BIEG K-B-L - 110 KM

Organizator:
Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data:
2019-07-18
Miejsce:
Lądek-Zdrój
Dystans:
110 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
323
Wystartowało:
288
Nie ukończyło:
28
Ukończyło:
260
Na trasie:
1
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 15km | 40km | 61km | 70km | 85km | 98km | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuA9
15km
A11
40km
A12
61km
A13
70km
A14
85km
A15
98km
Czas
netto
110km
Czas
brutto
110km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
             
1PROZOROWSKI Wiesław 3094Maraton LesznoLESZNOWeteran I M - 50 1M 8200:00:1401:51:1505:11:5108:31:0810:20:1413:03:3015:40:5917:16:12.3517:16:26.70 9:256,4
2KOSZAREK Maciej 3300POZNAŃWeteran I M - 50 2M 8400:00:1301:52:3205:25:1908:52:3010:38:0413:12:5715:37:0917:23:32.9017:23:46.25+00:07:199:296,3
3BĘDŹKOWSKI Marek 3197Morsy OstrołękaOSTROŁĘKAWeteran I M - 50 3M 10200:00:1202:09:2706:19:0309:48:5911:34:3414:19:5816:33:0118:43:57.0518:44:09.35+01:27:4210:135,9
4MALIŃSKI Marek 3027GDYNIAWeteran I M - 50 4M 10500:00:2402:17:3406:25:2510:10:1812:02:5114:48:5717:01:5318:55:06.3018:55:30.40+01:39:0310:195,8
5KRUPIŃSKI Tadeusz 3200LIGOTA PIĘKNAWeteran I M - 50 5M 11600:00:3502:05:4006:01:0709:34:3311:21:3414:38:2617:11:0319:21:05.9519:21:41.45+02:05:1410:335,7
6WOŹNIAK Ryszard 3062BIERUTOWSKA GRUPA BIEGOWABIERUTÓWWeteran I M - 50 6M 11700:00:2202:11:1405:58:2209:38:3011:37:3214:33:1517:00:2519:21:24.4519:21:46.45+02:05:1910:335,7
7BIAŁEK Olaf 3177megatel.com.plKRAKÓWWeteran I M - 50 7M 12400:00:3202:20:3906:03:4209:34:5611:34:1914:31:2517:19:5419:30:05.2519:30:37.30+02:14:1010:385,6
8BIAŁECKI Zbigniew 3226łódź running teamŁÓDŹWeteran I M - 50 8M 12500:00:0902:10:1606:09:3709:52:0011:47:0614:45:0317:26:3219:32:57.7019:33:07.00+02:16:4010:395,6
9ROSZAK Waldemar 3095Biegam na Zielonej BiałołęceWARSZAWAWeteran I M - 50 9M 13700:00:1002:28:0006:42:4310:32:5412:36:5915:40:5017:59:3319:46:51.7519:47:01.90+02:30:3510:475,6
10SERWADCZAK Marek 3259DROGOSZOWICEWeteran I M - 50 10M 15000:00:3202:11:4606:15:0310:02:1712:16:3715:20:2918:18:4820:48:33.5520:49:05.65+03:32:3811:215,3
11SZERSZENIEWSKI Marek 3199Żórawski TeamWARSZAWAWeteran I M - 50 11M 15100:00:2602:12:2306:33:0010:19:2112:09:1015:01:1818:21:2620:51:21.9020:51:47.95+03:35:2111:225,3
12SULIMA Janusz 3311MILANÓWEKWeteran I M - 50 12M 16800:00:0402:04:3906:15:3910:38:1112:56:0516:50:5219:43:0122:00:17.4022:00:21.90+04:43:5512:005,0
13STOLPE Maciej 3028LUBOŃWeteran I M - 50 13M 17900:00:2902:21:3607:00:1213:35:1917:05:0520:05:5322:39:18.1522:39:47.80+05:23:2112:214,9
14RURKA Grzegorz 3146SamBiegamWARSZAWAWeteran I M - 50 14M 19200:00:2802:25:4807:16:4211:46:5014:39:5919:04:0522:15:4324:31:49.4024:32:17.45+07:15:5013:224,5
15OBARSKI Norbert 3043KIELCEWeteran I M - 50 15M 19700:00:2302:54:1608:11:0812:34:3615:19:3419:26:4222:41:1125:23:46.9025:24:09.90+08:07:4313:514,3
ARMATYS Grzegorz 3253Orange PolskaDĄBROWA GÓRNICZAWeteran I M - 50 DNF02:26:53 DNF07:55:17 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 16 wynik(ów)