:08:5108:07:3709:40:1111:56:3713:55:4315:34:28.6015:34:50.95+03:33:348:297,1
37PAWŁOWSKI Tomasz 5182Team PleszewDOBRZYCASenior II M - 30 18M 3300:00:1301:43:0504:45:4007:42:4609:25:1511:45:4613:55:4815:35:32.5015:35:45.90+03:34:298:307,1
38JUSZKO Krzysztof 5161WARSZAWAMasters M - 40 9M 3400:00:0601:50:4305:08:2608:09:5309:57:2012:14:5314:08:4815:41:02.6515:41:09.40+03:39:538:337
39SADZIK Robert 5002BARDOSenior II M - 30 19M 3500:00:0301:45:4505:20:4908:32:5610:15:4012:33:5614:20:0315:44:53.9015:44:57.00+03:43:408:357
40ZIENIEWICZ Wojciech 5125WROCŁAWMasters M - 40 10M 3600:00:0401:44:0804:57:0708:07:5509:40:2811:58:5514:06:1315:46:51.9015:46:56.40+03:45:408:367
41CAŁY Patryk 5066#KFD FALLOUT TEAMWROCŁAWSenior II M - 30 20M 3700:00:2602:06:4305:23:4808:26:3310:07:1012:30:3314:24:0115:54:20.4515:54:47.00+03:53:308:406,9
42KUC Wojciech 5048KŁOBUCKSenior II M - 30 21M 3800:00:1501:48:1804:58:1808:01:4409:42:3212:02:4414:11:3315:59:57.9016:00:12.95+03:58:568:436,9
43DZIUBA Piotr 5026WROCŁAWMasters M - 40 11M 3900:00:1201:44:1304:59:3808:06:4709:49:4212:28:4714:25:2516:00:15.1516:00:27.95+03:59:118:436,9
44KUKULSKI Wojciech 5124WROCŁAWSenior II M - 30 22M 4000:00:1101:53:2305:18:3308:26:4810:12:0712:23:4814:25:2716:02:51.2016:03:02.45+04:01:468:456,9
45SOBCZAK Daniel 5142OPOLESenior II M - 30 23M 4100:00:2601:52:5405:05:4408:14:3309:59:4012:21:3314:25:3016:02:59.8516:03:26.25+04:02:108:456,9
46TOMALSKI Marcin 5202KRAKÓWSenior II M - 30 24M 4200:00:0801:44:5204:53:3807:51:5109:31:0211:47:5113:52:5816:05:48.0516:05:56.35+04:04:408:466,8
47KOTARBA Wojciech 5050FEBRISANKIELCESenior II M - 30 25M 4300:00:2502:02:5605:24:5508:32:3410:09:4912:43:3414:39:0816:11:19.0516:11:44.70+04:10:288:496,8
48JĘDRYCHOWSKI Bartłomiej 5205WemecoTeamKUDOWA-ZDRÓJSenior II M - 30 26M 4400:00:1401:56:4605:20:5808:32:4510:10:0112:43:4514:39:2316:11:30.6016:11:44.90+04:10:288:496,8
49ŚWITALSKA Jowita (Julja) 5073Night Runners / NR+KRAKÓWSenior II K - 302K 500:00:0601:57:4405:28:2008:40:5310:26:0812:35:5314:39:1116:12:33.2016:12:39.90+04:11:238:506,8
50RYMARSKI Arkadiusz 5065NOAWROCŁAWMasters M - 40 12M 4500:00:0801:46:2404:48:2207:45:5109:25:1411:54:5114:21:3216:31:58.9016:32:07.75+04:30:519:016,7
51KUNICKI Konrad 5064NOAWROCŁAWSenior II M - 30 27M 4600:00:0701:46:2604:48:3507:45:5209:25:1511:54:5214:21:3216:32:00.1516:32:07.75+04:30:519:016,7
52IWANYSZYN Tomasz 5015SieLotoKATOWICESenior II M - 30 28M 4700:00:1202:03:3105:44:0810:34:1712:58:4715:01:4916:35:39.3516:35:51.55+04:34:359:036,6
53PIASECKI Rafał 5192UKA WarszawaWARSZAWASenior II M - 30 29M 4800:00:0701:45:4504:54:2207:52:5210:06:2812:42:5214:53:2216:36:21.1016:36:28.10+04:35:129:036,6
54REJF Tomasz 5019Rudy and TuniekBARTOSZYCEMasters M - 40 13M 4900:00:2102:05:4705:45:3708:59:3810:39:2512:59:3814:53:0816:36:06.5516:36:28.20+04:35:129:036,6
55KROK Sławomir 5226Masters M - 40 14M 5000:00:3101:51:2905:18:5308:32:2810:20:3512:55:2815:00:1116:40:29.5516:41:00.60+04:39:449:056,6
56HOFMAŃSKI Rafał 5207KOTLINSenior I M - 20 8M 5100:00:1101:56:4605:20:3210:21:1812:52:4815:01:5216:41:51.5516:42:02.70+04:40:469:066,6
57MAJEWICZ Filip 5140POZNAŃSenior I M - 20 9M 5200:00:1102:00:1005:30:4508:40:4810:28:4812:47:4814:54:5416:44:24.1516:44:35.20+04:43:199:076,6
58WIERGOWSKI Marek 5221Straszyn Ultra TeamMasters M - 40 15M 5300:00:2002:09:5205:41:0009:20:3911:06:2813:22:3915:12:1916:45:08.3016:45:29.15+04:44:139:086,6
59DREJARZ-KACZMAREK Anna 5165OxygenWARSZAWASenior II K - 303K 600:00:0702:03:3805:40:3908:55:5210:34:4913:17:5215:10:3916:47:59.7516:48:07.35+04:46:519:096,5
60WŁODARCZYK Michał 5076ŁÓDŹSenior II M - 30 30M 5400:00:1201:57:3905:20:3108:32:4710:17:1512:56:4715:01:5016:49:28.4516:49:41.00+04:48:249:106,5
61MISZCZAK Szymon 5044rehabilitanci.org.plKRAKÓWSenior II M - 30 31M 5500:00:1201:56:2204:59:3708:08:4710:09:0012:48:4715:05:0116:52:27.3516:52:39.60+04:51:239:126,5
62OKIENCZUK Radek 5136Kongo SafiriSZCZECINSenior II M - 30 32M 5600:00:1001:59:5805:28:1208:48:4910:34:1513:07:4915:10:3016:53:44.6016:53:55.25+04:52:399:126,5
63LASEK Jakub 5227KW OpoleSenior I M - 20 10M 5700:00:1101:59:3505:27:5308:47:4810:34:1413:06:4815:08:1316:53:44.2016:53:55.55+04:52:399:126,5
64TASZAREK Jakub 5016MROWINOMasters M - 40 16M 5800:00:1001:53:2105:18:4608:26:4910:12:0912:53:4915:09:5416:58:50.2016:59:01.15+04:57:459:156,5
65FILIPOWICZ Marcin 5152WARSZAWAMasters M - 40 17M 5900:00:1201:59:5905:24:5108:40:4710:27:2813:04:4715:17:2417:01:50.8017:02:03.75+05:00:479:176,5
66KOWAL Wiesław 5198SPARTA ZIĘBICEZIĘBICEMasters M - 40 18M 6000:00:1301:58:4605:37:0408:51:4610:33:4113:16:4615:26:2817:04:28.1517:04:42.00+05:03:259:186,4
67SŁOMIAN Marcelina 5109ZABRZESenior I K - 203K 700:00:2002:00:4305:08:5608:08:3910:09:1912:56:3915:14:1517:07:03.0517:07:23.10+05:06:079:206,4
68MIKLER Arkadiusz 5056RELIM - WeeRideKRAKÓWMasters M - 40 19M 6100:00:1001:59:5205:41:1608:56:4910:45:5513:31:4915:28:1617:07:55.3517:08:05.85+05:06:499:206,4
69NADRZYCKI Daniel 5110SZCZECINSenior II M - 30 33M 6200:00:1402:08:4505:42:0108:59:4510:37:1813:11:4515:14:1717:07:53.4017:08:08.35+05:06:529:206,4
70PIASECKA-WSZOŁA Anna 5179Saint-Gobain SGSQUADPIEKARY ŚLĄSKIESenior II K - 304K 800:00:0501:57:4405:37:1208:51:5410:33:4913:16:5415:26:3817:09:27.6517:09:33.45+05:08:179:216,4
71MALINOWSKI Jerzy 5084Sparta ZiębiceZIĘBICEMasters M - 40 20M 6300:00:1401:58:4605:37:0408:51:4510:33:3913:17:4515:27:0417:09:32.5517:09:47.05+05:08:309:216,4
72GRZESIAK Mateusz 5173Klub AAKĘPNOSenior II M - 30 34M 6400:00:0801:52:1205:24:2108:46:5110:44:1413:31:5115:34:5317:10:21.4517:10:30.30+05:09:149:226,4
73ZEGARMISTRZ Grzegorz 5133KRAKÓWSenior II M - 30 35M 6500:00:1001:57:2705:25:3309:51:4911:29:2413:44:4915:36:0317:10:50.5017:11:00.70+05:09:449:226,4
74HETMANOWSKI Jędrzej 5067Ultra PmiMIĘDZYCHÓDMasters M - 40 21M 6600:00:0501:55:0205:25:2608:40:5410:55:3113:38:5415:32:0417:14:07.2517:14:12.60+05:12:569:246,4
75WYSTRYCHOWSKA Marzena 5160bfagencja.plWARSZAWAMasters K - 402K 900:00:0502:02:3205:42:3108:59:5410:43:4813:27:5415:31:1917:14:25.8517:14:31.50+05:13:159:246,4
76KAMIENNIK Sebastian 5018KALISZSenior II M - 30 36M 6700:00:2102:19:1906:01:2509:19:3811:02:4113:24:3815:35:5917:18:23.4517:18:45.40+05:17:299:266,4
77NOWAK Przemysław 5214KRAUSE RUNNING TEAMDZIERŻONIÓWSenior II M - 30 37M 6800:00:1101:58:1305:03:0410:14:3713:02:4815:23:0617:20:43.3017:20:54.85+05:19:389:276,3
78KRAWCZYK Artur 5081JELENIA GÓRASenior I M - 20 11M 6900:00:1401:55:2404:58:1710:14:3412:55:4515:23:0417:20:40.1017:20:55.00+05:19:389:276,3
79KWAŚNIK Błażej 5199Dla Oluni :*WROCŁAWSenior II M - 30 38M 7000:00:2402:01:3005:32:3408:52:3510:40:0513:16:3515:44:0517:22:05.3017:22:29.30+05:21:139:286,3
80CHROMICZ Krzysztof 5088SMOLECSenior II M - 30 39M 7100:00:1902:02:2705:28:1608:52:4010:42:2913:26:4015:36:0417:24:19.9517:24:38.95+05:23:229:296,3
81KACZMAREK Grzegorz 5167EDC RunnersWARSZWASenior II M - 30 40M 7200:00:0702:03:3405:40:4008:55:5210:43:5813:25:5215:37:2517:35:40.0517:35:48.00+05:34:319:356,3
82SĘDECKI Piotr 5188SKIERNIEWICEWeteran I M - 50 1M 7300:00:2002:00:2205:24:0808:40:3910:35:2213:09:3915:31:0317:35:44.4517:36:04.70+05:34:489:356,3
83MARCHEWKA Joanna 5025CZERNICHÓWMasters K - 403K 1000:00:2502:04:2705:38:0008:55:3410:41:2413:23:3415:43:0117:39:05.2017:39:30.40+05:38:149:376,2
84WŁOSKOWICZ Marcin 5043WĄCHOCKMasters M - 40 22M 7400:00:2902:02:1005:29:0908:51:3010:47:1613:32:3015:48:2017:39:34.8017:40:04.10+05:38:489:376,2
85KOZŁOWSKI Bartek 5111ULTRAMENTAL.plWARSZAWAMasters M - 40 23M 7500:00:0501:39:2204:58:3108:20:5410:03:1312:55:5415:23:1417:40:44.0517:40:49.85+05:39:339:386,2
86KOLASIŃSKI Jarosław 5189KTMWARSZAWAWeteran I M - 50 2M 7600:00:2002:08:2605:39:4308:51:3910:43:3415:35:4817:41:00.1517:41:20.40+05:40:049:386,2
87DOMOSTOWICZ Michał 5196LodołamaczSKIERNIEWICESenior II M - 30 41M 7700:00:2102:02:0605:28:4908:40:3810:34:2213:17:3815:35:5617:40:59.5017:41:20.55+05:40:049:386,2
88ZAKRZEWSKI Marek 5145AleDobre.plWARSZAWAMasters M - 40 24M 7800:00:0601:55:5605:28:3208:55:5310:40:1513:22:5315:43:2917:44:55.5517:45:02.35+05:43:469:406,2
89DYMEK Mateusz 5146RZESZÓWSenior II M - 30 42M 7900:00:0601:56:1105:28:1510:56:2513:39:5315:53:4717:45:26.7517:45:33.60+05:44:179:416,2
90KISIAŁA Filip 5004Lacho TeamKRAKÓWSenior II M - 30 43M 8000:00:0601:43:5605:08:2808:26:5310:16:2913:05:5315:33:1217:49:59.9517:50:06.20+05:48:509:436,2
91ADAMSKA Zofia 5020Kalenji Running TeamZŁOTNIKISenior I K - 204K 1100:00:2201:59:4805:02:5208:26:3710:33:3313:22:3715:49:1917:52:52.8017:53:15.10+05:51:599:456,2
92TOMCZYK Tomasz 5203RMF 4RACING Team OCRZABRZESenior II M - 30 44M 8100:00:1702:00:4505:08:5508:08:4210:09:1612:56:4215:13:0717:53:28.1517:53:46.00+05:52:299:456,1
93NOJSZEWSKA Anika 5112ULTRAMENTAL.plWARSZAWASenior II K - 305K 1200:00:0601:48:3005:06:0208:07:5310:00:0212:55:5315:24:5317:54:12.2517:54:18.50+05:53:029:456,1
94SIKORSKI Marcin 5171TT SzczecinSZCZECINMasters M - 40 25M 8200:00:1101:58:1405:03:0409:40:3611:58:4813:55:5217:54:07.3017:54:19.00+05:53:029:456,1
95WROBLEWSKI Krzysztof 5069Runners PMIBIELSKOWeteran I M - 50 3M 8300:00:0501:54:5905:25:2708:24:5410:55:3113:41:5415:51:1617:54:21.3017:54:27.10+05:53:119:466,1
96KOPEĆ Paweł 5206ModulesGardenBRZOSTOWA GÓRASenior II M - 30 45M 8400:00:1801:45:2605:18:2408:32:4110:29:1113:31:4115:56:2617:56:55.0017:57:13.65+05:55:579:476,1
97SKWIERCZYNSKI Darek 5164SULEJOWEKMasters M - 40 26M 8500:00:3102:09:5805:43:4908:55:2810:46:3613:47:2816:05:2618:00:35.6018:01:06.60+05:59:509:496,1
98KOWALSKI Piotr 5046GORZÓW WLKPMasters M - 40 27M 8600:00:1001:50:2705:17:5708:55:4910:59:4713:58:4916:19:2918:07:10.3518:07:21.10+06:06:059:536,1
99PELC Paweł 5137ŚLIWNIKISenior II M - 30 46M 8700:00:1902:07:3605:43:3709:26:4011:26:2814:01:4016:09:2218:07:12.3518:07:32.20+06:06:169:536,1
100KULIBERDA Tomasz 5147Teatr O.de.laRZESZÓWMasters M - 40 28M 8800:00:2002:10:4705:49:2909:08:3910:58:2914:00:3916:11:3618:12:53.1518:13:13.90+06:11:579:566
101DUCH Emil 5176WARSZAWASenior II M - 30 47M 8900:00:1302:01:3905:59:5009:42:4611:37:1014:02:4616:11:4418:13:00.5518:13:14.40+06:11:589:566
102SIENKIEWICZ Wojtek 5013Ogary DoloresWARSZAWAMasters M - 40 29M 9000:00:1401:53:0405:23:5208:45:4510:40:3613:31:4516:03:4518:13:43.8018:13:58.55+06:12:429:566
103GAJEWSKI Tomasz 5092Pomioty SzatanaPOZNAŃSenior II M - 30 48M 9100:00:1902:04:2805:38:0308:59:4010:59:3414:00:4016:21:0218:14:07.0518:14:26.20+06:13:109:566
104PISAREK Mateusz 5175BIOCO Running TeamWROCŁAWSenior II M - 30 49M 9200:00:0201:50:5205:22:1708:33:5710:21:4913:09:5715:49:1718:18:18.1018:18:20.90+06:17:049:596
105NOWAKOWSKI Łukasz 5128LOTOS Team/Endure teamGDYNIASenior II M - 30 50M 9300:00:1002:00:0105:28:2910:58:1214:01:4916:20:1318:18:32.7518:18:43.60+06:17:279:596
106MAŁKOWSKI Piotr 5104KOŚCIANWeteran II M - 601M 9400:00:2902:02:3605:59:0509:29:3011:30:5714:19:3016:34:0818:30:34.4518:31:04.05+06:29:4710:055,9
107MAŁKOWSKI Krzysztof 5103POZNAŃMasters M - 40 30M 9500:00:3002:02:3505:59:0511:30:5614:19:2916:34:0918:30:37.8018:31:08.00+06:29:5110:055,9
108WOLSZCZAK Konrad 5070Biegająca Kasta Miedziowego MiastaLUBINSenior II M - 30 51M 9600:00:1302:06:1305:59:2309:35:4611:36:3314:32:4616:45:5118:32:47.4018:33:00.50+06:31:4410:065,9
109PALKIJ Aleksandra 5090KS Forrest LimanowaDOBRASenior II K - 306K 1300:00:1905:59:1509:35:4011:36:2614:31:4016:46:3818:32:41.2518:33:00.60+06:31:4410:065,9
110BOTTCHER Andrzej 5087Strzeliński Klub Biegacza GRANITSTRZELINMasters M - 40 31M 9700:00:2602:09:4405:59:0609:35:3311:35:5414:31:3316:45:1918:32:34.5518:33:00.70+06:31:4410:065,9
111GAJLUSZ Dawid 5116KB Szerszeń Oleśnica/ www.biegiempomarzenia.blogapot.comOLEŚNICASenior II M - 30 52M 9800:00:1202:06:1105:59:1809:35:4711:36:3314:31:4716:45:3218:32:47.8518:33:00.70+06:31:4410:065,9
112MATYSZCZAK Sławomir 5054RĘBIELICE KRÓLEWSKIEWeteran I M - 50 4M 9900:00:2502:09:4205:59:0709:35:3411:35:5416:46:2618:32:35.2518:33:00.80+06:31:4410:065,9
113CIEŚLAK Krzysztof 5144ultraFAZA.pl - Ciemna Strona MocyRZEPINSenior II M - 30 53M 10000:00:2402:02:2505:46:5109:30:3511:22:2014:26:3516:49:2518:33:36.9518:34:01.15+06:32:4510:075,9
114CIEŚLAK Jakub 5197ZDROWE!RZEPINSenior II M - 30 54M 10100:00:2402:02:2405:46:5009:30:3511:22:2014:26:3516:49:2418:33:42.2018:34:06.55+06:32:5010:075,9
115KOWA Marcin 5127BYTOMSenior I M - 20 12M 10200:00:0802:02:0005:59:3009:27:5111:29:2714:15:5116:31:2918:34:06.2018:34:15.15+06:32:5910:075,9
116WOLSZAKIEWICZ Tomasz 5089RADOMWeteran I M - 50 5M 10300:00:0502:03:2105:55:0609:24:5411:20:3213:17:5416:38:1918:34:34.3018:34:40.20+06:33:2410:075,9
117GARGAS-MARUT Małgorzata 5190PZU Sport TeamJÓZEFOSŁAWMasters K - 404K 1400:00:2802:10:4405:58:5109:25:3111:16:5714:15:3116:35:2418:36:05.9018:36:34.85+06:35:1810:085,9
118GARGAS Marek 5191RASZYNSenior II M - 30 55M 10400:00:2802:10:4205:58:5109:25:3111:16:5714:15:3116:35:2718:36:07.0518:36:35.50+06:35:1910:085,9
119SZAŁKOWSKI Tomasz 5217LIBIĄŻMasters M - 40 32M 10500:00:1702:10:0006:01:2509:44:4211:32:1314:20:4216:38:5418:40:51.6518:41:08.90+06:39:5210:115,9
120WOLAŃSKI Witosław 5010GDAŃSKWeteran I M - 50 6M 10600:00:1402:10:3606:01:2609:44:4511:32:1514:20:4516:38:5518:40:54.3518:41:09.30+06:39:5310:115,9
121BARAŃSKI Rafał 5060Biegam Bo Muszę OpoleOPOLEMasters M - 40 33M 10700:00:1902:07:3906:01:2311:58:0314:48:4016:58:3318:43:18.4518:43:37.90+06:42:2110:125,9
122ŚWIDERSKI Krzysztof 5114POZNAŃSenior I M - 20 13M 10800:00:0702:00:1405:38:5508:22:5211:08:1813:55:5216:30:1218:44:39.9518:44:47.90+06:43:3110:135,9
123DOŁŻYCKI Daniel 5028Rudy and TuniekBARTOSZYCEMasters M - 40 34M 10900:00:2202:05:4605:45:3509:23:3711:28:4514:23:3716:56:1518:50:48.2018:51:10.40+06:49:5410:165,8
124BRODOWSKI Michał 5186Lemon TeamKRAKÓWSenior II M - 30 56M 11000:00:2101:59:3505:44:2309:22:3811:25:5014:25:3816:47:4418:53:00.6518:53:22.25+06:52:0610:185,8
125LEWANDOWSKI Kamil 5178WARSZAWASenior II M - 30 57M 11100:00:3002:02:5405:59:5209:35:2911:29:1714:26:2916:58:5818:55:00.7018:55:31.45+06:54:1510:195,8
126SYNOWIEC Grzegorz 5211WROCŁAW, POLSKAMasters M - 40 35M 11200:00:2302:09:5705:59:3609:29:3611:32:1014:28:3616:52:3218:58:29.2518:58:52.65+06:57:3610:205,8
127DEINIUK Roman 5204WARSZAWASenior I M - 20 14M 11300:00:1202:00:3205:59:2111:59:5214:54:4717:17:2919:13:41.1519:13:53.50+07:12:3710:295,7
128SIERACZKIEWICZ Mariusz 5093SieraczkiewiczowieWARSZAWASenior II M - 30 58M 11400:00:1602:20:0606:41:4512:29:3315:10:4317:22:5819:20:24.5519:20:41.10+07:19:2510:325,7
129SOBKOWIAK Ewa 5166Brylant KórnikPOZNAŃWeteran K - 501K 1500:00:2802:17:1406:33:3409:57:3111:58:1714:48:3117:11:3919:22:55.7519:23:24.20+07:22:0810:345,7
130STAWIARSKI Jakub 5074POZNANSenior II M - 30 59M 11500:00:0802:00:1005:52:1611:42:5514:58:5117:19:0519:26:18.4519:26:27.30+07:25:1110:365,7
131WOJTKOWSKI Ireneusz 5153Asseco Active TeamWARSZAWAWeteran I M - 50 7M 11600:00:2702:19:5306:25:4310:04:3212:17:1414:58:3217:19:1319:26:01.9019:26:29.60+07:25:1310:365,7
132MARCINIAK Damian 5055PSZCZYNASenior I M - 20 15M 11700:00:1902:02:5105:39:5308:57:4010:48:0413:50:4016:46:4619:28:41.8519:29:01.40+07:27:4510:375,6
133MALEC Dawid 5156Night RunnersKRAKÓWSenior I M - 20 16M 11800:00:0702:02:0805:52:1709:37:5211:46:5714:58:5217:19:4219:29:37.3019:29:44.95+07:28:2810:375,6
134SAKOWICZ Wojciech 5154UBpB TeamGDAŃSKSenior II M - 30 60M 11900:00:0902:07:1406:32:1310:16:5012:15:1215:13:5017:43:0619:36:16.8519:36:26.35+07:35:1010:415,6
135POTOCZNY Łukasz 5049EuforiaBiegacza.plGÓRASenior II M - 30 61M 12000:00:1102:13:5606:09:4609:50:4811:49:5714:52:4817:35:5119:37:21.5519:37:32.80+07:36:1610:425,6
136SYGOCKI Konrad 5071Biegam Na TarchominieWARSZAWASenior II M - 30 62M 12100:00:0902:02:2406:09:5410:02:5012:15:1215:09:5017:43:0919:38:13.2019:38:23.10+07:37:0710:425,6
137WCISŁO Ariel 5106Wrocławski Klub WysokogórskiZĄBKOWICE ŚLĄSKIESenior I M - 20 17M 12200:00:1402:10:0406:16:0209:56:4512:18:1315:20:4517:39:5319:40:05.2019:40:19.40+07:39:0310:435,6
138SZABLICKI Aleksy 5134WKB META LubliniecKATOWICEWeteran I M - 50 8M 12300:00:2302:20:0006:32:0010:04:3612:10:3015:03:3617:42:5419:44:23.5019:44:46.60+07:43:3010:465,6
139SLOWINSKI Grzegorz 5037WKWS GranitWROCLAWSenior II M - 30 63M 12400:00:2902:08:1905:44:2209:08:3011:01:0014:17:3016:53:0219:48:25.5019:48:54.95+07:47:3810:485,6
140ZDZIARSKI Tomasz 5085WROCŁAWMasters M - 40 36M 12500:00:0301:46:5105:18:0308:56:5611:03:1913:58:5616:19:3519:48:55.7519:48:59.30+07:47:4310:485,6
141SZMYT Maciej 5021Fundacja Pomocy Dzieciom z chorobami nowotworowymi w PoznaniuPOZNAŃSenior II M - 30 64M 12600:00:1001:59:4805:41:1708:56:4910:49:1114:02:4917:05:1319:51:35.0019:51:45.75+07:50:2910:495,5
142SZAROWAR Alicja 5170Stowarzyszenie Nowe GraniceZIELONA GÓRASenior II K - 307K 1600:00:1002:04:1006:23:5110:06:4912:10:4115:46:4918:09:4120:00:52.7520:01:03.40+07:59:4710:555,5
143NOWAK Mariusz 5005Matner Running TeamBIELSKO-BIAŁASenior II M - 30 65M 12700:00:2002:00:4006:24:1510:09:3912:27:3915:46:3918:09:2120:00:43.5520:01:03.90+07:59:4710:545,5
144MATUSZEWSKA Małgorzata 5040Runner's Power ŚremŚREMMasters K - 405K 1700:00:1502:20:2206:36:4110:16:4412:33:4615:34:4418:10:0420:04:40.5520:04:56.45+08:03:4010:575,5
145MATUSZEWSKI Marek 5039Runner's Power ŚremŚREMMasters M - 40 37M 12800:00:1502:20:0806:36:4210:16:4412:33:4615:34:4418:10:0420:04:40.8020:04:56.60+08:03:4010:575,5
146WYBRANIEC Michał 5086WAŁBRZYCHSenior II M - 30 66M 12900:00:2402:02:3506:14:4010:16:3512:20:3215:28:3517:57:0820:05:58.0020:06:22.95+08:05:0610:575,5
147NOWAK Bartosz 5011Pomioty SzatanaPOZNAŃSenior II M - 30 67M 13000:00:1202:05:1506:50:1510:29:4712:35:4215:57:4718:23:3220:07:30.1020:07:42.90+08:06:2610:585,5
148CHMIELEWSKI Jacek 5126KONSTANCIN-JEZIORNAWeteran I M - 50 9M 13100:00:0702:09:4306:09:5609:55:5212:00:1815:12:5217:55:0820:21:20.4520:21:27.65+08:20:1111:065,4
149WIELEWSKI Waldemar 5129Grupa TrójmiastoGDAŃSK / LUBNIAMasters M - 40 38M 13200:00:0702:09:4406:09:5509:55:5212:00:1915:12:5217:55:1020:21:20.8020:21:27.95+08:20:1111:065,4
150KRAJEWSKI Artur 5220Masters M - 40 39M 13300:00:1202:24:4806:50:0710:46:4712:37:2915:58:4718:19:0320:22:15.0520:22:27.05+08:21:1011:065,4
151ROJEWSKI Światosław 5141Kongo SafiriOPOLEMasters M - 40 40M 13400:00:1101:59:5706:03:4110:02:4812:32:0815:32:4818:12:5720:27:12.2020:27:23.90+08:26:0711:095,4
152PĘKAŁA Dawid 5035Żary Runners TeamNOWOGRÓD BOBRZAŃSKIMasters M - 40 41M 13500:00:1202:00:0306:00:2210:02:4712:32:0715:33:4718:12:5720:27:12.0020:27:24.00+08:26:0711:095,4
153COP Anna 5017Silesia Ultra Mountain TeamKATOWICESenior II K - 308K 1800:00:1902:09:5506:50:0610:18:4012:07:5215:14:4018:06:5020:29:03.6520:29:23.60+08:28:0711:105,4
154URBAŃSKI Maciej 5107CHORZÓWWeteran I M - 50 10M 13600:00:1702:06:5006:24:3610:03:4212:02:4215:10:4218:00:2720:36:24.6520:36:41.70+08:35:2511:145,3
155RUPIK Ireneusz 5113CHORZÓWMasters M - 40 42M 13700:00:1602:06:5306:24:3910:03:4312:02:4415:10:4318:00:2920:36:25.3020:36:42.20+08:35:2611:145,3
156MADAJ Paweł 5077Biegam, Bo Nie LubięSKÓRZEWOMasters M - 40 43M 13800:00:2302:14:5606:35:3610:42:3612:34:3915:44:3618:24:2620:40:09.2520:40:32.70+08:39:1611:165,3
157OHLA Justyna 5159BIEGAM BO NIE LUBIEPOZNAŃSenior II K - 309K 1900:00:2202:14:5606:35:3810:42:3712:34:4215:44:3718:24:2620:40:10.1020:40:32.80+08:39:1611:165,3
158TOMCZAK Andrzej 5172WROCŁAWWeteran I M - 50 11M 13900:00:0502:12:2507:05:1910:46:5413:11:0116:18:5418:46:1120:43:03.8520:43:09.10+08:41:5311:185,3
159OBŁOZA Piotr 5208PIASECZNOMasters M - 40 44M 14000:00:2602:03:2105:59:0509:49:3312:15:1015:12:3317:57:1220:50:07.6520:50:33.80+08:49:1711:215,3
160WOLF Weronika 5033TKKF KoszalinSIANÓWMasters K - 406K 2000:00:1402:15:0607:00:4210:54:4513:10:4918:49:3820:52:26.7020:52:40.75+08:51:2411:235,3
161LACHERA Tomasz 5006W Pogoni Za DuchemZABRZESenior II M - 30 68M 14100:00:0902:00:4806:15:4310:17:5012:22:2015:36:5018:39:5820:58:50.8020:59:00.55+08:57:4411:265,2
162STANIA Paweł 5078OPOLESenior II M - 30 69M 14200:00:2802:13:3406:18:5010:07:3112:17:3215:33:3118:43:1320:58:35.1020:59:03.10+08:57:4711:265,2
163NOWAK Sebastian 5042POZNAŃSenior II M - 30 70M 14300:00:0802:12:2406:34:2610:06:5112:19:3916:14:5119:06:2720:59:52.4021:00:00.70+08:58:4411:275,2
164KURPIK Piotr 5008watahaOPATÓWEKMasters M - 40 45M 14400:00:1202:03:4005:59:2109:49:4712:31:0215:33:4718:25:0721:00:06.0021:00:18.00+08:59:0111:275,2
165ŁAGODA Łukasz 5041AKTIV-REHABILITACJA TEAMZAWONIASenior II M - 30 71M 14500:00:2302:20:1306:58:0610:54:3613:02:4116:18:3619:02:3621:17:20.1021:17:43.80+09:16:2711:365,2
166FUNKA Andrzej 5032NKB Chyży Nowy TomyślNOWY TOMYŚLWeteran I M - 50 12M 14600:00:2402:20:3706:58:1010:54:3513:05:1716:18:3519:02:4421:20:07.8021:20:32.10+09:19:1611:385,2
167KOJRO Bartosz 5007Biegam dla Iskierki Julia Buczko fbSZCZYTNOSenior II M - 30 72M 14700:00:2602:04:3206:00:4910:16:3312:54:2416:07:3318:55:5421:31:52.6021:32:19.40+09:31:0311:445,1
168BAZIÓR Mateusz 5218Runners PowerSenior I M - 20 18M 14800:00:1602:06:3506:36:4110:06:4312:33:4615:33:4318:30:1221:40:08.7021:40:24.70+09:39:0811:495,1
169GOEBEL Adam 5119KRK-KrowodrzaKRAKÓWWeteran I M - 50 13M 14900:00:2702:21:3307:29:1611:41:3213:47:5017:11:3219:45:2921:42:24.4021:42:51.95+09:41:3511:505,1
170ŻABIEREK Bogumił 5052KALISZSenior II M - 30 73M 15000:00:2202:12:2805:55:5909:31:3711:22:2214:30:3718:17:0321:50:18.4521:50:40.50+09:49:2411:545
171JEDYNAK Izabelka 5212KB Maniac PoznańTULCEMasters K - 407K 2100:00:2702:26:2807:30:4312:02:3214:19:2817:13:3219:47:0621:51:06.0021:51:33.35+09:50:1711:555
172PTAK Arkadiusz 5096Spartanie DzieciomWILKSZYNSenior II M - 30 74M 15100:00:1702:10:5806:20:2713:00:5316:34:4219:29:1222:01:05.4022:01:23.25+10:00:0712:005
173KACZMAREK Mirosław 5038ŚREMSenior I M - 20 19M 15200:00:1602:06:3606:36:4210:16:4312:33:4915:40:4318:49:2322:08:30.8022:08:47.10+10:07:3112:045
174ŚWIST Mariusz 5185Timtirimtim TeamBIELSKO-BIAŁAMasters M - 40 46M 15300:00:1702:17:5306:56:3911:08:4213:34:5517:05:4220:00:0522:18:05.8522:18:23.25+10:17:0712:094,9
175WASIŃSKI Bartosz 5180Straszyn Ultra TeamPRUSZCZ GDAŃSKISenior II M - 30 75M 15400:00:2102:09:5105:40:5809:23:3812:11:3716:39:3819:34:4222:28:19.7022:28:41.00+10:27:2412:154,9
176SIENICKI Piotr 5068Rozbiegany Koszalin / OPIUMKOSZALINMasters M - 40 47M 15500:00:1402:15:0307:00:4010:54:4513:10:4916:17:4519:18:2822:42:36.3522:42:50.65+10:41:3412:234,8
177MARCHEWKA Andrzej 5024CZERNICHÓWMasters M - 40 48M 15600:00:2502:21:3206:46:3011:09:3413:34:5117:05:3420:04:4622:56:42.7022:57:07.80+10:55:5112:304,8
178DĄBROWSKI Sławek 5169Doce Pares TeamWĄBRZEŻNOMasters M - 40 49M 15700:00:1302:26:4507:05:1711:08:4613:35:0217:05:4620:04:5522:56:54.6022:57:08.10+10:55:5212:314,8
179BUTKIEWICZ Łukasz 5080Irracjonalnie MaszerującyWISZNIA MAŁASenior I M - 20 20M 15800:00:1802:26:2207:48:1411:44:4114:20:3617:42:4120:40:4122:59:23.4022:59:41.65+10:58:2512:324,8
180OBSTARCZYK Andrzej 5083Zadyszka OświęcimOŚWIĘCIMWeteran II M - 602M 15900:00:1602:31:4707:31:3111:34:4314:02:5217:36:4320:33:2323:01:49.9523:02:06.80+11:00:5012:334,8
181PROCHOWNIK Błażej 5139OŁAWASenior II M - 30 76M 16000:00:1702:18:2506:59:0511:01:4213:35:0016:59:4219:56:0423:12:41.1523:12:58.25+11:11:4212:394,7
182KASPRZAK Damian 5102ZŁOTNIKISenior I M - 20 21M 16100:00:1502:08:3706:24:0810:26:4412:53:4916:40:4420:09:2323:19:51.0523:20:06.60+11:18:5012:434,7
183KASPRZAK Jacek 5101ZŁOTNIKIWeteran I M - 50 14M 16200:00:1502:08:3606:24:0510:26:4412:53:4016:40:4420:09:1723:19:53.0023:20:08.30+11:18:5212:434,7
184ŚWIGOŃ-SIEJEK Małgorzata 5031POZNAŃSenior II K - 3010K 2200:00:3102:35:4407:42:1512:15:2814:51:4221:28:5423:56:24.4023:56:56.35+11:55:4013:034,6
185BUGAJNY Paweł 5163Stajnie ŁopuchowskiePOZNAŃWeteran I M - 50 15M 16300:00:1802:18:0607:05:1011:17:4113:56:1617:59:4123:59:31.5523:59:50.30+11:58:3413:054,6
186TRUSKOLAS Michał 5187ŁÓDŹMasters M - 40 50M 16400:00:2602:31:0808:06:3912:12:3315:14:3319:03:3321:54:4424:19:19.4024:19:46.15+12:18:3013:164,5
187OBARSKI Norbert 5030KIELCEWeteran I M - 50 16M 16500:00:1502:46:0508:09:4412:28:4415:04:4718:29:4421:47:5924:20:16.4524:20:31.85+12:19:1513:164,5
188OBARSKA Małgorzata 5029STARACHOWICEWeteran K - 502K 2300:00:1502:46:1408:09:4512:29:4415:04:5618:29:4421:47:5724:20:16.6024:20:32.10+12:19:1613:164,5
189BOGUCKI Wojciech 5149OPOLEMasters M - 40 51M 16600:00:2402:40:3508:06:4212:29:3515:14:1318:48:3521:43:0324:23:50.0524:24:14.55+12:22:5813:184,5
190GAVENDA Marek 5138HAVIROVWeteran I M - 50 17M 16700:00:2202:25:1708:08:0312:30:3715:04:0719:09:3722:26:1724:57:09.7024:57:32.00+12:56:1513:364,4
191SOKOŁOWSKA Małgorzata 5151JELENIA GÓRAMasters K - 408K 2400:00:2502:31:1607:47:0512:20:3415:08:4719:08:3422:19:0124:59:34.9025:00:00.20+12:58:4413:374,4
192SOKOŁOWSKI Artur 5150JELENIA GÓRAWeteran I M - 50 18M 16800:00:2602:31:1507:47:0212:20:3315:08:4519:08:3322:19:0124:59:35.6525:00:01.85+12:58:4513:374,4
193TOMICZEK Tomasz 5059WROCŁAWSenior II M - 30 77M 16900:00:2902:26:2707:31:0012:01:3015:00:0919:18:3022:42:5025:03:26.4525:03:56.05+13:02:3913:404,4
BRZEZOWSKI Jacek 5079Vege RunnersWROCŁAWSenior II M - 30 DNF01:51:43 DNF04:50:35 DNF07:46:40 DNF09:36:56 DNF12:14:40 DNF14:57:34 DNF DNF DNF--
CYGAN Tomasz 5097Spartanie DzieciomWARSZAWASenior II M - 30 DNF02:03:07 DNF06:09:55 DNF10:23:50 DNF12:18:53 DNF15:27:50 DNF DNF DNF DNF--
CZERNIK Andrzej 5082ZABRZEWeteran II M - 60DNF02:27:08 DNF08:26:44 DNF13:38:59 DNF16:25:48 DNF20:46:59 DNF DNF DNF DNF--
CIECHANOWSKI Tomasz 5122MIŁKOWICESenior II M - 30 DNF01:57:40 DNF05:31:28 DNF08:58:48 DNF11:05:26 DNF DNF DNF DNF DNF--
BŁADYKO Damian 5177Byle do metyGDYNIASenior II M - 30 DNF01:58:56 DNF05:10:56 DNF08:03:51 DNF11:18:31 DNF DNF DNF DNF DNF--
HETEL Adam 5121BYDGOSZCZSenior II M - 30 DNF02:09:41 DNF06:19:05 DNF10:23:34 DNF12:54:24 DNF DNF DNF DNF DNF--
KRANZ Grzegorz 5155CZAPURYMasters M - 40 DNF02:20:23 DNF07:34:30 DNF11:36:35 DNF14:14:21 DNF DNF DNF DNF DNF--
KOŚMIDER Tomasz 5132Spartanie DzieciomWROCŁAWSenior II M - 30 DNF02:17:56 DNF06:58:50 DNF12:01:29 DNF15:06:34 DNF DNF DNF DNF DNF--
BIELAWA Rafal 5209IECO/HERCOG TEAMWROCŁAWMasters M - 40 DNF01:34:16 DNF04:07:01 DNF06:41:54 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BOREJSZO Karol 5131ŻARYSenior I M - 20 DNF02:10:08 DNF07:05:09 DNF11:19:42 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
FRUCZ Jacek 5023SOSNOWIECMasters M - 40 DNF02:12:43 DNF07:03:29 DNF12:27:41 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BALUK Marek 5195Borek-ChełmCHEŁMWeteran I M - 50 DNF02:59:51 DNF09:27:13 DNF13:03:50 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
AUGUSTYŃSKI Sylwester 5184Lacho TeamKRAKÓWSenior II M - 30 DNF01:35:05 DNF04:37:50 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MARCINEK Małgorzata 5115SklepBiegowy.comKRAKÓWSenior I K - 20DNF01:48:27 DNF05:24:39 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
POSMAN Rafał 5200WAŁBRZYCHMasters M - 40 DNF02:09:23 DNF05:59:36 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WYSOCZAŃSKI Sławek 5100Hernik TeamKOŚCIANSenior I M - 20 DNF02:00:29 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KOZIELEWSKI Antoni 5219Masters M - 40 DNF02:04:28 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 210 wynik(ów)