BIEG K-B-L - 110 KM

Organizator:
Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data:
2019-07-18
Miejsce:
Lądek-Zdrój
Dystans:
110 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
323
Wystartowało:
288
Nie ukończyło:
28
Ukończyło:
260
Na trasie:
1
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 15km | 40km | 61km | 70km | 85km | 98km | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuA9
15km
A11
40km
A12
61km
A13
70km
A14
85km
A15
98km
Czas
netto
110km
Czas
brutto
110km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
             
1SZCZEPANIAK Angelika 3174CERI/AKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNARĄBIEŃSenior II K - 301K 100:00:0301:32:0304:13:4506:37:3407:58:0909:47:5311:23:4912:42:32.2012:42:35.55 6:558,7
2GRZELAK Kamila 3249Team Altra RedIWONICZ-ZDRÓJSenior I K - 201K 200:00:0501:38:1604:19:1006:54:2708:21:4810:13:3011:59:3513:22:11.3013:22:16.75+00:39:417:178,2
3KAROLAK Ania 3303MUAY RUNNING TEAMSLUPSKSenior II K - 302K 300:00:0201:38:2004:22:0407:07:2008:44:3110:38:1912:21:4213:43:56.4513:43:59.30+01:01:237:298,0
4GÓRNIAK-ANTKOWIAK Agnieszka 3122GSM Oborniki ŚląskieOBORNIKI ŚLĄSKIEMasters K - 401K 400:00:0901:37:3004:32:3107:22:3008:53:5410:56:3812:51:3314:22:54.8014:23:04.35+01:40:287:507,6
5KRAKOWCZYK Marta 3234WODZISŁAW ŚLĄSKISenior I K - 202K 500:00:1401:43:4904:34:1107:25:2508:49:2711:05:2013:03:1114:29:43.6014:29:58.20+01:47:227:547,6
6BIENIECKA Anna 3309GLIWICEMasters K - 402K 600:00:0301:41:5304:51:4507:47:3209:24:3411:25:0513:20:2414:53:30.1014:53:33.20+02:10:578:077,4
7KAROLAK Asia 3301MUAY Running TeamSŁUPSKSenior II K - 303K 700:00:0501:47:0104:53:3807:51:1009:22:2111:37:4713:47:4915:25:22.3515:25:27.80+02:42:528:247,1
8KURPIEWSKA Anna 3223GT RATWROCŁAWMasters K - 403K 800:00:1401:49:0104:58:0408:02:1909:42:1012:04:4913:57:0315:26:22.8015:26:37.10+02:44:018:257,1
9HUEBNER Maria 3008KRAKÓWSenior I K - 203K 900:00:1301:50:3205:04:1807:52:4309:34:1012:05:4414:12:4515:41:08.6015:41:22.40+02:58:468:337,0
10BANACH Magda 3236GLIWICESenior I K - 204K 1000:00:0701:45:4004:46:0607:51:5709:39:1212:24:4814:46:3416:20:38.8516:20:46.20+03:38:108:546,7
11PIECUCH Karolina 3190Lacho TeamPRZEWORSKSenior II K - 304K 1100:00:0401:45:4805:03:2108:29:0410:14:3512:41:3914:51:3516:31:09.1016:31:14.05+03:48:389:006,7
12GŁOWACKA Edyta 3057Matner Running TeamWILKSZYNMasters K - 404K 1200:00:1301:57:0505:25:1908:52:2210:38:0313:12:5915:37:0917:21:27.1017:21:40.30+04:39:049:286,3
13SUSMARSKA Ewa 3299MUAY Running TeamPOZNAŃSenior I K - 205K 1300:00:2002:03:5606:03:5609:44:2511:32:2513:52:1816:02:3617:41:39.1517:41:59.15+04:59:239:396,2
14KACZMAREK Maria 3245KRAKOWSenior II K - 305K 1400:00:2102:25:4106:15:1509:36:2611:22:0013:54:3816:04:5217:44:56.8517:45:18.80+05:02:439:406,2
15GRYCMAN Magda 3270Sparta ultra teamTRZCINICAMasters K - 405K 1500:00:1702:05:2305:56:1709:27:4511:22:5113:54:2216:07:2017:47:24.1017:47:41.75+05:05:069:426,2
16ŁAMPIKA Kinga 3052SMOLECSenior II K - 306K 1600:00:2302:03:0005:39:5409:10:1910:52:4013:36:0816:00:5317:56:15.5017:56:38.85+05:14:039:476,1
17SMOLAK Agata 3285WOLSZTYNSenior II K - 307K 1700:00:2302:11:1705:59:5909:28:4111:22:4513:57:2616:34:2618:43:12.3018:43:35.50+06:00:5910:125,9
18SOKOŁOWSKA Adriana 3029Vege RunnersCHODZIEŻSenior II K - 308K 1800:00:0802:11:3006:11:2209:48:3911:42:4114:33:4817:08:1019:08:55.5519:09:04.10+06:26:2810:265,7
19TUCHOŁKA Marta 3316Poco loco/ZUKKRAKÓWSenior II K - 309K 1900:00:1002:00:4105:49:2409:20:2011:22:0714:26:1817:07:0819:13:48.2019:13:58.95+06:31:2310:295,7
20KRZEMIŃSKA Aleksandra 3206KW OPOLEOPOLESenior II K - 3010K 2000:00:1002:02:2005:42:1909:17:1811:20:1914:15:3517:04:1019:21:14.1519:21:24.45+06:38:4810:335,7
21KWIECIEŃ - LIPIŃSKA Kamila 3227Tigers TeamŁÓDŹMasters K - 406K 2100:00:0902:10:1406:09:3109:51:5611:46:4714:45:3717:26:2919:32:56.8519:33:05.95+06:50:3010:395,6
22KONIECZNA Paulina 3134CH10CHOSZCZNOSenior II K - 3011K 2200:00:2402:12:2005:55:2009:26:5911:23:1614:22:4017:13:3719:34:50.3019:35:14.75+06:52:3910:405,6
23APANOWICZ Angelika 3173EkobiegiWARSZAWAMasters K - 407K 2300:00:0702:11:0806:05:2409:53:0911:52:2314:48:3517:19:3719:36:22.5519:36:29.95+06:53:5410:415,6
24BUCHALSKA Ewa 3108EkobiegiWARSZAWAMasters K - 408K 2400:00:0702:11:0906:05:3309:53:1511:52:3014:48:3917:19:3819:36:22.7019:36:30.25+06:53:5410:415,6
25WOSZCZAK Jolanta 3090STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA GRANITSTRZELINWeteran K - 501K 2500:00:1602:22:1906:43:3210:34:3212:32:1415:28:0917:49:2119:37:36.4019:37:52.90+06:55:1710:425,6
26WŁODARCZYK Teresa 3120SPCTORUŃWeteran K - 502K 2600:00:2502:16:5106:32:3710:06:3412:01:4714:58:0417:35:4119:41:43.8519:42:09.75+06:59:3410:445,6
27SZULC-ŁĄTKOWSKA Urszula 3305KB Maniac PoznanPOZNAŃMasters K - 409K 2700:00:2602:13:2706:27:1710:03:1412:05:4615:04:2317:42:3319:43:44.4519:44:10.50+07:01:3410:455,6
28KLATKA Arleta 3071Biegam bo lubięTOMASZÓW MAZOWIECKIMasters K - 4010K 2800:00:2202:03:5606:04:4309:56:5612:01:3015:31:4617:58:4019:49:18.8519:49:41.00+07:07:0510:485,5
29KWIATKOWSKA Aleksandra 3069Wieczorne bieganie w SzczecinieSZCZECINSenior I K - 206K 2900:00:1501:59:0105:22:3708:54:3610:45:5013:50:5416:20:0719:50:40.2019:50:56.15+07:08:2010:495,5
30MOREVA Daria 3195WROCLAWSenior II K - 3012K 3000:00:0902:13:5006:20:5610:08:2612:00:5915:08:5417:51:4119:54:33.6519:54:43.45+07:12:0710:515,5
31BURDAJEWICZ Magdalena 3264MOSINASenior II K - 3013K 3100:00:2602:17:0106:20:2310:17:0912:06:1015:03:5917:51:5919:56:48.2019:57:14.75+07:14:3910:525,5
32KROLS Hilde 3119Vos SchaffenMOLWeteran K - 503K 3200:00:2302:12:2206:20:0510:17:2812:29:2018:14:1620:06:32.0020:06:55.65+07:24:2010:585,5
33BUDA Marzena 3231Alpaca teamRZESZÓWSenior I K - 207K 3300:00:1702:01:1006:05:3309:53:2212:00:1315:39:3818:43:1120:28:49.4520:29:06.80+07:46:3111:105,4
34WYLEGAŁA Izabela 3024PCH_RUNRATAJESenior II K - 3014K 3400:00:0702:22:0806:34:2510:18:0012:28:0715:31:2518:23:3020:29:45.6020:29:53.25+07:47:1711:105,4
35WYKA Angelika 3001PCH_RUNCHODZIEŻSenior II K - 3015K 3500:00:0702:22:0906:34:2410:18:0412:28:0815:31:2018:23:3020:29:45.7520:29:53.30+07:47:1711:105,4
36KARCZ Anna 3222BYDGOSZCZSenior I K - 208K 3600:00:2902:09:1706:48:4410:52:4213:23:3716:27:2718:59:4420:47:07.8020:47:37.10+08:05:0111:205,3
37NAMIOTA Urszula 3171KB MaratończykDĘBICAWeteran K - 504K 3700:00:2602:11:4506:34:1910:36:5212:42:0916:05:2618:43:2020:53:09.6520:53:36.20+08:11:0011:235,3
38KAWA Barbara 3170KB Maratończyk DębicaŻYRAKÓWSenior II K - 3016K 3800:00:2602:32:2207:00:4111:13:2013:13:5516:10:0218:33:4120:53:13.0520:53:39.70+08:11:0411:235,3
39OSTACH Daria 3009OSTRÓW WIELKOPOLSKIMasters K - 4011K 3900:00:1502:14:0206:49:0210:36:0412:31:5015:34:3918:22:0721:06:18.6521:06:34.50+08:23:5811:305,2
40PRUSIEWICZ Beata 3018OSTRÓW WIELKOPOLSKIWeteran K - 505K 4000:00:1602:14:2206:52:3610:36:0612:31:5215:34:5518:28:2721:06:18.3521:06:34.80+08:23:5911:305,2
41WASIL Joanna 3021ZABRZESenior II K - 3017K 4100:00:1202:14:2306:52:3610:49:1612:53:0516:09:4118:55:4121:16:05.3521:16:17.55+08:33:4211:365,2
42ŁĄCKA Ilona 3096EkobiegiWARSZAWAMasters K - 4012K 4200:00:0802:28:0906:42:4210:35:5812:50:4716:17:2619:14:0721:32:09.8521:32:18.40+08:49:4211:445,1
43SIKORSKA Agnieszka 3189EkbiegiWARSZAWAMasters K - 4013K 4300:00:0902:14:0806:27:1610:33:5012:50:5516:18:0319:14:2321:32:08.8521:32:18.55+08:49:4311:445,1
44GMAJ Karolina 3126GRÓJECSenior II K - 3018K 4400:00:2302:11:3006:21:1810:29:0212:45:1216:23:5819:30:2321:51:14.2521:51:37.25+09:09:0111:555,0
45GĄSIOROWSKA Dorota 3054MPK Wybieganie / Śnięty SumWARSZAWAWeteran K - 506K 4500:00:2902:32:4907:12:3011:23:1613:44:0717:04:3219:56:2822:13:12.3522:13:42.05+09:31:0612:075,0
46STAWSKA Anna 3241wkurw_teamLUXEMBOURGMasters K - 4014K 4600:00:0602:21:5206:36:2010:37:5413:12:4616:39:2319:35:3122:17:20.5022:17:27.35+09:34:5112:094,9
47KONOWROCKA Wioletta 3012See You Later TeamŻYRARDÓWMasters K - 4015K 4700:00:2502:10:2006:18:1810:15:3212:33:1215:59:5119:36:2323:03:04.2023:03:29.20+10:20:5312:344,8
48RYCHŁOWSKA Magdalena 3067PIŁAMasters K - 4016K 4800:00:1802:16:1406:45:2710:59:0813:27:5617:21:0620:28:1323:07:36.0523:07:54.95+10:25:1912:364,8
49KALBARCZYK Beata 3162Orange PolskaOTWOCKWeteran K - 507K 4900:00:1902:33:2306:52:0511:30:1414:05:1317:38:1720:39:0323:07:44.2523:08:03.75+10:25:2812:364,8
50WRZESIŃSKA Joanna 3115BYDGOSZCZMasters K - 4017K 5000:00:0802:09:3906:14:3610:04:1212:23:0215:50:4219:21:1923:10:14.0023:10:22.20+10:27:4612:384,7
51BORIS Aneta 3016El - aktywniELBLĄGSenior II K - 3019K 5100:00:2002:32:4707:48:1112:08:2514:32:4818:07:3921:08:4923:16:13.5023:16:33.60+10:33:5812:414,7
52HANGIEL Urszula 3318WARSZAWA Senior II K - 3020K 5200:00:3002:32:4207:48:3912:08:1914:37:1718:06:0721:08:4123:31:54.5523:32:25.35+10:49:4912:504,7
53SOSZYŃSKA Małgorzata 3314WARSZAWAWeteran K - 508K 5300:00:3002:32:4107:48:3812:08:1014:37:1718:06:0321:08:4123:31:55.0523:32:25.55+10:49:5012:504,7
54OHLA Justyna 3112Biegam, bo nie lubię...POZNAŃMasters K - 4018K 5400:00:1902:06:1306:18:4010:50:5513:42:4117:41:2421:14:2723:58:57.6023:59:17.20+11:16:4113:044,6
55ZACHARZYŃSKA Katarzyna 3161Orange PolskaLUBLINSenior II K - 3021K 5500:00:2002:21:4606:51:2111:30:1814:06:1917:57:3021:18:4724:05:21.5024:05:41.75+11:23:0613:084,6
56HAUTON Monika 3013Nie teraz, potemSOSNOWIECMasters K - 4019K 5600:00:1102:37:2108:11:1912:30:2515:12:5118:44:5921:57:0224:18:45.8524:18:57.10+11:36:2113:154,5
57WITECKA Milena 3312POBIEROWO Senior II K - 3022K 5700:00:2402:15:1807:13:5512:32:3715:12:2918:54:2222:00:3924:29:57.3024:30:21.60+11:47:4613:214,5
58ŹRÓDLEWSKA Anna 3308OSTRÓW WIELKOPOLSKISenior II K - 3023K 5800:00:1502:15:3907:04:2612:03:1114:56:3118:42:1821:56:5124:36:58.5024:37:13.90+11:54:3813:254,5
59KAPA Patrycja 3310K.S. Maraton Ostrów WielkopolskiBIEGANINSenior I K - 209K 5900:00:1502:15:3607:04:2412:03:0314:56:2818:43:2321:56:5324:36:59.7524:37:14.95+11:54:3913:254,5
60ZIEMKOWSKA Monika 3014ŻARÓWMasters K - 4020K 6000:00:1702:41:1307:50:3312:39:0715:15:0618:42:5121:56:0324:43:44.4024:44:01.95+12:01:2613:294,4
61BOHDZIEWICZ Izabela 3283wkurw_teamWARSZAWASenior I K - 2010K 6100:00:2202:38:5909:14:0013:34:3316:43:5620:49:0423:54:0225:22:14.5525:22:36.55+12:40:0113:504,3
62OBARSKA Małgorzata 3031STARACHOWICEWeteran K - 509K 6200:00:2202:54:1808:11:3212:34:4015:19:3619:26:4722:41:1125:23:46.0025:24:08.75+12:41:3313:514,3
MULARCZYK Marta 3165wkurw_teamPOZNAŃSenior I K - 20DNF02:23:35 DNF06:25:00 DNF10:16:39 DNF13:07:45 DNF16:49:14 DNF21:46:23 DNF DNF DNF--
MACHUL Ewa 3293Dream RunWARSZAWASenior II K - 30DNF01:47:04 DNF05:05:49 DNF09:03:47 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PIASECKA - WSZOŁA Anna 3304Muay Running Team BĘDZINSenior II K - 30DNF01:49:00 DNF04:58:07 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
NOJSZEWSKA Anika 3319WARSZAWASenior II K - 30DNF02:10:36 DNF06:17:06 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 66 wynik(ów)