Organizator : | Stowarzyszenie TKKF Kompas |
Data : | 2017-07-20 |
Miejsce : | Lądek Zdrój |
Dystans : | 110 km |
Zgłoszonych : | 226 |
Wystartowało : | 210 |
Nie ukończyło : | 17 |
Ukończyło : | 193 |
Na trasie : | 0 |
Wyniki PDF 40km : | |
Lista nagrodzonych : | Open i wiekowe |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | Senior I M - 20 | Senior I K - 20 | Senior II K - 30 | Senior II M - 30 | Masters K - 40 | Masters M - 40 | Weteran K - 50 | Weteran I M - 50 | Weteran II K - 60 | Weteran II M - 60
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | A9 15km | A11 40km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SĘDECKI Piotr | 5188 | SKIERNIEWICE | Weteran I M - 50 | 00:00:20 | 02:00:22 | 05:24:08 | ||
2 | WROBLEWSKI Krzysztof | 5069 | Runners PMI | BIELSKO | Weteran I M - 50 | 00:00:05 | 01:54:59 | 05:25:27 | |
3 | KOLASIŃSKI Jarosław | 5189 | KTM | WARSZAWA | Weteran I M - 50 | 00:00:20 | 02:08:26 | 05:39:43 | |
4 | WOLSZAKIEWICZ Tomasz | 5089 | RADOM | Weteran I M - 50 | 00:00:05 | 02:03:21 | 05:55:06 | ||
5 | MATYSZCZAK Sławomir | 5054 | RĘBIELICE KRÓLEWSKIE | Weteran I M - 50 | 00:00:25 | 02:09:42 | 05:59:07 | ||
6 | WOLAŃSKI Witosław | 5010 | GDAŃSK | Weteran I M - 50 | 00:00:14 | 02:10:36 | 06:01:26 | ||
7 | CHMIELEWSKI Jacek | 5126 | KONSTANCIN-JEZIORNA | Weteran I M - 50 | 00:00:07 | 02:09:43 | 06:09:56 | ||
8 | KASPRZAK Jacek | 5101 | ZŁOTNIKI | Weteran I M - 50 | 00:00:15 | 02:08:36 | 06:24:05 | ||
9 | URBAŃSKI Maciej | 5107 | CHORZÓW | Weteran I M - 50 | 00:00:17 | 02:06:50 | 06:24:36 | ||
10 | WOJTKOWSKI Ireneusz | 5153 | Asseco Active Team | WARSZAWA | Weteran I M - 50 | 00:00:27 | 02:19:53 | 06:25:43 | |
11 | SZABLICKI Aleksy | 5134 | WKB META Lubliniec | KATOWICE | Weteran I M - 50 | 00:00:23 | 02:20:00 | 06:32:00 | |
12 | FUNKA Andrzej | 5032 | NKB Chyży Nowy Tomyśl | NOWY TOMYŚL | Weteran I M - 50 | 00:00:24 | 02:20:37 | 06:58:10 | |
13 | BUGAJNY Paweł | 5163 | Stajnie Łopuchowskie | POZNAŃ | Weteran I M - 50 | 00:00:18 | 02:18:06 | 07:05:10 | |
14 | TOMCZAK Andrzej | 5172 | WROCŁAW | Weteran I M - 50 | 00:00:05 | 02:12:25 | 07:05:19 | ||
15 | GOEBEL Adam | 5119 | KRK-Krowodrza | KRAKÓW | Weteran I M - 50 | 00:00:27 | 02:21:33 | 07:29:16 | |
16 | SOKOŁOWSKI Artur | 5150 | JELENIA GÓRA | Weteran I M - 50 | 00:00:26 | 02:31:15 | 07:47:02 | ||
17 | GAVENDA Marek | 5138 | HAVIROV | Weteran I M - 50 | 00:00:22 | 02:25:17 | 08:08:03 | ||
18 | OBARSKI Norbert | 5030 | KIELCE | Weteran I M - 50 | 00:00:15 | 02:46:05 | 08:09:44 | ||
Niesklasyfikowani | |||||||||
BALUK Marek | 5195 | Borek-Chełm | CHEŁM | Weteran I M - 50 | DNF | 02:59:51 DNF | 09:27:13 DNF |
Znaleziono 19 wynik(ów)