Organizator : | Stowarzyszenie TKKF Kompas |
Data : | 2017-07-20 |
Miejsce : | Lądek Zdrój |
Dystans : | 110 km |
Zgłoszonych : | 226 |
Wystartowało : | 210 |
Nie ukończyło : | 17 |
Ukończyło : | 193 |
Na trasie : | 0 |
Wyniki PDF 40km : | |
Lista nagrodzonych : | Open i wiekowe |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | Senior I M - 20 | Senior I K - 20 | Senior II K - 30 | Senior II M - 30 | Masters K - 40 | Masters M - 40 | Weteran K - 50 | Weteran I M - 50 | Weteran II K - 60 | Weteran II M - 60
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | A9 15km | A11 40km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RZEPKA Remigiusz | 5210 | CLEAREX | MIKOŁÓW | Masters M - 40 | 00:00:06 | 01:32:19 | 04:06:18 | |
Niesklasyfikowani | |||||||||
BIELAWA Rafal | 5209 | IECO/HERCOG TEAM | WROCŁAW | Masters M - 40 | DNF | 01:34:16 DNF | 04:07:01 DNF | ||
3 | BUŁANOW Leszek | 5213 | HIPOLITÓW | Masters M - 40 | 00:00:04 | 01:33:37 | 04:14:01 | ||
4 | KORAB Robert | 5216 | LURBEL POLSKA | Masters M - 40 | 00:00:04 | 01:38:26 | 04:19:52 | ||
5 | SZCZOTKA Paweł | 5183 | WARSZAWA | Masters M - 40 | 00:00:04 | 01:37:10 | 04:21:26 | ||
6 | BIADASZ Andrzej Michał | 5063 | Politechnika Poznańska | POZNAŃ | Masters M - 40 | 00:00:05 | 01:40:16 | 04:24:34 | |
7 | ŚWIDEREK Jacek | 5222 | Masters M - 40 | 00:00:04 | 01:40:16 | 04:24:36 | |||
8 | KUŹNIAK Marcin | 5036 | WARSZAWA | Masters M - 40 | 00:00:06 | 01:43:30 | 04:45:44 | ||
9 | RYMARSKI Arkadiusz | 5065 | NOA | WROCŁAW | Masters M - 40 | 00:00:08 | 01:46:24 | 04:48:22 | |
10 | ZIENIEWICZ Wojciech | 5125 | WROCŁAW | Masters M - 40 | 00:00:04 | 01:44:08 | 04:57:07 | ||
11 | KOZŁOWSKI Bartek | 5111 | ULTRAMENTAL.pl | WARSZAWA | Masters M - 40 | 00:00:05 | 01:39:22 | 04:58:31 | |
12 | DZIUBA Piotr | 5026 | WROCŁAW | Masters M - 40 | 00:00:12 | 01:44:13 | 04:59:38 | ||
13 | SOBOL Tomasz | 5157 | KATOWICE | Masters M - 40 | 00:00:04 | 01:45:58 | 05:02:41 | ||
14 | SIKORSKI Marcin | 5171 | TT Szczecin | SZCZECIN | Masters M - 40 | 00:00:11 | 01:58:14 | 05:03:04 | |
15 | JUSZKO Krzysztof | 5161 | WARSZAWA | Masters M - 40 | 00:00:06 | 01:50:43 | 05:08:26 | ||
16 | KOWALSKI Piotr | 5046 | GORZÓW WLKP | Masters M - 40 | 00:00:10 | 01:50:27 | 05:17:57 | ||
17 | ZDZIARSKI Tomasz | 5085 | WROCŁAW | Masters M - 40 | 00:00:03 | 01:46:51 | 05:18:03 | ||
18 | TASZAREK Jakub | 5016 | MROWINO | Masters M - 40 | 00:00:10 | 01:53:21 | 05:18:46 | ||
19 | KROK Sławomir | 5226 | Masters M - 40 | 00:00:31 | 01:51:29 | 05:18:53 | |||
20 | SIENKIEWICZ Wojtek | 5013 | Ogary Dolores | WARSZAWA | Masters M - 40 | 00:00:14 | 01:53:04 | 05:23:52 | |
21 | FILIPOWICZ Marcin | 5152 | WARSZAWA | Masters M - 40 | 00:00:12 | 01:59:59 | 05:24:51 | ||
22 | HETMANOWSKI Jędrzej | 5067 | Ultra Pmi | MIĘDZYCHÓD | Masters M - 40 | 00:00:05 | 01:55:02 | 05:25:26 | |
23 | ZAKRZEWSKI Marek | 5145 | AleDobre.pl | WARSZAWA | Masters M - 40 | 00:00:06 | 01:55:56 | 05:28:32 | |
24 | WŁOSKOWICZ Marcin | 5043 | WĄCHOCK | Masters M - 40 | 00:00:29 | 02:02:10 | 05:29:09 | ||
25 | KOWAL Wiesław | 5198 | SPARTA ZIĘBICE | ZIĘBICE | Masters M - 40 | 00:00:13 | 01:58:46 | 05:37:04 | |
26 | MALINOWSKI Jerzy | 5084 | Sparta Ziębice | ZIĘBICE | Masters M - 40 | 00:00:14 | 01:58:46 | 05:37:04 | |
27 | WIERGOWSKI Marek | 5221 | Straszyn Ultra Team | Masters M - 40 | 00:00:20 | 02:09:52 | 05:41:00 | ||
28 | MIKLER Arkadiusz | 5056 | RELIM - WeeRide | KRAKÓW | Masters M - 40 | 00:00:10 | 01:59:52 | 05:41:16 | |
29 | SKWIERCZYNSKI Darek | 5164 | SULEJOWEK | Masters M - 40 | 00:00:31 | 02:09:58 | 05:43:49 | ||
30 | DOŁŻYCKI Daniel | 5028 | Rudy and Tuniek | BARTOSZYCE | Masters M - 40 | 00:00:22 | 02:05:46 | 05:45:35 | |
31 | REJF Tomasz | 5019 | Rudy and Tuniek | BARTOSZYCE | Masters M - 40 | 00:00:21 | 02:05:47 | 05:45:37 | |
32 | KULIBERDA Tomasz | 5147 | Teatr O.de.la | RZESZÓW | Masters M - 40 | 00:00:20 | 02:10:47 | 05:49:29 | |
33 | OBŁOZA Piotr | 5208 | PIASECZNO | Masters M - 40 | 00:00:26 | 02:03:21 | 05:59:05 | ||
34 | MAŁKOWSKI Krzysztof | 5103 | POZNAŃ | Masters M - 40 | 00:00:30 | 02:02:35 | 05:59:05 | ||
35 | BOTTCHER Andrzej | 5087 | Strzeliński Klub Biegacza GRANIT | STRZELIN | Masters M - 40 | 00:00:26 | 02:09:44 | 05:59:06 | |
36 | KURPIK Piotr | 5008 | wataha | OPATÓWEK | Masters M - 40 | 00:00:12 | 02:03:40 | 05:59:21 | |
37 | SYNOWIEC Grzegorz | 5211 | WROCŁAW, POLSKA | Masters M - 40 | 00:00:23 | 02:09:57 | 05:59:36 | ||
POSMAN Rafał | 5200 | WAŁBRZYCH | Masters M - 40 | DNF | 02:09:23 DNF | 05:59:36 DNF | |||
39 | PĘKAŁA Dawid | 5035 | Żary Runners Team | NOWOGRÓD BOBRZAŃSKI | Masters M - 40 | 00:00:12 | 02:00:03 | 06:00:22 | |
40 | BARAŃSKI Rafał | 5060 | Biegam Bo Muszę Opole | OPOLE | Masters M - 40 | 00:00:19 | 02:07:39 | 06:01:23 | |
41 | SZAŁKOWSKI Tomasz | 5217 | LIBIĄŻ | Masters M - 40 | 00:00:17 | 02:10:00 | 06:01:25 | ||
42 | ROJEWSKI Światosław | 5141 | Kongo Safiri | OPOLE | Masters M - 40 | 00:00:11 | 01:59:57 | 06:03:41 | |
43 | WIELEWSKI Waldemar | 5129 | Grupa Trójmiasto | GDAŃSK / LUBNIA | Masters M - 40 | 00:00:07 | 02:09:44 | 06:09:55 | |
44 | RUPIK Ireneusz | 5113 | CHORZÓW | Masters M - 40 | 00:00:16 | 02:06:53 | 06:24:39 | ||
45 | MADAJ Paweł | 5077 | Biegam, Bo Nie Lubię | SKÓRZEWO | Masters M - 40 | 00:00:23 | 02:14:56 | 06:35:36 | |
46 | MATUSZEWSKI Marek | 5039 | Runner's Power Śrem | ŚREM | Masters M - 40 | 00:00:15 | 02:20:08 | 06:36:42 | |
47 | MARCHEWKA Andrzej | 5024 | CZERNICHÓW | Masters M - 40 | 00:00:25 | 02:21:32 | 06:46:30 | ||
48 | KRAJEWSKI Artur | 5220 | Masters M - 40 | 00:00:12 | 02:24:48 | 06:50:07 | |||
49 | ŚWIST Mariusz | 5185 | Timtirimtim Team | BIELSKO-BIAŁA | Masters M - 40 | 00:00:17 | 02:17:53 | 06:56:39 | |
50 | SIENICKI Piotr | 5068 | Rozbiegany Koszalin / OPIUM | KOSZALIN | Masters M - 40 | 00:00:14 | 02:15:03 | 07:00:40 | |
FRUCZ Jacek | 5023 | SOSNOWIEC | Masters M - 40 | DNF | 02:12:43 DNF | 07:03:29 DNF | |||
52 | DĄBROWSKI Sławek | 5169 | Doce Pares Team | WĄBRZEŻNO | Masters M - 40 | 00:00:13 | 02:26:45 | 07:05:17 | |
KRANZ Grzegorz | 5155 | CZAPURY | Masters M - 40 | DNF | 02:20:23 DNF | 07:34:30 DNF | |||
54 | TRUSKOLAS Michał | 5187 | ŁÓDŹ | Masters M - 40 | 00:00:26 | 02:31:08 | 08:06:39 | ||
55 | BOGUCKI Wojciech | 5149 | OPOLE | Masters M - 40 | 00:00:24 | 02:40:35 | 08:06:42 | ||
KOZIELEWSKI Antoni | 5219 | Masters M - 40 | DNF | 02:04:28 DNF | DNF |
Znaleziono 56 wynik(ów)