BIEG K-B-L - 110 KM

Organizator:
Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data:
2019-07-18
Miejsce:
Lądek-Zdrój
Dystans:
110 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
323
Wystartowało:
288
Nie ukończyło:
28
Ukończyło:
260
Na trasie:
1
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 15km | 40km | 61km | 70km | 85km | 98km | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuA9
15km
A11
40km
A12
61km
A13
70km
A14
85km
A15
98km
Czas
netto
110km
Czas
brutto
110km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
             
1SZCZEPANIAK Angelika 3174CERI/AKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNARĄBIEŃSenior II K - 301K 100:00:0301:32:0304:13:4506:37:3407:58:0909:47:5311:23:4912:42:32.2012:42:35.55 6:558,7
2KAROLAK Ania 3303MUAY RUNNING TEAMSLUPSKSenior II K - 302K 300:00:0201:38:2004:22:0407:07:2008:44:3110:38:1912:21:4213:43:56.4513:43:59.30+01:01:237:298,0
3KAROLAK Asia 3301MUAY Running TeamSŁUPSKSenior II K - 303K 700:00:0501:47:0104:53:3807:51:1009:22:2111:37:4713:47:4915:25:22.3515:25:27.80+02:42:528:247,1
4PIECUCH Karolina 3190Lacho TeamPRZEWORSKSenior II K - 304K 1100:00:0401:45:4805:03:2108:29:0410:14:3512:41:3914:51:3516:31:09.1016:31:14.05+03:48:389:006,7
5KACZMAREK Maria 3245KRAKOWSenior II K - 305K 1400:00:2102:25:4106:15:1509:36:2611:22:0013:54:3816:04:5217:44:56.8517:45:18.80+05:02:439:406,2
6ŁAMPIKA Kinga 3052SMOLECSenior II K - 306K 1600:00:2302:03:0005:39:5409:10:1910:52:4013:36:0816:00:5317:56:15.5017:56:38.85+05:14:039:476,1
7SMOLAK Agata 3285WOLSZTYNSenior II K - 307K 1700:00:2302:11:1705:59:5909:28:4111:22:4513:57:2616:34:2618:43:12.3018:43:35.50+06:00:5910:125,9
8SOKOŁOWSKA Adriana 3029Vege RunnersCHODZIEŻSenior II K - 308K 1800:00:0802:11:3006:11:2209:48:3911:42:4114:33:4817:08:1019:08:55.5519:09:04.10+06:26:2810:265,7
9TUCHOŁKA Marta 3316Poco loco/ZUKKRAKÓWSenior II K - 309K 1900:00:1002:00:4105:49:2409:20:2011:22:0714:26:1817:07:0819:13:48.2019:13:58.95+06:31:2310:295,7
10KRZEMIŃSKA Aleksandra 3206KW OPOLEOPOLESenior II K - 3010K 2000:00:1002:02:2005:42:1909:17:1811:20:1914:15:3517:04:1019:21:14.1519:21:24.45+06:38:4810:335,7
11KONIECZNA Paulina 3134CH10CHOSZCZNOSenior II K - 3011K 2200:00:2402:12:2005:55:2009:26:5911:23:1614:22:4017:13:3719:34:50.3019:35:14.75+06:52:3910:405,6
12MOREVA Daria 3195WROCLAWSenior II K - 3012K 3000:00:0902:13:5006:20:5610:08:2612:00:5915:08:5417:51:4119:54:33.6519:54:43.45+07:12:0710:515,5
13BURDAJEWICZ Magdalena 3264MOSINASenior II K - 3013K 3100:00:2602:17:0106:20:2310:17:0912:06:1015:03:5917:51:5919:56:48.2019:57:14.75+07:14:3910:525,5
14WYLEGAŁA Izabela 3024PCH_RUNRATAJESenior II K - 3014K 3400:00:0702:22:0806:34:2510:18:0012:28:0715:31:2518:23:3020:29:45.6020:29:53.25+07:47:1711:105,4
15WYKA Angelika 3001PCH_RUNCHODZIEŻSenior II K - 3015K 3500:00:0702:22:0906:34:2410:18:0412:28:0815:31:2018:23:3020:29:45.7520:29:53.30+07:47:1711:105,4
16KAWA Barbara 3170KB Maratończyk DębicaŻYRAKÓWSenior II K - 3016K 3800:00:2602:32:2207:00:4111:13:2013:13:5516:10:0218:33:4120:53:13.0520:53:39.70+08:11:0411:235,3
17WASIL Joanna 3021ZABRZESenior II K - 3017K 4100:00:1202:14:2306:52:3610:49:1612:53:0516:09:4118:55:4121:16:05.3521:16:17.55+08:33:4211:365,2
18GMAJ Karolina 3126GRÓJECSenior II K - 3018K 4400:00:2302:11:3006:21:1810:29:0212:45:1216:23:5819:30:2321:51:14.2521:51:37.25+09:09:0111:555,0
19BORIS Aneta 3016El - aktywniELBLĄGSenior II K - 3019K 5100:00:2002:32:4707:48:1112:08:2514:32:4818:07:3921:08:4923:16:13.5023:16:33.60+10:33:5812:414,7
20HANGIEL Urszula 3318WARSZAWA Senior II K - 3020K 5200:00:3002:32:4207:48:3912:08:1914:37:1718:06:0721:08:4123:31:54.5523:32:25.35+10:49:4912:504,7
21ZACHARZYŃSKA Katarzyna 3161Orange PolskaLUBLINSenior II K - 3021K 5500:00:2002:21:4606:51:2111:30:1814:06:1917:57:3021:18:4724:05:21.5024:05:41.75+11:23:0613:084,6
22WITECKA Milena 3312POBIEROWO Senior II K - 3022K 5700:00:2402:15:1807:13:5512:32:3715:12:2918:54:2222:00:3924:29:57.3024:30:21.60+11:47:4613:214,5
23ŹRÓDLEWSKA Anna 3308OSTRÓW WIELKOPOLSKISenior II K - 3023K 5800:00:1502:15:3907:04:2612:03:1114:56:3118:42:1821:56:5124:36:58.5024:37:13.90+11:54:3813:254,5
MACHUL Ewa 3293Dream RunWARSZAWASenior II K - 30DNF01:47:04 DNF05:05:49 DNF09:03:47 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PIASECKA - WSZOŁA Anna 3304Muay Running Team BĘDZINSenior II K - 30DNF01:49:00 DNF04:58:07 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
NOJSZEWSKA Anika 3319WARSZAWASenior II K - 30DNF02:10:36 DNF06:17:06 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 26 wynik(ów)