BIEG LĄDUJ NA OSOWEJ IV EDYCJA

Organizator/ Organizer:
Stowarzyszenie Klub Sportowy Olimpia Osowa
Data/ Date:
2017-09-24
Miejsce/ Place:
Gdańsk
Dystans/ Distance:
10 km
Zgłoszonych/ Registered:
179
Wystartowało/ Started:
161
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
161
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K 16-29 | M 16-29 | K 30-39 | M 30-39 | K 40-49 | M 40-49 | K 50-59 | M 50-59 | K 60+ | M 60+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas startu/Start timeCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
       
1MIKIELSKI Daniel 90OLSZTYNEKM 16-291M 100:00:0300:34:36.8000:34:40.20 3:2717.3
2GUZ Andrzej 40UNBOUNDEDGDAŃSKM 30-391M 200:00:0400:36:43.6000:36:48.40+00:02:063:4016.3
3KLONOWSKI Marcin 58LKS ZANTYR SZTUMSZTUMM 16-292M 300:00:0300:36:56.6500:36:59.70+00:02:193:4116.2
4BIEGAŁA Marek 158BIKE U UP- HELEN DORONGDAŃSKM 30-392M 400:00:0400:37:06.7000:37:10.80+00:02:293:4216.2
5JAKS Karol 165OLWGDAŃSKM 16-293M 500:00:0400:37:21.7000:37:26.40+00:02:443:4416.1
6PIONK Rafał 108STUDIO S7 BANINOCHWASZCZYNOM 30-393M 600:00:0400:37:28.8500:37:33.00+00:02:523:4416
7KUNDO Rafał 157GDAŃSKM 16-294M 700:00:0600:37:27.1000:37:33.10+00:02:503:4416
8GAJEWSKI Bartek 30GWBAGDYNIAM 30-394M 800:00:0300:37:44.2000:37:47.70+00:03:073:4615.9
9BODURKA Adam 9ZAKOPANEM 16-295M 900:00:0300:38:03.0500:38:06.65+00:03:263:4815.8
10STACHERSKI Łukasz 126BIEGAMYRAZEM.PL/MAMY TOPRZEDBÓRZM 16-296M 1000:00:0300:38:30.5500:38:33.70+00:03:533:5115.6
11KĄKOL Grzegorz 55BALLS OF STEELGDYNIAM 16-297M 1100:00:0500:39:51.9500:39:57.90+00:05:153:5915.1
12CZAJKOWSKI Paweł 16BCT GDYNIAGDYNIAM 30-395M 1200:00:0400:39:54.1000:39:58.30+00:05:173:5915
13MAKOWSKI Paweł 86AWET PLUSGDAŃSK OSOWAM 30-396M 1300:00:0300:41:10.0000:41:13.85+00:06:334:0714.6
14LIDZBARSKI Marcin 76CHWASZCZYNOM 30-397M 1400:00:0400:41:11.4500:41:15.60+00:06:344:0714.6
15KOŚCIELSKI Mariusz 63COM-DKMGDYNIAM 50-591M 1500:00:0300:41:36.6500:41:40.05+00:06:594:0914.4
16BARANOWSKA-TRZASKO Aleksandra 3EL CONTRAGOLPE/STUDIO S7GDYNIAK 30-391K 100:00:0400:41:43.0500:41:47.05+00:07:064:1014.4
17SMÓŁKOWSKI Marcin 124RUMIA RUNNERRUMIAM 30-398M 1600:00:0300:41:45.9500:41:49.80+00:07:094:1014.4
18LISIECKI Tomasz 77NEXUS TEAMGDYNIAM 50-592M 1700:00:0300:42:06.5000:42:10.00+00:07:294:1214.2
19KOZŁÓW Wojciech 67LKS ZANTYR SZTUMGDAŃSKM 50-593M 1800:00:0300:42:11.2500:42:14.55+00:07:344:1314.2
20PAZIK Dariusz 104RUMIAM 16-298M 1900:00:0600:42:11.2500:42:18.00+00:07:344:1314.2
21KŁUDZIAK Andrzej 59BIEGACZE PÓŁNOCYGDYNIAM 30-399M 2000:00:0800:42:26.9500:42:35.15+00:07:504:1414.1
22TORBICZ Piotr 140BBL AWF GDAŃSKGDAŃSKM 30-3910M 2100:00:0700:42:41.6000:42:48.80+00:08:044:1614.1
23SZUMLAS Rafał 167RUMIAM 30-3911M 2200:00:0400:43:09.2500:43:13.65+00:08:324:1813.9
24MADERSKI Rafał 85SOPOTM 40-491M 2300:00:0500:43:18.7000:43:24.00+00:08:414:1913.9
25LEHMANN Dawid 72GDAŃSKM 30-3913M 2400:00:0400:43:27.2500:43:32.15+00:08:504:2013.8
26GRUCHAŁA Robert 38PADŁ NA RYJ TEAMGDYNIAM 30-3912M 2500:00:2000:43:25.0500:43:45.35+00:08:484:2013.8
27CZAPIEWSKI Andrzej 17BIEGAMYRAZEM.PLGDYNIAM 40-492M 2600:00:0900:43:49.4500:43:58.50+00:09:124:2213.7
28THRUN Radosław 139PRUSZCZ BIEGAPRUSZCZ GDAŃSKIM 16-299M 2700:00:0900:43:54.4000:44:03.40+00:09:174:2313.7
29PĘŚKO Michał 105GDAŃSKM 40-493M 2800:00:0700:44:03.5000:44:11.45+00:09:264:2413.6
30SŁOWIKOWSKA Klaudia 174BIEGOWYŚWIAT.PLGDAŃSKK 16-291K 200:00:0500:44:06.2000:44:12.00+00:09:294:2413.6
31PYZIK Tomasz 114DRUŻYNA MOJACUKRZYCA.PLGLIWICEM 40-494M 2900:00:0500:44:11.4000:44:16.70+00:09:344:2513.6
32RADOSŁAW Szlas 116STUDIO S7TUCHOMM 40-495M 3000:00:0400:44:12.7000:44:17.30+00:09:354:2513.6
33GRYCZKA Wojciech 39KISIELICEM 16-2910M 3100:00:1000:44:42.2500:44:52.35+00:10:054:2813.4
34SZUSTEK Adam 133SZUSTY TEAM :-)TUCHOMM 30-3914M 3200:00:0500:44:52.7500:44:58.05+00:10:154:2913.4
35KALINOWSKA-BIEGAŁA Marta 159GDAŃSKK 16-292K 300:00:0500:44:55.5500:45:01.50+00:10:184:2913.4
36WÓJCIK Damian 168RUNNERS DARŁOWODARŁOWOM 40-496M 3300:00:0500:45:18.1500:45:23.15+00:10:414:3113.2
37JASTRZĘBSKI Przemysław 156WADĄGM 16-2911M 3400:00:1300:45:19.5500:45:33.25+00:10:424:3213.2
38JASTRZĘBOWSKI Jakub 46GDAŃSKM 16-2912M 3500:00:0800:45:22.1000:45:30.25+00:10:454:3213.2
39PASCHKE Roman 100SHIPCUPGDYNIAM 30-3915M 3600:00:1300:45:40.0500:45:53.50+00:11:034:3413.1
40KOŁODZIEJ Rafał 60ZAKOPANEM 16-2913M 3700:00:0900:45:49.6500:45:58.75+00:11:124:3413.1
41KLEPACKI Michał 57KRAKÓWM 16-2914M 3800:00:0800:46:01.3000:46:10.05+00:11:244:3613
42KONASZEWSKI Sławomir 61GDAŃSKM 40-497M 3900:00:0900:46:12.0000:46:21.00+00:11:354:3713
43ADAMUS Jarosław 1GDAŃSKM 50-594M 4000:00:0700:46:12.5500:46:20.10+00:11:354:3713
44KANTECKI Tomasz 52BIEGAM BO LUBIĘBOLSZEWOM 30-3916M 4100:00:0500:46:19.7500:46:25.50+00:11:424:3812.9
45BŁAWAT Michał 7POMORSKA SZKOŁA WALKI FIGHTERGDAŃSKM 40-498M 4200:00:1800:46:59.3000:47:17.65+00:12:224:4112.8
46KOPEĆ Kasia 62GDYNIAK 16-293K 400:00:0600:47:01.2000:47:07.80+00:12:244:4212.8
47APANASEWICZ Robert 2ARRO RUNNERS TEAMGDAŃSKM 40-499M 4300:00:1000:47:09.2000:47:20.05+00:12:324:4312.7
48PŁACHTA Jacek 110GDAŃSKM 40-4910M 4400:00:1700:47:14.4500:47:31.90+00:12:374:4312.7
49KARLIKOWSKI Maciej 54GRUPA BIEGOWA GLCGDAŃSKM 30-3917M 4500:00:1200:47:16.9500:47:29.05+00:12:404:4312.7
50GAIK Karol 29TUMBO TEAMGDAŃSKM 40-4911M 4600:00:1900:47:22.6000:47:41.60+00:12:454:4412.7
51PRZYKŁOTA Paulina 113GDAŃSKK 16-294K 500:00:0600:47:24.9000:47:31.65+00:12:484:4412.7
52SKOPCZYŃSKI Jarek 122BIEGOWYSWIAT.PLGDAŃSK OSOWAM 30-3918M 4700:00:0600:47:25.4500:47:32.15+00:12:484:4412.6
53SZWED Przemek 134ASICS FRONTRUNNER POLSKA / SKLEPBIEGOWY.COMGDAŃSKM 16-2915M 4800:00:0600:47:26.9000:47:33.80+00:12:504:4412.6
54BRZEZIŃSKI Grzegorz 11GDAŃSKM 50-595M 4900:00:0400:47:38.8000:47:43.20+00:13:024:4512.6
55FALBA Paweł 26GDAŃSKM 30-3919M 5000:00:1200:47:51.1000:48:03.90+00:13:144:4712.5
56SZYMAŃSKI Radosław 199GDAŃSKM 40-4912M 5100:00:0700:48:03.6000:48:10.65+00:13:264:4812.5
57PETZ Wojciech 176RESZELM 16-2916M 5200:00:0500:48:04.8000:48:10.20+00:13:284:4812.5
58CHRZCZONOWICZ Bartek 13GDAŃSKM 16-2917M 5300:00:0900:48:07.6500:48:17.55+00:13:304:4812.5
59BŁOCKA Joanna 8GDYNIAK 16-295K 600:00:0600:48:20.6000:48:27.15+00:13:434:5012.4
60GÓRSKI Marcin 36BBL GDYNIAGDYNIAM 40-4913M 5400:00:1900:48:41.8000:49:01.20+00:14:054:5212.3
61IWANICKI Jan 43BIEG W BUTACHGDYNIAM 40-4914M 5500:00:1200:48:53.3500:49:06.05+00:14:164:5312.3
62PAGA Marcin 99POGÓRZEM 30-3920M 5600:00:1100:48:53.8500:49:05.35+00:14:174:5312.3
63BRZESKI Michał 10PASIEKA KASZUBYRUMIAM 30-3921M 5700:00:1800:49:05.6500:49:24.40+00:14:284:5412.2
64ORLIKOWSKI Tadeusz 96PARKRUN GDYNIAGDYNIAM 60+1M 5800:00:0700:49:06.8500:49:14.00+00:14:304:5412.2
65HUBERT Jakub 42POGÓRZEM 30-3922M 5900:00:2200:49:14.7000:49:36.90+00:14:374:5512.2
66ZDROJEWSKA Katarzyna 166KARTUZYK 30-392K 700:00:0600:49:15.6000:49:22.15+00:14:384:5512.2
67RICHERT Danuta 118KOBIETA W BIEGUTUCHOMK 40-491K 800:00:0700:49:20.2000:49:28.00+00:14:434:5612.2
68KOTULSKI Piotr 66KLUB BIEGACZY JYSKKOSZALINM 40-4915M 6000:00:0500:49:22.5500:49:28.50+00:14:454:5612.1
69KWIATKOWSKI Michał 178WEJHEROWOM 30-3923M 6100:00:0700:49:41.0000:49:48.15+00:15:044:5812.1
70KACZMAREK Krzysztof 49GDAŃSKM 40-4916M 6200:00:1400:49:49.1000:50:04.05+00:15:124:5912
71USCHLER Leszek 145GDYNIAM 40-4917M 6300:00:2100:49:50.9500:50:12.50+00:15:144:5912
72RESKE Daniel 117THYSSENKRUPPGDAŃSKM 30-3924M 6400:00:0700:49:55.8000:50:03.30+00:15:194:5912
73NOWICKI Jarosław 95WEJHEROWOM 30-3925M 6500:00:1700:49:56.8500:50:14.15+00:15:204:5912
74GAJEWSKI Krzysztof Teofor 31JAZZYRUNNERGDAŃSKM 30-3926M 6600:00:0700:50:12.6000:50:20.55+00:15:355:0111.9
75KORNACKI Piotr 169KWT ROWEROWE KASZUBYGDYNIAM 30-3927M 6700:00:2400:50:24.4000:50:49.30+00:15:475:0211.9
76WACHOWIAK Marek 161GDAŃSK OSOWAM 60+2M 6800:00:2300:50:31.5500:50:54.70+00:15:545:0311.9
77SZYMAŃSKA Monika 136GDAŃSKK 30-393K 900:00:0800:50:43.3500:50:52.05+00:16:065:0411.8
78SZPAKIEWICZ Maciej 130GDAŃSKM 40-4918M 6900:00:1200:50:44.5500:50:56.65+00:16:075:0411.8
79CZECHOLIŃSKI Michał 18OGNISTY KOGUTGDYNIAM 30-3928M 7000:00:0900:50:53.0000:51:02.60+00:16:165:0511.8
80GRAD Rafał 37RSPORT.PLGDAŃSKM 16-2918M 7100:00:2000:50:55.6000:51:16.40+00:16:185:0511.8
81SAMSON Hania 162OLIMPIA OSOWAGDAŃSKK 16-296K 1000:00:1200:51:21.2500:51:33.90+00:16:445:0811.7
82DRANKA Ewelina 23MOLGDYNIAK 30-394K 1100:00:0500:51:22.2500:51:27.95+00:16:455:0811.7
83MYSZK Mateusz 93OSOWAM 16-2919M 7200:00:1700:52:07.5000:52:25.35+00:17:305:1211.5
84WRÓBEL Maciej 151GDYNIAM 30-3929M 7300:00:1300:52:32.5000:52:45.60+00:17:555:1511.4
85WOLAŃSKI Tomasz 150OIRP GDAŃSKRUMIAM 40-4919M 7400:00:0600:52:42.9500:52:48.95+00:18:065:1611.4
86RACZKOWSKA Anna 163OLIMPIA OSOWAGDAŃSKK 16-297K 1200:00:1200:52:45.0500:52:57.80+00:18:085:1611.4
87ŁUNIO Krzysztof 82POLIGON JASIEŃGDAŃSKM 40-4920M 7500:00:1400:52:46.2500:53:00.55+00:18:095:1611.4
88PISKORSKI Paweł 170RACIBÓRZM 16-2920M 7600:00:1100:52:50.9500:53:02.55+00:18:145:1711.4
89MICHALAK Kamila 87KLUB BIEGACZY JYSKGDAŃSKK 30-395K 1300:00:0600:52:55.1500:53:01.70+00:18:185:1711.3
90SZYMAŃSKI Marek 137GDAŃSKM 30-3930M 7700:00:0800:53:08.6000:53:17.00+00:18:315:1811.3
91TUSZYŃSKI Maciek 143OSAKAGDAŃSKM 30-3931M 7800:00:2000:53:08.8500:53:29.15+00:18:325:1811.3
92PAWLAK Sebastian 103ZGNILE JAJOGDAŃSKM 40-4921M 7900:00:0700:53:12.2500:53:19.85+00:18:355:1911.3
93KOTRYCH Jarosław 65CIECHOCINEKM 16-2921M 8000:00:1500:53:19.4000:53:35.15+00:18:425:2011.3
94SMYK Sławomir 125BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMGDYNIAM 30-3932M 8100:00:1600:53:22.4000:53:38.50+00:18:455:2011.2
95KRUPA Łukasz 69EFEKT JOŁ JOŁGDYNIAM 30-3933M 8200:00:1100:53:42.4000:53:54.00+00:19:055:2211.2
96PASZTALENIEC Władysław 101TRĄBKI WIELKIEM 40-4922M 8300:00:1000:53:52.5000:54:02.85+00:19:155:2311.1
97RYDLEWICZ Justyna 121KOBIETA W BIEGUTUCHOMK 16-298K 1400:00:0700:54:18.2000:54:25.75+00:19:415:2511
98DATA Karol 21PRZODKOWOM 30-3934M 8400:00:1800:54:20.0000:54:38.25+00:19:435:2611
99PIETRZYK Ilona 106BIEGNIJPOZDROWIE.PLGDAŃSKK 30-396K 1500:00:1700:54:20.6000:54:38.55+00:19:435:2611
100PODJASKI Andrzej 112GDAŃSKM 30-3935M 8500:00:2100:54:21.9000:54:42.90+00:19:455:2611
101IWANOWSKI Kamil 44CHWASZCZYNOM 30-3936M 8600:00:2300:54:36.5000:54:59.95+00:19:595:2711
102DALKE Jowita 19ZABIEGANE DWIEGDAŃSKK 30-397K 1600:00:1400:54:38.0000:54:52.80+00:20:015:2711
103WIŚNIEWSKA Kornelia 149ZABIEGANE DWIEGDAŃSK OSOWAK 40-492K 1700:00:1400:54:38.2500:54:52.90+00:20:015:2711
104KLUCK Sylwia 153GDAŃSKK 30-398K 1800:00:1200:54:52.4500:55:04.80+00:20:155:2910.9
105JASTRZĘBSKI Dariusz 47SOPOTM 30-3937M 8700:00:1300:55:03.2500:55:16.30+00:20:265:3010.9
106KRZAK Jerzy 172TKK ROZSTAJEGDAŃSKM 50-596M 8800:00:0400:55:20.0500:55:24.75+00:20:435:3210.8
107KOŚCIŃSKI Sebastian 64GDAŃSKM 16-2922M 8900:00:0900:55:39.6000:55:48.90+00:21:025:3310.8
108BIESZKE Sebastian 5GDAŃSKM 40-4923M 9000:00:2000:55:40.3000:56:00.50+00:21:035:3410.8
109PRACOŃ Maciej 177M 40-4924M 9100:00:2000:55:40.5500:56:00.75+00:21:035:3410.8
110SZUSTEK Natalia 132SZUSTY TEAM :-)TUCHOMK 30-399K 1900:00:0500:56:39.8500:56:45.80+00:22:035:4010.6
111OSTAPCZUK Kamil 98IREK I RAK. MARATON O ŻYCIE.GDYNIAM 40-4925M 9200:00:2200:56:56.0000:57:18.20+00:22:195:4110.5
112OSOWSKI Maciej 97GDYNIAM 50-597M 9300:00:0800:57:09.7000:57:18.40+00:22:325:4310.5
113GŁOWACKI Tomasz 34NIEZRZESZONYGDAŃSKM 50-598M 9400:00:1600:57:11.1000:57:27.25+00:22:345:4310.5
114LESZKOWICZ Krzysiek 75DOMAX RACING TEAMPOGÓRZEM 30-3938M 9500:00:0600:57:11.8000:57:18.20+00:22:355:4310.5
115KASZUBA Przemysław 173GDYNIAM 16-2923M 9600:00:1500:57:19.2500:57:35.00+00:22:425:4410.5
116DAMPS Karolina 20INTERPLASTIC OLIMPIA OSOWA GDAŃSKGDYNIAK 16-299K 2000:00:1400:57:30.2000:57:44.30+00:22:535:4510.4
117SZUMSKA Żaneta 131GDAŃSKK 30-3910K 2100:00:2300:57:31.5000:57:55.15+00:22:545:4510.4
118PATYK Artur 102ARRO RUNNERS TEAMGDAŃSKM 40-4926M 9700:00:1000:57:32.3000:57:42.90+00:22:555:4510.4
119CHOJKE Wojciech 12GDYNIAM 30-3939M 9800:00:1600:57:50.9500:58:07.00+00:23:145:4710.4
120SKRZYPKOWSKI Dawid 171GDYNIAM 16-2924M 9900:00:1300:58:06.0500:58:19.85+00:23:295:4810.3
121TRZASKOWSKA Justyna 142WARSZAWAK 30-3911K 2200:00:2500:58:10.2500:58:35.75+00:23:335:4910.3
122MIILLER Łukasz 89BALLS OF STEELGDYNIAM 16-2925M 10000:00:1400:58:41.6000:58:55.80+00:24:045:5210.2
123KORDEK Monika 160GDAŃSKK 16-2910K 2300:00:1300:58:52.8000:59:06.70+00:24:165:5310.2
124CIEKLIŃSKA Barbara 15KOBIET W BIEGU GDYNIAWARZENKOK 40-493K 2400:00:1300:59:03.3000:59:16.70+00:24:265:5410.2
125CHYLIŃSKA Dorota 14GRUDZIĄDZK 50-591K 2500:00:0800:59:07.8000:59:16.20+00:24:315:5410.1
126WARUSZEWSKA-KRACHULEC Ewa 147GDYNIAK 40-494K 2600:00:0800:59:11.5500:59:19.65+00:24:345:5510.1
127DOMAŃSKI Piotr 22GDAŃSKM 30-3940M 10100:00:2100:59:14.7500:59:36.60+00:24:375:5510.1
128TYSZER Bożena 144REDAK 30-3912K 2700:00:1600:59:16.3500:59:33.20+00:24:395:5510.1
129KARAŚ Jacek 53DRUŻYNA SZPIKU / PATRIOCI POZNAŃPOZNAŃM 30-3941M 10200:00:1600:59:30.5000:59:47.30+00:24:535:5710.1
130HANDZLIK Marta 41BONBONGDAŃSKK 30-3913K 2800:00:1300:59:40.1500:59:53.80+00:25:035:5810.1
131RUTKOWSKA Joanna 120GDAŃSKK 40-495K 2900:00:1100:59:44.6500:59:56.15+00:25:075:5810
132WALCZUK Barbara 146GDAŃSKK 30-3914K 3000:00:1100:59:50.9501:00:02.70+00:25:145:5910
133FILIP Krzysztof 27NOCLUBDĘBOGÓRZEM 40-4927M 10300:00:1100:59:51.5501:00:03.30+00:25:145:5910
134KANTECKA Renata 51BIEGAM BO LUBIĘBOLSZEWOK 30-3915K 3100:00:0400:59:57.7501:00:02.55+00:25:205:5910
135ZAKRZEWSKA Kasia 152GDAŃSKK 30-3916K 3200:00:0701:00:02.4501:00:10.20+00:25:256:0010
136BĄKOWSKI Zbigniew 4AKADEMIA BIEGANIAGDAŃSK-OLIWAM 60+3M 10400:00:1101:00:04.6001:00:15.75+00:25:276:0010
137WAŻNY Karol 155SKARPAGDAŃSKM 30-3942M 10500:00:1701:00:10.6501:00:27.80+00:25:336:0110
138GIERSZYŃSKI Andrzej 33SKARPAGDAŃSKM 30-3943M 10600:00:1601:00:11.9501:00:28.90+00:25:356:0110
139SZYCHTA Ania 135INTERPLASTIC OLIMPIA OSOWAGDAŃSKK 16-2911K 3300:00:1401:00:22.5001:00:36.50+00:25:456:029.9
140MILUSKI Krzysztof 91GDAŃSKM 30-3944M 10700:00:2201:00:25.1001:00:47.70+00:25:486:029.9
141MISZKIEL Iwona 92BIEGAM BO LUBIĘBOLSZEWOK 40-496K 3400:00:0401:00:38.6001:00:43.40+00:26:016:039.9
142ERDMANN Piotr 25DZIUB DZIUBGDAŃSKM 30-3945M 10800:00:0901:01:02.3501:01:11.65+00:26:256:069.8
143GARRISON Jeff 32LECZKOWA RUNNING CLUBGDAŃSKM 50-599M 10900:00:2401:01:03.9501:01:28.15+00:26:276:069.8
144ŁUBKOWSKA Grażyna 79BIEGAJ Z GŁOWĄ/TABATAGDAŃSKK 60+1K 3500:00:1001:01:37.9001:01:48.75+00:27:016:099.7
145RADOMSKI Emil 164CHWASZCZYNOM 40-4928M 11000:00:1901:01:38.9001:01:58.00+00:27:026:099.7
146ŁUCZYŃSKI Rafał 81GDAŃSKM 40-4929M 11100:00:1301:01:59.4501:02:12.45+00:27:226:119.7
147ŁUCZYŃSKA Agnieszka 80GDAŃSKK 30-3917K 3600:00:1201:02:00.1501:02:12.50+00:27:236:129.7
148KRAUSE Dorota 68WEJHEROWOK 16-2912K 3700:00:1501:03:00.5001:03:16.05+00:28:236:189.5
149REICH Andrzej 175GDAŃSK OSOWAM 16-2926M 11200:00:1001:03:05.5501:03:15.75+00:28:286:189.5
150ROMPCZYK Jan 119O. S. P. CHWASZCZYNOGDYNIAM 30-3946M 11300:00:1901:03:30.1501:03:49.25+00:28:536:219.4
151SZATYBEŁKO Karol 127GDAŃSKM 30-3947M 11400:00:2201:03:53.0001:04:15.65+00:29:166:239.4
152ŁANGOWSKI Wojciech 78GDAŃSK OSOWAM 30-3948M 11500:00:0901:04:24.0501:04:33.75+00:29:476:269.3
153DUCH Julia 24GDAŃSKK 30-3918K 3800:00:1801:07:21.2501:07:39.70+00:32:446:448.9
154RADOMSKI Wojciech 115GDAŃSKM 40-4930M 11600:00:1501:07:47.0001:08:02.30+00:33:106:468.9
155JERZYŁO Radosław 48GDAŃSKM 30-3949M 11700:00:2401:10:51.6501:11:16.00+00:36:147:058.5
156JASTRZĘBOWSKA Natalia 45BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMGDYNIAK 16-2913K 3900:00:1701:11:27.8501:11:45.10+00:36:517:088.4
157MADANY Anita 84OSIEDLOWE ALEJKIGDAŃSKK 50-592K 4000:00:1101:11:43.3001:11:54.45+00:37:067:108.4
158KACZMAREK Sylwia 50GDAŃSKK 40-497K 4100:00:1401:12:27.3501:12:42.30+00:37:507:148.3
159KWIECIEŃ Marzena 71PRUSZCZ BIEGAPRUSZCZ GDAŃSKIK 30-3919K 4200:00:1601:14:18.8001:14:34.95+00:39:427:258.1
160THRUN Aleksandra 138PRUSZCZ BIEGAPRUSZCZ GDAŃSKIK 30-3920K 4300:00:1601:14:18.8501:14:35.30+00:39:427:258.1
161JANKOWSKA Kasia 154GDAŃSKK 40-498K 4400:00:1201:17:50.3001:18:03.00+00:43:137:477.7
Znaleziono 161 wynik(ów)