BIEG K-B-L - 110 KM

Organizator:
Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data:
2019-07-18
Miejsce:
Lądek-Zdrój
Dystans:
110 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
323
Wystartowało:
288
Nie ukończyło:
28
Ukończyło:
260
Na trasie:
1
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 15km | 40km | 61km | 70km | 85km | 98km | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuA9
15km
A11
40km
A12
61km
A13
70km
A14
85km
A15
98km
Czas
netto
110km
Czas
brutto
110km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
             
1KOMZA Radosław 3210WROCŁAWMasters M - 40 1M 700:00:1001:31:5304:04:5706:30:5107:55:4609:48:2111:32:1612:49:00.9512:49:11.10 6:598,6
2KUŹNIAK Marcin 3261WARSZAWAMasters M - 40 2M 1000:00:0301:33:5404:11:0906:37:4207:58:3309:51:2811:32:4212:54:29.0512:54:32.65+00:05:217:028,5
3GOŚCINIEWICZ Paweł 3282ZIEMOWIT TEAMKATOWICEMasters M - 40 3M 1100:00:0601:33:5204:12:2706:41:3808:01:4209:57:2111:41:2913:14:47.0513:14:53.70+00:25:427:138,3
4BŁACHUT Radosław 3280ML TeamBIELSKO-BIAŁAMasters M - 40 4M 1300:00:0301:32:2304:13:4406:43:4708:08:0210:04:5411:56:5513:18:47.6013:18:50.60+00:29:397:158,3
5MARZEC Grzegorz 3276Gmina Strzelce OpolskieSZCZEPANEKMasters M - 40 5M 2300:00:0901:33:5804:18:1207:07:0408:44:0510:39:1812:38:3614:26:09.6014:26:18.90+01:37:077:527,6
6FURMAN Sławomir 3088SZCZEPANÓWMasters M - 40 6M 2600:00:0501:32:1204:31:3607:25:4309:04:3111:14:5613:03:3914:33:30.7014:33:35.80+01:44:247:567,6
7GAJDA Sebastian 3139Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINMasters M - 40 7M 2700:00:1601:42:3504:37:1207:48:0409:22:0611:19:5213:09:2814:35:14.5514:35:31.00+01:46:197:577,5
8BORÓWKA Ryszard 3082GDYNIAMasters M - 40 8M 2800:00:0301:36:1004:34:2607:22:0108:54:0011:02:3013:04:1314:36:51.8014:36:55.50+01:47:447:587,5
9KOWALIK Andrzej 3219Bieg opolskiOPOLEMasters M - 40 9M 2900:00:0301:27:0604:03:5306:59:3208:51:4511:02:3313:04:1314:36:56.2514:37:00.15+01:47:497:587,5
10WYLEGAŁA Michał 3017PCH_RUNRATAJEMasters M - 40 10M 3000:00:0701:42:0104:34:5507:33:2409:01:5611:13:5713:09:5014:43:44.3014:43:52.05+01:54:408:027,5
11LONC Tomasz 3078RZESZÓWMasters M - 40 11M 3100:00:0501:41:1504:37:1007:42:0709:12:1311:20:5913:09:5214:46:51.2514:46:56.70+01:57:458:037,4
12BAR Stanisław 3275Gmina Strzelce OpolskieSTRZELCE OPOLSKIEMasters M - 40 12M 3400:00:0801:40:2504:42:0407:39:1309:36:3011:39:1013:27:3314:52:33.5514:52:42.45+02:03:318:067,4
13SIKORA Michał 3207BLUSZCZAGLIWICEMasters M - 40 13M 3700:00:0701:43:3704:40:2607:39:5409:14:5611:26:3113:22:4715:01:28.6015:01:36.00+02:12:248:117,3
14SCHWITALLA Adrian 3130MKS SiechniceSIECHNICEMasters M - 40 14M 3800:00:0801:47:3704:53:2207:56:5009:37:1211:51:5313:40:1315:11:03.5015:11:11.70+02:22:008:167,2
15POBORSKI Dariusz 3026JANKOWICEMasters M - 40 15M 3900:00:1401:42:2804:41:3007:46:5409:24:1911:40:1813:39:5215:14:29.6015:14:44.00+02:25:328:187,2
16SIKORSKI Marcin 3116TT SzczecinSZCZECINMasters M - 40 16M 4200:00:1401:49:0304:58:0508:02:2509:42:1512:04:4613:56:5915:21:17.1515:21:31.45+02:32:208:227,2
17MILEWSKI Maciek 3208Samotny WilkLEGIONOWOMasters M - 40 17M 4300:00:0801:32:5104:19:3507:35:3409:33:2811:55:5113:52:3615:22:27.3515:22:35.35+02:33:248:237,2
18SOINSKI Przemysław 3131KB Maniac PoznańPOZNAŃMasters M - 40 18M 4600:00:2701:50:2305:09:2408:28:5709:55:3111:58:0113:52:5715:27:14.5015:27:42.00+02:38:308:257,1
19FRĄCKOWIAK Michał 3179Czerwonak BiegaPOTASZEMasters M - 40 19M 4900:00:0901:49:2405:13:4208:47:0510:14:4012:21:5514:10:4115:40:42.1015:40:51.25+02:51:408:337,0
20KUPCZYK Jacek 3181Mol RunnersROKIETNICAMasters M - 40 20M 5000:00:0601:53:3905:01:3508:03:4409:44:2211:59:4613:56:5715:41:24.2515:41:30.60+02:52:198:337,0
21KOWALSKI Maciej 3216LOTOS Running TeamGDAŃSKMasters M - 40 21M 5100:00:1301:50:1104:57:1307:51:5709:35:0811:54:2213:59:0915:41:32.3515:41:45.40+02:52:348:337,0
22PANEK Krzysztof 3296RZYĆ CHYŻA GŻEGŻÓŁKI I CZYŻAPOZNAŃMasters M - 40 22M 5200:00:1001:43:0404:45:5207:49:5209:36:5812:01:3514:07:4315:42:45.1015:42:55.80+02:53:448:347,0
23JĘDRZEJEWSKI Łukasz 3039WatahaSŁAWAMasters M - 40 23M 5300:00:1001:49:5804:56:2807:57:0109:44:0111:59:3114:02:2415:49:18.2015:49:29.00+03:00:178:377,0
24KRUPA Piotr 3030PCH-RUNCHODZIEŻMasters M - 40 24M 5400:00:1002:00:3205:13:5008:23:4509:59:1912:13:2714:16:0315:51:39.8015:51:50.10+03:02:398:396,9
25BOROWCZYK Marcin 3037CZMOŃMasters M - 40 25M 5700:00:0801:51:2605:04:2608:19:0309:59:3912:19:4914:20:5116:01:30.5516:01:39.40+03:12:288:446,9
26KNAPIK Piotr 3217Kurort Lądek Zdrój TEAMWROCŁAWMasters M - 40 26M 5800:00:1601:55:3105:15:4408:19:4209:59:1512:22:2414:20:4716:01:23.5516:01:39.70+03:12:288:446,9
27KUBICA Bartosz 3149WISŁA WIELKAMasters M - 40 27M 6100:00:1001:50:3605:03:0908:07:5210:04:2712:20:2914:30:2616:16:30.3516:16:41.05+03:27:298:526,8
28KOSTRZEWSKI Sławomir 3065OPOLEMasters M - 40 28M 6300:00:0801:37:1704:55:0309:47:3412:15:3714:30:4716:18:33.9516:18:41.95+03:29:308:536,7
29ZGRAJ Leszek 3266STS Biegaton MIkołówMIKOLOWMasters M - 40 29M 6400:00:0501:48:5905:03:1708:13:4009:52:3312:17:2614:29:2416:19:11.5016:19:16.80+03:30:058:546,7
30LIPIŃSKI Marek 3098BORZYGNIEWMasters M - 40 30M 6900:00:3001:48:4405:01:1508:09:5210:00:2412:20:4914:51:0816:40:30.4516:41:01.40+03:51:509:056,6
31JACKOWICZ Rafał 3157Jackowicz TeamSOBÓTKAMasters M - 40 31M 7000:00:2001:58:5005:31:4708:48:2410:40:2912:54:4614:58:3416:42:09.1016:42:29.20+03:53:189:066,6
32MARCINIAK Janusz 3046Night runnersPOZNAŃMasters M - 40 32M 7100:00:1801:59:2505:24:5708:56:2810:35:4413:09:1915:14:1616:52:51.8516:53:10.50+04:03:599:126,5
33NOWICKI Zbigniew 3145GAŁKÓW MAŁYMasters M - 40 33M 7800:00:0201:53:3904:53:3808:25:1910:15:5712:59:3215:24:3517:13:47.5017:13:50.15+04:24:399:236,4
34MACKIEWICZ Artur 3042DługobieganieSZCZECINMasters M - 40 34M 7900:00:0501:47:0205:05:1308:39:1610:30:1813:08:1115:27:1717:14:22.1017:14:27.30+04:25:169:246,4
35MROZIAK Maciek 3230RUNPASSION.PLTEAMGDYNIAMasters M - 40 35M 8000:00:0601:47:0005:05:1308:39:0710:30:1813:08:0715:27:0517:14:21.4017:14:27.45+04:25:169:246,4
36DYDUCH Maciej 3232KB OrangeKANIEMasters M - 40 36M 8300:00:2101:52:5805:06:5208:45:5710:35:2413:09:1115:29:1817:16:59.5017:17:20.55+04:28:099:256,4
37SIWEK Jarek 3060RAZ SzczecinSZCZECINMasters M - 40 37M 8600:00:1801:50:3305:29:3708:56:1010:42:2613:38:3415:56:1617:40:02.0017:40:20.90+04:51:099:386,2
38ROSA Jarosław 3075Natural Born RunnersPOZNAŃMasters M - 40 38M 8800:00:2002:04:0605:57:4709:21:5311:04:3213:50:1815:57:4617:43:04.3517:43:25.20+04:54:149:396,2
39SZUBA Teofil 3290Maratończyk SzczecinSZCZECINMasters M - 40 39M 9300:00:0302:01:4105:44:3809:15:4911:03:2013:45:2416:02:5218:10:30.1018:10:34.00+05:21:229:546,1
40POTOCKI Maciej 3265ORANGE POLSKAKÓRNIK - BIERNATKIMasters M - 40 40M 9400:00:1602:09:5305:55:1109:29:3111:19:2513:56:4916:22:4118:17:48.3018:18:04.75+05:28:539:586,0
41SULIN Marek 3100SPARTANIE DZIECIOMGLIWICEMasters M - 40 41M 9500:00:1202:01:4805:55:2109:22:0411:05:3113:56:5516:32:1118:22:53.3518:23:06.20+05:33:5510:016,0
42ZAKRZEWSKI Marek 3248EkobiegiWARSZAWAMasters M - 40 42M 9600:00:0602:01:2305:28:5108:54:3810:49:5513:45:3216:24:1218:24:30.0018:24:36.05+05:35:2410:026,0
43BRZOZOWSKI Rafał 3313KŁODZKOMasters M - 40 43M 9700:00:2202:10:1005:54:5709:21:5711:06:0513:56:4916:32:2418:24:27.7518:24:50.60+05:35:3910:026,0
44DADAŚ Janusz 3083Night Runners GliwiceGLIWICEMasters M - 40 44M 9800:00:1201:46:3405:19:2508:45:4910:44:0413:28:0916:11:3418:30:01.3018:30:13.95+05:41:0210:055,9
45PAŚ Tomasz 3183Pasiol Team WrocławWROCŁAWMasters M - 40 45M 9900:00:1002:01:0705:49:4609:18:3111:09:0014:06:2416:32:4818:30:22.9518:30:33.25+05:41:2210:055,9
46ANDRZEJEWSKI Paweł 3093NOWA WIEŚ WIELKAMasters M - 40 46M 10400:00:0302:04:2805:55:1909:36:4811:28:0814:37:0117:01:5918:52:40.8518:52:44.65+06:03:3310:175,8
47SMOLEŃ Tomasz 3260TMTEAMKOBIERZYCEMasters M - 40 47M 10600:00:2002:04:3805:48:3509:18:2611:17:4214:11:3816:55:4918:55:29.3518:55:49.85+06:06:3810:195,8
48KUNKE Tomasz 315613WOG GrudziádzGRUDZIÁDZMasters M - 40 48M 11000:00:1901:46:0105:16:1708:48:2810:56:1813:54:2516:38:3718:57:58.8518:58:18.40+06:09:0710:205,8
49PAWŁOWSKI Robert 3023Vege RunnersCHODZIEŻMasters M - 40 49M 11100:00:0802:11:3306:11:2409:48:3311:42:4114:33:4217:08:1019:08:55.8019:09:04.60+06:19:5310:265,7
50KŁOPOTEK Marcin 3144Extreme FamilyBARTKOWOMasters M - 40 50M 11200:00:0401:45:4405:04:5408:31:2310:56:1514:10:3416:54:5519:09:59.9519:10:04.60+06:20:5310:275,7
51GAWLAS Przemysław 3315KŁODZKOMasters M - 40 51M 11300:00:0901:56:4305:41:1009:18:4111:17:4114:12:0016:55:5819:13:49.8519:13:59.05+06:24:4710:295,7
52KRAWISZ Maciej 3221LP500BYDGOSZCZMasters M - 40 52M 11400:00:0701:45:5404:50:2108:09:5410:10:4913:15:2716:30:4319:14:36.5519:14:43.80+06:25:3210:295,7
53DEC Rafał 3003BIERUTOWSKA GRUPA BIEGOWABIERUTÓWMasters M - 40 53M 11800:00:2002:10:5605:58:2509:33:5211:32:2814:11:1517:00:2619:21:25.9519:21:46.50+06:32:3510:335,7
53SZANDAŁA Jacek 3089Cała Oleśnica BiegaOLEŚNICAMasters M - 40 54M 11900:00:2102:09:4505:58:2909:38:3611:37:3314:33:0217:00:3619:21:25.1519:21:46.50+06:32:3510:335,7
55NARECKI Jarosław 3272KRUSZYNMasters M - 40 55M 12100:00:2602:06:2205:41:4509:22:2611:17:0614:18:2817:15:4519:24:03.6519:24:30.50+06:35:1910:345,7
56SIECZKOWSKI Artur 3058Natural Born Runners TeamKOSTRZYN NAD ODRĄMasters M - 40 56M 12200:00:2702:16:2706:17:3309:51:3511:56:0314:47:0617:20:0119:25:06.3019:25:34.10+06:36:2310:355,7
57PĘKALA Paweł 3072AMATOR RytwianyRYTWIANYMasters M - 40 57M 12300:00:2202:13:4806:08:1209:44:1611:46:4514:46:1617:15:4619:25:48.0019:26:10.15+06:36:5910:355,7
58PIŁAT Jarosław 3153CH10CHOSZCZNOMasters M - 40 58M 12700:00:2502:12:2005:55:1609:26:5411:23:1314:22:3217:13:3319:34:49.6019:35:14.60+06:46:0310:405,6
59CZAJKOWSKI Rafał 3180EKOBIEGIWARSZAWAMasters M - 40 59M 12800:00:0902:11:0406:05:2509:53:0911:52:1614:48:2917:19:3719:36:20.9019:36:29.90+06:47:1810:415,6
60KOCIOŁEK Zbigniew 3239WOŁÓWMasters M - 40 60M 12900:00:1002:03:5205:41:2609:20:3911:46:1414:51:0117:39:5819:36:28.9019:36:39.40+06:47:2810:415,6
61PRZYBYŁ Tomasz 3070OSTRÓW WIELKOPOLSKIMasters M - 40 61M 13000:00:1902:03:4805:41:0709:17:5511:17:3914:11:4616:56:1919:37:27.1019:37:46.40+06:48:3510:425,6
62LASZCZYŃSKI Tomasz 3188TATA. NATALKISTRZELINMasters M - 40 62M 13100:00:1702:22:1006:43:2610:34:2112:31:5915:28:0117:49:1519:37:35.4019:37:52.60+06:48:4110:425,6
63ZIEMKIEWICZ Jarek 3033UKS Running TeamLUBINMasters M - 40 63M 13200:00:2202:10:1505:56:1009:47:5511:54:0014:58:4317:41:4919:38:19.2519:38:41.50+06:49:3010:425,6
64LIPSKI Krzysztof 3091BYDGOSZCZMasters M - 40 64M 13300:00:0602:05:1006:04:3809:46:1711:48:2015:03:0717:39:4619:40:19.1019:40:25.75+06:51:1410:435,6
65BĄK Andrzej 3117SPCLUBICZMasters M - 40 65M 13400:00:2502:16:5106:32:4010:06:3012:01:4714:58:0617:35:4219:41:44.3019:42:09.70+06:52:5810:445,6
66ŁĄTKOWSKI Maciej 3032KB Maniac PoznańPOZNAŃMasters M - 40 66M 13500:00:2502:13:3206:27:2110:03:1912:05:4815:04:4117:42:3219:43:46.6019:44:11.80+06:55:0010:455,6
67TOMCZAK Mariusz 3292MOSINAMasters M - 40 67M 14200:00:1302:03:3706:08:1609:56:1212:00:4715:02:4017:49:3919:57:01.2519:57:15.05+07:08:0310:525,5
68RELEWICZ Maciej 3168Wolne ŚlimakiPOZNAŃMasters M - 40 68M 14300:00:1502:03:3406:08:1309:56:0712:00:4515:02:2117:50:1519:57:02.3019:57:17.50+07:08:0610:525,5
69FILIPIAK Sebastian 3056LZS LipaLIPAMasters M - 40 69M 14400:00:2502:03:3505:53:1909:48:5311:46:3714:51:5417:37:5420:07:29.8520:07:55.15+07:18:4410:585,5
70KONIECZNY Andrzej Konieczny 3034GOSTYŃMasters M - 40 70M 14500:00:1202:12:3106:39:4810:18:3512:12:1315:11:5317:51:5120:07:42.5520:07:55.40+07:18:4410:585,5
71KLATE Łukasz 3068Droga Do UltraŁÓDŹMasters M - 40 71M 14700:00:1402:02:5706:03:1509:54:5811:53:0514:45:3817:30:0520:07:49.5020:08:04.40+07:18:5310:585,5
72JĘDRYCHA Artur 3085DĄBROWA GÓRNICZAMasters M - 40 72M 15500:00:3302:08:4506:08:4310:07:4212:36:3915:52:2418:40:3421:04:11.1521:04:45.10+08:15:3411:295,2
73SAMOLAK Maciek 3141Predators WałbrzychWAŁBRZYCHMasters M - 40 73M 15700:00:3302:13:4706:49:4710:52:2413:05:0516:13:3219:08:3521:19:35.8021:20:08.80+08:30:5711:375,2
74KOREK Krystian 3213POZNAŃMasters M - 40 74M 15900:00:2902:15:3506:50:1311:06:2413:26:1716:44:4819:24:4621:40:32.8521:41:02.65+08:51:5111:495,1
74KRANZ Grzegorz 3212CZAPURYMasters M - 40 75M 16000:00:2902:15:3406:52:0511:05:0213:26:1716:45:1219:24:5421:40:33.0521:41:02.65+08:51:5111:495,1
76GRUSZCZYŃSKI Marcin 3287GruszkowyTEAMBYDGOSZCZMasters M - 40 76M 16400:00:1202:06:0706:18:0510:58:0313:25:2116:38:0419:43:2121:47:17.6521:47:29.65+08:58:1811:535,0
77KÓZKA Przemo 3133Biegam, Bo Nie LubięSKÓRZEWOMasters M - 40 77M 16600:00:2102:04:0606:18:3710:43:5513:15:1016:22:1119:32:1221:51:18.0521:51:39.40+09:02:2811:555,0
78WAŁEK Piotr 3020Runners Team QuiblWARSZAWAMasters M - 40 78M 17200:00:3002:32:1007:12:2711:23:2013:45:0619:56:5122:13:11.6522:13:41.90+09:24:3012:075,0
79MARKOWSKI Piotr 3087MarkotnySkowronekWROCŁAWMasters M - 40 79M 17300:00:2002:11:5506:25:1410:28:5512:53:1016:28:0519:35:1422:16:41.4022:17:01.50+09:27:5012:094,9
80SKOWRONEK Artur 3132MarkotnySkowronekLĄDEK ZDRÓJMasters M - 40 80M 17400:00:1902:11:5706:25:1710:29:2112:59:1616:36:4119:43:2122:21:18.7522:21:38.30+09:32:2712:114,9
81FRĄCKOWIAK Jacek 3136Runner's Power ŚremŚREMMasters M - 40 81M 17500:00:1502:11:5806:15:5310:15:2212:36:3816:17:0919:47:3422:27:23.3522:27:38.40+09:38:2712:144,9
82DĘBEK Piotr 3064Przedwojewski Mountain TeamŚWIDNICAMasters M - 40 82M 17600:00:1402:11:5806:15:5510:15:2812:36:3916:17:0019:53:1422:27:24.5022:27:39.30+09:38:2812:144,9
83SZACHEWICZ Slawek 3143JEŻOZWIERZE GROUPWROCŁAWMasters M - 40 83M 17700:00:3002:16:1306:25:1810:38:1813:16:2817:13:1620:23:4822:34:08.5022:34:39.30+09:45:2812:184,9
84HOFFMANN Grzegorz 3036CZEMPIŃMasters M - 40 84M 18000:00:2802:21:4207:00:1211:04:3913:35:2117:07:0520:06:4322:40:02.6522:40:31.20+09:51:2012:214,9
85RECZUCH Adam 3194WROCŁAWMasters M - 40 85M 18300:00:3102:27:5906:18:1812:10:2819:45:3522:51:50.3022:52:21.40+10:03:1012:284,8
86CIECIELĄG Piotr 3006PIASECZNOMasters M - 40 86M 18400:00:1402:04:0505:53:4409:49:3212:10:2716:10:0720:21:3623:00:56.6523:01:10.95+10:11:5912:334,8
87GRZESIAK Rafał 3081GŁOGÓWMasters M - 40 87M 18700:00:1302:09:3707:31:4012:02:5914:41:3117:35:3620:41:0723:52:03.6523:52:17.05+11:03:0513:014,6
88KOSMIDER Tomasz 3209Spartanie dzieciomWROCLAWMasters M - 40 88M 18800:00:3102:19:3506:47:5811:02:4013:58:3117:37:1920:56:3923:58:28.1523:58:59.90+11:09:4813:044,6
89MADAJ Paweł 3118Biegam, Bo Nie LubięPOZNAŃMasters M - 40 89M 18900:00:1902:06:1306:18:4110:51:0213:42:4217:41:2921:14:3023:58:57.7023:59:17.20+11:10:0613:044,6
90STEFANOWSKI Marcin 3019Żarów BiegaŻARÓWMasters M - 40 90M 19400:00:1902:41:0207:50:2812:38:4015:15:0218:42:4021:56:0224:43:42.6524:44:01.65+11:54:5013:294,4
91TALARCZYK Mikołaj 3254ŁOPUCHOWOMasters M - 40 91M 19600:00:2902:10:3906:25:1010:19:0912:57:1317:01:3721:46:0925:21:10.3025:21:39.40+12:32:2813:494,3
KAMIŃSKI Bartosz 3204ZIELONA GÓRAMasters M - 40 DNF02:09:13 DNF06:00:25 DNF09:47:34 DNF12:19:17 DNF15:13:14 DNF18:21:31 DNF DNF DNF--
PIETRASZEWSKI Robert 3106Biegam Bo Lubię - Tomaszów MazowieckiTOMASZÓW MAZOWIECKIMasters M - 40 DNF02:04:05 DNF06:04:57 DNF09:57:46 DNF12:01:29 DNF15:41:41 DNF DNF DNF DNF--
JANIK Rafał 3167Gmina Strzelce OpolskieSTRZELCE OPOLSKIEMasters M - 40 DNF01:30:47 DNF04:51:21 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KOZŁOWSKI Bartłomiej 3320TRZEBIESZOWICEMasters M - 40 DNF02:11:07 DNF06:17:03 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
LIEBCHEN Piotr 3187ŁOMIANKIMasters M - 40 DNF02:11:10 DNF06:17:07 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
RUTKOWSKI Łukasz 3051WARSZAWAMasters M - 40 DNF01:46:57 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
GÓRA Marcin 3244TWM-TERMO MARCIN GÓRA, JANUSZ SZUBA SP.J.WARSZAWAMasters M - 40 DNF01:59:08 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 98 wynik(ów)