Organizator : | Stowarzyszenie TKKF Kompas |
Data : | 2017-07-20 |
Miejsce : | Lądek Zdrój |
Dystans : | 110 km |
Zgłoszonych : | 226 |
Wystartowało : | 210 |
Nie ukończyło : | 17 |
Ukończyło : | 193 |
Na trasie : | 0 |
Wyniki PDF 40km : | |
Lista nagrodzonych : | Open i wiekowe |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | Senior I M - 20 | Senior I K - 20 | Senior II K - 30 | Senior II M - 30 | Masters K - 40 | Masters M - 40 | Weteran K - 50 | Weteran I M - 50 | Weteran II K - 60 | Weteran II M - 60
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | A9 15km | A11 40km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | WENTA Marta | 5158 | Kaszubska Poniewierka | GDYNIA | Senior I K - 20 | 00:00:04 | 01:37:46 | 04:21:31 | |
2 | GŁODOWSKA Kamila | 5193 | Team K34 | IWONICZ-ZDRÓJ | Senior I K - 20 | 00:00:07 | 01:50:35 | 04:52:09 | |
3 | ADAMSKA Zofia | 5020 | Kalenji Running Team | ZŁOTNIKI | Senior I K - 20 | 00:00:22 | 01:59:48 | 05:02:52 | |
4 | KURPIEWSKA Anna | 5123 | GT RAT | WROCŁAW | Masters K - 40 | 00:00:08 | 01:46:28 | 05:06:00 | |
5 | NOJSZEWSKA Anika | 5112 | ULTRAMENTAL.pl | WARSZAWA | Senior II K - 30 | 00:00:06 | 01:48:30 | 05:06:02 | |
6 | JĘDRASZEK Alicja | 5168 | Korona Pabianice | PABIANICE | Senior II K - 30 | 00:00:22 | 01:59:39 | 05:08:51 | |
7 | SŁOMIAN Marcelina | 5109 | ZABRZE | Senior I K - 20 | 00:00:20 | 02:00:43 | 05:08:56 | ||
Niesklasyfikowani | |||||||||
MARCINEK Małgorzata | 5115 | SklepBiegowy.com | KRAKÓW | Senior I K - 20 | DNF | 01:48:27 DNF | 05:24:39 DNF | ||
9 | ŚWITALSKA Jowita (Julja) | 5073 | Night Runners / NR+ | KRAKÓW | Senior II K - 30 | 00:00:06 | 01:57:44 | 05:28:20 | |
10 | PIASECKA-WSZOŁA Anna | 5179 | Saint-Gobain SGSQUAD | PIEKARY ŚLĄSKIE | Senior II K - 30 | 00:00:05 | 01:57:44 | 05:37:12 | |
11 | MARCHEWKA Joanna | 5025 | CZERNICHÓW | Masters K - 40 | 00:00:25 | 02:04:27 | 05:38:00 | ||
12 | DREJARZ-KACZMAREK Anna | 5165 | Oxygen | WARSZAWA | Senior II K - 30 | 00:00:07 | 02:03:38 | 05:40:39 | |
13 | WYSTRYCHOWSKA Marzena | 5160 | bfagencja.pl | WARSZAWA | Masters K - 40 | 00:00:05 | 02:02:32 | 05:42:31 | |
14 | GARGAS-MARUT Małgorzata | 5190 | PZU Sport Team | JÓZEFOSŁAW | Masters K - 40 | 00:00:28 | 02:10:44 | 05:58:51 | |
15 | PALKIJ Aleksandra | 5090 | KS Forrest Limanowa | DOBRA | Senior II K - 30 | 00:00:19 | 05:59:15 | ||
16 | SZAROWAR Alicja | 5170 | Stowarzyszenie Nowe Granice | ZIELONA GÓRA | Senior II K - 30 | 00:00:10 | 02:04:10 | 06:23:51 | |
17 | SOBKOWIAK Ewa | 5166 | Brylant Kórnik | POZNAŃ | Weteran K - 50 | 00:00:28 | 02:17:14 | 06:33:34 | |
18 | OHLA Justyna | 5159 | BIEGAM BO NIE LUBIE | POZNAŃ | Senior II K - 30 | 00:00:22 | 02:14:56 | 06:35:38 | |
19 | MATUSZEWSKA Małgorzata | 5040 | Runner's Power Śrem | ŚREM | Masters K - 40 | 00:00:15 | 02:20:22 | 06:36:41 | |
20 | COP Anna | 5017 | Silesia Ultra Mountain Team | KATOWICE | Senior II K - 30 | 00:00:19 | 02:09:55 | 06:50:06 | |
21 | WOLF Weronika | 5033 | TKKF Koszalin | SIANÓW | Masters K - 40 | 00:00:14 | 02:15:06 | 07:00:42 | |
22 | JEDYNAK Izabelka | 5212 | KB Maniac Poznań | TULCE | Masters K - 40 | 00:00:27 | 02:26:28 | 07:30:43 | |
23 | ŚWIGOŃ-SIEJEK Małgorzata | 5031 | POZNAŃ | Senior II K - 30 | 00:00:31 | 02:35:44 | 07:42:15 | ||
24 | SOKOŁOWSKA Małgorzata | 5151 | JELENIA GÓRA | Masters K - 40 | 00:00:25 | 02:31:16 | 07:47:05 | ||
25 | OBARSKA Małgorzata | 5029 | STARACHOWICE | Weteran K - 50 | 00:00:15 | 02:46:14 | 08:09:45 |
Znaleziono 25 wynik(ów)